1. خبری
  2. فرهنگ
پوشش خبری

یک جدایی پرسروصدای دیگر در هالیوود

جدایی رابرت دنیرو از همسرش

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
جدایی رابرت دنیرو از همسرش

«رابرت دنیرو» بازیگر برنده اسکار و سرشناس هالیوودی پس از ۲۰ سال زندگی مشترک از همسرش «گریس هایتور» جدا شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از ایسنا، «گریس هایتور» که اکنون ۶۳ ساله است، در سال ۱۹۹۷ با «رابرت دنیرو» ستاره پرفروغ سینمای هالیوود در آن سال‌ها ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو فرزند به نام «الیوت» و «هلن» است. 

این اولین باری نیست که خبر جدایی این زوج هالیوودی مطرح می‌شود و دو سال پس از ازدواج نیز در رابطه موضوع حضانت فرزندانشان نیز به مشکل برخوردند اما در نهایت این موضوع حل شد و به طلاق نرسید. 

«دنیرو» پیش از این نیز با «داین آبوت» ازدواج کرده بود که دو فرزند ۴۷ ساله و ۴۲ ساله به نام‌های «درنا» و »رافائل» نیز از این ازدواج دارد. وی همچنین از  «توکی اسمیت» نیز به صاحب یک دوقلوی ۲۳ ساله نام‌های «جولین» و «آرون» است. 

جدایی رابرت دنیرو از همسرش - 5

«رابرت دنیرو» که بازی در بیش از ۱۰۰ فیلم سینمایی را در کارنامه هنری دارد، علاوه بر کسب جایزه اسکار برای بازی در فیلم «پدرخوانده» ساخته «فرانسیس فورد کاپولا» و «گاو خشمگین» از «مارتین اسکورسیزی» جوایز بهترین بازیگر مرد جوایز گلدن، شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز، جایزه یک عمر دستاورد سینمایی جشنواره سن‌سباستین، مشارکت چشم‌گیر در صنعت سینما را از کارلووی‌واری و ... را نیز دریافت کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

جدایی رابرت دنیرو از همسرش پس از ۲۰ سال

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
جدایی رابرت دنیرو از همسرش پس از ۲۰ سال

وب‌سایت روزیاتو - حسین علی پناهی: رابرت دنیرو و همسرش پس از ۲۰ سال زندگی مشترک، ظاهراً به انتهای خط رسیده اند. به گفته یک منبع نزدیک به این دو، دنیرو ۷۵ ساله و همسرش، گریس های واتر، ۶۳ ساله دیگر در کنار هم زندگی نمی کنند. بر اساس گزارش Page Six این دو در هفته های آینده جدایی رسمی خود را اعلام خواهند کرد.

ستاره «گاو خشمگین» (Raging Bull) روز دوشنبه در مراسم MoMa در نیویورک سیتی بر روی فرش قرمز حاضر شد در حالی که همسرش در کنار او قرار نداشت. دنیرو و همسرش که قبلاً مهماندار هواپیما بوده دارای دو فرزند هستند: الیوت، ۲۰ ساله و هلن، ۶ ساله. البته این اولین جدایی این زوج، که در سال ۱۹۹۷ با هم ازدواج کردند، نیست.

جدایی رابرت دنیرو از همسرش پس از ۲۰ سال - 3

دو سال بعد از ازدواج، دنیرو برای طلاق درخواست داد اما پس از درگیری ها بر سر بدست آوردن حضانتشان، این قضیه هیچ وقت نهایی نشد. این زوج در نهایت بار دیگر به هم پیوستند و در سال ۲۰۰۴ بار دیگر در حضور دوستانی مانند مارتین اسکورسیزی، مریل استریپ و بن استیلر عروسی کردند.

دنیرو در سال ۱۹۸۷ با های تاور که در یک رستوران مشهور در لندن (Mr. Chow) کار می کرد آشنا شد و علاقه این دو ازدواجشان را در پی داشت. رابرت دنیرو همواره در زمینه صحبت در مورد رابطه اش با گریس به شدت محتاط بوده است اما هر دو در مورد عقایدشان و به خصوص تاثیر واکسیناسیون بر ابتلای پسرشان به اوتیسم صحبت کرده اند.

جدایی رابرت دنیرو از همسرش پس از ۲۰ سال - 6

رابرت دنیرو در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۷ در تشریح این که چگونه به قول همسرش، پسرشان یک شبه و بعد از انجام واکسیناسیون تغییر کرد چنین گفته است: «واکسن ها برای افراد خاصی که آسیب پذیری بیشتری دارند خطرناک هستند. به نظر نمی رسد کسی بخواهد به این موضوع اشاره کند یا می گویند که در این باره تحقیق کرده و این موضوع رد شده است که ظاهراً اینطور نیست. افراد زیادی وجود دارند که می آیند و می گویند فرزند من یک شبه دچار تغییر شد. من دیده ام که چه اتفاقی می افتد، من باید کاری می کردم و نکردم. در این مورد چیزی هایی بسیار بیشتر از آنچه که در ظاهر می بینید وجود دارد، باور کنید».

جدایی رابرت دنیرو از همسرش پس از ۲۰ سال - 8

دنیرو قبلاً در سال ۱۹۷۶ با بازیگری به نام دیان ابوت ازدواج کرده و تا سال ۱۹۸۸ در کنار او زندگی می کرد. این دو دارای یک فرزند پسر به نام رافائل شدند که در سال ۱۹۷۶ بدنیا آمد. دنیرو همچنین دختر ابوت از رابطه قبلی اش که درنا نام داشت را نیز به فرزندی پذیرفت. بازیگر سرشناس هالیوود، از ازدواجش با توکی اسمیت نیز دو فرزند دارد: دو پسر دوقلو به نام های آرون و جولین. دنیرو در سال ۲۰۱۳ در مورد احساساتش در یک برنامه تلویزیونی با کیتی کوریک صحبت کرد.

جدایی رابرت دنیرو از همسرش پس از ۲۰ سال - 10

ستاره فیلم «راننده تاکسی» که راز داشتن زندگی مشترک شاد منوط به «دادن ها و گرفتن های فراوان و ماندن پای صحبت ها و عقاید است زیرا در این صورت می توانید احترامی که در ابتدا داشتید را حفظ کنید». با این وجود، او در مصاحبه با ایندیپندنت در سال ۲۰۱۴ توصیه های محتاطانه ای را عنوان کرد و گفت: «تنها چیزی که می گویم این است که اگر ازدواج کردید، راحت تر این است که بچه دار نشوید زیرا اگر قرار باشد جدا شوید این موضوع [نداشتن بچه] زندگی را برایتان آسان تر خواهد کرد».

جدایی رابرت دنیرو از همسرش پس از ۲۰ سال - 12

خواندن خبر در سایت منبع

جدایی رابرت دنیرو و همسرش صحت دارد؟ + تصاویر

نمناکخبرگزاری نمناک
جدایی رابرت دنیرو و همسرش صحت دارد؟ + تصاویر

رابرت دنیرو و همسرش جدا شدندزمانیکه حرف از سینمای پرطرفدار هالیود زده می شود، قطعا یکی از نام هایی که ممکن است در ذهن ما ظاهر شوند، نام بازیگر معروف و محبوب مردمی به نام رابرت دنیرو 75 ساله است که وی زاده 17 اوت 1943 میلادی می باشد و به عنوان بازیگر، کارگردان و تهیه کنندگی نقش ایفا کرده است.از اولین و برترین فیلم های وی می توان به فیلم " خیابان های پایین شهر " اشاره نمود که توانست با بازدید و محبوبیت فراوانی روبرو شود.ماجرای پر سرو صدای جدایی رابرت دنیرو و همسرشبا این وجود این بازیگر محبوب هالیودی کم حاشیه نبوده و حاشیه های متفاوتی در خانواده و کار خود به دنبال داشته که مهم ترین آن متعلق به سال 1999 میلادی است که وی قصد جدا شدن از همسرش به نام خانم " گریس هایتاور " 63 ساله که در سال 1997 میلادی با یکدیگر ازدواج کرده بودند را داشت و از طرفی خواستار حضانت فرزندش بود که این طلاق به مرحله عمل نرسید و آنها به زندگی خود ادامه دادند.

جدایی رابرت دنیرو و همسرش صحت دارد؟ + تصاویر - 2

رابرت دنیرو و همسرش گریس هایتاورسرانجام پس از گذشت سال ها، روز گذشته به نقل از منبع " pagesix "، گفته شد که این زوج پس از بیست سال زندگی، نهایتا از یکدیگر جدا شده اند!این خبر توانست روز گذشته به شدت در صفحات مجازی منتشر شود که به تبع واکنش های متعددی را به دنبال داشت، اما گویی صحت دارد چرا که هیچ یک از زوجین هنوز واکنشی برای صحت و یا عدم صحت این موضوع از خود نشان نداده اند.

جدایی رابرت دنیرو و همسرش صحت دارد؟ + تصاویر - 4

رابرت دنیرو و همسرش گریس هایتاوربا این حال آنها چیزی نزدیک به 21 سال در کنار یکدیگر زندگی می کردند و اینک از هم جدا شده اند و زندگی جداگانه ای از هم خواهند داشت. لازم به ذکر است که نام فرزندان آنها " درنا دنیرو " و " رافائل دنیرو " می باشد.جدایی خبرساز رابرت دنیرو و همسرش صحت دارد؟!

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل
وی افزود: این قطعنامه در ارتباط با موشکهای طراحی شده برای حمل سلاح هسته‌ای است و این در حالی است که ما اصلا سلاح هسته‌ای نداریم. من برای خوشامد آقای لودریان وزیر خارجه فرانسه کاری غیرمنطقی نمی‌کنم تا صدام حسین بعدی بتواند به ما ضربه بزند. وزیر خارجه آمریکا ۱۲ شرط می‌گذارد که به معنای تسلیم است و رئیس جمهوری این کشور یک حرف می‌زند. ما امنیت را از مردم می‌گیریم برای ما مهم است که مردم را راضی نگاه داریم. اروپا و آمریکا در موضعی نیستند که در این باره صحبت کنند.

عکس/ شگفت‌انگیزترین روستای صخره‌ای جهان

17+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ساعت قبل

گفتگو با معلمی که برای دانش آموزانش در دل برف تونل زد (+عکس)

4+
عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
ایرناایرنا9 ساعت قبل
به گزارش ایرنا مراسم تشییع پیکر شریعت رضوی ساعت ۹ صبح با حضور اقشار مختلف مردم از مقابل حسینیه ارشاد تهران آغاز و به شهرری منتقل شد. پیکر وی ظهر امروز با حضور دوستداران وی در جوار مزار برادر شهیدش در امامزاده عبدالله (ع) شهرری آرام گرفت. پوران شریعت‌رضوی که از چند روز پیش به دلیل سکته مغزی در بیمارستان بستری شده بود، عصر جمعه درگذشت. وی در سال‌های اخیر مسئولیت دفتر تدوین مجموعه آثار دکتر علی شریعتی را برعهده داشت و سال ۱۳۷۷ بنیاد شریعتی را راه انداخت. او که سال ۱۳۳۷ با دکتر علی شریعتی ازدواج کرد، خواهر مهدی شریعت رضوی یکی از سه شهید روز ۱۶ آذر ۱۳۳۲ بود.

اخبار بیشتر