رنجی که از بی‌تربیری مدیران ورزشی می‌کشیم!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

رنجی که از بی‌تربیری مدیران ورزشی می‌کشیم!

کالدرون جا پای استراماچونی گذاشت

فارسخبرگزاری فارس
کالدرون جا پای استراماچونی گذاشت
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته به صراحت اعلام کرد فقط تا روز جمعه بابت خواسته هایش از این باشگاه صبر می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، صحبت‌های صریح گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در برنامه شب گذشته فوتبال برتر، زنگ خطری برای باشگاهی است که به تازگی توانسته به آرامش نسبی برسد. باشگاهی که بعد از جدایی برانکو وارد بحران جدی برای انتخاب سرمربی شد و پس از اعتراض‌های چند روزه هواداران مقابل باشگاه و سفر مدیران به ترکیه، نهایتا منجر به حضور کالدرون شد.

مربی که در روزهای نخست حضورش در جمع سرخپوشان، زنگ حاشیه را به صدا در آورد. او به واسطه اینکه تازه به اردوگاه سرخ اضافه شده بود، چندان با شرایط و موقعیت فوتبال ایران آشنا نبود و در همان اردوی آماده سازی، با خط زدن روی نام هایی مثل سروش رفیعی و شایان مصلح نشان داد که برایش ستاره و بی ستاره فرقی ندارد.

او با شروع فصل و تغییرات پی در پی در ترکیب، مقدمات باز شدن درهای انتقاد را به روی خود باز کرد و در همان شرایط تیم هم نتایج دلپذیر نگرفت تا این مرد آرژانتینی زیر سایه موفقیت‌های برانکو قرار گیرد اما کم کم شرایط برای او وشاگردانش بهتر شد. اکنون و در این روزها، او توانسته رکورد خوبی در لیگ از خود به جای بگذارد.

کسب امتیاز برای پرسپولیس شرایطی به وجود آورده که کنار گذاشتن برخی اسم‌ها یا بازی ندادن‌های مداوم افراد مطرح در تیم به حاشیه رفته و کمتر کسی می‌تواند در روزهای نتیجه گیری، از این مربی انتقاد کند. حتی نیمکت نشینی علیرضا بیرانوند مرد شماره یک تیم ملی هم باعث نشده کالدرون مورد نقد جدی قرار گیرد. آمادگی رادوشوویچ و رفتارهای نه چندان حرفه‌ای بیرانوند باعث شده تا ورق به سمت سرمربی سرخ‌ها برگردد.

پرسپولیس درحالی این شرایط بحرانی را پشت سر گذاشته که با صحبت‌های شب گذشته سرمربی، بار دیگر زنگ خطر حاشیه برایش به صدا درآمده است.

کالدرون جا پای استراماچونی گذاشت - 6

* کالدرون حق دارد یا نه؟

نوع ادبیاتی که سرمربی پرسپولیس استفاده کرد، اگر نگوییم کاملا مانند استراماچونی بود، بی شباهت هم نبود. خواسته‌های مرد آرژانتینی دست کمی از خواسته‌های سرمربی قرارداد فسخ شده استقلال نداشت اما سوال اینجاست که این ماجرا و خواسته هایش تا کجا و تا چه اندازه با همتای آبی اش مطابقت دارد؟

ماجرای واریز پول به حساب افراد خارجی در فوتبال ایران، یک مسئله مشخص است و با توجه به تحریم‌ها، فدراسیون و باشگاه هایی که از نیروهای خارجی استفاده می‌کنند، با دغدغه جدی روبرو هستند اما فردی که پای میز مذاکره می‌نشیند، باید از همان ابتدا چگونگی پرداخت پول را بداند و با علم به این موضوع قرارداد خود را امضا کند. اینکه استراماچونی، کالدرون و ویلموتس‌ها از این ماجرا باخبر بوده‌اند یا خیر، مسئله دیگری است که در این مقال نمی‌گنجد اما بحث اصلی در مورد کالدرون این است که آیا وعده‌های پرسپولیس به موقع عملی شده یا درخواست اضافه دارد؟

کالدرون جا پای استراماچونی گذاشت - 10

* ۱۲۰ هزار دلار از قسط اول مرد آرژانتینی باقی مانده است

قرادادگابریلکالدرون ۸۵۰ هزار دلار است؛ قراردادی که باید در سه قسط ۳۰۰ هزار دلاری پرداخت شود. پرسپولیس هنوز از قسط اول که باید همان ابتدا به وی داده می‌شد، ۱۲۰ هزار دلار بدهکار است. در نتیجه تا اینجای قضیه سرمربی این تیم بابت این بد عهدی حق دارد که ناراحت باشد و باید این سوال را از مدیریت قبلی پرسید که چرا با وجود وعده‌ای که به این مربی داده بودند، قسط اول پرداخت نشده است. این در شرایطی است که محمدحسن انصاری فرد پس از حضورش در این باشگاه، در سه مرحله به این مربی واریزی داشته اما باز هم از نظر عملی شدن وعده‌ها، عقب است اما در تلاش است تا پایان هفته جاری پرداخت اول را تکمیل کند.

مسئله بعدی، پاداش‌ها بوده که در اقدامی عجیب از سوی ایرج عرب مدیرعامل وقت، به سرمربی تیم به صورت شفاهی بابت پاداش‌ها وعده هایی داده شده و حالا حل و فصل این موضوع به عهده مدیریت فعلی است. همین باعث شده تا انصاری فرد در جلسه‌ای با هیات مدیره یا حتی بالاتر، در پی آن باشد که این موضوع را حل کند.

با اتمام نیم فصل اول، زمان پرداخت قسط دوم هم فعال شده است. وقتی این مربی به صراحت می‌گوید تا روز جمعه فرصت می‌دهد و در غیر اینصورت به کشورش بازمی گردد، تا حدودی قضایا را روشن می‌کند. کالدرون بعد از بازی با نساجی که روز جمعه برگزار می‌شود، در صورتی که قسط اولش پرداخت شده باشد، یا این فرجه را می‌دهد که بعد از بازگشت از سفر، قسط دوم را بگیرد یا پایش را در یک کفش می‌کند که باید قسط دوم هم پرداخت شود تا دوباره در ایران دیده شود.

در این بین و کشمکشی که کالدرون با باشگاه دارد، به نظر می‌رسد پای شخصی دیگر نیز وسط است. به نظر می‌رسد این شخص در تحریک سرمربی آرژانتینی برای مطرح کردن خواسته هایش، با آن ادبیات صریح و گاهی تند، نقش اساسی دارد.

کالدرون جا پای استراماچونی گذاشت - 17

* جذب بازیکن با کیفیت یا تامین شروط مربی؟

کالدرون در ادامه خواسته‌های خود خواستار جذب سه بازیکن در پست‌های مهاجم و پشت مهاجم و حضور آنها در اردوی قطر شده است. اردویی که از دو هفته دیگر باید آغاز شود و ظاهرا هنوز برگزاری آن در ابهام است. مربی سرخپوشان درحالی باشگاه را برای جذب سه بازیکن مورد نیازش تحت فشار گذاشته که تاکنون موردهای بسیار زیادی از بازیکنان خارجی و داخلی پیشنهاد شده اما برخی گزینه‌ها یا بی کیفیت بوده‌اند یا مبلغ بالایی داشته‌اند. اینکه چرا این هماهنگی بین سرمربی و باشگاه برای جذب بازیکن نیست و سرمربی تیم این چنین باشگاه را تحت فشار گذاشته، از مسائل عجیب است.

سرمربی سرخ‌های پایتخت همچنین از محل زندگی سیدی مربی گلرها هم گلایه کرد که ۶ ماه است در خوابگاه زندگی می‌کند اما پیگیری‌های خبرنگار ورزشی فارس نشان می‌دهد در قرارداد سیدی، تامین مسکن به عهده باشگاه نیست. این مربی که از زندگی مالی بدی هم برخوردار نیست، معلوم نیست چرا خودش اقدام به تهیه منزل نمی‌کند؟

کالدرون جا پای استراماچونی گذاشت - 21

* کف دستی که مو ندارد

حال و هوای مالی پرسپولیس خوب نیست. این صریح ترین جمله‌ای است که باید در مورد این باشگاه گفت. باشگاهی که از سوی کمیته استیناف از نقل و انتقالات در نیم فصل تعلیق است چون بدهی دارد و باید آن را تسویه کند. باشگاهی که باید طلب‌های فصل قبل تعدادی از بازیکنان را بدهد و پرداختی فصل جاری بازیکنان هم باقی مانده است. باشگاهی که برای رقابت در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا باید تقویت شود و بازیکن جدید جذب کند. به نظر می‌آید در این شرایط، باشگاه دچار بحران عجیبی است و تحت فشار گذاشتن سرمربی هم مزید بر علت شده است.

اینکه چرا باید فرایند یک باشگاه به این نقطه برسد، یک بحث است و اینکه چرا باید در روزهایی که پرسپولیس در حال نتیجه گرفتن است و چنین شوک هایی به هواداران داده می‌شود، بحث دیگری است. آیا کسی پاسخگو خواهد بود؟

انتهای پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

شفر: شاید من هم باید مثل استراماچونی رفتار می‌کردم

ایسناخبرگزاری ایسنا
شفر: شاید من هم باید مثل استراماچونی رفتار می‌کردم
سرمربی سابق استقلال به اتفاقاتی که برای استراماچونی رخ داده، واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، باشگاه استقلال دیشب (دوشنبه) اقدام به انتشار ۱۱ شرط استراماچونی برای بازگشت به ایران کرد. این اقدام باشگاه استقلال واکنش استراماچونی را به همراه داشت و او ضمن اشاره به تمام مشکلات مدیریتی استقلال که باعث ضربه زدن به تیمش شده بود، اطلاعات منتشر شده از سوی باشگاه را دروغ و جعلی عنوان کرد.

پس از این اتفاق، وینفرد شفر، سرمربی پیشین استقلال که در دوره مدیریت امیرحسین فتحی هم در این تیم حضور داشت، در گفت‌وگو با ایسنا در واکنش به اظهارات استراماچونی گفت: من از اخبار باشگاه استقلال شگفت‌زده نمی‌شوم. هواداران استقلال به خوبی یادشان هست که پارسال مجبور بودیم با چه سختی‌هایی بجنگیم. بر خلاف مربیان دیگر من هیچ‌وقت پرحرف نبودم و نخواستم به شهرت و اعتبار باشگاه لطمه بزنم. در نتیجه من خارج از مشکلاتمان صحبت می‌کردم و به بسیار بسیار جزئیات وحشتناکی که وجود داشت اشاره نمی‌کردم. البته شاید من هم باید این کار را می‌کردم.

او افزود: من دوباره تکرار می‌کنم که با حمایت باشگاه و بدون زیرآب‌زنی اعضای باشگاه، ما باید قهرمان می‌شدیم. این موضوع خیلی دردناک است که رویای میلیون‌ها هوادار به خاطر آن افراد نابود شد.

خواندن خبر در سایت منبع

توضیح استراماچونی در مورد بند عجیب

همشهریخبرگزاری همشهری
توضیح استراماچونی در مورد بند عجیب
وکلای استراماچونی در مورد مهم‌ترین درخواست این مربی ایتالیایی شفاف‌سازی کرده‌اند که با گفته‌های مدیران استقلال در تناقض است.

به گزارش همشهری آنلاین، در حالی که درخواست ۱۱بندی استراماچونی از باشگاه استقلال از روز گذشته به تیتر یک رسانه‌ها تبدیل شده و مدیران استقلال بیشترین موضع را بر روی بند سوم درخواست استراماچونی دارند، وکلای این مربی ایتالیایی اما در این مورد شفاف‌سازی کرده‌اند. در بند سوم گفته شده استراماچونی اعلام کرده کل مبلغ قرارداد او تا پایان فصل باید به حساب او واریز شود تا او به تهران بازگردد.

اما حالا وکلای این مربی می‌گویند منظورشان از بند سوم این بوده که مبلغ مورد نظر (کل قرارداد تا پایان فصل) در همان بانک ایتالیایی که استراماچونی بخشی از قراردادخود را دریافت کرده سپرده شود تا این مربی بتواند به هنگام سررسید قرارداد خود، مطالبات خود را از این سپرده برداشت کند. شرطی که اگر محقق شود این مربی با خیال آسوده به تهران بازمی‌گردد و تا پایان فصل هدایت استقلال را بر عهده خواهد گرفت.

این شرط استراماچونی حتی با توضیحات تکمیلی‌اش هم عجیب و منحصر به فرد به نظر می‌رسد. با این حال باید دید واکنش نهایی باشگاه استقلال در خصوص درخواست‌های این مربی ایتالیایی به کجا خواهد انجامید. فرصتی که البته تا امشب به پایان خواهد رسید. فضای فعلی که به وجود آمده نشان می‌دهد هر دو طرف در تلاش هستند تا چهره طرف مقابل را نزد هواداران مخدوش کنند. کد خبر ۴۷۲۸۵۰

خواندن خبر در سایت منبع

در ماجرای بازگرداندن استراماچونی شان استقلال حفظ نشد

ایلناخبرگزاری ایلنا
در ماجرای بازگرداندن استراماچونی شان استقلال حفظ نشد
هافبک سابق استقلال می گویدبهتر است مدیران باشگاه استقلال هر چه سریعتر تکلیف سرمربی تیم را روشن کنند

در ماجرای بازگرداندن استراماچونی شان استقلال حفظ نشد - 1

به گزارش ایلنا، سیروس دین محمدی هافبک سابق استقلال معتقد است استراماچونی نباید وسط کار این تیم را رها می‌کرد و می‌رفت بلکه باید تا نیم فصل صبر می‌کرد و بعد تصمیم می‌گرفت تا استقلال امتیازات حساس بازیهای اخیر را از دست نمی‌داد. الان هم بهتر است مدیران باشگاه استقلال هر چه سریعتر تکلیف سرمربی تیم را روشن کنند تا استقلال بتواند با تمرکز کامل در نیم فصل دوم، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.

بازی استقلال و ماشین سازی چطور بود؟

به نظر من بازی خیلی خوبی بود ولی ماشین سازی از موقعیت هایش بهتر استفاده کرد و بازی را برد. استقلال در این دیدار خیلی موقعیت داشت اما استفاده نکرد و معلوم بود که بازیکنان خیلی با استرس کار می‌کنند. بردن خوب است اما هر چقدر فشار روی تیم باشد به همان اندازه کار سخت‌تر می‌شود و نمی‌توانند از موقعیت‌ها استفاده کنند.

وقتی تیم بازیهای قبلی را برده و صدر جدول است چرا باید روی بازیکنان استقلال فشار باشد؟

من دو سه هفته به خاطر حاشیه‌ها مصاحبه نکردم. یک سری پیشکسوتان هستند که موج سواری می‌کنند و جوگیر می‌شوند و مصاحبه هایی می‌کنند. احترام آنها واجب است اما هدف باید کمک به استقلال است نه گنده کردن خودشان و باید به تیم آرامش بدهند. اگر انتقادی هست غرض ورزی نباشد و انتقاد منطقی باشد. هفته ششم از استراماچونی انتقاد کردم چوم تیم چهاردهم جدول بود و گفتم اگر قرار است چهاردهم باشیم چرا استراماچونی را آورده‌ایم و او باید تیم را در جدول بالا بکشد.

شما چرا در آن مقطع حمایت نکردید و انتقاد کردید؟

چون مردم در کوچه و خیابان به من می‌گفتند چرا تیم چهاردهم جدول است و من هم انتقاد کردم تا به آنها بربخورد و خدا را شکر که تیم در جدول بالا آمد. وقتی تیم خوب بازی می‌کند باید تعریف کرد و وقتی بد باشد باید انتقاد منطقی کرد. از تیم چهاردهم جدول نمی‌شود تعریف کرد و بعد از اینکه تیم بالا آمد تعریف و حمایت کردم ولی این اتفاقات برای باشگاه استقلال خوب نبود.

منظورتان سفر استراماچونی به ایتالیا و رها کردن استقلال است؟

هم رفتن استراماچونی و هم رفتن مدیریت باشگاه و البته تجمع هواداران جلوی باشگاه است که اصلا خوب نبود. استراماچونی که به خاطر پول از استقلال رفت آیا پول مربیان قبلی را به موقع می‌دادند؟ مشاوران استراماچونی باید به او می‌گفتند که پولت را می‌گیری و اگر هم در نهایت پولت را ندهند به فیفا شکایت می‌کنی و پولت را می‌گیری. استراماچونی باید می‌ماند و نیم فصل می‌رفت تا به اینجا نمی‌کشید. الان هم دیر نشده اما حاشیه‌ها زیاد است و کار سخت‌تر می‌شود. دوست داریم استراماچونی برگردد و به استقلال کمک کند اما کارش سخت است. به نظرم رفتن استراماچونی کار استقلال را سخت کرد.

هواداران هم از این موضوع خیلی ناراحت هستند. برای آنها چه صحبتی دارید؟

به هواداران می‌گویم درست است که ما ۲-۳ سال در صدر جدول نبودیم اما برای اولین بار نبود که به صدر جدول می‌رفتیم. این تیم قهرمان آسیا بوده و نباید این حواشی را ایجاد می‌کردند. یک سری‌ها شاید دخالتی در باشگاه نداشته باشند اما نباید این حواشی را هم ایجاد کنند تا تیم به هم بریزد. ‌ای کاش پیشکسوتان حمایت می‌کردند نه اینکه حاشیه درست کنند.

فکر می‌کنید استراماچونی به استقلال برمی گردد؟

ما داریم می‌بینیم که یک روز می‌گویند پول او را ریخته‌اند و یک روز دیگر می‌گویند استراماچونی برمی گردد. ما هم اخبار را در روزنامه‌ها می‌خوانیم و از باشگاه خبر نداریم. روی نیمکت استقلال جز غلامپور کسی را نمی‌شناسم و ستار همدانی هم که تازه آمده است. ما که پیشکسوت استقلال هستیم و این همه مربی جوان استقلالی داریم اصلا نمی‌دانیم چه کسی روی نیمکت است و هنگام بازی لب خط می‌آید. دوست دارم استراماچونی برگردد اما با این شرایط فکر نکنم که بیاید. شنیده‌ام که گفته برمی گردد و خدا کند که بیاید.

الان همه تلاش می‌کنند که استراماچونی برگردد. فکر می‌کنید با این وضعیت شان باشگاه استقلال حفظ شده است؟

نه، واقعا شان استقلال حفظ نشده است. مربیان بزرگی مثل رایکوف، حجازی، پورحیدری، مرفاوی، مظلومی و قلعه نویی روی این نیمکت بوده‌اند و افتخار کسب کرده‌اند. حتی شفر هم افتخار آورد و قهرمان جام حذفی شد اما استراماچونی هنوز هیچ افتخاری برای استقلال کسب نکرده است. اسم این باشگاه خیلی بزرگ است و همیشه در تاریخ می‌ماند. اسم استقلال از افراد خیلی بزرگتر است و هواداران بدانند که منصورخان پورحیدری ماشینش را فروخته و خرج باشگاه کرده و هنوز هم پولش را نداده‌اند و یکی مثل پورحیدری باید برای این باشگاه و هوادارانش بت باشد.

اگر استراماچونی نیاید در این مقطع مربی ایرانی را ترجیح می‌دهید یا گزینه خارجی؟

الان اگر ایشان نیاید تیم به لحاظ روحی به مشکل می‌خورد و می‌بینید که بازیکنان مدام درگیر می‌شوند. در این شرایط مسولیت وریا و ستار سنگین‌تر است و هر کسی را می‌خواهند برای استقلال بیاورند سریعتر بیاورند چون تیم نباید بیشتر از این به هم بریزد.

در مورد لغو بازی استقلال و سپاهان در جام حذفی چه نظری دارید؟

این اتفاق به نفع استقلال بود و خدا را شکر که لغو شد و بازی برگزار نمی‌شود چون استقلال مربی نداشت. به نظر من استقلال می‌تواند در این مدت آرامش خودش را به دست بیاورد چون الان بازیکنان به تعطیلات رفته‌اند و حواشی کمتر شده است.

تکلیف مدیر عامل استقلال هم مشخص نیست. به نظر شما چه کسی می‌تواند در این مقطع مدیریت استقلال را قبول کند؟

به نظرم باید مدیری بیاورند که هم جوان و به روز باشد و هم بتواند ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار کند و وقتی به بازیکن قول می‌دهد به موقع به قولش عمل کند.

فتح الله زاده را برای این پست مدیر لایقی می‌دانید؟

آنهایی که فتح الله زاده را صدا می‌کنند فکر می‌کنند او می‌تواند استراماچونی را برگرداند اما من نظری در مورد بازگشت فتح الله زاده به استقلال ندارم.

خواندن خبر در سایت منبع

استراماچونی: نمی‌خواهند من برگردم

جام نیوزخبرگزاری جام نیوز
استراماچونی: نمی‌خواهند من برگردم
آندره‌آ استراماچونی با انتشار پیامی به مدیران باشگاه استقلال حمله و آنها را دروغگو خطاب کرد و مدارک منتشر شده از سوی این باشگاه را جعلی خواند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، باشگاه استقلال شب گذشته (دوشنبه) شروط ۱۱ گانه جدید استراماچونی برای ادامه همکاری که از طریق ایمیل و با امضای اتور مازیلی، وکیل این سرمربی ایتالیایی به این باشگاه رسیده، را منتشر کرد.

در شروط جدید برای ادامه همکاری درخواست‌های جدیدی مطرح شده از جمله اینکه استراماچونی خواهان دریافت ۴۷۰ هزار یورو به صورت یک‌جا شده است. سرمربی پیشین اینتر همچنین خواهان اختصاص ۹۰۰ هزار یورو از سوی باشگاه برای جذب بازیکن شده و تأکید کرده که جذب بازیکن به صورت انحصاری از سوی خودش صورت بگیرد.

آندره‌آ استراماچونی اما با انتشار پیامی در بخش «استوری»، حساب کابری رسمی‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» نوشت: آنها (مدیران باشگاه) از همان روز اول مشکلاتی را برای ما به وجود آوردند. آنها در اولین بازی رسمی‌ام روی نیمکت استقلال من را بدون مترجم گذاشتند. هرگز دستمزد من را به طور مرتب پرداخت نکردند که این موضوع علیرغم تمامی هشدارهای مسئولان، مشکلات زیادی برای من با نهادهای ایتالیایی به وجود آورد.

سرمربی ایتالیایی استقلال ادامه داده است: آنها به بازیکنان دروغ گفتند، به من دروغ گفتند، هزینه اجاره بهای خانه من را تا ماه نوامبر پرداخت کرده بودند، این در حالی است که اعلام کرده بودند تمامی هزینه اجاره بهای خانه من را داده‌اند. هرگز مستنداتی را که در مورد تیم از آنها خواسته بودم را فراهم نکردند، آنها بازیکنی را که نمی‌خواستند به خارج از ایران فرستادند … و یک روز بعد او را بازگرداندند.

استراماچونی در این پیام آورده است: آنها از فدراسیون فوتبال ایران درخواست به تعویق انداختن بازی‌ تیم را نکردند، در حالی که ما این حق را داشتیم که به خاطر حضور بازیکنان‌مان در تیم ملی بازی‌مان را به تعویق بیندازیم، اما آنها بازی‌های ما زمانی به تعویق می‌انداختند که به سود رقبای ما بود و برای ما خوب نبود. وقتی که مجبور به ترک ایران شدم، آنها خوشحال شدند و جشن گرفتند. جلوی مردم گفتند که نمی‌خواستند ایران را ترک کنم و اطلاعی از این موضوع نداشتند، اما پنج ماه بودند که از این موضوغ مطلع بودند. سعی کردند بگویند که من به خاطر پیشنهاد دیگری ایران را ترک کردم که این حقیقت نداشت. سعی کردند بگویند که من به خاطر پول ایران را ترک کردم، اما این هم درست نبود.

وی اینگونه حرف‌هایش را ادامه می‌دهد: وقتی متوجه شدند که سیاستمداران واقعا در تلاش برای بازگرداندن من به ایران هستند، خیلی عصبی و دستپاچه شدند. اعلام کردند که یکی از اعضای باشگاه (امیرحسین فتحی) استعفا کرده، اما آن شخص هنوز از هر ارتباطی که از سوی باشگاه با وکلای من صورت می‌گیرد، مطلع است. اعلام کردند که درخواست تهیه خانه دیگری کرده‌ام که این حقیقت ندارد. اعلام کردند که من درخواست پول بیشتری کرده‌ام که صحت ندارد. آنها با رفتار فریبکارانه خود باعث شدند وکیل من استعفا کند. هر کاری که توانستند کردند و خواهند کرد تا من به ایران بازنگردم و سعی می‌کنند شخصیت من را در نزد هواداران استقلال و کسانی که من را دوست دارند، خراب کنند، درست همان کاری که با همکارانم و برخی بازیکنان قدیمی تیم کردند.

استراماچونی در بخش پایانی آورده است: بارها از آنها خواستم نشست خبری با هم برگزار کنیم تا به مردم حقیقت را توضیح دهیم که آنها همیشه با این موضوع مخالفت کردند. حالا کسی به آنها نشان داده که راه قانونی برای پرداخت دستمزد من وجود دارد و من از تمامی آن مشکلات گذشتیم و آماده بازگشت به استقلال پیش بازیکنان سابقم و هوادارانم بودم که آنها مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند تا اعتبار من و توافق حاصل شده را خراب کنند. آنها نمی‌خواهند من در استقلال باشم و نمی‌خواهند برگردم. نمی‌دانم که آیا من سرمربی خوبی هستم یا نه، اما قطعا انسان صادقی هستم.

استراماچونی: نمی‌خواهند من برگردم - 9استراماچونی: نمی‌خواهند من برگردم - 10

خواندن خبر در سایت منبع

استراماچونی: مدیران استقلال به من و مردم دروغ می‌گویند!

ایمناخبرگزاری ایمنا
استراماچونی: مدیران استقلال به من و مردم دروغ می‌گویند!
سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود از مدیران این باشگاه انتقاد کرد.

به گزارش ایمنا، بعد از صحبت‌های شب گذشته علی فتح الله زاده در برنامه فوتبال برتر و عنوان کردن درخواست‌های عجیب استراماچونی توسط وی سرمربی ایتالیایی در صفحه شخصی خود انتقادات تندی را از مسئولان این باشگاه مطرح کرد.

وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: آن‌ها (مدیران استقلال) از روز اول برای ما مشکل درست کردند. آن‌ها من را در اولین بازی‌ بدون مترجم رها کردند، آن‌ها هرگز پرداخت درستی به من نداشتند تا جایی که با وجود هشدارهای جدی، برایم مجموعه‌ای از مشکلات بزرگ در رابطه با قوانین ایتالیا به‌ وجود آوردند.

استراماچونی در ادامه نوشت: آن‌ها به بازیکنان دروغ گفتند، به من دروغ گفتند، آن‌ها اجاره منزلم را تا ماه (آبان) پرداخت کردند در حالی که گفته بودند تا آخر پرداخت شده، آن‌ها هرگز چیزهایی را که درباره تیم خواسته بودم را برایم آماده نکردند، آن‌ها بازیکنی که نمی‌خواستند را از کشور خارج کردند و روز بعد بازگرداندند. (منظور سرمربی استقلال میلیچ است)

در ادامه این پیام آمده است: آن‌ها از فدراسیون نخواستند که بازی‌ را به تعویق بیاندازد در حالی که به‌ خاطر بازیکنان ملی این حق را داشتیم اما زمانی بازی‌هایی را عقب انداختند که برای حریفان‌مان بهتر بود و برای ما خوب نبود. آن‌ها از این‌که مجبور به خروج از کشور شدم، خوشحال بودند، مقابل مردم می‌گفتند موافق رفتن من نیستند و از این موضوع بی‌خبر بودند، اما ۵ ماه بود که این را می‌دانستند. آن‌ها سعی کردند این‌طور نشان دهند که رفتم چون پیشنهاد دیگری داشتم در حالی که این اخبار حقیقت نداشت، آن‌ها سعی کردند بگویند من به‌ خاطر پول رفته‌ام در حالی که این هم صحت نداشت.

استراماچونی این متن را بعد از صحبت‌های عضو هیات مدیره استقلال منتشر کرده که در ادامه آن آمده است: آن‌ها بسیار عصبی و گیج شدند وقتی برخی تلاش‌های مدیران بالاتر را سعی در بازگرداندن من دیدند. آن‌ها فردی را از داخل باشگاه مستعفی اعلام کردند، در حالی که آن فرد هنوز در تمامی تعاملات رسمی باشگاه با وکلای من حضور دارد. آن‌ها اعلام کردند من خانه دیگری خواسته‌ام و در حالی که این خبر هم صحت ندارد، آن‌ها اعلام کردند من پول بیشتری خواسته‌ام که این خبر هم واقعیت ندارد. آن‌ها اجازه دادند وکیل من به‌خاطر رفتار متقلبانه‌ این نفرات استعفا بدهد، آن‌ها هر کاری کردند و می‌کنند تا نگذارند من به آن‌جا برگردم و تلاش می‌کنند شخصیت من را نزد هواداران و مردم تخریب کنند، همچون کاری که با همکارانم و به تازگی برخی بازیکنان انجام داده‌اند. من بارها درخواست کردم که با هم یک کنفرانس مطبوعاتی رسمی داشته باشیم تا برای مردم حقایق را توضیح دهم و آن‌ها هربار با این موضوع مخالفت کردند.

وی در پایان نوشت: و حالا یکی به آن‌ها راه را نشان دهد، یک راه منطقی برای پرداخت وجود دارد. ما از تمام این مشکلات عبور می‌کنیم و من برای همراهی تیم آماده‌ام و البته بازگشت به جمع هواداران. آن‌ها مدارک و اطلاعات جعلی منتشر کردند تا با آبروی من بازی کنند. آن‌ها نمی‌خواستند آن‌جا باشم و نمی‌خواستند برگردم. من نمی‌دانم مربی خوبی هستم یا نه، اما یقین دارم فرد صادقی هستم.

منبع: فارس کد خبر ۴۰۲۶۰۲

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

حرکت عجیب نظافتچی فرودگاه مهرآباد با بازیکن استقلال (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

عذرخواهی فرودگاه مهرآباد از اقدام صورت گرفته با دیاباته +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با اشاره به رفتار صورت گرفته با شیخ دیاباته، مهاجم اهل کشور مالی استقلال، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: «ضمن پوزش از بازیکنان تیم استقلال و آرزوی پیروزی در بازی پیش رو، فرودگاه مهرآباد رفتار نادرست کارگر خدماتی با مهاجم استقلال را پیگیری می‌کند. پس از اینکه شیخ دیاباته، مهاجم سرشناس تیم فوتبال استقلال در فرودگاه مهرآباد از رفتار یک کارگر خدماتی متعجب و قدری آزرده شد، با شرکت پیمانکار مرتبط صحبت شد تا ضمن انجام اقدامات لازم، به ایشان و تمامی کارگران تحت استخدام خود یادآوری کند که آنها موظف به رعایت احترام کامل به تمامی مسافران فرودگاه بوده و صرفا مجاز به انجام امور محوله هستند». فیلم رفتار ناشایست خدمه فرودگاه با شیخ دیاباته را در زیر ببینید:

لیگ برتر والیبال بانوان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شدا و سیما؛ در پایان این هفته تیم باریج اسناس کاشان سایپا و اکسون تهران با نتایج مشابه ۳ بر صفر حریفان خود را شکست دادند. تعداد بازدید: ۰ کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

همایش دو همگانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
امروز خیابانهای پایتخت میزبان علاقمندان به ورزش بود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ حضور دونده المپیکی کشورمان رنگ و بوی دیگری به این مسابقات داده بود.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- خوزه ماریا گوتیرز ملقب به گوتی، بازیکن سابق رئال مادرید که در حال حاضر هدایت آلمریا را برعهده دارد در صحبت هایی به تمجید از لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا پرداخته است. » و در ادامه صحبتهایش به تمجید از لیونل مسی پرداخت و گفت: «من فقط یک بازیکن می‌شناسم که دقت عملکردش در تمام بازیها حیرت آور است؛ او کسی نیست جز لیونل مسی. سایر بازیکنان فراز و نشیب‌های زیادی دارند.» گوتی همچنین به نحوه جدایی اش از رئال مادرید اشاره کرد و از مدیران این تیم گله کرد. این اتفاق برای بسیاری از بازیکنان سابق رئال مادرید رخ داد. چرا از رئال رفتم؟ چون احساس ذلگی می‌کردم و صبرم به سر آمده بود.» گوتی ۱۵ فصل برای تیم اصلی رئال مادرید بازی می‌کرد و از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۰ پیراهن این تیم را می‌پوشید و مجموعا در ۵۴۲ بازی برای این تیم به میدان رفت و ۷۷ گل برای این تیم زد.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، او همیشه گفته که بازداشتش اشتباه بوده و او کار خلافی انجام نداده است. بسیاری از مردم هم او را بی‌گناه می‌دانند اما در هر حال تایسون به شش سال زندان محکوم شد که سه سال آن را گذراند و در سال ۱۹۹۵ آزاد شد. بسیاری حدس می‌زدند که او در زندان حواشی فراوانی خواهد داشت اما او پشت میله‌ها تنها یک‌بار دعوا کرد. تایسون از حرفی که یک فرد به او زده بود ناراحت شد: «تنها یک‌بار دعوا کردم و مجبور شدم به یک نفر مشت بزنم. یکی حرفی زد و من به سمتش رفتم و به او مشت زدم.

اخبار بیشتر