1. خبری
  2. اجتماعی
پوشش خبری

هیچ معامله‌ای برای آزادسازی مرزبانان صورت نگرفته است

ربایش مرزبانان ایرانی توسط گروهک تروریستی +فیلم

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین

لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

به زودی ۷ نفر دیگر آزاد می‌شوند/ هیچ معامله‌ای برای آزادسازی مرزبانان صورت نگرفته است

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
به زودی ۷ نفر دیگر آزاد می‌شوند/ هیچ معامله‌ای برای آزادسازی مرزبانان صورت نگرفته است

شهریار حیدری درباره بازگشت ۵ تن از مرزبانان ربوده شده توسط گروهک تروریستی در میرجاوه به کشور گفت: این افراد شب گذشته به کشور بازگشته‌اند و نیم ساعت پیش هم وارد فرودگاه زاهدان شده‌اند.

مدیر کل امور مرزی وزارت کشور با تاکید بر اینکه همکاری‌های همه‌جانبه‌ای بین دولت ایران و پاکستان برای آزادسازی مرزبانان ربوده شده صورت گرفته است، عنوان کرد: با همکاری بین دولت ایران پاکستان و تلاش  تمامی دستگاه‌ها مانند وزارت خارجه، کشور،‌ نهادهای امنیتی یک کار مشترک صورت گرفت و این عزیزان به کشور بازگشتند.

وی درباره اقدامات برای آزادسازی دیگر مرزبانان ربوده شده گفت: رایزنی‌ها برای آزادسازی دیگر مرزبانان ادامه دارد و ان‌شاالله به زودی هفت نفر باقی مانده هم آزاد خواهند شد.

حیدری خاطرنشان کرد: هیچ معامله‌ای برای آزادسازی این مرزبانان صورت نگرفته و این کار با تعامل و همکاری بین دوکشور صورت گرفته است و چیزی در ازای این آزادی نداده‌ایم.

خواندن خبر در سایت منبع

بازگشت 5 تن از مرزبانان آزاد شده میرجاوه

الفخبرگزاری الف
بازگشت 5 تن از مرزبانان آزاد شده میرجاوه

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی تلاش‌های به عمل آمده و رایزنی و تعامل با طرف پاکستانی به منظور آزادسازی مرزبانان و بسیجیان  بومی ربوده شده توسط گروهک جیش الظلم در میرجاوه، ۵ تن از آنان به نام‌های زبیر ریگی ،سعید نوتی زهی، رسول گمشادزهی، محمد معتمدی و مهرداد آبار آزاد و شب گذشته (چهارشنبه ۳۰ آبان) به کشور بازگشتند.

بازگشت 5 تن از مرزبانان آزاد شده میرجاوه - 2بازگشت 5 تن از مرزبانان آزاد شده میرجاوه - 3بازگشت 5 تن از مرزبانان آزاد شده میرجاوه - 4

 در این اطلاعیه با تاکید بر ادامه تلاش‌ها و رایزنی‌ها برای آزادی سایر مرزبانان ربوده شده و بازگشت آنان به میهن عزیز اسلامی، از همکاری دستگاه های ذیربط و نیز صبر و شکیبایی خانواده های محترم مرزبانان عزیز کشورمان  قدردانی شده است.

بازگشت 5 تن از مرزبانان آزاد شده میرجاوه - 6بازگشت 5 تن از مرزبانان آزاد شده میرجاوه - 7بازگشت 5 تن از مرزبانان آزاد شده میرجاوه - 8

 گفتنی است ۲۴ مهرماه و در پی خیانت عوامل نفوذی، ۱۲ تن از مرزبانان و بسیجیان بومی در نقطه صفر مرزی در جنوب شرق کشور ربوده شدند

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز8 ساعت قبل
هدایت‌الله خادمی، یکی از طراحان استیضاح روحانی گفته تعداد امضاکننده‌ها به ١٣ نفر رسیدهموضوع حمله به رئیس‌جمهوری اگر چه با توجه به تعداد امضاکننده‌ها جدی به نظر نمی‌رسد اما نگاهی به عوامل پشت ماجرا نشان‌دهنده نکات قابل تأملی است. «موضوع استیضاح روحانی اگر چه با توجه به تعداد امضاکننده‌هایش جدی به نظر نمی‌رسد، اما از آنجایی که به هر حال موضوع حساسی محسوب می‌شود، نقل قول‌های مربوط به آن به سرعت سر از شبکه‌های اجتماعی درمی‌آورد و با واکنش مخالفان ایجاد حاشیه برای دولت مواجه می‌شود. دیروز هم یکی دیگر از طراحان استیضاح با اعلام این که تعداد امضاکننده‌ها به ١٣ نفر رسیده، حرفی زد که اگر چه فرسنگ‌ها دور از ذهن به نظر می‌رسید اما همین عجیب بودن باعث شد که به سرعت در فضای مجازی دست‌به‌دست شود. هدایت‌الله خادمی، نماینده حوزه انتخابیه ایذه و باغملک، اعلام کرده که «برای بعد از استیضاح روحانی هم برنامه داریم و می‌خواهیم یکی مثل قالیباف بیاید.» البته این نخستین بار نیست که خادمی حرف‌های عجیب و غریب می‌زند، حتی برخی حرف‌ها و اقداماتش او را تا پای تهدید به ابطال اعتبارنامه‌اش هم برد. به افراد عقب‌مانده‌ای مثل تو ارتباطی نداردهمین یک ماه پیش ویدئویی منتشر شد که هدایت‌الله خادمی را در حال توهین به یکی از افراد حوزه انتخابیه‌اش نشان می‌داد.
مهرمهر8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، یحیی رسول سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق به موضع گیری منفی سفارت آمریکا در بغداد درباره نیروهای امنیتی عراق واکنش نشان داد. وی افزود: آنچه سفارت آمریکا در عراق درباره نیروهای امنیتی گفته است ارزیابی دقیقی نیست و دیدگاهی غیرواقعی است زیرا این نیروها با داعش مقابله کرده و اراضی را آزاد کرده‌اند. ماموریت نیروهای ائتلاف بین المللی آموزشی و مستشاری و حمایت هوایی است و به آن محدود می‌شود. نیروهای عراقی از سال ۲۰۰۳ به بعد پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای به دست آورده است و در جنگ با داعش نیز تجارب گرانبهایی کسب کرده است. شایان ذکر است که سفارت آمریکا در بغداد مدعی شده بود که نیروهای امنیتی عراق هنوز آماده برقراری امنیت نیستند و این توان را ندارند.
مهرمهر8 ساعت قبل
شهرهای مهم این استان ادلب، معره النعمان، جسرالشغور، اریحا و حارم هستند. برخی از نبرد ادلب به عنوان ام المعارک نام می‌برند و برخی دیگر از واکنش ترکیه در صورت هر گونه اقدام نظامی ارتش سوریه سخن می‌گویند. تروریستها پس از رقم خوردن نبرد جنوب به نفع ارتش سوریه سخت در وحشت و هراس به سر می‌برند. از نگاه ناظران امور سوریه باید نبرد ادلب با آتش سنگین همراه باشد و پرونده جنگ سریعا بسته شود. دمشق آماده نبرد بزرگ در ادلب و بستن پرونده مناطق شمال سوریه هم مرز با ترکیه می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
به گزارش مشرق، «تولسی گابارد»، قانونگذار آمریکایی و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا روز پنجشنبه عربستان سعودی را «بزرگترین حامی تروریسم» توصیف کرد. گابارد در توئیتر، با اشاره به گزارش‌هایی که مدعی هستند دولت «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا قصد فروش فناوری‌های حساس هسته‌ای به عربستان سعودی را دارد گفت: «عربستان سعودی بزرگترین حامی تروریسم و ایدئولوژی افراط‌گرایی است که سازمان‌های تروریستی مانند القاعده و داعش را تغذیه می‌کنند. با وجود این دولت ترامپ قصد دارد به آنها فناوری‌های حساس هسته‌ای بفروشد. این، تهدید بزرگی برای ایمنی و امنیت آمریکا است.»

اخبار بیشتر