همه تیم‌ها در آسیا از پرسپولیس می‌ترسند
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

همه تیم‌ها در آسیا از پرسپولیس می‌ترسند

واکنش مدیر تیم فوتبال السد به همگروهی با پرسپولیس و الاهلی

تسنیمخبرگزاری تسنیم
واکنش مدیر تیم فوتبال السد به همگروهی با پرسپولیس و الاهلی
مدیر تیم فوتبال السد نسبت به همگروهی با تیم‌های پرسپولیس و الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عبدالله البریک مدیر تیم فوتبال السد قطر در واکنش به همگروهی این تیم با تیم‌های پرسپولیس، الاهلی عربستان و برنده پلی‌آف یک (برنده نمایندگان ازبکستان، عراق و امارات) در گروه D مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2019 اظهار داشت: قرعه متعادلی به ما افتاد و پیش‌بینی بازی‌های قدرتمندی را مقابل تیم‌هایی می‌کنم که هر یک برای قهرمانی در این رقابت‌ها تلاش خواهند کرد.همگروهی پرسپولیس با الاهلی عربستان و السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا/ استقلال در گروه مرگ قرار گرفت

وی افزود: همه همگروهی‌های ما قدرتمند هستند و تیم‌های بزرگی در آسیا به شمار می‌روند. قرعه جالب و قدرتمندی به ما افتاد و ما با تیم‌هایی همگروه شدیم که هر یک در آسیا تاریخچه‌ای دارند. به هر حال السد آماده ارائه بهترین بازی‌هایش و آماده رقابت‌ در مسابقات فصل 2019 لیگ قهرمانان آسیا است.

مدیر تیم فوتبال السد در پایان خاطرنشان کرد: تمامی تیم‌های گروه D یکدیگر را به خوبی می‌شناسند و ما سخت تلاش خواهیم کرد تا آماده‌سازی خوبی برای این رقابت‌ها داشته باشیم و اولین هدف‌مان هم صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی خواهدبود.

خواندن خبر در سایت منبع

برانکو: در گروه سختی قرار گرفتیم اما پرسپولیس از هیچ چیز نمی ترسد؛ نحوه قرعه کشی در آسیا برایم عجیب است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
برانکو: در گروه سختی قرار گرفتیم اما پرسپولیس از هیچ چیز نمی ترسد؛ نحوه قرعه کشی در آسیا برایم عجیب است
برانکو ایوانکوویچ نیز از قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا تعجب کرد.

طرفداری- برانکو ایوانکوویچ، در خصوص قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا گفت:

به نظر من در گروه بسیار دشواری قرار گرفتیم، اما ما از هیچ چیزی نمی‌ترسیم و مطمئن باشید که هیچ واهمه‌ای به خودمان راه نخواهیم داد. 

به گزارش فارس، وی ادامه داد:

از حالا که قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا انجام شد، از حالا منتظر آغاز بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هستیم و شجاعانه وارد این مسابقات خواهیم شد و می‌خواهیم در دور جدید رقابت‌ها با آمادگی وارد شویم. 

سرمربی تیم پرسپولیس با انتقاد از قرعه‌کشی و نحوه آن خاطرنشان کرد:

نحوه قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا برایم عجیب است زیرا در برخی از گروه‌ها فقط دو تیم که تازه به این رقابت‌ها آمدند دیده می‌شوند و این مسئله باعث می‌شود تا نحوه توزیع تیم‌ها و نوع قرعه‌کشی برایم عجیب باشد. 

خواندن خبر در سایت منبع

نظر برانکو درخصوص گروه پرسپولیس در آسیا

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
نظر برانکو درخصوص گروه پرسپولیس در آسیا
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: در گروه بسیار دشواری قرار گرفتیم، اما ما پرسپولیس هستیم و از هیچ چیزی نمی‌ترسیم.
نظر برانکو درخصوص گروه پرسپولیس در آسیا - 0

به گزارش خبرورزشی، برانکو ایوانکوویچ در خصوص قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا گفت: به نظر من در گروه بسیار دشواری قرار گرفتیم، اما ما از هیچ چیزی نمی‌ترسیم و مطمئن باشید که هیچ واهمه‌ای به خودمان راه نخواهیم داد. وی ادامه داد: از حالا که قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا انجام شد، از حالا منتظر آغاز بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هستیم و شجاعانه وارد این مسابقات خواهیم شد و می‌خواهیم در دور جدید رقابت‌ها با آمادگی وارد شویم. سرمربی تیم پرسپولیس با انتقاد از قرعه‌کشی و نحوه آن خاطرنشان کرد: نحوه قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا برایم عجیب است، زیرا در برخی از گروه‌ها فقط دو تیم که تازه به این رقابت‌ها آمدند دیده می‌شوند و این مسئله باعث می‌شود تا نحوه توزیع تیم‌ها و نوع قرعه‌کشی برایم عجیب باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

حلالی: همه تیم‌ها در آسیا از پرسپولیس می‌ترسند/ در گروه سختی قرار گرفتیم

فارسخبرگزاری فارس
حلالی: همه تیم‌ها در آسیا از پرسپولیس می‌ترسند/ در گروه سختی قرار گرفتیم
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به فینالیست شدن پرسپولیس در آسیا همه رقبا از تیم ما می‌ترسند.

اسماعیل حلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص مشخص شدن هم‌گروه‌های تیم پرسپولیس در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا گفت: به نظر من قرعه سختی نصیب پرسپولیس شد، الاهلی عربستان تیم خیلی خوبی است و تیم السد قطر را هم کاملا می‌شناسیم و این مسئله باعث می‌شود تا کار در آسیا سخت‌تر شود، این را هم باید بگویم که وقتی پرسپولیس به فینال آسیا رسیده، این موضوع به خودی خود باعث می‌شود تا رقبا از ما بترسند. خوشبختانه بازیکنان جدید هم به این تیم اضافه خواهند شد و پرسپولیس با تقویت وارد مسابقات می‌شود. در کل تیمی که می‌خواهد قهرمان آسیا شود باید هر تیمی را ببرد. 

وی درباره اینکه بازی با الاهلی عربستان را چطور می‌بیند، اظهار داشت: با توجه به برگزاری میزبانی فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران، حتی مسئولان فینال هم دیدند که در تهران امنیت وجود دارد و فکر می‌کنم مشکل بازی در ایران و عربستان حل شود تا بتوانیم در کشورمان از عربستانی‌ها میزبانی کنیم. 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه تیم السد قطر را چطور می‌بینید، گفت: ما با آنها بازی کردیم و دو بازی السد مقابل استقلال را هم دیدیم و فکر می‌‌کنم شناخت کافی از السد داریم، هر چند که آنها هم ما را خیلی خوب می‌شناسند، در کل فکر نمی‌‌کنم کار سختی داشته باشیم و می‌توانیم از این گروه به مرحله بعد برویم. 

حلالی در پاسخ به این سؤال که ترجیح می‌دهید رقیب پرسپولیس در بازی پلی‌آف از ازبکستان باشد یا امارات، اظهار داشت: همه این تیم‌ها به یک اندازه سخت و دشوار هستند، اما به هر حال العین قوی‌ترین تیم امارات است و فکر می‌کنم النصر امارات از این تیم ضعیف‌تر باشد. فکر می‌کنم هر تیمی که به این گروه بیاید کار برایش سخت خواهد شد. 

انتهای پیام/ا

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز17 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روز گذشته پس از منتشر شدن خبر محرومیت علیرضا بیرانوند توسط کمیته اخلاق، مهرداد میناوند پیشکسوت جنجالی تیم پرسپولیس به این موضوع در اینستاگرامش واکنش نشان داد. میناوند که همیشه در صفحه اینستاگرامش برای حریفان پرسپولیس کری می‌خواند، این بار در واکنش به محرومیت بیرانوند طعنه سنگینی به تیم سپاهان و امیر قلعه‌نویی زد.
جام نیوزجام نیوز22 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در طول ۴سال حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس همواره این مربی اخلاق‌گرا در فصل نقل‌وانتقالات با خط زدن و کنار گذاشتن مهره‌هایی اسم و رسم‌دار باعث تعجب تمامی اهالی فوتبال شده است از طارمی، مسلمان و رضاییان گرفته تا آخرین این نام‌های بزرگ که گادوین منشا بود. اکنون بازهم شاهد چنین تصمیماتی از سوی سرمربی موفق قهرمان لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود. برانکو در فهرست بازیکنانی که برای فصل آینده مدنظر دارد بر روی نام ۳ستارۀ بزرگ و نامدار خود خط قرمز کشیده است تا برای چندمین بار باعث سورپرایز همگان شود. هنوز به طور مشخص نام این ۳ستاره رسانه‌ای نشده است اما گویا این بازیکنان از باتجربه‌ها و بازیکنان معروف باشگاه به حساب می‌آیند که در طول فصل گذشته حاشیه‌هایی را برای تیم وجود آورده‌اند. باید منتظر ماند و دید که با وجود این اخبار، این‌بار کدام ستاره‌ها با غضب این مربی قاطع روبرو می‌شوند و در نهایت نیز مجبو به ترک سرخ‌پوشان خواهند شد.

دانلود؛ گل‌ها و مهارت‌های برتر روی کاستا

طرفداریطرفداری16 ساعت قبل
جام نیوزجام نیوز19 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال، مدیران این تیم به دنبال جانشین خارجی برای شفر هستند تا در کنار مجیدی لیگ نوزدهم را برای قهرمانی آغاز کنند. یکی از این گزینه‌ها مامیچ سرمربی سابق الهلال می‌باشد که به گفته برخی‌ها به شدت به نیمکت آبی‌ها نزدیک است. لازم به ذکر است در صورتی که مامیچ هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، عمر خربین مهاجم سابق آبی‌های عربستانی نیز، صید بزرگ بعدی مدیران استقلال خواهد بود. گفتنی است خربین تا کنون چندین بار با پیشنهاد آبی‌های تهرانی روبه‌رو شده است ولی پیوستن او در این تابستان به استقلال با حضور مامیچ در تهران، دور از ذهن نخواهد بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین22 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ریکرو و کامپوند از ۳۱ اردیبهشت ماه در سایت آزادی آغاز شده و تا ١٥ خرداد ادامه خواهد داشت. قرار بود از بین ٥ کماندار دعوت شده در اردوی مردان ریکرو، پس از رکوردگیری‌ها و برگزاری مسابقات انتخابی سه نفر برتر راهی هلند شوند. مسابقات انتخابی درون اردویی برگزار شد و در نهایت میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی توانستند مجوز حضور در رقابت‌های جهانی هلند را کسب کنند. به این ترتیب تیم ریکرو بانوان با ترکیب زهرا نعمتب، شیوا شجاع‌مهر و نیلوفر علیپور و تیم ریکرو مردان با ترکیب میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی در رقابت‌های جهانی هلند شرکت خواهند کرد. کمانداران کشورمان ۱۸ خردادماه راهی هلند می‌شوند تا در مسابقات جهانی و کسب سهمیه حضور داشته باشند.

اخبار بیشتر