1. خبری
  2. اقتصادی
پوشش خبری

رقم قابل توجه افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۸

رقم قابل توجه افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۸ + فیلم

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین

کد ویدیو دانلود

رقم قابل توجه افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۸ + فیلم - 3

خواندن خبر در سایت منبع

تلاش برای افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۸

اصلاحات پرسخبرگزاری اصلاحات پرس
تلاش برای افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۸

محمدباقر نوبخت رئیس برنامه‌وبودجه کشور در جمع خبرنگاران اعلام کرد: طی ماه گذشته در سفر به قزوین و بازدید از پروژه‌های این استان اعتبارات دولتی برای پرداخت پیش‌بینی‌شده که این مبالغ برای تکمیل پروژه‌های شهری قزوین به‌طور کامل پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: در تلاش هستیم ضمن رسیدن به ثبات اقتصادی در بخش‌های مختلف ارزش پول ملی خود را حفظ کرده و ظرف چند ماه آینده با کمک‌های جبرانی به‌صورت کالا و نقدی برای مردم داشته باشیم.

رئیس برنامه‌وبودجه کشور گفت: برای کارکنان دولت در بودجه سال 1398 رقم قابل‌توجهی افزایش منظور شده است که پیش‌نویس لایحه آن از سوی سازمان برنامه‌وبودجه کشور به دولت تقدیم شده و در حال حاضر در مرحله بررسی قرار دارد که طی دوهفته آینده عدد نهایی آن اعلام خواهد شد.منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

نوبخت: در بودجه ۹۸، رقم قابل توجهی برای افزایش حقوق کارمندان در نظر گرفته‌ایم

انتخابخبرگزاری انتخاب
نوبخت: در بودجه ۹۸، رقم قابل توجهی برای افزایش حقوق کارمندان در نظر گرفته‌ایم
نوبخت: در بودجه ۹۸، رقم قابل توجهی برای افزایش حقوق کارمندان در نظر گرفته‌ایم - 0

معاون رییس جمهوری گفت: تیم اقتصادی دولت درصدد تقویت پول ملی بوده و در این راه نیز گام‌های اساسی و مهمی نیز برداشته شده است.

به گزارش ایرنا، محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری آزمایشی از قطار قزوین - رشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پول ملی برای اقتصاد ما بسیار حایز اهمیت بوده و از این رو همه بخش‌های اقتصادی دولت با اجرای برنامه‌های از پیش تعیین شده تلاش دارند تا قدرت پول ملی را حفظ کرده و آنرا تقویت کنند.وی با اشاره به تلاش حوزه‌های اقتصادی کشور در جهت ثبات اقتصادی و حفظ قدرت پول ملی، اضافه کرد: طی ماه‌های آینده در قالب کمک‌های جبرانی تلاش داریم تا خدمات خود را به صورت نقدی و غیرنقدی بین مردم توزیع کنیم.این مسئول خاطرنشان کرد: برای کارکنان دولت نیز در بودجه سال آینده رقم قابل توجهی در حوزه افزایش حقوق در نظر گرفته ایم که پیش نویس لایحه آن از سوی سازمان برنامه و بودجه تقدیم دولت شده که در حال بررسی قرار دارد و به زودی نیز عدد نهایی آن اعلام می‌شود.نوبخت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بازدید خود از طرح‌های عمرانی در دست احداث استان قزوین طی ماه‌های گذشته، خاطرنشان کرد: در بخش مترو هشتگرد - قزوین آن چه که از سوی دولت و سازمان برنامه و بودجه باید به شهرداری کمک شود، پرداخت خواهیم کرد.محمدباقر نوبخت در حاشیه سفر امروز خود به قزوین، در توقف کوتاه خود ضمن مصاحبه با خبرنگاران، جهت راه اندازی آزمایشی خط آهن قزوین - رشت، با قطار عازم گیلان شد.پروژه اجرایی خط آهن قزوین - رشت از سال ۸۵ به طول ۱۶۴ کیلومتر آغاز و تاکنون نیز بالغ بر ۱۸ هزار میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

اولویت بندی نیازها در بودجه 98 مورد توجه قرار گیرد

ایرناخبرگزاری ایرنا
اولویت بندی نیازها در بودجه 98 مورد توجه قرار گیرد

ابوالفضل سروش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درباره نزدیک شدن به زمان بررسی بودجه سال 98 افزود: اعمال برخی تغییرات در این بودجه لازم است، باید متناسب با درآمدهای کشور هزینه کنیم چرا که با توجه به شرایط کشور به طور قطع بودجه سال 98 مستلزم تغییراتی است.

نماینده مردم تهران در مجلس ضمن تاکید بر انتخاب مدل های صحیح در تخصیص و فاصله گرفتن از الگوهای سنتی در بودجه نویسی، یادآور شد: بدون شک بودجه سالیانه باید به نحوی تخصیص داده شود تا با کمبود منابع به خصوص در بخش های عمرانی مواجه نشویم، چراکه این امر به امور زیر بنایی تاکید دارد و از جمله اولویت های اصلی کشور است.

این نماینده مردم در مجلس دهم به تحریم‌های ظالمانه آمریکا اشاره کرد و گفت: بودجه 98 باید با در نظر گرفتن تحریم های اخیر و برخورد گذشته آمریکا علیه ایران بسته شود و تمام پیش بینی‌ها در این بودجه لحاظ شود تا ازاین طریق مردم کمترین فشارها را در قبال تحریم ها تحمل کنند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید به شرایط اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: با در نظر گرفتن شرایط امروز اقتصادی کشور و تحریم ها باید در بودجه سال آینده اولویت بندی نیازها مدنظر قرار گیرد چراکه برخی هزینه ها در شرایط فعلی تحریم، ضروری به نظر نمی رسد و باید از هزینه‌های زائد هم پرهیز کرد.

سیام**1058**1535

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فارسفارس2 ساعت قبل
«جعفر صفری» کارشناس مسائل پاکستان در یادداشتی به واکاوی جریان‌های اخیر و دخیل در عملیات تروریستی سیستان و بلوچستان پرداخت. یکی دیگر از امتیازگیری‌های پاکستان بوسیله تروریست‌ها، در سال‌های بعد از یازده سپتامبر بود. بنا بر اسناد فاش شده آمریکا میلیارد‌ها دلار در ازای همکاری به دولت پاکستان پرداخت اما نتیجه در خور توجهی برای آمریکا در بر نداشت. با سابقه‌ای که از سرویس اطلاعاتی پاکستان موجود است، روش وسبک و سیاق اطلاعاتی آن برگرفته از سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس و اسرائیل بوده که در واقع با بومی‌سازی هوشمندانه‌ای به نقش‌آفرینی در سطوح بین‌المللی می‌پردازد. لذا دادن لقب «قویترین سازمان اطلاعاتی جهان در سال ۲۰۱۳» به این سازمان از سوی سازمان سیا، خالی از برخی واقعتیها نیست.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل1 نظر
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم براساس اعلام شرکت خودروسازی سایپا امروز طرح فروش فوری ۸ محصول این شرکت رأس ساعت ۱۰ صبح آغاز شده است که در حال حاضر ظرفیت فروش فوری این ۸ محصول به اتمام رسیده است. در این طرح خودروهای تیبا، تیبا ۲، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۵۱، کوییک دستی، نیسان دوگانه سوز و نیسان تک سوز فروش فوری شده است. براساس اعلام شرکت سایپا با توافقات به عمل آمده با وزارت صنعت ۲۰ درصد از حجم تولید روزانه این شرکت با قیمت اعلامی سازمان حمایت به فروش می‌رسد. در این طرح فروش هر مشتری با کد ملی و کد پستی می‌توانست یک خودرو خریداری کند. البته کد ملی فرد نیز کنترل می‌شود تا طی دو یا سه سال اخیر خودرویی خریداری نکرده باشد.
مهرمهر2 ساعت قبل
به همت سپاه قدس و نیروی زمینی سپاه شب گذشته در عملیاتی سریع، چند خانه تیمی در خاش که عوامل جنایت اخیر در آنها مستقر بودند متلاشی شده و ۳ نفر از تروریست‌ها دستگیر شدند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 ساعت قبل
در حالی که امروز سایپا از ساعت ۱۰ صبح پیش‌فروش اینترنتی دو مدل پراید را آغاز کرده بود، تنها ۴۵ دقیقه پس از آغاز فروش، ظرفیت پیش‌فروش این دو مدل خودرو در شهرهایی مانند تهران، اصفهان و شیراز به پایان رسیده است. اعتمادآنلاین| در حالی که امروز سایپا از ساعت ۱۰ صبح پیش‌فروش اینترنتی دو مدل پراید را آغاز کرده بود، تنها ۴۵ دقیقه پس از آغاز فروش، ظرفیت پیش‌فروش این دو مدل خودرو در شهرهایی مانند تهران، اصفهان و شیراز به پایان رسیده است. طی سال‌های ۹۰ تا ۹۷، قیمت پراید ۳۹ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رشد کرده است. سال ۹۰ قیمت پراید در بازار ۷ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان بود و حالا به ۴۷ میلیون تومان رسیده؛ طنز تلخ ماجرا اینجاست که بیشترین افزایش قیمت از آبان تا بهمن ماه جاری رقم خورد. منبع: ایسنا

اخبار بیشتر