1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

رقم قابل توجه افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۸

رقم قابل توجه افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۸ + فیلم

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
خبرگزاری میزان- محمد باقر نوبخت از رقم قابل توجه افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۸ خبر داد.

کد ویدیو دانلود

رقم قابل توجه افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۸ + فیلم - 3

خواندن خبر در سایت منبع

تلاش برای افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۸

اصلاحات پرسخبرگزاری اصلاحات پرس
تلاش برای افزایش حقوق کارکنان دولت در بودجه ۹۸
نوبخت اعلام کرد: برای کارکنان دولت در بودجه سال 1398 رقم قابل‌توجهی افزایش منظور شده است که پیش‌نویس لایحه آن از سوی سازمان برنامه‌وبودجه کشور به دولت تقدیم شده و در حال حاضر در مرحله بررسی قرار دارد که طی دوهفته آینده عدد نهایی آن اعلام خواهد شد.

محمدباقر نوبخت رئیس برنامه‌وبودجه کشور در جمع خبرنگاران اعلام کرد: طی ماه گذشته در سفر به قزوین و بازدید از پروژه‌های این استان اعتبارات دولتی برای پرداخت پیش‌بینی‌شده که این مبالغ برای تکمیل پروژه‌های شهری قزوین به‌طور کامل پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: در تلاش هستیم ضمن رسیدن به ثبات اقتصادی در بخش‌های مختلف ارزش پول ملی خود را حفظ کرده و ظرف چند ماه آینده با کمک‌های جبرانی به‌صورت کالا و نقدی برای مردم داشته باشیم.

رئیس برنامه‌وبودجه کشور گفت: برای کارکنان دولت در بودجه سال 1398 رقم قابل‌توجهی افزایش منظور شده است که پیش‌نویس لایحه آن از سوی سازمان برنامه‌وبودجه کشور به دولت تقدیم شده و در حال حاضر در مرحله بررسی قرار دارد که طی دوهفته آینده عدد نهایی آن اعلام خواهد شد.منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

نوبخت: در بودجه ۹۸، رقم قابل توجهی برای افزایش حقوق کارمندان در نظر گرفته‌ایم

انتخابخبرگزاری انتخاب
نوبخت: در بودجه ۹۸، رقم قابل توجهی برای افزایش حقوق کارمندان در نظر گرفته‌ایم
معاون رییس جمهوری گفت: تیم اقتصادی دولت درصدد تقویت پول ملی بوده و در این راه نیز گام‌های اساسی و مهمی نیز برداشته شده است.
نوبخت: در بودجه ۹۸، رقم قابل توجهی برای افزایش حقوق کارمندان در نظر گرفته‌ایم - 0

معاون رییس جمهوری گفت: تیم اقتصادی دولت درصدد تقویت پول ملی بوده و در این راه نیز گام‌های اساسی و مهمی نیز برداشته شده است.

به گزارش ایرنا، محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری آزمایشی از قطار قزوین - رشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پول ملی برای اقتصاد ما بسیار حایز اهمیت بوده و از این رو همه بخش‌های اقتصادی دولت با اجرای برنامه‌های از پیش تعیین شده تلاش دارند تا قدرت پول ملی را حفظ کرده و آنرا تقویت کنند.وی با اشاره به تلاش حوزه‌های اقتصادی کشور در جهت ثبات اقتصادی و حفظ قدرت پول ملی، اضافه کرد: طی ماه‌های آینده در قالب کمک‌های جبرانی تلاش داریم تا خدمات خود را به صورت نقدی و غیرنقدی بین مردم توزیع کنیم.این مسئول خاطرنشان کرد: برای کارکنان دولت نیز در بودجه سال آینده رقم قابل توجهی در حوزه افزایش حقوق در نظر گرفته ایم که پیش نویس لایحه آن از سوی سازمان برنامه و بودجه تقدیم دولت شده که در حال بررسی قرار دارد و به زودی نیز عدد نهایی آن اعلام می‌شود.نوبخت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بازدید خود از طرح‌های عمرانی در دست احداث استان قزوین طی ماه‌های گذشته، خاطرنشان کرد: در بخش مترو هشتگرد - قزوین آن چه که از سوی دولت و سازمان برنامه و بودجه باید به شهرداری کمک شود، پرداخت خواهیم کرد.محمدباقر نوبخت در حاشیه سفر امروز خود به قزوین، در توقف کوتاه خود ضمن مصاحبه با خبرنگاران، جهت راه اندازی آزمایشی خط آهن قزوین - رشت، با قطار عازم گیلان شد.پروژه اجرایی خط آهن قزوین - رشت از سال ۸۵ به طول ۱۶۴ کیلومتر آغاز و تاکنون نیز بالغ بر ۱۸ هزار میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

اولویت بندی نیازها در بودجه 98 مورد توجه قرار گیرد

ایرناخبرگزاری ایرنا
اولویت بندی نیازها در بودجه 98 مورد توجه قرار گیرد
تهران-ایرنا- عضو شورای مرکزی فراکسیون امید گفت: در بودجه 98 اولویت بندی نیازها و مقابله با تحریم ها مورد توجه قرار گرفته و از الگوهای سنتی فاصله گرفته شود.

ابوالفضل سروش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درباره نزدیک شدن به زمان بررسی بودجه سال 98 افزود: اعمال برخی تغییرات در این بودجه لازم است، باید متناسب با درآمدهای کشور هزینه کنیم چرا که با توجه به شرایط کشور به طور قطع بودجه سال 98 مستلزم تغییراتی است.

نماینده مردم تهران در مجلس ضمن تاکید بر انتخاب مدل های صحیح در تخصیص و فاصله گرفتن از الگوهای سنتی در بودجه نویسی، یادآور شد: بدون شک بودجه سالیانه باید به نحوی تخصیص داده شود تا با کمبود منابع به خصوص در بخش های عمرانی مواجه نشویم، چراکه این امر به امور زیر بنایی تاکید دارد و از جمله اولویت های اصلی کشور است.

این نماینده مردم در مجلس دهم به تحریم‌های ظالمانه آمریکا اشاره کرد و گفت: بودجه 98 باید با در نظر گرفتن تحریم های اخیر و برخورد گذشته آمریکا علیه ایران بسته شود و تمام پیش بینی‌ها در این بودجه لحاظ شود تا ازاین طریق مردم کمترین فشارها را در قبال تحریم ها تحمل کنند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید به شرایط اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: با در نظر گرفتن شرایط امروز اقتصادی کشور و تحریم ها باید در بودجه سال آینده اولویت بندی نیازها مدنظر قرار گیرد چراکه برخی هزینه ها در شرایط فعلی تحریم، ضروری به نظر نمی رسد و باید از هزینه‌های زائد هم پرهیز کرد.

سیام**1058**1535

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

کاهش سرمایه گذاری‌ها در صنعت برق

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
پیام باقری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه تناسبی بین قیمت تمام شده و قیمت دریافتی برق از مردم وجود ندارد، افزود: این موضوع سبب بروز مشکل در ترازمنفی مالی صنعت برق شده که این رویه علت اصلی بدهی‌های سنگین وزارت نیرو به بخش خصوصی است. وی بابیان اینکه پول دریافتی از مردم به درستی به صنعت برق بازگشت داده نمی‌شود، گفت: بخشی از این پول به بصورت یارانه به مردم پرداخت می‌شود که البته به دلیل نظام نامناسب تعرفه‌ها هرمشترکی که مصرف بیشتری دارد یارانه بیشتر و هر مشترکی مصرف کمتری داشته باشد یارانه کمتری دریافت می‌کند. نائب رئیس هیئت مدیره سندیکای برق با اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی انجام شده باید تا پایان برنامه ششم توسعه ظرفیت نصب شده در نیروگاه‌های کشور به ۱۰۰ هزار مگاوات برسد، ادامه داد: برای دستیابی به این ظرفیت باید سالانه ۵ هزارمگاوات نیروگاه با سرمایه ۵ میلیارد دلاری نصب شود که این موضوع ممکن نیست، و این رویه خاموشی‌ها را در پی دارد. باقری افزود: برق نیز مانند هر کالایی دارای قیمت تمام شده دارد که پیشنهاد ما به دولت پرداخت نرخ واقعی برق از طرف مشترکین پر مصرف است.

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین9 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.

داستان سورنا، سردار مقتول / نخستین جنگ میان ایران و روم (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
سورنا، سردار ایرانی در این جنگ بود. کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ محسن ظهوری - «مارکوس لیسینیوس کراسوس» سردار بزرگ روم، از رود فرات در سوریه امروز که گذشت، پا به قلمروی تازه‌ای گذاشت. او از خیانت ارمنستان آگاه شده و همزمان پیشروی سپاه روم را می‌دید. پس سپاه ایران را به دو بخش تقسیم کرد تا بخشی به ارمنستان رفته و بخش دیگر مقابل روم بایستد. سپاه روم در تعقیب آن‌ها، وارد دشتی می‌شود که ۹ هزار کماندار اشکانی از هر سو آن‌ها را تیرباران می‌کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز12 ساعت قبل
به گزارش مشرق، خدیجه چنگیز، نامزد جمال خاشقجی، تصویری از دیدار خود با نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا منتشر کرد. یک فعال فضای مجازی در توئیتر نوشت:
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز18 ساعت قبل
عادل الجبیر گفته عربستان برای جلوگیری از جنگ، تمامی تلاش خود را به کار خواهد گرفتعربستان سعودی ضمن تاکید بر اینکه خواهان جنگ در منطقه نیست، ضمن انتقاد شدید از ایران، از سران کشورهای عرب برای بررسی اوضاع خلیج فارس دعوت کرده است. هفته گذشته، در دو نفتکش متعلق به عربستان سعودی و دو نفتکش دیگر متعلق به امارات و نروژ در آب‌های بندر فجیره در امارات عربی متحده انفجارهایی روی داد و خساراتی به بار آورد. در پی انفجار در این چهار نفتکش، وزارت امور خارجه ایران خواستار تحقیقات مستقل در این زمینه شده بود. هفته گذشته همچنین عربستان سعودی گزارش کرد که چند پهپاد حامل مواد منفجره به خطوط لوله نفتی این کشور حمله کرده و خساراتی بر جای گذاشته‌اند. عربستان خواهان جنگ نیستآژانس خبری سعودی در گزارش دیگری در روز یکشنبه، اظهارات عادل الجبیر، وزیر مشاور سعودی در امور خارجه را در مورد حوادث اخیر در خلیج فارس منتشر کرده است.
فردا نیوزفردا نیوز21 ساعت قبل
سرویس اقتصادی فردا: امروز ۲۹ اردیبهشت ۹۸ در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۸۹۳ هزار تومان است. هم چنین مظنه تهران نیز با قیمت ۱ میلیون و ۹۲۵ هزار تومان معامله می‌شود. آخرین قیمت هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه ۱ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان است. قیمت سکه طرح قدیم نیز ۴ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان است. قیمت سکه گرمی نیز ۹۹۵ هزار تومان است.

اخبار بیشتر