1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

دروازه‌بان تیم ملی به دلیل رفتار غیرورزشی جریمه شد

آرای انضباطی سایپا-پرسپولیس ادامه دارد/ بیرانوند هم ۵ میلیون تومان جریمه شد

ایسناخبرگزاری ایسنا
آرای انضباطی سایپا-پرسپولیس ادامه دارد/ بیرانوند هم ۵ میلیون تومان جریمه شد

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های سایپا و پرسپولیس تهران در هفته دهم لیگ برتر برگزار شد و از سوی علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم پرسپولیس تهران تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی با بازیکن تیم مقابل (ضربه زدن با توپ به صورت بازیکن) رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال پیش‌تر آرای انضباطی این دیدار را صادر کرده بود اما نامی از بیرانوند در آن نبود.

خواندن خبر در سایت منبع

دروازه‌بان پرسپولیس جریمه شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
دروازه‌بان پرسپولیس جریمه شد

به گزارش روز شنبه ایرنا، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که دیدار تیم های سایپا و پرسپولیس تهران در هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور برگزار شد و از سوی بیرانوند تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی با بازیکن تیم مقابل (ضربه زدن با توپ به صورت بازیکن) رخ داد.

پیش از این کمیته انضباطی حکم خود را درباره این مسابقه اعلام کرده بود اما در آن نامی از بیرانوند وجود نداشت.

بر اساس حکم قبلی کمیته انضباطی، «مهرداد کفشگری» و «رضا اسدی» بازیکنان سایپا و «شجاع خلیل زاده» و «رادوشوویج» بازیکنان پرسپولیس به دلیل درگیری با بازیکنان تیم مقابل که از داخل زمین تا رختکن ادامه داشت، به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

باشگاه پرسپولیس نیز به دلیل فحاشی هواداران منتسب به این تیم و پرتاب بطری به سمت داور به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم های فوتبال ساپیا و پرسپولیس در پایان این رقابت پرحاشیه به تساوی یک بر یک رسیدند. تیم پرسپولس تا اواخر این دیدار با گل دقیقه 15«کمال کامیابی نیا» تیم برتر میدان بود، ولی «محمدرضا سلیمانی» مهاجم تیم سایپا در دقیقه 87 بازی را به تساوی کشاند. در پایان بازی بعضی از نیمکت نشینان تیم پرسپولیس تا آستانه درگیری فیزیکی با سرمربی سایپا پیش بروند.

البته این پایان کار نبود و بازیکنان 2 تیم هنگام خروج از زمین مسابقه در تونل ورزشگاه تختی با یکدیگر درگیر شدند تا پای نیروی انتظامی برای جدا کردن آنها به قائله باز شود و این مهم در گزارش ناظر بازی مسابقه به کمیته انضباطی ارسال شد.

ورزشی**9029**2024

خواندن خبر در سایت منبع

کمیته انضباطی بیرانوند را جریمه کرد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
کمیته انضباطی بیرانوند را جریمه کرد

دیدار تیم‌های سایپا و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر برگزار شد و از سوی علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی با بازیکن تیم مقابل (ضربه زدن با توپ به صورت بازیکن) رخ داد.

وی به همین خاطر به توبیخ کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

خواندن خبر در سایت منبع

دروازه‌بان تیم ملی به دلیل رفتار غیرورزشی جریمه شد

مهرخبرگزاری مهر
دروازه‌بان تیم ملی به دلیل رفتار غیرورزشی جریمه شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،  دیدار تیم های سایپا و پرسپولیس تهران در هفته دهم برگزار و از سوی علیرضا بیرانوند، دروازبان تیم پرسپولیس تهران تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی با بازیکن تیم مقابل (ضربه زدن با توپ به صورت بازیکن) رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فراروفرارو10 ساعت قبل
کارلوس کی‌روش اولین دیدار خودش با کلمبیا را برد و به نوعی از فوتبال ژاپن انتقام کوچکی گرفت. به گزارش خبرآنلاین، تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به اواین حضور رسمی کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی کلمبیاست. کارلوس کی روش روی نیمکت کلمبیا نشسته و درست مثل همه اعضای دیگر کادرفنی و بازیکنان پوشاک برندی را به تن می‌کند که در ایران برایش خیلی با مسئولان دعوا می‌کرد! آدیداس محبوب کی روش که در ایران با هزار دردسر تن خودش و بازیکنان می‌شد، در کلمبیا به راحتی به بدن سرمربی پرتغالی چسبیده. چراکه رخ دادن چنین اتفاقی مطمئنا از تعهدات فدراسیون فوتبال کلمبیا بوده و به همین دلیل دیگر نیازی به دعوا درست شدن و به چالش کشیده شدن مسائل مختلف نیست.
تابناکتابناک18 ساعت قبل
نایب رییس اصولگرای مجلس شورای اسلامی در واکنشی صریح به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود، این برکناری را دزدانه خواند. مطهری می‌گوید مقام رهبری چنین دستوری صادر نکرده و حتی برخلاف نظر رییس سازمان صداوسیما اتخاذ شده است و فروغی نیز مجری دستورات بود! او که خواهان پیگیری موضوع توسط نمایندگان مجلس شده، اعلام کرده است که اگر نود ایرادی دارد باید با تذکر رفع شود.
تابناکتابناک1 روز قبل
محمدحسین میثاقی مجری جوان شبکه سه و ورزش سیما که گفته می‌شد بعداز اجرای برنامه فوتبال ۱۲۰ حالا مد نظر مدیران شبکه سه قرار گرفته و قرار است جای عادل فردوسی پور از او استفاده شود، به خارج از کشور رفته است. به گزارش تابناک ورزشی، این گزارشگر و مجری که توسط فردوسی پور به سیمای سراسری معرفی شد، رسما شاگرد نخست سبک و شیوه عادل در اجرای برنامه‌های ورزشی محسوب می‌شود و گزینه‌ای بهتر از او برای نشاندن جای فردوسی پور پیدا نکرده‌اند. البته گفته می‌شود سفر او طولانی نیست و او در روزهای جنجالی مدیر شبکه سه علیه فردوسی پور نمی‌تواند تا مدتها خودش را کنار بکشد. میثاقی که ظاهرا بعد از یک دوره فشار کاری، در تعطیلات عید به خارج از کشور سفر کرده، خیلی زود باید خود را آماده اجرا و پخش مسابقات فوتبال در برنامه فوتبال برتر کند. نکته جالب اینکه عباسی در پست اینستاگرامی خود از احتمال بازگشت عادل به ۹۰ صحبت کرده که اگر رخ ندهد کار برای میثاقی سخت می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
‏این چکمه‌های سفید رنگ بیشتر از همه آن کفش‌های مارک‌دار به سردار آزمون می‌آید، او بزرگترین گل زندگیش را زد. سردار آزمون شروعی فوق العاده در فوتبال ایران داشت و شاید جز معدود ستاره هایی بود که پیش از درخشش در رده باشگاهی و تیم‌های محبوب، به نوعی استارت موفقیت خود را با لباس سفید تیم ملی زد و با اعتماد کارلوس کی روش، خیلی زود به مهره ثابت تیم ملی تبدیل شد. در حقیقت سردار آزمون برآیند نسل جوان ماست. سردار در جام جهانی مطابق خواسته‌های کارلوس کی روش و تاکتیک تیم ملی ایران، نمایش قابل قبولی داشت و حداقل موقعیت آنچنانی از دست نداد. گرچه مصاحبه او در مورد از دست دادن تعطیلات و جنگیدن برای تیم ملی اشتباه بود، اما درر این معادله غلط، نقش هجمه بی پایان خودمان و توهین به خانواده سردار با حضور خودش در رستوران را فراموش نکنیم.
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
دفاع چپ؛ اولین دربی محمد نادری؟ پرسپولیس در این فصل سه دفاع چپ تخصصی داشته است. حالا برای بازی دربی برانکو منتظر شرایط شایان مصلح است؛ اما بازهم میتوان با اطمینان نسبی، از حضور نادری در ترکیب اصلی نوشت. هافبک دفاعی؛ کمال و احمد یا فقط کامیابی نیا؟ اگر قرار به استفاده از یک هافبک دفاعی باشد، تردیدی نیست که انتخاب برانکو کمال کامیابی نیا خواهد بود. چرا که هافبک دفاعی شماره ۱۱ سرخ‌ها بازیکنی جنگنده و دفاعی‌تر نسبت به نوراللهی تکنیکی است و می‌تواند با قدرت در جنگ میانه میدان، مقابل آبی‌ها ظاهر شود. یکی از نقاط ابهام تیم پرسپولیس در پست هافبک راست و چپ است.

اخبار بیشتر