سام درخشانی: اقامت کانادا را به دخترم هدیه دادم!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. فرهنگ
پوشش خبری

سام درخشانی: اقامت کانادا را به دخترم هدیه دادم!

چرا بچه سام درخشانی در کانادا به دنیا آمد؟ / نظر بازیگر «تگزاس» درباره اجرای گلزار

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
چرا بچه سام درخشانی در کانادا به دنیا آمد؟ / نظر بازیگر «تگزاس» درباره اجرای گلزار
سام درخشانی با حضور در برنامه «من و شما» به پیشنهادهای اجرایی که داشته اشاره کرد و درباره اجرای همکارانش گفت: شروع رضا گلزار اصلا خوب نبود اما رفته رفته خیلی کارش بهتر شد.

سام درخشانی ادامه داد: پژمان (بازغی) هم اولش خوب نبود اما تازگی که «کودک شو» را دیدم خیلی خوب و پخته شده بود، درکل چیزی که این برنامه‌ها را پیش می‌برد فقط ستاره است.

وی در باره‌ اینکه چرا تمایل داشته است فرزندش را در کانادا به دنیا بیاورد، بیان کرد: من اقامت کانادا را دارم و خواستم یک هدیه ارزشمند را با تولد فرزندم به او بدهم؛ برای او این یک امکان است که می‌تواند بعدها از آن استفاده بکند یا نکند. این به آن معنا نیست که من ایران را دوست ندارم چون من عاشق کشورم هستم.

خواندن خبر در سایت منبع

توضیحات سام درخشانی درباره به دنیا آمدن فرزندش در کانادا

رکناخبرگزاری رکنا
توضیحات سام درخشانی درباره به دنیا آمدن فرزندش در کانادا
رکنا: سام درخشانى روز گذشته با حضور در برنامه «من و شما»، خیلی شفاف و با صراحت درباره حاشیه‌های پیرامونش سخن گفت.

توضیحات سام درخشانی درباره به دنیا آمدن فرزندش در کانادا - 1

سام درخشانى روز گذشته در برنامه «من و شما» درحالی حاضر شد که خیلی شفاف و با صراحت درباره حاشیه‌های پیرامونش سخن گفت.

درخشانی در ابتدای صحبت‌هایش در پاسخ به سوال آرش ظلی پور که آیا بازیگر Actor پولسازی هست یا نه گفت: چند فیلم اخیر نشان می‌دهد که این اتفاق افتاده است. فیلم تگزاس به نمایش خانگی آمده بود که در کمال تعجب همچنان روی پرده داشت در شهری مثل اصفهان می‌فروخت. کما اینکه من فکر می کنم اغلب اوقات این فیلم خوب است که می‌فروشد نه بازیگر؛ مثلا اگر در «آینه‌بغل» من را می‌گذاشتند، اگر گلزار می‌توانست ۲-۳ میلیارد سهم فروشش باشد خب من هم یک میلیارد می‌توانم.

***رضاگلزار سوپراستار است و با نظر پژمان مخالفم!

وی درباره اظهارنظر پژمان بازغی در «من وشما» درباره اینکه رضا گلزار سوپراستار نیست، عنوان کرد: من با این نظر مخالفم و معتقدم وقتی کسی را مردم به اسم بشناسند و هرجا برود او را با انگشت نشان دهند و محبوب باشد مثل علی دایی، مثل گلزار و ... یعنی سوپراستار است. پژمان می خواهد تعریف خودش را از سوپراستار داشته باشد، اما من آن نظر را ندارم.

او‌ در ادامه به پیشنهاد‌های اجرا که داشته اشاره کرد و درباره اجرای همکارانش گفت: شروع رضا گلزار اصلا خوب نبود، اما رفته رفته خیلی کارش بهتر شد. پژمان (بازغی) هم اولش خوب نبود، اما تازگی که کودک شو را دیدم خیلی خوب و پخته شده بود. حمید گودرزی هم به نظرم چارچوبش مشخص نیست؛ گاهی از چارچوب خارج می شود و گاهی نه. درکل چیزی که این برنامه‌ها را پیش می‌برد، فقط ستاره است.

***آشتی سام درخشانی و حمیدگودرزی

ظلی‌پور در این لحظه از درخشانی پرسید که آیا بعد از نقد تندی که به حمیدگودرزی مبنی بر اظهارنظرش درباره نویدمحمدزاده داشته با او قهر است. درخشانی در پاسخ عنوان کرد: نمی دانم که حمید با من قهر است یا نه، اما یک بار او را در رستورانی دیدم که، چون با هم برخوردی نداشتیم گمان میکنم قهر است.

وی همچنین در تکمیل حرفش گفت: گاهی وقت‌هایی که حالمان خوب نیست، نباید از خانه بیرون بیاییم و مصاحبه کنیم و اظهارنظر کنیم. خود من وقتی این حس پیش می‌آید، سعی می کنم هیچ اظهارنظری نکنم. حمید هم آن روز‌ها حالش احتمالا خوب نبود و نباید آن حرف را می زد.

در این اثنا مجری برنامه با حمید گودرزی ارتباط تلفنی برقرار کرد و این دو بازیگر روی آنتن زنده «من وشما» با هم آشتی کردند.

***حاضرم برای نقش خوب هرکاری بکنم

درخشانی با بیان این نکته که نقش نوید محمدزاده را در «ابد و یک روز» خیلی دوست دارد، اظهار کرد: حاضرم برای نقش‌های خوب هرکاری می‌توانم بکنم، چون عاشق نقش‌های سخت هستم و پیش از این هم در بعضی از نقش‌ها این تجربه را داشتم.

اظهارات شفاف و جنجالی درباره انصراف از «شبکاری»

اما در بخش دیگر از این گفتگو درخشانی از حواشی عدم حضورش در نمایش «شب‌کاری» برای اولین بار در تلویزیون گفت و توضیح داد: ما را می خواستند کاملا فقیرانه به آن سفر ببرند. نه هتل داشتیم و نه شام و نهار و باید با اسپانسر این طرف و آن طرف می رفتیم و یک خانه گرفته بودند که همه بازیگران آنجا باشند. همسر من به من اجازه نمی داد و راضی نبود که من به عنوان یک مرد متاهل با بازیگران دیگر در یک‌خانه باشم.

***توضیحات شفاف درخشانی درباره به دنیاآمدن فرزندش در کانادا

درخشانی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا خواسته فرزندش در کانادا به دنیا بیاید، بیان کرد: من اقامت کانادا را دارم و یک هدیه ارزشمند را با تولد فرزندم خواستم به او بدهم و برای او عین یک امکان است که می‌تواند بعد‌ها از آن استفاده بکند یا نکند. این به آن معنا نیست که من ایران را دوست ندارم، چون من عاشق کشورم هستم و وقتی می‌بینم یک زن انگلیسی از کشور من مستند می‌سازد، به پهنای صورتم اشک می‌ریزم که چرا ما قدر کشورمان را نمی‌دانیم.

این بازیگر در پایان از این گفتگو اعلام رضایت و عنوان کرد خوشحال است که به صورت شفاف با مردم صحبت کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظر سام درخشانی درباره مجری شدن بازیگران

فراروخبرگزاری فرارو
نظر سام درخشانی درباره مجری شدن بازیگران
شروع رضا گلزار اصلا خوب نبود، اما رفته رفته خیلی کارش بهتر شد، پژمان (بازغی) هم اولش خوب نبود، اما تازگی که «کودک شو» را دیدم خیلی خوب و پخته شده بود. حمید گودرزی هم به نظرم چارچوبش مشخص نیست، گاهی از چارچوب خارج می‌شود و گاهی نه. درکل چیزی که این برنامه‌ها را پیش می‌برد فقط ستاره است.
نظر سام درخشانی درباره مجری شدن بازیگران - 0

سام درخشانی درباره حضور بازیگران در مقام مجری در تلویزیون و اینکه آیا بازیگر پولسازی است صحبت کرد.

به گزارش ایسنا، سام درخشانی درباره اینکه آیا بازیگر پولسازی هست یا نه؟ گفت: چند فیلم اخیر نشان می‌دهد که این اتفاق افتاده است. فیلم «تگزاس» به نمایش خانگی آمده بود که در کمال تعجب همچنان روی پرده داشت در شهری مثل اصفهان می‌فروخت. کما اینکه من فکر می‌کنم اغلب اوقات، این فیلم خوب است که می‌فروشد نه بازیگر؛ مثلا اگر در «آینه بغل» من را می‌گذاشتند، اگر گلزار می‌توانست دو - سه میلیارد سهم فروشش باشد خب من هم یک میلیارد می‌توانم.

اودر ادامه به پیشنهاد‌های اجرایی که داشته اشاره کرد و درباره اجرای همکارانش گفت: شروع رضا گلزار اصلا خوب نبود، اما رفته رفته خیلی کارش بهتر شد، پژمان (بازغی) هم اولش خوب نبود، اما تازگی که «کودک شو» را دیدم خیلی خوب و پخته شده بود. حمید گودرزی هم به نظرم چارچوبش مشخص نیست، گاهی از چارچوب خارج می‌شود و گاهی نه. درکل چیزی که این برنامه‌ها را پیش می‌برد فقط ستاره است.

درخشانی با بیان این نکته که نقش نوید محمدزاده را در «ابد و یک روز» خیلی دوست دارد، اظهار کرد: حاضرم برای نقش‌های خوب هرکاری می‌توانم کنم، چراکه عاشق نقش‌های سخت هستم و پیش از این هم در بعضی از نقش‌ها این تجربه را داشته‌ام.

درخشانی از حواشی حضور نداشتنش در نمایش «شب‌کاری» توضیح داد: می‌خواستند ما را کاملا فقیرانه به آن سفر ببرند. نه هتل داشتیم و نه شام و ناهار و باید با اسپانسر این طرف و آن طرف می‌رفتیم و یک خانه گرفته بودند که همه بازیگران آنجا باشند. همسر من به من اجازه نمی‌داد و راضی نبود که من به عنوان یک مرد متاهل با بازیگران دیگر در یک خانه باشم. آن نمایش آنطور که شنیدم با شکست مواجه شد.

این بازیگر در باره اینکه چرا تمایل داشته است فرزندش را در کانادا به دنیا بیاورد، بیان کرد: من اقامت کانادا را دارم و خواستم یک هدیه ارزشمند را با تولد فرزندم به او بدهم؛ برای او این یک امکان است که می‌تواند بعد‌ها از آن استفاده بکند یا نکند. این به آن معنا نیست که من ایران را دوست ندارم، چون من عاشق کشورم هستم و وقتی می‌بینم یک زن انگلیسی از کشور من مستند می‌سازد به پهنای صورتم اشک می‌ریزم که چرا ما قدر کشورمان را نمی‌دانیم.

«من و شما» به تهیه‌کنندگی هادی قندی، اجرای آرش ظلی پور و سردبیری دنیا خمامی جمعه‌ها به صورت زنده ساعت ۱۳ از شبکه شما به صورت زنده پخش می‌شود؛ و سام در خشانی شامگاه گذشته مهمان این برنامه بود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

برگزاری نمایشگاه الکامپ

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

پای صحبت‌های حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، در دومین روز از برگزاری این جشنواره، فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» با حضور خانواده‌های شهدای مدافع حرم نمایش داده می‌شود. بر اساس این گزارش، این فیلم سینمایی جمعه ۲۸ تیرماه در سالن شماره ۲ از ساعت ۱۶ تا ۱۸:۲۰ به نمایش درمی‌آید. هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر ۲۶ تا ۳۱ تیر توسط موسسه تصویر شهر و به دبیری هاشم میرزاخانی در پردیس سینما گالری ملت برگزار می‌شود.

سومین روز برگزاری نمایشگاه الکامپ

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
گزارش تصویریسومین روز برگزاری نمایشگاه الکامپبیش از ۱۳۰۰ شرکت و کسب و کار نوپا (اسنارت‌آپ) در بزرگترین رویداد نمایشگاهی عرصه الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک حضور دارند
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، این نمایشگاه که به منظور معرفی چهره واقعی مدعیان جهانی حقوق بشر «​با استفاده از آثار هنری» برگزار شده حاصل سومین جشنواره هنری و همایش بین‌المللی حقوق بشر آمریکایی به همت دانشجویان دانشگاه رسام و تلاش ۱۴ دانشجوی هنر با نمایش ۲۰ تابلوی هنری است. آمریکا، ترامپ و نابودی حقوق بشر، نقض حقوق بشر در درون کشور آمریکا، اقدامات ضد حقوق بشری آمریکا نسبت به ملت ایران، ​ اقدامات ضد حقوق بشری آمریکا در سطح جهان، ​ جنایات و کودتا‌های آمریکایی، ترور‌ها، قطعنامه‌ها و جنگ‌های آمریکایی همچنین دموکراسی و تبعیض نژادی آمریکایی از جمله موضوعات این جشنواره بوده که در تابلو‌های اینفوگرافیک (اطلاع نگاشت) به تصویر درآمده است. علاقه مندان می‌توانند از این نمایشگاه از امروز تا ۱۲ مرداد هر روز به جز «روز‌های تعطیل» بازدید کنند.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از بنیاد بین المللی غدیر؛ بنا بر نخستین نشست ستاد هماهنگی کاروان‌های شادی غدیر به همت ۱۸ دستگاه شرکت کننده در این ستاد ۲۲۰ کاروان شادی غدیر برای فعالیت در دهه امامت و ولایت در استان تهران مهیا می‌شود. از این کاروان‌ها ۱۱۰ کاروان برای شهر تهران و ۱۱۰ کاروان برای حضور در شهرستان‌های استان تهران پیش بینی شده است. آغاز به کار ستاد دهه امامت و ولایت در سراسر کشورمدیر عامل بنیاد بین‌المللی غدیر گفت: ستاد مرکزی دهه امامت و ولایت در سراسر کشور کار خود آغاز کرد. مدیرعامل این بنیاد درباره بازسازی واقعه غدیر گفت: ستاد امامت و ولایت در ۳۰۰ شهرستان و ۳۱ استان کشور تشکیل شده و آغاز به کار کرده است. حسین ظریف منش افزود: برنامه کتابت خطبه‌های غدیر از برنامه‌های این دهه است که در استان زنجان یا قزوین انجام می‌شود.

اخبار بیشتر