حرفهای محسن رضایی با چه هدفی صورت می گیرد؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

حرفهای محسن رضایی با چه هدفی صورت می گیرد؟

حرفهای محسن رضایی با چه هدفی صورت می گیرد؟/ واعظی: رضایی مصادیق نفوذ را به قوه قضائیه و وزارت اطلاعات معرفی کند

انتخابخبرگزاری انتخاب
حرفهای محسن رضایی با چه هدفی صورت می گیرد؟/ واعظی: رضایی مصادیق نفوذ را به قوه قضائیه و وزارت اطلاعات معرفی کند
محمود واعظی گفت که رضایی به جای سخنرانی، مصادیق نفوذ در وزارتخانه‌ها را به وزارت اطلاعات و قوه قضائیه معرفی کند. اینکه هر کسی برای مطرح شدن حرفی بزند، کار درستی نیست.بزرگترین اشتباه و خطا آن است که سیاسیون بخواهند برای تنظیم معادلات قدرت به نفع خود، موضوع نفوذ و نفوذی را در رسانه ای و تریبون های عمومی به گونه ای مطرح کنند که با تعابیر دوپهلو و مبهم اعتبار رقیب نزد افکارعمومی زیر سئوال برود.
حرفهای محسن رضایی با چه هدفی صورت می گیرد؟/ واعظی: رضایی مصادیق نفوذ را به قوه قضائیه و وزارت اطلاعات معرفی کند - 0

محمود واعظی گفت: آقای رضایی به جای سخنرانی، مصادیق نفوذ در وزارتخانه‌ها را به وزارت اطلاعات و قوه قضائیه معرفی کند. اینکه هر کسی برای مطرح شدن حرفی بزند، کار درستی نیست.

به گزارش خبرآنلاین، نفوذ" کلیدواژه‌ای است که از گذشته تاکنون در ادبیات سیاسی کشورمان وجود داشته، اما این روزها بار معنایی متفاوت‌تری به خود گرفته است. رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها نسبت به مسئله «نفوذ» دشمن در ابعاد گوناگون هشدار داده‌اند، اما رهنمودهای ایشان همواره جنبه پیشگیری داشته است تا از عواقب خسارت بار اقدامات نفوذی‌ها قبل از هر گونه عملی جلوگیری شود.

ایشان در این زمینه می‌فرمایند "کسانی که به اطلاعات دسترسی دارند می‌دانند که چه دام‌هایی برای کشور گسترده شده یا در حال گسترده شدن است تا در حصار اراده و تصمیمات ملت نفوذ کنند. اگر بر فرض، عنصری نفوذی در مجلس خبرگان و یا مجلس شورای اسلامی یا دیگر ارکان نظام وارد شود مانند موریانه از داخل پایه ها را می جود و سست می‌کند».

بر کسی پوشیده نیست که «نفوذ» خطری بالقوه برای کشور محسوب می شود و نهادها و دستگاه های امنیتی، انتظامی و قضایی با آگاهی کامل از اهمیت موضوع "نفوذ" در ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب با هوشیاری و تلاش های شبانه روزی نقش مهمی در حفظ امنیت و آرامش کشور داشته اند و امروز ثبات و امنیت کشور مرهون زحمات، جانفشانی ها و ایثارگری های آنهاست.

سیاسیون کشور اگر قصد کمک و یاری به نهادها و دستگاه های امنیتی، انتظامی و قضایی دارند حتما اگر مصدایقی از نفوذ را مشاهده کردند، بدون ایجاد نگرانی در جامعه، باید آن مصادیق را به اطلاع مراجع ذی صلاح برسانند تا بررسی های لازم و جامع به عمل آید.

بزرگترین اشتباه و خطا آن است که سیاسیون بخواهند برای تنظیم معادلات قدرت به نفع خود، موضوع نفوذ و نفوذی را در رسانه ای و تریبون های عمومی به گونه ای مطرح کنند که با تعابیر دوپهلو و مبهم اعتبار رقیب نزد افکارعمومی زیر سئوال برود. این رفتار نه تنها ارزش افزوده ای برای کشور به ارمغان نمی آورد بلکه آدرس غلط هم به دستگاه ها و نهادهای مبارزه کننده با نفوذ هم می دهد. ضمن آنکه جریان رقیب هم ساکت نمی نشیند و دست به اتخاذ مواضع تقابلی می زند.

محسن رضایی فعال سیاسی اصولگرا و از بنیانگذاران و حامیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اخیرا گفت «امروز نفوذی های آمریکا در داخل چرخ اقتصاد را معطل کرده اند و در وزارتخانه ها بیشتر از ترامپ در حال فعالیت هستند و اجازه نمی دهند کار انقلابی پیش برود. بدنه لیبرال ها و نفوذی ها نمیگذارند چرخ اقتصاد راه بیافتد.»

محسن رضایی از سال ۸۴ تا سال ۹۶ چهار مرتبه برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری اقدام کرد که البته در سال ۸۴ و ۹۶ تا روز انتخابات در صحنه نماند و از میدان رقابت کنار رفت.

او سال ۹۲ رقیب حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم بود و نزدیک به ۴ میلیون رأی کسب کرد. بسیاری از صاحب نظران سیاسی به استناد مواضع و مشی رضایی معتقدند «او خود را برای ورود به یازدهمین ورود انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۹۸ آماده می کند تا پلی از بهارستان به پاستور برای خود بسازد».

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در واکنش به این سخن محسن رضایی که گفته «نفوذی‌های آمریکا در وزارتخانه ها نمی‌گذارند چرخ اقتصاد کشور بچرخد» به خبرآنلاین گفت: آقای رضایی اگر چنین حرفی زده است، به جای سخنرانی، این افراد را به وزارت اطلاعات و قوه قضائیه معرفی کند. اینکه هر کسی برای مطرح شدن حرفی بزند، کار درستی نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

محسن رضایی: می‌شود «طوفان» دیگری برپا کرد

الفخبرگزاری الف
محسن رضایی: می‌شود «طوفان» دیگری برپا کرد

به گزارش الف سرلشگر محسن رضایی به بهانه رونمایی از یک محصول دفاعی نوشت :خودرو ضدمین و ضد کمین «طوفان» که خط تولید آن به تازگی افتتاح شده، قابلیت‌های متعددی دارد و می‌تواند گام اول در ساخت خودروهای فوق مدرن به حساب آید؛ آن هم در شرایطی که فقط چند کشور، فناوری پیچیده چنین خودروهایی را در اختیار دارند.اگر الگوی طراحی و مهندسی دقیقی که در حوزه دفاع و امنیت با کمک دانشگاهیان کشور به وجود آمده، در اقتصاد وصنایع غیر نظامی هم به کار می‌رفت، امروز شاهد کوچک شدن سفره‌ها و مشکلات معیشتی نبودیم.اگر الگوی انقلابی فناوری در چرخه اقتصاد به کار رود، با دست و فکر جوانان کشور دربرابر جنگ اقتصادی ناجوانمردانه آمریکا، «طوفان» دیگری بر پا میشود.

محسن رضایی: می‌شود «طوفان» دیگری برپا کرد - 2

خواندن خبر در سایت منبع

‍رضایی مطرح کرد: بهره‌گیری از «طوفان» دفاعی در اقتصاد

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
‍رضایی مطرح کرد: بهره‌گیری از «طوفان» دفاعی در اقتصاد

تابناک/ محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در تازه‌ترین پست اینستاگرام خود با تمجید از توان و مهندسی دانشگاهیان در صنایع دفاعی نوشت:

خودرو #ضد_مین و #ضد_کمین «طوفان» که خط تولید آن به تازگی افتتاح شده، قابلیت‌های متعددی دارد و می‌تواند گام اول در ساخت خودروهای فوق مدرن به حساب آید؛ آن هم در شرایطی که فقط چند کشور، فناوری پیچیده چنین خودروهایی را در اختیار دارند. اگر الگوی طراحی و مهندسی دقیقی که در حوزه #دفاع و #امنیت با کمک دانشگاهیان کشور به وجود آمده، در اقتصاد و صنایع غیر نظامی هم به کار می‌رفت، امروز شاهد کوچک شدن سفره‌ها و مشکلات معیشتی نبودیم.

اگر الگوی انقلابی فناوری در چرخه اقتصاد به کار رود، با دست و فکر جوانان کشور دربرابر #جنگ_اقتصادی ناجوانمردانه آمریکا، «#طوفان» دیگری بر پا میشود.

#محسن_رضایی

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

در «باستی هیلز» لواسان چه می‎گذرد؟

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نایب رئیس کمیسیون عمران در ادامه تاکید کرد: سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه باید به ساخت و ساز چنین شهرک‌هایی ورود پیدا کنند. علوی در پایان گفت: در جامعه‌ای که رهبر انقلاب در وسط شهر زندگی می‌کنند وجود چنین خانه‌هایی با قیمت‌های نجومی ناباورانه است. ویلا شبیه کاخ ساخته‎اندامام‌جمعه لواسان نیز با اشاره به ساخت و سازهای غیرقانونی گفت: ویلا شبیه کاخ سفید ساخته‌اند. وی افزود: یکی از سرمایه‌دارها به من گفت هیچ کاری نمی‌توانی بکنی چون معیار، پول است و پول هم دست من است. تعداد بازدید: ۶ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیامام جمعه لواسان با بیان اینکه «فساد سیستماتیک در کشور نداریم»، گفت: اگر من آخوند در این مملکت از مبارزه با فساد حرف نزنم، چه کسی حرف بزند؟

دو رئیس پیشین دستگاه قضا و یک استخدام/ اکبر طبری را بهتر بشناسید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
سخنگوی قوه‌قضائیه، اعمال نقوذ در پرونده‌ها و بعضی روابط ناصواب را از دلایل بازداشت اکبر طبری معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه‌قضاییه اعلام کرد. عصر ایران؛ بهنام اکبری - در حالیکه چند روز پیش دفتر آیت الله آملی لاریجانی اتهامات علیه معاون اجرایی پیشین قوه قضائیه را تکذیب کرده بود، روز گذشته رسانه‌ها خبر از بازداشت اکبر طبری دادند. هنوز اتهام طبری روشن نیست، اما پیش‌تر چند نماینده مجلس ادعا‌هایی مالی درباره او مطرح کرده بود.

اولین فیلم از حادثه تیراندازی در ماشین نماینده مجلس اصفهان

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش اختصاصی رکنا، راننده وی نیز در خیابان دانشگاه، تقاطع خیابان لبافی‌نژاد منتظر اتمام ضبط برنامه بودند تا پس از آن به همراه نماینده مردم اصفهان به دفتر کار مراجعت کنند. حدودا ۱۵ دقیقه از توقف خودرو کنار خیابان گذشته و راننده داخل خودرو مشغول کار با تلفن‌همراه بود که یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین حدودا ۱۷ تا ۱۸ ساله نزدیک این خودرو شدند. نفر ترک‌نشین ضمن پیاده شدن از موتورسیکلت ظاهرا به قصد سرقت نزدیک خودرو شد که راننده متوجه موضوع شده و به دنبال آنها دوید. راننده حین حرکت به سمت سارقان، با مسلح کردن اسلحه یک تیر هوایی شلیک کرد. در نهایت حین قراردادن اسلحه داخل غلاف، با توجه به مسلح بودن اسلحه یک تیر شلیک شده و به پای راست این فرد اصابت کرد که وی بر اثر این حادثه مجروح شد.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
شبکه العربیه خبری را از جنازه صدام حسین دیکتاتور سرنگون شده عراق منتشر کرد که بار دیگر گمانه زنی‌ها در خصوص جنازه وی را افزایش داد. این شبکه سعودی به گفته خود به نقل از منابع نزدیک به خانواده صدام حسین بدون ارائه هیچ سند و مدرکی مدعی شد که آنها با علم به امکان نبش قبر و انفجار قبر صدام توسط نیروهای حشد الشعبی شبانه قبل از ورود نیروهای حشد به روستای العوجه (محل دفن صدام) جنازه وی و دو فرزندش عدی و قصی را به مکانی نامعلوم منتقل کرده‌اند. کارشناسان در پاسخ به این خبر گفته‌اند این ادعاهای بی پایه واساس به هیچ وجه واقعیت ندارد و «منبع نزدیک به خانواده صدام» نمی‌تواند منبع موثقی به شمار بیاید، رسانه‌های سعودی همواره با انتشار خبرهایی از این دست سعی در ایجاد تفرقه و فتنه بین فرزندان ملت عراق را دارند. آنها در ادامه این خبرها را تلاشی ناکام از سوی نظام وهابی عربستان مرتبط با گروههای تروریستی در جهت احیای صدام و نظام سرنگون شده حزب بعث در عراق توصیف کرده و حشد الشعبی که برای نجات عراق از همه چیز خود مایه گذاشت را هدف اصلی این فتنه انگیزی‌ها دانستند. در همین راستا عمار الجبوری استاندار استان صلاح الدین عراق در کنفرانس خبری از برگزاری نشستی امنیتی با حضور سران ارشد نیروهای نظامی و امنیتی از جمله ابومهدی المهندس نائب رئیس حشد الشعبی با هدف تسریع عملیات بازگشت آوارگاه به منازل خود خبر داد.

دستگیری سارق زن منازل+فیلم

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- توضیحات رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد را در مورد دستگیری و شیوه فعالیت فردی که در پوشش کار در منزل به عنوان نظافتچی اقدام به سرقت می‌کرد را می‌توانید ببینید. به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، توضیحات سرهنگ احمد ناصری رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد را در مورد دستگیری و شیوه فعالیت فردی که در پوشش کار در منزل به عنوان نظافتچی اقدام به سرقت می‌کرد را می‌توانید ببینید: انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصر ایران - سردار محمدجعفر اسدی، فرمانده سابق مستشاران ایرانی در سوریه، گفت‌وگویی مفصل با خبرگزاری تسنیم انجام داده است. او به نکاتی درباره جنگ در سوریه و همچنین دیدار سردار سلیمانی با رئیس‌جمهوری روسیه اشاره کرده است. خلاصه‌شده این مصاحبه را به نقل از شرق در ادامه می‌خوانید: ‌بساطی که در سوریه به‌وجود آمد، بر سر شخص بشار اسد انقلابی فرزند حافظ اسد بود. ‌سردار سلیمانی به پوتین تفهیم کرد که «سوریه آخرین سنگر جبهه شرق است و اگر این را از دست بدهید، غربی‌‌ها ارزشی برای شما قائل نیستند». همچنین ارتشی در سوریه به‌وجود آمد که دفاع وطنی نام دارد و سردار سلیمانی و شهید حاج‌حسین همدانی برای به‌وجودآمدن آن بسیار تلاش کردند.

اخبار بیشتر