قیمت گوشی گلکسی فلکس سامسونگ
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. تکنولوژی
پوشش خبری

قیمت گوشی گلکسی فلکس سامسونگ

قیمت‌گذاری گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی فلکس خوشایند کاربران نخواهند بود

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت‌گذاری گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی فلکس خوشایند کاربران نخواهند بود
نخستین گوشی تاشوی سامسونگ در آینده‌ای بسیار نزدیک عرضه خواهد شد و به‌زودی می‌توانیم شاهد خارج شدن گوشی از جیب کاربران و استفاده از یک نمایشگر 7.3 اینچی Infinity Flex واقعی باشیم.

اما صرف‌نظر از عدم آگاهی دقیق نسبت به طراحی ظاهری این دستگاه انقلابی، نام رسمی آن نیز همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و به ضروری‌ترین مشخصه این گوشی هیچ‌گونه اشاره‌ای نشده است. ظاهرا یک گزارش اختصاصی جدید از وب‌سایت بریتانیایی Gizmodo پیرامون نام و قیمت‌گذاری گوشی تاشوی سامسونگ جزئیات واضحی ارائه می‌دهد. با این‌حال قطعی دانستن موارد مطرح شده احتمالا اقدام معقولی نخواهد بود.

یک خبرچین مرموز که بر اساس گزارش، هویت وی به‌عنوان یکی از کارمندان سامسونگ محرز شده است، پیش‌بینی می‌کند که اسمارت‌فون گلکسی فلکس قیمتی در حدود 1500 تا 2000 پوند خواهد داشت که در وهله نخست دیوانه‌وار به‌نظر می‌رسد! این قیمت‌گذاری تقریبا معادل با 1925 تا 2570 دلار است.

در عوض چنان‌چه دقت اطلاعات مطرح شده به اثبات برسد، پیش‌بینی محدوده قیمتی 1500 تا 2000 دلاری برای اسمارت‌فون سامسونگ گلکسی فلکس در ایالات‌متحده منطقی است و نگاشت قیمتی مذکور تقریبا همواره معتبر خواهد بود. در رویدادی جالب‌توجه، کلیه اپراتورهای مخابراتی بزرگ در ایالات‌متحده به‌دنبال پشتیبانی از این تبلت چندمنظوره تبدیل‌پذیر به یک هندست هستند.

با توجه به تصمیم سامسونگ مبنی بر تولید تعداد محدودی گوشی در مراحل اولیه، این موضوع چندان شوک‌آور نیست؛ اما این خبر احتمالا برای کاربران بریتانیایی اندکی ناخوشایند خواهد بود. شایان ذکر است که شرکت EE بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده خدمات بی‌سیم در کشور به‌شمار می‌آید.

علی‌رغم پیش‌بینی تولید 1 میلیون دستگاه گوشی یا بیش‌تر در گام نخست، دلیلی برای قیمت‌گذاری دقیق‌تر آن وجود ندارد. بر اساس گزارشات، اسمارت‌فون گلکسی فلکس در چندین نسخه عرضه می‌شود که پیشرفته‌ترین آن‌ها می‌تواند قیمتی در حدود 2000 دلار (معادل 2000 پوند در بریتانیا) داشته باشد.

با توجه به شایعات اخیرا منتشر شده بایستی اذعان کرد که سامسونگ گلکسی فلکس در مقایسه با گلکسی F یا حتی گلکسی Xجذاب‌تر به‌نظر می‌رسد. با این‌حال به شایعاتی از این‌دست همواره بایستی با دیده تردید نگاه کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

گوشی گلکسی فلکس سامسونگ بیش از ۲ هزار دلار قیمت خواهد داشت؟

دیجیاتوخبرگزاری دیجیاتو
گوشی گلکسی فلکس سامسونگ بیش از ۲ هزار دلار قیمت خواهد داشت؟

شایعه شده که موبایل تاشوی سامسونگ گلکسی فلکس یا سامسونگ فلکس نام خواهد گرفت و گلکسی F تنها خلاصه‌ای از این نام خواهد بود. با اینکه هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای آن مشخص نشده، این گوشی به احتمال قوی اسفندماه امسال عرضه خواهد شد.

گوشی گلکسی فلکس سامسونگ بیش از ۲ هزار دلار قیمت خواهد داشت؟ - 1

با این وجود مشخص شده که گلکسی فلکس بسیار گران قیمت‌تر از دیگر تلفن‌های هوشمند پریمیوم خواهد بود. پیش از این گزارش شده بود که موبایل تاشوی سامسونگ قیمتی معادل ۲ هزار دلار خواهد داشت اما اکنون شایعاتی شنیده می‌شود که احتمال می دهد خرید گوشی یاد شده هزینه‌ی بیشتری ببرد.

به گزارش گیزمودوی انگلستان، منبعی که با سامسونگ کار می‌کند و نخواسته نامش فاش گردد، مدعی شده قیمت این موبایل چیزی در حدود ۱۹۲۵ یا ۲۵۶۵ دلار باشد. این احتمال وجود دارد که سامسونگ چند مدل از این گوشی‌ها تولید کند اما مسلماً تمامی آنها گرانتر از آیفونها یا گلکسی نوت خواهد بود.

گوشی گلکسی فلکس سامسونگ بیش از ۲ هزار دلار قیمت خواهد داشت؟ - 5

همین منبع آگاه مدعی شده که اپراتو‌رهای محلی همانند گذشته، بر اساس قرارداد‌هایشان می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای پرداخت فراهم کنند و کاربران می‌توانند هزینه‌ی خرید را به صورت قسطی فراهم کنند.

بدین ترتیب سامسونگ سعی دارد بدین شکل نیز گوشی‌هایش را به فروش برساند و کاربران بیشتری را به خرید گوشی تاشو خود ترغیب کند. این مسئله شاید قیمت بالای آن را کمی منطقی‌تر کند و کاربران علاقمند بتوانند چنین گوشی‌هایی را خریداری نمایند.

گوشی گلکسی فلکس سامسونگ بیش از ۲ هزار دلار قیمت خواهد داشت؟ - 9

هنوز سامسونگ چنین قیمتی را تایید نکرده اما کمپانی کره‌ای مدعی شده که این گوشی ها قرار است نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شوند و در وحله اول یک میلیون گوشی تاشوی سامسونگ تولید خواهد شد.

با این وجود رئیس بخش موبایل کمپانی کره‌ای مدعی شده که این برند آنچنان نتوانسته فروش رویایی موبایل‌هایش را با نسل فعلی تکرار کند و فروش کهکشانی‌های این شرکت کاهش یافته است. اکنون سامسونگ امید زیادی به موفقیت گلکسی فلکس دارد تا این حد که مدیر بخش موبایل سامسونگ، موبایل های تاشو را آخرین راه نجات از بحران خوانده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

کدام چشم ایرانی بلندپروازترین پهپاد آمریکایی را کشف کرد؟

همشهریهمشهری1 روز قبل
این رادار سه بعدی وظیفه کشف اولیه هدف را داشته و اطلاعات مورد نظر را به رادار کنترل آتش منتقل سامانه‌های تسلیحاتی منتقل می‌کند. از این رادار می‌توان در داخل ساختار یک گردان آتش باری یا به صورت یک سامانه کاشف مستقل استفاده کرد. در جریان شلیک و ساقط کردن پهپاد جاسوسی آمریکا شاهد شلیک موشک از روی یکی از پرتابگرهای فاقد رادار سامانه سوم خرداد بودیم. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴نکته جالب دیگر درباره این شکار این است که در جهان به صورت معمول برای درگیری با هر هدف هوایی دو موشک شلیک می‌شود. پهپاد مورد نظر در ارتفاع ۵۱ هزار پا، حدودا برابر با ۱۵٫۵ کیلومتر مورد اصابت موشک پرتاب شده از سامانه سوم خرداد قرار گرفت.
زومیتزومیت15 ساعت قبل
درحالی‌که تنش‌های تجاری میان چین و ایالات متحدهی آمریکا روبه‌افزایش است، کاربران کامپیوترهای هواوی نگران دریافت به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری مایکروسافت هستند. تمام محصولات هواوی، ازجمله گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها و کامپیوترهای شخصی، وصله‌های امنیتی و به‌روزرسانی‌های اندروید و مایکروسافت را دریافت خواهند کرد. تأکید می‌کنیم دستگاه‌های هواوی مبتنی‌بر نرم‌افزار مایکروسافت، به‌روزرسانی و پشتیبانی خواهند شد. در‌حالی‌که نام هواوی به‌دلیل نگرانی‌های امنیتی مربوط‌به تجهیزات مخابراتی در این فهرست قرار داشت، درابتدا مشخص نبود چه سرانجامی درانتظار گوشی‌های هوشمند و کامپیوترهای شخصی هواوی خواهد بود. هفته‌ی گذشته، محصولات میت‌بوک هواوی پس از مدتی کوتاهی باردیگر به فروشگاه مایکروسافت بازگشت و ردموندی‌ها اعلام کردند تا پایان موجودی انبار، به فروش آن‌ها ادامه خواهد داد.

رزبری پای ۴ با بهبودهای چشمگیر سخت افزاری معرفی شد [تماشا کنید]

دیجیاتودیجیاتو15 ساعت قبل
کمپانی رزبری پای از نسل چهارم این کامپیوتر ارزان رونمایی کرده که دارای بروزرسانی‌های بسیار مهمی است. این مدل که با نام کامل رزبری پای ۴ مدل B شناخته می‌شود از نظر ظاهری و ابعاد شباهت بسیاری به پرچمدار نسل قبل یعنی رزبری پای ۳ مدل +B دارد. امکان اتصال همزمان دو مانیتور ۴K فراهم شده استعلاوه بر این کامپیوترهای رزبری پای همواره با رم ۵۱۲ مگابایتی یا یک گیگابایتی عرضه می‌شدند، اما در رزبری پای ۴ امکان انتخاب بین یک، دو یا چهار گیگابایت رم وجود دارد. رزبری پای ۴ به دو پورت USB ۳٫۰، دو پورت USB ۲٫۰ و یک پورت USB C برای تامین برق نیز مجهز شده. این بورد از امروز با قیمت ۳۵ دلار برای مدل مجهز به یک گیگابایت رم، ۴۵ دلار برای مدل مجهز به دو گیگابایت رم و ۵۵ دلار برای مدل پرچمدار با رم ۴ گیگابایتی قابل سفارش است.

آشنایی با موشک کروز

همشهریهمشهری1 روز قبل
چهار ویژگی موشک کروز را می‌توان این‌چنین برشمرد:۱- موشک کروز در ارتفاع پایین جو (زیر ۳۰ کیلومتر) با استفاده از نیروهای آئرودینامیکی پرواز می‌کند. ۴- موشک کروز در تمام مسیر هدایت می‌شود و حامل انواع مختلفی از کلاهک جنگی است. تفاوت موشک کروز با پهپاد (پرنده هدایت‌پذیر از راه دور) این است که موشک‌های کروز فقط به‌عنوان سلاح استفاده می‌شوند و کلاهک جنگی بخشی از بدنه آن‌ها است. انواع بسیاری از موشک‌ها ازجمله موشک روسی استیکس، موشک چینی کرم ابریشم، موشک فرانسوی اگزوست و موشک هارپون آمریکا را می‌توان در دسته موشک‌های کروز قرار داد. در فیلم پرتاب یک موشک کروز هواپایه توروس KEPD ۳۵۰ آلمانی را از هواپیما را در جریان یک مانور می‌بینید.
ایسناایسنا15 ساعت قبل
از ابتدای خرداد ماه موضوع تولید خودروهای دیزلی مطرح شده و این سوال پیش آمده که آیا سواری‌های دیزلی وارد چرخه تولید می‌شوند یا خیر. در این رابطه محمد کاظمی- مدیر اجرایی موتور دیزل مرکز تحقیقات موتور ایران‌خودرو- در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: چند سالی است که در پروژه تولید خودروی سواری دیزل مشغول کار هستیم. در حال حاضر خودروی سواری دیزلی تولیدی قابلیت اخذ همه تائیدیه‌ها را دارد و بعید است که به لحاظ قانونی مشکلی وجود داشته باشد. در اگزوز سواری دیزل محال است که ذره‌ای دود دیده شود و کاملا یک آلاینده شفاف از اگزوز این خودروها خارج می‌شود. مدیر اجرایی موتور دیزل مرکز تحقیقات موتور ایران‌خودرو اظهار کرد: تمام این تکنولوژی‌ها به موتور دیزل تولیدی کمک کرده تا بتواند سطح بسیار قابل قبولی از استانداردها را اخذ کرده و توانایی این موتور را بالا ببرد تا جایی که قابلیت اخذ استاندارد آلایندگی یورو ۶ نیز فراهم شود.
دنیای خودرودنیای خودرو1 روز قبل
طبق گفته اقای مورفی ماحصل این انباشتگی می‌تواند به برعکس شدن نقش میان کراس‌اوورها و خودروهای سواری بیانجامد. به گفته او «تصور ما این است که جاذبه‌ زیاد کراس‌اوور به زودی رنگ ببازد و سودآوری آن‌ها به نقطه‌ای برسد که امروزه خودروهای سواری تجربه می‌کنند. این ریسک جدی وجود دارد که یک اشباع و انباشتگی در بازار به وجود بیاید». سایر پیش‌بینی‌های ناخوشایندتحقیق مذکور آینده خودروهای تمام الکتریکی را با رشدی کند پیش‌بینی کرده که این مساله عمدتا به هزینه‌های ساخت و تولید آن‌‌ها برمی‌‌گردد. نفوذ خودروهای الکتریکی در بازار تا سال ۲۰۲۵، ۵ درصد و تا سال ۲۰۳۰ ۱۵ درصد خواهد بود.

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


سپاه می‌گوید پهپاد آمریکا رو سرنگون کرده، پنتاگون می‌گوید پهپادی نداشتیم

4 روز قبلپوشش خبری3

محمد یا محمدرضا؛ کدامیک از برادران خاتمی دروغ می‌گوید؟ + فیلم

3 روز قبلمشرق‌نیوز2

افشاکنندگان فسادهای مسئولان مورد حمایت قرار گیرند

4 روز قبلفارس2

ضوابط ویژه برای رفتار بازیگران مشهور در سفر به خارج

2 روز قبلعصر ایران1

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + فیلم

3 روز قبلرکنا1

فیلمی از لحظه انهدام پهپاد امریکایی توسط سامانه سوم خرداد

4 روز قبلالف1

واکنش ترامپ به انهدام پهپاد گلوبال هاوک؛ چه کسی اشتباه بزرگ را کلید زد؟

4 روز قبلخبر فوری1

پرونده| زیست شبانه در تهران؛ از شب‌های رمضان تا اولتیماتوم پلیس

4 روز قبلخبرآنلاین1

حاشیه‌های مناظره زاکانی و تاجزاده/فردی که قرار بود جانشین زنگنه شود/چرا دادگاه محمدرضا خاتمی به صورت کامل از تلویزیون پخش نمی‌شود؟

5 روز قبلالف1

الکترونیک کردن خدمات و اجرای طرح کاداستر

5 روز قبلصدا و سیما1