1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. تکنولوژی
پوشش خبری

قیمت گوشی گلکسی فلکس سامسونگ

قیمت‌گذاری گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی فلکس خوشایند کاربران نخواهند بود

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت‌گذاری گوشی تاشوی سامسونگ گلکسی فلکس خوشایند کاربران نخواهند بود

اما صرف‌نظر از عدم آگاهی دقیق نسبت به طراحی ظاهری این دستگاه انقلابی، نام رسمی آن نیز همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و به ضروری‌ترین مشخصه این گوشی هیچ‌گونه اشاره‌ای نشده است. ظاهرا یک گزارش اختصاصی جدید از وب‌سایت بریتانیایی Gizmodo پیرامون نام و قیمت‌گذاری گوشی تاشوی سامسونگ جزئیات واضحی ارائه می‌دهد. با این‌حال قطعی دانستن موارد مطرح شده احتمالا اقدام معقولی نخواهد بود.

یک خبرچین مرموز که بر اساس گزارش، هویت وی به‌عنوان یکی از کارمندان سامسونگ محرز شده است، پیش‌بینی می‌کند که اسمارت‌فون گلکسی فلکس قیمتی در حدود 1500 تا 2000 پوند خواهد داشت که در وهله نخست دیوانه‌وار به‌نظر می‌رسد! این قیمت‌گذاری تقریبا معادل با 1925 تا 2570 دلار است.

در عوض چنان‌چه دقت اطلاعات مطرح شده به اثبات برسد، پیش‌بینی محدوده قیمتی 1500 تا 2000 دلاری برای اسمارت‌فون سامسونگ گلکسی فلکس در ایالات‌متحده منطقی است و نگاشت قیمتی مذکور تقریبا همواره معتبر خواهد بود. در رویدادی جالب‌توجه، کلیه اپراتورهای مخابراتی بزرگ در ایالات‌متحده به‌دنبال پشتیبانی از این تبلت چندمنظوره تبدیل‌پذیر به یک هندست هستند.

با توجه به تصمیم سامسونگ مبنی بر تولید تعداد محدودی گوشی در مراحل اولیه، این موضوع چندان شوک‌آور نیست؛ اما این خبر احتمالا برای کاربران بریتانیایی اندکی ناخوشایند خواهد بود. شایان ذکر است که شرکت EE بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده خدمات بی‌سیم در کشور به‌شمار می‌آید.

علی‌رغم پیش‌بینی تولید 1 میلیون دستگاه گوشی یا بیش‌تر در گام نخست، دلیلی برای قیمت‌گذاری دقیق‌تر آن وجود ندارد. بر اساس گزارشات، اسمارت‌فون گلکسی فلکس در چندین نسخه عرضه می‌شود که پیشرفته‌ترین آن‌ها می‌تواند قیمتی در حدود 2000 دلار (معادل 2000 پوند در بریتانیا) داشته باشد.

با توجه به شایعات اخیرا منتشر شده بایستی اذعان کرد که سامسونگ گلکسی فلکس در مقایسه با گلکسی F یا حتی گلکسی Xجذاب‌تر به‌نظر می‌رسد. با این‌حال به شایعاتی از این‌دست همواره بایستی با دیده تردید نگاه کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

گوشی گلکسی فلکس سامسونگ بیش از ۲ هزار دلار قیمت خواهد داشت؟

دیجیاتوخبرگزاری دیجیاتو
گوشی گلکسی فلکس سامسونگ بیش از ۲ هزار دلار قیمت خواهد داشت؟

شایعه شده که موبایل تاشوی سامسونگ گلکسی فلکس یا سامسونگ فلکس نام خواهد گرفت و گلکسی F تنها خلاصه‌ای از این نام خواهد بود. با اینکه هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای آن مشخص نشده، این گوشی به احتمال قوی اسفندماه امسال عرضه خواهد شد.

گوشی گلکسی فلکس سامسونگ بیش از ۲ هزار دلار قیمت خواهد داشت؟ - 1

با این وجود مشخص شده که گلکسی فلکس بسیار گران قیمت‌تر از دیگر تلفن‌های هوشمند پریمیوم خواهد بود. پیش از این گزارش شده بود که موبایل تاشوی سامسونگ قیمتی معادل ۲ هزار دلار خواهد داشت اما اکنون شایعاتی شنیده می‌شود که احتمال می دهد خرید گوشی یاد شده هزینه‌ی بیشتری ببرد.

به گزارش گیزمودوی انگلستان، منبعی که با سامسونگ کار می‌کند و نخواسته نامش فاش گردد، مدعی شده قیمت این موبایل چیزی در حدود ۱۹۲۵ یا ۲۵۶۵ دلار باشد. این احتمال وجود دارد که سامسونگ چند مدل از این گوشی‌ها تولید کند اما مسلماً تمامی آنها گرانتر از آیفونها یا گلکسی نوت خواهد بود.

گوشی گلکسی فلکس سامسونگ بیش از ۲ هزار دلار قیمت خواهد داشت؟ - 5

همین منبع آگاه مدعی شده که اپراتو‌رهای محلی همانند گذشته، بر اساس قرارداد‌هایشان می‌توانند گزینه‌های مناسبی برای پرداخت فراهم کنند و کاربران می‌توانند هزینه‌ی خرید را به صورت قسطی فراهم کنند.

بدین ترتیب سامسونگ سعی دارد بدین شکل نیز گوشی‌هایش را به فروش برساند و کاربران بیشتری را به خرید گوشی تاشو خود ترغیب کند. این مسئله شاید قیمت بالای آن را کمی منطقی‌تر کند و کاربران علاقمند بتوانند چنین گوشی‌هایی را خریداری نمایند.

گوشی گلکسی فلکس سامسونگ بیش از ۲ هزار دلار قیمت خواهد داشت؟ - 9

هنوز سامسونگ چنین قیمتی را تایید نکرده اما کمپانی کره‌ای مدعی شده که این گوشی ها قرار است نیمه‌ی اول سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شوند و در وحله اول یک میلیون گوشی تاشوی سامسونگ تولید خواهد شد.

با این وجود رئیس بخش موبایل کمپانی کره‌ای مدعی شده که این برند آنچنان نتوانسته فروش رویایی موبایل‌هایش را با نسل فعلی تکرار کند و فروش کهکشانی‌های این شرکت کاهش یافته است. اکنون سامسونگ امید زیادی به موفقیت گلکسی فلکس دارد تا این حد که مدیر بخش موبایل سامسونگ، موبایل های تاشو را آخرین راه نجات از بحران خوانده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

هکرها با نفوذ به تسلای مدل ۳ این ماشین را با خانه بردند

دیجیاتودیجیاتو1 روز قبل
حال به گزارش تک کرانچ یک تیم امنیت سایبری موفق شدند با هک تسلای مدل ۳، جایزه‌ای معادل ۳۷۵ هزار دلار را نصیب خود کنند که شامل یک تسلای مدل ۳ می‌شود. این دو نفر اکنون صاحب یک تسلای مدل ۳ جدید شده‌اند و علاوه بر آن باید مبغلی معادل ۳۵ هزار دلار را میان خود تقسیم کنند. بنابراین تیم امنیتی Fluoroacetate با هک تسلای مدل ۳ مبلغی معادل ۳۷۵ هزار دلار را نصیب خود کردند. جالب اینجاست که این تیم موفق شده بود سال گذشته نیز مقام اولین این سری مسابقات در توکیو را نیز بدست آورند. تماشا کنید: چالش تازه ایلان ماسک؛ مشکلات کیفی تسلا مدل ۳ کماکان ادامه دارد
تابناکتابناک20 ساعت قبل
آغاز تیرماه مصادف شد با ممنوعیت واردات خودرو و همین مسئله باعث پیچیده‌تر شدن بازار خودرو گردید. پس در سال ۱۳۹۸ از ناحیه کاهش عرضه خودرو بازار خودرو تحت فشار قرار خواهد گرفت. از سوی دیگر با توجه به اینکه مردم به خودرو نیاز دارند پس تقاضا برای خودرو کاهش نخواهد یافت. پس در سال ۱۳۹۸ از ناحیه کاهش عرضه خودرو بازار خودرو تحت فشار قرار خواهد گرفت. از سوی دیگر با توجه به اینکه مردم به خودرو نیاز دارند پس تقاضا برای خودرو کاهش نخواهد یافت.
انتخابانتخاب1 روز قبل
اما پژوهشگران نگران هستند که هوش مصنوعی با حضور در حوزه پزشکی مخاطراتی جدی را برای سلامت انسان‌ها ایجاد کند و این درست برخلاف آن چیزی است که برای رسالت هوش مصنوعی در حوزه پزشکی در نظر گرفته شده است. در مقاله‌ای که روز پنجشنبه در مجله ساینس منتشر شد، پژوهشگران به چشم انداز «خدمات متضاد» هوش مصنوعی پرداختند. برای مثال، با تغییر چند پیکسل روی یک اسکن ریه، هوش مصنوعی می‌تواند یک بیماری را تشخیص دهد که درواقع وجود خارجی ندارد. درواقع اگر یک شرکت بیمه با استفاده از هوش مصنوعی برای ارزیابی اسکن‌های پزشکی اقدام کند، می‌تواند اسکن‌ها را برای افزایش پرداخت‌ها دستکاری کند. با همه این نمی‌توان ازنقش مثبت هوش مصنوعی در توسعه پزشکی نیز غافل شد و تغییرات مثبت را نادیده گرفت بلکه به نظر می‌رسد بهتر است استفاده از هوش مصنوعی را بر پایه برنامه‌های دقیق ارزیابی کرد.
دیجیاتودیجیاتو1 روز قبل
حال پس از سه ماه، ناسا تصاویر تازه‌ای از روند سقوط این شهاب سنگ که اندازه یک اتوبوس مدرسه است را منتشر کرد. همچنین ناسا یک گیف را از روند سقوط شهاب سنگ ذکر شده در دریا منتشر کرده که در بالا می‌توانید آن را مشاهده کنید. این شهاب سنگ به خوبی و با رنگ نارنجی. و دودی که در پشت سر آن قرار دارد قابل تشخیص است. جدا از این موارد، شهاب سنگ‌ها معمولا از ماده‌های بسیار با ارزشی تشکیل شده‌اند. در همین راستا مدتی پیش در شهاب سنگی که در سیبری فرود آمده بود، ماده‌ای سخت‌تر از الماس شناسایی شد.
دیجیاتودیجیاتو22 ساعت قبل
این موضوع از آن‌جایی که او جدا از داشتن سمت مدیریت مالی هواوی، دختر موسس این کمپانی هم محسوب می‌شود، کمی خجالت آور به نظر می‌رسد. پیش از این هم ارسال یکی از توییت‌های هواوی با استفاده از آیفون سر و صداهای زیادی را میان کاربران شبکه‌های اجتماعی به پا کرده بود. با این حال برخی کمپانی‌های چینی در حمایت از هواوی استفاده از آیفون را کنار گذاشته بودند. البته نباید از این موضوع غافل شد که او در زمان دستگیری، جدا از آیفون خود یک هواوی میت ۲۰ را هم حمل می‌کرده است. البته از سوی دیگر اتحادیه اروپا تصویب تحریم‌های آمریکا علیه هواوی را رد کرده است.
دیجیاتودیجیاتو14 ساعت قبل
این ماشین به عنوان اولین کامپیوتر دنیا آغازگر عصر جدیدی در فناوری بود. اختراع اولین کامپیوتر دنیاارتش ایالات متحده در گرماگرم جنگ جهانی دوم شدیدا به ابزاری برای برآورد دقیق و سریع محاسبات خود نیاز داشت. طراحی اولین کامپیوتر دنیا که بعدا انیاک نام گرفت حدود یکسال زمان برد و پس از آن هم ۱۸ ماه را به توسعه ماشین اختصاص دادند. راه اندازی اولین کامپیوتر دنیا حرارت بسیار بالایی را تولید می‌کرد و مهندسان برای کاهش دمای آن از دو دمنده ۲۰ اسب بخاری بهره می‌بردند. پایان داستان انیاکعلی رغم پیشرفت‌های چشمگیر انیاک در زمینه محاسبات عمر اولین کامپیوتر دنیا دیری نپایید.

اخبار بیشتر