کی روش: مربی بعدی تیم ملی معلوم است
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

کی روش: مربی بعدی تیم ملی معلوم است

کی روش: به جای سگ های شکاری، مجبوریم از گربه استفاده کنیم؛ باخت به عراق هنوز در گلوی من گیر کرده است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
کی روش: به جای سگ های شکاری، مجبوریم از گربه استفاده کنیم؛ باخت به عراق هنوز در گلوی من گیر کرده است
کارلوش کی روش در نشستی که با اصحاب رسانه داشت، به توضیح بسیاری از مسائل پرداخت.

طرفداری-  کارلوس کی روش در نشستی که با خبرنگاران برگزار کرد، درباره اوایل حضورش در ایران، شکست مقابل عراق و مباحث دیگر صحبت هایی را عنوان کرد.

به گزارش فارس، کارلوس کی‌روش در نشستی که امروز با اصحاب رسانه برگزار کرد درخصوص اینکه از 100  بردی که در بازی‌های ملی و دستاورد کدام را بیشتر می‌پسندد گفت:

برد همیشه مثل دارو می‌ماند بازی با قطر و کره قبل از جام جهانی 2014 بسیار برای من لذت‌بخش بود و من هیچ وقت این بازی‌ها را فراموش نمی‌کنم چون پشت آن دو بردی که بدست آوردیم مسائل دیگری وجود داشت. 

وی افزود:

مطمئنا کادر فنی من شکست‌های ما را بیشتر به یاد دارند چون بعد از باخت‌ها اتفاقاتی می‌افتد چون به خاطر این است که من اصلا باخت را دوست ندارم. 

سرمربی تیم ملی درخصوص باخت‌های تلخ وی گفت:

مطمئنا باخت به تیم ملی لبنان و همچنین ازبکستان در تهران برای من خیلی سخت است. در آن دو مسابقه ما اصلا فوتبال بازی نکردیم.

 سرمربی تیم فوتبال ایران در خصوص اینکه کدام بازی برای وی حسرت‌بار بوده است، گفت:

ما از احساسات درون خودمان بسیار خوشحال بودیم. بازی با آرژانتین و اسپانیا برای ما خاطره‌انگیز بود به خصوص اینکه داور در آن مسابقه اشتباه عجیبی داشت. البته باخت به عراق هنوز در گلوی من گیر کرده است چون ما نباید در آن مسابقه شکست می‌خوردیم. 

سرمربی تیم ملی درخصوص آماده‌سازی برای جام ملت‌ها گفت:

مطمئناً ما کار سختی داریم ولی رایزنی‌های مختلفی انجام دادیم که با تمام قوا به این مسابقات برویم. می‌دانید که تیم ملی عراق با ما هم گروه است و آنها بازیکنی مثل بشاررسن که در پرسپولیس بازی می‌کند را دارند. به همین خاطر با تمام توانمان در این مسابقات شرکت خواهیم کرد.

 کی‌روش در پاسخ به این سوال که بعد از جام ملت‌ها چه اتفاقی رخ خواهد داد، گفت:

من بعد از جام جهانی قراردادم را تمدید کردم چون فکر می‌کردم پیشنهادی که به من می‌شود 4 ساله خواهد بود. البته برخی ها در این زمینه شیطنت کردند و می‌دانم برنامه‌های دیگری دارند ولی من وظیفه‌ام است که بعد از جام ملت‌ها برای تیم ملی ایران آرزوی موفقیت کنم و به دنبال شغل دیگری باشم. 

کی روش در ادامه با کنایه تاکید کرد:

مربی بعدی تیم ملی شما هم معرفی شده و او هفته پیش در یک مصاحبه همه چیز را اعلام و سپس تکذیب کرد (با خنده). با همه این شرایط من همه تلاشم را برای موفقیت تیم ملی ایران انجام می‌دهم تا بتوانیم دل مردم را شاد کنیم. 

 کی‌روش ادامه داد:

متاسفانه هیچ حمایتی از طرف وزارت ورزش از فدراسیون فوتبال صورت نگرفته و ما باید با تیم‌های لبنان و فلسطین و قطر قبل از جام ملت‌ها به میدان برویم. طبیعی است وقتی شما سگ‌های شکاری در اختیار نداشته باشید باید از گربه‌ها استفاده کنید! ولی همینجا می‌گویم هیچ چیزی جلودار ما نیست و با تمام توانمان به مصاف رقبایمان خواهیم رفت. 

 کی‌روش در پاسخ به این سوال که شما چه ارزویی در آینده دارید گفت:

طبیعتا من آرزو داشتم به اندازه اوسیانو دا کروز که 59 بازی ملی دارد بازی داشته باشم ولی دیگر سن و سالم به این آرزو نمی‌رسد اما دستیابی به 5 دوره جام جهانی با هدایت تیم‌های ملی در اختیار من و تابارز است. اگر این اتفاق بیفتد آرزویم برآورده خواهد شد. 

کی‌روش با اشاره به روزهای ابتدایی‌اش در ایران گفت:

 وقتی به اینجا آمدم برخی بازیکنان فکر می‌کردند یک کارت اعتباری برای حضور در تیم ملی دارند یکی از بزرگترین چالش‌های من این بود که هیات رئیسه یا رسانه‌ها می‌گفتند چرا از پرسپولیس فقط 5 بازیکن یا مثلا از استقلال 3 بازیکن دعوت کرده‌اید و متقاعد کردن این افراد بزرگترین چالش برای من بود. تیم ملی متعلق به کسانی است که با تمام قلبشان و فکرشان کار می‌کنند.

وی ادامه داد:

اینکه فکر کنیم چون سپاهان قهرمان شده باید 5 بازیکن از آنها یا 7 بازیکن از تیم دیگر دعوت کنیم درست نیست و افرادی که چنین کارهایی می‌کنند فقط به فکر تجارت هستند. ما در حال حاضر 36 بازیکن داریم که همه استحقاق حضور در تیم ملی را دارند. اما من فقط می‌توانم 23 نفر را انتخاب کنم. مطمئنا ما هم اشتباه می‌کنیم ولی در این راه اوسیانو کروز موهایش را کامل از دست داده و موهای من هم کم کم در حال ریختن است. 

وی در پایان گفت:

شما دیدید من مجید حسینی را بدون سابقه ملی در جام جهانی بازی دادم. کادر فنی من از ساعت 7 صبح در اینجا هستند و تا 11 شب کار می‌کنند و بعضا یک مسابقه را 4 بار تماشا می‌کنند شفاف بگویم که ما کار دشواری داریم چون از بین 35نفر فقط باید 23 نفر را انتخاب کنم. 

خواندن خبر در سایت منبع

کی‌روش: مربی بعدی تیم‌ملی معلوم است/ عده‌ای نمی‌خواهند با برانکو همکاری کنم

اصلاحات پرسخبرگزاری اصلاحات پرس
کی‌روش: مربی بعدی تیم‌ملی معلوم است/ عده‌ای نمی‌خواهند با برانکو همکاری کنم
سرمربی تیم ملی فوتبال در گفت‌وگو با رسانه‌های ایرانی درباره خاطرات تلخ و شیرینش از بازی‌های تیم ملی، کار سخت در جام ملت‌ها و برنامه‌های تیم‌ملی صحبت کرد.

کارلوس کی‌روش در نشست خود با سردبیران و خبرنگاران رسانه‌های مختلف درباره بهترین پیروزی که در خاطر دارد اظهار کرد: در فوتبال پیروزی، بهترین دارو است و هر کدام ارزش خودش را دارد اما پیروزی مقابل قطر قبل از صعود به جام جهانی ٢٠١۴ برزیل و در ادامه پیروزی برابر با کره جنوبی در اولسان بهترین پیروزی ما بود زیرا آن بازی‌ها نقطه بازگشتی برای ما بود. نه تنها به خاطر صعود چون پشت آن بازی‌ها داستان‌های زیادی بود. همه بردها خوب هستند. مطمئنا کادر من ١١ شکستی که متحمل شدیم را هم در خاطر دارند چون بازنده خوبی نیستم و همه آن بازی‌ها را در خاطر دارند.

وی درباره این که چه شکست‌هایی را در ذهن دارد هم گفت: باخت مقابل لبان و باخت به ازبکستان در تهران از تلخ‌ترین شکست‌ها برای ما بود. فوتبال بدی بازی کردیم و استحقاق برد نداشتیم.

او درباره این که آیا برای دیدار برابر آرژانتین و اسپانیا حسرت می‌خورد گفت: باختیم اما درون خودمان راضی بودیم چون می‌دانستیم کار خوبی انجام دادیم. فوتبال به جزئیات کوچک مربوط است. در شغل ما جایی برای اشتباه نیست اما فکر می‌کنم بازی‌هایی مثل آرژانتین و اسپانیا و پرتغال که داوری منصفانه نبود. آن باخت‌ها در گلویم گیر کرده است. باخت مقابل عراق هنوز در گلویم است. در جام ملت‌ها بازی‌های سختی خواهیم داشت. تیم عراق بازیکنان خوبی دارد. امیدوارم در بازی ما و عراق، داور نتیجه را رقم نزند.

کارلوس کی‌روش اظهار کرد: بعد از جام جهانی فکر می‌کردم حمایتی وجود دارد و قرار است پیشنهاد تمدید قرارداد چهار ساله باشد اما متوجه شدم که این پیشنهاد تا جام ملت‌هاست. من برنامه‌ام را با فدراسیون ادامه خواهم داد و اما کسانی هستند که نمی‌خواهند من با مربی پرسپولیس همکاری کنم چون برای مربیان دیگری برنامه دارند. آرزوی من موفقیت تیم ملی ایران در همه مسابقات است اما اکنون آرزویم این است که با تیم ملی در فینال جام ملت‌ها حضور پیدا کنم.

وی در ادامه با کنایه گفت: همه می‌دانند مربی بعدی تیم ملی مشخص کیست؛ همان که هفته قبل گفت من اخراج می‌شوم و سپس تکذیب کرد! البته الان نوبت جشن است. ما اردویی پیش از جام ملت‌ها در قطر خواهیم داشت و سه بازی با قطر، لبنان، و قطر خواهیم کرد. بسیاری از تیم‌ها قبول نمی‌کنند با ما بازی کنند و تیم‌هایی که پیشنهاد ما را می‌پذیزند باید هزینه زیادی برای حضور آن‌ها در ایران پرداخت کنیم.منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

کی‌روش: از من می پرسیدند توانایی شکست دادن کشورهای عربی را دارم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
کی‌روش: از من می پرسیدند توانایی شکست دادن کشورهای عربی را دارم
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: وقتی به ایران آمدم یکی از سئوالات این بود که آیا توانایی شکست دادن کشورهای حاشیه خلیج فارس را دارم؟

کارلوس کی روش با اشاره به روزهای اول حضورش در تیم ملی فوتبال ایران، گفت: با کمک رسانه ها بود که من به جامعه فوتبال ایران شناخته شدم. به خوبی به یاد دارم که سالهای سختی را داشتیم. یکی از سئوالات این بود که آقای کی روش! آیا شما مطمئن هستید بتوانید تیم ملی را به جام جهانی ببرید؟ 

وی افزود: یک سئوال را هم به خوبی به یاد دارم. آنروز این سئوال را درک نمی کردم. آن سئوال این بود که آیا شما علم و دانش لازم را برای شکست حریفان منطقه بخصوص کشورهای عربی دارید؟ نمی دانستم تقابل با کشورهای همسایه اینقدر زیاد است.

سرمربی تیم ملی گفت: الان هشت سال گذشته است و با تمام بالا و پایین ها و زیبایی ها، اینجا هستیم. امروز خواستم اینجا جمع شویم تا این جشن را کنار هم باشیم و با یکدیگر صحبت کنیم و از زحمات شما در هشت سال گذشته تشکر کنم. تاکید می کنم مهمترین مطلب این است امروز شما اینجا دعوت شوید چون رفتار محترمانه از جانب شما حس شده است. مهمترین مطلب برای من این است که یاد بگیریم چطور بر سر مسائلی که بر سر آن اتفاق نظر نداریم، احترام بگذاریم.

کی روش ادامه داد: هشت سال پیش که آن سئوالات از من پرسیده می شد، جواب آنرا نمی دانستم ولی امروز سعی می کنم پاسخ آن سئوالات را روی یک پیراهن سمبلیک که مطالبی روی آن درج شده است، بدهم. این پیراهن، لوح فشرده ای از تمام صحبت های بنده برای شما است. این یک تقدیر خاضعانه از شما است. از دوستان رسانه ای، اعضای کادر فنی، بازیکنان و خانواده ام و کسانی که به بنده اعتماد کردم چون بدون این اعتماد الان اینجا نبودم.

سرمربی تیم ملی یادآور شد: پشت هر نتیجه ای که به دست می آید، از خودگذشتگی و مسائل پنهان و پیدای زیادی هست که می خواهم آنرا با شما قسمت کنم. این مثل یک جشن تولد خصوصی کنار یکدیگر بود. در جهان فوتبال هفت مربی هستند که به بیش از صد برد ملی رسیده اند. پشت این صد برد، خانواده، بازیکنان، مربیان، مسئولان، اصحاب رسانه و مردمی که به من اعتماد داشتند، حضور داشتند. من کارلوس کی روش از تک تک آنها تشکر می کنم. با این اتفاقات و با ۱۰۲ بردی که در رده ملی به دست آوردم، احساس می کنم ۱۰۲ ساله هستم! 

خواندن خبر در سایت منبع

کی روش: رویایم رسیدن به پنجمین جام جهانی است

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
کی روش: رویایم رسیدن به پنجمین جام جهانی است
سرمربی تیم ملی امروزدر نشستی صمیمانه با رسانه ها پیرامون موفقیت ها و رکوردهایی که از خود به جا گذاشت صحبت های جالبی به زبان آورد.

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش در مدت 8 سال حضور در فوتبال ایران به عنوان سرمربی تیم ملی به موفقیت های بسیار زیادی رسید از جمله رسیدن به رکورد 102 برد ملی با تیم های مختلف از جمله تیم ملی ایران. همین بهانه ای بود تا مربی پرتغالی امروز نشستی صمیمانه با نماینده های رسانه های گروهی داشته باشد، جایی که او صعود به پنجمین جام جهانی را رویای بزرگ خود توصیف کرد و مدعی شد تنها به خاطر این رویا به پیشنهادات مالی جالب توجه باشگاه ها پاسخ منفی داده است.

بعضی ها دوست ندارند من در ایران بمانم

در ذهن خود آقای تاج هم بود که این رابطه کاری برای ۴ سال آینده ادامه داشته باشد؛ اما بعضی ها کاملا مخالف حضور من اینجا بودند و هستند. البته من کاملا این مطلب را درک می کنم. آنها برنامه های دیگری برای مربیان دیگری دارند. وظیفه من این است فقط تمرکز لازم را تا جام ملت های آسیا داشته باشم. آرزو، رویا و تعهدی که من در ذهنم دارم و آن را پنهان نمی کنم، این است که در فینال جام ملت های آسیا حضور داشته باشم. بعد از جام ملت ها هم تنها کاری که می توانم بکنم این است که بهترین آرزوها را برای ایران داشته باشم. احتمالا سعی می کنم کار دیگری پیدا کنم و این طبیعی است.مربی بعدی تان گفت من اخراج می شوم!

شما مربی بعدی تان را هم می دانید و از قبل اعلام شده است! ایشان هفته قبل اعلام کردند که قرار است اخراج شوم! بعضی اوقات ما از ذوق طنزگونه خود استفاده کنیم و بقیه از این موضوع ناراحت شوند. مطلبی که الان حائز اهمیت است، این است که ما درباره آینده نزدیک صحبت کنیم.

کی روش: رویایم رسیدن به پنجمین جام جهانی است - 5

آرزویم صعود به پنجمین جام جهانی است

یک سری رکوردها از قبل خلق شده است. بازی های ملی ، چمپیونز لیگ، بازی های قاره های مختلف ، 59 بازی ملی در پرتغال و .. من دیگر نمی توانم با این سن و سال 59 بازی ملی داشته باشم. اما رسیدن به پنج دور حضور در جام جهانی تنها امکانش برای من و آقای تابارز اروگوئه ای وجود دارد. اگر اجبار پیدا کنم تا چشم پوشی کنم از برخی پیشنهادات مالی باشگاهی تنها آرزومی صعود به پنجمین جام جهانی است و در این راه نهایت تلاشم را انجام خواهم داد.

همانطور که دیروز اعلام کردیم در دوحه اردویی برگزار می کنیم وامکانات خوبی آنجا خواهیم داشت. من قبلا هم خدمتتان عرض کردم که  برا فدراسیون آسان نیست که برای بازی های دوستانه مذاکره کند. درواقع انجام این کارها دشوار است چون اکثریت تیم ها نمی خواهند با ما بازی کنند. بعضی از تیم ها را هم  که می توانیم بیاوریم اینجا باید برای این حضور پول پرداخت کنیم.  باید هزینه بازی و هزینه سفر این تیم ها را برای آماده سازی بدهیم  و این یک موضوعی است که نیازمند حمایت است اما  با توجه به اینکه هیچ حمایتی انجام نشده از سوی وزارت ورزش صورت نگرفته انجام این کار بسیار برای فدراسیون فوتبال مشکل است. بدون وجود  این حمایت و با در نظر گرفتن تمام این مطالب ، شخصا به قطر رفتم  یکسری از مذاکرانت را با دوسانمان در آنجا انجام دادیم. اردوی خوبی باهم در این کشور خواهیم داشت. ما در  در دوحه و در کمپ اسپایر حضور خواهیم داشت. دوستان ما از لبنان و فلسطین قبول کردند با ما بازی کرده و اردو برگزار کنند. یک بازی دوستانه هم  در 31 دسامبر در قطر داریم.نگران نباشید آماده می شویم

قبل از جام جهانی 2014 و 2018 هم گفته بودم وقتی برای شکار سگ های شکاری ندارید باید از گربه استفاده کنید تا به هدفتان برسید. باز هم می گویم  هیچ چیزی جلودار ما نخواهد بود و نمی تواند مارا متوقف کند. همانطور که قبل از برزیل، استرالیا وروسیه هیچ حمایتی از ما نبود اما این ها ما را نتوانست متوقف کند. تاکید می کنم نگران نباشید ما به خوبی آماده خواهیم شد.

کی روش: رویایم رسیدن به پنجمین جام جهانی است - 10

موهایم را به خاطر فهرست تیم ملی از دست دادم

نمی توانم از الان راجع به فهرست اسامی نهایی جام ملت های صحبت کنم. ما حداقل 36 بازیکن داریم که همه آنها استحقاق و لیاقت لازم برای حضور در تیم اصلی را دارند. اوسیانو موهایش را کاملا از دست داده و من هم موهایم در راه انتخاب بازیکن در حال ریختن است(باخنده) از امروز تا 17 دسامبر هدف مان این است که بهترین تصمیمات را برای انتخاب ها بگیریم.یک مثال بزنم برای شما، خیلی صحبت ها زیاد بود وقتی من پورعلی گنجی را گذاشتم دفاع وسط. الان کسی صحبت می کند و چیزی می گوید. در جام جهانی روسیه من مجید حسینی را بدون یک بازی ملی گذاشتم دفاع وسط اصلی و الان او بهترین دفاع ایران در فوتبال ایران است.کسی آیا مخالفتی با این تصمیمات دارد.انتخاب فهرست نهایی زجرآور، سخت و دردناک است

 این تصمیمات معجزه وار گرفته نشد بلکه ما برای این تصمیمات وقت گذاشتیم و نتیجه اش را گرفتیم تا الان کسی راجع به آن انتقادی نداشته باشند.هفت تا هشت صبح کادر من می آیند تا 10 یا 11 کار می کنند. یک بازی را بعضی مواقع دو تا چهار مرتبه می بینیم. به خاطر این که وقتی تصمیمی می گیرید باید تصمیمی منصفانه باشد که شب با وجدان آسوده بخوابیم. شفاف می گویم که کار بسیار دشواری در این روزها پیش رو دارم. وقتی 35 بازیکن دارم و باید 23 نفر را انتخاب کنم تا با خودم به جام ملت ها ببرم واقعا برایم زجرآور، سخت و دردناک است . همیشه تصمیمات منصفانه گرفتم و این بار هم می گیرم.

ادامه دارد...

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

وانانیوزوانانیوز20 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، تراکتورسازی تبریز که هیچ محدودیتی در بازار نقل و انتقالات ندارد و می‌تواند هر صیدی را که بخواهد از دریای پرآشوب فوتبال ایران انجام بدهد، این بار دستش را بر روی ۳ ستارۀ استقلال تهران گذاشته و گفته می‌شود که به زودی مذاکراتش را برای جذب آنها آغاز خواهد کرد. بر اساس ادعای نشریات و گیشۀ امروز صبح فوتبال ایران، سیدمهدی رحمتی، وریا غفوری و علی کریمی، سه ستارۀ باشگاه استقلال هستند که در یک قدمی حضور در تراکتورسازی قرار دارند و احتمال پیوستنشان به تراکتور بسیار زیاد خواهد بود.

خلاصه بازی اسطوره‌های منچستریونایتد ۵-۰ اسطوره‌های بایرن مونیخ

طرفداریطرفداری14 ساعت قبل
خداییش یه نگاه به استام بندازین با این سن و سال و تو یه بازی دوستانه چقد جدی و محکم بازی میکنه مقایسه کنید با بازیکنان فعلی تیم. اسکولز و بکهام هنوزم که هنوزه کیفیت پاس هاشون بهتر از بازیکنای فعلی منچستره

رکورد عجیب در تغییر سرمربیان فوتبال

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ردپای نتیجه گرایی و فرهنگ کوتاه مدت نگری در این تغییرات پی در پی مشخص است. به نظر می‌رسد مدیران و مسئولان باشگاه‌ها نیز در انتخاب راه و روش باید تکلیف شان را از قبل با خودشان روشن کنند. این روز‌ها دیگر باشگاه‌های حرفه‌ای دست به آزمودن‌های از پیش محکوم به شکست نمی‌زنند؛ یعنی فرصت سوزی و هدر دادن منابع و سرمایه‌ها به حداقل ممکن می‌رسد.
انتخابانتخاب14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، در چند روز گذشته بحث‌های زیادی در مورد تقسیم ظرفیت ورزشگاه نقش جهان بین هواداران پرسپولیس و سپاهان در رسانه‌ها مطرح شد. سازمان لیگ معتقد بود طبق آیین‌نامه مسابقات در دیدارهای حذفی که به صورت رفت و برگشت نیست ظرفیت ورزشگاه باید به طور مساوی بین هواداران تیم‌های میهمان و میزبان تقسیم شود. با این حال سپاهانی‌ها به این مسئله معترض بودند و در نهایت پس از جلسات متعددی که در خصوص مسائل امنیتی بازی برگزار شد ۷۰ درصد از ظرفیت سکوهای ورزشگاه نقش جهان به هواداران سپاهان اختصاص یافت و هواداران پرسپولیس صاحب ۳۰ درصد از سکوهای ورزشگاه شدند. دیدار دو تیم روز چهارشنبه ۸ خرداد ساعت ۲۱ برگزار می‌شود و برنده این مسابقه در فینال جام حذفی روز ۱۲ خرداد باید به مصاف تیم داماش گیلانیان برود.
روزنوروزنو15 ساعت قبل
پرسپولیس قهرمان رقابت‌های لیگ برتر خود را آماده دیدار حساس برابر سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی می‌کند. یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس که خبرهای درباره احتمال غیبت او در این دیدار حساس به گوش می‌رسید علیرضا بیرانوند بود. از یک طرف حاشیه سازی اخیر بیرانوند و از طرف دیگر آسیب دیدگی که او داشت باعث شده بوده تا احتمال غیبت او در دیدار برابر سپاهان وجود داشته باشد. نگرانی سرخ پوشان پایتخت برطرف شد و کادر پزشکی این باشگاه به برانکو چراغ سبز داد که بیرانوند مشکلی برای دیدار برابر سپاهان نخواهد داشت و می‌تواند تیمش را در این دیدار حساس همراهی کند. بیرانوند در دیدار برابر السد قطر عملکرد درخشانی از خود نشان داد و یکی از بهترین بازی‌های خود را با سرخ پوشان پایتخت به نمایش گذاشت تا نشان دهد که از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است.

اخبار بیشتر