صدور حکم شهردار شدن "حناچی" تکذیب شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

صدور حکم شهردار شدن "حناچی" تکذیب شد

وزارت کشور،حناچی را فاقد شرایط تصدی شهرداری اعلام نکرده است

ایرناخبرگزاری ایرنا
وزارت کشور،حناچی را فاقد شرایط تصدی شهرداری اعلام نکرده است
تهران-ایرنا-سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: وزیر کشور نامه محرمانه ای را به شورا ارسال کرده که در آن، ابلاغ حکم پیروز حناچی برای شهرداری پایتخت نبود اما وی را نیز فاقد شرایط تصدی مسئولیت شهرداری اعلام نکرده است.

به گزارش ایرنا علی اعطا روز سه شنبه در حاشیه جلسه هم اندیشی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: دیروز آخرین مهلت وزارت کشور پس از 10 روز کاری برای معرفی شهردار منتخب بود.

وی با بیان اینکه نامه وزیر کشور به رئیس شورای شهر در خصوص حکم حناچی (شهردار منتخب تهران) دارای ابهام است، گفت: شورا با وزارت کشور مکاتبه و درخواست می کند که از این نامه رفع ابهام شود زیرا وضعیت برای شورا روشن نیست.

اعطا افزود: براساس ماده 80 بند یک تبصره 3 قانون شوراها پس از معرفی شهردار منتخب، وزارت کشور دو پاسخ می تواند به شورا بدهد و بعد از 10 روز حکم شهردار منتخب را صادر کند یا اینکه با دلایل و مستندات علت مخالفت خود را به شورا اعلام کند.

اعطا افزود: در نامه ارسال شده به شورا از سوی وزارت کشور، پاسخ صریحی داده نشده بود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران اظهارداشت: دلیل آن این بود که وزارت اطلاعات پاسخ صریحی به وزارت کشور نداده است.

**سرپرست شهرداری به کار خود ادامه می دهد

سخنگوی شورای شهر تهران درباره ادامه وضعیت شهرداری تهران گفت: در این مدت که وضعیت مشخص شود و شورا به جمع بندی برسد سرپرست شهرداری همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مشکلی را از بابت اداره شهر احساس نمی کنیم اظهارداشت: در این مدت شورا نیز نظارت بیشتری را بر اجرای فرآیندها اعمال می کند.

وی با بیان اینکه اگر پس از 10 روز مهلت وزارت کشور حکم امضا نشود و شورا همچنان بر انتخاب خود اصرار داشته باشد باید مسیر دیگری طی شود گفت: این موضوع هم هنوز در شورا مطرح نشده، امیدواریم این مذاکرات به جمع بندی برسد و طی چند روز آینده حکم امضا شود یا از وزارت کشور پاسخ بگیریم.

اعطا عنوان کرد: هنوز در خصوص مسیرهای بعدی پس از تعیین تکلیف وزارت کشور صحبتی نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص توئیت یکی از اعضای شورا (الهام فخاری) که صبح امروز اعلام کرده بود حناچی شهردار تهران است گفت: اخبار صحیح همان است که اکنون اعلام کردم.

به گزارش ایرنا درصورت صادر نشدن حکم شهردار منتخب تهران توسط وزارت کشور و چنانچه شورا بر گزینه خود اصرار داشته باشند، موضوع به هیات حل اختلاف ارجاع خواهد شد.

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران که از شهریور ماه سال 96 فعالیتشان شروع شده است به دنبال ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان در شهرداری ها روز 22 آبانماه امسال با 11رای حناچی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران را در رقابت با «عباس آخوندی» وزیر سابق راه و شهرسازی، به عنوان شهردار پایتخت انتخاب کردند.

روز 27 آبان ماه امسال همزمان با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، حناچی منتخب شورا برای تصدی شهرداری پایتخت به عنوان سرپرست این نهاد نیز انتخاب شد.

پیش از حناچی، سید محمد علی افشانی شهردار تهران بود.

تهرام/7244/7245// 1008

خواندن خبر در سایت منبع

توئیت حاشیه‌ساز عضو غایب جلسه امروز شورا/«حناچی« فقط چند دقیقه شهردار شد؟!

الفخبرگزاری الف
توئیت حاشیه‌ساز عضو غایب جلسه امروز شورا/«حناچی« فقط چند دقیقه شهردار شد؟!
الهام فخاری عضو غایب جلسه اضطراری امروز شورای شهر در توئیتی نوشت که پیروز حناچی از امروز شهردار تهران است. دقایقی بعد توئیت خود را حذف و دیگر تلفنش را هم پاسخ نداد.

به گزارش فارس، صبح امروز اعضای شورای شهر برای تعیین تکلیف وضعیت شهردار آینده تهران جلسه اضطراری تشکیل دادند. حسن خلیل‌آبادی عضو شورای شهر به فارس، گفت: درباره پاسخ وزارت اطلاعات به وزارت کشور در خصوص شهردار آینده تهران ابهاماتی وجود داشته و وزارت کشور حکم صادر نکرد.

وی در پاسخ به این پرسش که وارد گزینه جدید شهرداری شده‌اید، گفت: هنوز چیزی مشخص نیست.

در حالی که اعضای شورا در داخل جلسه بودند الهام فخاری عضو غایب جلسه امروز در ساعت 10:14 در توئیتی نوشت: دکتر پیروز حناچی از امروز شهردار تهران است.

توئیت حاشیه‌ساز عضو غایب جلسه امروز شورا/«حناچی« فقط چند دقیقه شهردار شد؟! - 4

طی پیگیری‌های صورت گرفته با اعضای شورا این موضوع تکذیب شد و محسن هاشمی رئیس شورای شهر تاکید کرد صدور حکم حناچی برای شهرداری تهران صحت ندارد.

دقایقی بعد فخاری توئیت خود را حذف کرد  و در ساعت 11:25 در توئیتی نوشت متاسفانه امروز یک متن پیش‌نویس به اشتباه از این اکانت منتشر شده که با توجه به عدم امضای حکم توسط وزیر کشور و خطای رخ داده از مخاطبان پوزش می‌خواهم.

توئیت حاشیه‌ساز عضو غایب جلسه امروز شورا/«حناچی« فقط چند دقیقه شهردار شد؟! - 7

گفته می‌شود در جلسه امروز شورای شهر گفته شده که وزارت اطلاعات به وزارت کشور نامه زده و صراحتاً اعلام نکرده که شهردار شدن حناچی بلامانع است. 

علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در این باره گفت: دیروز آخرین روز از معرفی شهردار منتخب شورا به وزارت کشور بود و در این خصوص وزیر کشور نامه‌ای به شورا ارسال کرد که البته این نامه محرمانه است، اما می‌توان گفت که حکم شهردار هنوز ابلاغ نشده است و هنوز واجد شرایط تعیین‌شده نیستند.

وی بیان شد: در تبصره ۳ بند یک ماده ۸۰ قانون شوراها پس از معرفی شورا دو حالت پیش‌بینی شده است که وزیر کشور حکم را ظرف مدت ۱۰ روز صادر کند و یا اگر شهردار معرفی‌شده را واجد شرایط تعیین‌شده نداند، مراتب را با ذکر دلیل و مستندات به شورای شهر منعکس کند.

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: آنچه در نامه وزیر کشور خطاب به رئیس شورا آمده است بیانگر آن است که وزارت کشور نیاز به پاسخ صریح، رد یا تایید از وزارت اطلاعات دارد تا بتواند بر مبنای موازین قانونی عمل کند.

اعطا گفت: امروز شورا با وزارت کشور مکاتبه‌ای خواهد داشت و در این نامه خواهیم گفت نامه وزارت کشور وضعیت را برای ما روشن نکرده است و وضعیت برای شورا روشن نیست.

توئیت حاشیه‌ساز عضو غایب جلسه امروز شورا/«حناچی« فقط چند دقیقه شهردار شد؟! - 13

وی‌ ادامه داد: تا زمانی که این وضعیت روشن شود، سرپرست به قوت کار خود را ادامه خواهد داد و شورا نیز نظارت‌های بیشتری را انجام می‌دهد.

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: بعد از ۱۰ روز اگر حکم شهردار امضا نشود و شورا پافشاری کند و مجددا حکم امضا نشد، مسیر دیگری را پیش‌بینی خواهیم کرد.

همچنین شنیده شده که وزارت کشور طی نامه‌نگاری مجدد با وزارت اطلاعات در خواست کرده که صراحتاً در خصوص شهردار آینده تهران نظر دهند. گفته می‌شود که حکم حناچی رد نشده اما تایید هم نشده است.

خواندن خبر در سایت منبع

پاسخ استعلام وزارت اطلاعات درباره حناچی چندپهلو است

ایرناخبرگزاری ایرنا
پاسخ استعلام وزارت اطلاعات درباره حناچی چندپهلو است
تهران-ایرنا- حسن خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پاسخ استعلام وزارت اطلاعات درباره حکم پیروز حناچی چندپهلو بوده بنابراین وزارت کشور بر اساس آن حکمی صادر نکرده است.

به گزارش ایرنا خلیل آبادی روز سه شنبه در حاشیه جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر در جمع خبرنگاران افزود:با توجه به استعلام وزارت اطلاعات این نامه برای صدور حکم حناچی کفایت نمی کند.

به گفته وی در جلسه امروز هم اندیشی اعضای شورا موضوع نامه وزارت کشور به شورا مورد بررسی قرار گرفته است.

وی گفت: قرار شد در رایزنی با وزارت کشور هرچه سریعتر حکم شهردار تهران مشخص شود.

خلیل آبادی افزود: اگر شورا بر گزینه انتخابی خود اصرار داشته باشد، موضوع به شورای حل اختلاف مرکزی خواهد رفت.

وی اظهارداشت: هنوز در این خصوص در شورا بحثی نشده و تلاش می کنیم با رایزنی هایی که با وزارت کشور و وزارت اطلاعات توسط هیات رئیسه انجام می شود حکم شهردار منتخب تائید شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه از نظر قانون امروز (سه شنبه) باید حکم شهردار منتخب صادر می شد گفت: وزیر کشور دیروز پاسخ ما را داد و اعلام کرد به علت آنکه نامه وزارت اطلاعات برای صدور حکم کفایت نمی کند، حکمی صادر نشده است.

خلیل آبادی افزود: این به معنای تایید یا عدم تایید گزینه ما نیست، همچنان تلاش می کنیم این حکم صادر شود و هیات رئیسه نیز پیگیر این رفع ابهام هست.

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران که از شهریور ماه سال 96 فعالیتشان شروع شده است به دنبال ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان در شهرداری ها روز 22 آبانماه امسال با 11 رای حناچی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران را در رقابت با «عباس آخوندی» وزیر سابق راه و شهرسازی، به عنوان شهردار پایتخت انتخاب کردند.

حناچی 27 آبان ماه امسال همزمان با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در شهرداری ها حناچی منتخب خود برای شهرداری پایتخت را به عنوان سرپرست این نهاد برگزیدند.

سید محمد علی افشانی پیش از حناچی شهردار تهران بود.

تهرام/7244/ 1008

خواندن خبر در سایت منبع

وزارت اطلاعات پاسخ صریحی به استعلام وزارت کشور نداده است/ وضعیت حناچی؛همچنان نامشخص

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
وزارت اطلاعات پاسخ صریحی به استعلام وزارت کشور نداده است/ وضعیت حناچی؛همچنان نامشخص
به گفته سخنگوی شورای شهر تهران وزیر کشور نه حناچی را تایید کرده و نه رد.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در حاشیه جلسه هم اندیشی شورای شهر تهران با اشاره به جزییات این جلسه گفت: دیروز آخرین  مهلت وزارت کشور پس از 10 روز کاری برای معرفی شهردار منتخب بود که پس از آن وزیر کشور نامه ای به شورا ارسال کرد که این نامه محرمانه بود اما اجمالا این نامه نه ابلاغ حکم شهردار بود و نه ایشان واجد شرایط تعیین شده نیستند.

وی ادامه داد: بر اساس ماده 80 بند یک تبصره 3 قانون شوراها پس از معرفی شهردار منتخب وزارت کشور دو پاسخ می تواند به شورا بدهد بعد از 10 روز حکم شهردار منتخب را صادر کند و یا اینکه با دلایل و مستندات علت مخالفت خود را به شورا اعلام کند که در نامه ارسال شده به شورا از سوی وزارت کشور پاسخ صریحی داده نشده بود که دلیل آن بود که وزارت اطلاعات پاسخ صریحی به وزارت کشور نداده بود.

اعطا با تاکید بر اینکه در جلسه هم اندیشی امروز قرار بر این شد با وزارت کشور مکاتبه ای صورت گیرد و درخواست شود از این نامه رفع ابهام شود زیرا وضعیت برای شورا روشن نیست و در این مدت که وضعیت مشخص شود و شورا به جمع بندی برسد سرپرست همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهد اما مشکلی را از بابت اداره شهر احساس نمی کنیم.

وی ادامه داد: در این مدت شورا نیز نظارت بیشتری را بر اجرای فرآیندها اعمال می کند.

سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه اگر پس از 10 روز حکم امضا نشود و شورا همچنان بر انتخاب خود اصرار داشته باشد باید مسیر دیگری طی شود، گفت: این موضوع هم هنوز در شورا مطرح نشده و ما امیدواریم این مذاکرات به جمع بندی برسد و طی چند روز آینده حکم امضا شود و یا از وزارت کشور پاسخ بگیریم.

وی تاکید کرد: هنوز در خصوص مسیرهای بعدی پس از تعیین تکلیف وزارت کشور صحبتی نشده است.

وی در خصوص توئیت یکی از اعضای شورای شهر که اعلام کرده بود حناچی شهردار تهران است گفت: اخبار صحیح همان است که هم اکنون اعلام کردم. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

خلیل آبادی: نامه وزارت اطلاعات درباره حناچی چندپهلو بود

اصلاحات پرسخبرگزاری اصلاحات پرس
خلیل آبادی: نامه وزارت اطلاعات درباره حناچی چندپهلو بود
جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر تهران در مورد وضعیت انتخاب شهردار تهران امروز صبح پشت درهای بسته برگزار شد.

این جلسه در حالی از صبح امروز برگزار شد که حسن خلیل آبادی رییس کمیته میراث فرهنگی شورا نیز در جمع خبرنگاران گفت: جلسه تمام شد و قرار شد نامه به وزارت کشور نوشته شود تا به صورت شفاف تکلیف را مشخص کنند.

وی با بیان اینکه نامه وزارت اطلاعات چند پهلو بوده است، ادامه داد: قرار است هیات رییسه با وزارت کشور مکاتبه داشته باشد تا وضعیت شهردار تعیین تکلیف شود

خلیل آبادی در واکنش به توییت یک عضو شورا که حناچی را شهردار اعلام کرده بود، افزود: چطوری حناچی شهردار هستند وقتی هنوز حکم شهردار ابلاغ نشده است.

وی ادامه داد: قرار شد با رایزنی وزارت کشور هرچه سریعتر تکلیف حکم سریعتر مشخص شود و اگر شورا اصرار به انتخاب گزینه خود داشته باشد موضوع به کمیته حل اختلاف می‌رود اما هنوز صحبتی در این زمینه نشده است.

عضو شورای شهر تهران افزود: قانونا وزارت کشور باید تا دیروز جواب می داده است و دیروز گفته  به علت اینکه نامه وزارت اطلاعات برای صدور حکم  کفایت نمی‌کرده، حکمی صادر نمی‌کند و این به معنای تایید یا عدم تایبد گزینه ما نیست   ما همچنان تلاش می‌کنیم این حکم صادر شود.

وی افزود: اگر بر نظر خود اصرار داشته باشیم به کمیته حل اختلاف می رود و  قرار شد در لابی با وزارت کشور و اطلاعات بررسی نیز صورت گیرد.

خلیل آبادی افزود: نامه وزارت کشور به ما قطعیت تأیید می‌کنم با نمی‌کنم ندارد. وزارت کشور می‌گوید مراجع  ذی ربط باید به من تاییدیه بدهند، وزارت کشوررنامه قطعی می‌دهد.منبع: ایسنا

خواندن خبر در سایت منبع

صدور حکم شهردار شدن "حناچی" تکذیب شد

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
صدور حکم شهردار شدن "حناچی" تکذیب شد

خبرگزاری صدا و سیما/ رئیس شورای شهر تهران خبر صدور حکم شهردار شدن حناچی را تکذیب کرد.

رئیس شورای شهر تهران ­در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما گفت: هنوز از وزارت کشور برای شهردار شدن آقای حناچی حکمی صادر نشده است.

محسن هاشمی ادامه داد: برخی از سایت ها خبر شهردارشدن آقای حناچی را انتشار دادند که من این خبر را تکذیب می کنم.

در همین زمینه حسن خلیل آبادی، عضو دیگر شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نامه وزارت اطلاعات به وزارت کشور چند پهلو است و کفایت نمی‌کند، گفت: هیئت رئیسه شورا قرار است هرچه سریعتر وضعیت حکم شهردار منتخب را تعیین تکلیف کنند.

خلیل آبادی ادامه داد: در صورتی که حکم حناچی صادر نشود و شورای شهر بر انتخاب خود اصرار داشته باشند موضوع به هیئت حل اختلاف می‌رود.

عضو شورای شهر تهران در ادامه گفت: شاید بتوان لابی‌هایی با وزارت اطلاعات، وزارت کشور و سایر مراجع انجام داد. وزارت کشور دیروز به شورای شهر این جواب را داده که به دلیل عدم کفایت نامه وزارت اطلاعات نمی‌تواند حکم حناچی را به عنوان شهردار تهران صادر کند. نامه وزارت اطلاعات قطعیتی ندارد که وزارت کشور بتواند حکم را صادر کند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

در «باستی هیلز» لواسان چه می‎گذرد؟

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نایب رئیس کمیسیون عمران در ادامه تاکید کرد: سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه باید به ساخت و ساز چنین شهرک‌هایی ورود پیدا کنند. علوی در پایان گفت: در جامعه‌ای که رهبر انقلاب در وسط شهر زندگی می‌کنند وجود چنین خانه‌هایی با قیمت‌های نجومی ناباورانه است. ویلا شبیه کاخ ساخته‎اندامام‌جمعه لواسان نیز با اشاره به ساخت و سازهای غیرقانونی گفت: ویلا شبیه کاخ سفید ساخته‌اند. وی افزود: یکی از سرمایه‌دارها به من گفت هیچ کاری نمی‌توانی بکنی چون معیار، پول است و پول هم دست من است. تعداد بازدید: ۶ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیامام جمعه لواسان با بیان اینکه «فساد سیستماتیک در کشور نداریم»، گفت: اگر من آخوند در این مملکت از مبارزه با فساد حرف نزنم، چه کسی حرف بزند؟

اولین فیلم از حادثه تیراندازی در ماشین نماینده مجلس اصفهان

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش اختصاصی رکنا، راننده وی نیز در خیابان دانشگاه، تقاطع خیابان لبافی‌نژاد منتظر اتمام ضبط برنامه بودند تا پس از آن به همراه نماینده مردم اصفهان به دفتر کار مراجعت کنند. حدودا ۱۵ دقیقه از توقف خودرو کنار خیابان گذشته و راننده داخل خودرو مشغول کار با تلفن‌همراه بود که یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین حدودا ۱۷ تا ۱۸ ساله نزدیک این خودرو شدند. نفر ترک‌نشین ضمن پیاده شدن از موتورسیکلت ظاهرا به قصد سرقت نزدیک خودرو شد که راننده متوجه موضوع شده و به دنبال آنها دوید. راننده حین حرکت به سمت سارقان، با مسلح کردن اسلحه یک تیر هوایی شلیک کرد. در نهایت حین قراردادن اسلحه داخل غلاف، با توجه به مسلح بودن اسلحه یک تیر شلیک شده و به پای راست این فرد اصابت کرد که وی بر اثر این حادثه مجروح شد.

فیلم/ مربی که روز گذشته شیر به او حمله کرد، کیست؟

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
«نادر رضا نوری»، مدیر دهکده طبیعت قزوین در جریان بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی از دهکده طبیعت مورد حمله یک قلاده شیر قرار گرفت و با مداخله به هنگام مأموران و مربیان حیوانات این حادثه کنترل شد.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
شبکه العربیه خبری را از جنازه صدام حسین دیکتاتور سرنگون شده عراق منتشر کرد که بار دیگر گمانه زنی‌ها در خصوص جنازه وی را افزایش داد. این شبکه سعودی به گفته خود به نقل از منابع نزدیک به خانواده صدام حسین بدون ارائه هیچ سند و مدرکی مدعی شد که آنها با علم به امکان نبش قبر و انفجار قبر صدام توسط نیروهای حشد الشعبی شبانه قبل از ورود نیروهای حشد به روستای العوجه (محل دفن صدام) جنازه وی و دو فرزندش عدی و قصی را به مکانی نامعلوم منتقل کرده‌اند. کارشناسان در پاسخ به این خبر گفته‌اند این ادعاهای بی پایه واساس به هیچ وجه واقعیت ندارد و «منبع نزدیک به خانواده صدام» نمی‌تواند منبع موثقی به شمار بیاید، رسانه‌های سعودی همواره با انتشار خبرهایی از این دست سعی در ایجاد تفرقه و فتنه بین فرزندان ملت عراق را دارند. آنها در ادامه این خبرها را تلاشی ناکام از سوی نظام وهابی عربستان مرتبط با گروههای تروریستی در جهت احیای صدام و نظام سرنگون شده حزب بعث در عراق توصیف کرده و حشد الشعبی که برای نجات عراق از همه چیز خود مایه گذاشت را هدف اصلی این فتنه انگیزی‌ها دانستند. در همین راستا عمار الجبوری استاندار استان صلاح الدین عراق در کنفرانس خبری از برگزاری نشستی امنیتی با حضور سران ارشد نیروهای نظامی و امنیتی از جمله ابومهدی المهندس نائب رئیس حشد الشعبی با هدف تسریع عملیات بازگشت آوارگاه به منازل خود خبر داد.

دستگیری سارق زن منازل+فیلم

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- توضیحات رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد را در مورد دستگیری و شیوه فعالیت فردی که در پوشش کار در منزل به عنوان نظافتچی اقدام به سرقت می‌کرد را می‌توانید ببینید. به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، توضیحات سرهنگ احمد ناصری رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد را در مورد دستگیری و شیوه فعالیت فردی که در پوشش کار در منزل به عنوان نظافتچی اقدام به سرقت می‌کرد را می‌توانید ببینید: انتهای پیام/

فیلم | جان باختن ۱۷نفر در دو حادثه رانندگی در خوانسار و ایرانشهر

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
عباس ایروانی مالک گروه قطعات خودروی عظام گفت: ما یکی از تامین‌کنندگان اصلی قطعات برای خودروسازان بزرگ هستیم و طی سال‌های گذشته، علی‌رغم فشارهای گسترده اقتصادی و تحریم‌های بین‌المللی، توانستیم نیاز خودروسازان و عموم مردم را به قطعات یدکی خودرو تامین کنیم.

اخبار بیشتر