1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. حوادث
پوشش خبری

مهار آتش سوزی خط لوله گاز بخش الوار اندیمشک؛ استان خوزستان

آتش سوزی خطوط انتقال گاز اندیمشک مهار شد

فارسخبرگزاری فارس
آتش سوزی خطوط انتقال گاز اندیمشک مهار شد

پیمان جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اندیمشک، اظهار کرد: خطوط آتش گرفته جزو خط سراسری 56 اینج انتقال گاز هستند که با گذر از شهرهای جنوبی خوزستان به مناطق سردسیر کشور منتقل می‌شود. 

وی افزود: خوشبختانه لوله‌های آتش گرفته در نزدیکی روستاها یا شهرهای اطراف نبودند و به همین دلیل خسارت جانی نداشتیم.

فرماندار اندیمشک با بیان اینکه آتش لوله‌ها مهار شده است، گفت: تیم‌های عملیات و امداد در محل حادثه حضور دارند و در حال ترمیم خطوط هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

مهار آتش سوزی خط لوله گاز در الوار گرمسیری در حال انجام است

مهرخبرگزاری مهر
مهار آتش سوزی خط لوله گاز در الوار گرمسیری در حال انجام است

پیمان جهانگیری در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: خط لوله انتقال گاز سراسری در بخش الوار گرمسیری دچار حریق شده و نیروها برای مهار شعله‌های حریق به محل اعزام شدند.

وی افزود: شعله‌ وسیع و دود سنگین در لحظات اولیه محدوده را فرا گرفت که با تمهیدات انجام شده حجم زبانه آتش نیروهای اعزامی درصدد کنترل و مهار آن هستند.

فرماندار اندیمشک گفت: خط لوله انتقال گاز ۵۶ اینچ سراسری ساعت سه بامداد امروز دچار حریق که منجر به شنیدن صدای بلند در چند روستای بخش الوار گرمسیری شد.

وی با اشاره به اینکه حادثه حریق خط انتقال گاز سراسری تلفات جانی به همراه نداشته است، افزود: علت و چگونگی این حادثه در حال بررسی و تدابیر لازم برای مهار آتش اندیشیده شده است.

جهانگیری با بیان اینکه جای هیچ‌گونه نگرانی نیست، گفت: پس از اطلاع از بروز حادثه از دقایق ابتدایی نیروها برای اطفا شعله‌های حریق اقدام و کار مهار شعله‌های حریق خط انتقال گاز آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، خط لوله ۵۶ اینچ ششم کشور از جنوب به مسیر کرمانشاه عبور می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

آتش‌سوزی لوله انتقال گاز در بخش ‌الوار مهار شده است

ایسناخبرگزاری ایسنا
آتش‌سوزی لوله انتقال گاز در بخش ‌الوار مهار شده است

پیمان جهانگیری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ساعت 3 بامداد خبردار شدیم انفجاری در بخش الوار گرمسیری رخ داده است سریعا خود من و و نیروهای امدادی در محل حضور پیدا کردیم. خط لوله 56 اینچی سراسری دچار انفجار شده و شعله‌ور شده بود که شعله‌های آن از چند کیلومتری قابل رویت بود.وی افزود: با حضور نیروها در محل با توجه به اندازه 56 اینچی لوله، تخلیه گاز زمان نیاز داشت. حدود 5 یا 6 ساعت خاموش کردن آتش زمان برد. در حال حاضر آتش مهار شده است و اکیپ‌های عملیاتی جهت ترمیم خط لوله در محل حاضر هستند و به زودی کار مرمت این لوله انجام می‌شود.فرماندار اندیمشک در خصوص علت انفجار این لوله گاز گفت: این لوله در نواحی کوهستانی قرار دارد و جایی نبوده است که ساکنین در اطراف آن باشند. در بررسی‌های اولیه کارشناسان به ما گفتند که بارندگی‌های اخیر موجب شسته شدن زیر لوله شده بود و این مساله باعث شکسته شدن لوله و رخ دادن این حادثه شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

آتش سوزی خط لوله سراسری گاز در اندیمشک مهار شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
آتش سوزی خط لوله سراسری گاز در اندیمشک مهار شد

پیمان جهانگیری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نیروهای امدادی شهرستان و تیم های مختلف آتش نشانی به محض وقوع انفجار به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار داشت: با توجه به وسعت حادثه ، گروه های اطفای مختلفی از سطح استان برای مهار آتش سوزی و مرمت لوله ها به منطقه گسیل شدند.

فرماندار اندیمشک با بیان اینکه این آتش سوزی با تلاش همه واحدهای تخصصی به طور کامل مهار شد، افزود: تلاش برای ترمیم خطوط آغاز شده است.

وی گفت: تمهیدات لازم برای تسریع در مهار آتش سوزی از همان دقایق اولیه انجام شد و بازدیدهایی از منطقه به عمل آمد.

جهانگیری افزود: احتمال می رود با توجه به بارش ها و سیل اخیر، مسیر خطوط لوله کشی شسته شده و خط انتقال دچار شکستگی و درنتیجه انفجار شده است.

وی اظهار داشت: این حادثه ساعت سه بامداد سه شنبه در منطقه باقله کار شهر بیدروبه رخ داد که علت دقیق آن در دست بررسی است.

فرماندار اندیمشک افزود: شعله های مهیب آتش و دود غلیظ در ساعات اولیه این انفجار منطقه را فرا گرفت که به سرعت کار مهار آتش آغاز شد و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

به گزارش ایرنا خط لوله 56 اینچ ششم سراسری کشور از جنوب به سمت کرمانشاه عبور می کند.

7281/3022/6002

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو/ سیل کامیون چند تنی را در شیراز برد

انتخابانتخاب12 ساعت قبل

ویدیو/ تصاویر سیل سهمگین شیراز از زاویه‌ای دیگر

انتخابانتخاب12 ساعت قبل

لعیا نریمانی و محمدامین بردبار در بین کشته شدگان / سیل شیراز ۱۸ کشته داد +فیلم

رکنارکنا20 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، براساس اعلام پزشکی قانونی فارس، ۲نفر دیگر از کشته‌شدگان حادثه سیل شیراز شناسایی شدند. طبق این خبر شناسایی چهاردهمین و پانزدهمین نفر نیز با حضور بستگان ایشان در پزشکی قانونی صورت پذیرفت که اسامی آن‌ها به شرح زیر است: -لعیا نریمانی فرزند محمد. -محمدامین بردبار فرزند میزاعلی اکبر ساکن شیرازبنا بر گفته علیرضا خلیلی مدیر روابط عمومی پزشکی قانونی فارس در گفت و گو با خبرنگار فارس در شیراز، تا این لحظه تعداد کشته‌شدگان حادثه سیل شیراز ۱۸نفر است که به اشتباه شب گذشته از سوی وزیر بهداشت ۱۹نفر اعلام شده بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آرامگاه کوروش در محاصره سیل وحشتناک + فیلم

رکنارکنا13 ساعت قبل
به گزارش رکنا، در نزدیکی پاسارگاد مسیل‌هایی برای عبور آب وجود دارند و براساس تصاویر منتشر شده تا این لحظه خطری آرامگاه را تهدید نمی‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

دلایل علمی شکل گیری سیل

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل

ویدیو/ هم‌اکنون؛ رودخانه خشک در محدوده مرکزی شیراز، پل باغ صفا، جنب استانداری فارس

انتخابانتخاب17 ساعت قبل

اخبار بیشتر