مهار آتش سوزی خط لوله گاز بخش الوار اندیمشک؛ استان خوزستان
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. حوادث
پوشش خبری

مهار آتش سوزی خط لوله گاز بخش الوار اندیمشک؛ استان خوزستان

آتش سوزی خطوط انتقال گاز اندیمشک مهار شد

فارسخبرگزاری فارس
آتش سوزی خطوط انتقال گاز اندیمشک مهار شد
فرماندار اندیمشک با بیان اینکه آتش لوله‌ها مهار شده است، گفت: تیم‌های عملیات و امداد در محل حادثه حضور دارند و در حال ترمیم خطوط هستند.

پیمان جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اندیمشک، اظهار کرد: خطوط آتش گرفته جزو خط سراسری 56 اینج انتقال گاز هستند که با گذر از شهرهای جنوبی خوزستان به مناطق سردسیر کشور منتقل می‌شود. 

وی افزود: خوشبختانه لوله‌های آتش گرفته در نزدیکی روستاها یا شهرهای اطراف نبودند و به همین دلیل خسارت جانی نداشتیم.

فرماندار اندیمشک با بیان اینکه آتش لوله‌ها مهار شده است، گفت: تیم‌های عملیات و امداد در محل حادثه حضور دارند و در حال ترمیم خطوط هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

مهار آتش سوزی خط لوله گاز در الوار گرمسیری در حال انجام است

مهرخبرگزاری مهر
مهار آتش سوزی خط لوله گاز در الوار گرمسیری در حال انجام است
اندیمشک - فرماندار اندیمشک گفت: مهار آتش سوزی ناشی از انفجار خط لوله گاز در الوار گرمسیری در حال انجام است.

پیمان جهانگیری در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: خط لوله انتقال گاز سراسری در بخش الوار گرمسیری دچار حریق شده و نیروها برای مهار شعله‌های حریق به محل اعزام شدند.

وی افزود: شعله‌ وسیع و دود سنگین در لحظات اولیه محدوده را فرا گرفت که با تمهیدات انجام شده حجم زبانه آتش نیروهای اعزامی درصدد کنترل و مهار آن هستند.

فرماندار اندیمشک گفت: خط لوله انتقال گاز ۵۶ اینچ سراسری ساعت سه بامداد امروز دچار حریق که منجر به شنیدن صدای بلند در چند روستای بخش الوار گرمسیری شد.

وی با اشاره به اینکه حادثه حریق خط انتقال گاز سراسری تلفات جانی به همراه نداشته است، افزود: علت و چگونگی این حادثه در حال بررسی و تدابیر لازم برای مهار آتش اندیشیده شده است.

جهانگیری با بیان اینکه جای هیچ‌گونه نگرانی نیست، گفت: پس از اطلاع از بروز حادثه از دقایق ابتدایی نیروها برای اطفا شعله‌های حریق اقدام و کار مهار شعله‌های حریق خط انتقال گاز آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، خط لوله ۵۶ اینچ ششم کشور از جنوب به مسیر کرمانشاه عبور می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

آتش‌سوزی لوله انتقال گاز در بخش ‌الوار مهار شده است

ایسناخبرگزاری ایسنا
آتش‌سوزی لوله انتقال گاز در بخش ‌الوار مهار شده است
فرماندار اندیمشک با اشاره به انفجار خط انتقال گاز در بخش الوار گرمسیری از مهار آتش سوزی ناشی از این انفجار خبر داد.

پیمان جهانگیری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ساعت 3 بامداد خبردار شدیم انفجاری در بخش الوار گرمسیری رخ داده است سریعا خود من و و نیروهای امدادی در محل حضور پیدا کردیم. خط لوله 56 اینچی سراسری دچار انفجار شده و شعله‌ور شده بود که شعله‌های آن از چند کیلومتری قابل رویت بود.وی افزود: با حضور نیروها در محل با توجه به اندازه 56 اینچی لوله، تخلیه گاز زمان نیاز داشت. حدود 5 یا 6 ساعت خاموش کردن آتش زمان برد. در حال حاضر آتش مهار شده است و اکیپ‌های عملیاتی جهت ترمیم خط لوله در محل حاضر هستند و به زودی کار مرمت این لوله انجام می‌شود.فرماندار اندیمشک در خصوص علت انفجار این لوله گاز گفت: این لوله در نواحی کوهستانی قرار دارد و جایی نبوده است که ساکنین در اطراف آن باشند. در بررسی‌های اولیه کارشناسان به ما گفتند که بارندگی‌های اخیر موجب شسته شدن زیر لوله شده بود و این مساله باعث شکسته شدن لوله و رخ دادن این حادثه شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

آتش سوزی خط لوله سراسری گاز در اندیمشک مهار شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
آتش سوزی خط لوله سراسری گاز در اندیمشک مهار شد
اندیمشک - ایرنا - فرماندار شهرستان اندیمشک گفت: آتش سوزی ناشی از انفجار خط لوله 56 اینچ گاز سراسری در بخش الوار گرمسیری اندیمشک مهار شد.

پیمان جهانگیری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نیروهای امدادی شهرستان و تیم های مختلف آتش نشانی به محض وقوع انفجار به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار داشت: با توجه به وسعت حادثه ، گروه های اطفای مختلفی از سطح استان برای مهار آتش سوزی و مرمت لوله ها به منطقه گسیل شدند.

فرماندار اندیمشک با بیان اینکه این آتش سوزی با تلاش همه واحدهای تخصصی به طور کامل مهار شد، افزود: تلاش برای ترمیم خطوط آغاز شده است.

وی گفت: تمهیدات لازم برای تسریع در مهار آتش سوزی از همان دقایق اولیه انجام شد و بازدیدهایی از منطقه به عمل آمد.

جهانگیری افزود: احتمال می رود با توجه به بارش ها و سیل اخیر، مسیر خطوط لوله کشی شسته شده و خط انتقال دچار شکستگی و درنتیجه انفجار شده است.

وی اظهار داشت: این حادثه ساعت سه بامداد سه شنبه در منطقه باقله کار شهر بیدروبه رخ داد که علت دقیق آن در دست بررسی است.

فرماندار اندیمشک افزود: شعله های مهیب آتش و دود غلیظ در ساعات اولیه این انفجار منطقه را فرا گرفت که به سرعت کار مهار آتش آغاز شد و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

به گزارش ایرنا خط لوله 56 اینچ ششم سراسری کشور از جنوب به سمت کرمانشاه عبور می کند.

7281/3022/6002

خواندن خبر در سایت منبع

جزئیات حادثه آتش سوزی خط لوله گاز اندیمشک + فیلم

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
خبرگزاری میزان- جهانگیری، فرماندار اندیمشک در گفتگوی تلفنی با شبکه خبر جزئیات حادثه آتش سوزی خط لوله گاز سراسری اندیمشک را تشریح کرد.

کد ویدیو دانلود

جزئیات حادثه آتش سوزی خط لوله گاز اندیمشک + فیلم - 3

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

تحریم‌ها علیه ایران، تروریسم اقتصادی است

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
این کار درباره جلوگیری از دستیابی ایران به مواد غذایی هم مصداق دارد اما از خوش شانسی ماست که ایران کشوری بزرگ و قوی است. تحمیل تحریم‌ها علیه ایران بهترین مثال درباره تروریسم اقتصادی است. وی درباره اتهام ایران به صدور احکام اعدام گفت: ما در ایران مجازات اعدام داریم و این امر بر کسی پوشیده نیست. ۹۰ درصد احکام اعدام در ایران درباره جرائم مرتبط به مواد مخدر است در نتیجه مواد مخدر یکی از عوامل اساسی صدور حکم اعدام است. گفتم که ۹۰ درصد اعدام‌ها در ایران به دلیل مواد مخدر است.

ماجرای لو رفتن آموزش آتش زدن و تخریب اموال به اغتشاشگران در شبکه‌های ماهواره‌ای + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران20 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه‌های ماهواره‌ای و معاند با حمایت از اغتشاشگران، حقایق زیادی را در مورد نحوه ایجاد اغتشاش‌ها و تخریب اموال برملا کردند. انتهای پیام/
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
در جریان اعتراضات مردم به گرانی بنزین در بومهن، دو نفر کشته شدند. در بومهن درگیری میان مردم و نیروهای انتظامی که از روز شنبه آغاز شده بود، تا ساعت ۲ بامداد یکشنبه ادامه داشت. براساس گزارش خبرگزاری ایرنا، بعد از ظهر یکشنبه ۲۶ آبان اعتراضات در ارتباط با افزایش نرخ بنزین در بومهن ۲ کشته و ۴ مجروح داشت. عکس تزئینی است
فردا نیوزفردا نیوز12 ساعت قبل
باشگاه خبرنگاران: وقوع آتش سوزی شبانه در آپارتمانی در منطقه بولتون موجب فرار ساکنان آن شد. در پی وقوع این آتش سوزی مهیب که جمعه شب و در یک آپارتمان ۶ طبقه رخ داد ساکنان توانستند خود را به بیرون از محل حادثه رسانده و نجات یابند. پس از وقوع این آتش سوزی آتش‌نشانان محلی در محل حادثه حاضر و عملیات خاموش سازی آتش را آغاز کردند. گفته می‌شود آتش سوزی از طبقه چهارم شروع شده و به سرعت از طریق روکش نمای بیرون ساختمان که نوعی لمینت فشرده (HPL) بوده به سایر طبقات گسترش یافته است. هنوز علت دقیق این آتش سوزی مشخص نشده است و تحقیقات پلیس برای کشف علت اصلی آتش سوزی همچنان ادامه دارد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴8 ساعت قبل
در پیام‌های قبلی هم سفارشات دیگری برای سرقت لوازم داخل خودرو به او داده بود. مرد جوان که هرگز تصورش را نمی‌کرد راز این سرقت‌ها توسط همسرش برملا شود در بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی لوازم داخل خودرو اعتراف کرد. خیلی زود به مواد مخدر معتاد شدم و برای تأمین هزینه‌های مواد مخدرم با مشکل مالی رو به رو شدم. به یک نفر دستور گوشی قاپی، یکی کیف و یکی هم سرقت لوازم داخل خودرو می‌دهد در مقابل وسایل سرقتی هم مواد یا پول می‌داد. اوایل بلد نبودم چگونه سرقت کنم، فرح مرا به چند نفر از معتادان که در این کار تخصص داشتند معرفی کرد و آن‌ها سرقت لوازم داخل خودرو را به من یاد دادند.
الفالف13 ساعت قبل
زن جوان و چهار مرد دیگر به بیمارستان منتقل شدند، اما پروانه ۳۵ ساله یک روز بعد به خاطر شدت سوختگی تسلیم مرگ شد. در حالی که تلاش پلیس برای ردیابی مرد آتش افروز ادامه داشت فتح ا … نیز براثر شدت سوختگی جان سپرد. پلیس به پرس و جو از سه کارگر کارگاه پرداخت و آن‌ها همگی حرف‌های فتح ا … را تایید کردند. در این میان شریک کاری فتح ا … نیز گفت: او مرد خیری بود و همیشه به کارگرانش کمک می‌کرد. محاکمه غیابیدر حالی که هیچ ردی از امید به دست نیامده بود، اولیای دم زن جوان و فتح ا … به دادگاه رفتند و برای امید اشد مجازات خواستند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

فیلم | جاذبه‌های دیدنی دومین شهر بزرگ ژاپن را ببینید

خبرآنلاین8 دقیقه قبل

پیشنهاد کاهش قیمت بنزین آزاد به ۲۰۰۰ تومان

ایران‌جیب10 دقیقه قبل

جزئیات نشست نمایندگان با رئیس قوه قضائیه/ آیت‌الله رئیسی: سیاست‌گذار در نحوه افزایش قیمت بنزین دولت بود

فارس10 دقیقه قبل

سخنگوی کمیسیون آموزش: با خاطیان در دانشگاه فرهنگیان و سازمان سنجش برخورد خواهد شد

عصر ایران11 دقیقه قبل

بونوچی تا ۲۰۲۴ با یوونتوس تمدید کرد

فارس11 دقیقه قبل

وزیر خارجه بحرین فردا به مسکو می‌رود

ایسنا12 دقیقه قبل