بسته‌های حمایتی در قالب کالابرگ الکترونیکی به مردم داده شود
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

بسته‌های حمایتی در قالب کالابرگ الکترونیکی به مردم داده شود

مسعودی: بسته‌های حمایتی با سرعت و حرمت توزیع شود

ایسناخبرگزاری ایسنا
مسعودی: بسته‌های حمایتی با سرعت و حرمت توزیع شود
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تعدیل ثروت را حافظ ثروت دانست و گفت: رسیدگی به حال محرومان بیش از آنکه به نفع فقرا باشد به نفع سرمایه‌داران است.

به گزارش ایسنا، اصغر مسعودی، در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس با تبریک هفته‌ بسیج، تقارن هفته‌ بسیج و هفته‌ وحدت را فرصتی دانست تا تفکر و فرهنگ بسیجی در بستر وحدت فراگیر جامعه بر مبنای آموزه‌های پیامبر (ص) گسترش یابد.

نماینده‌ نی‌ریز و استهبان، بسیج را کلید طلایی حل مشکلات دانست و گفت: بسیج اختصاص به یک منطقه و طبقه‌ای خاص ندارد. نتیجه‌ی اختلافات، تشنج، تشتت و قطب‌بندی است. در فضای غوغاسالاری و هیاهو، حقیقت پنهان می‌شود. اختلافات که امری طبیعی است باید در جلسات خصوصی حل شود.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: نماز جمعه باید قرارگاه ایمان، تقوا، بصیرت و ابزار تقویت وحدت باشد و در آن از خطبه‌های امام و مقام معظم رهبری فراموش نشود.

وی افزود: اگرچه تحریم ها بی‌تاثیر نیست اما حل مشکلات درونی است. مردم مشکل نان و معیشت دارند؛ ربا رونق گرفته و عده‌ای برای پرداخت وام‌هایشان قصد فروش کلیه‌ خود را دارند. این وضعیت زیبنده‌ نظام ما نبوده و برخلاف سفارشات پیامبر(ص) و امیرمؤمنان(ع) است.

مسعودی با اشاره به سیره‌ امیرالمؤمنین و سخنان هنگام شهادت ایشان اظهار کرد: وقتی ثروت ‌ها در یک قطب جمع بشود، اکثریتی محروم و بینوا بوجود می‌آید و دیری نخواهد گذشت که انفجاری در اجتماع، اموال سرمایه‌داران را در آتش می‌سوزاند. بنابراین رسیدگی به حال محرومان بیش از آنکه به نفع فقرا باشد به نفع سرمایه‌داران است. تعدیل ثروت حافظ ثروت است.

وی با اشاره به اینکه دشمن اصل نظام را هدف گرفته است، وظیفه‌ مجلس را موقعیت‌شناسی و رسیدگی به مطالبات دانست و خطاب به دولت تاکید کرد: گره‌های اشتغال را باز کنید، بسته‌های حمایتی را با سرعت و حرمت توزیع کرده و مرکز نشین نباشید. مجلس به وزرا رأی اعتماد داد تا با عملکرد بسیجی پاسخ اعتماد نمایندگان داده شود.

خواندن خبر در سایت منبع

بسته حمایتی دولت به شگرد مجرمان سایبری تبدیل شده است

ایرناخبرگزاری ایرنا
بسته حمایتی دولت به شگرد مجرمان سایبری تبدیل شده است
کرمان - ایرنا - رئیس پلیس فتا استان کرمان گفت: مجرمان سایبری در گیر و دار خبر واریز بسته حمایتی به حساب سرپرستان خانوار، دست به کار شده و در این فضا تلاش دارند با جمع آوری اطلاعات بانکی خانوارها اهداف مجرمانه خود را پیش ببرند.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری پلیس کرمان، سرهنگ 'امین یادگارنژاد' افزود: با توجه به اینکه مسئولان امر برای واریز کردن این بسته حمایتی، ساز و کارهای مناسب را در نظر گرفته ‌اند لذا شهروندان نسبت به این موضوع دقت لازم را داشته باشند و به درخواست‌ های مرتبط و غیر معقول در این زمینه توجه نکنند.

وی ادامه داد: اخیراً مشاهده شده برخی از افراد سودجو با ارسال پیام‌ های مختلف در شبکه‌ های اجتماعی و شبکه ارتباطات موبایلی به دنبال دریافت شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضاء و cvv2 هموطنان عزیزمان هستند.

وی ادامه داد: همانطور که می‌ دانید هر کسی این اطلاعات را در اختیار داشته باشد به راحتی می‌ تواند از حساب دیگران برداشت غیرمجاز انجام دهد.

سرهنگ یادگارنژاد بیان کرد: شهروندان گرامی به هیچ عنوان اطلاعات کارت بانکی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند و به این نکته توجه داشته باشند که اگر قرار است پولی به حساب آنها واریز شود کافی است تنها شماره حساب و یا شماره کارت خود را در اختیار افراد یا سازمان های مرتبط قرار دهند.

وی گفت: نقش هموطنان در پیشگیری از وقوع جرائم سایبری کمتر از پلیس نیست و این افراد با بی توجهی به پیام‌ ها و آگهی‌ های اغوا کننده و همچنین اعلام موارد مجرمانه به مسئولان مربوطه می ‌تواند ضمن کاستن از زمینه ‌های ارتکاب جرم، مجرمان سایبری را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذارند.

سرهنگ یادگارنژاد در انتها از آمادگی پلیس فتا برای دریافت گزارش‌ های مردمی خبر داد و گفت: پلیس فتا به صورت شبانه روزی و از طریق سایت پلیس فتا به آدرس cyberpolice.ir آماده پاسخگویی به سئوالات و ارائه آموزش های لازم به هموطنان عزیز است.

خواندن خبر در سایت منبع

اقشار آسیب‌پذیر سال آینده هم بسته حمایتی می گیرند

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
اقشار آسیب‌پذیر سال آینده هم بسته حمایتی می گیرند
رییس امور سلامت و رفاه اجتماعی سازمان برنامه و بودجه یکی از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در این حوزه را تعریف بسته حمایتی برای اقشار آسیب‌پذیر برشمرد.

پوراصغری با بیان این مطلب، اظهار داشت: در این راستا، در سال‌ جاری بالغ بر هفت هزار میلیارد تومان از منابع هدف‌مندی یارانه‌ها، علاوه بر اعتبارات پادارشده در ذیل دستگاه‌های حمایتی، فقط برای پرداخت مستمری خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی اختصاص یافته، به نحوی که از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۷ مستمری خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی نزدیک به سه برابر شده است.

رییس امور سلامت و رفاه اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور همچنین بیمه بازنشستگی را به عنوان یکی از ارکان مهم رفاه اجتماعی و ساماندهی صندوق‌های مربوط به منظور کاهش وابستگی صندوق‌های بیمه کشوری و لشکری به منابع عمومی و تقویت صندوق تامین اجتماعی از طریق تادیه بدهی دولت به تامین اجتماعی از جمله جهت‌گیری‌های عمده در بودجه سال ۱۳۹۸ برشمرد.

وی افزود: با توجه به موافقت‌های به عمل آمده در طرح تحول سلامت و کاهش پرداخت از جیب مردم در بهره‌مندی از خدمات سلامت، اعتبارات مورد نیاز اجرای این طرح در بودجه سال ۱۳۹۸ با وجود محدودیت‌های اعتباری پیش‌رو، تامین و پرداخت خواهد شد.

پوراصغری در پایان سخنان خود گفت: یکی از بخش‌هایی که وابستگی زیادی به ارز دارد، دارو و تجهیزات پزشکی است که با توجه به حیاتی بودن این موارد و امکان دسترسی به آنها، تامین ارز این بخش تا حد ۳.۵ میلیارد دلار، از جمله اقدام‌های مهم سال آتی خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

22 هزار خانوار بهزیستی هرمزگان بسته حمایتی می گیرند

ایرناخبرگزاری ایرنا
22 هزار خانوار بهزیستی هرمزگان بسته حمایتی می گیرند
بندرعباس- ایرنا- مدیر کل بهزیستی هرمزگان گفت: 22 خانوار تحت پوشش مستمری بگیر این نهاد در استان مشمول دریافت بسته حمایتی هستند.

به گزارش ایرنا، غلامحسین رنجبر عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از فروشگاه های توزیع سبد حمایت غذایی در بندرعباس افزود: ارزش مادی بسته های حمایتی برای خانوارهای تک نفره یک میلیون ریال، 2 نفره یک میلیون و 500 هزار ریال، سه نفره 2 میلیون ریال، چهار نفره 2 میلیون و 500 هزار ریال و پنج نفر و بیشتر سه میلیون ریال است که به کارت یارانه مددجویان واریز می شود.

وی بیان داشت: کالاهای مورد هدف این طرح شامل مواد غذایی همچون گوشت قرمز، مرغ، برنج، حبوبات، روغن و سایر مواد خوراکی مورد نیاز خانوارها است.

مدیرکل بهزیستی هرمزگان اظهارداشت: سرپرست خانوارها می توانند برای دریافت سبد حمایتی کالا به فروشگاه‌های زنجیره‌ای طرف قرار داد همچون فروشگاه رفاه، سپه، اتکا، افق کوروش، فروشگاه هفت، فروشگاه امکان، فروشگاه اسکاد، فرهنگیان، فروشگاه جانبو، تعاونی مصرف محلی و تعاونی روستایی مراجعه کنند.

رنجبر ادامه داد: با توجه به وضعیت اقتصادی مردم، توزیع بسته های حمایتی دولت می تواند تاثیر مثبتی در معیشت قشر نیازمند داشته باشد.

بیش از 10 هزار خانوار در 2 حوزه توانبخشی و امور اجتماعی زیرپوشش بهزیستی هرمزگان قرار دارند.

7195/6048

خواندن خبر در سایت منبع

زمان دریافت بسته حمایتی بازنشستگان کشوری و لشکری هم فرا رسید

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
زمان دریافت بسته حمایتی بازنشستگان کشوری و لشکری هم فرا رسید

خانه ملت/ عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید بسته حمایتی دولت آذر ماه توزیع می شود.

محمدجواد جمالی نوبندگانی با اشاره به بسته های حمایتی دولت برای جبران گرانیها گفت: دولت در نظر دارد به کارمندان و کارگرانی که درآمد زیر ۳ میلیون تومان دارند، بسته حمایتی دهد، در این بین فرمولی برای خانوارهای تک نفره تا ۵ نفره نیز در نظر دارد و بر اساس این فرمول به خانوارها بسته حمایتی داده می شود.

عضو هایت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به نکته هوشمندانه دولت برای توزیع بسته حمایتی گفت: دولت برای جبران گرانی ها در نظر دارد بسته حمایتی را در چند مرحله توزیع کند، این کار هوشمندانه است.

نماینده مردم فسا در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: قرار بود بسته حمایتی تا پایان آبان ماه توزیع شود اما به دلیل کمبود اطلاعات و آمار توزیع بسته ها به تاخیر افتاد، سازمان بهزیستی باید آماری را اطلاع رسانی می کرد از آنجایی که همیشه در بحث آمار ضعف داریم این کار با تاخیر صورت گرفت.

وی تاکید کرد: با وجود تاخیر در توزیع بسته های حمایتی باید گفت که این بسته اوایل آذر ماه توزیع می شود و با فرمولی بین خانوارهای تک نفره تا ۵ نفره ارائه خواهد شد.

احمد میدری، معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه اجتماعی درباره توزیع بسته حمایتی دولت و نحوه توزیع آن گفت:دولت در آبان ماه سال جاری با تنظیم آیین نامه ای دستگاه ها را موظف کرد در فاصله زمانی مختلف و به نوبت به گروه و قشرهای مردم بسته های حمایتی ارائه دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه دولت در اولین مرحله خود به ۳ میلیون و یکصد خانواده بسته های حمایتی ارائه کرده است، گفت: دولت در صدد است؛ هفته اول آذرماه به بازنشستگان کشوری و لشکری و صندوق فولاد با دریافتی کمتر از ۳ میلیون تومان، بسته حمایتی ارائه کند و این بسته به صورت نقدی به حسابشان واریز می شود.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

حسینی شاهرودی: بسته‌های حمایتی در قالب کالابرگ الکترونیکی به مردم داده شود

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
حسینی شاهرودی: بسته‌های حمایتی در قالب کالابرگ الکترونیکی به مردم داده شود
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: باید کالابرگ الکترونیک در اختیار مردم قرار گرفته تا آنها از بین کالاهای موجود و فروشگاه‌های هدف خرید کنند.

حسن حسینی شاهرودی با بیان این‌که «دولت قرار بود ارائه‌ بسته‌های حمایتی را تا آخر آبان‌ماه اجرایی کند»، اظهار کرد: یکبار برای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها دادن یارانه را امتحان کردیم که جواب لازم کسب نشد، لذا این‌بار هم اعطای بسته حمایتی تنها یک مسکن ضعیف است که همان تجربه گذشته را تکرار می‌کنیم.

وی در عین حال گفت: البته با توجه به تورم افسارگسیخته این اعداد و ارقام اعلام شده برای بسته‌های حمایتی هم مسکن خوبی برای جامعه محسوب نمی‌شود، باید حرکتی انجام داد که تورم ناخواسته تحمیل شده به مردم کاهش پیدا کند. تورمی که به صورت اسمی ناشی از افزایش نرخ ارزی است که ارتباطی به نرخ کالا ندارد، چون بیش از ۸۰ درصد کالاها بدون وابستگی به نرخ ارز تولید می‌شود و طبیعتا نباید نوسانات نرخ ارز باعث افزایش قیمت کالاها شود.

این عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «باید نظارت بر بازار تقویت شود»، ادامه داد: ابزارهای نظارتی و سامانه‌های مختلفی برای تنظیم بازار وجود دارد که نتوانستیم از آنها به بهترین شکل استفاده کنیم. اکنون جامعیتی در حوزه کنترل، نرخ‌گذاری، تنظیم بازار، حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان به خوبی وجود ندارد و این باعث حضور پررنگ دلالان شده است. امیدواریم اراده کافی به وجود آید.

حسینی شاهرودی در ادامه با بیان این‌که «بسته‌های حمایتی باید در قالب کالا به مردم داده شود»، اظهار کرد: کالابرگ به شکل الکترونیک در اختیار مردم قرار گیرد تا آنها از بین کالاهای موجود و فروشگاه‌های هدف انتخاب کنند آن هم فروشگاه‌های دولتی، زنجیره‌ای، خصوصی و یا غیردولتی که امکان نظارت و کنترل وجود دارد. باید این کارها برای جلوگیری از رانت انجام شود کما این‌که رانت همواره وجود دارد، چون رانت‌خواران به دنبال روزنه‌ای هستند.

این عضو فراکسیون ولایی مجلس اضافه کرد: یکی از روزنه‌ها برای رانت‌خواران چند نرخی شدن نرخ ارز است. کالایی که با ارز ۴۲۰۰ تومان در فرآیند تولید قرار می‌گیرد، چراکه وقتی به دست مصرف کنندگان می‌رسد قیمت آن افزایش پیدا می‌کند این یعنی این‌که ما نمی‌توانیم به راحتی فرآیند را کنترل کنیم و رانت‌خواران هم از همین مسیر وارد می‌شوند. باید کاری کرد که نرخ شناور جایگزین چند نرخی شدن قیمت ارز قرار گیرد و شاهد تک‌نرخی شدن ارز باشیم.

حسینی شاهرودی در پایان گفت: مقدار پولی که برای ارز ۴۲۰۰ تومانی در هفت ماهه گذشته داده شده است اگر همان را بین ۸۰ میلیون جمعیت به صورت نقدی پرداخت می‌کردند یارانه افراد چهار یا پنج برابر می‌شد. این یعنی باید مسیری را انتخاب کرد که از رانت و فساد جلوگیری کند.

خواندن خبر در سایت منبع

آقایان در بسته حمایتی بیشتر به فکر کارمندان دولت بوده‌اند

تسنیمخبرگزاری تسنیم
آقایان در بسته حمایتی بیشتر به فکر کارمندان دولت بوده‌اند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص بسته های حمایتی مردم گفت: آقایان بیشتر به فکر دولتی‌ها بوده‌اند و جزئیات نحوه پرداخت بسته حمایتی را در مورد کارمندان را اعلام کرده‌اند.

- اخبار رسانه ها -

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم ، سهیلا جلودارزاده عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با جام‌جم آنلاین در خصوص بسته حمایتی برای کارگران با تاکید براینکه قطعا این بسته باید توسط دولت به کارگران پرداخت شود خاطرنشان کرد: اصلا اگر قرار باشد کارفرمایان چنین کاری را انجام دهند موضوع باید در شورای عالی کار مورد بحث قرار بگیرد که چنین خبری را شما خبرنگارها به ما نداده‌اید و هنوز تصمیم قطعی در این خصوص اعلام نشده است.

جلودارزاده در ادامه با بیان اینکه این بسته باید بتواند بخشی از زیان‌های وارده به حقوق‌بگیران و بخصوص حداقل بگیران را جبران کند اظهارکرد: نظر ما این بود که حقوق‌ها ترمیم شود و یک بار دیگر در ارتباط با حداقل دستمزد کارگران تغییر عدد داده شود و یک رقم دیگر را تصویب کنند. وی در ادامه با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی کشور دفعتاٌ تغییر کرده است اظهار کرد: در شرایط جدید حداقلی که قبلا در مورد آن محاسباتی انجام شده بود مناسب نیست. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: در هرصورت اکنون دولت تصمیم گرفته به شکل بسته‌های حمایتی شرایط اقتصادی ایجاد شده را ترمیمی کند که پیشنهاد ما این بود که این بسته‌ها به شکل کالاهای اساسی در اختیار قرار گذاشته شود تا حداقل مساله گرسنگی در جامعه ایجاد نشود. وی در ادامه اظهار کرد: فعلا آقایان بیشتر به فکر دولتی‌ها بوده‌اند و جزئیات نحوه پرداخت بسته حمایتی را در مورد کارمندان را اعلام کرده‌اند و ما از مصاحبه‌های آنها شنیده‌ایم که دو الی سه بار قرار است این بسته‌ها پرداخت می‌شود. این عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: فراکسیون امید مجلس یک نظرخواهی از اعضا انجام داده تا پیشنهادهای خود در خصوص بسته حمایتی را اعلام کنند تا پیگیری شود و ان‌شاءالله بتوانیم باری را از روی دوش مردم برداریم. وی در ادامه با بیان اینکه فراکسیون امید و فراکسیون کارگری هرکدام در مورد این بسته پیشنهاداتی را برای دولت داشته‌اند اظهار کرد: فراکسیون کارگری حدود یک ماه قبل جلسه را برگزار کرد، در ادامه پیشنهادهای خود را هم ارسال کرده و دنبال آن است که این پیشنهادها را به نتیجه برساند. جلودارزاده با تاکید براینکه به نظر می‌آید بدلیل شرایط ایجاد شده حتما باید افزایش دستمزد انجام شود خاطرنشان کرد: الان برخی از شرکت‌های تولیدی گذشته از تکانه‌های اولیه تحریم، با مشکلاتی که در واردات ایجاد شده بازارهای داخلیشان تقریبا تضمین می‌شود و از نظر صادارت هم در حد کشورهای همسایه شرایطشان بهتر خواهد شد و به همین دلیل است که بخش از افزایش حقوق را نمایندگان کارفرمایی می‌توانند تقبل کنند. وی در پایان با تاکید براینکه حتما باید مساله افزایش حقوق‌ها در شورای عالی کار مطرح شود و تصمیم جمعی در این خصوص گرفته شود اظهار کرد: این کار باید سریع‌تر باشد تا نوشداروی بعد از آسیب دیدن کارگران نشود.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

الفالف18 ساعت قبل
حتما جناب وزیر می‌دانند رسانه‌های داخلی که در خط مقدم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به ویژه در مواقع بحران هستند، طی چند روز گذشته عملا تعطیل یا نیمه تعطیل بوده‌اند؟ اگر هم فعالیتی داشته‌اند عملا مخاطبان آنها کمترین دسترسی را به آنها داشته‌اند. آنوقت میگوییم چرا رسانه‌های بیگانه مرجعیت پیدا می‌کنند. حتما جناب وزیر می‌دانند که در غیبت اینترنت ملی آنچنان وابستگی به سایت‌های خارجی ایجاد شده است که وقتی تصمیم به قطع اینترنت می‌گیرید عملا دریچه‌های اطلاع رسانی را به روی مردم می‌بندید. بماند که حتی یکی دو موتور جستجوی داخلی نیز طی دو روز گشته ناکارآمدی خود را عیان ساختند. متاسفانه یک از موانع تکمیل شبکه ملی اطلاعاتی برداشت وزارت ارتباطات از وظایف خود در این طرح ملی است، این وزارتخانه خود را متولی زیرساخت‌ها می‌دانند نه محتوا، حتی اگر این را بپذیریم. باید پرسید آیا همه زیرساختها آماده است؟ معتقدیم برخورداری از یک موتور جستجوی داخلی قوی نیازمند زیرساختی است که باز بر عهده این وزارتخانه است.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، ‌ در پی برخی اعتراضات و ناآرامی‌ها پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، بسیج دانشجویی دانشگاه تهران بیانیه‌ای صادر کرد. امری که نحوه اعلام افزایش قیمت بنزین و همچنین حضور اخیر مضحک رئیس‌جمهور در دانشگاه آن را عمیقا نفی کرده است. چنین وضعیتی در عمل نه تنها فرصت بدل شدن بسیاری از اعتراضات به اصلاحات درونی و افزایش کارآمدی نظام را از بین می‌برد بلکه ظرفیتی عظیم برای موج‌سواری معاندان و آشوب‌گران فراهم خواهد ساخت. در این فقره موضع رسمی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران همانند گذشته محکوم کردن این جنس اعتراضات و مطالبه جدی از دانشگاه و همه تشکل‌ها برای فراهم کردن فرصت‌ گفتگوهای جدی درباره مسائل اصلی کشور است. بسیج دانشجویی دانشگاه تهران درپایان تاکید کرده است که دولتمردان باید بنا بر فرمایش‌های مقام معظم رهبری، ضمن حفظ امنیت، توجه ویژه به وضعیت معیشتی مردم و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها و عدم فشار به اقشار کم‌درآمد را در راس اقدامات فوری خود قرار دهند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسلامشهر گفت: شهرستان اسلامشهر در حال حاضر در فضای امن و آرامی به سر می‌برد و هیچ مشکلی به لحاظ امنیتی در سطح شهر نداریم. سرهنگ «هادی ایلکا» در گفت‌‎وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، اظهار کرد: شهرستان اسلامشهر در حال حاضر در فضای امن و آرامی به سر می‌برد و هیچ مشکلی به لحاظ امنیتی در سطح شهر نداریم. وی افزود: شب گذشته (۲۷ آبان) اوضاع اسلامشهر کاملا آرام بود و امنیت در سطح شهر برقرار بود. بیشتر بخوانید: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اسلامشهر همچنین عنوان کرد: هیچ نیرویی از ناحیه مقاومت بسیج اسلامشهر در جریان ناامنی‌های روز‌های گذشته اسلامشهر به شهادت نرسیدند. انتهای پیام/
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین6 ساعت قبل
پیام خوزستان - ایسنا/تهران عصر شنبه در پی سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین، در برخی شهرهای کشور اعتراضاتی به صورت پراکنده شکل گرفت. به گزارش ایسنا، در شیراز برخی معترضان اقدام به آتش‌زدن لاستیک کردند. اختلال در سرویس‌دهی مترو و اتوبوس‌های درون‌شهری و همچنین نبود امکان تردد خودروها باعث بروز مشکل برای برخی شهروندان شد. مشاهدات عینی از آرام‌بودن اغلب این اعتراضات و خویشتنداری پلیس نسبت به شهروندان معترض در بیشتر نقاط حکایت داشت. در منطقه چهارراه زند نیز برخی افراد نسبت به خاموش‌کردن چراغ‌های بخشی از خیابان اصلی اقدام کردند و لاستیک خودروها را آتش زدند.
رکنارکنا3 ساعت قبل
در این عکس که کارول گوزی آن را ثبت کرده اقوام کودک دو ساله‌ای به نام آگیم شلا او را از روی حصار با سیم خاردار به دست مادربزرگش در یک اردوگاه پناهندگان آلبانی می‌سپارند. کارول گوزی؛ عکاس آمریکایی در سال ۱۹۵۶ به دنیا آمد. او یکی از ۴ عکاس برنده ۴ جایزه پولیتزر است. گوزی در سال ۱۹۷۷ از دانشکده پرستاری فارغ التحصیل شد با این حال هنگامی که یکی از دوستانش در سال ۱۹۸۰ به او دوربینی داد، روند زندگی اش کاملا تغییر کرد. تنها ۶ سال بعد گوزی برنده اولین جایزه پولیتزر شد و در سالهای ۱۹۹۵، ۲۰۰۰ و ۲۰۱۱ توانست به سه جایزه پولیتزر دیگر دست پیدا کند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

برزیل ۳-۰ کره جنوبی؛ ادامه روز تلخ آسیایی‌ها با شکست کره در ابوظبی

نود9 دقیقه قبل

واکنش وزارت دفاع روسیه نسبت به تهدیدات ترکیه

ایسنا14 دقیقه قبل

:: معصومی نژاد - نشست مطبوعاتی سفیر ایران در رم

صدا و سیما15 دقیقه قبل

رژیم صهیونیستی، ایران را مسئول حمله به جولان اشغالی دانست

قدس آنلاین15 دقیقه قبل

سرطان پستان در مردان بیماری نادر اما کشنده

خبر فوری16 دقیقه قبل

دستان بخشنده

صدا و سیما17 دقیقه قبل