1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

علی دای و تنش میان کی روش و برانکو

علی دایی: تنش میان کی روش و برانکو؟ اگر حرمت ها شکسته شود، نه باشگاه موفق می شود و نه تیم ملی

طرفداریخبرگزاری طرفداری
علی دایی: تنش میان کی روش و برانکو؟ اگر حرمت ها شکسته شود، نه باشگاه موفق می شود و نه تیم ملی

طرفداری- علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان اظهار داشت:

فردا در هفته چهاردهم بازی می‌کنیم چند بازی اخیر نتایج خوبی نگرفته‌ایم  با پدیده خوب بازی نکردیم باید به لیگ برگردیم بهترین فرصت بازی فردا است. 

به گزارش فارس، وی ادامه داد:

استقلال خورستان تیم قابل احترامی است تیمی است که از پایین جدول خودش را جدا کرده اما متاسفانه به دلیل مشکلاتی که اکثر تیم‌ها دارند جایگاه تیمی‌اش را از دست داده است.ما با داشته‌هایمان بهترین بازی‌مان را مقابل این تیم انجام می‌دهیم و می خواهیم که پیروز شویم.

وی در مورد اینکه سایپا 6-7 بازیکن مصدوم دارد و در لیگ قهرمانان آسیا می‌تواند خوب ظاهر شود، گفت:

مطمئنا ما براساس بضاعت مالی‌مان یارگیری‌کرده‌ایم خیلی از بازیکنان را که خواستیم نتوانستیم بگیریم خیلی از بازیکنانی را که می‌خواستیم نتوانستیم بگیریم با همین بازیکنانی که داریم بازی می‌کنیم و خیلی خوب کار کردند مصدومیت و محرومیت خیلی به تیم ما لطمه زد مخصوصا مصدومیت 4-3 بازیکنمان مطمئنا با مدیریت باشگاه صحبت کردیم و می‌خواهیم نقاط ضعف را پوشش دهیم و بهترین تصمیم را بگیریم و یک تیم خوب و شایسته را راهی پلی آف و سپس لیگ قهرمانان آسیا بکنیم. 

سرمربی اسبق تیم ملی در مورد کشمکش بین مربیان کی‌روش و برانکو گفت:

تمامی این چالش‌ها به ضرر تیم‌های باشگاهی و تیم ملی است متاسفانه شما عزیزان هم به این چالش‌ها دامن می‌زنید متاسفانه آتش‌بیار معرکه شما می‌شوید و این مسائل انعکاس می‌دهید. مربی تیم ملی وظیفه ای جدا دارد و مربی باشگاهی هم وظیفه‌اش جدا همه باید جایگاهمان را بدانیم برای موفقیت اول از همه باید احترام متقابل را حفظ کرد اگر حرمت‌ها شکسته شود نه باشگاه موفق می‌شود و نه تیم ملی. 

وی درمورد وضعیت رضا اسدی گفت:

متاسفانه بهترین پزشکان ما هم نتوانستند روش درستی برای درمان ایشان انتخاب کنند تا ایشان را عمل کنند تا او بتواند به میدان برگردد متاسفانه کسی نگفت که در ایران می‌توانیم اسدی را درمان کنیم. من امروز با آلمان صحبت می‌کنم و پرونده این بازیکن را برای دکتر سابق تیم ملی آلمان که آن زمان هم دکتر تیم ما بود می‌فرستم  در امارات هم دکتر خوبی پیدا کرده‌ایم امیدوارم در تعطیلات نیم فصل درمان اسدی انجام شود و این بازیکن در نیم فصل دو بتواند به ما کمک کند.

خواندن خبر در سایت منبع

دایی: خبرنگارها به چالش بین برانکو و کی‌روش دامن می‌زنند

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
دایی: خبرنگارها به چالش بین برانکو و کی‌روش دامن می‌زنند

علی دایی، در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال خوزستان اظهارکرد: ما در بازی‌های گذشته نتایج خوبی نگرفته‌ایم و در بعضی بازی‌ها هم خوب نبودیم. مخصوصا در نیمه دوم بازی برابر پدیده و بازی برابر سپاهان که اصلا خوب نبودیم. باید به لیگ برگردیم و بهترین فرصت برای این کار بازی فردا است. تیم استقلال خوزستان قابل احترام و خیلی خوب است. آنها خودشان را از انتهای جدول جدا کرده بودند اما این تیم به خاطر مشکلات افت کرده است. ما به جایگاه آنها توجهی نداریم و از همه توانمان استفاده می‌کنیم تا بازی را ببریم.

او در مورد شرایط تیمش در لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: من همیشه گفته‌ام ما بر اساس بضاعت مالی یارگیری کردیم اما همین بازیکنان به ما خیلی کمک کرده‌اند. متاسفانه مصدومیت و محرومیت دست و پای ما را بسته است. تعدای از بهترین بازیکنان ما مصدوم هستند. با صحبت هایی که با بازیکنان داشتیم سعی می کنیم نقاط ضعف را پوشش دهیم تا یک تیم شایسته را راهی پلی آف و لیگ قهرمانان آسیا کنیم.

دایی در مورد درگیری بین کادر فنی تیم ملی و کادر فنی پرسپولیس هم بیان کرد: تمام این چالش ها به ضرر فوتبال باشگاهی و ملی ما است. متاسفانه خبرنگاران عزیز هم به این ماجرا دامن می زنند و آتش بیار معرکه می‌شوند. مربی تیم ملی و مربی باشگاهی هر کدام وظایفی دارند. باید جایگاه هایمان را بدانیم. نباید حرمت ها شکسته شود چون اینگونه نه تیم ملی و نه تیم های باشگاهی موفق می‌شوند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد مصدومیت رضا اسدی هم گفت: متاسفانه بهترین دکتر های ما نتوانستند روشی را که مصدومیت او را بر طرف کند، پیدا کنند. به همین دلیل نتوانستیم او را در ایران درمان کنیم. پرونده او را می خواهیم برای دکتر تیم ملی آلمان و یک دکتر خوب در امارات بفرستیم تا در نیم فصل دوم به ما اضافه شود.

خواندن خبر در سایت منبع

دایی: هیچکس در ایران پیدا نشد اسدی را عمل کند/ نباید آتش بیار معرکه باشید!

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
دایی: هیچکس در ایران پیدا نشد اسدی را عمل کند/ نباید آتش بیار معرکه باشید!
دایی: هیچکس در ایران پیدا نشد اسدی را عمل کند/ نباید آتش بیار معرکه باشید! - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان صحبت‌هایی انجام داد که گزیده‌ای از آن را در ادامه می‌خوانید:

*در چند بازی اخیر نتیجه خوبی نگرفتیم و فردا مقابل استقلال خوزستان باید به گردونه مسابقات برگردیم.

*استقلال خوزستان تیم قابل احترامی است و با نتایج خوبی که کسب کرد، توانست خود را از قعر جدول جدا کند و می خواهیم با داشته‌هایمان بهترین عملکرد را به نمایش بگذاریم. 

*محرومیت و مصدومیت به ما ضربه زد و در حال حاضر هفت مصدوم داریم که کار را برای ما سخت کرده است اما می‌خواهیم تیم شایسته‌ای را راهی پلی‌آف و لیگ قهرمانان آسیا کنیم.

*چالش‌هایی که بین برانکو و کی‌روش وجود دارد به ضرر تیم ملی و پرسپولیس است. شما عزیزان هم نباید آتش‌بیار معرکه باشید و به این مسائل دامن بزنید. برای موفقیت اول از همه احترام متقابل لازم است و نباید حرمت‌ها شکسته شود.

*متاسفانه وضعیت مصدومیت اسدی بهتر نشده و هیچکس در ایران پیدا نشد تا بتواند این بازیکن را درمان کند. من دکترهای خوبی در آلمان و امارات پیدا کرده‌ام و امیدوارم تا نیم‌فصل دوم اسدی بتواند ما را مراهی کند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فراروفرارو20 ساعت قبل
کارلوس کی‌روش اولین دیدار خودش با کلمبیا را برد و به نوعی از فوتبال ژاپن انتقام کوچکی گرفت. به گزارش خبرآنلاین، تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به اواین حضور رسمی کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی کلمبیاست. کارلوس کی روش روی نیمکت کلمبیا نشسته و درست مثل همه اعضای دیگر کادرفنی و بازیکنان پوشاک برندی را به تن می‌کند که در ایران برایش خیلی با مسئولان دعوا می‌کرد! آدیداس محبوب کی روش که در ایران با هزار دردسر تن خودش و بازیکنان می‌شد، در کلمبیا به راحتی به بدن سرمربی پرتغالی چسبیده. چراکه رخ دادن چنین اتفاقی مطمئنا از تعهدات فدراسیون فوتبال کلمبیا بوده و به همین دلیل دیگر نیازی به دعوا درست شدن و به چالش کشیده شدن مسائل مختلف نیست.
تابناکتابناک1 روز قبل
نایب رییس اصولگرای مجلس شورای اسلامی در واکنشی صریح به حذف عادل فردوسی پور از برنامه نود، این برکناری را دزدانه خواند. مطهری می‌گوید مقام رهبری چنین دستوری صادر نکرده و حتی برخلاف نظر رییس سازمان صداوسیما اتخاذ شده است و فروغی نیز مجری دستورات بود! او که خواهان پیگیری موضوع توسط نمایندگان مجلس شده، اعلام کرده است که اگر نود ایرادی دارد باید با تذکر رفع شود.
ورزش۳ورزش۳22 ساعت قبل
دفاع چپ؛ اولین دربی محمد نادری؟ پرسپولیس در این فصل سه دفاع چپ تخصصی داشته است. حالا برای بازی دربی برانکو منتظر شرایط شایان مصلح است؛ اما بازهم میتوان با اطمینان نسبی، از حضور نادری در ترکیب اصلی نوشت. هافبک دفاعی؛ کمال و احمد یا فقط کامیابی نیا؟ اگر قرار به استفاده از یک هافبک دفاعی باشد، تردیدی نیست که انتخاب برانکو کمال کامیابی نیا خواهد بود. چرا که هافبک دفاعی شماره ۱۱ سرخ‌ها بازیکنی جنگنده و دفاعی‌تر نسبت به نوراللهی تکنیکی است و می‌تواند با قدرت در جنگ میانه میدان، مقابل آبی‌ها ظاهر شود. یکی از نقاط ابهام تیم پرسپولیس در پست هافبک راست و چپ است.

درگیری دو موتور سوار در جریان مسابقه +فیلم

ایسناایسنا1 روز قبل
دو موتور سوار در جریان رقابت‌های سوپربایکز کاستاریکا با هم درگیر شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، صحنه‌های زشتی در مسابقات قهرمانی کشور سوپربایکز کاستاریکا دیده شد. دو موتور سوار در جریان مسابقه با هم برخورد کردند و یکی از از آنها تعادلش را از دست داد. راننده که به خاطر ضربه موتور سوار به زمین افتاده بود برخاست و او را هل داد. به نظر می‌رسد این دو موتور سوار با محرومیت سنگینی روبرو شوند.
ورزش۳ورزش۳17 ساعت قبل
با گزارش زنده این دیدار همراه ورزش سه باشید. دقیقه ۸: در شلوغی محوطه جریمه بازیکنان تیم امید فرصت مناسبی برای گلزنی داشتند که مدافعین پرشمار یمن اجازه گلزنی را از مهاجمین گرفتند. دقیقه ۱۰: شوت محمدرضا آزادی با فاصله بسیار زیادی از بالای دروازه راهی اوت شد. حاشیه: * نیما نکیسا و وینفرد شفر دو میهمان ویژه این دیدار به شمار می‌روند. * پیش از شروع بازی بازیکنان یمن مورد تشویق حاضران در ورزشگاه قرار گرفتند.
نودنود17 ساعت قبل
همام طارق هافبک تیم ملی فوتبال عراق که چند روز پیش دچار مصدومیت شد، به ایران بر می‌گردد. به گزارش وبسایت نود، همام طارق در تمرین روز جمعه تیم ملی فوتبال عراق از ناحیه عضله پا دچار مصدومیت شد. امروز سایت عراق اسپورت اعلام کرد همام طارق اردوی تیم ملی عراق را به مقصد ایران ترک می‌کند و در بازی با اردن حضور نخواهد داشت. طبق اعلام این سایت، همام حداقل ۱۰ روز از میادین دور خواهد بود. این بازیکن عضو باشگاه استقلال است و مصدومیت او در آستانه دربی باعث نگرانی هواداران و مسئولان تیم استقلال شده است.

اخبار بیشتر