وزنه برداری بانوان
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

وزنه برداری بانوان

بانوان وزنه بردار خراسانی نایب قهرمان کشور شدند

ایرناخبرگزاری ایرنا
بانوان وزنه بردار خراسانی نایب قهرمان کشور شدند
مشهد- ایرنا- سرپرست هیات وزنه برداری خراسان رضوی گفت: تیم وزنه برداری بانوان این استان در نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور دوم شد.

علیرضا حبیب پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این رقابتها تیم هفت نفره استان خراسان رضوی با کسب 2 مدال طلا و 2 مدال نقره سکوی دوم این رقابتها را به خود اختصاص دهد.

وی اظهار داشت: تیم کردستان بر سکوی اول این رقابتها ایستاد و آذربایجان شرقی نیز سوم شد.

نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر وزنه برداری کشور هفتم تا نهم آذر ماه در سنندج برگزار شد.

حدود 70 وزنه بردار مرد و 25 وزنه بردار زن در خراسان رضوی فعالیت دارند.

7505/ 6053

خواندن خبر در سایت منبع

کردستان قهرمان المپیاد استعدادهای برتر وزنه برداری بانوان کشور شد

مهرخبرگزاری مهر
کردستان قهرمان المپیاد استعدادهای برتر وزنه برداری بانوان کشور شد
سنندج - در نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر وزنه برداری کشور در بخش دختران تیم کردستان بر سکوی نخست ایستاد.

به گزارش خبرنگار مهر، اولین دوره المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور در رشته وزنه برداری بانوان بعد از ظهر جمعه در سنندج با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

تیم وزنه برداری دختران استان کردستان با کسب سه مدال طلا، یک نقره و دو برنز بر سکوی اول، تیم خراسان رضوی با دو مدال طلا و دو نشان نقره نایب قهرمان شد و استان های آذربایجان شرقی و خوزستان هر کدام با یک طلا، یک نقره و ۲ برنز مشترکاً سوم شدند.

در دسته ۴۰ کیلوگرم مبینا تیمورنژاد از آذربایجان شرقی با مجموع ۴۵ کیلوگرم به عنوان تنها قهرمان این دسته معرفی شد.

در دسته ۴۵ کیلوگرم غزل حسینی از خراسان رضوی با مجموع ۷۵ کیلوگرم مقام اول، بیتا ذبیحیان عربی از مازندران با مجموع ۷۱ کیلوگرم مقام دوم و مینا گودرزی از لرستان با مجموع ۶۶ کیلوگرم مدال برنز را کسب کرد.

دسته ۴۹ کیلوگرم عاطفه عباسی از خراسان رضوی با مجموع ۸۲ کیلوگرم مدال طلا، الیکا محمدخانی از گلستان با مجموع ۷۶ کیلوگرم مدال نقره و شبنم صالحی از خوزستان با مجموع ۶۶ کیلوگرم مدال برنز را کسب کردند.

در دسته ۵۵ کیلوگرم شینا امانی از کردستان با مجموع ۸۰ کیلوگرم بر سکو نخست، مهدیس السادات قریشی از خوزستان با مجموع ۶۶ کیلوگرم سکو دوم و روژان سورسوری از کرستان با مجموع ۶۳ کیلوگرم بر سکو سوم ایستادند.

در دسته ۵۹ کیلوگرم نیز پارمیدا محمودیان از گلستان با مجموع ۱۱۶ کیلوگرم مدال طلا را کسب کرد، سید غزاله حسینی از خراسان رضوی با مجموع ۹۱ کیلوگرم مدال نقره و نگین آقایی از آذربایجان شرقی با مجموع ۹۰ کیلوگرم مدال برنز را کسب کردند.

در دسته ۶۴ کیلوگرم یکتا جمالی از اصفهان با مجموع ۹۵ کیلوگرم، ثنا رحمانی از کردستان با مجموع ۶۵ کیلوگرمو نارین جوانمردی از کردستان با مجموع ۵۸کیلوگرم به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

در دسته ۷۱ کیلوگرم الناز باجلانی از کردستان با مجموع ۱۵۷ کیلوگرم به مقام قهرمان رسید، هانیه کرمی از کرمانشاه با مجموع۱۱۱ کیلوگرم دوم شد و نوشین مرادی از فارس با مجموع ۹۹ کیلوگرم مدال برنز را کسب کرد.

در دسته ۷۶ کیلوگرم جوانا نیک نفس از کردستان با مجموع ۹۰ کیلوگرم مدال طلا، مائده منوچهری از آذربایجان شرقی با مجموع ۸۵ کیلوگرم مدال نقره و آوا رضاپور از خوزستان با مجموع ۴۵ کیلوگرم مدال برنز را کسب کردند.

در دسته ۸۱ کیلوگرم هستی محمدی از خوزستان با مجموع ۸۴ کیلوگرم مدال طلا، فاطمه غلامی از فارس با مجموع ۸۱ کیلوگرم مدال نقره و مهسا انصاری از بوشهر با مجموع ۶۴ کیلوگرم مقام سوم و مدال برنز را کسب کردند.

در دسته ۸۱+ کیلوگرم، کوثر تنها از کرمانشاه با مجموع ۱۰۵کیلوگرم، هلیا کیانی از خراسان رضوی با مجموع۸۳ کیلوگرم و نادیا داد دوست از آذربایجان شرقی با مجموع ۶۸ کیلوگرم به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز را بدست آوردند.

اولین دوره المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور در رشته وزنه برداری بانوان هفتم تا نهم آذر ماه در سنندج برگزار شد.

خواندن خبر در سایت منبع

بانوان وزنه بردار کردستانی نیازمند سالن تمرین اختصاصی هستند

مهرخبرگزاری مهر
بانوان وزنه بردار کردستانی نیازمند سالن تمرین اختصاصی هستند
سنندج - رئیس هیات وزنه برداری استان کردستان گفت: بانوان وزنه بردار کردستانی نیازمند سالن تمرین اختصاصی هستند و این تنها خواسته کنونی آنان از اداره کل ورزش و جوانان است.

به گزارش خبرنگار مهر، شاهو جوانمردی شامگاه جمعه در آیین اختتامیه المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور در رشته وزنه برداری که در سنندج برگزار شد، گفت: وزنه برداری کردستان از سال گذشته با حضور اولین بانو وزنه بردار در تیم ملی این رشته را در بخش بانوان آغاز کرد.

رئیس هیات وزنه برداری استان کردستان عنوان کرد: در اولین رویداد ورزشی وزنه برداری بانوان در خراسان رضوی دختران کردستان خوش درخشیدند و در این مسابقات که دومین دوره مسابقات بانوان در این رشته بوده مقام قهرمانی را کسب کردند.

وی افزود: تنها انتظار بانوان وزنه بردار از اداره کل ورزش و جوانان اختصاص سالن تمرینی به صورت تخصصی برای آنان است.

المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور در رشته وزنه برداری بانوان از هفتم تا نهم آذر ماه در سنندج برگزار شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز17 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روز گذشته پس از منتشر شدن خبر محرومیت علیرضا بیرانوند توسط کمیته اخلاق، مهرداد میناوند پیشکسوت جنجالی تیم پرسپولیس به این موضوع در اینستاگرامش واکنش نشان داد. میناوند که همیشه در صفحه اینستاگرامش برای حریفان پرسپولیس کری می‌خواند، این بار در واکنش به محرومیت بیرانوند طعنه سنگینی به تیم سپاهان و امیر قلعه‌نویی زد.
جام نیوزجام نیوز21 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در طول ۴سال حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس همواره این مربی اخلاق‌گرا در فصل نقل‌وانتقالات با خط زدن و کنار گذاشتن مهره‌هایی اسم و رسم‌دار باعث تعجب تمامی اهالی فوتبال شده است از طارمی، مسلمان و رضاییان گرفته تا آخرین این نام‌های بزرگ که گادوین منشا بود. اکنون بازهم شاهد چنین تصمیماتی از سوی سرمربی موفق قهرمان لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود. برانکو در فهرست بازیکنانی که برای فصل آینده مدنظر دارد بر روی نام ۳ستارۀ بزرگ و نامدار خود خط قرمز کشیده است تا برای چندمین بار باعث سورپرایز همگان شود. هنوز به طور مشخص نام این ۳ستاره رسانه‌ای نشده است اما گویا این بازیکنان از باتجربه‌ها و بازیکنان معروف باشگاه به حساب می‌آیند که در طول فصل گذشته حاشیه‌هایی را برای تیم وجود آورده‌اند. باید منتظر ماند و دید که با وجود این اخبار، این‌بار کدام ستاره‌ها با غضب این مربی قاطع روبرو می‌شوند و در نهایت نیز مجبو به ترک سرخ‌پوشان خواهند شد.
جام نیوزجام نیوز19 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال، مدیران این تیم به دنبال جانشین خارجی برای شفر هستند تا در کنار مجیدی لیگ نوزدهم را برای قهرمانی آغاز کنند. یکی از این گزینه‌ها مامیچ سرمربی سابق الهلال می‌باشد که به گفته برخی‌ها به شدت به نیمکت آبی‌ها نزدیک است. لازم به ذکر است در صورتی که مامیچ هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، عمر خربین مهاجم سابق آبی‌های عربستانی نیز، صید بزرگ بعدی مدیران استقلال خواهد بود. گفتنی است خربین تا کنون چندین بار با پیشنهاد آبی‌های تهرانی روبه‌رو شده است ولی پیوستن او در این تابستان به استقلال با حضور مامیچ در تهران، دور از ذهن نخواهد بود.
روزنوروزنو20 ساعت قبل
استقلال عصر دیروز راهی امارات شد تا آخرین بازی خودش در این فصل فوتبالی را برگزار کند. این بازی تشریفاتی بوده و تمام ذهن مدیران و مربیان باشگاه معطوف به یارگیری برای فصل آینده است. در این میان قبل از حضور کاروان استقلال در فرودگاه امام (ره) و پرواز به دبی اتفاقات خاصی پیرامون پرونده یارگیری تیم در لیگ نوزدهم رخ داد. این‌طور که خبر رسیده جدایی گادوین منشا از استقلال قطعی شده و این بازیکن پس از پایان مسابقه با العین دیگر عضوی از آبی‌پوشان پایتخت نخواهد بود. طبق آخرین شنیده‌ها، جدایی منشا صبح دیروز تا حدود ۹۹ درصد قطعی شد و فرهاد مجیدی بنا بر دلایل فنی و… ترجیح می‌دهد دیگر با او در فصل آینده کار نکند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین22 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ریکرو و کامپوند از ۳۱ اردیبهشت ماه در سایت آزادی آغاز شده و تا ١٥ خرداد ادامه خواهد داشت. قرار بود از بین ٥ کماندار دعوت شده در اردوی مردان ریکرو، پس از رکوردگیری‌ها و برگزاری مسابقات انتخابی سه نفر برتر راهی هلند شوند. مسابقات انتخابی درون اردویی برگزار شد و در نهایت میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی توانستند مجوز حضور در رقابت‌های جهانی هلند را کسب کنند. به این ترتیب تیم ریکرو بانوان با ترکیب زهرا نعمتب، شیوا شجاع‌مهر و نیلوفر علیپور و تیم ریکرو مردان با ترکیب میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی در رقابت‌های جهانی هلند شرکت خواهند کرد. کمانداران کشورمان ۱۸ خردادماه راهی هلند می‌شوند تا در مسابقات جهانی و کسب سهمیه حضور داشته باشند.

اخبار بیشتر