1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش علی کریمی به خداحافظی جلال حسینی از تیم ملی: خسته نباشی! ببخشید که فوتبال ایران در دست اهلش نیست

طرفداریخبرگزاری طرفداری
واکنش علی کریمی به خداحافظی جلال حسینی از تیم ملی: خسته نباشی! ببخشید که فوتبال ایران در دست اهلش نیست

طرفداری- علی کریمی، پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در واکنش به خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی پست اینستاگرامی کنایه‌آمیزی را منتشر کرد و ضمن تشکر از این مدافع یادآور شد که فوتبال ایران در دست اهلش نسیت.

علی کریمی پس از خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی فوتبال ایران با انتشار پستی اینستاگرامی نوشت:

واکنش علی کریمی به خداحافظی جلال حسینی از تیم ملی: خسته نباشی! ببخشید که فوتبال ایران در دست اهلش نیست - 3

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش منتظری نسبت به خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی +عکس

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
واکنش منتظری نسبت به خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی +عکس

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازیخبرگزاری میزان، تصویری از استوری اینستاگرام، پژمان منتظری بازیکن تیم استقلال تهران، در واکنش به خداحافظی سیدجلال حسینی از تیم ملی را مشاهده می کنید.

واکنش منتظری نسبت به خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی +عکس - 2

خواندن خبر در سایت منبع

سیدجلال حسینی: می‌خواهم فقط هوادار تیم‌ملی باشم

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
سیدجلال حسینی: می‌خواهم فقط هوادار تیم‌ملی باشم

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی بعد از 11 سال حضور توام با موفقیت حضور در دو جام ملت‌ها و یک جام جهانی امروز به فوتبال ملی خود پایان داد تا طبق ادعایش اکنون پیراهن شماره چهار ملی را تنها در قاب دلش قرار دهد.

کاپیتان پرسپولیس که طی مدت حضور کارلوس کی‌روش همواره یکی از مهره‌های مورد اعتماد او محسوب می‌شد، پیش از جام جهانی و در شرایطی که میزان آمادگی‌اش به گواه کارشناسان او را یکی از گزینه‌های لیست مسافران روسیه معرفی می‌کرد از سوی کی روش دعوت نشد تا در ادامه با تداوم روند عدم دعوت به تیم ملی در آستانه جام ملت‌ها تصمیم به خداحافظی از فوتبال ملی بگیرد.

سیدجلال حسینی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص تصمیمش مبنی بر خداحافظی از دنیای فوتبال ملی گفت: با حمایت مردم این افتخار را داشتم تا بیش از 11 سال این پیراهن ارزشمند را بر تن کنم و یک روز برای همه اتفاق می‌افتد و امروز نیز من این تصمیم را گرفتم. اکنون بهترین شرایط و تصمیم این است که تمام تمرکزم را روی پرسپولیس و بازی‌های این تیم قرار دهم.

وی ادامه داد: می‌خواهم یکبار دیگر از تمام کسانی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر کنم. کسانی که باعث شدند تا روحیه مبارزه و جنگندگی تحت پوشش پیراهن تیم ملی برای پرچم کشورم را داشته باشم. خودم را مدیون آنها می‌دانم و از تمامی آنها تشکر می‌کنم.

کاپیتان پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش گفت: خودم را همیشه مدیون مردم عزیز کشورم می‌دانم و مطمئنا تا روزی که این افتخار را داشتم به دنبال این بودم تا از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم ملی کم نگذارم. از حمایت آنها چه روزی که لیاقت پوشیدن این پیراهن را داشتم و چه روزی که در تیم ملی حاضر نبودم تشکر می‌کنم.

سیدجلال حسینی با اشاره به انگیزه‌اش برای ادامه موفقیت در فوتبال گفت: اکنون بهترین فرصت و تصمیم این است که تمام تمرکزم را روی پرسپولیس قرار دهم. از خانواده‌ام بابت حمایت‌شان و روزهای سختی که پشت سر گذاشتند تشکر و عذرخواهی می‌کنم.

کاپیتان پرسپولیس با تشکر از برانکو ایوانکوویچ بابت حمایت‌هایش گفت: آقای برانکو در جریان تصمیمی که در نظر داشتم بودند و مرا حمایت کردند. از تک تک کسانی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم و از امروز همانند این چند سال اخیر حامی تیم ملی کشورم و پرچم پرافتخار آن خواهم بود و می‌خواهم اکنون که دیگر تصمیم خداحافظی گرفته‌ام فقط در قامت هوادار مثل تمام مردم عزیز کشورم باشم.

خواندن خبر در سایت منبع

سید جلال حسینی: دیگر رقیب سرسختی برای مدافعان تیم ملی نیستم/ برانکو در جریان خداحافظی‌ام قرار داشت

انتخابخبرگزاری انتخاب
سید جلال حسینی: دیگر رقیب سرسختی برای مدافعان تیم ملی نیستم/ برانکو در جریان خداحافظی‌ام قرار داشت
سید جلال حسینی: دیگر رقیب سرسختی برای مدافعان تیم ملی نیستم/ برانکو در جریان خداحافظی‌ام قرار داشت - 0

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان به خداحافظی‌اش از تیم ملی واکنش نشان داد.

سید جلال حسینی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص خداحافظی‌اش از فوتبال ملی گفت: بالاخره باید روزی از تیم ملی کنار می‌رفتم و امروز تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم. می‌خواهم از حالا همه تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم و فکر می‌کنم فرصت خوبی بود تا از تیم ملی کنار بروم. همان طور که در صفحه شخصی‌ام نوشتم از همه کسانی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: واقعا ممنون مردم کشورم هستم. در متنی که نوشتم هم از همه تشکر کردم و از همین طریق باز هم از مردمی که از من حمایت کردند ممنون هستم. چه زمانی که در تیم ملی بازی می‌کردم، چه زمانی که از تیم ملی خط خوردم و چه حالا که از تیم ملی خداحافظی کردن بارها از من حمایت کردند و از همه آنها تشکر می‌کنم.

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره اینکه خیلی‌ها منتظر بودند باز هم او را در لباس تیم‌ملی ببینند اظهار داشت: همیشه و در هر حالتی برای موفقیت تلاش کردم. هنوز هم می‌خواهم به موفقیت‌هایم ادامه دهم اما شرایط واقعا سخت شده است. بعد از اینکه با خانواده‌ام مشورت کردم تصمیم گرفتم از فوتبال ملی کنار بروم. شرایط برای خودم و پرسپولیس سخت شده و می‌خواستم تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم. تا الان یک رقیب سرسخت برای مدافعان تیم ملی بودم اما از امروز هوادار سرسخت آن‌ها خواهم بود. من با این بچه‌ها در تیم ملی زندگی کردم و می‌دانم چقدر کار سختی انجام می‌دهند.

حسینی در خصوص اینکه برانکو درباره خداحافظی‌اش چه گفته اظهار داشت: من با آقای برانکو در این خصوص صحبت کردم. او در جریان همه چیز قرار دارد و من همه چیز را به او گفته بودم. من در زمان سرمربیگری برانکو هم به تیم ملی دعوت می‌شدم و از او هم قدردانی می‌کنم. فردا در نشست خبری هم یک بار دیگر از همه کسانی که برایم زحمت کشیدند تشکر خواهم کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

جلال حسینی: تا الان رقیب سرسخت مدافعان تیم ملی بودم، از امروز هوادار سرسخت آن‌ها خواهم بود؛ می‌خواهم تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
جلال حسینی: تا الان رقیب سرسخت مدافعان تیم ملی بودم، از امروز هوادار سرسخت آن‌ها خواهم بود؛ می‌خواهم تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم

طرفداری-سید جلال حسینی، بازیکن باتجربه پرسپولیس در خصوص خداحافظی‌اش از فوتبال ملی گفت:

بالاخره باید روزی از تیم ملی کنار می‌رفتم و امروز تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم. می‌خواهم از حالا همه تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم و فکر می‌کنم فرصت خوبی بود تا از تیم ملی کنار بروم. همان طور که در صفحه شخصی‌ام نوشتم از همه کسانی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد:

واقعا ممنون مردم کشورم هستم. در متنی که نوشتم هم از همه تشکر کردم و از همین طریق باز هم از مردمی که از من حمایت کردند ممنون هستم. چه زمانی که در تیم ملی بازی می‌کردم، چه زمانی که از تیم ملی خط خوردم و چه حالا که از تیم ملی خداحافظی کردن بارها از من حمایت کردند و از همه آنها تشکر می‌کنم. 

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره اینکه خیلی‌ها منتظر بودند باز هم او را در لباس تیم‌ملی ببینند اظهار داشت:

همیشه و در هر حالتی برای موفقیت تلاش کردم. هنوز هم می‌خواهم به موفقیت‌هایم ادامه دهم اما شرایط واقعا سخت شده است. بعد از اینکه با خانواده‌ام مشورت کردم تصمیم گرفتم از فوتبال ملی کنار بروم. شرایط برای خودم و پرسپولیس سخت شده و می‌خواستم تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم. تا الان یک رقیب سرسخت برای مدافعان تیم ملی بودم اما از امروز هوادار سرسخت آن‌ها خواهم بود. من با این بچه‌ها در تیم ملی زندگی کردم و می‌دانم چقدر کار سختی انجام می‌دهند.

حسینی در خصوص اینکه برانکو درباره خداحافظی‌اش چه گفته اظهار داشت:

من با آقای برانکو در این خصوص صحبت کردم. او در جریان همه چیز قرار دارد و من همه چیز را به او گفته بودم. من در زمان سرمربیگری برانکو هم به تیم ملی دعوت می‌شدم و از او هم قدردانی می‌کنم. فردا در نشست خبری هم یک بار دیگر از همه کسانی که برایم زحمت کشیدند تشکر خواهم کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

پیام سید جلال حسینی پس از خداحافظی از بازی‌های ملی

ایرناخبرگزاری ایرنا
پیام سید جلال حسینی پس از خداحافظی از بازی‌های ملی

به گزارش ایرنا، سید جلال حسینی کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران، که نامش در فهرست کی‌روش برای حضور در جام جهانی 2018 روسیه قرار نداشت ظهر امروز تصمیم به خداحافظی از بازی‌های ملی گرفت.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از این تصمیم پیامی را منتشر کرد که در زیر می‌خوانید:

«به نام خدایی که از انزلی تا جام جهانی و از ازل تا ابد همراهم بوده و هست. تمام روزهایی که مانند ساعتی برایم گذشتند حالا بخشی از خاطرات من در لباس تیم ملی هستند. همه ایامی که لباسی پر افتخار را بر تن داشتم و برای سر بلندی نام وطنم و پرچم ایران دویدم را قاب کردم و بر دیوار خاطرات کوبیدم. مرور همه تلخی ها و شیرینی ها سخت است. نوشتن از همه این سالها ممکن نیست. و در گام آخر برای خداحافظی باید فقط کلمات را خرج رفتن کرد و تقدیر و سپاس و تشکر. گلایه ها را لای زرورق فراموشی باید پیچید و دستها را به گرمی فشرد و رفت.

در تیم ملی نخستین روز تا روز پایانی برایم یک نوع نگاه حاکم بود. جنگیدن تا سر حد جان برای خوشحالی مردمی که با حمایتشان مرا به این لباس رسانده بودند. مردمی با تعصب به رنگ پیراهن های دلخواهشان. چه رقیبان آبی دوست و چه عاشقان سرخدل پرسپولیس که هر آن چه دارم از حضور بودن آنهاست و چه همه هوادارانی که در کنار تیم ملی یک رنگ و یک دل می‌شدند.

من خود را وامدار تک تک این مردم می دانم و تمام قد در مقابل آنها و در برابر تصویر عزازانی که که خونشان نگهبان جاویدان سرزمینم بوده، تعظیم می‌کنم.

حالا خود را در گام نهایی می‌بینم.ایستگاه آخر.آماده برای خداحافظی از پیراهنی که امانت بود و باید امانتداری می کردم که امیدوارم اینگونه بوده باشد.

سطرهای پایانی فوتبال ملی خود را پر می کنم از تقدیر، از همه هواداران فارغ از رنگ بندی ها، مربیانم از ابتدا تا انتها، همبازیانم و خانواده ام که نقشی پررنگ در رسیدنم به این جایگاه داشتند.

این لباس مقدس را برای همیشه به دیوار دلم سنجاق میکنم و برای تیم ملی کشورم یک هوادار باقی می مانم. هر جایی که نتوانستم خواسته هایتان را برآورده کنم از توانم خارج بوده و بابت تمام کمبودها و ناکامی هایی که دلتان را آزرده کرده، معذورم و پوزش می‌طلبم.

به امید سربلندی ایران و ایرانی. فرزند ایران، شماره چهار سید جلال حسینی»

همچنین کاپیتان پرسپولیس فردا قرار است در نشستی خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد.

ورزشی**9463**9118

خواندن خبر در سایت منبع

خداحافظی سیدجلال حسینی با 116بازی ازتیم ملی+ نامه

تابناکخبرگزاری تابناک
خداحافظی سیدجلال حسینی با 116بازی ازتیم ملی+ نامه

کاپیتان پرسپولیس بعد از 116 بازی ملی و با توجه به شرایط شکل گرفته از دنیای ملی خداحافظی کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، بعد از اینکه سیدجلال حسینی در آستانه جام ملت‌ها از حضور در لیست کارلوس کی‌روش ناامید شد ترجیح داد با نگارش نامه خداحافظی‌اش رسما از دنیای ملی و پیراهن شماره 4 خود خداحافظی کند. کاپیتان پرسپولیس که طی هفت سال حضور کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی طی سال‌های اخیر یکی از مهره‌های مورداعتماد و تاثیرگذار او محسوب می‌شد، در آستانه جام جهانی روسیه از لیست تیم ملی خط خورد که با حواشی زیادی نیز همراه بود. سیدجلال حسینی اما سیاست سکوت را در پیش گرفت و طی این مدت ترجیح داد هیچ واکنشی به این موضوع نداشته باشد.

کی روش بعد از بازی با ترکیه اعلام کرده بود که سیدجلال حسینی و وریا غفوری به صورت قطعی از تیم ملی خط نخورده‌اند و همچنان شانس همراهی این تیم را دارا هستند. یک واکنش باورنکردنی که به نظر می‌رسید تنها به دلیل این بوده که راه اعتراض و واکنش این دو بازیکن را در آستانه جام جهانی ببندد.

خداحافظی سیدجلال حسینی با 116بازی ازتیم ملی+ نامه - 4

سیدجلال حسینی پا به سن گذاشته امید حضور در جام ملت‌های امارات را نیز به واسطه غیبت و عدم دعوت به اردوهای اخیر تیم ملی پایان یافته دیده است تا به تصمیم خود برای خداحافظی با پیراهن شماره 4 تیم ملی مصر شود و آن را اعلام کند.طبق اعلام برانکو ایوانکوویچ، سیدجلال حسینی فردا از ساعت 14:30 در محل باشگاه کنفرانس مطبوعاتی را برگزار خواهد کرد تا این خبر را رسما رسانه‌ای کند و به حضور 11 ساله خود که از سال 2007 با دیدار برابر ازبکستان به رهبری امیر قلعه‌نویی آغاز شد و با جشن صعود به جام جهانی روسیه برابر ازبکستان همراه بود، اینچنین خاتمه دهد. دیداری که کارلوس کی‌روش به واسطه چهارمین صعودش به جام جهانی پیراهن شماره چهار او را مزین به جشن خود کرد و به نظر نمی‌رسید این رابطه به این شکل پایان یابد.

سیدجلال حسینی با اعلام خداحافظی رسمی‌اش از دنیای ملی در 36 سالگی اکنون در سال‌های پایانی بازی باشگاهی به دنبال این خواهد بود تا ویترین افتخارات خود را در یکسال آتی پربارتر کند. سیدجلال در نامه خداحافظی خود از دنیای ملی ترجیح داد بدون کنایه و کاملا صادقانه احساس خود از همراهی چند ساله با پیراهن تیم ملی و افتخارآفرینی با پرچم ایران را اعلام کند که در ادامه آن را می‌خوانید:

خداحافظی سیدجلال حسینی با 116بازی ازتیم ملی+ نامه - 7

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر

نمناکخبرگزاری نمناک
واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر

 واکنش بازیکنان فوتبال ایران به خداحافظی سید جلال از تیم ملی 

سید جلال حسینی مدافع و کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که ساعاتی پیش در صفحه شخصی خود اعلام خداحافظی از تیم ملی فوتبال کشور ایران کرد و از این همه رو این خداحافظی با واکنش تعدادی از بازیکنان فوتبال همراه بود.واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی

در ادامه تصاویر واکنش فوتبالیست های ایران به خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی فوتبال ایران را مشاهده می نمایید.واکنش علیرضا جهانبخش به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 5

واکنش سروش رفیعی به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 8

واکنش مهدی شریفی به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 11

واکنش کریم انصاری فرد به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 14

واکنش علی پروین به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 17

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 19

 واکنش پژمان منتظری به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 22

واکنش محمد انصاری به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 25

واکنش احمد نوراللهی به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 28

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا9 ساعت قبل
با حضور دو تیم سایپا و ذوب آهن در مرحله پلی آف آسیا، هواداران ایرانی توجه چندانی به اتفاق عجیبی که برای فوتبال ایران با کاهش سهمیه شکل گرفته نداشتند اما آن را می‌توان شاهکار بزرگی از سوی فدراسیونی دانست که ادعای پنج ستاره و برتر بودن در آسیا را دارد. به گزارش ایلنا، پیروزی جالب ۳ بر ۲ ذوب‌آهن برابر الغرافه قطر و شکست یک بر ۳ واپسین دقایق سایپا مقابل الریان دیگر تیم قطری در دیدارهای سه‌شنبه شب پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا بدین معناست که ایران پیکارهای ۲۰۱۹ این جام را با ۳ تیم و به روایت بهتر با سهمیه «۱+۲» آغاز می‌کند که یک مورد کمتر از اکثر قریب به اتفاق ادوار اخیر این رقابت‌ها است. احتمال تحقق یکی، دو حالت آخر البته اندک است و فوتبال ما ذاتا آنقدر توان دارد که لااقل سهمیه ۲+۲ یا ۱+۲ را برای خود حفظ کند و کنار گذاشته شدن دائمی کشورهای فاقد شرایط ضروری و انتقال سهمیه آنان به ما و برخی کشورهای دیگر صاحب سهمیه‌های متغیر، کمک بزرگی به ما در این راه بوده است. آرزویی که نصف شدبا این حال برد دراماتیک ذوبی‌ها برابر الغرافه در شرایطی که ابتدا ۰-۲ عقب افتاده بودند سبب شد باخت و حذف سایپا قدری از تاثیرگذاری خود را از دست بدهد. به این سبب است که باید آرزو می‌کردیم مردان علی دایی جنگنده‌تر از هر زمانی الریان را ساقط کنند و شاگردان علیرضا منصوریان نیز امیدهای یاران مهدی طارمی (الغرافه) را پایان بخشند.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
سردار آزمون به حس خوب خود و هواداران در زنیت اشاره کرد. به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای لیگ اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها زنیت توانست ۳ بر یک فنرباغچه را شکست دهد و راهی مرحله بعد شود. سردار آزمون بعد از این بازی گفت: خیلی احساس خوبی دارم که به تیم جدیدی آمدم که هواداران زیاد و خوبی دارد که به نظرم بهترین هواداران روسیه است. همچنین کادرفنی خیلی خوبی در تیم زنیت داریم. او در ادامه صحبت‌های خود گفت: اوضاع بازی تیم در دیدار رفت فرق می‌کرد.
فراروفرارو3 ساعت قبل
در یکی از مهمترین بازی‌ها زنیت برابر فنرباغچه قرار گرفت و میزبان سه بر یک پیروز شد. سردار آزمون که در ترکیب اصلی زنیت حضور داشت پاس گل نخست را داد و در دقیقه ۴ نماینده روس پیش افتاد. با این نتیجه با توجه به پیروزی یک بر صفر فنرباغچه در دیدار رفت زنیت حذف می‌شد. با این گل زنیت به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. دینامو زاگرب، ناپولی و اینتراخت فرانکفورت هم با پیروزی برابر حریفانشان به مرحله یک هشتم صعود کردند.
ایلناایلنا8 ساعت قبل
ورژن ایرانی نرم‌افزار VAR اما کم‌کم دارد یادآور هدست‌های ایرانی می‌شود که با هزینه‌ای کمتر در اختیار داوران قرار گرفته بود اما کارآیی لازم را نداشت. ورژن ایرانی نرم‌افزار VAR اما کم‌کم دارد یادآور هدست‌های ایرانی می‌شود که با هزینه‌ای کمتر در اختیار داوران قرار گرفته بود اما کارآیی لازم را نداشت. حالا کمیته داوران با پروژه دیگری مواجه شده که در همان قدم اول شکست خورده و کمیته داوران را مجاب کرده که با صرف هزینه‌ای بیشتر به سراغ استانداردهای جهانی یا روش‌های دیگری برود. در نرم‌افزار VAR مورد تأیید فیفا، مدت زمانی که بین اعلام داور و بازبینی صحنه مورد نظر طول می‌کشد، چیزی حدود ۵ ثانیه است. در جلسه‌ای که کمیته داوران از تعدادی داوران دعوت کرده بود تا در اجرای آزمایشی نرم‌افزار VAR شرکت کنند، این نکته مورد اعتراض تعدادی از داوران قرار گرفت.
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
مارکا مدعی شد گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید، در تابستان پیش رو راهی تاتنهام خواهد شد. ورزش سه: به نظر می‌رسد دوران حضورگرت بیل در ترکیب رئال مادرید رو به پایان باشد و وی در پایان فصل برنابئو را به مقصد باشگاه قبلی خود تاتنهام ترک خواهد کرد. رئال مادرید قصد دارد در تابستان پیش رو یکی از بین ادن هازارد یا کریستن اریکسن را جذب کند و نمایش‌های گرت بیل نیز به قدری متقاعد کننده نبوده که کهکشانی‌ها تمایلی به حفظ او داشته باشند. علیرغم شش فصل حضور در لالیگا، گرت بیل هنوز قادر به یادگیری زبان اسپانیایی نبوده و ارتباط خوبی با همبازیان خود در رختکن رئال مادرید ندارد. همچنین عملکرد فراتر از انتظار وینیسیوس جونیور در ماه‌های اخیر باعث شده گرت بیل در بسیاری از بازی‌ها به عنوان بازیکن جانشین راهی میدان شود و به همین دلیل، رئال مادرید دیگر تمایلی به ماندن وی در برنابئو ندارد.

اخبار بیشتر