واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش علی کریمی به خداحافظی جلال حسینی از تیم ملی: خسته نباشی! ببخشید که فوتبال ایران در دست اهلش نیست

طرفداریخبرگزاری طرفداری
واکنش علی کریمی به خداحافظی جلال حسینی از تیم ملی: خسته نباشی! ببخشید که فوتبال ایران در دست اهلش نیست
پست کنایه‌آمیز جادوگر برای مدافع سابق تیم ملی!

طرفداری- علی کریمی، پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در واکنش به خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی پست اینستاگرامی کنایه‌آمیزی را منتشر کرد و ضمن تشکر از این مدافع یادآور شد که فوتبال ایران در دست اهلش نسیت.

علی کریمی پس از خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی فوتبال ایران با انتشار پستی اینستاگرامی نوشت:

واکنش علی کریمی به خداحافظی جلال حسینی از تیم ملی: خسته نباشی! ببخشید که فوتبال ایران در دست اهلش نیست - 3

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش منتظری نسبت به خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی +عکس

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
واکنش منتظری نسبت به خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی +عکس
خبرگزاری میزان- تصویری از استوری پژمان منتظری بازیکن تیم استقلال تهران، در واکنش به خداحافظی سیدجلال حسینی از تیم ملی را مشاهده می کنید.

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازیخبرگزاری میزان، تصویری از استوری اینستاگرام، پژمان منتظری بازیکن تیم استقلال تهران، در واکنش به خداحافظی سیدجلال حسینی از تیم ملی را مشاهده می کنید.

واکنش منتظری نسبت به خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی +عکس - 2

خواندن خبر در سایت منبع

سیدجلال حسینی: می‌خواهم فقط هوادار تیم‌ملی باشم

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
سیدجلال حسینی: می‌خواهم فقط هوادار تیم‌ملی باشم
کاپیتان پرسپولیس امروز تصمیم خود مبنی بر خداحافظی از تیم ملی را رسما اعلام کرد تا پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر اکنون تمرکز خود را کاملا روی تیم باشگاهی‌اش قرار دهد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی بعد از 11 سال حضور توام با موفقیت حضور در دو جام ملت‌ها و یک جام جهانی امروز به فوتبال ملی خود پایان داد تا طبق ادعایش اکنون پیراهن شماره چهار ملی را تنها در قاب دلش قرار دهد.

کاپیتان پرسپولیس که طی مدت حضور کارلوس کی‌روش همواره یکی از مهره‌های مورد اعتماد او محسوب می‌شد، پیش از جام جهانی و در شرایطی که میزان آمادگی‌اش به گواه کارشناسان او را یکی از گزینه‌های لیست مسافران روسیه معرفی می‌کرد از سوی کی روش دعوت نشد تا در ادامه با تداوم روند عدم دعوت به تیم ملی در آستانه جام ملت‌ها تصمیم به خداحافظی از فوتبال ملی بگیرد.

سیدجلال حسینی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص تصمیمش مبنی بر خداحافظی از دنیای فوتبال ملی گفت: با حمایت مردم این افتخار را داشتم تا بیش از 11 سال این پیراهن ارزشمند را بر تن کنم و یک روز برای همه اتفاق می‌افتد و امروز نیز من این تصمیم را گرفتم. اکنون بهترین شرایط و تصمیم این است که تمام تمرکزم را روی پرسپولیس و بازی‌های این تیم قرار دهم.

وی ادامه داد: می‌خواهم یکبار دیگر از تمام کسانی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر کنم. کسانی که باعث شدند تا روحیه مبارزه و جنگندگی تحت پوشش پیراهن تیم ملی برای پرچم کشورم را داشته باشم. خودم را مدیون آنها می‌دانم و از تمامی آنها تشکر می‌کنم.

کاپیتان پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش گفت: خودم را همیشه مدیون مردم عزیز کشورم می‌دانم و مطمئنا تا روزی که این افتخار را داشتم به دنبال این بودم تا از هیچ تلاشی برای موفقیت تیم ملی کم نگذارم. از حمایت آنها چه روزی که لیاقت پوشیدن این پیراهن را داشتم و چه روزی که در تیم ملی حاضر نبودم تشکر می‌کنم.

سیدجلال حسینی با اشاره به انگیزه‌اش برای ادامه موفقیت در فوتبال گفت: اکنون بهترین فرصت و تصمیم این است که تمام تمرکزم را روی پرسپولیس قرار دهم. از خانواده‌ام بابت حمایت‌شان و روزهای سختی که پشت سر گذاشتند تشکر و عذرخواهی می‌کنم.

کاپیتان پرسپولیس با تشکر از برانکو ایوانکوویچ بابت حمایت‌هایش گفت: آقای برانکو در جریان تصمیمی که در نظر داشتم بودند و مرا حمایت کردند. از تک تک کسانی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم و از امروز همانند این چند سال اخیر حامی تیم ملی کشورم و پرچم پرافتخار آن خواهم بود و می‌خواهم اکنون که دیگر تصمیم خداحافظی گرفته‌ام فقط در قامت هوادار مثل تمام مردم عزیز کشورم باشم.

خواندن خبر در سایت منبع

سید جلال حسینی: دیگر رقیب سرسختی برای مدافعان تیم ملی نیستم/ برانکو در جریان خداحافظی‌ام قرار داشت

انتخابخبرگزاری انتخاب
سید جلال حسینی: دیگر رقیب سرسختی برای مدافعان تیم ملی نیستم/ برانکو در جریان خداحافظی‌ام قرار داشت
سید جلال حسینی در خصوص خداحافظی‌اش از فوتبال ملی گفت که بالاخره باید روزی از تیم ملی کنار می‌رفتم و امروز تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم. می‌خواهم از حالا همه تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم و فکر می‌کنم فرصت خوبی بود تا از تیم ملی کنار بروم. همان طور که در صفحه شخصی‌ام نوشتم از همه کسانی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.
سید جلال حسینی: دیگر رقیب سرسختی برای مدافعان تیم ملی نیستم/ برانکو در جریان خداحافظی‌ام قرار داشت - 0

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان به خداحافظی‌اش از تیم ملی واکنش نشان داد.

سید جلال حسینی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص خداحافظی‌اش از فوتبال ملی گفت: بالاخره باید روزی از تیم ملی کنار می‌رفتم و امروز تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم. می‌خواهم از حالا همه تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم و فکر می‌کنم فرصت خوبی بود تا از تیم ملی کنار بروم. همان طور که در صفحه شخصی‌ام نوشتم از همه کسانی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: واقعا ممنون مردم کشورم هستم. در متنی که نوشتم هم از همه تشکر کردم و از همین طریق باز هم از مردمی که از من حمایت کردند ممنون هستم. چه زمانی که در تیم ملی بازی می‌کردم، چه زمانی که از تیم ملی خط خوردم و چه حالا که از تیم ملی خداحافظی کردن بارها از من حمایت کردند و از همه آنها تشکر می‌کنم.

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره اینکه خیلی‌ها منتظر بودند باز هم او را در لباس تیم‌ملی ببینند اظهار داشت: همیشه و در هر حالتی برای موفقیت تلاش کردم. هنوز هم می‌خواهم به موفقیت‌هایم ادامه دهم اما شرایط واقعا سخت شده است. بعد از اینکه با خانواده‌ام مشورت کردم تصمیم گرفتم از فوتبال ملی کنار بروم. شرایط برای خودم و پرسپولیس سخت شده و می‌خواستم تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم. تا الان یک رقیب سرسخت برای مدافعان تیم ملی بودم اما از امروز هوادار سرسخت آن‌ها خواهم بود. من با این بچه‌ها در تیم ملی زندگی کردم و می‌دانم چقدر کار سختی انجام می‌دهند.

حسینی در خصوص اینکه برانکو درباره خداحافظی‌اش چه گفته اظهار داشت: من با آقای برانکو در این خصوص صحبت کردم. او در جریان همه چیز قرار دارد و من همه چیز را به او گفته بودم. من در زمان سرمربیگری برانکو هم به تیم ملی دعوت می‌شدم و از او هم قدردانی می‌کنم. فردا در نشست خبری هم یک بار دیگر از همه کسانی که برایم زحمت کشیدند تشکر خواهم کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

جلال حسینی: تا الان رقیب سرسخت مدافعان تیم ملی بودم، از امروز هوادار سرسخت آن‌ها خواهم بود؛ می‌خواهم تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
جلال حسینی: تا الان رقیب سرسخت مدافعان تیم ملی بودم، از امروز هوادار سرسخت آن‌ها خواهم بود؛ می‌خواهم تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان به خداحافظی‌اش از تیم ملی واکنش نشان داد.

طرفداری-سید جلال حسینی، بازیکن باتجربه پرسپولیس در خصوص خداحافظی‌اش از فوتبال ملی گفت:

بالاخره باید روزی از تیم ملی کنار می‌رفتم و امروز تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم. می‌خواهم از حالا همه تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم و فکر می‌کنم فرصت خوبی بود تا از تیم ملی کنار بروم. همان طور که در صفحه شخصی‌ام نوشتم از همه کسانی که در این مدت از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد:

واقعا ممنون مردم کشورم هستم. در متنی که نوشتم هم از همه تشکر کردم و از همین طریق باز هم از مردمی که از من حمایت کردند ممنون هستم. چه زمانی که در تیم ملی بازی می‌کردم، چه زمانی که از تیم ملی خط خوردم و چه حالا که از تیم ملی خداحافظی کردن بارها از من حمایت کردند و از همه آنها تشکر می‌کنم. 

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره اینکه خیلی‌ها منتظر بودند باز هم او را در لباس تیم‌ملی ببینند اظهار داشت:

همیشه و در هر حالتی برای موفقیت تلاش کردم. هنوز هم می‌خواهم به موفقیت‌هایم ادامه دهم اما شرایط واقعا سخت شده است. بعد از اینکه با خانواده‌ام مشورت کردم تصمیم گرفتم از فوتبال ملی کنار بروم. شرایط برای خودم و پرسپولیس سخت شده و می‌خواستم تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم. تا الان یک رقیب سرسخت برای مدافعان تیم ملی بودم اما از امروز هوادار سرسخت آن‌ها خواهم بود. من با این بچه‌ها در تیم ملی زندگی کردم و می‌دانم چقدر کار سختی انجام می‌دهند.

حسینی در خصوص اینکه برانکو درباره خداحافظی‌اش چه گفته اظهار داشت:

من با آقای برانکو در این خصوص صحبت کردم. او در جریان همه چیز قرار دارد و من همه چیز را به او گفته بودم. من در زمان سرمربیگری برانکو هم به تیم ملی دعوت می‌شدم و از او هم قدردانی می‌کنم. فردا در نشست خبری هم یک بار دیگر از همه کسانی که برایم زحمت کشیدند تشکر خواهم کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

پیام سید جلال حسینی پس از خداحافظی از بازی‌های ملی

ایرناخبرگزاری ایرنا
پیام سید جلال حسینی پس از خداحافظی از بازی‌های ملی
تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس و بازیکن سابق تیم ملی پس از خداحافظی از بازی‌های ملی پیامی را منتشر کرد.

به گزارش ایرنا، سید جلال حسینی کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران، که نامش در فهرست کی‌روش برای حضور در جام جهانی 2018 روسیه قرار نداشت ظهر امروز تصمیم به خداحافظی از بازی‌های ملی گرفت.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پس از این تصمیم پیامی را منتشر کرد که در زیر می‌خوانید:

«به نام خدایی که از انزلی تا جام جهانی و از ازل تا ابد همراهم بوده و هست. تمام روزهایی که مانند ساعتی برایم گذشتند حالا بخشی از خاطرات من در لباس تیم ملی هستند. همه ایامی که لباسی پر افتخار را بر تن داشتم و برای سر بلندی نام وطنم و پرچم ایران دویدم را قاب کردم و بر دیوار خاطرات کوبیدم. مرور همه تلخی ها و شیرینی ها سخت است. نوشتن از همه این سالها ممکن نیست. و در گام آخر برای خداحافظی باید فقط کلمات را خرج رفتن کرد و تقدیر و سپاس و تشکر. گلایه ها را لای زرورق فراموشی باید پیچید و دستها را به گرمی فشرد و رفت.

در تیم ملی نخستین روز تا روز پایانی برایم یک نوع نگاه حاکم بود. جنگیدن تا سر حد جان برای خوشحالی مردمی که با حمایتشان مرا به این لباس رسانده بودند. مردمی با تعصب به رنگ پیراهن های دلخواهشان. چه رقیبان آبی دوست و چه عاشقان سرخدل پرسپولیس که هر آن چه دارم از حضور بودن آنهاست و چه همه هوادارانی که در کنار تیم ملی یک رنگ و یک دل می‌شدند.

من خود را وامدار تک تک این مردم می دانم و تمام قد در مقابل آنها و در برابر تصویر عزازانی که که خونشان نگهبان جاویدان سرزمینم بوده، تعظیم می‌کنم.

حالا خود را در گام نهایی می‌بینم.ایستگاه آخر.آماده برای خداحافظی از پیراهنی که امانت بود و باید امانتداری می کردم که امیدوارم اینگونه بوده باشد.

سطرهای پایانی فوتبال ملی خود را پر می کنم از تقدیر، از همه هواداران فارغ از رنگ بندی ها، مربیانم از ابتدا تا انتها، همبازیانم و خانواده ام که نقشی پررنگ در رسیدنم به این جایگاه داشتند.

این لباس مقدس را برای همیشه به دیوار دلم سنجاق میکنم و برای تیم ملی کشورم یک هوادار باقی می مانم. هر جایی که نتوانستم خواسته هایتان را برآورده کنم از توانم خارج بوده و بابت تمام کمبودها و ناکامی هایی که دلتان را آزرده کرده، معذورم و پوزش می‌طلبم.

به امید سربلندی ایران و ایرانی. فرزند ایران، شماره چهار سید جلال حسینی»

همچنین کاپیتان پرسپولیس فردا قرار است در نشستی خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد.

ورزشی**9463**9118

خواندن خبر در سایت منبع

خداحافظی سیدجلال حسینی با 116بازی ازتیم ملی+ نامه

تابناکخبرگزاری تابناک
خداحافظی سیدجلال حسینی با 116بازی ازتیم ملی+ نامه

کاپیتان پرسپولیس بعد از 116 بازی ملی و با توجه به شرایط شکل گرفته از دنیای ملی خداحافظی کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، بعد از اینکه سیدجلال حسینی در آستانه جام ملت‌ها از حضور در لیست کارلوس کی‌روش ناامید شد ترجیح داد با نگارش نامه خداحافظی‌اش رسما از دنیای ملی و پیراهن شماره 4 خود خداحافظی کند. کاپیتان پرسپولیس که طی هفت سال حضور کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی طی سال‌های اخیر یکی از مهره‌های مورداعتماد و تاثیرگذار او محسوب می‌شد، در آستانه جام جهانی روسیه از لیست تیم ملی خط خورد که با حواشی زیادی نیز همراه بود. سیدجلال حسینی اما سیاست سکوت را در پیش گرفت و طی این مدت ترجیح داد هیچ واکنشی به این موضوع نداشته باشد.

کی روش بعد از بازی با ترکیه اعلام کرده بود که سیدجلال حسینی و وریا غفوری به صورت قطعی از تیم ملی خط نخورده‌اند و همچنان شانس همراهی این تیم را دارا هستند. یک واکنش باورنکردنی که به نظر می‌رسید تنها به دلیل این بوده که راه اعتراض و واکنش این دو بازیکن را در آستانه جام جهانی ببندد.

خداحافظی سیدجلال حسینی با 116بازی ازتیم ملی+ نامه - 4

سیدجلال حسینی پا به سن گذاشته امید حضور در جام ملت‌های امارات را نیز به واسطه غیبت و عدم دعوت به اردوهای اخیر تیم ملی پایان یافته دیده است تا به تصمیم خود برای خداحافظی با پیراهن شماره 4 تیم ملی مصر شود و آن را اعلام کند.طبق اعلام برانکو ایوانکوویچ، سیدجلال حسینی فردا از ساعت 14:30 در محل باشگاه کنفرانس مطبوعاتی را برگزار خواهد کرد تا این خبر را رسما رسانه‌ای کند و به حضور 11 ساله خود که از سال 2007 با دیدار برابر ازبکستان به رهبری امیر قلعه‌نویی آغاز شد و با جشن صعود به جام جهانی روسیه برابر ازبکستان همراه بود، اینچنین خاتمه دهد. دیداری که کارلوس کی‌روش به واسطه چهارمین صعودش به جام جهانی پیراهن شماره چهار او را مزین به جشن خود کرد و به نظر نمی‌رسید این رابطه به این شکل پایان یابد.

سیدجلال حسینی با اعلام خداحافظی رسمی‌اش از دنیای ملی در 36 سالگی اکنون در سال‌های پایانی بازی باشگاهی به دنبال این خواهد بود تا ویترین افتخارات خود را در یکسال آتی پربارتر کند. سیدجلال در نامه خداحافظی خود از دنیای ملی ترجیح داد بدون کنایه و کاملا صادقانه احساس خود از همراهی چند ساله با پیراهن تیم ملی و افتخارآفرینی با پرچم ایران را اعلام کند که در ادامه آن را می‌خوانید:

خداحافظی سیدجلال حسینی با 116بازی ازتیم ملی+ نامه - 7

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر

نمناکخبرگزاری نمناک
واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر
باریکنان فوتبال ایرانی به خداحافظی سید جلال حسینی واکنش نشان دادند، تصاویر آن را در ادامه مشاهده می نمایید.

 واکنش بازیکنان فوتبال ایران به خداحافظی سید جلال از تیم ملی 

سید جلال حسینی مدافع و کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که ساعاتی پیش در صفحه شخصی خود اعلام خداحافظی از تیم ملی فوتبال کشور ایران کرد و از این همه رو این خداحافظی با واکنش تعدادی از بازیکنان فوتبال همراه بود.واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی

در ادامه تصاویر واکنش فوتبالیست های ایران به خداحافظی سید جلال حسینی از تیم ملی فوتبال ایران را مشاهده می نمایید.واکنش علیرضا جهانبخش به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 5

واکنش سروش رفیعی به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 8

واکنش مهدی شریفی به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 11

واکنش کریم انصاری فرد به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 14

واکنش علی پروین به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 17

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 19

 واکنش پژمان منتظری به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 22

واکنش محمد انصاری به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 25

واکنش احمد نوراللهی به خداحافظی سید جلال حسینی

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر - 28

واکنش بازیکنان فوتبال به خداحافظی سید جلال حسینی + تصاویر

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | هولناک‌ترین و عجیب‌ترین اتفاقات حین رانندگی

خبرآنلاینخبرآنلاین13 ساعت قبل

ژاوی: تصور نمی‌کردم در ایران از فوتبال خداحافظی کنم/ برای مربیگری انگیزه زیادی دارم/ تیمم را با فلسفه کرایوف و گواردیولا بنا می‌کنم+ فیلم

الفالف21 ساعت قبل
ژاوی افزود: مانند همیشه آمدن به ایران برای من لذت بخش بود چرا که مردم به من لطف دارند. زمان‌هایی که به ایران آمدم از مردم احترام زیادی دریافت کردم و این برای من از فوتبال ایران و کل دنیا باقی می‌ماند. تیم مربیگری ام را آماده کرده‌ام و شرایط را برای سال بعد آماده می‌کنم اکنون زمان خداحافظی است. این روز‌ها هم احساسات زیادی را از کل دنیا دریافت می‌کنم و به نظرم همین لحظات را انتخاب می‌کنم. همیشه نام‌های زیادی حوالی بارسا شنیده می‌شود و حتی نام من هم به عنوان گزینه سرمربیگری بارسا مطرح شد.
نودنود6 ساعت قبل
باشگاه رئال مادرید به اظهارات سرمربی تاتنهام واکنش نشان داده است. به گزارش وبسایت نود، باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای به اظهارات اخیر مائوریسیو پوچتینو واکنش نشان داده است. سرمربی تاتنهام در مصاحبه‌ای که با رسانه‌های اسپانیا داشت عنوان کرده بود رئال مادرید به تاتنهام اجازه نداده پیش از فینال لیگ قهرمانان در مجموعه تمرینی آن‌ها اقامت کند و فلورنتینو پرز به او گفته تنها زمانی که سرمربی رئال شود می‌تواند به والدبباس بیاید. در بیانیه رئال مادرید آمده: «باشگاه ما از اظهارات مائوریسیو پوچتینو شگفت زده شده است. دو باشگاه لیورپول و تاتنهام از ما خواستند که در یکی از زمین‌های تمرین باشگاه تمرین کنند و ما با درخواست آن‌ها موافقت کردیم.
طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
طرفداری- اورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی که پس از انتقال گونزالو هیگواین به یوونتوس، از مدیران این تیم کینه به دل گرفته است، امروز در مصاحبه‌ای عنوان کرد که آن‌ها فصل قبل قهرمان سری آ شده‌اند. دی لورنتیس در گفتگو با کوریره دلو اسپورت، گفت: اسکودتو فصل گذشته چندان دیگر اهمیتی برای ما ندارد، ما آن اسکودتو را از نظر اخلاقی فتح کردیم، می‌دانم آن جام به ما تعلق دارد. با سبک بازی فوق العاده‌ای که داشتیم و متفاقا همه آن را پذیرفته بودند، ما قهرمان شدیم. البته که می‌دانم در فوتبال، عوامل خارجی دیگری هم دخیل هستند، عواملی به غیر از مربیان و بازیکنان، این عوامل باعث می‌شوند که چیزهایی تحت تأثیر قرار بگیرند. وی پیش از این گفته بود از احتمال حضور ساری در یوونتوس گفته بود چندان شگفت زده نخواهد شد، او در این باره می‌گوید:
صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون ورزش کارگری، انجمن والیبال کارگران فدراسیون ورزش کارگری کشور برای حضور در مسابقات جهانی کارگران (اسپانیا) ۲ تیم را راهی این رقابت‌ها خواهد کرد. ترکیب تیم والیبال ساحلی شهرداری خراسان شامل سعید صفاریان، مجتبی رجبیان، آرش سرابی مقدم و محسن سالاری است. ترکیب تیم ملی والیبال ساحلی: کیا شوشتری زاده، محمد غلامی، سید امید حسینی و عبدالله آذر به این دوره از مسابقات اعزام خواهند شد. سرمربی تیم حمید حق بین است و بهزاد محمودی به عنوان مربی، تیم را همراهی می‌کند. محمدحسن خوشدل سرپرست تیم والیبال ساحلی اعزامی به ششمین دوره مسابقات جهانی کارگری است.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، امیرحسین فتحی در سالروز درگذشت مرحوم ناصر حجازی افزود: قرار است سه شنبه هفته آینده کمیته فنی باشگاه استقلال تشکیل جلسه دهد تا درباره سرمربی فصل آینده این باشگاه تصمیم نهایی گرفته شود. وی افزود: انتخاب مربی یک پروسه دارد و این‌گونه نیست که ما امشب بگوییم حسن بیاید و صبح فردا او در تهران باشد. ما بیش از یک ماه است در حال مذاکره با گزینه‌های مختلف هستیم هرچند شما فکر می‌کنید جذب مربی خارجی این قدر راحت است. فتحی اضافه کرد: مربیان خارجی مثل ایرانی‌ها نیستند، آن‌ها باید ابتدا درباره جایی که می‌خواهند کار کنند تحقیقات لازم را انجام دهند. وی گفت: ما سه گزینه را نهایی کرده‌ایم و ان شاء الله هفته پیش رو یکی از آن‌ها را انتخاب خواهیم کرد.

اخبار بیشتر