برگشت پرواز های مشهد به مقصد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. حوادث
پوشش خبری

برگشت پرواز های مشهد به مقصد

پروازهای فرودگاه مشهد باتاخیر انجام می شود

مهرخبرگزاری مهر
پروازهای فرودگاه مشهد باتاخیر انجام می شود
مشهد- تمامی پروازهای فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به دلیل کاهش دید ناشی از مه گرفتگی شنبه با تاخیر انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تغییر شرایط جوی در مشهد و کاهش دید افقی در این شهر باعث شد تا تمامی پروازهای فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد شنبه شب با تاخیر مواجه شود. 

طبق اعلام فرودگاه مشهد با عادی شدن شرایط جوی پروازهای این فرودگاه طبق برنامه انجام خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

وضعیت نامساعد جوی منجر به توقف موقت پروازهای فرودگاه مشهد شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
وضعیت نامساعد جوی منجر به توقف موقت پروازهای فرودگاه مشهد شد
مشهد - ایرنا - مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: وضعیت نامساعد جوی و کاهش دید افقی از دقایقی قبل منجر به توقف موقت پروازهای ورودی و خروجی این فرودگاه شد.

حسن جعفری شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به علت وضعیت نامساعد جوی و کاهش دید افقی پروازهای ورودی و خروجی این فرودگاه تا مساعد شدن شرایط و بهبود وضعیت دید با تاخیر انجام خواهد شد.

وی اظهار داشت: تاکنون پرواز شماره 6905 شرکت هواپیمایی کاسپین از اصفهان و پرواز شماره 619 شرکت هواپیمایی آسمان از یزد به دلیل کاهش دید افقی در فرودگاه مشهد از فرود در این فرودگاه انصراف داده و به مبدا بازگشته اند.

فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد پس از فرودگاه مهرآباد تهران دومین فرودگاه پرترافیک کشور است که بطور میانگین روزانه 180 پرواز و در زمان اوج مسافرتها روزانه تا 250 پرواز ورودی و خروجی در آن انجام می شود.

7505/ 6053

خواندن خبر در سایت منبع

پروازهای فرودگاه مشهد امشب با تاخیر صورت می‌گیرد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
پروازهای فرودگاه مشهد امشب با تاخیر صورت می‌گیرد
پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه مشهد امشب با تاخیر صورت می‌گیرد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، پروازهای فرودگاه مشهد امشب تا اطلاع ثانوی با تاخیر صورت می‌گیرد.پروازها و فعالیت فرودگاه اراک افزایش می‌یابدآغاز فعالیت خط هوایی اراک به تهران با 4 پروازپروازهای مشهد و اصفهان در فرودگاه رامسر برقرار می‌شود به علت کاهش دید افقی فرودگاه مشهد پروازهای ورودی و خروجی تا اطلاع ثانوی و بهبود وضعیت دید با تأخیر انجام می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سردار محمود معین‌‎پور امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت آزادسازی خرمشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مشکل سیل خوزستان همچنان بر روی دوش مردم بوده و در رنج و سختی به سر می‌برند. وی با اشاره به این‌که برخی روستاهای استان خوزستان همچنان زیر آب است ادامه داد: اگر آب از برخی مناطق استان تخلیه شده باشند اما منازل سیل‌زدگان غیرقابل سکونت است و نیازمند بازسازی و تعمیر هستند. جانشین سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با اشاره به حساسیت منطقه سیل‌زده مگران از توابع شهرستان شوش ادامه داد: با توجه به گرمای طاقت فرسا، زندگی مردم در چادر بسیار سخت و استفاده از منازلشان نیز امکان‌پذیر نیست که در همین راستا با هماهنگی با استاندار و فرماندهی سپاه استان خوزستان برای آنها کانکس تهیه شد. وی با اشاره به تأمین کانکس و کولر توسط سپاه، بسیج و برخی دستگاه‌های استان خوزستان خاطرنشان کرد: بخشی از مردم منطقه مگران شوش در کانکس‌ها مستقر هستند و مابقی نیز بعد از تأمین کانکس اسکان پیدا می‌کنند. جانشین سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با اشاره به آماده‌سازی گروه‌‌های جهادی و آغاز فعالیت‌ها همزمان با اجرای تفاهم‌نامه با دستگاه‌ها، افزود: فعالیت‌های جهادی به صورت خودجوش در بسیاری از مناطق شروع شده است و در این راه افراد خیر را نیز مشارکت داده‌ایم.
صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
نجار با اشاره به اینکه سیل اخیر خسارات سنگینی را بر کشور تحمیل کرده است، گفت: بر اساس برآورد اولیه حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان خسارت تخریب زیرساخت هاست و ۹ هزار میلیارد تومان کمک‌های بلاعوض باید به مردم پرداخت شود و بانک‌ها هم حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان باید تسهیلات پرداخت کنند. وی افزود: در مرحله اول قرار بود حدود ۳ هزار میلیارد تومان کمک‌های بلاعوض به مردم و بانک‌ها ۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کنند به ویژه اینکه بخش کشاورزی و مسکن باید در اولویت قرار گیرند. در یکی از استان‌ها مجموع دریافت‌های ما از محل صندوق توسعه بیمه کشاورزی، ۱۶ میلیارد و پرداخت‌ها ۱۶۰ میلیارد تومان بود. نجار گفت: بر اساس برآورد کلی خسارت در بخش کشاورزی، کمک‌های بلاعوضی که باید باشد بیش از ۵ هزار میلیارد تومان و تملک حدود ۷۰۰ میلیارد و حدود ۵ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات باید پرداخت شود. از ۱۶۲ میلیارد تومان واریز شده به حساب استان، تاکنون حدود ۱۴ میلیارد تومان به حساب کشاورزان واریز شده است.

۱۰ کشته براثر سیل در افغانستان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از کابل، رئیس اداره بهداشت و درمان استان هرات افغانستان اعلام کرد براثر سیل در مناطق روستایی هرات ۱۰ نفر از جمله سه کودک جان خود را از دست داده‌اند. «عبدالحکیم تمنا» گفت ممکن است شمار تلفات سیل شب گذشته شهرستان «اوبه» هرات افزایش یابد. استان‌های هرات و فراه در غرب افغانستان در دو ماه گذشته با سیل گسترده روبرو شدند و براثر آن دهها نفر جان باختند. در دو ماه اول امسال حدود ۵۵ نفر براثر سیل در مناطق مختلف افغانستان جان خود را از دست داده‌اند و بیش از ۲۷ هزار واحد مسکونی به طور کامل یا تقریبی تخریب شده است.

لحظه ایجکت کردن خلبان جنگنده آمریکایی قبل از سقوط + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک جنگنده اف ۱۶ آمریکایی هفته پیش در ساختمان یک انبار سقوط کرد، اما خلبان آن، پیش از وقوع حادثه، خودش را از داخل کابین به بیرون پرتاب کرد. خلبان در شرایط پایداری در بیمارستان بستری شد و آسیب چندانی از فرود اضطراری با چتر نداشت. اکنون یک هفته پس از این حادثه، فیلم‌های لحظه ایجکت کردن و برخورد هواپیما به ساختمان منتشر شده است. بیشتر بخوانید: سقف سوراخ شده یک کارگاه بر اثر سقوط جنگنده + فیلمانتهای پیام/
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام نوشت: با استفاده از دانش فضایی، برآورد دقیقی از خسارات وارده بر محصولات کشاورزی در سیل اخیر صورت گرفت و به وزارت کشور ارسال شد. وی تاکید کرد: با جدیت وزیر کشور در استفاده از این اطلاعات، تفاوت چند هزار میلیارد تومانی در برآورد سنتی خسارات نسبت به برآورد علمی پژوهشگاه فضایی ایران، اثبات شد. وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: امسال مطابق برنامه فرآیند تولید و آزمایش کیفی سه ماهواره «ظفر»، «پارس یک» و «ناهید یک» به اتمام می‌رسد و جهش دیگری در رشد علوم فضایی کشور به همت و غیرت دانشمندان جوان ایرانی ثبت خواهد شد.

اخبار بیشتر