مسابقات تکواندوی ارتش‌های جهان ۲۰۱۸
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

مسابقات تکواندوی ارتش‌های جهان ۲۰۱۸

تکواندوی ارتش‌های جهان| درخشش برق طلای جهان بر گردن بخشی

تسنیمخبرگزاری تسنیم
تکواندوی ارتش‌های جهان| درخشش برق طلای جهان بر گردن بخشی
هوگوپوش وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان توانست با از پیش رو برداشتن حریفان خود عنوان قهرمانی مسابقات ارتش‌های جهان را کسب کند و صاحب گردن‌آویز طلا شود.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی ارتش‌های جهان 2018 در 8 وزن و دو گروه مردان و زنان از روز پنجشنبه- 8 آذرماه به میزبانی "ریو دو ژانیرو" برزیل آغاز و امروز به پایان می‌رسد.

در روز سوم این رقابت‌ها مبارزات اوزان 68- و 87+ کیلوگرم گروه مردان پیگیری شد که امیرمحمد بخشی در وزن 68- کیلوگرم و محمدرضا اینانلو در وزن 87+ کیلوگرم به عنوان نمایندگان ایران بودند که بخشی قهرمان شد و اینانلو نیز با واگذاری نتیجه از دور رقابت‌ها کنار رفت.

امیرمحمد بخشی در نخستین گام به مصاف "ایروم نئی" از کامرون رفت و با نتیجه 28 بر 5 پیروز شد؛ سپس رو در روی "برنارد هارکورت" کانادایی قرار گرفت و 19 بر 4 به برتری رسید.

تکواندوکار وزن چهارمی کشورمان در مرحله نیمه نهایی 13 بر 5 "ادیوال کویرینو" از برزیل را شکست داد و در فینال این رقابت‌ها نیز "ولادیمیر" از بلغارستان را 25 بر 5 از پیش رو برداشت تا طلایی این دوره از رقابت‌ها لقب بگیرد.

هدایت این تیم برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی و علی نعیمی و جلال چروکی به عنوان مربی می‌باشد. علی خلیلی نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

گفتنی است؛ پیش از این محمد کاظمی و حمیدرضا صدری عنوان قهرمانی را بدست آورده و عرفان ناظمی و عرفان حیدری از کسب مدال بازماند. امروز (یکشنبه - 11 آذرماه) و در روز پایانی این رقابت‌ها هادی تیران ولی پور (وزن 63- کیلوگرم) و رامین حسین قلی زاده (وزن74- کیلوگرم) نیز به عنوان آخرین نمایندگان کشورمان به مصاف رقبایشان می‌روند.تکواندوی ارتش‌های جهان| صدری طلایی شد

خواندن خبر در سایت منبع

دومین طلای تکواندوکاران ایران در قهرمانی جهان ارتش‌ها/ صدری قهرمان جهان شد

ایسناخبرگزاری ایسنا
دومین طلای تکواندوکاران ایران در قهرمانی جهان ارتش‌ها/ صدری قهرمان جهان شد
در پایان دومین روز رقابت‌های تکواندوی قهرمانی جهان ارتش‌ها ۲۰۱۸ در برزیل، حمیدرضا صدری به مدال طلا رسید و عرفان حیدری حذف شد.

به گزارش ایسنا، در ادامه بیست و چهارمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی ارتش‌های جهان که به میزبانی شهر "ریودوژانیرو" کشور برزیل در حال پیگیری است، در پایان مبارزات روز دوم که در اوزان ۵۴- و ۸۷- برگزار شد، دو ملی‌پوش ایران به روی شیاپ‌چانگ رفتند که در پایان یک مدال طلا را به دست آوردند تا دومین مدال ایران در این‌ مسابقات کسب شود.

به این ترتیب در وزن ۵۴- کیلوگرم، حمیدرضا صدری در گام نخست مقابل "خالد اوئرتانی" از تونس قرار گرفت که با حساب ۲۳ بر ۲ به برتری رسید. او در دومین دیدار خود نیز "ادوارد اسپینوسا" از دومینکن را با نتیجه ۲۰ بر ۱۱ شکست داد و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. او در این مرحله هم‌ موفق شد با نتیجه ۳۱ بر ۱۳ "پائولو سوزا" تکواندوکار کشور میزبان(برزیل) را از پیش رو برداشته و به دیدار پایانی راه یابد. صدری در مبارزه فینال وزن اول موفق شد "عبدالله یحیی" از کشور عربستان را با نتیجه ۱۳ بر صفر شکست دهد تا با کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها، دومین طلای ایران در این‌ مسابقات‌ را نیز ثبت کند.

اما دومین تکواندوکار ایران در مبارزات روز دوم عرفان حیدری در وزن ۸۷- کیلوگرم بود که از کسب مدال بازماند. حیدری در نخستین دیدار برابر "نیوتون نامبانی" از کنیا ۱۶ بر ۵ به پیروزی رسید اما در دومین مبارزه خود با حساب ۱۳ بر ۱۰ نتیجه را به "جوآئو چاوس" از کشور میزبان (برزیل) واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

پیش از این نیز در مبارزات روز نخست، محمد کاظمی در وزن ۵۸- کیلوگرم به مدال طلا رسیده بود و عرفان ناظمی تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم تیم ملی هم با شکست مقابل حریف خود از دور رقابت‌ها کنار رفت.

ترکیب تیم ملی ایران در این مسابقات به قرار زیر است: وزن ۵۴- کیلوگرم، حمیدرضا صدری وزن ۵۸- کیلوگرم، محمد کاظمی وزن ۶۳- کیلوگرم، هادی تیران‌ولی‌پور وزن ۶۸- کیلوگرم، امیرمحمد بخشی وزن ۷۴- کیلوگرم، رامین حسین‌قلی‌زاده وزن ۸۰- کیلوگرم، عرفان ناظمی وزن ۸۷- کیلوگرم، عرفان حیدری وزن ۸۷+ کیلوگرم، محمدرضا اینانلو

هدایت این تیم را محمدرضا زوار به عنوان سرمربی، علی نعیمی و جلال چروکی نیز به عنوان مربی بر عهده دارند.

خواندن خبر در سایت منبع

تکواندوی ارتش‌های جهان؛ صدری طلایی شد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
تکواندوی ارتش‌های جهان؛ صدری طلایی شد
حمیدرضا صدری تکواندوکار وزن 54- کیلوگرم کشورمان با کسب 4 پیروزی متوالی موفق شد خوشرنگ ترین مدال مسابقات ارتش‌های جهان را به نام خود ثبت نماید.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی ارتش‌های جهان 2018 در 8 وزن و دو گروه مردان و زنان از روز پنجشنبه- 8 آذرماه به میزبانی "ریو دو ژانیرو" برزیل آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

در روز دوم این رقابت‌ها مبارزات اوزان 54- و 87- کیلوگرم گروه مردان پیگیری شد که حمیدرضا صدری در وزن 54- کیلوگرم و عرفان حیدری در وزن 87- کیلوگرم به مصاف رقبای خود رفتند.

حمیدرضا صدری هوگوپوش وزن اولی کشورمان در اولین گام با "خالد اوئرتانی" از تونس مبارزه کرد و 23 بر 2 به برتری رسید؛ در ادامه به مصاف "ادوارد اسپینوسا" از دومینکن رفت و با نتیجه 20 بر 11 پیروز شد.

تکواندوکار وزن 54- کیلوگرم در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 31 بر 13 "پائولو سوزا" برزیلی را از پیش رو برداشت و در فینال نیز موفق شد «عبدالله یحیی» از عربستان را 13 بر صفر شکست دهد و به نشان طلای این رقابت ها دست پیدا کند.

هدایت این تیم برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی و علی نعیمی و جلال چروکی به عنوان مربی می‌باشد. علی خلیلی نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

گفتنی است؛ پیش از این و در روز نخست این رقابت ها محمد کاظمی عنوان قهرمانی را کسب کرده بود.

خواندن خبر در سایت منبع

مسابقات تکواندوی ارتش‌های جهان 2018؛ محمد کاظمی طلا گرفت

طرفداریخبرگزاری طرفداری
مسابقات تکواندوی ارتش‌های جهان 2018؛  محمد کاظمی طلا گرفت
این مسابقات در برزیل پیگیری می شود.

طرفداری- بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی ارتش‌های جهان 2018 در 8 وزن و دو گروه مردان و زنان از روز گذشته (پنجشنبه- 8 آذرماه) به میزبانی ریودوژانیرو برزیل آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش فارس، در روز نخست این رقابت‌ها مبارزات اوزان 58- و 80- کیلوگرم گروه مردان پیگیری شد که محمد کاظمی در وزن 58- کیلوگرم و عرفان ناظمی در وزن 80- کیلوگرم به مصاف رقبای خود رفتند.

محمد کاظمی نماینده وزن دومی کشورمان در نخستین دیدار به مصاف «کارلوس رودریگوئز» از اکوادور رفت و 20 بر صفر به برتری رسید؛ در ادامه موفق شد «باراک الراشدی» از کویت را 20 بر صفر شکست دهد، سپس رو در روی «الکسی رودنیک» از روسیه قرار گرفت و 17 و بر 6 به برتری رسیت تا به فینال راه پیدا کند.

تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم در فینال با «یوشوای لیانگ» چینی مبارزه کرد و 31 بر 26 پیروز شد و مدال طلای این دوره از رقابت‌ها را بر گردن آویخت.

گفتنی است؛ هدایت این تیم برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی و علی نعیمی و جلال چروکی به عنوان مربی می‌باشد. علی خلیلی نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

تکواندوی ارتش های جهان| کاظمی بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
تکواندوی ارتش های جهان| کاظمی بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد
تکواندوکار وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان موفق شد با غلبه بر تمامی حریفان خود بر سکوی قهرمانی مسابقات ارتش‌های جهان بایستد و نشان طلا را از آن خود کند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست‌وچهارمین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی ارتش‌های جهان 2018 در هشت وزن و دو گروه مردان و زنان از روز گذشته (پنجشنبه - 8 آذر ماه) به میزبانی ریو دو ژانیرو برزیل آغاز شد و به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.

در روز نخست این رقابت‌ها مبارزات اوزان 58- و 80- کیلوگرم گروه مردان پیگیری شد که محمد کاظمی در وزن 58- کیلوگرم و عرفان ناظمی در وزن 80- کیلوگرم به مصاف رقبای خود رفتند.

محمد کاظمی، نماینده وزن دوم کشورمان در نخستین دیدار به مصاف «کارلوس رودریگوئز» از اکوادور رفت و 20 بر صفر به برتری رسید. وی در ادامه موفق شد «باراک الراشدی» از کویت را 20 بر صفر شکست دهد، سپس رو در روی «الکسی رودنیک» از روسیه قرار گرفت و 17 و بر 6 به برتری رسید تا به فینال راه پیدا کند.

تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم کشورمان در فینال با «یوشوای لیانگ» چینی مبارزه کرد و 31 بر 26 پیروز شد و مدال طلای این دوره از رقابت‌ها را بر گردن آویخت.

گفتنی است؛ هدایت این تیم برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی و علی نعیمی و جلال چروکی به عنوان مربی است. علی خلیلی نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.جام‌جهانی تکواندو| شهرداری ورامین با شکست روسیه قهرمان جهان شد

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

آرنولد ایرانی: روزی ۵۰۰هزار تومان خرج بدنم است

برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل
شانس بیت الله این بود که در جوانی رفت. دوم بیت الله خودش یک دکتر تمام معنا بود. این تهمت است که بگوئیم مکمل عامل درگذشت بیت الله بود. از هر هزار نفر یک نفر اسیرش می‌شود و این شانس بیت الله بود. الان می‌توانم.» چوپان درباره ماهانه غذایش گفت: «روزی ۵۰۰ هزار تومان و ماهی ۱۵ میلیون و شاید هم بیشتر خرج بدنم است.

استقبال تماشاگران تهرانی از رویداد بسکتبال ۳ نفره

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
رویداد بسکتبال سه نفره در بوستان آب و آتش با استقبال زیاد تماشاگران مواجه شدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ​ رویداد بسکتبال سه نفره ایران (isball) دو روز پایانی هفته قبل در بوستان آب و آتش تهران برگزار شد و مراحل نهایی این مسابقات تا بامداد امروز ادامه داشت. این مسابقات زیرنظر صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال با همکاری کمیته سه نفره فدراسیون و باشگاه مهرام برگزار شد و تماشاگران زیادی از این رویداد استقبال کردند. مسابقات پرتاب سه امتیازی برای بانوان و پرتاب آزاد برای تماشاگران نیز برگزار شد و جوایزی به برندگان مسابقه اهدا شد. رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک نیز مهمان ویژه مسابقات دیروز بود که ساعتی به تماشای رقابت بسکتبالیست‌های سه نفره نشست. رامین طباطبایی رئیس و فریده شجاعی نایب رئیس فدراسیون بسکتبال هم برای تماشای مسابقات به پارک آب و آتش آمدند.

گل دیدنی زلاتان در دیدار مقابل لس آنجلس اف سی

رکنارکنا15 ساعت قبل
فوتبالیفوتبالی12 ساعت قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- پیکانی‌ها ادعای جالبی را در مورد بازیکن از دست داده خود مطرح کردند. به گزارش وب سایت رسمی فوتبالی، باشگاه پرسپولیس در حالی امیر روستایی را به خدمت گرفت که حسین فرکی علاقمند به ماندن این بازیکن در تیمش بود. با توجه به همین مساله باشگاه پیکان با این بازیکن وارد مذاکره شد اما او به ادعای پیکانی‌ها خواستار ۵۰۰ میلیون برای تمدید قرارداد شد. جالب اینکه این بازیکن در مذاکره‌اش با پیکانی‌ها مدعی شده که ایجنتش با همین ۵۰۰ میلییون تومان می‌تواند او را به پرسپولیس ببرد! اتفاقی که البته رخ داد و ایجنت او دقیقا همان ایجنتی است که این روز‌ها تقریبا همه خرید‌های پرسپولیس را به خاطر رفاقتش با عرب و خلیلی انجام داده است.

گل‌ها و حرکات تکنیکی گزینه خط حمله پرسپولیس (ویدیو)

ایلناایلنا8 ساعت قبل

اخبار بیشتر