1. خبری
  2. فرهنگ
پوشش خبری

نگار جواهریان و رامبد جوان با پستی مشترک به شایعات جدایی‌شون خاتمه دادن

تازه‌ترین عکسِ رامبد جوان در کنار نگار جواهریان

انتخابخبرگزاری انتخاب
تازه‌ترین عکسِ رامبد جوان در کنار نگار جواهریان
تازه‌ترین عکسِ رامبد جوان در کنار نگار جواهریان - 0

رامبد جوان، عکسی از حضور خودش و نگار جواهریان را در جمع کودکان و نوجوانان یک موسسه خیریه منتشر کرد.

رامبد جوان با انتشار یک عکس از خودش و نگار جواهریان که در کنار کودکان و نوجوانان تحت سرپرستی یک موسسه خیریه نشسته‌اند، صفحه اینستاگرام خود را دیشب به‌روز کرد.

او در توضیح این عکس نوشته است: «امشب، یک شب درجه یک کنار بچه‌های بهشت امام رضا. جاتون خالی، خیلی خوش گذشت.»

موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) در زمینه مراقبت از کودکان بی‌سرپرست و معلول فعالیت می‌کند.

تازه‌ترین عکسِ رامبد جوان در کنار نگار جواهریان - 6

خواندن خبر در سایت منبع

اولین عکس رامبد با نگار بعد از شایعات طلاق‌شان

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
اولین عکس رامبد با نگار بعد از شایعات طلاق‌شان

برترین ها: رامبد جوان که شایعاتی درباره جدایی اش از نگار جواهریان منتشر شده بود، عکسی از خود به همراه همسرش را  در اینستاگرام منتشر کرد.

اولین عکس رامبد با نگار بعد از شایعات طلاق‌شان - 2

خواندن خبر در سایت منبع

پایان شایعه “جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان” + عکس جدید

نمناکخبرگزاری نمناک
پایان شایعه “جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان” + عکس جدید

جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان به کجا رسید

اگر شما هم اندکی اهل فضای مجازی و گشت و گذار در شبکه های اجتماعی مختلف باشید ، خبرهای داغ این روزهای فضای مجازی را شنیده اید و شاید ذهنتان را درگیر کرده باشد. یکی از داغ ترین سوژه هایی که فضای مجازی به آن دامن زد ماجرای جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان بود که خبرهای آن به سرعت منتشر شد.

ماجرای جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان و خبرهای پیرامون آن به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد و کانال ها و شبکه های اجتماعی زیادی به آن دامن زدند اما شب گذشته با انتشار عکسی مشترک شایعه جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان ختم به خیر شد.ماجرای جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان از کجا شکل گرفت

آخرین روزهای هفته گذشته بود که موجی از پیام ها در خصوص جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان در شبکه های اجتماعی مختلف منتشر شد و در میان مخاطبان این شبکه های اجتماعی به سرعت دست به دست گردید.

پایان شایعه “جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان” + عکس جدید - 6

رامبد جوان و نگار جواهریان بازیگر کشورمان

خبرهایی که حاکی از جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان بود و نوید اتفاقی تازه در زندگی مجری خندوانه و بازیگر جوان کشورمان را میداد با بی واکنشی از سوی این دو هنرمند کشورمان در هاله ای از ابهام باقی ماند.

پایان شایعه “جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان” + عکس جدید - 10

شایعه جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان 

زندگی هنرمندان همواره زیر ذره بین مردم قرار دارند و کوچک ترین اتفاق در زندگی شخصی هنرمندان سرشناس برای مردم حائز اهمیت است. ماجرای ازدواج ، بچه دار شدن و جدایی چهره ها همواره یکی از داغ ترین سوژه ها را برای مردم رقم میزند و گویا این ماجرا تمامی ندارد.شایعه ای دیگر درباره جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان

شهریورماه سال 95 بود که ماجرای جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان درحالی که تازه زندگی مشترکشان را آغاز کرده بودند شکل گرفت اما شایعه ای بیش نبود و این زوج به زندگی مشترکشان ادامه دادند.

پایان شایعه “جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان” + عکس جدید - 15

عکسی قدیمی از رامبد جوان و نگار جواهریان 

حواشی زندگی رامبد جوان تا جایی ادامه پیدا کرد که مجری خندوانه در برنامه ای تلویزیونی درباره شرح ماجراهای زندگی خصوصی اش گفت :دوست ندارم درباره زندگی خصوصی ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم، اگر می خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی میکردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است. زندگی خصوصی من زندگی خصوصی من است و هر اتفاقی که در زندگی من افتاده به خود من و آدم هایی که در زندگی ام هستند ربط دارد و لاغیر.

پایان شایعه “جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان” + عکس جدید - 19

رامبد جوان و نگار جواهریان در کنار عادل فردوسی پورعکس مشترکی که به ماجرای جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان خاتمه داد

بعد از چند روز پرحاشیه و ماجراهای شکل گرفته درباره جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان عکس مشترکی از این زوج منتشر شد که به این شایعات خاتمه داد.

پایان شایعه “جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان” + عکس جدید - 23

رامبد جوان و نگار جواهریان در بهشت امام رضا

رامبد جوان و نگار جواهریان شب گذشته عکس مشترکی را در صفحه شخصی اینستاگرامشان به اشتراک گذاشتند که پاسخی برای شایعات اخیر درباره جدایی شان بود.

پایان شایعه “جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان” + عکس جدید - 27

عکس رامبد جوان و نگار جواهریان در بهشت امام رضا

رامبد جوان و نگار جواهریان شب گذشته در کنار بچه های بهشت امام رضا عکس هایی را در کنار هم با بچه های بهشت امام رضا به یادگار گرفتند و برای هوادارانشان به اشتراک گذاشتند.

پایان شایعه “جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان” + عکس جدید - 31

عکسی از رامبد جوان و نگار جواهریان 

و در پایان باز هم به صحبت های رامبد جوان درباره زندگی خصوصی افراد بازمیگردیم و بار دیگر این جملات را مرور میکنیم.

رامبد جوان :اگر می خواستم درباره زندگی خصوصی ام حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی میکردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خصوصی من زندگی خصوصی من است و هر اتفاقی که در زندگی من افتاده به خود من و آدم هایی که در زندگی ام هستند ربط دارد و لاغیر.پایان ماجرای جدایی و طلاق رامبد جوان و نگار جواهریان + عکس جدید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ایرناایرنا8 ساعت قبل
پوران شریعت رضوی پس از بازگشت به ایران، دبیر دبیرستان‌های مشهد و تهران بود. وی در سال‌های اخیر مسئولیت دفتر تدوین مجموعه آثار دکتر علی شریعتی را بر عهده داشت و در سال ۱۳۷۷ بنیاد شریعتی را راه اندازی کرد. او خواهر مهدی شریعت رضوی، یکی از سه شهید روز ۱۶ آذر ۱۳۳۲ بود و در سال ۱۳۳۷ به همسری دکتر علی شریعتی درآمد. پوران شریعت رضوی عصر جمعه ۲۶ بهمن ماه به دلیل سکته مغزی در بیمارستان درگذشت. پیکر مرحومه شریعت رضوی روز یکشنبه در امامزاده عبدالله (شهرری) در جوار مزار برادر شهید خود به خاک سپرده شد.
خبر فوریخبر فوری5 ساعت قبل
ژیمناست معروف چابهاری ادعای برنامه احسان علیخانی و روزنامه گل را تکذیب کرد: من به زور به برنامه علی ضیا نرفتم و با هماهنگی مربی‌ام در «فرمول یک» حاضر شدم.
تابناکتابناک9 ساعت قبل
برش قسمت‌ها یا پرس‌های مجزا ماهی می‌تواند مشکل باشد. باید قبل یا بعد از پخت تقسیم و پرس‌بندی کرد؟ جواب بستگی به این دارد که ماهی را می‌خواهید گرم یا سرد سرو کنید. در این ویدیو تقسیم و پرس‌بندی ماهی سالمون را هم قبل و هم بعد از پخت نشان داده می‌شود تا به این نتیجه برسیم که کدام بهتر است.

اخبار بیشتر