سلامت پوست مو
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سلامت
پوشش خبری

سلامت پوست مو

شادابی پوست تان را با این میوه بیمه کنید

رکناخبرگزاری رکنا
شادابی پوست تان را با این میوه بیمه کنید
رکنا: پوست زیبا و شاداب از دغدغه افراد است در حالیکه می توانند با مصرف میوه های خوشمزه پوستی شاداب داشته باشند.

توصیه های مراقبتی از موهای چرب

رکناخبرگزاری رکنا
توصیه های مراقبتی از موهای چرب
رکنا: رعایت توصیه های مراقبتی از موهای چرب سبب می شود چربی مو سر تعدیل شده و با ریزش موی کمتری نیز مواجه باشید.

زیبایی موهای زنان با سس مایونز+تهیه ماسک خانگی

رکناخبرگزاری رکنا
زیبایی موهای زنان با سس مایونز+تهیه ماسک خانگی
رکنا: زنان زیبا به موهای شان اهمیت بیشتری می دهند و سلامت مو برای شان مهم است از این رو با این ترکیبات خانگی می توان سلامت مو را حفظ کرد.

پاکسازی پوست با 6 گام ساده

رکناخبرگزاری رکنا
پاکسازی پوست با 6 گام ساده
رکنا: پاکسازی پوست سبب جوانی و زیباتر شدن پوست زنان می شود از این رو با این 6 راه ساده و بدون هزینه شاهد زیباتر شدن پوست تان باشید.

نظرها

در ادامه بخوانید

ایمناایمنا1 روز قبل
در این گزارش شما را با سندرم خشکی چشم و اهمیت رطوبت برای چشم‌ آشنا می‌کنیم. با هر بار پلک زدن، اشک وارد چشم شده، سپس از طریق مجرایی باریک از گوشه‌های داخلی پلک به داخل بینی راه می‌یابد؛ به همین دلیل گریه کردن اغلب با آب ریزش بینی همراه است اما در صورت پایین بودن میزان اشک، چشم‌ دچار خشکی و خارش می‌شود. سندرم خشکی چشمسندرم خشکی چشم (KCS) به دلیل تولید نشدن اشک کافی توسط سیستم بدن اتفاق می‌افتد و بسته به علل ایجاد آن ممکن است به زودی برطرف ‌شود یا مدت زیادی ادامه پیدا ‌کند. کهولت سن، بیماری‌های خود ایمنی، جراحی چشم، تبخیر اشک چشم، عفونت مجاری تنفسی و مصرف برخی داروها مانند آنتی هیستامین‌ها، بتا بلوکرها و داروهای ضد افسردگی در ایجاد این سندرم نقش دارد. به افرادی که از سندرم خشکی چشم رنج می‌برند توصیه می‌شود هنگام نشستن طولانی مدت پشت رایانه از دستگاه رطوبت‌ساز استفاده کنند.
موجموج23 ساعت قبل
طبق اعلام انجمن سرطان آمریکا، سرطان تخمدان تنها در ۱۵ درصد از زنان مبتلا به آن زود و زمانی که درمان در موثرترین حالت خود صورت می‌گیرد، تشخیص داده می‌شود. علاوه بر تشخیص سخت سرطان تخمدان، ارثی بودن آن نیز مطرح است. آگاهی از وضعیت ژن‌های BRCA چه به سرطان تخمدان مبتلا باشید و چه نباشید، اهمیت دارد. ۵) انجام تست تومور: مطالعات نشان داده‌اند که جهش‌های سوماتیک BRCA در سرطان تخمدان بسیار رایج هستند. در واقع مطالعات نشان داده که زنان فعال کمتر از همتایان غیر فعال و کم تحرک خود به سرطان تخمدان مبتلا می‌شوند.
ایرناایرنا23 ساعت قبل
به گزارش ایرنا، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه در اولین نشست ستاد انتخابات استان قزوین افزود: فرآیند انتخابات شبیه فرآیند تولید در یک کارخانه است و همه اقدامات در این حوزه باید بر اساس یک جدول زمان بندی دنبال و به دقت پیگیری شود. وی اظهار داشت: اعضای ستاد انتخابات برای سلامت فرآیند انتخاباتی باید دقت کنند که هیچ گونه حرف شفاهی در جریان برگزاری انتخابات پذیرفته نیست و باید همه ابهامات و دستورات به صورت مکتوب اعلام شود تا قابلیت پیگیری و اجرایی پیدا کند. وی همچنین گفت: فرمانداران و همه اعضای ستاد انتخابات باید در کلاس‌های توجیهی شرکت کنند و به فرآیند انتخابات اشرافیت کامل داشته باشند تا جای هیچ گونه کوتاهی و قصور وجود نداشته باشد. زاهدی اضافه کرد: یکی از وظایف اصلی اعضای ستاد انتخابات استان نظارت بر رفتار نامزدها و هواداران آنهاست که باید با مستندسازی همراه بوده و اگر ستاد کاندیدی خلاف سلامت انتخابات رفتار کرد باید با برخورد مناسب روبرو شود. زاهدی با بیان اینکه خیانت در امانت به هیچ عنوان قابل حلالیت طلبیدن نیست، اظهار داشت: اینطور نیست که به راحتی بتوان از نواقص و قصور در فرآیند انتخابات گذشت کرد و اعضای ستاد انتخابات در برابر این امانت بزرگ مسئول هستند.
همشهریهمشهری23 ساعت قبل
به گزارش بی‌بی‌سی بررسی این پژوهشگران نشان داد که این آزمایش ادرار می‌تواند به همان اندازه پاپ اسمیر در شناسایی ویروس پاپیلوم انسانی (HPV) که یک عامل خطرساز اصلی برای سرطان دهانه رحم است، موفقیت‌آمیز باشد. پژوهشگران دانشگاه منچستر که این بررسی را انجام داده‌اند، می‌گویند استفاده از این آزمایش ادرار می‌تواند به افزایش شمار زنانی که برای سرطان دهانه رحم غربالگری می‌شوند، کمک کند. این آزمایش ادرار همچنین می‌تواند در کشورهای روبه توسعه که امکان انجام پاپ اسمیر وجود ندارد و سرطان دهانه رحم تا ۱۵ برابر شایع‌تر است، نقشی سودمند داشته باشد. در این آزمایش دهانه رحم با عدسی بزرگنمایی می‌شود و امکان دیدن نواحی غیرطبیعی و نمونه‌برداری و درمان حتی پیش از ایجاد سرطان وجود دارد. سرطان دهانه رحم در مین زنان ۳۰ تا ۳۵ سال بیشترین شیوع را دارد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین17 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، عدنان موسوی پور رئیس اتاق بازرگانی ایران و قطر در گفت‌وگو با ایلنا، از اعمال محدودیت‌های جدید در تبادلات تجاری بین ایران و قطر خبر داد. وی اظهار داشت: از سه چهار روز قبل، زمزمه‌هایی مبنی بر اجرای تحریم‌های آمریکا از سوی قطر شنیده بودیم و در تماس‌هایی که با اتاق بازرگانی قطر داشتیم آنها این امر را تکذیب کردند، اما ساعاتی پیش اعلام کردند که مطابق دستور العمل وزارت خزانه‌داری آمریکا رفتار خواهند کرد، یعنی فقط اقلام غذایی و دارو از این به بعد می‌توانند به ایران بفرستند در صورتی‌که ما خودمان تا چند وقت پیش تامین کننده اقلام کشاورزی و غذایی آنها بودیم. رئیس اتاق بازرگانی ایران و قطر افزود: قبل از ماه رمضان وزیر خارجه به قطر سفر کردند و ما نمی‌دانیم چه صحبت‌هایی در آن جلسه رد و بدل شد که اکنون این رفتار را دولت قطر علیرغم روابط بسیار خوب تاجران دو کشور در پیش گرفته است. وی گفت: منتظر هستیم ظرف امروز و فردا اخبار تکمیلی و جزئیات بیشتری به دست ما برسد.
مهرمهر22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد مهدی میرناصری، با اشاره به برگزاری هفته سلامت گوارش، گفت: با توجه به روز جهانی گوارش از سوی سازمان جهانی بهداشت تعیین شده، در بسیاری از کشورها برنامه‌های علمی مختلفی در راستای سلامت گوارش طی یک یا چند روز برگزار می‌شود. وی افزود: هر ساله عنوان مشخصی برای این روز بر اساس نیاز جامعه جهانی از طرف سازمان جهانی بهداشت اعلام می‌شود و موضوع امسال تشخیص زودهنگام و درمان سرطان‌های دستگاه گوارش است که هر کشور متناسب با شرایط خود به نوعی در راستای موضوع برنامه‌های علمی برگزار و آگاهی بخشی می‌کند. به گفته میرناصری، از برنامه‌های هفته گوارش پخش پوستر و بروشورها و بنرهای مرتبط با موضوع این هفته است که در ۱۷ فرهنگسرای تهران و ۷٠٠ بیمارستان در سراسر کشور برای افزایش آگاهی مردم توزیع می‌شود. دبیر اجرایی هفته سلامت گوارش، درباره برنامه‌های هفته سلامت گوارش در ایران، افزود: هفته سلامت گوارش در ایران به مدت یک هفته از اول تا هشتم خرداد ۹۸ در ۱۲ استان کشور با برپایی سمینارها جهت آگاهی بخشی به عموم جامعه در حال برگزاری است. وی در پایان، استان‌های فارس، تهران، گیلان، اصفهان، قم، گلستان، خراسان رضوی، مازندران، اهواز، کردستان و آذربایجان شرقی را از جمله استان‌های مجری طرح هفته سلامت گوارش برشمرد و خاطرنشان کرد: سرطان‌های دستگاه گوارش سهم زیادی از ابتلاء به سرطان را به خود اختصاص داده و با توجه به شیوع سرطان‌های معده و کولون، تمرکز بیشتری برای پیشگیری، تشخیص و درمان به موقع این دو بیماری در این هفته خواهیم داشت.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

​۵ دلیل عجیب گرانی خودرو در بازار!

افتصادنیوز18 دقیقه قبل

اختلاس، به همین خوش‌مزگی!

آفتاب‌نیوز23 دقیقه قبل

موبایل بزودی گران‌تر می‌شود!

افتصادنیوز23 دقیقه قبل