1. خبری
  2. اجتماعی
پوشش خبری

حناچی در «سه‌شنبه‌های بدون خودرو»

اعتراض‌ها به دوچرخه سواری حناچی شدت گرفت

فراروخبرگزاری فرارو
اعتراض‌ها به دوچرخه سواری حناچی شدت گرفت

انتقاد کرباسچی از دوچرخه سواری پیروز حناچی

الفخبرگزاری الف
انتقاد کرباسچی از دوچرخه سواری پیروز حناچی

دوچرخه سواری آقای شهردار حاشیه ساز شد/کنایه اینستاگرامی کرباسچی به حناچی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
دوچرخه سواری آقای شهردار حاشیه ساز شد/کنایه اینستاگرامی کرباسچی به حناچی

به گزارش خبر فوری غلامحسین کرباسچی به دوچرخه سواری پیروز حناچی شهردار جدید تهران در سه‌شنبه‌های بدون خودرو واکنش نشان داد.

وی در اینستاگرامش با انتشار تصویر زیر از او خواست بجای سوارشدن بر دوچرخه با ماشین به سرکارش برود تا بتواند با پیگیری‌هایش معظل ترافیک را زودتر حل کند.

دوچرخه سواری آقای شهردار حاشیه ساز شد/کنایه اینستاگرامی کرباسچی به حناچی - 3

البته حناچی مسیر بازگشت به خانه را هم با دوچرخه طی کرد.

کرباسچی خودش نیز در سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۷ شهردار تهران بود.

خواندن خبر در سایت منبع

حناچی در «سه‌شنبه‌های بدون خودرو»

دنیای اقتصادخبرگزاری دنیای اقتصاد
حناچی در «سه‌شنبه‌های بدون خودرو»

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
همان حال عجیب، بلوغ زود هنگام عاشقانه‌هایم در سردترین فصل سال؛ قصه عشقی که جوانه زدنش با سبز شدن باغچه‌های عزیز و آقاجان هم‌زمان شد. من در همان روزهای سخت، شکار نگاه سرد چشمان زیبای فربد شدم، همان شب‌های دراز، اشکهای بی‌پایان در همجواری نرگس‌ها …فربد از موقعی که مادرش یعنی خاله را از دست داد تابستان‌ها در روستا نزد عزیز و آقاجان می‌ماند. در بدترین حالت روحی و روانی هم حواسم بود که من ماندنی هستم و فربد رفتنی و وصالی بین ما نخواهد بود. در آخرین روزهای تعطیلات دایی و خانواده‌اش از شهرستان آمدند و من و دختردایی راحله دوست صمیمی بودیم. راحله هم سن و سال فربد بود؛ کناره‌گیری من باعث شد راحله حضورش برای فربد پر رنگ باشد؛ همه‌ی روزهایم غم انگیز بود ولی یکشنبه‌ها داغون‌تر می‌شدم؛ یکشنبه‌ای که من شاهد قرار عاشقانه فربد و راحله شدم.
الفالف6 ساعت قبل
شما از جمله کسانی هستید که در زمان تنظیم قانون انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با موازین شرعی حضور داشتید. دانشگاه علوم پزشکی شیراز از همان سال کمیته‌ای برای اجرای قانون انطباق تشکیل داد. من گفتم خانم محترم اینکه می‌گوییم لباس بیمارستان را بپوشید، برای حفظ سلامتی خود شماست. به هرحال این دست موارد وجود دارد و باید با زبان نرم و عدم خشونت و محترمانه همه را به رعایت قانون دعوت کرد. این را هم بگویم قانون انطباق، قانون این کشور است و باید در همه مراکز اجرا شود.
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
برترین‌ها: نیکی کریمی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش، در توضیح آن نوشت: از تست گریم‌های فیلم «عروس»، توسط اقای عبدالله اسکندری و اجرای خانم عاطفه رضوی، چند روز پیش شنیدم به بلیط امروز فیلم عروس آن زمان بیش از هفتاد میلیارد فروش داشته است. عکس غوغا بیات عزیزم.

اخبار بیشتر