1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

بازی پدیده-ماشین سازی

حمله تند یحیی به داور؛با این وضع تا صبح هم نمی‌توانستیم گل بزنیم

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
حمله تند یحیی به داور؛با این وضع تا صبح هم نمی‌توانستیم گل بزنیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل محمدی سرمربی تیم پدیده پس از تساوی 2-2 تیمش مقابل ماشین سازی تبریز، در کنفرانس خبری به شدت از عملکرد داور بازی انتقاد کرد.

یحیی در این خصوص گفت:  امروز داوری هم ما خیلی اذیت کرد. عادت ندارم در مورد داوری حرف بزنم اما داوری را در این مسابقه برای ما گذاشتند که در نیم‌فصل نخست کلاً سه بازی قضاوت کرده که دو مسابقه آن به جنجال کشیده است. با این داور تا صبح هم ما حمله می‌کردیم، نمی‌توانستیم به ماشین‌سازی گل بزنیم. داور (موعود بنیادی‌فر) روی گل حریف یک کرنر بی‌مورد برای آنها گرفت و در یک صحنه دیگر هم موقعیت گلزنی ما را بی‌دلیل قطع کرد. علاوه بر این در بیشتر صحنه ها خطای بی‌موردی برای حریف می‌گرفت.

سرمربی تیم پدیده خراسان ادامه داد: داوری بسیار ضعیف بود. نمی‌دانم برای چه بعد از اینکه ایشان از هفته هفتم به بعد محروم بود، چرا او را برای این دیدار انتخاب کردند. نمی‌دانم چرا داوری که کیفیت ندارد را باید اصلاً به لیگ برگردانیم! بعد از آن هم نمی‌دانم چرا این داور را برای این بازی مهم انتخاب کردند. از باشگاه هم می‌خواهم به فدراسیون نامه بزند و اعتراض کند. همانطور که گفتم با این داور ما تا صبح هم نمی‌توانستیم گل بزنیم، چون بازی را می خواباند.

گل‌محمدی گفت: در وقت اضافه بازیکن حریف پایش را گرفته و داور سوت می‌زند. اصلاً ما نمی‌خواهیم «فیرپلی» کنیم تو چرا سوت می‌زنی؟! اصلاً داور چنین حقی ندارد که بازی را نگه دارد، مگر بازیکنان در هوا به هم برخورد کردند؟ این داور در کل لیگ سه هفته سوت زده،‌ دو هفته آن به جنجال کشیده شده است. درست است شاید ما مثل تیم‌های پایتخت و بزرگ «برش» و پول نداشته باشیم، اما دلیلی ندارد با این داوری‌ها جلوی کار و پیشرفت ما را بگیرند. امروز واقعا برای داوری و برای انتخاب این داور متأسف شدم. این داور با سوت‌های خود همه را عصبی کرد. می‌دانم آدم‌هایی هستند که دوست ندارند تیم ما را اینجای جدول ببیند. برای آنها این موضوع سخت و سنگین است و هر کاری می‌کنند تا تیم ما را پایین بکشند. از باشگاه و بازیکنان می‌خواهم به کارشان ادامه دهند. تا الان جنگیندند و از الان به بعد هم باید با اعتماد به نفس به کارمان ادامه دهیم. امیدوارم باشگاه هم بتوانند از حق بازیکنان که اینطور بازی می‌کنند دفاع کند.

خواندن خبر در سایت منبع

گل‌محمدی: مثل تیم‌های پایتخت برش ندارم/ با این داوری تا فردا صبح هم گل نمی‌زدیم

ایسناخبرگزاری ایسنا
گل‌محمدی: مثل تیم‌های پایتخت برش ندارم/ با این داوری تا فردا صبح هم گل نمی‌زدیم

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش در برابر ماشین‌سازی اظهار کرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و بعد از آن هم موفق شدیم حتی به گل دوم هم برسیم اما از این موفقیت استفاده نکردیم و دو بار روی کرنر گل خوردیم. نمایش خوبی در نیمه نخست داشتیم، در نیمه دوم هم موفق بودیم و بازی را کنترل کردیم اما دوباره روی کرنر آسیب‌پذیر نشان دادیم‌. اگر روی ضربه ایستگاهی حریف تمرکز داشتیم، می‌شد سه امتیاز را بگیریم. نشد یارگیری را خوب انجام دهیم و حقمان گرفتن سه امتیاز بود اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. 

او تصریح کرد: از تماشاگران ممنونم، آنها به شدت خوب حمایت کردند و از آن‌ها ممنونم. جو ورزشگاه و حضور هواداران باورکردنی نبود. کیفیت بدنی بازیکنانم خوب است، تا دقیقه آخر می‌جنگیم و مشکل بدنی نداریم. بعد از بازی با سایپا، چهار روز بعد با سپاهان بازی داشتیم درحالی‌که سپاهان چنین برنامه فشرده‌ای نداشت. این برنامه‌ریزی به ضرر ما تمام شد، وقتی با سپاهان در کورس هستیم نباید چنین اتفاقی می‌افتاد. کیفیت بازی مقابل سپاهان و ماشین‌سازی به نظرم خوب بود و از نظر بدنی آماده بودیم.

گل محمدی با انتقاد از داور مسابقه گفت: بنیادی‌فر سه بار در لیگ هجدهم سوت زده که دو بار آخر با جنجال تمام شده، متاسفانه با این داور اگر تا صبح هم بازی می‌کردیم گل نمی‌زدیم. سر صحنه گل دوم حریف، خطای اشتباه قبل از کرنر و تکرار مجدد کرنر چه دلیلی داشت؟ خطاهای بی‌موردی که برای حریف در نقاط حساس می‌گرفت واقعا عجیب بود. بعد از هفته هفتم که ایشان از قصاوت محروم شد، چرا باید برای تیم بالانشین و به دنبال صدرنشینی انتخاب شود؟ وقتی ایشان استعداد ندارند، چرا باید برای بازی به این اهمیت انتخاب شوند.

سرمربی پدیده افزود: در وقت اضافه حریف پایش را گرفته، شاید ما اصلا نخواهیم فیرپلی کنیم، چرا باید وقتی بازیکن پایش را گرفته، داور سوت بزند؟ داور چرا بازی را خواباند؟ به چه حقی چنین کاری کرد؟ برای چه اصلا چنین داوری انتخاب شد؟ برای بازی پیکان و نفت آبادان که اصلا بازی با قضاوت ایشان نیمه‌تمام ماند!

او افزود: شاید مثل تیم‌های بزرگ پایتخت برش نداشته‌باشیم اما دلیل نمی‌شود با این قبیل داوران جلوی پیشرفت ما را بگیرند. واقعا برای داوری و انتخاب این داور متاسف شدم. حیف از این فوتبال که با سوت‌های بی‌مورد خراب شد. داور همه را عصبی کرد. می‌دانم آدم‌هایی هستند که برایشان سنگین و سخت است، تیم ما را در اینجای جدول ببینند. از بازیکنان و باشگاه می‌خواهم به روندمان ادامه بدهیم. باید بجنگیم و با اعتماد به نفسی بالا کار را پیش ببریم.

گل‌محمدی با تمجید از عملکرد دخسوس گفت: ایشان یکی از بهترین گلرهای ایران است و خیلی خوب کار کرد. برای نیم‌فصل دوم نیز همه چیز بستگی به شرایط باشگاه دارد و باید ببینیم چطور شرایط پیش می‌رود و بعد از بررسی نقاط ضعف و قوت لیست مورد نظر را می‌بندیم.

سرمربی پدیده درباره غیبت ادامه‌دار مهدی‌خانی گفت: هیچ دلیلی ندارد که بخواهم در خصوص این موضوع توضیح دهم. شما در تمرینات حضور ندارید.

خواندن خبر در سایت منبع

ویدیو/خلاصه پدیده-ماشین سازی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری

مهاجری: پدیده بهترین تیم ایران است

ایسناخبرگزاری ایسنا
مهاجری: پدیده بهترین تیم ایران است

به گزارش ایسنا، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز بعد از تساوی مقابل پدیده تیم سابق خود در نشست خبری گفت: تنها بازی‌ای بود که گل تاکتیکی خوردیم. روی تمام مسائل کار کرده‌ بودیم اما گل خوردیم. پدیده بهترین تیم ایران است و زیباترین فوتبال را ارائه می‌کند. صدرنشین است و حقش است. با این بضاعت کم توانستیم مقابل چنین تیمی امتیاز گرفتیم و خوشحالم. در ابتدا جو به شدت سنگین بود و بازیکنانم شوکه بودند.

مهاجری گفت: حق میزبان است که ورزشگاهش را به هر شکلی پر کند. در سال‌هایی که به عنوان بازیکن و مربی در مشهد کار کردم چنین جوی ندیده‌بودم. تیم خوب و کادرفنی خوبی در پدیده هستند و این بازی برای من دوسر برد بود.

سرمربی ماشین‌سازی تصریح کرد: پدیده تیمی بسیار خوب است، مشکلات مختلفی داریم اما توانستیم خوب کار کنیم.

مهاجری خاصرنشان کرد: حق‌کشی در فوتبال زیاد است. در بازی‌های قبلی مقابل سپاهان و پرسپولیس اتفاقاتی افتاد که دیدید. در دورانی که در پدیده بودم، خواهش کردیم بازی پدیده ذوب به خاطر لغو پرواز مشهد اصفهان عقب بیافتد. حتی یک روز جابجا نکردند و تیمم در سه بخش با ماشین عازم اصفهان شد و در نهایت دیدیم که میلاد غریبی رباطش پاره شد. الان میلاد غریبی کجاست؟ چه کسی جواب سرنوشت این جوان را می‌دهد؟

او در خصوص رفتار زشت کنعانی‌زادگان در انتهای مسابقه و تحریک بازیکنان پدیده گفت: عمل زشت، زشت است. من در حال خسته نباشید به بازیکنان حریف و داوری بودم که چنین اتفاقی روی داده‌است. با هر عمل زشتی قطعا برخورد می‌کنم.

مهاجری عنوان کرد: یک سری جاها بازی را کنترل کردیم، اگر کنترل نمی‌کردیم که کلاه سرمان می‌رفت. باید اکبر صادقی را کنترل می‌کردیم. با این حال دو گل تاکتیکی خوردیم. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم ما این همه روی این مسائل کار کردیم و باز اینگونه گل خوردیم. می‌دانستیم تنها جایی که شاید بتوانیم به پدیده ضربه بزنیم، کرنر است و دو بار استفاده کردیم. در نیمه اول که به داور اعتراض کردم به خاطر این بود که فکر کنم لباس بازیکن ماشین‌سازی را کشیدند.

سرمربی ماشین‌سازی افزود: یک سری هیجانات مربوط به جریان مسابقه است، من هم خودم را دوست دارم و هم پدیده و فوتبال شهرم. الان که سیاه‌جامگان نیست ناراحتم اما من امروز در ماشین‌سازی مسئولیت دارم.

مهاجری در خصوص درگیری سرآسیایی و یکی از اعضای کادرفنی ماشین‌سازی گفت: برای ما زشت است که شاهد چنین اتفاقاتی باشیم. من سرآسیایی را بسیار دوست دارم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده‌است. باید بپرسم و با کادرم اگر مقصر باشد برخورد می‌کنم.

او  در پاسخ به اینکه کنعانی‌زادگان با چنین رفتارهایی، شانسی برای بزرگ شدن در فوتبال ایران دارد یا نه، گفت: نمی‌دانم دقیقا چه اتفاقی رخ داده اما هر عمل زشتی را محکوم می‌کنم. اگر قرار باشد بازیکنی رفتارهای زشتی از خود به نمایش بگذارد قطعا شانس بزرگ شدن را از دست می‌دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

مهاجری: مرادمند و صادقی را به تبریز نبردم تا پدیده ضعیف نشود/ بازی امروز نه حساس بود نه مهم!

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
مهاجری: مرادمند و صادقی را به تبریز نبردم تا پدیده ضعیف نشود/ بازی امروز نه حساس بود نه مهم!
مهاجری: مرادمند و صادقی را به تبریز نبردم تا پدیده ضعیف نشود/ بازی امروز نه حساس بود نه مهم! - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و پدیده صحبت‌هایی انجام داد که گزیده‌ای از آن را در ادامه می‌خوانید: 

*درباره پراهیچ و شکایت از پدیده هم گفتند که من این کارها را کردم. ۷ سال است مربی هستم و از این بی اخلاقی‌ها نکردم و  امروز ۲۰ هزار نفر من را تشویق کردند. 

*به بازیکنان و مربیان پدیده خسته نباشید گفتم اما اتفاقاتی افتاد که از دست من خارج است. در این مدت آیا کسی از من بی‌اخلاقی دیده است؟ 

*زمانی که به تراکتورسازی رفتم یک بازیکن از پدیده به آنجا نبردم. پس از آن بازیکن و مدیر برنامه‌اش به من زنگ زد گفت تو بی‌معرفتی که ما را به تراکتورسازی نبردی اما گفتم این اعتقاد من است که تیم شهرم را تضعیف نکنم.

*مرادمند و صادقی به درد تراکتورسازی می‌خوردند، اما از این کار‌ها نکردم و نمی‌خواستم تیم شهرم تضغیف شود.

*خوشحالم مقابل بهترین تیم ایران نتیجه گرفتم اما به خاطر نتیجه گرفتن پدیده ناراحت نمی‌شوم.

*در این ۲۵ سالی که در فوتبال مشهد بودم این جو را ندیده بودم. 

*بازی امروز نه حساس بود نه مهم! امتیاز گرفتن از این پدیده افتخار است. 

*حق کشی برای ماست. در بازی با پرسپولیس مگر حق ما را نخوردند؟

*کنعانی زادگان قرار نبود با ونزوئلا بازی کند. او باید استراحت می کرد. مجید حسینی آسیب دید و او مجبور بود بازی کند. 

*اگر داریوش شجاعیان برگردد استقبال می کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
به گزارش مشرق، کاروان تیم سایپا امروز در شرایطی عازم قطر شد که در فرودگاه با مشکلاتی مواجه شد اما در نهایت با پیگیری‌های علی دایی ۱۵۰۰ دلار هزینه سفر به قطر فراهم شد و مشکل محمدحسین اکبرمنادی، پیمان میری و رضا علیاری حل شد تا این ۳ بازیکن هم با سایر هم تیمی‌هایشان برای برگزاری بازی حساس با الریان راهی دوحه شوند. شاگردان دایی فردا در استادیوم محل برگزاری مسابقه به میزبانی الریان تمرین خواهند داشت. سایپا در این بازی سه مصدوم دارد و به احتمال فراوان کامیاب و کفشگری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. همچنین اعضای ذوب آهن اصفهان نیز امروز برای جدال سرنوشت ساز با الغرافه در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا عازم قطر شدند.
ورزش۳ورزش۳2 ساعت قبل
مدافع پرسپولیس به انتشار مصاحبه‌ای از او که در آن به تیم و شهر نفت مسجد سلیمان اشاره کرده بود، واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد. به گزارش «ورزش سه»، امروز مصاحبه‌ای منتسب به شجاع خلیل زاده انتشار یافته بود که در آن در پاسخ به سوالی درباره جدال با نفت مسجد سلیمان و عدم پیروزی برابر این تیم جمله عجیبی را به کار برده بود و ادعا کرده بود که تاکنون نام این شهر را هم نشنیده است! شجاع خلیل زاده با تکذیب این مصاحبه اعلام کرد که این صحبت‌ها حتی در این روزنامه نیز منتشر نشده و برخی کانال‌ها در فضای مجازی با سواستفاده از این فضا اقدام به ایجاد حاشیه کرده‌اند و همواره برای تمامی مردم ایران و فوتبالدوستان احترام قائل بوده است.
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
ستاره سابق بارسلونا و آرسنال معتقد است فرانک دی یانگ می‌تواند ژاوی و یا اینیستا جدید دنیای فوتبال باشد. یکی از مهمترین و بزرگترین نقل و انتقالات امسال قطعا حضور دی یانگ با ۷۵ میلیون یورو در بارسلونا بوده است. آکادمی آژاکس همیشه بزرگان بسیاری را به دنیای فوتبال معرفی کرده است و اکنون نیز دی یانگ یکی از محصولات این باشگاه است. اورمارس که سال‌های در آرسنال و بارسلونا مشغول بازی بوده است در خصوص دی یانگ گفت: برای بارسلونا داشتن بازیکنانی همچون دی یانگ بسیار مهم است. دی یانگ مسی نیست چراکه تنها یک مسی در دنیا داریم.
خبر ورزشیخبر ورزشی6 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، آدرین رابیو به طور قطعی در پایان فصل به‌عنوان بازیکن آزاد پاری‌سن‌ژرمن را ترک خواهد کرد. عدم تمدید قرارداد این هافبک ۲۳ ساله به این دلیل بود که خودش آزادانه باشگاه آینده‌اش را انتخاب کند. روزنامه فرانسوی «لوپاریزین» خبر داد، آدرین رابیو ۴ پیشنهاد دارد که مقصدش را از بین آن‌ها انتخاب خواهد کرد. بارسلونا نخستین مشتری او بود و ۳ باشگاه دیگر هم آرسنال، لیورپول و تاتنهام همگی در انگلیس هستند. با این حال انتخاب اول رابیو بارسلونا خواهد بود و در صورتی که با کاتالان‌ها به توافق برسد قید حضور در لیگ برتر را خواهد زد.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
رئال در دیداری عجیب امروز با نتیجه ۱-۲ مغلوب خیرونا شد و امیدهایش به قهرمانی تا حد زیادی کاهش یافت. به گزارش «ورزش سه»، رئال ابتدا در نیمه اول با گل کاسیمیرو پیش افتاد اما نیمه دوم دو گل دریافت کرد و بازی را در هانه باخت. سانتی سولاری، سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی حضور یافت و به سوالات پاسخ گفت. خیرونا نیمه دوم بسیار عالی کار کرد و دو گل به ثمر رساند تا بازی برده را از دست بدهیم. مارسلو امروز خوب بود.» نقش غیبت مودریچ در شکست: «مودریچ از جمله بازیکنانی است که غیبت او همیشه به چشم می‌آید.

اخبار بیشتر