بازی پدیده-ماشین سازی
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

بازی پدیده-ماشین سازی

حمله تند یحیی به داور؛با این وضع تا صبح هم نمی‌توانستیم گل بزنیم

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
حمله تند یحیی به داور؛با این وضع تا صبح هم نمی‌توانستیم گل بزنیم
سرمربی تیم پدیده اصلا از عملکرد داور بازی راضی نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل محمدی سرمربی تیم پدیده پس از تساوی 2-2 تیمش مقابل ماشین سازی تبریز، در کنفرانس خبری به شدت از عملکرد داور بازی انتقاد کرد.

یحیی در این خصوص گفت:  امروز داوری هم ما خیلی اذیت کرد. عادت ندارم در مورد داوری حرف بزنم اما داوری را در این مسابقه برای ما گذاشتند که در نیم‌فصل نخست کلاً سه بازی قضاوت کرده که دو مسابقه آن به جنجال کشیده است. با این داور تا صبح هم ما حمله می‌کردیم، نمی‌توانستیم به ماشین‌سازی گل بزنیم. داور (موعود بنیادی‌فر) روی گل حریف یک کرنر بی‌مورد برای آنها گرفت و در یک صحنه دیگر هم موقعیت گلزنی ما را بی‌دلیل قطع کرد. علاوه بر این در بیشتر صحنه ها خطای بی‌موردی برای حریف می‌گرفت.

سرمربی تیم پدیده خراسان ادامه داد: داوری بسیار ضعیف بود. نمی‌دانم برای چه بعد از اینکه ایشان از هفته هفتم به بعد محروم بود، چرا او را برای این دیدار انتخاب کردند. نمی‌دانم چرا داوری که کیفیت ندارد را باید اصلاً به لیگ برگردانیم! بعد از آن هم نمی‌دانم چرا این داور را برای این بازی مهم انتخاب کردند. از باشگاه هم می‌خواهم به فدراسیون نامه بزند و اعتراض کند. همانطور که گفتم با این داور ما تا صبح هم نمی‌توانستیم گل بزنیم، چون بازی را می خواباند.

گل‌محمدی گفت: در وقت اضافه بازیکن حریف پایش را گرفته و داور سوت می‌زند. اصلاً ما نمی‌خواهیم «فیرپلی» کنیم تو چرا سوت می‌زنی؟! اصلاً داور چنین حقی ندارد که بازی را نگه دارد، مگر بازیکنان در هوا به هم برخورد کردند؟ این داور در کل لیگ سه هفته سوت زده،‌ دو هفته آن به جنجال کشیده شده است. درست است شاید ما مثل تیم‌های پایتخت و بزرگ «برش» و پول نداشته باشیم، اما دلیلی ندارد با این داوری‌ها جلوی کار و پیشرفت ما را بگیرند. امروز واقعا برای داوری و برای انتخاب این داور متأسف شدم. این داور با سوت‌های خود همه را عصبی کرد. می‌دانم آدم‌هایی هستند که دوست ندارند تیم ما را اینجای جدول ببیند. برای آنها این موضوع سخت و سنگین است و هر کاری می‌کنند تا تیم ما را پایین بکشند. از باشگاه و بازیکنان می‌خواهم به کارشان ادامه دهند. تا الان جنگیندند و از الان به بعد هم باید با اعتماد به نفس به کارمان ادامه دهیم. امیدوارم باشگاه هم بتوانند از حق بازیکنان که اینطور بازی می‌کنند دفاع کند.

خواندن خبر در سایت منبع

گل‌محمدی: مثل تیم‌های پایتخت برش ندارم/ با این داوری تا فردا صبح هم گل نمی‌زدیم

ایسناخبرگزاری ایسنا
گل‌محمدی: مثل تیم‌های پایتخت برش ندارم/ با این داوری تا فردا صبح هم گل نمی‌زدیم
سرمربی تیم فوتبال پدیده بعد از تساوی مقابل ماشین‌سازی به شدت از عمکلرد داور مسابقه انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش در برابر ماشین‌سازی اظهار کرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و بعد از آن هم موفق شدیم حتی به گل دوم هم برسیم اما از این موفقیت استفاده نکردیم و دو بار روی کرنر گل خوردیم. نمایش خوبی در نیمه نخست داشتیم، در نیمه دوم هم موفق بودیم و بازی را کنترل کردیم اما دوباره روی کرنر آسیب‌پذیر نشان دادیم‌. اگر روی ضربه ایستگاهی حریف تمرکز داشتیم، می‌شد سه امتیاز را بگیریم. نشد یارگیری را خوب انجام دهیم و حقمان گرفتن سه امتیاز بود اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. 

او تصریح کرد: از تماشاگران ممنونم، آنها به شدت خوب حمایت کردند و از آن‌ها ممنونم. جو ورزشگاه و حضور هواداران باورکردنی نبود. کیفیت بدنی بازیکنانم خوب است، تا دقیقه آخر می‌جنگیم و مشکل بدنی نداریم. بعد از بازی با سایپا، چهار روز بعد با سپاهان بازی داشتیم درحالی‌که سپاهان چنین برنامه فشرده‌ای نداشت. این برنامه‌ریزی به ضرر ما تمام شد، وقتی با سپاهان در کورس هستیم نباید چنین اتفاقی می‌افتاد. کیفیت بازی مقابل سپاهان و ماشین‌سازی به نظرم خوب بود و از نظر بدنی آماده بودیم.

گل محمدی با انتقاد از داور مسابقه گفت: بنیادی‌فر سه بار در لیگ هجدهم سوت زده که دو بار آخر با جنجال تمام شده، متاسفانه با این داور اگر تا صبح هم بازی می‌کردیم گل نمی‌زدیم. سر صحنه گل دوم حریف، خطای اشتباه قبل از کرنر و تکرار مجدد کرنر چه دلیلی داشت؟ خطاهای بی‌موردی که برای حریف در نقاط حساس می‌گرفت واقعا عجیب بود. بعد از هفته هفتم که ایشان از قصاوت محروم شد، چرا باید برای تیم بالانشین و به دنبال صدرنشینی انتخاب شود؟ وقتی ایشان استعداد ندارند، چرا باید برای بازی به این اهمیت انتخاب شوند.

سرمربی پدیده افزود: در وقت اضافه حریف پایش را گرفته، شاید ما اصلا نخواهیم فیرپلی کنیم، چرا باید وقتی بازیکن پایش را گرفته، داور سوت بزند؟ داور چرا بازی را خواباند؟ به چه حقی چنین کاری کرد؟ برای چه اصلا چنین داوری انتخاب شد؟ برای بازی پیکان و نفت آبادان که اصلا بازی با قضاوت ایشان نیمه‌تمام ماند!

او افزود: شاید مثل تیم‌های بزرگ پایتخت برش نداشته‌باشیم اما دلیل نمی‌شود با این قبیل داوران جلوی پیشرفت ما را بگیرند. واقعا برای داوری و انتخاب این داور متاسف شدم. حیف از این فوتبال که با سوت‌های بی‌مورد خراب شد. داور همه را عصبی کرد. می‌دانم آدم‌هایی هستند که برایشان سنگین و سخت است، تیم ما را در اینجای جدول ببینند. از بازیکنان و باشگاه می‌خواهم به روندمان ادامه بدهیم. باید بجنگیم و با اعتماد به نفسی بالا کار را پیش ببریم.

گل‌محمدی با تمجید از عملکرد دخسوس گفت: ایشان یکی از بهترین گلرهای ایران است و خیلی خوب کار کرد. برای نیم‌فصل دوم نیز همه چیز بستگی به شرایط باشگاه دارد و باید ببینیم چطور شرایط پیش می‌رود و بعد از بررسی نقاط ضعف و قوت لیست مورد نظر را می‌بندیم.

سرمربی پدیده درباره غیبت ادامه‌دار مهدی‌خانی گفت: هیچ دلیلی ندارد که بخواهم در خصوص این موضوع توضیح دهم. شما در تمرینات حضور ندارید.

خواندن خبر در سایت منبع

مهاجری: پدیده بهترین تیم ایران است

ایسناخبرگزاری ایسنا
مهاجری: پدیده بهترین تیم ایران است
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز می‌گوید تیمش برای اولین به دلیل تاکتیک حریف یک گل دریافت کرده است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز بعد از تساوی مقابل پدیده تیم سابق خود در نشست خبری گفت: تنها بازی‌ای بود که گل تاکتیکی خوردیم. روی تمام مسائل کار کرده‌ بودیم اما گل خوردیم. پدیده بهترین تیم ایران است و زیباترین فوتبال را ارائه می‌کند. صدرنشین است و حقش است. با این بضاعت کم توانستیم مقابل چنین تیمی امتیاز گرفتیم و خوشحالم. در ابتدا جو به شدت سنگین بود و بازیکنانم شوکه بودند.

مهاجری گفت: حق میزبان است که ورزشگاهش را به هر شکلی پر کند. در سال‌هایی که به عنوان بازیکن و مربی در مشهد کار کردم چنین جوی ندیده‌بودم. تیم خوب و کادرفنی خوبی در پدیده هستند و این بازی برای من دوسر برد بود.

سرمربی ماشین‌سازی تصریح کرد: پدیده تیمی بسیار خوب است، مشکلات مختلفی داریم اما توانستیم خوب کار کنیم.

مهاجری خاصرنشان کرد: حق‌کشی در فوتبال زیاد است. در بازی‌های قبلی مقابل سپاهان و پرسپولیس اتفاقاتی افتاد که دیدید. در دورانی که در پدیده بودم، خواهش کردیم بازی پدیده ذوب به خاطر لغو پرواز مشهد اصفهان عقب بیافتد. حتی یک روز جابجا نکردند و تیمم در سه بخش با ماشین عازم اصفهان شد و در نهایت دیدیم که میلاد غریبی رباطش پاره شد. الان میلاد غریبی کجاست؟ چه کسی جواب سرنوشت این جوان را می‌دهد؟

او در خصوص رفتار زشت کنعانی‌زادگان در انتهای مسابقه و تحریک بازیکنان پدیده گفت: عمل زشت، زشت است. من در حال خسته نباشید به بازیکنان حریف و داوری بودم که چنین اتفاقی روی داده‌است. با هر عمل زشتی قطعا برخورد می‌کنم.

مهاجری عنوان کرد: یک سری جاها بازی را کنترل کردیم، اگر کنترل نمی‌کردیم که کلاه سرمان می‌رفت. باید اکبر صادقی را کنترل می‌کردیم. با این حال دو گل تاکتیکی خوردیم. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم ما این همه روی این مسائل کار کردیم و باز اینگونه گل خوردیم. می‌دانستیم تنها جایی که شاید بتوانیم به پدیده ضربه بزنیم، کرنر است و دو بار استفاده کردیم. در نیمه اول که به داور اعتراض کردم به خاطر این بود که فکر کنم لباس بازیکن ماشین‌سازی را کشیدند.

سرمربی ماشین‌سازی افزود: یک سری هیجانات مربوط به جریان مسابقه است، من هم خودم را دوست دارم و هم پدیده و فوتبال شهرم. الان که سیاه‌جامگان نیست ناراحتم اما من امروز در ماشین‌سازی مسئولیت دارم.

مهاجری در خصوص درگیری سرآسیایی و یکی از اعضای کادرفنی ماشین‌سازی گفت: برای ما زشت است که شاهد چنین اتفاقاتی باشیم. من سرآسیایی را بسیار دوست دارم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده‌است. باید بپرسم و با کادرم اگر مقصر باشد برخورد می‌کنم.

او  در پاسخ به اینکه کنعانی‌زادگان با چنین رفتارهایی، شانسی برای بزرگ شدن در فوتبال ایران دارد یا نه، گفت: نمی‌دانم دقیقا چه اتفاقی رخ داده اما هر عمل زشتی را محکوم می‌کنم. اگر قرار باشد بازیکنی رفتارهای زشتی از خود به نمایش بگذارد قطعا شانس بزرگ شدن را از دست می‌دهد.

خواندن خبر در سایت منبع

مهاجری: مرادمند و صادقی را به تبریز نبردم تا پدیده ضعیف نشود/ بازی امروز نه حساس بود نه مهم!

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
مهاجری: مرادمند و صادقی را به تبریز نبردم تا پدیده ضعیف نشود/ بازی امروز نه حساس بود نه مهم!
خبرگزاری میزان- رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: مرادمند و صادقی به درد تراکتورسازی می‌خوردند، اما نمی‌خواستم تیم شهرم تضغیف شود.
مهاجری: مرادمند و صادقی را به تبریز نبردم تا پدیده ضعیف نشود/ بازی امروز نه حساس بود نه مهم! - 0

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و پدیده صحبت‌هایی انجام داد که گزیده‌ای از آن را در ادامه می‌خوانید: 

*درباره پراهیچ و شکایت از پدیده هم گفتند که من این کارها را کردم. ۷ سال است مربی هستم و از این بی اخلاقی‌ها نکردم و  امروز ۲۰ هزار نفر من را تشویق کردند. 

*به بازیکنان و مربیان پدیده خسته نباشید گفتم اما اتفاقاتی افتاد که از دست من خارج است. در این مدت آیا کسی از من بی‌اخلاقی دیده است؟ 

*زمانی که به تراکتورسازی رفتم یک بازیکن از پدیده به آنجا نبردم. پس از آن بازیکن و مدیر برنامه‌اش به من زنگ زد گفت تو بی‌معرفتی که ما را به تراکتورسازی نبردی اما گفتم این اعتقاد من است که تیم شهرم را تضعیف نکنم.

*مرادمند و صادقی به درد تراکتورسازی می‌خوردند، اما از این کار‌ها نکردم و نمی‌خواستم تیم شهرم تضغیف شود.

*خوشحالم مقابل بهترین تیم ایران نتیجه گرفتم اما به خاطر نتیجه گرفتن پدیده ناراحت نمی‌شوم.

*در این ۲۵ سالی که در فوتبال مشهد بودم این جو را ندیده بودم. 

*بازی امروز نه حساس بود نه مهم! امتیاز گرفتن از این پدیده افتخار است. 

*حق کشی برای ماست. در بازی با پرسپولیس مگر حق ما را نخوردند؟

*کنعانی زادگان قرار نبود با ونزوئلا بازی کند. او باید استراحت می کرد. مجید حسینی آسیب دید و او مجبور بود بازی کند. 

*اگر داریوش شجاعیان برگردد استقبال می کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز17 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روز گذشته پس از منتشر شدن خبر محرومیت علیرضا بیرانوند توسط کمیته اخلاق، مهرداد میناوند پیشکسوت جنجالی تیم پرسپولیس به این موضوع در اینستاگرامش واکنش نشان داد. میناوند که همیشه در صفحه اینستاگرامش برای حریفان پرسپولیس کری می‌خواند، این بار در واکنش به محرومیت بیرانوند طعنه سنگینی به تیم سپاهان و امیر قلعه‌نویی زد.
جام نیوزجام نیوز22 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در طول ۴سال حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس همواره این مربی اخلاق‌گرا در فصل نقل‌وانتقالات با خط زدن و کنار گذاشتن مهره‌هایی اسم و رسم‌دار باعث تعجب تمامی اهالی فوتبال شده است از طارمی، مسلمان و رضاییان گرفته تا آخرین این نام‌های بزرگ که گادوین منشا بود. اکنون بازهم شاهد چنین تصمیماتی از سوی سرمربی موفق قهرمان لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود. برانکو در فهرست بازیکنانی که برای فصل آینده مدنظر دارد بر روی نام ۳ستارۀ بزرگ و نامدار خود خط قرمز کشیده است تا برای چندمین بار باعث سورپرایز همگان شود. هنوز به طور مشخص نام این ۳ستاره رسانه‌ای نشده است اما گویا این بازیکنان از باتجربه‌ها و بازیکنان معروف باشگاه به حساب می‌آیند که در طول فصل گذشته حاشیه‌هایی را برای تیم وجود آورده‌اند. باید منتظر ماند و دید که با وجود این اخبار، این‌بار کدام ستاره‌ها با غضب این مربی قاطع روبرو می‌شوند و در نهایت نیز مجبو به ترک سرخ‌پوشان خواهند شد.
جام نیوزجام نیوز19 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال، مدیران این تیم به دنبال جانشین خارجی برای شفر هستند تا در کنار مجیدی لیگ نوزدهم را برای قهرمانی آغاز کنند. یکی از این گزینه‌ها مامیچ سرمربی سابق الهلال می‌باشد که به گفته برخی‌ها به شدت به نیمکت آبی‌ها نزدیک است. لازم به ذکر است در صورتی که مامیچ هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، عمر خربین مهاجم سابق آبی‌های عربستانی نیز، صید بزرگ بعدی مدیران استقلال خواهد بود. گفتنی است خربین تا کنون چندین بار با پیشنهاد آبی‌های تهرانی روبه‌رو شده است ولی پیوستن او در این تابستان به استقلال با حضور مامیچ در تهران، دور از ذهن نخواهد بود.

دانلود؛ گل‌ها و مهارت‌های برتر روی کاستا

طرفداریطرفداری16 ساعت قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین23 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ریکرو و کامپوند از ۳۱ اردیبهشت ماه در سایت آزادی آغاز شده و تا ١٥ خرداد ادامه خواهد داشت. قرار بود از بین ٥ کماندار دعوت شده در اردوی مردان ریکرو، پس از رکوردگیری‌ها و برگزاری مسابقات انتخابی سه نفر برتر راهی هلند شوند. مسابقات انتخابی درون اردویی برگزار شد و در نهایت میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی توانستند مجوز حضور در رقابت‌های جهانی هلند را کسب کنند. به این ترتیب تیم ریکرو بانوان با ترکیب زهرا نعمتب، شیوا شجاع‌مهر و نیلوفر علیپور و تیم ریکرو مردان با ترکیب میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی در رقابت‌های جهانی هلند شرکت خواهند کرد. کمانداران کشورمان ۱۸ خردادماه راهی هلند می‌شوند تا در مسابقات جهانی و کسب سهمیه حضور داشته باشند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

​۵ دلیل عجیب گرانی خودرو در بازار!

افتصادنیوز7 دقیقه قبل

اختلاس، به همین خوش‌مزگی!

آفتاب‌نیوز12 دقیقه قبل

موبایل بزودی گران‌تر می‌شود!

افتصادنیوز12 دقیقه قبل