رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است!

تفاوت رونالدوی پرتغالی با رونالدوی برزیلی چیست؟

مهرخبرگزاری مهر
تفاوت رونالدوی پرتغالی با رونالدوی برزیلی چیست؟
رونالدو، ستاره برزیلی سابق دنیای فوتبال در گفتگو با روزنامه ایتالیایی خودش را با کریس رونالدو که همنام خودش است مقایسه کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، اگرچه نامشان شبیه به هم است، اما در دنیای فوتبال تفاوت‌های زیادی داشتند، حداقل ستاره اسبق برزیلی چنین نظری دارد. کریستیانو رونالدو و رونالدو.

در واقع بزرگ‌ترین تفاوت این دو در نوع و سبک تمرین کردنشان است. رونالدوی برزیلی در گفتگو با گاتزتا دلو اسپرت این چنین گفته است: از نظر پست بازی در زمین متفاوت هستیم، سبک نگرشمان به بازی هم متفاوت است، حتی اگر رونالدو این روزها زیاد هم در مرکز زمین بازی نکند.

او در ادامه گفت: گل‌هایی که او می‌زند با گل‌هایی که من می‌زدم متفاوت بودند. شاید انگیزه و طمع هر دوی ما برای گل زدن به یک اندازه بود. اما تصادفی نیست که کریستیانو با این سبک و توان بازی کردن به سن ۳۳ سالگی رسیده است. بازیکنان زیادی نیستند که از بدنشان مراقبت می‌کنند. اما او این کار را می‌کند و هنوز هم به دنبال پیشرفت است. نمی‌گویم سبک بازی‌مان کاملا در تضاد است، اما با هم تفاوت زیادی دارد. من تمرین می‌کردم چون مجبور بودم، اما او این کار را می‌کند چون عاشقش است.

رونالدو در ادامه مقایسه خودشان گفت: نمی‌خواهم بگویم زمانی که من بازی می‌کردم بازی کردن از حالا سخت‌تر بود، اما ما در شرایط متفاوت و با تیم‌های متفاوت روبرو شدیم. درباره توپ طلا هم حداقل خود ما بازیکنان این را می‌دانیم که نتایج در این که این جایزه به چه کسی می‌رسد تاثیر زیادی دارد. ببینید در جام جهانی مودریچ و کرواسی بهتر از رونالدو و پرتغال بودند.

خواندن خبر در سایت منبع

ریوالدو: به رونالدو ظلم شد

ایسناخبرگزاری ایسنا
ریوالدو: به رونالدو ظلم شد
ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل بر این باور است که باید توپ طلا به کریستیانو رونالدو می‌رسید و در حق این بازیکن ظلم شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اسکای اسپورت، لوکا مودریچ ستاره کروات رئال مادرید به امپراطوری 10 ساله کریستیانو رونالدو و لیونل مسی پایان داد و توانست توپ طلا را به دست آورد.

ریوالدو، ستاره برزیلی سابق بارسلونا مودریچ را شایسته توپ طلا نمی‌داند. او در این باره،گفت‌: بله. قبول دارم که مودریچ با تیم‌ ‌ملی کرواسی درخشید و توانست که با رئال مادرید هم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد اما از نظر من او شایسته کسب توپ طلا نبود و باید این جایزه به کریستیانو رونالدو می‌رسید.

ریوالدو در بخش دیگری از صحبت‌هایش، اضافه کرد: رونالدو و مسی همچنان هم بهترین هستند و تاثیرگذارترین بازیکنان به شمار می‌آیند. دلیلی وجود نداشت که توپ طلا به رونالدو نرسد. به این بازیکن ظلم شد و به همین خاطر هم او در مراسم توپ طلا شرکت نکرد.

این ستاره برزیلی سابق بارسلونا در پایان سخنانش درباره برگزار شدن فینال لیبرتادورس در خارج از آرژانتین اشاره کرد و گفت‌: به نظرم این یک تصمیم غیرمنطقی بود و اصلا به سود فوتبال آرژانتین نیست. بسیاری براین باور هستند که آرژانتین شایستگی میزبانی رقابت‌های بزرگ را ندارد. آنها باید با این مشکل مواجه می‌شدند و نه این که از ترس آن به کشور دیگری پناه برند.

خواندن خبر در سایت منبع

نکته آماری؛ رونالدو اولین بازیکنِ فصل 2018/19 در بین 5 لیگ معتبر اروپایی است که از مرز 100 شوت می‌گذرد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
نکته آماری؛ رونالدو اولین بازیکنِ فصل 2018/19 در بین 5 لیگ معتبر اروپایی است که از مرز 100 شوت می‌گذرد
این درحالی است که در سایر لیگ های معتبر، هیچ بازیکنی به 60 شوت زده به سمت دروازه رقبا هم نرسیده است!

طرفداری- در جریان پیروزی 1-0 یوونتوس مقابل اینتر، کریستیانو رونالدو پس از 11 بازی سری آ در گلزنی یا ثبت پاس گل موفق ظاهر نشد اما او به یک رکورد شخصی مهم در این فصل رسید.

به نقل از اوپتا؛ رونالدو در این فصل سری آ تاکنون 103 بار به سمت دروازه رقبا شوتزنی کرده و موفق به ثبت 10 گل شده است. به عبارتی تقریبا از هر 10 شوت او، یک گل به دست آمده است. در بین بازیکنان شاغل در 5 لیگ معتبر اروپایی، رونالدو حداقل 40 شوت بیشتر از بقیه زده است. هیچ بازیکنی در لیگ های معتبر اروپایی در این فصل حتی به مرز 60 شوت زده به سمت دروازه حریفان نرسیده است. (لیگ داخلی)

خواندن خبر در سایت منبع

چرا انتقال کریستیانو رونالدو به اینتر منتفی شد؟

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
چرا انتقال کریستیانو رونالدو به اینتر منتفی شد؟
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس در دوران جوانی در مسیر انتقال به باشگاه اینترمیلان قرار داشت.

ورزش سه: کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس در دوران جوانی در مسیر انتقال به باشگاه اینترمیلان قرار داشت.

یوونتوس امشب در شرایطی به مصاف اینتر  رفته که کریستیانو رونالدو برای اولین بار با لباس این تیم برابر رقیب دیرینه بیانکونری در سری آ قرار خواهد گرفت.

اما در اوایل هزاره جدید و زمانیکه هنوز رونالدو در آکادمی اسپورتینگ لیسبون مشغول به بازی کردن بود، لوییس سوارز مهاجم سابق اینتر بعد از اینکه یک گل دیدنی مشابه رونالدو برزیلی از ستاره پرتغالی می بیند، با سران باشگاه اینتر تماس گرفته و رونالدو را به مدیران این تیم پیشنهاد می دهد.

چرا انتقال کریستیانو رونالدو به اینتر منتفی شد؟ - 4

اما اینتر که در آن مقطع رونالدوی برزیلی را در اختیار داشت تمایلی به جذب ستاره پرتغالی نشان نمی دهد و در نهایت او مدتی بعد راهی منچستریونایتد می شود.

در آن مقطع یوونتوس نیز تا آستانه عقد قرارداد با رونالدو پیش رفت و قرار بود مارچلو سالاس به عنوان بخشی از قرارداد راهی پرتغال شود اما مخالفت ستاره شیلیایی باعث بر هم خوردن این انتقال و رقم خوردن سرنوشت دیگری برای کریستیانو شد.

خواندن خبر در سایت منبع

رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است!
رونالدو، ستاره سابق فوتبال برزیل دیدار یوونتوس و اینتر را مسابقه ای فراتر از امتیازات توصیف کرد.
رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است! - 0

ورزش سه: رونالدو، ستاره سابق فوتبال برزیل دیدار یوونتوس و اینتر را مسابقه ای فراتر از امتیازات توصیف کرد.

 رونالدو همچنین درباره نبرد این دو تیم در سالهای دور و اتفاقات جنجالی پنالتی گرفته نشده مدافع یوونتوس روی او و اتفاقاتی که منجر به قهرمانی بیانکونری شد نیز صحبت کرد.

رونالدو گفت: "مقایسه من و رونالدو برایم خنده دار است زیرا ما بازیکنانی با دو سبک متفاوت هستیم و بالاتر از همه چیز نه سال بین دوران ورزشی ما فاصله بوده است. ما در دوران مختلفی فوتبال بازی کردیم و حالا فوتبال به سرعت تغییر کرده و هر روز با سرعت بیشتری تغییر می کند.

رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است! - 5

من نمی خواهم بگویم که زمان من شرایط سخت تر بود، اما با تیم های مختلف با شرایطی بسیار متفاوت روبرو شدیم.

دیدار یوونتوس و اینتر مسابقه ای فراتر از امتیازات بوده و من را به یاد سال 1998 می اندازد. در آن مقطع ما به دنبال فتح اسکودتو بودیم اما حالا شرایط اینگونه نیست و ما باید با شجاعت برابر یوونتوس بازی کنیم تا نشان دهیم رشد کرده ایم.

دیدارجنجالی سال 1998؟ بیست سال از آن بازی گذشته و بارها در موردش صحبت کرده ایم اما آنچه اتفاق افتاد یک رسوایی بود. من چیز دیگری نمی دانستم اما آن مقطع یک دوره متفاوت برای فوتبال ایتالیا بود."

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| محمد نصرتی در خصوص بازی تیم ملی مقابل عراق و شکست در این دیدار گفت: تیم ملی در دیدار با عراق نه تنها خوب نبود بلکه فکر می‌کنم حتی بد هم بود. بازیکن اسبق تیم ملی در مورد اعتراض‌هایی که به فهرست نفرات دعوت شده صورت گرفته و خیلی‌ها عقیده دارند نفرات دیگری می‌توانستند دعوت شوند هم خاطرنشان کرد: این دیگر سلیقه سرمربی تیم ملی است و باید اجازه دهیم سرمربی تیم به هر شکل که با تفکراتش جور در می‌آید بازیکنان مورد نظرش را دعوت کند. بازیکن اسبق تیم ملی در مورد اینکه چقدر امیدوار به صعود است هم گفت: ما هنوز نباید نا امید شویم و امید داریم. با خود عراق و بحرین در شرایط میزبانی بازی داریم و با هنگ‌کنگ هم در تهران بازی داریم و یک بازی با کامبوج خارج از خانه‌ است که بازی راحتی است و اگر هر ۱۲ امتیاز باقی مانده را بگیریم و نتیجه بازی عراق و بحرین هم به سود ما تمام شود می‌توانیم صعود کنیم و نباید از الان نا امید باشیم. سرمربی گل‌ریحان در مورد شرایط این تیم در لیگ یک هم گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
با اینکه خیلی‌ها از همین حالا به تکرار طلای المپیک توسط حسن یزدانی در توکیو دل بسته‌اند، اما به نظر می‌رسد صید طلای المپیک ۲۰۲۰ خیلی هم راحت نیست. حالا بزرگترین دغدغه این نابغه کشتی ایران کسب طلای المپیک برای دومین دوره متوالی است. البته در آن مقطع یزدانی در ۷۴ کیلوگرم کشتی می‌گرفت و کاکس در ۸۶ کیلو روی تشک رفت. البته خود کاکس هم به خوبی می‌داند که رویارویی با حسن یزدانی برایش به مراتب سخت‌تر از علیرضا کریمی است. قطعا بازهم می‌توانیم حسن یزدانی را شانس نخست طلای المپیک بدانیم؛ اما بعد از عبور از یک حریف سرسخت به نام جی دن کاکس.
ورزش۳ورزش۳23 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در هفته‌های اخیر حواشی عجیبی در مورد کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله و پرتغالی یوونتوس رخ داده و همین موضوع ممکن است آینده این بازیکن نامدار را به چالش بکشاند. طبق ادعای نشریه کالچومرکاتو، یوونتوس به فکر فروش این بازیکن افتاده است. کریستیانو رونالدو سالانه ۳۰ میلیون یورو حقوق از یوونتوس دریافت می‌کند و مدیران بیانکونری معتقدند پرداخت چنین رقم هنگفتی به رونالدو باعث می‌شود امکان سرمایه گذاری برای جذب بازیکنان جوان کمتر شود. آندره آنیلی از فابیو پاراتیچی خواسته شریط جذب بازیکنان جوان را بررسی کند و به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو در این مسیر قربانی خواهد شد. با فروش کریستیانو رونالدو، یوونتوس دیگر ملزم به پرداخت این حقوق سنگین نخواهد بود و می‌تواند برای جذب چند بازیکن جوان اقدام کند.
مهرمهر22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، داوود عزیزی مدیر کل مجلس با اعلام ارائه گزارش تحقیق و تفحص عمکلرد ده ساله دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در این هفته در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مردم با هدف به شفافیت عمکلرد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و تسهیل در امور و اصلاح ساختار این دو باشگاه انجام شده استمدیر کل مجلس وزارت ورزش و جوانان گفت: تحقیق و تفحص از منابع، مصارف و نظام مدیریت شرکت‌های فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در صحن علنی مجلس طی یکسال انجام شدوی درباره محورهای تحقیق و تفحص مجلس گفت: درآمدها و مصارف و هرینه‌های دو باشگاه در ده سال گذشته، جریمه‌های بین المللی و ملی دو باشگاه و دلایل ام در ده سال گذشته و تغییرات سازمانی و ساز و کار نظارتی و راهبری در دو باشگاههای استقلال و پرسپولیس در یک دهه گذشته از جمله موارد مورد توجه و بررسی وکلای مردم در مجلس است.
وانانیوزوانانیوز5 ساعت قبل
وی اظهار داشت: مقابل بلاروس به مشکل برنخوردیم اما ابتدای بازی کمی با افت و خیز مواجه شدیم. ستاره تکنیکی افزود: بازیکنان با کیفیت بالای زیادی داریم اما گاهی عامل تجربه باعث می‌شود که نتوانیم نتیجه مطلوب در موقعیت‌های گل بگیریم. وی ادامه داد: کسب چنین بردی خوشحال‌کننده است. به نظرم ما در مسیر پیشرفت گام برمی‌داریم. باید همین روند را تا حضور در مسابقات جام ملت‌ها حفظ کنیم. در این راه ۲ بازی دوستانه در ماه مارس می‌توانند حائزاهمیت باشند. در این مسابقه ماتیاس گینتر ۴۱، لئون گورتسکا ۴۹، تونی کروس ۵۵ و ۸۳ برای آلمان گلزنی کردند. تیم آلمان هم اکنون با ۱۸ امتیاز صدرنشین گروه سی است. هلند با ۱۶ امتیاز تیم دوم گروه است. این دو تیم هم اکنون بر سر کسب عنوان تیم نخست گروه با هم رقابت دارند.

نکاتی برای سلامت شاغلانی که طولانی می‌ایستند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم دکتر آزاده حکاک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: بسیاری از افراد ممکن است شغلشان به گونه‌ای باشد که در طول روز مجبور باشند طولانی مدت بایستند یا ۲ ساعت بدون استراحت، ایستاده کار کنند، این افراد در معرض آسیب‌های عضلانی - اسکلتی در مفاصل مختلف بدنشان هستند. عضلات درگیر در ایستادن‌های طولانیوی گفت: شایع‌ترین آسیبی که در اثر ایستادن‌های طولانی برای این افراد به وجود می‌آید در ناحیه کمر، زانو، مچ پا و پاشنه آن‌هاست. حکاک زاده گفت: تمرینات مختص این گونه مشاغل، به ۲ دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از «تمرینات درمانی» که بعد از احساس درد تجویز ‌می‌شود و باید انجام شود و «تمرینات پیشگیری» که افراد برای این که دچار مشکل نشوند، انجام می‌دهند. ورزش؛ بهترین راه برای پیشگیریوی افزود: افراد فعال در این دسته از مشاغل علاوه بر آن که باید یکسری تمرینات ورزشی روزانه در طول زندگی خود داشته باشند؛ باید یکسری تمرینات نیز برای جلوگیری از ایجاد درد در محل کار انجام دهند که بهتر است زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. متخصص پزشکی ورزشی گفت: افرادی که هم اکنون شاغل هستند و در برخی از عضلات همانند گردن و کمر خود احساس درد می‌کنند، باید در شروع انجام برنامه‌های ورزشی به طور کامل معاینه شوند، سپس تمرینات درمانی را آغاز کنند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری5 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری5 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مادر ۷ فرزند از تأثیر مثبت ازدواج در سن کم می‌گوید / تربیت فرزندانم را به حضور در تیم ملی تیراندازی ترجیح دادم

قدس آنلاین56 دقیقه قبل

احتمال فعال شدن متروی اصفهان تا عصر امروز وجود دارد

مهر59 دقیقه قبل

برگزاری جشن نوشتار سینمایی به تعویق افتاد

ایسنا1 ساعت قبل

دمای زیر صفر درجه در مناطق زلزله‌زده و ۱۲ شهر دیگر

ایسنا1 ساعت قبل

جلسات کمیته تنظیم بازار روزانه برگزار می‌شود

مهر1 ساعت قبل

عزل شهردار ناحیه به دلیل قصور در برف روز گذشته

انتخاب1 ساعت قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

14 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1