رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است!

تفاوت رونالدوی پرتغالی با رونالدوی برزیلی چیست؟

مهرخبرگزاری مهر
تفاوت رونالدوی پرتغالی با رونالدوی برزیلی چیست؟
رونالدو، ستاره برزیلی سابق دنیای فوتبال در گفتگو با روزنامه ایتالیایی خودش را با کریس رونالدو که همنام خودش است مقایسه کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، اگرچه نامشان شبیه به هم است، اما در دنیای فوتبال تفاوت‌های زیادی داشتند، حداقل ستاره اسبق برزیلی چنین نظری دارد. کریستیانو رونالدو و رونالدو.

در واقع بزرگ‌ترین تفاوت این دو در نوع و سبک تمرین کردنشان است. رونالدوی برزیلی در گفتگو با گاتزتا دلو اسپرت این چنین گفته است: از نظر پست بازی در زمین متفاوت هستیم، سبک نگرشمان به بازی هم متفاوت است، حتی اگر رونالدو این روزها زیاد هم در مرکز زمین بازی نکند.

او در ادامه گفت: گل‌هایی که او می‌زند با گل‌هایی که من می‌زدم متفاوت بودند. شاید انگیزه و طمع هر دوی ما برای گل زدن به یک اندازه بود. اما تصادفی نیست که کریستیانو با این سبک و توان بازی کردن به سن ۳۳ سالگی رسیده است. بازیکنان زیادی نیستند که از بدنشان مراقبت می‌کنند. اما او این کار را می‌کند و هنوز هم به دنبال پیشرفت است. نمی‌گویم سبک بازی‌مان کاملا در تضاد است، اما با هم تفاوت زیادی دارد. من تمرین می‌کردم چون مجبور بودم، اما او این کار را می‌کند چون عاشقش است.

رونالدو در ادامه مقایسه خودشان گفت: نمی‌خواهم بگویم زمانی که من بازی می‌کردم بازی کردن از حالا سخت‌تر بود، اما ما در شرایط متفاوت و با تیم‌های متفاوت روبرو شدیم. درباره توپ طلا هم حداقل خود ما بازیکنان این را می‌دانیم که نتایج در این که این جایزه به چه کسی می‌رسد تاثیر زیادی دارد. ببینید در جام جهانی مودریچ و کرواسی بهتر از رونالدو و پرتغال بودند.

خواندن خبر در سایت منبع

ریوالدو: به رونالدو ظلم شد

ایسناخبرگزاری ایسنا
ریوالدو: به رونالدو ظلم شد
ستاره سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال برزیل بر این باور است که باید توپ طلا به کریستیانو رونالدو می‌رسید و در حق این بازیکن ظلم شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اسکای اسپورت، لوکا مودریچ ستاره کروات رئال مادرید به امپراطوری 10 ساله کریستیانو رونالدو و لیونل مسی پایان داد و توانست توپ طلا را به دست آورد.

ریوالدو، ستاره برزیلی سابق بارسلونا مودریچ را شایسته توپ طلا نمی‌داند. او در این باره،گفت‌: بله. قبول دارم که مودریچ با تیم‌ ‌ملی کرواسی درخشید و توانست که با رئال مادرید هم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد اما از نظر من او شایسته کسب توپ طلا نبود و باید این جایزه به کریستیانو رونالدو می‌رسید.

ریوالدو در بخش دیگری از صحبت‌هایش، اضافه کرد: رونالدو و مسی همچنان هم بهترین هستند و تاثیرگذارترین بازیکنان به شمار می‌آیند. دلیلی وجود نداشت که توپ طلا به رونالدو نرسد. به این بازیکن ظلم شد و به همین خاطر هم او در مراسم توپ طلا شرکت نکرد.

این ستاره برزیلی سابق بارسلونا در پایان سخنانش درباره برگزار شدن فینال لیبرتادورس در خارج از آرژانتین اشاره کرد و گفت‌: به نظرم این یک تصمیم غیرمنطقی بود و اصلا به سود فوتبال آرژانتین نیست. بسیاری براین باور هستند که آرژانتین شایستگی میزبانی رقابت‌های بزرگ را ندارد. آنها باید با این مشکل مواجه می‌شدند و نه این که از ترس آن به کشور دیگری پناه برند.

خواندن خبر در سایت منبع

نکته آماری؛ رونالدو اولین بازیکنِ فصل 2018/19 در بین 5 لیگ معتبر اروپایی است که از مرز 100 شوت می‌گذرد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
نکته آماری؛ رونالدو اولین بازیکنِ فصل 2018/19 در بین 5 لیگ معتبر اروپایی است که از مرز 100 شوت می‌گذرد
این درحالی است که در سایر لیگ های معتبر، هیچ بازیکنی به 60 شوت زده به سمت دروازه رقبا هم نرسیده است!

طرفداری- در جریان پیروزی 1-0 یوونتوس مقابل اینتر، کریستیانو رونالدو پس از 11 بازی سری آ در گلزنی یا ثبت پاس گل موفق ظاهر نشد اما او به یک رکورد شخصی مهم در این فصل رسید.

به نقل از اوپتا؛ رونالدو در این فصل سری آ تاکنون 103 بار به سمت دروازه رقبا شوتزنی کرده و موفق به ثبت 10 گل شده است. به عبارتی تقریبا از هر 10 شوت او، یک گل به دست آمده است. در بین بازیکنان شاغل در 5 لیگ معتبر اروپایی، رونالدو حداقل 40 شوت بیشتر از بقیه زده است. هیچ بازیکنی در لیگ های معتبر اروپایی در این فصل حتی به مرز 60 شوت زده به سمت دروازه حریفان نرسیده است. (لیگ داخلی)

خواندن خبر در سایت منبع

چرا انتقال کریستیانو رونالدو به اینتر منتفی شد؟

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
چرا انتقال کریستیانو رونالدو به اینتر منتفی شد؟
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس در دوران جوانی در مسیر انتقال به باشگاه اینترمیلان قرار داشت.

ورزش سه: کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس در دوران جوانی در مسیر انتقال به باشگاه اینترمیلان قرار داشت.

یوونتوس امشب در شرایطی به مصاف اینتر  رفته که کریستیانو رونالدو برای اولین بار با لباس این تیم برابر رقیب دیرینه بیانکونری در سری آ قرار خواهد گرفت.

اما در اوایل هزاره جدید و زمانیکه هنوز رونالدو در آکادمی اسپورتینگ لیسبون مشغول به بازی کردن بود، لوییس سوارز مهاجم سابق اینتر بعد از اینکه یک گل دیدنی مشابه رونالدو برزیلی از ستاره پرتغالی می بیند، با سران باشگاه اینتر تماس گرفته و رونالدو را به مدیران این تیم پیشنهاد می دهد.

چرا انتقال کریستیانو رونالدو به اینتر منتفی شد؟ - 4

اما اینتر که در آن مقطع رونالدوی برزیلی را در اختیار داشت تمایلی به جذب ستاره پرتغالی نشان نمی دهد و در نهایت او مدتی بعد راهی منچستریونایتد می شود.

در آن مقطع یوونتوس نیز تا آستانه عقد قرارداد با رونالدو پیش رفت و قرار بود مارچلو سالاس به عنوان بخشی از قرارداد راهی پرتغال شود اما مخالفت ستاره شیلیایی باعث بر هم خوردن این انتقال و رقم خوردن سرنوشت دیگری برای کریستیانو شد.

خواندن خبر در سایت منبع

رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است!
رونالدو، ستاره سابق فوتبال برزیل دیدار یوونتوس و اینتر را مسابقه ای فراتر از امتیازات توصیف کرد.
رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است! - 0

ورزش سه: رونالدو، ستاره سابق فوتبال برزیل دیدار یوونتوس و اینتر را مسابقه ای فراتر از امتیازات توصیف کرد.

 رونالدو همچنین درباره نبرد این دو تیم در سالهای دور و اتفاقات جنجالی پنالتی گرفته نشده مدافع یوونتوس روی او و اتفاقاتی که منجر به قهرمانی بیانکونری شد نیز صحبت کرد.

رونالدو گفت: "مقایسه من و رونالدو برایم خنده دار است زیرا ما بازیکنانی با دو سبک متفاوت هستیم و بالاتر از همه چیز نه سال بین دوران ورزشی ما فاصله بوده است. ما در دوران مختلفی فوتبال بازی کردیم و حالا فوتبال به سرعت تغییر کرده و هر روز با سرعت بیشتری تغییر می کند.

رونالدو: مقایسه من و کریس رونالدو خنده‌دار است! - 5

من نمی خواهم بگویم که زمان من شرایط سخت تر بود، اما با تیم های مختلف با شرایطی بسیار متفاوت روبرو شدیم.

دیدار یوونتوس و اینتر مسابقه ای فراتر از امتیازات بوده و من را به یاد سال 1998 می اندازد. در آن مقطع ما به دنبال فتح اسکودتو بودیم اما حالا شرایط اینگونه نیست و ما باید با شجاعت برابر یوونتوس بازی کنیم تا نشان دهیم رشد کرده ایم.

دیدارجنجالی سال 1998؟ بیست سال از آن بازی گذشته و بارها در موردش صحبت کرده ایم اما آنچه اتفاق افتاد یک رسوایی بود. من چیز دیگری نمی دانستم اما آن مقطع یک دوره متفاوت برای فوتبال ایتالیا بود."

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

درگیری لفظی تند خداداد عزیزی و فیروز کریمی در «ستاره‌ساز»

مهرمهر10 ساعت قبل

فیلم | بیرانوند به این دلیل تا اطلاع ثانوی محروم شد!

خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل

ماجرای ازدواج کیمیا علیزاده و معدنچی

مهرمهر10 ساعت قبل

دانلود؛ وقتی جام قهرمانی از دستان سرخیو آگوئرو و دی بروین سقوط می‌کند (شوخی باشگاه منچسترسیتی با هواداران)

طرفداریطرفداری9 ساعت قبل
طرفداری - شوخی باشگاه منچسترسیتی با تعدادی از هواداران خود را می‌توانید مشاهده نمایید. در این ویدیو کوین دی بروین و سرخیو آگوئرو جام قهرمانی قلابی لیگ برتر انگلیس را به پایین می‌اندازند و این اتفاق را به گردن چند هوادار منچسترسیتی می‌اندازند.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزشی‎؛ رقابت‌های قهرمان کشوری راگبی بانوان از ۲۷ تیر در زمین شماره چهار مجموعه آزادی برگزار می‌شود. تیم‌های سیرجان، زنجان، خراسان رضوی، مازندران (سه تیم)، شیراز، مهرگان شیراز، تهران کلاب، داتیس تهران (۲ تیم)، هرمزگان، دانشگاه آزاد اسلامی، کرمانشاه، گلستان، البرز، خراسان جنوبی (طبس) و اردبیل در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.
جام نیوزجام نیوز10 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، با پایان رسیدن لیگ برتر فوتبال، باشگاه پرسپولیس مانند سایر باشگاه‌ها به دنبال حضور موفق در بازار نقل و انتقالات است. برانکو در نیم فصل با پافشاری، مسئولان پرسپولیس را مجبور به جذب محمد نادری کرد. این بازیکن در چند دیدار ابتدایی برای سرخ‌پوشان عملکرد مطلوبی نداشت و با انتقادهایی از سوی هواداران و کارشناسان فوتبال روبرو شد اما رفته رفته و با اعتماد برانکو این مدافع جوان در ترکیب پرسپولیس جا افتاد و اکنون به مهره‌ای انکارناپذیر و تاثیرگذار بدل شده است. قرارداد محمد نادری با پرسپولیس به شکل قرضی و تا آخر فصل بود و بر اساس شنیده‌ها باشگاه پرسپولیس در حال مهیا کردن مقدمات قرارداد بلندمدت با نادری است. البته هنوز به صورت رسمی باشگاه در این باره چیزی اعلام نکرده اما تردیدی نیست حضور این مدافع در جمع شاگردان برانکو نخستین خبر خوش نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی‌ها به شمار می‌رود.

اخبار بیشتر