هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!

عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش
تعداد اندکی از هواداران پرسپولیس برای حمایت از ثبات مدیریت در این باشگاه، مقابل وزارت ورزش تجمع کردند.

به گزارش خبرورزشی، تعداد هواداران پرسپولیس که امروز مقابل وزارت ورزش در حمایت از حمیدرضا گرشاسبی تجمع کردند بیشتر از تعداد انگشتان یک دست نیست. آن‌ها از وزیر ورزش خواستند با ادامه فعالیت گرشاسبی موافقت کند.این اتفاق در حالی رخ داد که وزیر اصلا تهران نیست و به استان کرمان سفر کرده است!

عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش - 2

خواندن خبر در سایت منبع

هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!
با جدایی دو عضو از هیات مدیره استقلال و 3 عضو از هیات مدیره پرسپولیس عملا قدرت تصمیم گیری در راس مدیریت دو باشگاه محبوب پایتخت از بین می رود.

به گزارش "ورزش‌سه"، قانون جدید بازنشستگی در فوتبال تاثیر بسزایی گذاشته و از آنجایی که مدیران زیادی بازنشسته هستند و باید سمت شان را ترک کنند، ترکش های این اتفاق گریبان خیلی از پست ها را می گیرد. علاوه بر مسائلی که در راس فدراسیون فوتبال  به وجود خواهد آمد، استقلال و پرسپولیس نیز از این موضوع استثنا نیستند و 5 مدیر باید پست شان را ترک کنند.

در پرسپولیس مهم ترین تغییر درباره حمید رضا گرشاسبی است؛ سرپرست باشگاه پرسپولیس اگرچه هنوز رسما استعفا نداده اما راهی برای بقا ندارد و باید مدیریت باشگاه سرخپوش پایتخت را تحویل بدهد. از سوی دیگر حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی دو عضو هیات مدیره پرسپولیس هم از سمت شان استعفا کرده اند و باید جای خود را به افراد دیگری بدهند. با جدایی 3 عضو هیات مدیره (گرشاسبی، روغنی و حاجی بیگی) از پرسپولیس عملا هیات مدیره این باشگاه زیر حد نصاب رسیده است. حالا از جمع مدیران پرسپولیس فقط جعفر کاشانی می تواند در سمت ریاست هیات مدیره باقی بماند .

در استقلال هم شرایط خیلی تفاوتی نمی کند؛ جواد قراب و اکبر ملکی دو عضو بازنشسته هیات مدیره این باشگاه هستند که جدایی شان از جمع مدیران این باشگاه قطعی است. با رفتن این دو عضو هیات مدیره استقلال با حضور امیرحسین فتحی و حسن زمانی دو نفره خواهد شد و بازهم به زیر حد نصاب می رسد.

با شرایط کنونی از آنجایی که هیات مدیره ها حداقل باید 3 نفره باشد، عملا هیات مدیره دو باشگاه محبوب پایتخت از قدرت تصمیم گیری ساقط می شود و وزارت ورزش به عنوان متولی استقلال و پرسپولیس هرچه سریع تر باید در راستای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره اقدام کند. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده در این خصوص چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

خواندن خبر در سایت منبع

حاجی‌بیگی: استعفا داده‌ایم و منتظر تصمیم وزارتیم

اصلاحات پرسخبرگزاری اصلاحات پرس
حاجی‌بیگی: استعفا داده‌ایم و منتظر تصمیم وزارتیم
عضو مستعفی باشگاه پرسپولیس می‌گوید در انتظار تصمیم وزارت ورزش و جوانان است.

محمدرضا حاجی‌بیگی که روز پنج‌شنبه نامه استعفای خود را به وزیر ورزش و جوانان داده بود، صبح امروز در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافت.

وی در گفت‌وگو با ایسنا درباره استعفای خود و دیگر اعضای هیأت‌مدیره اظهار کرد: عصر روز پنج‌شنبه به همراه دو عضو دیگر هیات مدیره نامه استعفای خود را به وزیر ورزش دادیم و فعلا هم منتظر تصمیم وزیر هستیم.

او درباره این که آیا گرشاسبی هم در محل باشگاه حاضر خواهد شد، گفت: قرار است بیایند تا ببینیم وزیر محترم ورزش و جوانان چه تصمیمی می‌گیرند.

خواندن خبر در سایت منبع

پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل!

تابناکخبرگزاری تابناک
پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل!
نکته عجیب اینکه وزیر ورزش هم کسی را جای این مدیر بازنشسته منصوب نکرده است! این درحالی است که از مدتها قبل بازنشستگی گرشاسبی مشخص بود و این سردرگمی و بلاتکلیفی از نقاط ضعف بزرگ سلطانی فر است.

گرشاسبی در نخستین روز پس از مهلت پایانی حضور بازنشستگان و در حالی که استعفا کرده بود، در ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر نشد تا این تیم بدون مدیر اداره شود.

به گزارش تابناک ورزشی، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به دلیل بازنشستگی برای ادامه کار در این باشگاه به مشکل برخورد کرده امروز در محل کارش حاضر نشد. نکته عجیب اینکه وزیر ورزش هم کسی را جای این مدیر بازنشسته منصوب نکرده است! این درحالی است که از مدتها قبل بازنشستگی گرشاسبی مشخص بود و این سردرگمی و بلاتکلیفی از نقاط ضعف بزرگ سلطانی فر است. 

پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل! - 3

گرشاسبی به همراه ایرج عرب معاون پشتیبانی باشگاه پرسپولیس که شانس زیادی برای سرپرستی موقت این باشگاه بعد از گرشاسبی دارد راهی مراسم تشییع پیکر مرحوم بهزاد کتیرایی شد و به همین دلیل امروز در محل کارش حاضر نشد. قرار است از سوی وزارت ورزش و جوانان تا امروز وضعیت همکاری یا پایان همکاری گرشاسبی با باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

خواندن خبر در سایت منبع

گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس حاضر نشد؛ سرخپوشان در انتظار تصمیم وزیر ورزش!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس حاضر نشد؛ سرخپوشان در انتظار تصمیم وزیر ورزش!
مدیرعامل پرسپولی به مراسم تشییع پیکر مرحوم بهزاد کتیرایی رفته است.

طرفداری- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز در محل کارش حاضر نشد.

به گزارش فارس، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به دلیل بازنشستگی برای ادامه کار در این باشگاه به مشکل برخورد کرده امروز در محل کارش حاضر نشد. گرشاسبی به همراه ایرج عرب، معاون پشتیبانی باشگاه پرسپولیس که شانس زیادی برای سرپرستی موقت این باشگاه بعد از گرشاسبی دارد راهی مراسم تشییع پیکر مرحوم بهزاد کتیرایی شد و به همین دلیل امروز در محل کارش حاضر نشد.

قرار است از سوی وزارت ورزش و جوانان تا امروز وضعیت همکاری یا پایان همکاری گرشاسبی با باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | هولناک‌ترین و عجیب‌ترین اتفاقات حین رانندگی

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل

ژاوی: تصور نمی‌کردم در ایران از فوتبال خداحافظی کنم/ برای مربیگری انگیزه زیادی دارم/ تیمم را با فلسفه کرایوف و گواردیولا بنا می‌کنم+ فیلم

الفالف20 ساعت قبل
ژاوی افزود: مانند همیشه آمدن به ایران برای من لذت بخش بود چرا که مردم به من لطف دارند. زمان‌هایی که به ایران آمدم از مردم احترام زیادی دریافت کردم و این برای من از فوتبال ایران و کل دنیا باقی می‌ماند. تیم مربیگری ام را آماده کرده‌ام و شرایط را برای سال بعد آماده می‌کنم اکنون زمان خداحافظی است. این روز‌ها هم احساسات زیادی را از کل دنیا دریافت می‌کنم و به نظرم همین لحظات را انتخاب می‌کنم. همیشه نام‌های زیادی حوالی بارسا شنیده می‌شود و حتی نام من هم به عنوان گزینه سرمربیگری بارسا مطرح شد.
طرفداریطرفداری49 دقیقه قبل
طرفداری- اورلیو دی لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی که پس از انتقال گونزالو هیگواین به یوونتوس، از مدیران این تیم کینه به دل گرفته است، امروز در مصاحبه‌ای عنوان کرد که آن‌ها فصل قبل قهرمان سری آ شده‌اند. دی لورنتیس در گفتگو با کوریره دلو اسپورت، گفت: اسکودتو فصل گذشته چندان دیگر اهمیتی برای ما ندارد، ما آن اسکودتو را از نظر اخلاقی فتح کردیم، می‌دانم آن جام به ما تعلق دارد. با سبک بازی فوق العاده‌ای که داشتیم و متفاقا همه آن را پذیرفته بودند، ما قهرمان شدیم. البته که می‌دانم در فوتبال، عوامل خارجی دیگری هم دخیل هستند، عواملی به غیر از مربیان و بازیکنان، این عوامل باعث می‌شوند که چیزهایی تحت تأثیر قرار بگیرند. وی پیش از این گفته بود از احتمال حضور ساری در یوونتوس گفته بود چندان شگفت زده نخواهد شد، او در این باره می‌گوید:
نودنود5 ساعت قبل
باشگاه رئال مادرید به اظهارات سرمربی تاتنهام واکنش نشان داده است. به گزارش وبسایت نود، باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای به اظهارات اخیر مائوریسیو پوچتینو واکنش نشان داده است. سرمربی تاتنهام در مصاحبه‌ای که با رسانه‌های اسپانیا داشت عنوان کرده بود رئال مادرید به تاتنهام اجازه نداده پیش از فینال لیگ قهرمانان در مجموعه تمرینی آن‌ها اقامت کند و فلورنتینو پرز به او گفته تنها زمانی که سرمربی رئال شود می‌تواند به والدبباس بیاید. در بیانیه رئال مادرید آمده: «باشگاه ما از اظهارات مائوریسیو پوچتینو شگفت زده شده است. دو باشگاه لیورپول و تاتنهام از ما خواستند که در یکی از زمین‌های تمرین باشگاه تمرین کنند و ما با درخواست آن‌ها موافقت کردیم.
صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
سید حسن موسوی نژاد در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در خصوص آخرین وضع تیم ملی دوومیدانی کارگری اعزامی به مسابقات جهانی افزود: از زمانی که فدراسیون تصمیم گرفت تا از قهرمانان ملی برای مسابقات کارگری استفاده نکند باعث افزایش انگیزه در بین ورزشکاران کارگر شد. وی ادامه داد: دوومیدانی کاران با انگیزه زیادی درحال تمرین کردن هستند و از ۲۸ خرداد اردوی نهایی که متصل به اعزام است در تهران برپا خواهد شد. سرمربی تیم ملی کارگری با اشاره به مشکلات مالی موجود گفت: با ۱۳ ورزشکار مرد و ۷ دوومیدانی کار زن عازم مسابقات جهانی می‌شویم. هرچند در هر بخش مردان و زنان میتوانستیم ۱۸ نفر اعزام کنیم، اما به علت کمبود منابع مالی با ۲۰ ورزشکار راهی مسابقات می‌شویم. موسوی نژاد با اشاره به قهرمانی دوره قبل ایران در مسابقات دوومیدانی جهانی افزود: در بخش مردان در ۱۲ ماده و در بخش زنان در ۱۱ ماده شرکت می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم قهرمانی دوره قبل را تکرار کنیم. کاروان اعزامی ورزش کارگری با نام «طلایه داران رونق تولید» متشکل از ۱۴۰ نفر است که از این تعداد ۱۲۰ نفر را ورزشکاران کارگر زن و مرد تشکیل می‌دهند که در ۹ رشته ورزشی کشتی فرنگی، کشتی ساحلی، والیبال ساحلی، کاراته (مردان)، دوومیدانی، تنیس‌روی میز، پتانک و جودو (زنان و مردان) در قالب ۱۶ تیم در این دوره از مسابقات که ۱۱ تا ۱۶ تیر در شهر تورتوزا اسپانیا برگزار می‌شود شرکت خواهد کرد.
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
در بخش آقایان: در بخش بانوان: به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون ورزش کارگری؛ انجمن بولینگ، بیلیارد و بولس فدراسیون ورزش کارگری کشور به منظور حضور در مسابقات جهانی کارگران (اسپانیا) اعضای تیم خود را در ۲ بخش آقایان و بانوان به شرح زیر اعلام کرد:۱- رحیم زارع ۲- بهزاد زارع ۳- محمدرضا زارع ۴- غلامعلی شهمرادی ۵- محمدآقاجری ۶- میلاد خالقی ۷- حسین حمیدیان ۸- علیرضا قربانی سرطایی۱- ستاره نیک منش ۲- آزاده قشقایی ۳- ندا قاسمی زاده ۴- آناهیتا قربانی سرطایی ۵- نیلوفر قربانی سرطاییمحمدهادی خشنودی قصرالدشتی به عنوان سرمربی و عباس علوانی به عنوان مربی هدایت تیم را بر عهده دارند. سید حمید غفاری هم سرپرست تیم است. ششمین دوره مسابقات جهانی ورزش کارگری از ۱۱ تا ۱۶ تیر امسال در شهر تورتوزا اسپانیا برگزار می‌شود و کاروان ایران در ۹ رشته آقایان و بانوان در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

اخبار بیشتر