1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!

عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش

به گزارش خبرورزشی، تعداد هواداران پرسپولیس که امروز مقابل وزارت ورزش در حمایت از حمیدرضا گرشاسبی تجمع کردند بیشتر از تعداد انگشتان یک دست نیست. آن‌ها از وزیر ورزش خواستند با ادامه فعالیت گرشاسبی موافقت کند.این اتفاق در حالی رخ داد که وزیر اصلا تهران نیست و به استان کرمان سفر کرده است!

عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش - 2

خواندن خبر در سایت منبع

هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!

به گزارش "ورزش‌سه"، قانون جدید بازنشستگی در فوتبال تاثیر بسزایی گذاشته و از آنجایی که مدیران زیادی بازنشسته هستند و باید سمت شان را ترک کنند، ترکش های این اتفاق گریبان خیلی از پست ها را می گیرد. علاوه بر مسائلی که در راس فدراسیون فوتبال  به وجود خواهد آمد، استقلال و پرسپولیس نیز از این موضوع استثنا نیستند و 5 مدیر باید پست شان را ترک کنند.

در پرسپولیس مهم ترین تغییر درباره حمید رضا گرشاسبی است؛ سرپرست باشگاه پرسپولیس اگرچه هنوز رسما استعفا نداده اما راهی برای بقا ندارد و باید مدیریت باشگاه سرخپوش پایتخت را تحویل بدهد. از سوی دیگر حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی دو عضو هیات مدیره پرسپولیس هم از سمت شان استعفا کرده اند و باید جای خود را به افراد دیگری بدهند. با جدایی 3 عضو هیات مدیره (گرشاسبی، روغنی و حاجی بیگی) از پرسپولیس عملا هیات مدیره این باشگاه زیر حد نصاب رسیده است. حالا از جمع مدیران پرسپولیس فقط جعفر کاشانی می تواند در سمت ریاست هیات مدیره باقی بماند .

در استقلال هم شرایط خیلی تفاوتی نمی کند؛ جواد قراب و اکبر ملکی دو عضو بازنشسته هیات مدیره این باشگاه هستند که جدایی شان از جمع مدیران این باشگاه قطعی است. با رفتن این دو عضو هیات مدیره استقلال با حضور امیرحسین فتحی و حسن زمانی دو نفره خواهد شد و بازهم به زیر حد نصاب می رسد.

با شرایط کنونی از آنجایی که هیات مدیره ها حداقل باید 3 نفره باشد، عملا هیات مدیره دو باشگاه محبوب پایتخت از قدرت تصمیم گیری ساقط می شود و وزارت ورزش به عنوان متولی استقلال و پرسپولیس هرچه سریع تر باید در راستای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره اقدام کند. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده در این خصوص چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

خواندن خبر در سایت منبع

حاجی‌بیگی: استعفا داده‌ایم و منتظر تصمیم وزارتیم

اصلاحات پرسخبرگزاری اصلاحات پرس
حاجی‌بیگی: استعفا داده‌ایم و منتظر تصمیم وزارتیم

محمدرضا حاجی‌بیگی که روز پنج‌شنبه نامه استعفای خود را به وزیر ورزش و جوانان داده بود، صبح امروز در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافت.

وی در گفت‌وگو با ایسنا درباره استعفای خود و دیگر اعضای هیأت‌مدیره اظهار کرد: عصر روز پنج‌شنبه به همراه دو عضو دیگر هیات مدیره نامه استعفای خود را به وزیر ورزش دادیم و فعلا هم منتظر تصمیم وزیر هستیم.

او درباره این که آیا گرشاسبی هم در محل باشگاه حاضر خواهد شد، گفت: قرار است بیایند تا ببینیم وزیر محترم ورزش و جوانان چه تصمیمی می‌گیرند.

خواندن خبر در سایت منبع

پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل!

تابناکخبرگزاری تابناک
پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل!

گرشاسبی در نخستین روز پس از مهلت پایانی حضور بازنشستگان و در حالی که استعفا کرده بود، در ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر نشد تا این تیم بدون مدیر اداره شود.

به گزارش تابناک ورزشی، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به دلیل بازنشستگی برای ادامه کار در این باشگاه به مشکل برخورد کرده امروز در محل کارش حاضر نشد. نکته عجیب اینکه وزیر ورزش هم کسی را جای این مدیر بازنشسته منصوب نکرده است! این درحالی است که از مدتها قبل بازنشستگی گرشاسبی مشخص بود و این سردرگمی و بلاتکلیفی از نقاط ضعف بزرگ سلطانی فر است. 

پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل! - 3

گرشاسبی به همراه ایرج عرب معاون پشتیبانی باشگاه پرسپولیس که شانس زیادی برای سرپرستی موقت این باشگاه بعد از گرشاسبی دارد راهی مراسم تشییع پیکر مرحوم بهزاد کتیرایی شد و به همین دلیل امروز در محل کارش حاضر نشد. قرار است از سوی وزارت ورزش و جوانان تا امروز وضعیت همکاری یا پایان همکاری گرشاسبی با باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

خواندن خبر در سایت منبع

گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس حاضر نشد؛ سرخپوشان در انتظار تصمیم وزیر ورزش!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس حاضر نشد؛ سرخپوشان در انتظار تصمیم وزیر ورزش!

طرفداری- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز در محل کارش حاضر نشد.

به گزارش فارس، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به دلیل بازنشستگی برای ادامه کار در این باشگاه به مشکل برخورد کرده امروز در محل کارش حاضر نشد. گرشاسبی به همراه ایرج عرب، معاون پشتیبانی باشگاه پرسپولیس که شانس زیادی برای سرپرستی موقت این باشگاه بعد از گرشاسبی دارد راهی مراسم تشییع پیکر مرحوم بهزاد کتیرایی شد و به همین دلیل امروز در محل کارش حاضر نشد.

قرار است از سوی وزارت ورزش و جوانان تا امروز وضعیت همکاری یا پایان همکاری گرشاسبی با باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا8 ساعت قبل
با حضور دو تیم سایپا و ذوب آهن در مرحله پلی آف آسیا، هواداران ایرانی توجه چندانی به اتفاق عجیبی که برای فوتبال ایران با کاهش سهمیه شکل گرفته نداشتند اما آن را می‌توان شاهکار بزرگی از سوی فدراسیونی دانست که ادعای پنج ستاره و برتر بودن در آسیا را دارد. به گزارش ایلنا، پیروزی جالب ۳ بر ۲ ذوب‌آهن برابر الغرافه قطر و شکست یک بر ۳ واپسین دقایق سایپا مقابل الریان دیگر تیم قطری در دیدارهای سه‌شنبه شب پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا بدین معناست که ایران پیکارهای ۲۰۱۹ این جام را با ۳ تیم و به روایت بهتر با سهمیه «۱+۲» آغاز می‌کند که یک مورد کمتر از اکثر قریب به اتفاق ادوار اخیر این رقابت‌ها است. احتمال تحقق یکی، دو حالت آخر البته اندک است و فوتبال ما ذاتا آنقدر توان دارد که لااقل سهمیه ۲+۲ یا ۱+۲ را برای خود حفظ کند و کنار گذاشته شدن دائمی کشورهای فاقد شرایط ضروری و انتقال سهمیه آنان به ما و برخی کشورهای دیگر صاحب سهمیه‌های متغیر، کمک بزرگی به ما در این راه بوده است. آرزویی که نصف شدبا این حال برد دراماتیک ذوبی‌ها برابر الغرافه در شرایطی که ابتدا ۰-۲ عقب افتاده بودند سبب شد باخت و حذف سایپا قدری از تاثیرگذاری خود را از دست بدهد. به این سبب است که باید آرزو می‌کردیم مردان علی دایی جنگنده‌تر از هر زمانی الریان را ساقط کنند و شاگردان علیرضا منصوریان نیز امیدهای یاران مهدی طارمی (الغرافه) را پایان بخشند.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
سردار آزمون به حس خوب خود و هواداران در زنیت اشاره کرد. به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای لیگ اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها زنیت توانست ۳ بر یک فنرباغچه را شکست دهد و راهی مرحله بعد شود. سردار آزمون بعد از این بازی گفت: خیلی احساس خوبی دارم که به تیم جدیدی آمدم که هواداران زیاد و خوبی دارد که به نظرم بهترین هواداران روسیه است. همچنین کادرفنی خیلی خوبی در تیم زنیت داریم. او در ادامه صحبت‌های خود گفت: اوضاع بازی تیم در دیدار رفت فرق می‌کرد.
فراروفرارو3 ساعت قبل
در یکی از مهمترین بازی‌ها زنیت برابر فنرباغچه قرار گرفت و میزبان سه بر یک پیروز شد. سردار آزمون که در ترکیب اصلی زنیت حضور داشت پاس گل نخست را داد و در دقیقه ۴ نماینده روس پیش افتاد. با این نتیجه با توجه به پیروزی یک بر صفر فنرباغچه در دیدار رفت زنیت حذف می‌شد. با این گل زنیت به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. دینامو زاگرب، ناپولی و اینتراخت فرانکفورت هم با پیروزی برابر حریفانشان به مرحله یک هشتم صعود کردند.
ایلناایلنا7 ساعت قبل
ورژن ایرانی نرم‌افزار VAR اما کم‌کم دارد یادآور هدست‌های ایرانی می‌شود که با هزینه‌ای کمتر در اختیار داوران قرار گرفته بود اما کارآیی لازم را نداشت. ورژن ایرانی نرم‌افزار VAR اما کم‌کم دارد یادآور هدست‌های ایرانی می‌شود که با هزینه‌ای کمتر در اختیار داوران قرار گرفته بود اما کارآیی لازم را نداشت. حالا کمیته داوران با پروژه دیگری مواجه شده که در همان قدم اول شکست خورده و کمیته داوران را مجاب کرده که با صرف هزینه‌ای بیشتر به سراغ استانداردهای جهانی یا روش‌های دیگری برود. در نرم‌افزار VAR مورد تأیید فیفا، مدت زمانی که بین اعلام داور و بازبینی صحنه مورد نظر طول می‌کشد، چیزی حدود ۵ ثانیه است. در جلسه‌ای که کمیته داوران از تعدادی داوران دعوت کرده بود تا در اجرای آزمایشی نرم‌افزار VAR شرکت کنند، این نکته مورد اعتراض تعدادی از داوران قرار گرفت.
برترین‌هابرترین‌ها8 ساعت قبل
مارکا مدعی شد گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید، در تابستان پیش رو راهی تاتنهام خواهد شد. ورزش سه: به نظر می‌رسد دوران حضورگرت بیل در ترکیب رئال مادرید رو به پایان باشد و وی در پایان فصل برنابئو را به مقصد باشگاه قبلی خود تاتنهام ترک خواهد کرد. رئال مادرید قصد دارد در تابستان پیش رو یکی از بین ادن هازارد یا کریستن اریکسن را جذب کند و نمایش‌های گرت بیل نیز به قدری متقاعد کننده نبوده که کهکشانی‌ها تمایلی به حفظ او داشته باشند. علیرغم شش فصل حضور در لالیگا، گرت بیل هنوز قادر به یادگیری زبان اسپانیایی نبوده و ارتباط خوبی با همبازیان خود در رختکن رئال مادرید ندارد. همچنین عملکرد فراتر از انتظار وینیسیوس جونیور در ماه‌های اخیر باعث شده گرت بیل در بسیاری از بازی‌ها به عنوان بازیکن جانشین راهی میدان شود و به همین دلیل، رئال مادرید دیگر تمایلی به ماندن وی در برنابئو ندارد.

اخبار بیشتر