هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!

عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش
تعداد اندکی از هواداران پرسپولیس برای حمایت از ثبات مدیریت در این باشگاه، مقابل وزارت ورزش تجمع کردند.

به گزارش خبرورزشی، تعداد هواداران پرسپولیس که امروز مقابل وزارت ورزش در حمایت از حمیدرضا گرشاسبی تجمع کردند بیشتر از تعداد انگشتان یک دست نیست. آن‌ها از وزیر ورزش خواستند با ادامه فعالیت گرشاسبی موافقت کند.این اتفاق در حالی رخ داد که وزیر اصلا تهران نیست و به استان کرمان سفر کرده است!

عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش - 2

خواندن خبر در سایت منبع

هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!
با جدایی دو عضو از هیات مدیره استقلال و 3 عضو از هیات مدیره پرسپولیس عملا قدرت تصمیم گیری در راس مدیریت دو باشگاه محبوب پایتخت از بین می رود.

به گزارش "ورزش‌سه"، قانون جدید بازنشستگی در فوتبال تاثیر بسزایی گذاشته و از آنجایی که مدیران زیادی بازنشسته هستند و باید سمت شان را ترک کنند، ترکش های این اتفاق گریبان خیلی از پست ها را می گیرد. علاوه بر مسائلی که در راس فدراسیون فوتبال  به وجود خواهد آمد، استقلال و پرسپولیس نیز از این موضوع استثنا نیستند و 5 مدیر باید پست شان را ترک کنند.

در پرسپولیس مهم ترین تغییر درباره حمید رضا گرشاسبی است؛ سرپرست باشگاه پرسپولیس اگرچه هنوز رسما استعفا نداده اما راهی برای بقا ندارد و باید مدیریت باشگاه سرخپوش پایتخت را تحویل بدهد. از سوی دیگر حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی دو عضو هیات مدیره پرسپولیس هم از سمت شان استعفا کرده اند و باید جای خود را به افراد دیگری بدهند. با جدایی 3 عضو هیات مدیره (گرشاسبی، روغنی و حاجی بیگی) از پرسپولیس عملا هیات مدیره این باشگاه زیر حد نصاب رسیده است. حالا از جمع مدیران پرسپولیس فقط جعفر کاشانی می تواند در سمت ریاست هیات مدیره باقی بماند .

در استقلال هم شرایط خیلی تفاوتی نمی کند؛ جواد قراب و اکبر ملکی دو عضو بازنشسته هیات مدیره این باشگاه هستند که جدایی شان از جمع مدیران این باشگاه قطعی است. با رفتن این دو عضو هیات مدیره استقلال با حضور امیرحسین فتحی و حسن زمانی دو نفره خواهد شد و بازهم به زیر حد نصاب می رسد.

با شرایط کنونی از آنجایی که هیات مدیره ها حداقل باید 3 نفره باشد، عملا هیات مدیره دو باشگاه محبوب پایتخت از قدرت تصمیم گیری ساقط می شود و وزارت ورزش به عنوان متولی استقلال و پرسپولیس هرچه سریع تر باید در راستای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره اقدام کند. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده در این خصوص چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

خواندن خبر در سایت منبع

حاجی‌بیگی: استعفا داده‌ایم و منتظر تصمیم وزارتیم

اصلاحات پرسخبرگزاری اصلاحات پرس
حاجی‌بیگی: استعفا داده‌ایم و منتظر تصمیم وزارتیم
عضو مستعفی باشگاه پرسپولیس می‌گوید در انتظار تصمیم وزارت ورزش و جوانان است.

محمدرضا حاجی‌بیگی که روز پنج‌شنبه نامه استعفای خود را به وزیر ورزش و جوانان داده بود، صبح امروز در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافت.

وی در گفت‌وگو با ایسنا درباره استعفای خود و دیگر اعضای هیأت‌مدیره اظهار کرد: عصر روز پنج‌شنبه به همراه دو عضو دیگر هیات مدیره نامه استعفای خود را به وزیر ورزش دادیم و فعلا هم منتظر تصمیم وزیر هستیم.

او درباره این که آیا گرشاسبی هم در محل باشگاه حاضر خواهد شد، گفت: قرار است بیایند تا ببینیم وزیر محترم ورزش و جوانان چه تصمیمی می‌گیرند.

خواندن خبر در سایت منبع

پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل!

تابناکخبرگزاری تابناک
پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل!
نکته عجیب اینکه وزیر ورزش هم کسی را جای این مدیر بازنشسته منصوب نکرده است! این درحالی است که از مدتها قبل بازنشستگی گرشاسبی مشخص بود و این سردرگمی و بلاتکلیفی از نقاط ضعف بزرگ سلطانی فر است.

گرشاسبی در نخستین روز پس از مهلت پایانی حضور بازنشستگان و در حالی که استعفا کرده بود، در ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر نشد تا این تیم بدون مدیر اداره شود.

به گزارش تابناک ورزشی، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به دلیل بازنشستگی برای ادامه کار در این باشگاه به مشکل برخورد کرده امروز در محل کارش حاضر نشد. نکته عجیب اینکه وزیر ورزش هم کسی را جای این مدیر بازنشسته منصوب نکرده است! این درحالی است که از مدتها قبل بازنشستگی گرشاسبی مشخص بود و این سردرگمی و بلاتکلیفی از نقاط ضعف بزرگ سلطانی فر است. 

پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل! - 3

گرشاسبی به همراه ایرج عرب معاون پشتیبانی باشگاه پرسپولیس که شانس زیادی برای سرپرستی موقت این باشگاه بعد از گرشاسبی دارد راهی مراسم تشییع پیکر مرحوم بهزاد کتیرایی شد و به همین دلیل امروز در محل کارش حاضر نشد. قرار است از سوی وزارت ورزش و جوانان تا امروز وضعیت همکاری یا پایان همکاری گرشاسبی با باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

خواندن خبر در سایت منبع

گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس حاضر نشد؛ سرخپوشان در انتظار تصمیم وزیر ورزش!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس حاضر نشد؛ سرخپوشان در انتظار تصمیم وزیر ورزش!
مدیرعامل پرسپولی به مراسم تشییع پیکر مرحوم بهزاد کتیرایی رفته است.

طرفداری- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز در محل کارش حاضر نشد.

به گزارش فارس، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به دلیل بازنشستگی برای ادامه کار در این باشگاه به مشکل برخورد کرده امروز در محل کارش حاضر نشد. گرشاسبی به همراه ایرج عرب، معاون پشتیبانی باشگاه پرسپولیس که شانس زیادی برای سرپرستی موقت این باشگاه بعد از گرشاسبی دارد راهی مراسم تشییع پیکر مرحوم بهزاد کتیرایی شد و به همین دلیل امروز در محل کارش حاضر نشد.

قرار است از سوی وزارت ورزش و جوانان تا امروز وضعیت همکاری یا پایان همکاری گرشاسبی با باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم/هت‌تریک رونالدو در شب گلباران حریف توسط پرتغال

الفالف2 روز قبل
فیلم/هت‌تریک رونالدو در شب گلباران حریف توسط پرتغالگروه ورزشی الف، ۲۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۲۷ ۳۹۸۰۸۲۴۰۲۹پرتغال با درخشش و هت‌تریک رونالدو موفق شد لیتوانی را با ۶ گل در هم بکوبد.

نکاتی برای سلامت شاغلانی که طولانی می‌ایستند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم دکتر آزاده حکاک در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: بسیاری از افراد ممکن است شغلشان به گونه‌ای باشد که در طول روز مجبور باشند طولانی مدت بایستند یا ۲ ساعت بدون استراحت، ایستاده کار کنند، این افراد در معرض آسیب‌های عضلانی - اسکلتی در مفاصل مختلف بدنشان هستند. عضلات درگیر در ایستادن‌های طولانیوی گفت: شایع‌ترین آسیبی که در اثر ایستادن‌های طولانی برای این افراد به وجود می‌آید در ناحیه کمر، زانو، مچ پا و پاشنه آن‌هاست. حکاک زاده گفت: تمرینات مختص این گونه مشاغل، به ۲ دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از «تمرینات درمانی» که بعد از احساس درد تجویز ‌می‌شود و باید انجام شود و «تمرینات پیشگیری» که افراد برای این که دچار مشکل نشوند، انجام می‌دهند. ورزش؛ بهترین راه برای پیشگیریوی افزود: افراد فعال در این دسته از مشاغل علاوه بر آن که باید یکسری تمرینات ورزشی روزانه در طول زندگی خود داشته باشند؛ باید یکسری تمرینات نیز برای جلوگیری از ایجاد درد در محل کار انجام دهند که بهتر است زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. متخصص پزشکی ورزشی گفت: افرادی که هم اکنون شاغل هستند و در برخی از عضلات همانند گردن و کمر خود احساس درد می‌کنند، باید در شروع انجام برنامه‌های ورزشی به طور کامل معاینه شوند، سپس تمرینات درمانی را آغاز کنند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
با اینکه خیلی‌ها از همین حالا به تکرار طلای المپیک توسط حسن یزدانی در توکیو دل بسته‌اند، اما به نظر می‌رسد صید طلای المپیک ۲۰۲۰ خیلی هم راحت نیست. حالا بزرگترین دغدغه این نابغه کشتی ایران کسب طلای المپیک برای دومین دوره متوالی است. البته در آن مقطع یزدانی در ۷۴ کیلوگرم کشتی می‌گرفت و کاکس در ۸۶ کیلو روی تشک رفت. البته خود کاکس هم به خوبی می‌داند که رویارویی با حسن یزدانی برایش به مراتب سخت‌تر از علیرضا کریمی است. قطعا بازهم می‌توانیم حسن یزدانی را شانس نخست طلای المپیک بدانیم؛ اما بعد از عبور از یک حریف سرسخت به نام جی دن کاکس.
صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
سعید بهرام زاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت:: با توجه به فراهم نبودن شرایط و ریزش برف سنگین در مناطق مختلف کشور سازمان لیگ فدراسیون والیبال همه مسابقات هفته ششم را که قرار بود امروز برگزار شود به زمان دیگری موکول کرد. بدیهی است تاریخ برگزاری مسابقات این هفته اعلام خواهد شد. در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال شهر‌های تهران، ارومیه، آمل، مریوان، گنبد، اردکان میزبان هستند.
ورزش۳ورزش۳21 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در هفته‌های اخیر حواشی عجیبی در مورد کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله و پرتغالی یوونتوس رخ داده و همین موضوع ممکن است آینده این بازیکن نامدار را به چالش بکشاند. طبق ادعای نشریه کالچومرکاتو، یوونتوس به فکر فروش این بازیکن افتاده است. کریستیانو رونالدو سالانه ۳۰ میلیون یورو حقوق از یوونتوس دریافت می‌کند و مدیران بیانکونری معتقدند پرداخت چنین رقم هنگفتی به رونالدو باعث می‌شود امکان سرمایه گذاری برای جذب بازیکنان جوان کمتر شود. آندره آنیلی از فابیو پاراتیچی خواسته شریط جذب بازیکنان جوان را بررسی کند و به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو در این مسیر قربانی خواهد شد. با فروش کریستیانو رونالدو، یوونتوس دیگر ملزم به پرداخت این حقوق سنگین نخواهد بود و می‌تواند برای جذب چند بازیکن جوان اقدام کند.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری3 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری3 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری23 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

با حمایت بیشتر مسئولان، لیگ برتری باقی می‌مانیم

ایسنا14 دقیقه قبل

صعود تیم ملی سابر ایران به یک چهارم نهایی جام‌جهانی مصر

میزان‌آنلاین17 دقیقه قبل

ماجدی: تیم ملی با هزاران تماشاگر عاشق صعود می‌کند

ایلنا21 دقیقه قبل

شعبه ویژه حل اختلاف کارگری و اتاق بازرگانی در ساوه افتتاح شد

ایسنا22 دقیقه قبل

لزوم ورود شرکت‌های دانش‌بنیان به حوزه غذا

فارس22 دقیقه قبل

اسنپ دستورالعمل نظارت بر تاکسی‌های اینترنتی را امضا کرد

فارس24 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

12 ساعت قبلاقتصاد آنلاین0

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

23 ساعت قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

1 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

2 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1