1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!

عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش
تعداد اندکی از هواداران پرسپولیس برای حمایت از ثبات مدیریت در این باشگاه، مقابل وزارت ورزش تجمع کردند.

به گزارش خبرورزشی، تعداد هواداران پرسپولیس که امروز مقابل وزارت ورزش در حمایت از حمیدرضا گرشاسبی تجمع کردند بیشتر از تعداد انگشتان یک دست نیست. آن‌ها از وزیر ورزش خواستند با ادامه فعالیت گرشاسبی موافقت کند.این اتفاق در حالی رخ داد که وزیر اصلا تهران نیست و به استان کرمان سفر کرده است!

عکس| تجمع هواداران پرسپولیس مقابل وزارت ورزش - 2

خواندن خبر در سایت منبع

هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
هیات مدیره سرخابی ها، زیر حد نصاب!
با جدایی دو عضو از هیات مدیره استقلال و 3 عضو از هیات مدیره پرسپولیس عملا قدرت تصمیم گیری در راس مدیریت دو باشگاه محبوب پایتخت از بین می رود.

به گزارش "ورزش‌سه"، قانون جدید بازنشستگی در فوتبال تاثیر بسزایی گذاشته و از آنجایی که مدیران زیادی بازنشسته هستند و باید سمت شان را ترک کنند، ترکش های این اتفاق گریبان خیلی از پست ها را می گیرد. علاوه بر مسائلی که در راس فدراسیون فوتبال  به وجود خواهد آمد، استقلال و پرسپولیس نیز از این موضوع استثنا نیستند و 5 مدیر باید پست شان را ترک کنند.

در پرسپولیس مهم ترین تغییر درباره حمید رضا گرشاسبی است؛ سرپرست باشگاه پرسپولیس اگرچه هنوز رسما استعفا نداده اما راهی برای بقا ندارد و باید مدیریت باشگاه سرخپوش پایتخت را تحویل بدهد. از سوی دیگر حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی دو عضو هیات مدیره پرسپولیس هم از سمت شان استعفا کرده اند و باید جای خود را به افراد دیگری بدهند. با جدایی 3 عضو هیات مدیره (گرشاسبی، روغنی و حاجی بیگی) از پرسپولیس عملا هیات مدیره این باشگاه زیر حد نصاب رسیده است. حالا از جمع مدیران پرسپولیس فقط جعفر کاشانی می تواند در سمت ریاست هیات مدیره باقی بماند .

در استقلال هم شرایط خیلی تفاوتی نمی کند؛ جواد قراب و اکبر ملکی دو عضو بازنشسته هیات مدیره این باشگاه هستند که جدایی شان از جمع مدیران این باشگاه قطعی است. با رفتن این دو عضو هیات مدیره استقلال با حضور امیرحسین فتحی و حسن زمانی دو نفره خواهد شد و بازهم به زیر حد نصاب می رسد.

با شرایط کنونی از آنجایی که هیات مدیره ها حداقل باید 3 نفره باشد، عملا هیات مدیره دو باشگاه محبوب پایتخت از قدرت تصمیم گیری ساقط می شود و وزارت ورزش به عنوان متولی استقلال و پرسپولیس هرچه سریع تر باید در راستای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره اقدام کند. باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده در این خصوص چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

خواندن خبر در سایت منبع

حاجی‌بیگی: استعفا داده‌ایم و منتظر تصمیم وزارتیم

اصلاحات پرسخبرگزاری اصلاحات پرس
حاجی‌بیگی: استعفا داده‌ایم و منتظر تصمیم وزارتیم
عضو مستعفی باشگاه پرسپولیس می‌گوید در انتظار تصمیم وزارت ورزش و جوانان است.

محمدرضا حاجی‌بیگی که روز پنج‌شنبه نامه استعفای خود را به وزیر ورزش و جوانان داده بود، صبح امروز در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافت.

وی در گفت‌وگو با ایسنا درباره استعفای خود و دیگر اعضای هیأت‌مدیره اظهار کرد: عصر روز پنج‌شنبه به همراه دو عضو دیگر هیات مدیره نامه استعفای خود را به وزیر ورزش دادیم و فعلا هم منتظر تصمیم وزیر هستیم.

او درباره این که آیا گرشاسبی هم در محل باشگاه حاضر خواهد شد، گفت: قرار است بیایند تا ببینیم وزیر محترم ورزش و جوانان چه تصمیمی می‌گیرند.

خواندن خبر در سایت منبع

پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل!

تابناکخبرگزاری تابناک
پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل!
نکته عجیب اینکه وزیر ورزش هم کسی را جای این مدیر بازنشسته منصوب نکرده است! این درحالی است که از مدتها قبل بازنشستگی گرشاسبی مشخص بود و این سردرگمی و بلاتکلیفی از نقاط ضعف بزرگ سلطانی فر است.

گرشاسبی در نخستین روز پس از مهلت پایانی حضور بازنشستگان و در حالی که استعفا کرده بود، در ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر نشد تا این تیم بدون مدیر اداره شود.

به گزارش تابناک ورزشی، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به دلیل بازنشستگی برای ادامه کار در این باشگاه به مشکل برخورد کرده امروز در محل کارش حاضر نشد. نکته عجیب اینکه وزیر ورزش هم کسی را جای این مدیر بازنشسته منصوب نکرده است! این درحالی است که از مدتها قبل بازنشستگی گرشاسبی مشخص بود و این سردرگمی و بلاتکلیفی از نقاط ضعف بزرگ سلطانی فر است. 

پرسپولیس ازامروز بدون مدیرعامل! - 3

گرشاسبی به همراه ایرج عرب معاون پشتیبانی باشگاه پرسپولیس که شانس زیادی برای سرپرستی موقت این باشگاه بعد از گرشاسبی دارد راهی مراسم تشییع پیکر مرحوم بهزاد کتیرایی شد و به همین دلیل امروز در محل کارش حاضر نشد. قرار است از سوی وزارت ورزش و جوانان تا امروز وضعیت همکاری یا پایان همکاری گرشاسبی با باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

خواندن خبر در سایت منبع

گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس حاضر نشد؛ سرخپوشان در انتظار تصمیم وزیر ورزش!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس حاضر نشد؛ سرخپوشان در انتظار تصمیم وزیر ورزش!
مدیرعامل پرسپولی به مراسم تشییع پیکر مرحوم بهزاد کتیرایی رفته است.

طرفداری- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس امروز در محل کارش حاضر نشد.

به گزارش فارس، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به دلیل بازنشستگی برای ادامه کار در این باشگاه به مشکل برخورد کرده امروز در محل کارش حاضر نشد. گرشاسبی به همراه ایرج عرب، معاون پشتیبانی باشگاه پرسپولیس که شانس زیادی برای سرپرستی موقت این باشگاه بعد از گرشاسبی دارد راهی مراسم تشییع پیکر مرحوم بهزاد کتیرایی شد و به همین دلیل امروز در محل کارش حاضر نشد.

قرار است از سوی وزارت ورزش و جوانان تا امروز وضعیت همکاری یا پایان همکاری گرشاسبی با باشگاه پرسپولیس مشخص شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱20 ساعت قبل
اختصاصی | برانکو ایوانکوویچ در نقل‌وانتقالات تابستانی به شدت به دنبال ستارۀ لژیونر فوتبال ایران است. سرمربی کروات سرخ‌پوشان در نظر دارد تا با جذب چند بازیکن در پست مدافع علاوه بر از بین بردن ضعف تیمش دیگر با کمبود بازیکن در این پست مواجه نشود. با توجه به بالا رفتن سن جلال حسینی و مصدومیت‌های پر تعداد این بازیکن و شجاع خلیل‌زاده حضور پورعلی گنجی در جمع سرخ‌پوشان کاملا ضروری می‌باشد. البته پرسپولیس در این راه با مشکل بزرگی مواجه است و آن‌هم باقی‌ماندن ۲سال از قرارداد ۳سالۀ پورعلی گنجی با العربی قطر است. پرسپولیس در فصل گذشته تا آستانۀ ثبت قرارداد با این بازیکن پیش رفت اما مصدومیت و سردرگمی این مدافع مانع از نهایی شدن قرارداد بین دو طرف شد.

هدف گیری برای کسب سهمیه

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
مهرمهر21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ برای سومین فصل متوالی موفق شد پرسپولیس را به رتبه نخست فوتبال باشگاهی کشور برساند. موفقیت‌های متوالی سرمربی پرسپولیس باعث شد تا وی با وجود اینکه یکسال دیگر از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده است پیشنهادات مختلفی را از تیم‌های باشگاهی کرواسی، چین، ازبکستان و مصر دریافت کند. برانکو ایوانکوویچ به دلیل طلب حدود ۵۰۰ هزار یورویی خود از پرسپولیس می‌تواند قراردادش را به طور یکطرفه فسخ کند و به باشگاه‌هایی که خواهان او هستند نقل مکان کنند. با این حال سرمربی پرسپولیس در آخرین جلسه خود با دستیارانش به این نتیجه رسیده است فصل آینده را به طور قطعی در پرسپولیس بماند و این تیم را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا آماده کند. موضوعی که خیال هواداران پرسپولیس را برای ماندن برانکو راحت می‌کند تا این مربی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.
صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان که از ۲۵ اردیبهشت‌ با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی «منچستر» انگلیس آغاز شده بود امشب به پایان رسید. با این نشان نقره تیم ملی تکواندو همچون دوره گذشته رقابت‌های جهانی نتوانست صاحب مدال طلا شود. گوی در نیمه‌نهایی «جواد آچاب» تکواندوکار باسابقه بلژیکی را با نتیجه ۶ بر سه شکست داد و راهی مسابقه پایانی شد. تیم ملی تکواندو با هدایت فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربیان در این رویداد حضور پیدا کرد. به نفرات اول تا سوم رقابت‌های جهانی به ترتیب ۱۲۰، ۷۲ و ۴۳٫۲۰ امتیاز در رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.
وانانیوزوانانیوز13 ساعت قبل
محمد رشید مظاهری، امیر ارسلان مطهری و کریستین اوساگونا ستاره‌های این فصل تیم اصفهانی بودند که قرارداد شان به پایان رسیده، اما مسئولان ذوب درصدد تمدید قرارداد با آن‌ها هستند. مظاهری در چند سال گذشته یکی از مهره‌های تاثیرگذار ذوب آهن بوده و از این تیم به تیم ملی هم راه پیدا کرد و شنیده می‌شود مایل به تمدید قرارداد نیست تا به پرسپولیس بیاید. پس از پایان لیگ، قرارداد این بازیکن هم به پایان رسید و گفته می‌شود بازهم از استقلال پیشنهاد دارد، اما ذوبی‌ها درصدد تمدید قرارداد او هستند تا همچنان شاگرد منصوریان در نصف جهان باشد. مهاجم نیجریه‌ای جدید ذوب آهن با قراردادی ۶ ماهه در نیم فصل به این تیم پیوست، اما عملکرد فوق العاده‌ای داشت تا ستاره تیمش لقب بگیرد. گفتنی است، قرارداد علیرضا منصوریان نیز با ذوب آهن در پایان فصل به اتمام می‌رسد و قرار است قرارداد ۲ ساله این مربی به زودی امضا شود.

اخبار بیشتر