تاج هیچ مشکلی برای ادامه کار در فدراسیون فوتبال ندارد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

تاج هیچ مشکلی برای ادامه کار در فدراسیون فوتبال ندارد

بالاخره وزیر ورزش و جوانان درباره تاج و فدراسیون فوتبال حرف زد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
بالاخره وزیر ورزش و جوانان درباره تاج و فدراسیون فوتبال حرف زد
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نوشت:وزیر ورزش و جوانان می‌گوید:«درباره سایر بازنشستگان فدراسیون فوتبال، مجمع تصمیم می‌گیرد.»

مسعود سلطانی‌فر در سفر استانی به کرمان در جمع خبرنگاران با اشاره به موفقیت های ورزشی کشور گفت: سال موفقی را با نتایج درخشان تیم ملی فوتبال در جام جهانی، بازی های آسیایی و پاراآسیایی، المپیک جوانان و لیگ قهرمانان آسیا گذرانده ایم و انشاالله کام مردم با موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا شیرین تر خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سئوالی درباره تغییرات فدراسیون ها و موضوع بازنشستگان ورزش گفت: ما مجری قوانین کشور هستیم و قطعا همه باید به قانون و مردم احترام بگذارند و با همکاری روسای بازنشسته فدراسیون ها این موضوع به خوبی اجرا شده و مشکلی نداریم.

سلطانی فر درباره فدراسیون فوتبال و وضعیت بازنشستگان آن گفت: آقای تاج که تلاش خوبی داشتند و از جانبازان دوران دفاع مقدس هستند با استفاده از  ماده شصت قانون جامع ایثارگران می تواند به کار خود در فدراسیون ادامه دهند  و این موضوع در حال پیگیری وانجام مراحل اداری واجرایی است. در مورد سایر بازنشستگان فدراسیون هم تغییراتی را در دبیر کلی شاهد بودیم که جا دارد از زحمات دلسوزانه آقای ساکت تشکر کنم و درباره سایرین هم به زودی مجمع  عمومی فدراسیون فوتبال در چارچوب اساسنامه  تصمیمات مقتضی و قانونی را خواهد گرفت ولی در هرصورت از همه انتظار دارم منافع ملی را رعایت کنند.

وزیر ورزش و جوانان درباره تکریم پیشکسوتان و برخورد رسانه ها با موضوع قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: نیروهایی که امروز با شدیدترین الفاظ و نقدها درباره آنها به دلیل بازنشسته بودن یاد می شود در واقع نیروهای سازنده و پیشران برنامه های کشور در سال‌های گذشته هستند و نباید با خاطری مکدر  از بدنه اجرایی ورزش کشور جدا شوند و ناسپاس باشیم.

سلطانی فر افزود: ما در کنار نیروی جوانی و باز شدن حلقه های مدیریت ورزش کشور به تجربه های ذی قیمت آنها نیاز داریم و بازنشستگان بهترین ثمره زندگی خود یعنی جوانی خویش  را برای موفقیت نظام و سربلندی کشور به کار گرفته اند و امنیت و عزت امروز ایران ماحصل این تلاش های ارزشمند بوده است و تکریم و احترام آنها بر همه ما واجب است.

خواندن خبر در سایت منبع

وزیر ورزش: ادامه فعالیت تاج در فدراسیون فوتبال بلامانع است

ایرناخبرگزاری ایرنا
وزیر ورزش: ادامه فعالیت تاج در فدراسیون فوتبال بلامانع است
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان ادامه فعالیت «مهدی تاج» رئیس فدراسیون فوتبال را بلامانع دانست و گفت: برای سایر بازنشستگان این فدراسیون مجمع تشکیل می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، «مسعود سلطانی فر» همچنین تصریح کرد: مجمع عمومی فدراسیون فوتبال بر اساس اساسنامه، تصمیمات مقتضی و قانونی خود را بزودی خواهد گرفت که از همه انتظار می رود تا منافع ملی را رعایت کنند.

وی درباره قانون منع بکارگیری بازنشسته ها در حوزه ورزش نیز یادآور شد: ما مجری قانون کشور هستیم و همه باید به قانون و مردم احترام بگذارند و با همکاری رئیسان بازنشسته فدراسیون ها این موضوع به خوبی اجرا شده است.

تاکنون هفت رئیس فدراسیون ورزشی بازنشسته پیش از پایان مهلت قانونی 26 آبان ماه استعفا کردند و 15 آذر ماه هم وزیر ورزش و جوانان حکم سرپرستی فدراسیون های والیبال، کاراته، معاون امور زنان وزارت ورزش و حراست این وزارتخانه هم را صادر کرد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه فعالیت هیات رئیسه فدراسیون فوتبال توضیح داد: تاج از جانبازان دوران دفاع مقدس است که با استفاده از ماده 60 قانون جامع ایثارگران می تواند به کار خود در فدراسیون ادامه دهد و این موضوع در حال پیگیری و انجام مراحل اداری و اجرایی است.

سلطانی فر در تکمیل سخنان این بخش خود می گوید: «محمد رضا ساکت» هم از دبیرکلی استفعا کرد که از تلاش های وی تشکر می کنم و درباره اعضای هیات رئیسه که شامل این قانون می شوند بزودی مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برگزار می شود.

وی درباره تکریم پیشکسوتان و رفتار رسانه ها با موضوع قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: نیروهایی که امروز با شدیدترین الفاظ و نقدها درباره آنها به دلیل بازنشسته بودن یاد می شود در واقع نیروهای سازنده و مجری برنامه های کشور در سال‌های گذشته هستند و نباید با بی احترامی از بدنه اجرایی ورزش کشور جدا شوند.

وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: ما در کنار نیروی جوانی و باز شدن حلقه های مدیریت ورزش کشور به تجربه های پیشکسوتان نیاز داریم و بازنشستگان بهترین ثمره زندگی خود را برای موفقیت نظام و سربلندی کشور به کار گرفته اند و امنیت و عزت امروز ایران نتیجه این تلاش های ارزشمند بوده و تکریم و احترام آنها بر همه ما واجب است.

با ابلاغ این قانون در 26 شهریور ماه امسال توسط رئیس جمهوری، مهلت ترک بازنشسته ها در دستگاه های اجرایی روز پنجشنبه 15 آذر ماه به پایان رسید اما با ترک 9 رئیس فدراسیون و معاونت امور زنان و حراست وزارت ورزش؛ هنوز یک معاونت باقی مانده است. در عین حال «علی کفاشیان»، نایب رئیس، «عبدالکاظم طالقانی» عضو هیات رئیسه و «حید بهاروند» رئیس سازمان لیگ هم باید فدراسیون را ترک کنند.

ورزشی**9250**1597

خواندن خبر در سایت منبع

سلطانی‌فر: تاج مشکلی برای ادامه کار ندارد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
سلطانی‌فر: تاج مشکلی برای ادامه کار ندارد
وزیر ورزش جوانان از ادامه فعالیت مهدی تاج در فدراسیون خبر داد.

به گزارش ورزش سه، دکتر سلطانی فر  در سفر استانی به کرمان در جمع خبرنگ در پاسخ به سئوالی درباره تغییرات فدراسیونهاو موضوع بازنشستگان ورزش گفت : ما مجری قوانین کشور هستیم و قطعا همه باید به قانون و مردم احترام بگذارند و با همکاری روسای بازنشسته فدراسیون ها این موضوع به خوبی اجرا شده و مشکلی نداریم.

دکتر سلطانی فر درباره فدراسیون فوتبال و وضعیت بازنشستگان آن گفت : آقای تاج که تلاش خوبی داشتندواز جانبازان دوران دفاع مقدس هستند با استفاده از  ماده شصت قانون جامع ایثارگران می تواند به کار خود در فدراسیون ادامه دهند  و این موضوع در حال پیگیری وانجام مراحل اداری واجرایی است و در مورد سایر بازنشستگان فدراسیون  هم تغییراتی را در دبیر کلی شاهد بودیم که جا دارد از زحمات دلسوزانه آقای ساکت تشکر کنم و درباره سایرین هم بزودی  مجمع  عمومی فدراسیون فوتبال  در چهار چوب  اساسنامه  تصمیمات مقتضی و قانونی راخواهد گرفت ولی در هرصورت از همه انتظار دارم منافع ملی را رعایت کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

وزیر ورزش: تاج مشکلی برای ماندن ندارد

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
وزیر ورزش: تاج مشکلی برای ماندن ندارد
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در فدراسیون فوتبال تاکید کرد که مهدی تاج مشکلی برای مانده و ادامه کار ندارد.
وزیر ورزش: تاج مشکلی برای ماندن ندارد - 0

به گزارش خبرورزشی، مسعود سلطانی‌فر در سفر استانی به کرمان و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره تغییرات فدراسیون‌ها و موضوع بازنشستگان ورزش ادامه داد: ما مجری قوانین کشور هستیم و قطعا همه باید به قانون و مردم احترام بگذارند و با همکاری روسای بازنشسته فدراسیون‌ها این موضوع به خوبی اجرا شده و مشکلی نداریم.وزیر ورزش و جوانان درباره فدراسیون فوتبال و وضعیت بازنشستگان این فدراسیون نیز گفت: آقای تاج که تلاش خوبی داشتند و از جانبازان دوران دفاع مقدس هستند با استفاده از ماده ۶۰ قانون جامع خدمات ایثارگران می‌تواند به کار خود در فدراسیون ادامه دهد و این موضوع در حال پیگیری و انجام مراحل اداری و اجرایی است و در مورد سایر بازنشستگان فدراسیون هم تغییراتی را در دبیر کلی شاهد بودیم که جا دارد از زحمات دلسوزانه آقای ساکت تشکر کنم و درباره سایرین هم به زودی مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در چارچوب اساسنامه تصمیمات مقتضی و قانونی راخواهد گرفت، ولی در هرصورت از همه انتظار دارم منافع ملی را رعایت کنند.سلطانی‌فر درباره تکریم پیشکسوتان و برخورد برخی رسانه‌ها با موضوع قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: نیرو‌هایی که امروز با شدیدترین الفاظ و نقد‌ها درباره آن‌ها به دلیل بازنشسته بودن یاد می‌شود در واقع نیرو‌های سازنده و پیشران برنامه‌های کشور در سال‌های گذشته هستند و نباید با خاطری مکدر از بدنه اجرایی ورزش کشور جدا شوند و ناسپاس باشیم.وی افزود: ما در کنار نیروی جوانی و باز شدن حلقه‌های مدیریت ورزش کشور به تجربه‌های ذی قیمت آن‌ها نیاز داریم و بازنشستگان بهترین ثمره زندگی خود یعنی جوانی خویش را برای موفقیت نظام و سربلندی کشور به کار گرفته‌اند و امنیت و عزت امروز ایران ماحصل این تلاش‌های ارزشمند بوده است و تکریم و احترام آن‌ها بر همه ما واجب است.وزیر ورزش با اشاره به موفقیت‌های ورزشی کشور گفت: سال موفقی را با نتایج درخشان تیم ملی فوتبال در جام جهانی، بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی، المپیک جوانان و لیگ قهرمانان آسیا گذرانده‌ایم و ان‌شاءالله کام مردم با موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا شیرین‌تر خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ورزش ۱۱ورزش ۱۱16 ساعت قبل
اختصاصی | ستارۀ مغضوب فرهاد مجیدی در صفحۀ اینستاگرام خود تصویری عجیب را منتشر کرد. ورزش ۱۱ - گادوین منشا که در لیست فصل آتی استقلال تهران برای رقابت‌های لیگ برتر جایگاهی ندارد، همچنان در تهران به سر می‌برد تا وضعیتش در بازار نقل و انتقالات روشن شوند و اغلب روزها را به سپری کردن زمان در سطح شهر تهران می‌گذراند. منشا ساعاتی پیش در صفحۀ اینستاگرام خود فیلمی از رانندگی کردن در خیابان‌های تهران منتشر کرد که در آن کپشن: شب بخیر با استفاده از ایموجی خنده را قرار داده بود و این در حالی منتشر شد که در لحظۀ فیلمبرداری منشا، مشخصا زمان تقریبی چیزی در میان ظهر و یا بعدازظهر است!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در چند روز اخیر، شایعات فراوانی مبنی بر جدایی رضا اسدی هافبک دفاعی تیم فوتبال سایپا از این باشگاه به گوش می‌رسید. از استقلال به عنوان مشتری جدی او نام برده می‌شد اما شنیده می‌شود خود این بازیکن تمایلی برای رفتن به استقلال ندارد. بر خلاف شایعات مطرح شده، اسدی قصد جدایی از تیم سایپا را ندارد مگر آنکه یک پیشنهاد اروپایی دریافت کند. در غیر اینصورت اولویت وی در لیگ نوزدهم، بازی با پیراهن سایپا است. انتهای پیام/
نودنود17 ساعت قبل
باشگاه رئال مادرید به اظهارات سرمربی تاتنهام واکنش نشان داده است. به گزارش وبسایت نود، باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای به اظهارات اخیر مائوریسیو پوچتینو واکنش نشان داده است. سرمربی تاتنهام در مصاحبه‌ای که با رسانه‌های اسپانیا داشت عنوان کرده بود رئال مادرید به تاتنهام اجازه نداده پیش از فینال لیگ قهرمانان در مجموعه تمرینی آن‌ها اقامت کند و فلورنتینو پرز به او گفته تنها زمانی که سرمربی رئال شود می‌تواند به والدبباس بیاید. در بیانیه رئال مادرید آمده: «باشگاه ما از اظهارات مائوریسیو پوچتینو شگفت زده شده است. دو باشگاه لیورپول و تاتنهام از ما خواستند که در یکی از زمین‌های تمرین باشگاه تمرین کنند و ما با درخواست آن‌ها موافقت کردیم.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
تایلند و ترکمنستان، حریفان بانوان بسکتبال ۳ نفرهتایلند و ترکمنستان، حریفان بانوان بسکتبال ۳ نفرهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان ایران فردا رقابت خود را در کاپ سه نفره آسیا چین آغاز می‌کند. بانوان ایرانی در گروه چهارم مسابقات با ترکمنستان و تایلند هم گروهند. نخستین مسابقه تیم ایران ساعت ۱۲:۰۵ دقیقه فردا مقابل تایلند برگزار می‌شود و مسابقه دوم از ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه مقابل ترکمنستان برنامه ریزی شده است. پیش از این تیم ملی سه نفره مردان ایران در رقابت مرحله انتخابی کاپ آسیا با دو شکست ناکام مانده بود.

اخبار بیشتر