1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

تاج هیچ مشکلی برای ادامه کار در فدراسیون فوتبال ندارد

بالاخره وزیر ورزش و جوانان درباره تاج و فدراسیون فوتبال حرف زد

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
بالاخره وزیر ورزش و جوانان درباره تاج و فدراسیون فوتبال حرف زد

مسعود سلطانی‌فر در سفر استانی به کرمان در جمع خبرنگاران با اشاره به موفقیت های ورزشی کشور گفت: سال موفقی را با نتایج درخشان تیم ملی فوتبال در جام جهانی، بازی های آسیایی و پاراآسیایی، المپیک جوانان و لیگ قهرمانان آسیا گذرانده ایم و انشاالله کام مردم با موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا شیرین تر خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سئوالی درباره تغییرات فدراسیون ها و موضوع بازنشستگان ورزش گفت: ما مجری قوانین کشور هستیم و قطعا همه باید به قانون و مردم احترام بگذارند و با همکاری روسای بازنشسته فدراسیون ها این موضوع به خوبی اجرا شده و مشکلی نداریم.

سلطانی فر درباره فدراسیون فوتبال و وضعیت بازنشستگان آن گفت: آقای تاج که تلاش خوبی داشتند و از جانبازان دوران دفاع مقدس هستند با استفاده از  ماده شصت قانون جامع ایثارگران می تواند به کار خود در فدراسیون ادامه دهند  و این موضوع در حال پیگیری وانجام مراحل اداری واجرایی است. در مورد سایر بازنشستگان فدراسیون هم تغییراتی را در دبیر کلی شاهد بودیم که جا دارد از زحمات دلسوزانه آقای ساکت تشکر کنم و درباره سایرین هم به زودی مجمع  عمومی فدراسیون فوتبال در چارچوب اساسنامه  تصمیمات مقتضی و قانونی را خواهد گرفت ولی در هرصورت از همه انتظار دارم منافع ملی را رعایت کنند.

وزیر ورزش و جوانان درباره تکریم پیشکسوتان و برخورد رسانه ها با موضوع قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: نیروهایی که امروز با شدیدترین الفاظ و نقدها درباره آنها به دلیل بازنشسته بودن یاد می شود در واقع نیروهای سازنده و پیشران برنامه های کشور در سال‌های گذشته هستند و نباید با خاطری مکدر  از بدنه اجرایی ورزش کشور جدا شوند و ناسپاس باشیم.

سلطانی فر افزود: ما در کنار نیروی جوانی و باز شدن حلقه های مدیریت ورزش کشور به تجربه های ذی قیمت آنها نیاز داریم و بازنشستگان بهترین ثمره زندگی خود یعنی جوانی خویش  را برای موفقیت نظام و سربلندی کشور به کار گرفته اند و امنیت و عزت امروز ایران ماحصل این تلاش های ارزشمند بوده است و تکریم و احترام آنها بر همه ما واجب است.

خواندن خبر در سایت منبع

وزیر ورزش: ادامه فعالیت تاج در فدراسیون فوتبال بلامانع است

ایرناخبرگزاری ایرنا
وزیر ورزش: ادامه فعالیت تاج در فدراسیون فوتبال بلامانع است

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، «مسعود سلطانی فر» همچنین تصریح کرد: مجمع عمومی فدراسیون فوتبال بر اساس اساسنامه، تصمیمات مقتضی و قانونی خود را بزودی خواهد گرفت که از همه انتظار می رود تا منافع ملی را رعایت کنند.

وی درباره قانون منع بکارگیری بازنشسته ها در حوزه ورزش نیز یادآور شد: ما مجری قانون کشور هستیم و همه باید به قانون و مردم احترام بگذارند و با همکاری رئیسان بازنشسته فدراسیون ها این موضوع به خوبی اجرا شده است.

تاکنون هفت رئیس فدراسیون ورزشی بازنشسته پیش از پایان مهلت قانونی 26 آبان ماه استعفا کردند و 15 آذر ماه هم وزیر ورزش و جوانان حکم سرپرستی فدراسیون های والیبال، کاراته، معاون امور زنان وزارت ورزش و حراست این وزارتخانه هم را صادر کرد.

وزیر ورزش و جوانان ادامه فعالیت هیات رئیسه فدراسیون فوتبال توضیح داد: تاج از جانبازان دوران دفاع مقدس است که با استفاده از ماده 60 قانون جامع ایثارگران می تواند به کار خود در فدراسیون ادامه دهد و این موضوع در حال پیگیری و انجام مراحل اداری و اجرایی است.

سلطانی فر در تکمیل سخنان این بخش خود می گوید: «محمد رضا ساکت» هم از دبیرکلی استفعا کرد که از تلاش های وی تشکر می کنم و درباره اعضای هیات رئیسه که شامل این قانون می شوند بزودی مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برگزار می شود.

وی درباره تکریم پیشکسوتان و رفتار رسانه ها با موضوع قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: نیروهایی که امروز با شدیدترین الفاظ و نقدها درباره آنها به دلیل بازنشسته بودن یاد می شود در واقع نیروهای سازنده و مجری برنامه های کشور در سال‌های گذشته هستند و نباید با بی احترامی از بدنه اجرایی ورزش کشور جدا شوند.

وزیر ورزش و جوانان یادآور شد: ما در کنار نیروی جوانی و باز شدن حلقه های مدیریت ورزش کشور به تجربه های پیشکسوتان نیاز داریم و بازنشستگان بهترین ثمره زندگی خود را برای موفقیت نظام و سربلندی کشور به کار گرفته اند و امنیت و عزت امروز ایران نتیجه این تلاش های ارزشمند بوده و تکریم و احترام آنها بر همه ما واجب است.

با ابلاغ این قانون در 26 شهریور ماه امسال توسط رئیس جمهوری، مهلت ترک بازنشسته ها در دستگاه های اجرایی روز پنجشنبه 15 آذر ماه به پایان رسید اما با ترک 9 رئیس فدراسیون و معاونت امور زنان و حراست وزارت ورزش؛ هنوز یک معاونت باقی مانده است. در عین حال «علی کفاشیان»، نایب رئیس، «عبدالکاظم طالقانی» عضو هیات رئیسه و «حید بهاروند» رئیس سازمان لیگ هم باید فدراسیون را ترک کنند.

ورزشی**9250**1597

خواندن خبر در سایت منبع

سلطانی‌فر: تاج مشکلی برای ادامه کار ندارد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
سلطانی‌فر: تاج مشکلی برای ادامه کار ندارد

به گزارش ورزش سه، دکتر سلطانی فر  در سفر استانی به کرمان در جمع خبرنگ در پاسخ به سئوالی درباره تغییرات فدراسیونهاو موضوع بازنشستگان ورزش گفت : ما مجری قوانین کشور هستیم و قطعا همه باید به قانون و مردم احترام بگذارند و با همکاری روسای بازنشسته فدراسیون ها این موضوع به خوبی اجرا شده و مشکلی نداریم.

دکتر سلطانی فر درباره فدراسیون فوتبال و وضعیت بازنشستگان آن گفت : آقای تاج که تلاش خوبی داشتندواز جانبازان دوران دفاع مقدس هستند با استفاده از  ماده شصت قانون جامع ایثارگران می تواند به کار خود در فدراسیون ادامه دهند  و این موضوع در حال پیگیری وانجام مراحل اداری واجرایی است و در مورد سایر بازنشستگان فدراسیون  هم تغییراتی را در دبیر کلی شاهد بودیم که جا دارد از زحمات دلسوزانه آقای ساکت تشکر کنم و درباره سایرین هم بزودی  مجمع  عمومی فدراسیون فوتبال  در چهار چوب  اساسنامه  تصمیمات مقتضی و قانونی راخواهد گرفت ولی در هرصورت از همه انتظار دارم منافع ملی را رعایت کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

وزیر ورزش: تاج مشکلی برای ماندن ندارد

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
وزیر ورزش: تاج مشکلی برای ماندن ندارد
وزیر ورزش: تاج مشکلی برای ماندن ندارد - 0

به گزارش خبرورزشی، مسعود سلطانی‌فر در سفر استانی به کرمان و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره تغییرات فدراسیون‌ها و موضوع بازنشستگان ورزش ادامه داد: ما مجری قوانین کشور هستیم و قطعا همه باید به قانون و مردم احترام بگذارند و با همکاری روسای بازنشسته فدراسیون‌ها این موضوع به خوبی اجرا شده و مشکلی نداریم.وزیر ورزش و جوانان درباره فدراسیون فوتبال و وضعیت بازنشستگان این فدراسیون نیز گفت: آقای تاج که تلاش خوبی داشتند و از جانبازان دوران دفاع مقدس هستند با استفاده از ماده ۶۰ قانون جامع خدمات ایثارگران می‌تواند به کار خود در فدراسیون ادامه دهد و این موضوع در حال پیگیری و انجام مراحل اداری و اجرایی است و در مورد سایر بازنشستگان فدراسیون هم تغییراتی را در دبیر کلی شاهد بودیم که جا دارد از زحمات دلسوزانه آقای ساکت تشکر کنم و درباره سایرین هم به زودی مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در چارچوب اساسنامه تصمیمات مقتضی و قانونی راخواهد گرفت، ولی در هرصورت از همه انتظار دارم منافع ملی را رعایت کنند.سلطانی‌فر درباره تکریم پیشکسوتان و برخورد برخی رسانه‌ها با موضوع قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: نیرو‌هایی که امروز با شدیدترین الفاظ و نقد‌ها درباره آن‌ها به دلیل بازنشسته بودن یاد می‌شود در واقع نیرو‌های سازنده و پیشران برنامه‌های کشور در سال‌های گذشته هستند و نباید با خاطری مکدر از بدنه اجرایی ورزش کشور جدا شوند و ناسپاس باشیم.وی افزود: ما در کنار نیروی جوانی و باز شدن حلقه‌های مدیریت ورزش کشور به تجربه‌های ذی قیمت آن‌ها نیاز داریم و بازنشستگان بهترین ثمره زندگی خود یعنی جوانی خویش را برای موفقیت نظام و سربلندی کشور به کار گرفته‌اند و امنیت و عزت امروز ایران ماحصل این تلاش‌های ارزشمند بوده است و تکریم و احترام آن‌ها بر همه ما واجب است.وزیر ورزش با اشاره به موفقیت‌های ورزشی کشور گفت: سال موفقی را با نتایج درخشان تیم ملی فوتبال در جام جهانی، بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی، المپیک جوانان و لیگ قهرمانان آسیا گذرانده‌ایم و ان‌شاءالله کام مردم با موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا شیرین‌تر خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ گادوین منشا مهاجم سابق پرسپولیس که به تازگی استقلالی شده و لباس آبی‌های تهران را به تن می‌کند در مصاحبه‌ای از این گفته که به پرسپولیس بیشتر از استقلال توجه می‌شود. منشا در مصاحبه قابل توجهی گفته: واقعا امکانات پرسپولیس خیلی بیشتر از استقلال بود و برای من سوال است که چرا به پرسپولیس می‌رسند اما به استقلال نمی‌رسند؟ به هر حال استقلال هم تیم بزرگ و پر طرفداری است و من فکر می‌کردم امکانات این تیم هم زیاد باشد اما متاسفانه ما حتی یک زمین تمرین خوب اختصاصی در اختیار نداریم. قطعا اگر امکانات و رسیدگی به استقلال هم مثل پرسپولیس باشد، شرایط این تیم خیلی بهتر از این هم خواهد شد.
ایلناایلنا6 ساعت قبل
داور بین‌المللی فوتبال ایران روز عجیبی را در ورزشگاه امام رضا تجربه کرد. به گزارش ایلنا، تیم‌های پدیده شهر خودرو و سپیدرود رشت در مشهد رودروی یکدیگر قرار گرفتند که این مسابقه با برتری پدیده شهر خودرو به پایان رسید. اتفاق جالب توجه این مسابقه اما به تیم داوری آن بر می‌گشت جایی که علیرضا فغانی داور پرآوازه و بین‌المللی کشورمان به عنوان یکی از داور‌های پشت دروازه فعالیت کرد و یکی از عجیب‌ترین روزهای خود را پشت سر گذاشت. فغانی که در کارنامه پربار خود سابقه قضاوت در فینال المپیک، فینال جام ملت‌های آسیا، فینال جام باشگاه‌های جهان و رده بندی جام جهانی دیده می‌شود در این مسابقه به عنوان یکی از داوران اضافه، علی صفایی داور وسط این مسابقه را در امر قضاوت یاری کرد که این موضوع در نوع خود جالب توجه بود.
خبر ورزشیخبر ورزشی8 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز (جمعه) تیمش از ناحیه پا دچار مصدومیت شد و به همین دلیل نمی‌تواند سرخپوشان را در سفر به مسجدسلیمان در هفته نوزدهم همراهی کند. با مصدومیت خلیل‌زاده و با توجه به غیبت سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا یا احمد نوراللهی زوج محمد نادری در قلب دفاع پرسپولیسی‌ها را تشکیل خواهند داد تا به این ترتیب شاهد ترکیب جدیدی از تیم برانکو در دیدار با نفت باشیم. تیم پرسپولیس از ساعت ۱۶ فردا (شنبه) در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.
ایلناایلنا6 ساعت قبل
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی با استقلال خوزستان حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک مقابل استقلال خوزستان، گفت: نمی‌خواهم در مورد این بازی زشت صحبت کنم. برای استقلال خوزستان، کادرفنی و هواداران آنها احترام قائل هستم. می‌دانم با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند اما اتفاقی که امروز رخ داد اشتباه استقلال خوزستان نبود. سرجیو در ادامه اعلام کرد قصد ندارد بیشتر صحبت کند چرا که در صورت اینکه حرف بزند ممکن است جریمه شود به همین خاطر او نشست خبری را ترک کرد.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ساعت قبل
مدیر برنامه‌های بشار رسن، درباره روند مذاکرات بشار رسن با مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد گفت: با وجود اینکه امروز جمعه بود ما مذاکرات خوبی را با آقای ایرج عرب انجام دادیم و در خصوص بحث تمدید قرارداد رسن با یکدیگر صحبت کردیم. وی ادامه داد: روند مذاکرات برای تمدید قرارداد رسن با پرسپولیس مثبت بود و پیشرفت خوبی در مذاکرات به دست آمد.

اخبار بیشتر