1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

ریورپلاته قهرمان کوپا لیبرتادورس شد

حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس

تسنیمخبرگزاری تسنیم
حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، دیدار برگشت فینال لیبرتادورس - لیگ قهرمانان آمریکای جنوبی -  شب گذشته (یکشنبه) در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو شهر مادرید برگزار شد و بعد از تساوی یک - یک دو تیم در طول 90 دقیقه و با توجه به اینکه در فینال جام لیبرتادورس قانون گل زده در خانه حریف وجود ندارد، بازی به وقت‌های اضافه رفت و در نهایت این سفید و سرخپوشان ریورپلاته بودند که با زدن دو گل در وقت‌های اضافه، 3 بر یک برنده شدند و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت 5 بر 3 پیروز و  فاتح جام لیبرتادورس شدند.

 در این بازی که به خاطر حمله هواداران ریورپلاته به اتوبوس حامل اعضای تیم بوکاجونیورز پیش از دیدار برگشت دو تیم در آرژانتین، دو بار به تعویق افتاده بود، بوکا با گل دقیقه 45 بندتو ابتدا در نتیجه پیش افتاد اما در ادامه پرتاتو در دقیقه 68، کوئینترو در دقیقه 109 و مارتینس در دقیقه 2+120 برای ریورپلاته گلزنی کردند. بوکاجونیورز در حالی در این دیدار تن به شکست داد که از دقیقه 92 در پی اخراج ویلمار باریوس 10 نفره به بازی ادامه می‌داد.

لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا این بازی حساس را از نزدیک در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به همراه 15 نفر از اقوام و دوستانش تماشا کرد، این در حالی است که کریستیانو رونالدو دعوت فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید برای حضور در این بازی را رد کرده بود. آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید هم دیگر میهمان ویژه این بازی بود که با پیراهن تیم بوکاجونیورز در جایگاه ویژه حاضر شد.

از میهمانان ویژه دیگر این بازی می‌توان به افرادی همچون دیه‌گو سیمئونه سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید، لوکاس توریرا هافبک اروگوئه‌ای آرسنال، دیه‌گو گودین مدافع اروگوئه‌ای اتلتیکومادرید، پائولو دیبالا مهاجم آرژانتینی یوونتوس، جوردی آلبا مدافع اسپانیایی بارسلونا، امرسون پالمیری مدافع برزیلی چلسی، استبان کامبیاسو هافبک پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین، خاویر زانتی نایب رئیس باشگاه اینتر و هافبک پیشین تیم ملی آرژانتین، مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی اینتر، جورجو کیه‌لینی مدافع ایتالیایی یوونتوس، لئوناردو بونوچی مدافع  ایتالیایی یوونتوس، خامس رودریگس هافبک کلمبیایی بایرن مونیخ، جانی اینفانتیو رئیس فیفا و الکساندر چفرین رئیس یوفا اشاره کرد.

حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 6حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 7حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 8حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 9حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 10حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 11حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 12حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 13حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 14حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 15حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 16حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 17حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 18حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 19حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 20حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 21حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 22حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 23حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 24حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 25

خواندن خبر در سایت منبع

ریورپلاته قهرمان کوپا لیبرتادورس شد

رکناخبرگزاری رکنا
ریورپلاته قهرمان کوپا لیبرتادورس شد

ریورپلاته قهرمان کوپا لیبرتادورس شد - 1

فینال برگشت کوپا لیبرتادورس یکشنبه شب بین دو تیم ریور پلاته و بوکاجونیورز در سانتیاگو برنابئو برگزار شد. ریورپلاته توانست سه بر یک حریف قدیمی اش را شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

در نیمه اول دو تیم بازی چشم نوازی را به نمایش نگذاشتند و استرس باعث شده بود نتوانند بازی مورد نظرشان را به نمایش بگذارند. با این حال دو تیم صاحب چند فرصت شدند که بوکاجونیورز از آن بهره برد و توانست دروازه ریور را باز کند

نخستین موقعیت به این تیم رسید. بوکا موقعیت های بیشتری را خلق کرد. در یک صحنه ممکن بود بازیکنان ریور به اشتباه دروازه شان را باز کنند و در صحنه ای دیگر آرمانی به خوبی ضربه بندتو را دفع کرد.

همچنین پابلو پرس فرصت داشت دروازه ریور را باز کند اما ضربه اش به بیرون رفت. در نهایت بندتو در دقایق پایانی این نیمه دروازه میوناریوس را باز کرد. پاس فوق العاده ناندس در یک ضد حمله، توپ را به بندتو رساند و او نیز فرصت گلزنی را از دست نداد.

شادی پس از گل بندتو عجیب بود و او به بازیکن حریف زبان درازی کرد. ۴۵ دقیقه نخست تقریبا پر برخورد بود و لئوناردو پونسیو (بازیکن ریور) و پرس کارت زرد دریافت کردند.

ریور که نمی خواست جام قهرمانی را از دست بدهد از شروع نیمه دوم بازی را تهاجمی آغاز کرد و حریفش را تحت فشار قرار داد. در یک صحنه بازیکن و دروازه بان دو تیم در محوطه جریمه با هم برخورد کردند که داور اعتقادی به پنالتی نداشت. بالاخره میوناریوس در یک بازی تیمی خوب توانست دروازه بوکا را در دقیقه ۶۸ باز کند. این گل را لوکاس پراتو به ثمر رساند. در ادامه ریور باز هم بازی را در اختیار داشت و به دنبال گل دوم بود تا پیروز و قهرمان شود.

از طرفی بوکا دو ضربه آزاد به دست آورد که بازیکنان این تیم هیچ یک را به گل تبدیل نکردند. پس از این ضربه ها دوباره ریور توپ و میانه میدان را در اختیار قرار گرفت. بازیکنان بوکا در این شرایط نمی توانستند موقعیت سازی کنند. در دقایق پایانی فرناندو گاگو به میدان رفت. در نهایت بازی در ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید . با توجه به نتیجه دو بر دو در بازی رفت، برنده باید در وقت های اضافه مشخص می شد.

در وقت های اضافه نخست توپی از خط دروازه ها رد نشد و فرصت خاصی دو تیم ایجاد نکردند اما مهمترین اتفاق اخراج ویلمار باریوس بود. بازیکن کلمبیایی بوکا در دقیقه ۸۷ کارت زرد دریافت کرده بود. او در احظات نخست وقت های اضافه دوباره جریمه شد و مجبور شد زمین بازی را ترک کند.

در شروع وقت های اضافه دوم ریور باز هم توپ و میانه میدان را در اختیار گرفت و توانست به گل برسد. خوان کینترو با یک شوت سرکش دروازه بوکا را برای دومین بار باز کرد

پس از این گل کارلوس توس به میدان رفت. در این لحظات دروازه بان بوکا نیز در حمله ها شرکت می کرد. در ثانیه های پایانی تیرک دروازه ریور به لرزه در آمد و توپ به کرنر رفت. بوکا نتوانست از آخرین فرصتش استفاده کند و توپ به بازیکنان ریور رسید. مارتینس به سمت دروازه خالی بوکا حرکت کرد و بازی را سه بر یک به نفع تیمش کرد تا ریور قهرمان کوپا لیبرتادورس شود.

بازیکنان و سرمربیان بزرگی به سانتیاگو برنابئو رفته بودند تا این دیدار حساس را تماشا کنند، لیونل مسی، آنتوان گریزمان، پائولو دیبالا، دیگو پابلو سیمئونه، خاویر زانتی، استفان کامبیاسو، کلودیو رانیری، جوردی آلبا، خامس رودریگس و... مهمانان ویژه این شب بودند.

خواندن خبر در سایت منبع

از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس)

طرفداریخبرگزاری طرفداری
از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس)

طرفداری - دیدار دو تیم ریورپلاته و بوکا جونیورز در فینال کوپا لیبرتادورس با پیروزی ریورپلاته و قهرمانی آنها به پایان یافت. این دیدار به دلیل حواشی پیش آمده، در سانتیاگو برنابئوی مادرید برگزار شد و در قسمت جایگاه ویژه استادیوم، چهره های مشهوری دیده می شدند که بخشی از آنها را می بینیم.

از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 1از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 3از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 4از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 5از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 6از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 7از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 8از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 9از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 10

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

پیغام اینستاگرامی علی دایی به عادل فردوسی پور

برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل
تابناکتابناک20 ساعت قبل
اسطورۀ محبوب آبی‌ها دست به حمایت از عادل فردوسی‌پور زد. به گزارش تابناک ورزشی، بعد از قطع همکاری برنامۀ نود با عادل فردوسی‌پور و مشکلات بوجود آمده بین این مجری توانا با مدیر شبکۀ سوم سیما بسیاری از کارشناسان و اهالی فوتبال دست به حمایت از عادل فردوسی‌پور زدند و در فضای مجازی پیام‌های فراوانی را برای او منتشر کردند. یکی از این اشخاص، فرهاد مجیدی، اسطورۀ محبوب استقلال تهران است. مجیدی با انتشار پیامی در اینستاگرامش در شرایطی که خود را موافق فردوسی‌پور ندانسته است به حمایت از برنامۀ انتقادی نود پرداخت و به این شکل و متفاوت نسبت به دیگران نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده است.
تابناکتابناک19 ساعت قبل
پرسپولیسی‌ها برای نایب‌قهرمانی در آسیا به این دلیل که میزبان مسابقات بوده‌اند، سیصدهزار دلار کمتر از آنچه فکرش را می‌کردند پاداش می‌گیرند. مازیار ناظمی در توئیتی نوشته است: «ای‌اف‌سی از پاداش دو میلیون دلاری پرسپولیس برای رسیدن به فینال ای‌سی‌ال، ۳۰۰ هزار دلار کسر کرده است.» به گزارش تابناک ورزشی، ای‌اف‌سی شهریورماه گذشته فراخوانی گذاشته بود که برای مراسم اختتامیه به شرکتی که توان برگزاری یک کنسرت زنده، ایجاد دیوار صوتی و مراسم آتش‌بازی را در سطح فینال آسیا برگزار کند تا ۱۵۰ هزار دلار می‌پرداخت. حالا مشخص شده آن هزینه از هزینه‌های برگزاری بازی به حساب میزبان کسر می‌شده است و البته حالا باشگاه پرسپولیس می‌تواند اعلام کند چه شرکتی این مزایده را برده بود. این کسر هزینه‌ها اگرچه خیلی هم اتفاق جدیدی نیست و خود ناظمی هم اشاره کرده است فیفا هزینه برگزاری کنفرانس‌های خبری را از پاداش‌های جام‌جهانی تیم ملی هم کسر کرده بود.
الفالف1 روز قبل
گروه ورزشی الف، ۱ فروردین ۱۳۹۸، ۰۳:۱۲ ۳۹۷۱۲۲۹۱۶۷به گزارش خبرآنلاین، این روزها بحث انتخاب جانشین برای کارلوس کی روش، داغ‌ترین بحث فوتبال ایران است و در این میان هروه رنار سرمربی فرانسوی تیم ملی مراکش از بخت خوبی برای حضور روی نیمکت ایران برخوردار است. مرد فرانسوی خوب می‌داند طرفداران مراکش همین طور اهالی فوتبال از او انتظار دارند تا در مصر جام قهرمانی CAF ۲۰۱۹ را بالای سر ببرد در غیر این صورت رنار دیگر شانسی برای تمدید قرارداد و ماندن تا جام جهانی ۲۰۲۲ با مراکش ندارد. هر مربی دیگری هم جای رنار بود با دریافت پیشنهاد وسوسه کننده هدایت ایران برحسب شرایطی که در مراکش دارد، پای میز مذاکره می‌نشست از همین رو جام ملت‌های پیش رو برای او و آینده‌اش نقشی کلیدی دارد و اگر نتواند آنجا با مراکش موفق شود بعید نیست که پیشنهاد ایران را بپذیرد.
ورزش۳ورزش۳17 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در سال‌های اخیر عادت کرده‌ایم که تیم‌های بزرگ اروپایی در فصل تابستان و پیش از شروع فصل به ایالت متحده سفر کرده و دیداهایی تدارکاتی را در این کشور برگزار می‌کنند، اما نیویورک تایمز مدعی شد امسال و بر خلاف سال‌های قبل، باشگاه یوونتوس چنین برنامه‌ای ندارد. پرونده اتهام تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا در تابستان سال ۲۰۰۹ و در شهر لاس وگاس هنوز باز است و مدیران بیانکونری احتمال می‌دهند با وود این باشگاه و کریستیانو رونالدو به ایالت متحده، این ستاره پرتغالی توسط پلیس این کشور بازداشت شده و در اردوی پیش فصل حواشی بزرگی برای رونالدو و یوونتوس ایجاد شود. کاترین مایورگا ادعا کرد که ستاره پرتغالی به او در اتاق هتلی در لاس وگاس در سال ۲۰۰۹ تجاوز کرده و بعد از آن ۳۷۵ هزار دلار به عنوان حق السکوت به وی پرداخت کرده است که البته رونالدو و وکلای وی ادعای تجاوز را رد کرده‌اند. یوونتوس قصد دارد برنامه‌های پیش فصل خود را در هفته‌های آینده اعلام کند و احتمالا این تیم در سنگاپور و چین بازی خواهد کرد و به ایالت متحده سفر نمی‌کند.

اخبار بیشتر