ریورپلاته قهرمان کوپا لیبرتادورس شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

ریورپلاته قهرمان کوپا لیبرتادورس شد

حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس

تسنیمخبرگزاری تسنیم
حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس
ستاره‌های جهان فوتبال دیدار فینال برگشت جام لیبرتادورس را از نزدیک تماشا کردند.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، دیدار برگشت فینال لیبرتادورس - لیگ قهرمانان آمریکای جنوبی -  شب گذشته (یکشنبه) در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو شهر مادرید برگزار شد و بعد از تساوی یک - یک دو تیم در طول 90 دقیقه و با توجه به اینکه در فینال جام لیبرتادورس قانون گل زده در خانه حریف وجود ندارد، بازی به وقت‌های اضافه رفت و در نهایت این سفید و سرخپوشان ریورپلاته بودند که با زدن دو گل در وقت‌های اضافه، 3 بر یک برنده شدند و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت 5 بر 3 پیروز و  فاتح جام لیبرتادورس شدند.

 در این بازی که به خاطر حمله هواداران ریورپلاته به اتوبوس حامل اعضای تیم بوکاجونیورز پیش از دیدار برگشت دو تیم در آرژانتین، دو بار به تعویق افتاده بود، بوکا با گل دقیقه 45 بندتو ابتدا در نتیجه پیش افتاد اما در ادامه پرتاتو در دقیقه 68، کوئینترو در دقیقه 109 و مارتینس در دقیقه 2+120 برای ریورپلاته گلزنی کردند. بوکاجونیورز در حالی در این دیدار تن به شکست داد که از دقیقه 92 در پی اخراج ویلمار باریوس 10 نفره به بازی ادامه می‌داد.

لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا این بازی حساس را از نزدیک در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به همراه 15 نفر از اقوام و دوستانش تماشا کرد، این در حالی است که کریستیانو رونالدو دعوت فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید برای حضور در این بازی را رد کرده بود. آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید هم دیگر میهمان ویژه این بازی بود که با پیراهن تیم بوکاجونیورز در جایگاه ویژه حاضر شد.

از میهمانان ویژه دیگر این بازی می‌توان به افرادی همچون دیه‌گو سیمئونه سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید، لوکاس توریرا هافبک اروگوئه‌ای آرسنال، دیه‌گو گودین مدافع اروگوئه‌ای اتلتیکومادرید، پائولو دیبالا مهاجم آرژانتینی یوونتوس، جوردی آلبا مدافع اسپانیایی بارسلونا، امرسون پالمیری مدافع برزیلی چلسی، استبان کامبیاسو هافبک پیشین تیم ملی فوتبال آرژانتین، خاویر زانتی نایب رئیس باشگاه اینتر و هافبک پیشین تیم ملی آرژانتین، مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی اینتر، جورجو کیه‌لینی مدافع ایتالیایی یوونتوس، لئوناردو بونوچی مدافع  ایتالیایی یوونتوس، خامس رودریگس هافبک کلمبیایی بایرن مونیخ، جانی اینفانتیو رئیس فیفا و الکساندر چفرین رئیس یوفا اشاره کرد.

حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 6حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 7حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 8حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 9حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 10حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 11حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 12حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 13حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 14حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 15حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 16حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 17حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 18حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 19حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 20حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 21حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 22حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 23حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 24حضور مسی، ایکاردی، گریزمان، دیبالا و دیگران در فینال لیبرتادورس - 25

خواندن خبر در سایت منبع

تصاویر تماشاگران مشهور فینال لیبرتادورس در برنابئو

تابناکخبرگزاری تابناک
تصاویر تماشاگران مشهور فینال لیبرتادورس در برنابئو
دیدار دو تیم ریورپلاته و بوکا جونیورز در فینال کوپا لیبرتادورس با پیروزی ریورپلاته و قهرمانی آنها به پایان یافت. این دیدار به دلیل حواشی پیش آمده، در سانتیاگو برنابئوی مادرید برگزار شد و در قسمت جایگاه ویژه استادیوم، چهره های مشهوری دیده می شدند که بخشی از آنها را می بینیم.

ریورپلاته قهرمان کوپا لیبرتادورس شد

رکناخبرگزاری رکنا
ریورپلاته قهرمان کوپا لیبرتادورس شد
ریورپلاته با پیروزی برابر بوکاجونیورز در فینال برگشت کوپا لیبرتادورس قهرمان این بازی‌ها شد.

ریورپلاته قهرمان کوپا لیبرتادورس شد - 1

فینال برگشت کوپا لیبرتادورس یکشنبه شب بین دو تیم ریور پلاته و بوکاجونیورز در سانتیاگو برنابئو برگزار شد. ریورپلاته توانست سه بر یک حریف قدیمی اش را شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

در نیمه اول دو تیم بازی چشم نوازی را به نمایش نگذاشتند و استرس باعث شده بود نتوانند بازی مورد نظرشان را به نمایش بگذارند. با این حال دو تیم صاحب چند فرصت شدند که بوکاجونیورز از آن بهره برد و توانست دروازه ریور را باز کند

نخستین موقعیت به این تیم رسید. بوکا موقعیت های بیشتری را خلق کرد. در یک صحنه ممکن بود بازیکنان ریور به اشتباه دروازه شان را باز کنند و در صحنه ای دیگر آرمانی به خوبی ضربه بندتو را دفع کرد.

همچنین پابلو پرس فرصت داشت دروازه ریور را باز کند اما ضربه اش به بیرون رفت. در نهایت بندتو در دقایق پایانی این نیمه دروازه میوناریوس را باز کرد. پاس فوق العاده ناندس در یک ضد حمله، توپ را به بندتو رساند و او نیز فرصت گلزنی را از دست نداد.

شادی پس از گل بندتو عجیب بود و او به بازیکن حریف زبان درازی کرد. ۴۵ دقیقه نخست تقریبا پر برخورد بود و لئوناردو پونسیو (بازیکن ریور) و پرس کارت زرد دریافت کردند.

ریور که نمی خواست جام قهرمانی را از دست بدهد از شروع نیمه دوم بازی را تهاجمی آغاز کرد و حریفش را تحت فشار قرار داد. در یک صحنه بازیکن و دروازه بان دو تیم در محوطه جریمه با هم برخورد کردند که داور اعتقادی به پنالتی نداشت. بالاخره میوناریوس در یک بازی تیمی خوب توانست دروازه بوکا را در دقیقه ۶۸ باز کند. این گل را لوکاس پراتو به ثمر رساند. در ادامه ریور باز هم بازی را در اختیار داشت و به دنبال گل دوم بود تا پیروز و قهرمان شود.

از طرفی بوکا دو ضربه آزاد به دست آورد که بازیکنان این تیم هیچ یک را به گل تبدیل نکردند. پس از این ضربه ها دوباره ریور توپ و میانه میدان را در اختیار قرار گرفت. بازیکنان بوکا در این شرایط نمی توانستند موقعیت سازی کنند. در دقایق پایانی فرناندو گاگو به میدان رفت. در نهایت بازی در ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید . با توجه به نتیجه دو بر دو در بازی رفت، برنده باید در وقت های اضافه مشخص می شد.

در وقت های اضافه نخست توپی از خط دروازه ها رد نشد و فرصت خاصی دو تیم ایجاد نکردند اما مهمترین اتفاق اخراج ویلمار باریوس بود. بازیکن کلمبیایی بوکا در دقیقه ۸۷ کارت زرد دریافت کرده بود. او در احظات نخست وقت های اضافه دوباره جریمه شد و مجبور شد زمین بازی را ترک کند.

در شروع وقت های اضافه دوم ریور باز هم توپ و میانه میدان را در اختیار گرفت و توانست به گل برسد. خوان کینترو با یک شوت سرکش دروازه بوکا را برای دومین بار باز کرد

پس از این گل کارلوس توس به میدان رفت. در این لحظات دروازه بان بوکا نیز در حمله ها شرکت می کرد. در ثانیه های پایانی تیرک دروازه ریور به لرزه در آمد و توپ به کرنر رفت. بوکا نتوانست از آخرین فرصتش استفاده کند و توپ به بازیکنان ریور رسید. مارتینس به سمت دروازه خالی بوکا حرکت کرد و بازی را سه بر یک به نفع تیمش کرد تا ریور قهرمان کوپا لیبرتادورس شود.

بازیکنان و سرمربیان بزرگی به سانتیاگو برنابئو رفته بودند تا این دیدار حساس را تماشا کنند، لیونل مسی، آنتوان گریزمان، پائولو دیبالا، دیگو پابلو سیمئونه، خاویر زانتی، استفان کامبیاسو، کلودیو رانیری، جوردی آلبا، خامس رودریگس و... مهمانان ویژه این شب بودند.

خواندن خبر در سایت منبع

از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس)

طرفداریخبرگزاری طرفداری
از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس)
بازی قرن، افراد زیادی را به سانتیاگو برنابئو کشاند.

طرفداری - دیدار دو تیم ریورپلاته و بوکا جونیورز در فینال کوپا لیبرتادورس با پیروزی ریورپلاته و قهرمانی آنها به پایان یافت. این دیدار به دلیل حواشی پیش آمده، در سانتیاگو برنابئوی مادرید برگزار شد و در قسمت جایگاه ویژه استادیوم، چهره های مشهوری دیده می شدند که بخشی از آنها را می بینیم.

از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 1از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 3از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 4از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 5از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 6از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 7از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 8از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 9از لیونل مسی تا ایکاردی و بازیکنان یوونتوس؛ چهره های مشهور در مادرید برای فینال کوپا لیبرتادورس (عکس) - 10

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الشرق الاوسط؛ شیوع ویروس کرونا در بسیاری از کشورهای آسیایی باعث شد تا کنفدراسیون فوتبال این قاره (AFC) برخی بازی‌های لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را به زمان دیگری موکول کند. بر اساس این گزارش، با توجه به شرایط حاکم این احتمال وجود دارد که کنفدراسیون فوتبال آسیا بخواهد برگزاری تمامی دیدارهای لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را به زمان دیگری که نامعلوم است موکول کند؛ البته احتمال لغو کامل این رقابت‌ها در فصل جاری نیز وجود دارد. یک عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز پیشنهاد لغو کامل رقابت‌های فصل جاری لیگ قهرمانان و کاپ آسیا را ارائه داد. وی در این رابطه گفت: اگر ویروس کرونا مهار نشود، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که رقابت‌های لیگ قهرمانان و کاپ آسیا به طور کامل لغو شوند. انتهای پیام/

اخبار بیشتر