مرحله دوم پیش فروش تیگو7 جدید در کمتر از 1 ساعت تکمیل شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

مرحله دوم پیش فروش تیگو7 جدید در کمتر از 1 ساعت تکمیل شد

سخني با مديران عامل ايران خودرو و سايپا

انتخابخبرگزاری انتخاب
سخني با مديران عامل ايران خودرو و سايپا
آقايان مديرعامل؛ اميد است كه نان زن و بچه ما كه اول خداوند بزرگ روزي مي‌نمايد و سپس انسان‌ها مي‌توانند در آن نقش داشته باشند، شما نيز از اين موضوع سرافراز بيرون بياييد.

كارگران زحمتكش ايران خودرو و سايپا در نامه ای سرگشاده خطاب به دو مدیرعامل شرکت های خودروساز نوشتند:

آقايان مديران‌عامل، اخيراً مشكلات پيش‌آمده در صنعت خودروسازي موجب نگراني كارگران در اين بخش گرديده است.

شرايط فعلي كارگران ما را به ياد هفت‌تپه و ... مي‌اندازد كه كارخانه دچار مشكل مالي و مديريتي و ... شد و سپس دولت را جهت كاري كه خودش انجام داده به ميدان كشيد و بحران امنيتي بوجود آورد. در شركت‌هاي خودروساز، ما نيز نگران چنين وضعيتي هستيم زيرا نماينده بخش خصوصي در تصميمات هيأت مديره خودروسازان نقش دارد. بخش خصوصي كه در طول اين بحران در صنعت خودروسازي از ارسال قطعات و ناقص شدن خودروهايي كه به مردم تعهد مي‌شود نقش بسياري را ايفا كرده است.

حال آقايان مديرعامل؛ آيا اين شبهه پيش نمي‌آيد كه بخش خصوصي با ايجاد مشكل براي اين صنعت، بخواهد در آينده نسبت به خريد از شركت‌هاي خودروساز اقدام نمايد؟

اين بخش خصوصي كه در طول اين بحران حدود 3000 كارگر خود را اخراج نموده آيا بعد از خريد و ايجاد درآمد با اخراج هزاران كارگر شركت‌هاي خودروساز، بيكاري را افزايش نمي‌دهد و فقط و فقط به فكر سود بيشتر نيست؟

آيا كساني كه به فكر كارگر ايراني نبوده و تابعيت خارج از كشور دارند دلشان براي كارگران ايراني مي‌سوزد؟ آيا با جلسات با رسانه‌ها يا برخي از خبرنگاران با ارائه اطلاعات غلط قصد ندارند اين جو را ملتهب نمايند؟

آقايان مديرعامل؛ نمي‌دانم آيا شما از اين فكر آن‌ها مطلع هستيد يا خدايي نكرده بي‌تفاوت از كنار آن مي‌گذريد؟

آقايان مديرعامل؛ بدانيد كه چندين هزار كارگر خودروسازي چشم اميد به خداوند و سپس به شما دارند.

آقايان مديرعامل؛ اميد است كه نان زن و بچه ما كه اول خداوند بزرگ روزي مي‌نمايد و سپس انسان‌ها مي‌توانند در آن نقش داشته باشند، شما نيز از اين موضوع سرافراز بيرون بياييد.

به اميد خدا

خواندن خبر در سایت منبع

خودروسازان برای پیش فروش مجوز داشتند

مهرخبرگزاری مهر
خودروسازان برای پیش فروش مجوز داشتند
معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: در مورد پیش فروش خودرو واردکنندگان یا سازندگان خودرو حتما می بایست در مورد مجوز پیش فروش خودرو از وزارت صمت مجوز بگیرند

به گزارش خبرنگار مهر، شهرام میرآخور لو معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت از مصرف کنندگان در گفتگوی تلفنی با برنامه پایش در مورد پیش فروش ۱۵ روزه ایران خودرو گفت: در مورد قیمت این خودروها زمان زیادی برای بررسی قیمت خودرو لازم است، در مورد پیش فروش خودرو واردکنندگان یا سازندگان خودرو حتما می بایست در مورد مجوز پیش فروش خودرو از وزارت صمت مجوز بگیرند.

وی در پاسخ به اینکه آیا ایران خودرو برای پیش فروش محصولات خود مجوز گرفته است گفت: یقیناً اگر مجوز نداشت با آن برخورد می شد و از وزارت صنایع مجوز گرفته است.

میرآخور لو گفت: اگر خودرویی تعهد تحویل داشته باشد خودروساز اجازه ندارد تا مادامی که خودروی اولی را تحویل نداده خودری دیگری پیش فروش کند. در مورد این ۴ خودرو ایران خودرو تعهد معوق ندارد و این خودروها در پیش فروش قبلی نبود.

عملکرد دستگاهها در مقابله با تحریم 

نظرسنجی شب گذشته برنامه پایش به عملکرد تیم اقتصادی دولت برای مقابله تحریم ها در یک ماهه گذشته اختصاص داشت. سوال نظرسنجی به این شرح بود: با گذشت بیش از یک ماه از اجرای تحریم ها ، به عملکرد کدام عضو اقتصادی دولت برای مقابله با تحریم ها نمره بالاتری می دهید؟۱- بانک مرکزی ۲- سازمان برنامه و بودجه ۳- وزارت اقتصاد و دارایی ۴- وزارت صمت ۵- وزارت نفت

در پایان این نظر سنجی ۵۵.۷۰ درصد از شرکت کنندگان عملکرد بانک مرکزی در مقابله با تحریم ها را مطلوب ارزیابی کردند.

۲۴.۷۳ درصد از شرکت کنندگان به سازمان برنامه و بودجه ، ۸.۳۲ درصد به وزارت اقتصاد، ۵.۹۶ به وزارت نفت و ۵.۳۱ درصد به وزارت صنعت، معدن و تجارت رای دادند.

خودروسازان برای پیش فروش مجوز داشتند - 8

خواندن خبر در سایت منبع

مرحله دوم پیش فروش تیگو7 جدید در کمتر از 1 ساعت تکمیل شد

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران
مرحله دوم پیش فروش تیگو7 جدید  در کمتر از 1 ساعت تکمیل شد

صبح امروز مرحله دوم پیش فروش تیگو7 جدید از سوی مدیران خودرو انجام شد در کمتر از 1 ساعت با تکمیل ظرفیت پایان یافت.

به گزارش عصر ایران، پس از باز شدن سیستم فروش تیگو7 جدید، ظرفیت این خودرو خیلی سریع در نمایندگی های شرکت مدیران خودرو تکمیل شد.

مرحله دوم پیش فروش تیگو7 جدید  در کمتر از 1 ساعت تکمیل شد - 3

براساس این گزارش، خودروی تیگو7 جدید در نبود شاسی بلندهای وارداتی این روزها به جانشین مناسبی برای آنها تبدیل شده و با داشتن طراحی زیبا و به روز، آپشن های رفاهی و ایمنی بالا در کنار موتور و گیربکس پر قدرت، توانسته است جایگاه مناسبی را در بازار از آن خود کند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
رییس اتحادیه طلا و سکه در گفتگو با خبرانلاین، پیش بینی کرد در ۶۰ تا ۷۵ روز آینده تحولی جدی در بازار سکه و طلا و ارز رخ ندهد و روند حاکم بر بازار مشابه دو ماه گذشته خواهد بود. که در ۶۰ تا ۷۵ روز آینده قیمتها روندی مشابه دو ماه گذشته را داشته باشند و نوسانات بزرگی در بازار مشاهده نشود. ما در دو سال گذشته درگیر این نوسانات بودیم ولی امروز معتقدم تصمیمات از پختگی بیشتری برخوردار است، چیزی که حتی ۶ ماه پیش هم نمی‌توانستیم ادعا کنیم. این میان منتشر نشدن دستورالعمل و آیین نامه جدید نیز به ذهنیت بازار کمک کرده است. وی با اشاره به تحولات روزهای اخیر، مدعی شد صندوق‌های کشور خالی نیست و ادامه داد: فراموش نکنیم در بازار طلا هم بازار جهانی و ارز تاثیر مضاغف داشتند.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور به ۱۴۵۲ دلار و ۶۰ سنت صعود کرد که بالاترین قیمت از دوم مه سال ۲۰۱۳ بود و اندکی بعد، ۰٫۲ درصد کاهش یافت و به ۱۴۴۲ دلار و ۵۶ سنت رسید. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا ۱٫۱ درصد کاهش یافت و به ۱۴۴۴ دلار و ۱۰ سنت رسید. به گفته وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز، هر اونس طلا برای تحویل فوری اکنون که از مقاومت در سطح ۱۴۳۹ دلار عبور کرده ممکن است تا مرز ۱۴۶۱ دلار پیشروی کند. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۰٫۶ درصد افزایش یافت و به ۸۵۳ دلار و ۷۰ سنت رسید. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰٫۱ درصد کاهش، به ۱۵۲۴ دلار و ۳۰ سنت رسید.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کرمان موتور طرح فروش اقساطی هیوندای آزرا با مدل ۲۰۱۹ را آغاز می‌کند. به گزارش عصر ایران، در طرح فروش نقد و اقساط برای آزرا ۲۰۱۹، قیمت ۹۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است که با اقساط ۱۲ تا ۲۴ماهه و تحویل ۳۰ روزه قابل واگذاری است. کرمان موتور زمان تحویل این خودرو را یک ماهه تعیین کرده و در ازای هرماه تأخیر ۲٫۵ درصد سود به خریداران پرداخت خواهد شد. این طرح از شنبه ۲۹ تیر به مدت یک هفته اجرایی می‌شود. برای مشاهده جدول در ابعاد بزرگ بر روی آن کلیک نمایید.

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دو کشتی باری ایران چند هفته است که در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. شرکت نفت دولتی برزیل، پتروبراس به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت رسانی به این دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. آمریکا اخیرا محصولات شیمیایی ایران را تحریم کرده است، اما رویترز می‌گوید یک شرکت محلی برزیلی اقدام به خرید اوره از ایران کرده است. یک خریدار محصولات شیمیایی هم به رویترز گفته است: دو کشتی باری گیر افتاده‌اند. طبق این گزارش، کشتی باوند ۵۰ هزار تن ذرت بارگیری کرده و قرار است کشتی ترمه هم ۶۶ هزار تن ذرت بارگیری کند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ قدیری ابیانه با اشاره به سایت بدهی لحظه‌ای امریکا افزود: بدهی دولت فدرال امریکا حدود ۲۲ تریلیون دلار معادل ۴۴۰ سال درآمد نفت ایران است، جمع بدهی دولت، شرکت‌ها و مردم امریکا نیز حدود ۷۲ تریلیون دلار معادل هزار و ۴۴۰ سال درآمد نفت ایران است. سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران با بیان اینکه امریکا در حال سقوط است، گفت: ​ از نظر توزیع ثروت هم اکنون ۳ نفر بیش از نیمی از جمعیت امریکا ثروت دارند. امریکا ۳۲۰ میلیون نفر جمعیت دارد که این ۳ نفر بیش از ۱۶۰ میلیون نفر ثروت دارند. قدیری ابیانه با بیان اینکه هرچند اقتصاد امریکا بزرگ است، اما میزان بدهی امریکا به اندازه اقتصادش خیلی بزرگ‌تر است، گفت: این امر برای اقتصاد امریکا بسیار شکننده است. یک زمانی بیش از ۴۰ درصد اقتصاد جهان در دست امریکا بود، اما اکنون میزان اقتصاد امریکا به زیر ۱۵ درصد رسیده است.

اخبار بیشتر