1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

جوسازی یک دختر علیه ستاره‌های فوتبال

صفحه دختر حاشیه ساز در اینستاگرام بسته شد

فراروخبرگزاری فرارو
صفحه دختر حاشیه ساز در اینستاگرام بسته شد

صفحه اینستاگرامی که تلاش می کرد برای ملی پوشان ایران حاشیه بسازد، از دسترس خارج شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ عصر پنجشنبه انتشار چند صفحه از چت های خصوصی چند فوتبالیست با یک دختر در اینستاگرام سر و صدای زیادی برپا کرد. او اسکرین شات هایی از چت های خصوصی خود با فوتبالیست های سرشناس را منتشر کرد تا نشان دهد با آنها در ارتباط بوده است. این دختر دست به افشاگری علیه ستاره های فوتبال زد اما هرگز ادعاهای او تایید نشد.بیشتر بخوانید:دختری که چت‌های خصوصی فوتبالیست‌ها را منتشر کرد! این خانم از پیام‌هایی که فوتبالیست‌ها به صورت خصوصی برایش فرستاده بودند، عکس گرفت و این پیام‌ها را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. عکس‌ها جو عجیبی راه انداخت و خیلی‌ از ستاره های فوتبال ایران را در مظان اتهام قرار داد. بعضی‌ از این چهره ها که توسط این دختر مورد اتهام قرار گرفته اند، چهره های محبوب فوتبال ایران هستند. او ابتدا یک صفحه داشت اما پس از بازخورد های بسیاری که داشت، حساب دیگری نیز ساخت و در هر دوی آن ها به تبلیغ و کسب درآمد می پرداخت.پس از این که برخی اسکرین شات های او را تقلبی دانستند، او با انتشار ویدیو ها تلاش کرد تا ثابت کند اسکرین شات ها واقعی هستند تا فوتبالی های ایران را بیشتر درگیر این حواشی کند. اما از ساعاتی پیش هر دو صفحه او در اینستاگرام به طور کلی از دسترس خارج شده اند. گزارش های متعدد کاربران به حساب کاربری این خانم باعث شد تا اینستاگرام صفحات او را از دسترس خارج کند.

خواندن خبر در سایت منبع

خبر خوش برای فوتبالیست ها| صفحه دختر حاشیه ساز را بستند!

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
خبر خوش برای فوتبالیست ها| صفحه دختر حاشیه ساز را بستند!

به گزارش خبرورزشی، عصر پنجشنبه گذشته انتشار چند صفحه از چت‌های خصوصی تعدادی از فوتبالیست‌های مشهور با یک دختر در اینستاگرام سر و صدای زیادی برپا کرد. این فرد، اسکرین شات‌هایی از چت‌های خصوصی خود با فوتبالیست‌های سرشناس را منتشر کرد تا نشان دهد با آن‌ها در ارتباط بوده است.پس از اینکه برخی افراد، اسکرین شات‌های او را تقلبی دانستند، این فرد با انتشار ویدیو‌ها تلاش کرد تا ثابت کند اسکرین شات‌ها واقعی هستند تا فوتبالی‌های ایران را بیشتر درگیر این حواشی کند. اما از ساعاتی پیش هر دو صفحه او در اینستاگرام به طور کلی از دسترس خارج شده‌اند، گزارش‌های متعدد کاربران به حساب کاربری این خانم باعث شد تا اینستاگرام صفحات او را از دسترس خارج کند.

خواندن خبر در سایت منبع

جوسازی یک دختر علیه ستاره‌های فوتبال

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین
جوسازی یک دختر علیه ستاره‌های فوتبال

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، عصر پنجشنبه انتشار چند صفحه از چت های خصوصی چند فوتبالیست با یک دختر در اینستاگرام سر و صدای زیادی برپا کرد. او اسکرین شات هایی از چت های خصوصی خود با فوتبالیست های سرشناس را منتشر کرد تا نشان دهد با آنها در ارتباط بوده است. این دختر دست به افشاگری علیه ستاره های فوتبال زد اما هرگز ادعاهای او تایید نشد.

این خانم از پیام‌هایی که فوتبالیست‌ها به صورت خصوصی برایش فرستاده بودند، عکس گرفت و این پیام‌ها را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. عکس‌ها جو عجیبی راه انداخت و خیلی‌ از ستاره های فوتبال ایران را در مظان اتهام قرار داد. بعضی‌ از این چهره ها که توسط این دختر مورد اتهام قرار گرفته اند، چهره های محبوب فوتبال ایران هستند.

دختری که به شوخی درباره‌اش می‌گویند «الهه» مجازات است و می‌خواهد آبروی ستاره‌ها را ببرد، از دیروز شروع به انتشار فیلم کرده تا ثابت کند عکس‌هایی که از پیام‌های خصوصی ستاره‌های فوتبال گذاشته، فتوشاپ نیست!

تا کنون هیچ کدام از این فوتبالیست ها جوابی به این اتهامات نداده اند و البته ادعاهای مطرح شده هم تایید نشده است. لینک کوتاه لینک کپی شد

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ویدیو - عبور هولناک سیل از رودخانه خشک شیراز

همشهریهمشهری14 ساعت قبل

ماجرای حیوان عجیبی که در شوش دیده شد +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
به گزارش مشرق، فیلمی از یک حیوان عجیب و شبیه به گونه کفتار در فضای مجازی منتشر شد و شایعه شد که این حیوان در مزارع نیشکر هفت‌تپه دیده شده است. فیروز حاج کلی رئیس اداره حفاظت از محیط‌زیست شوش صبح امروز اظهار کرد: تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مربوط به گونه‌ای گرگ یال‌دار است که مربوط به کشور آرژانتین است و این گونه از گرگ در کشور ایران وجود ندارد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴حاج کلی گفت: محیط اطراف این تصویر مزارع نیشکر است ولی مربوط به شهرستان شوش نیست.

لحظه باز شدن سه دریچه‌ی اضطراری تخلیه آب سد دز پس از حدود ۵۰ سال برای تخلیه فوری آب سد+فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
دریچه‌های اضطراری سد دز در اوایل دهه ۴۰ باز شده بودند قطر دریچه‌ها ۱۴ متر و هر یک از آنها قادر به تخلیه ۳۰۰۰ متر مکعب آب در ثانیه هستند.

تهران؛ آماده باران | خسارتی گزارش نشد

همشهریهمشهری8 ساعت قبل

سعدیه شیراز غرق در آب+ فیلم

خبر فوریخبر فوری12 ساعت قبل

اخبار بیشتر