1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

رونالدو: با نبردن توپ طلا، دنیا به آخر نمی رسد

رونالدو: یوونتوس همچون یک خانواده است

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
رونالدو: یوونتوس همچون یک خانواده است

رونالدو که با مبلغ 100 ملیون پوند راهی یوونتوس شده بود اذعان کرد که تحت تاثیر جو تورین قرار گرفته است و معتقد است بر خلاف اسپانیا اتمسفر مثبتی در رختکن بازیکنان وجود دارد و هم تیمی ها از موفقیت های فردی یکدیگر خوشحال می شوند.

رونالدو در مصاحبه با گازتا دلو اسپورت گفت: از حضور در یونتووس بسیار خوشجال هستم. شهری زیبا همراه با مردمی دوست داشتنی و البته باشگاهی با سازماندهی بسیار خوب تاثیر بسیاری در این امر دارد. بازیکنان در یووه سخت تلاش می کنند و این بهترین مجموعه ای است که من تاکنون کنارشان بازی کرده ام. برخلاف سایر باشگاه ها که بازیکنان احساس بهتر بودن نسبت به بقیه دارند در اینجا همه به عنوان یک تیم در حال تلاش هستند. همه اینجا فروتن و خاکی هستند و حتی اگر بازیکنانی مانند دیبالا یا مانژوکیچ موفق به گلزنی نشوند شما باز هم خوشحالی آنان را از موفقیت و پیروزی تیم مشاهده میکنید و این خیلی زیباست.

وقتی از وی در خصوص تفاوت های رئال و یوونتوس پرسیده شد نیز گفت: تفاوت ها خیلی زیاد است. یوونتوس بیشتر شبیه یک خانواده است.

خواندن خبر در سایت منبع

رونالدو خطاب به مسی: به ایتالیا بیا

الفخبرگزاری الف
رونالدو خطاب به مسی: به ایتالیا بیا

به گزارش فارس، کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی یوونتوس لیونل مسی، ستاره بارسلونا و رقیب سنتی خود را به ترک بارسلونا و آمدن به ایتالیا تشویق کرد.

کریس در مصاحبه با روزنامه گازتا اسپورت ایتالیا گفت: این را می توانم بگویم که تیم ما خیلی خوب است. تواضع میان بازیکنان حاکم است. همه در تیم می خواهند تا یوونتوس به پیروزی برسد و به تیم فکر می کنند. رئال برای من دیگر گذشته است و الان فقط می خواهم با یووه به پیروزی برسم. اگر با رئال در لیگ قهرمانان بازی کنیم با تمام قوا مقابل تیم سابقم بازی خواهم کرد.

وی افزود: نبود مسی برای رقابت را حس می کنم. من در انگلیس، اسپانیا، ایتالیا و پرتغال بازی کردم اما او همچنان در اسپانیا است. او به من بیشتر نیاز دارد. برای من زندگی مجموعه ای از چالش ها است. امیدوارم مسی به ایتالیا بیاید، او بازیکنی عالی است.

خواندن خبر در سایت منبع

رونالدو: با نبردن توپ طلا، دنیا به آخر نمی رسد

ایرناخبرگزاری ایرنا
رونالدو: با نبردن توپ طلا، دنیا به آخر نمی رسد

به گزارش ایرنا، تارنمای رسمی باشگاه یوونتوس روز دوشنبه با انتشار این مصاحبه نوشت: ستاره پیشین رئال مادرید تابستان امسال با قرارداد 100 میلیون یورویی، سانتیاگو برنابئو را به مقصد تورین ترک کرد.

فوق ستاره بانوی پیر در نخستین روزهای حضورش در تورین از رونالدوی همیشگی فاصله گرفت، اما رفته رفته جادوگر پنهان شده از چراغ جادو بیرون آمد و حالا هم، امید اصلی قهرمان اسکودتو برای پایان دادن به حسرت چندین و چند ساله این تیم برای فتح عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا محسوب می شود.

لاگاتزتا دلو اسپورت مصاحبه را با این پرسش آغاز می کند:

سوال: امروز پنجمین ماه پس از ملحق شدنت به یوونتوس است، این دوران چگونه گذشت؟

رونالدو: خوشحال هستم، تورین شهر واقعا خوبی است و هواداران بسیار مهربانند و یونتووس باشگاهی فوق العاده است و همه چیز در آن سازماندهی شده و منظم انجام می شود.

این مجموعه، بهترین تیمی است که تاکنون با آن ها بازی کرده ام. در یوونتوس به معنای واقعی کلمه حس بودن در یک تیم به شما دست می دهد و مثل برخی از تیم ها که بعضی بازیکنان تصور می کنند از بقیه بهترند، نیست.

اینجا همه بازیکنان فروتن هستند، اگر دیبالا (پائولو) یا مانژوکیچ (ماریو) گل هم نزنند همچنان از پیروزی تیم خوشحالند و این زیبا است.

سوال: تفاوت رئال و یوونتوس در چیست؟

تفاوت های زیادی وجود دارد، یونتووس بیشتر شبیه یک خانواده است.

نظرت در مورد احتمال رویارویی با رئال در لیگ قهرمانان اروپا چیست؟

باید بگویم گذشته ها گذشته است و از حالا به بعد تنها به قهرمانی با یووه و دفاع از پیراهن این تیم فکر می کنم و هیچ چیز دیگری اهمیت ندارد، اگر با رئال روبرو شوم حداکثر توانم را برای تیم می گذارم.

حضور مارسلو و آسنسیو در یووه؟

روزنامه ها در مورد همه می نویسند از جیمز و بیل گرفته تا آسنسیو؛ اما صادقانه بگویم یوونتوس به هیچ بازیکن دیگری نیاز ندارد.

تصمیم آینده؟

نمی دانم در مورد این موضوع باید با رئیس باشگاه صحبت کنید.

سوال: چرا به یوونتوس آمدی؟

من برای تصمیماتم فکر می کنم؛ جوی را که در ورزشگاه یووه تجربه کرده بودم، ثبات باشگاه، رویکرد ریاست آن و هواداران...

حتی کوچکترین جزئیات تفاوت ایجاد می کند، پیشنهادات زیادی داشتم، اما حالا اطمینان دارم که بهترین گزینه را انتخاب کردم.

آلگری؟

یک مربی بسیار حرفه ای، جدی و کاربلد است، یکی از بهترین خصوصیات او رک بودنش است.

در واقع او چیزی نمی گوید که برای مخاطبش مبهم باشد؛ او شما را با نام صدا می زند؛ صادق، باهوش و البته خوش مشرب است.

سوال: نظرت در مورد قهرمانی با یوونتوس در لیگ قهرمانان چیست؟

جواب این سوال را قبلا داده ام، اما دوباره تکرار می کنم: لیگ قهرمانان نباید به یک وسواس تبدیل شده و به شکلی انحصاری و خاص به آن نگاه شود.

در واقع این رقابتی است که می بایست در کمال آرامش با آن مواجه شوید.

سوال: در مورد شهرآورد تورین نظرت چیست؟

به محض ورود به تورین به اهمیت آن پی بردم؛ چند روز پیش یک فروشنده لوازم خودرو به من گفت: کریستیانو، لطفا تورینو را ببرید و گرنه مادربزرگم از کوره در می رود!

در واقع در یوونتوس 2 بازی وجود دارد که هرگز دوست ندارید در آن ها بازنده باشید؛ یکی مقابل اینتر و دیگری هم برابر تورینو.

سوال: کریستیانو رونالدو چه زمانی متوجه شد که او «کریستیانو رونالدو» است؟

سعی می کنم این موضوع را فراموش کنم؛ اگر به فکر کردن به موفقیت ها، پول و یا قهرمانی هایی که به دست آورده ام، ادامه دهم، سقوط می کنم و مثل گذشته تلاش نخواهم کرد، بنابراین گاهی اوقات بهتر است فراموش کنم که من «کریستانو رونالدو» هستم.

سوال: کریستانو جونیور می داند که پدرش یک ستاره است؟

بله، او هم برای یووه بازی می کند و فشار بازی کردن برای این تیم بزرگ را حس می کند.

سخت ترین لحظه زندگی؟

زمانی که در سال 2005 پدرم را از دست دادم؛ با این حال، اطمینان دارم که او در بهشت خوشحال است و همواره هوای من را دارد.

سوال: نظرت در مورد توپ طلا چیست؟

فکر می کنم سزاوار بردن آن بودم، در واقع در زمین بازی همه کار کردم اعداد و ارقام دروغ نمی گویند؛ اما دنیا تمام نشده است، به تصمیم گرفته شده احترام می گذارم و به «لوکا مودریچ» تبریک می گویم.

ناامید شدی؟

بله، اما زندگی ادامه دارد و نهایت تلاشم را می کنم تا سال آینده توپ طلا را ببرم.

ورزشی**3991**1584

خواندن خبر در سایت منبع

رونالدو: دوست دارم مسی به ایتالیا بیاید

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
رونالدو: دوست دارم مسی به ایتالیا بیاید
رونالدو: دوست دارم مسی به ایتالیا بیاید - 0

به گزارش خبرورزشی، کریستیانو رونالدو در مصاحبه‌ای خواندنی با نشریه گاتزتا دلواسپورت و کوریره دلو‌اسپورت ایتالیا، از وضعیت خود در تیم یوونتوس و سری A ابراز رضایت و به لیونل مسی توصیه کرد که بازی در کالچو را تجربه کند.رونالدو که تابستان امسال رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کرد، در پاسخ به این سؤال که آیا دلش برای لیونل مسی و رقابت با او تنگ نشده است، گفت: خیر... من در انگلیس و اسپانیا بازی کرده‌ام، همینطور در ایتالیا و پرتغال و با تیم ملی کشورم هم قهرمان شده‌ام. مسی، اما هنوز در اسپانیا است. شاید او بیشتر به من نیاز داشته باشد. برای من زندگی یک چالش است و دوست دارم که مردم را شاد کنم. دوست دارم مسی یک روز به ایتالیا بیاید و مثل من این چالش را بپذیرد. با این حال اگر او در آنجا راضی است، من به تصمیمش احترام می‌گذارم. مسی بازیکن فوق‌العاده‌ای است. من، اما زندگی جدیدی را انتخاب کرده‌ام و از آن راضی‌ام.رونالدو درباره یوونتوس و شانس قهرمانی این تیم در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا هم گفت: بردن لیگ قهرمانان نباید برای یوونتوس به یک وسواس تبدیل شود هرچند این تیم بسیار قوی است.ستاره پرتغالی بانوی پیر درباره اینکه چقدر توانسته به شرایط بازی در یووه و زندگی در کنار هم‌تیمی‌های جدیدش خو بگیرد، عنوان کرد: اسم بردن از چند بازیکن خاص بی‌انصافی در حق سایر بازیکنان است، اما من می‌توانم بگویم که یوونتوس بهترین گروه از بازیکنانی بوده که من در جمع‌شان بازی کرده‌ام. اینجا ما یک تیم متحد هستیم. در سایر تیم‌ها بعضی بازیکنان خودشان را بالاتر از بقیه می‌دانستند، اما اینجا همه بازیکنان خودشان را در یک سطح می‌دانند، فروتن هستند و می‌خواهند برنده باشند. اگر دیبالا یا مانژوکیچ گل نزنند، آن‌ها از گلزنی سایر بازیکنان خوشحال می‌شوند و می‌خندند. برای من این جو دوست داشتنی است و وجود تفاوت (با تیم‌های قبلی) را احساس می‌کنم. اگرچه بازیکنان رئال مادرید هم فروتن هستند، اما در یوونتوس فروتنی بازیکنان را بیشتر احساس می‌کنم. جو یوونتوس با رئال مادرید فرق دارد، اینجا ما مانند اعضای یک خانواده هستیم.رونالدو در پاسخ به سؤالی درباره احتمال روبه‌رو شدنش با رئال مادرید در لیگ قهرمانان تأکید کرد: برای من روبه‌رو شدن با رئال مادرید مانند سایر تیم‌هاست. گذشته‌ها گذشته و الان من به دنبال قهرمانی با یوونتوس هستم و می‌خواهم از اعتبار این تیم دفاع کنم و سایر چیز‌ها اهمیتی ندارد. اگر مقابل رئال مادرید هم قرار بگیریم، سعی می‌کنم که با تمام توانم بازی کنم.

رونالدو: دوست دارم مسی به ایتالیا بیاید - 3

رونالدو درباره شایعه احتمال پیوستن دو هم‌تیمی سابقش در رئال مادرید، مارسلو یا ایسکو به یوونتوس هم گفت: خبر‌هایی درباره پیوستن خامس، آسنسیو، بیل و ... هم شنیده‌ام، اما راستش را بخواهید من فکر نمی‌کنم که یوونتوس به بازیکنان دیگری نیاز داشته باشد. با این حال برای مطلع شدن از این موضوع باید با رئیس باشگاه صحبت کنید. در آینده من نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. مارسلو بازیکنی قوی است و ما از ورود همه بازیکنان خوب استقبال می‌کنیم و مارسلو هم یکی از آن‌ها است.دارنده ۵ توپ طلا راجع به شرایط زندگی‌اش در ایتالیا اظهار داشت: زندگی در ایتالیا تا الان خوب بوده است. رسانه‌های این کشور همیشه به خوبی از من یاد می‌کنند، اگرچه من تازه به این کشور آمده‌ام. تورین قطعاً با مادرید متفاوت است. تورین شهری کوچکتر، اما پرجاذبه است. مردم این شهر و هواداران باشگاهم را دوست دارم. یوونتوس تیمی فوق‌العاده و منظم است و از همان اولین روزی که به اینجا آمدم تحت تأثیر سختکوشی بازیکنانش قرار گرفتم. برای ترک رئال مادرید از چند تیم دیگر هم پیشنهاد داشتم که نام‌شان را فاش نمی‌کنم، اما یوونتوس تیمی منسجم است، تیمی باقدمت که در سال‌های اخیر موفق بوده است. جو این ورزشگاه یوونتوس را می‌شناختم، چون قبلاً هم چند بار در ایتالیا ومقابل همین یوونتوس بازی کرده بودم. نمی‌توانم با صد درصد اطمینان بگویم که به بهترین تیم دنیا پیوسته‌ام، چون ۹ سال در رئال مادرید بازی کرده‌ام، اما صد درصد مطمئنم که انتخابم درست بوده است. یووه از خیلی جهات با همه تیم‌ها فرق دارد حتی در شیوه رفتارش با من. توجه به همین جزئیات تفاوت‌های بزرگ را رقم می‌زند.

رونالدو: دوست دارم مسی به ایتالیا بیاید - 5

رونالدو در پایان گفت: منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس هر سه در کشورهای‌شان بهترین تیم‌ها هستند، اما مسیری که می‌روند با هم فرق دارد. تیم‌های ایتالیایی به عنوان مثال بیشتر به دفاع کردن تمایل دارد در حالی که برخی چیز‌های غیرفوتبال در اسپانیا آسان‌تر است. در ایتالیا تمرکز، تعهد و سختکوشی بازیکنان بیشتر است. در نهایت من فکر می‌کنم که سطح این لیگ‌ها شبیه یکدیگر است.

خواندن خبر در سایت منبع

رونالدو: یوونتوس بهترین تیمی است که در آن بازی کرده‌ام

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
رونالدو: یوونتوس بهترین تیمی است که در آن بازی کرده‌ام

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فوق ستاره 33 ساله فوتبال پرتغال در تابستان به یوونتوس منتقل شد. او که از شرایط در مادرید راضی نبود، به تورین آمد تا فوتبالش را در جایی ادامه دهد که احترام به او هم چنان مهم ترین نکته در رابطه با زندگی فوتبالی اش باشد. کریستیانو در گفتگو با روزنامه گاتزتا دلو اسپرت گفت: "از حضور در یوونتوس بسیار خوشحالم. تورین، شهر دلپذیری است و هواداران نیز عالی هستند. اینجا باشگاه فوق العاده‌ای است و سازماندهی شگفت انگیزی دارد. در یوونتوس همه بازیکنان متواضع هستند و سخت کار می کنند. حس من تاکنون در یوونتوس، فراتر از مثبت بوده است. یوونتوس بهترین باشگاهی است که تاکنون در آن بازی کرده ام و همه یک تیم هستیم. این طور نیست که در یوونتوس بازیکنی خود را نسبت به سایر بازیکنان، برتر بداند. همه ما در یک کشتی هستیم. تیم متواضع است و می خواهد در همه بازی ها برنده شود. اگر مانژوکیچ یا دیبالا نتوانند گل بزنند بازهم به تیم کمک می کنند و خوشحال هستند. این جا تفاوت را احساس می کنم. در مادرید هم البته بازیکنان متواضع بودند اما حس تواضع در این جا بیشتر است و در یوونتوس حس می کنید بخشی از یک خانواده هستید".

کریستیانو رونالدو در 19 بازی با پیراهن بیانکونری موفق به ثبت 11 گل و 5 پاس گل شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

رونالدو: من دلم برای مسی تنگ نشده، او شاید!

ایسناخبرگزاری ایسنا
رونالدو: من دلم برای مسی تنگ نشده، او شاید!

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از گاتزتا دلواسپورت، کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی که در ابتدای فصل جاری با جدایی از رئال مادرید به یوونتوس پیوست، در پاسخ به این سوال که دلش برای مسی و رقابت با او تنگ شده است یا خیر، گفت‌: شاید مسی دلش برای من تنگ شده باشد. من در انگلیس، اسپانیا، ایتالیا و پرتغال بازی کرده‌ام ولی او هنوز در اسپانیاست. شاید او بیشتر به من نیاز داشته باشد. زندگی برای من یک چالش است. من زندگی را دوست دارم و دوست دارم مردم را خوشحال کنم. امیدوارم که مسی روزی به ایتالیا بیاید و مثل من چالش را قبول کند ولی اگر او در اسپانیا خوشحال است، من برایش احترام قائلم. مسی بازیکن بزرگی است اما من دلم برای هیچ چیز اسپانیا تنگ نشده است چون زندگی جدیدم را شروع کرده‌ام و خوشحالم.

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو روی هم ۱۰ توپ طلای فوتبال جهان را از آن خود کردند اما امسال مودریچ به این روند پایان داد.

خواندن خبر در سایت منبع

رونالدو: این مسی است که به من نیاز دارد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
رونالدو: این مسی است که به من نیاز دارد

به گزارزش "ورزش سه"، رونالدو تابستان امسال پس از 9 فصل درخشان با رئال راهی یوونتوس شد. او قراردادی 4 ساله به ارزش 112 میلیون یورو امضا کرد و به نظر می رسد که دیگر هرگز برای بازیکنی به سن و سال او چنین مبلغی پرداخت نشود.

او شروعی خوب هم در یوونتوس داشته و پس از گذشته چهار ماه، بهترین گلزن تیمش است.

رونالدو: این مسی است که به من نیاز دارد - 3

فوق ستاره پرتغالی که امسال در نبرد برای کسب عنوان بهترین بازیکن دنیا قافیه را به مودریچ باخت، در مصاحبه با رسانه های ایتالیایی و در پاسخ به تفاوت های رئال با یوونتوس گفت:« اینجا مثل یک تیم واقعی هستیم و بهترین گروهی که تاکنون در آن حضور داشته ام. جاهای دیگر برخی خودشان را بزرگتر می دانند ولی مثلا در یووه وقتی دیبالا و مانژوکیچ گل نمی زنند، ناراحت نمی شوند و به خاطر موفقیت تیم خوشحالند. در یوونتوس بازیکنانی فروتن و با گذشت در اختیار داریم. البته در رئال هم بازیکنان فروتن بودند اما اینجا بیشتر چنین چیزی را مشاهده می کنم. یوونتوس مثل یک خانواده و کاملا متفاوت با رئال است.»

رونالدو در مورد احتمال روبرو شدن با رئال در لیگ قهرمانان گفت:« برایم فرقی نمی کند. گذشته از نظر من گذشته است و من حالا بازیکن یوونتوس هستم. حالا قهرمانی را با یووه می خواهم و اگر به رئال برخورد کنیم، سعی می کنم بهترین بازی خودم را انجام دهم. اکنون از پیراهن این تیم دفاع می کنم.»

رونالدو: این مسی است که به من نیاز دارد - 6

شایعات پیوستن ایسکو و چند بازیکن رئال به یووه:« حتی صحبت از خامس، بیل و آسنسیو هم می شود ولی صادقانه بگویم که این یوونتوس نیاز به بازیکن جدید ندارد. در این مورد البته باید با رئیس باشگاه حرف بزنید. در آینده کسی چه می داند چه رخ خواهد داد. مارسلو بازیکن بزرگی است و اینجا درها به روی ستاره های بزرگ باز است.»

پیروزی در شرط بندی های درون تیمی:« اینجا با آلگری هرگز شرط بندی نمی کنم ولی با دیبالا، خدیرا و مانژوکیچ چرا و در 99 درصد مواقع نیز برنده می شوم. دفعات کمی می بازم و باید بگویم که 200 تا 300 یورو سر همین شرط بندی ها صاحب شده ام.»

لیگ قهرمانان:« معتقدم لیگ قهرمانان برای یووه نباید مثل لادسیما برای رئال به یک وسواس تبدیل شود. قهرمانی در این رقابت ها رویایی است و یوونتوس هم به اندازه کافی قدرت برای فتح آن دارد.»

رونالدو: این مسی است که به من نیاز دارد - 10

رونالدو در مورد رقابتش با مسی و دور شدن از او به سبب جدایی از رئال گفت:« من دلم برای مسی تنگ نمی شود. در انگلیس، اسپانیا، ایتالیا، پرتغال و تیم ملی کشورم جام برده ام ولی مسی همچنان در اسپانیا و بارسلونا مشغول فوتبال است. معتقدم مسی باید دلش برای من تنگ شود و او بیشتر به من نیاز دارد.

برای من زندگی حکم یک مبارزه را دارد. همیشه از خوشحال کردن مردم خوشحال می شوم. دوست دارم مسی روزی به ایتالیا بیاید و این چالش را قبول کند ولی اگر دوست دارد در بارسا بماند و آنجا خوشحال است، به تصمیمش احترام می گذارم. او بازیکنی فوق العاده و انسان خوبی است؛ ولی واقعیت این است که اینجا دلم برای کسی تنگ نمی شود. این زندگی جدید من است و از آن راضی هستم.»

رونالدو: این مسی است که به من نیاز دارد - 13رونالدو: این مسی است که به من نیاز دارد - 14

خواندن خبر در سایت منبع

رونالدو: به مسی توصیه می‌کنم اگر اهل چالش است به ایتالیا بیاید؛ بیل یا هامس رودریگز؟ صادقانه بگویم یوونتوس به بازیکن جدیدی نیاز ندارد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
رونالدو: به مسی توصیه می‌کنم اگر اهل چالش است به ایتالیا بیاید؛ بیل یا هامس رودریگز؟ صادقانه بگویم یوونتوس به بازیکن جدیدی نیاز ندارد

طرفداری- کریستیانو رونالدو که این روزها در ایتالیا دوران خوبی را سپری می‌کند، به فوق ستاره بارسلونا توصیه می کند، اگر اهل چالش است به ایتالیا بیاید. در بخش دوم صحبت‌های کریستیانو رونالدو با گاتزتا دلو اسپورت، ستاره پرتغالی یوونتوس می‌گوید:

اخیرا خواندم که شما از آمدن بیل، آسنسیو، هامس رودریگز به یوونتوس می گویید، اما صادقانه می گویم این تیم نیازی به هیچ بازیکن دیگری ندارد. اگرچه باید در این مورد با آنیلی صحبت کنید. نمی دانم در آینده چه اتفاقی می افتد، اما مارسلو بازیکن قدرتمندی است و فکر می کنم همیشه در یوونتوس درها به روی بازیکنان بزرگ باز است و مارسلو هم قطعا یکی از آن ها است. 

رونالدو درباره شرطبندی با سرمربی یوونتوس گفت:

نه من با الگری روی هیچ چیزی شرطبندی نکرده ام، فقط با دیبالا، مانژوکیچ و خدیرا که البته 99 درصد مواقع هم برنده شده ام، آن هم بر سر چند یورو پول و یک بطری آبجو. یک کلکسیون در رختکن دارم 200-300 یورو و سه بطری آبجو در آن دارم! 

رونالدو درباره اینکه دلتنگ رقابت با لیونل مسی است، گفت:

فکر می‌کنم این مسی است که دلتنگ من شده باشد. من در انگلیس، اسپانیا، ایتالیا بازی کرده ام و برای تیم ملی پرتغال هم بازی کرده ام، اما مسی همچنان در اسپانیا بازی می کند. شاید او بیشتر به من نیاز دارد. برای من، زندگی یک چالش است و دوست دارم که مردم را خوشحال کنم. دوست دارم روزی او هم به ایتالیا بیاید. امیدوارم او هم مانند من اهل چالش باشد و به ایتالیا بیاید، اما اگر در بارسلونا خوشحال است، به تصمیمش باید احترام بگذاریم. مسی بازیکن فوق العاده ای است، اما من اینجا دلتنگ چیزی نیستم، این زندگی جدید من است و از آن لذت می برم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

پیغام اینستاگرامی علی دایی به عادل فردوسی پور

برترین‌هابرترین‌ها18 ساعت قبل
تابناکتابناک19 ساعت قبل
اسطورۀ محبوب آبی‌ها دست به حمایت از عادل فردوسی‌پور زد. به گزارش تابناک ورزشی، بعد از قطع همکاری برنامۀ نود با عادل فردوسی‌پور و مشکلات بوجود آمده بین این مجری توانا با مدیر شبکۀ سوم سیما بسیاری از کارشناسان و اهالی فوتبال دست به حمایت از عادل فردوسی‌پور زدند و در فضای مجازی پیام‌های فراوانی را برای او منتشر کردند. یکی از این اشخاص، فرهاد مجیدی، اسطورۀ محبوب استقلال تهران است. مجیدی با انتشار پیامی در اینستاگرامش در شرایطی که خود را موافق فردوسی‌پور ندانسته است به حمایت از برنامۀ انتقادی نود پرداخت و به این شکل و متفاوت نسبت به دیگران نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده است.
تابناکتابناک18 ساعت قبل
پرسپولیسی‌ها برای نایب‌قهرمانی در آسیا به این دلیل که میزبان مسابقات بوده‌اند، سیصدهزار دلار کمتر از آنچه فکرش را می‌کردند پاداش می‌گیرند. مازیار ناظمی در توئیتی نوشته است: «ای‌اف‌سی از پاداش دو میلیون دلاری پرسپولیس برای رسیدن به فینال ای‌سی‌ال، ۳۰۰ هزار دلار کسر کرده است.» به گزارش تابناک ورزشی، ای‌اف‌سی شهریورماه گذشته فراخوانی گذاشته بود که برای مراسم اختتامیه به شرکتی که توان برگزاری یک کنسرت زنده، ایجاد دیوار صوتی و مراسم آتش‌بازی را در سطح فینال آسیا برگزار کند تا ۱۵۰ هزار دلار می‌پرداخت. حالا مشخص شده آن هزینه از هزینه‌های برگزاری بازی به حساب میزبان کسر می‌شده است و البته حالا باشگاه پرسپولیس می‌تواند اعلام کند چه شرکتی این مزایده را برده بود. این کسر هزینه‌ها اگرچه خیلی هم اتفاق جدیدی نیست و خود ناظمی هم اشاره کرده است فیفا هزینه برگزاری کنفرانس‌های خبری را از پاداش‌های جام‌جهانی تیم ملی هم کسر کرده بود.
الفالف1 روز قبل
گروه ورزشی الف، ۱ فروردین ۱۳۹۸، ۰۳:۱۲ ۳۹۷۱۲۲۹۱۶۷به گزارش خبرآنلاین، این روزها بحث انتخاب جانشین برای کارلوس کی روش، داغ‌ترین بحث فوتبال ایران است و در این میان هروه رنار سرمربی فرانسوی تیم ملی مراکش از بخت خوبی برای حضور روی نیمکت ایران برخوردار است. مرد فرانسوی خوب می‌داند طرفداران مراکش همین طور اهالی فوتبال از او انتظار دارند تا در مصر جام قهرمانی CAF ۲۰۱۹ را بالای سر ببرد در غیر این صورت رنار دیگر شانسی برای تمدید قرارداد و ماندن تا جام جهانی ۲۰۲۲ با مراکش ندارد. هر مربی دیگری هم جای رنار بود با دریافت پیشنهاد وسوسه کننده هدایت ایران برحسب شرایطی که در مراکش دارد، پای میز مذاکره می‌نشست از همین رو جام ملت‌های پیش رو برای او و آینده‌اش نقشی کلیدی دارد و اگر نتواند آنجا با مراکش موفق شود بعید نیست که پیشنهاد ایران را بپذیرد.
ورزش۳ورزش۳16 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در سال‌های اخیر عادت کرده‌ایم که تیم‌های بزرگ اروپایی در فصل تابستان و پیش از شروع فصل به ایالت متحده سفر کرده و دیداهایی تدارکاتی را در این کشور برگزار می‌کنند، اما نیویورک تایمز مدعی شد امسال و بر خلاف سال‌های قبل، باشگاه یوونتوس چنین برنامه‌ای ندارد. پرونده اتهام تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا در تابستان سال ۲۰۰۹ و در شهر لاس وگاس هنوز باز است و مدیران بیانکونری احتمال می‌دهند با وود این باشگاه و کریستیانو رونالدو به ایالت متحده، این ستاره پرتغالی توسط پلیس این کشور بازداشت شده و در اردوی پیش فصل حواشی بزرگی برای رونالدو و یوونتوس ایجاد شود. کاترین مایورگا ادعا کرد که ستاره پرتغالی به او در اتاق هتلی در لاس وگاس در سال ۲۰۰۹ تجاوز کرده و بعد از آن ۳۷۵ هزار دلار به عنوان حق السکوت به وی پرداخت کرده است که البته رونالدو و وکلای وی ادعای تجاوز را رد کرده‌اند. یوونتوس قصد دارد برنامه‌های پیش فصل خود را در هفته‌های آینده اعلام کند و احتمالا این تیم در سنگاپور و چین بازی خواهد کرد و به ایالت متحده سفر نمی‌کند.

اخبار بیشتر