اخبار فهرست ۳۵ نفره تیم ملی
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

اخبار فهرست ۳۵ نفره تیم ملی

تمام نکات فهرست اولیه تیم ملی/ از حضور عجیب احمدزاده تا دردسر شیرین کی‌روش در خط حمله!

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
تمام نکات فهرست اولیه تیم ملی/ از حضور عجیب احمدزاده تا دردسر شیرین کی‌روش در خط حمله!
خبرگزاری میزان- بعد از اعلام فهرست اولیه تیم ملی فوتبال کشورمان از سوی کی‌روش، نکات جالب توجهی در آن دیده می‌شود.

برنامه نود؛ کنایه فردوسی پور به دعوت شدن احمدزاده به تیم ملی/ ماجرای قتل 2 هوادار پرسپولیس

الفخبرگزاری الف
برنامه نود؛ 			کنایه فردوسی پور به دعوت شدن احمدزاده به تیم ملی/ ماجرای قتل 2 هوادار پرسپولیس
برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۳۷ دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت ۱:۵۰ بامداد سه شنبه به پایان رسید.

برنامه نود امشب (دوشنبه  ۱۹ آذر ۹۷)  راس ساعت ۲۲:۳۷ دقیقه آغاز شد.

نطرسنجی برنامه به قهرمان نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال اختصاص داشت و از مخاطبان درخواست شد از بین ۳ گزینه زیر، نظر خود را درباره قهرمان دور رفت اعلام کنند.

برنامه نود؛ 			کنایه فردوسی پور به دعوت شدن احمدزاده به تیم ملی/ ماجرای قتل 2 هوادار پرسپولیس - 2

عادل فردوسی پور اعلام کرد برنامه هفته آینده ۹۰ با رویکرد شرط بندی در فوتبال پخش می شود.در نخستین بخش برنامه کلیپ هفته روی آنتن رفت.

پخش ۹۰ درجه بخش بعدی برنامه بود.شادی بعد از گل بهنام بانی در دیدار خیریه هنرمندان استقلال و پرسپولیس با واکنش جالب فردوسی پور همراه شد.

مجری برنامه ۹۰ در بخش بررسی وضعیت لژیونرها اعلام کرد: "بابای فرشاد احمدزاده هم او را به تیم ملی دعوت نمی کند". تا به این شکل تعجب خود را از قرار گرفتن نام این بازیکن که در تیم "شلانسک وروتسلاو" نیمکت نشین است در فهرست تیم ملی اعلام کند. در ادامه کلیپ حرکات مربیان پخش شد‌.فردوسی پور اعلام کرد خطر تعلیق فدراسیون فوتبال تا حد زیادی رفع شده است و دیگر نگرانی خاصی وجود ندارد.

خلاصه و حواشی دیدار پرسپولیس - ذوب آهن پخش شد.نکات بازی:پرسپولیس با به ثمر رساندن ۵۱ گل مقابل ذوب آهن در طول تاریخ لیگ برتر به این تیم بیش از هر تیم دیگری گل زده است.باخت منصوریان به پرسپولیس پس از هفت سال

برنامه نود؛ 			کنایه فردوسی پور به دعوت شدن احمدزاده به تیم ملی/ ماجرای قتل 2 هوادار پرسپولیس - 8

علیرضا منصوریان:به دلیل اشتباهی در مجموعه مان گل خوردیم و حریف به همان گل بسنده کرد قبل از ۱۰ نفره شدن می دانستیم پرسپولیس از لحاظ بدنی کم می آورد اما با اخراج فخرالدینی نتوانستیم از نقطه ضعف این تیم استفاده کنیم.

برانکو:به بازیکنانم برای این برد بسیار مهم تبریک می گویم و همچنین هواداران که از پرسپولیس حمایت کردند. یک اوت هم به سود ما اعلام نشده است. در این صورت یک نامه بدهند و بگویند نمی توانید قهرمان شوید تا به خانه مان برویم.

خلاصه و حواشی دیدار سپیدرود - استقلال روی آنتن رفت.نکات بازی:سپیدرود تنها تیم تاریخ لیگ برتر که ۲ بار در بازی های خانگی یک فصل با اختلاف ۵ گل متحمل شکست شده است.استقلال ۳ بازی ۹ گلقاطع ترین پیروزی شفر در استقلالاستقلال با کسب پنجمین پیروزی خود با اختلاف ۵ گل در تاریخ لیگ برتر از این حیث کنار پرسپولیس (۵ برد) و بالاتر از سپاهان (۴ برد) قرار گرفت.

با توجه به برتری قاطعانه استقلال مقابل سپیدرود کلیپی از برتری های پرگل این تیم در تاریخ لیگ برتر پخش شد.فجرسپاسی صفر - استقلال ۵ (۲۴ بهمن ۹۰)ابومسلم صفر - استقلال ۵ (۴ اسفند ۸۸)استقلال ۵ - پیام مشهدصفر (۱۴ آذر ۸۷)استقلال ۶ - استقلال اهواز صفر (۲۸ شهریور ۸۷)

برنامه نود؛ 			کنایه فردوسی پور به دعوت شدن احمدزاده به تیم ملی/ ماجرای قتل 2 هوادار پرسپولیس - 13

آنالیز داوری بازی های این هفته با حضور مسعود مرادی انجام شد.

آنالیز داوری دیدار پرسپولیس - ذوب آهنداور باید به محمدرضا حسینی، هافبک ذوب آهن به دلیل خطای هند غیر ورزشی کارت زرد نشان می داد که این کار را انجام نداد.هافبک ذوب آهن در آفساید نبود.در صحنه روی زمین افتادن علی علیپور درون محوطه جریمه ذوب آهن دست محمد نژاد مهدی عامل این امر نبود بلکه برخورد ۲ پای مهاجم پرسپولیس با هم سبب شد علیپور زمین‌ بخورد.امید عالیشاه به دلیل ضربه خطرناک به حسینی باید کارت زرد دوم را می گرفت و اخراج می شد.میلاد فخرالدینی به دلیل شبیه سازی درون محوطه جریمه پرسپولیس مستحق دریافت کارت زرد بود که سید علی این کار را انجام داد.گادوین منشا در آفساید نبود و داور باید بازی را ادامه می داد.کارت زرد به کمال کامیابی نیا به دلیل لگد زدن به رضا حبیب زاده درست بود.میلاد فخرالدینی به دلیل خطا روی سعید حسین پور به درستی کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد.

آنالیز داوری دیدار سپیدرود- استقلال:توپ روی کرنر سپیدرود در شرایط طبیعی به دست فرشید باقری برخورد کرد و این صحنه پنالتی نبود.همچنین توپ در حالت طبیعی به دست علیرضا نورمحمدی برخورد کرد و داور در این صحنه هم به درستی بازی را ادامه داد.میلاد شیخ سلیمانی به پشت پای مرتضی تبریزی ضربه زد و داور باید در این صحنه برای استقلال پنالتی می گرفت.عادل فردوسی پور و مسعود مرادی انتقادهایی را به تصویربرداری دیدارهای لیگ برتر در برخی شهرستان ها و همچنین گزارش جانبدارانه برخی گزارشگران در شهرستان ها انتقاد کردند.

 کارشناسی داوری استقلال - سپیدرود در برنامه نود +فیلم

خلاصه و حواشی دیدار سپاهان - پرسپولیس روی آنتن رفت.پرسپولیس برای اولین بار در لیگ هجدهم از پشت محوطه جریمه گل خوردباز شدن دروازه پرسپولیس پس از ۳۹۱ دقیقهپرسپولیس در ۴ بازی اخیر با سپاهان چهار پنالتی به دست آورده که تمام آنها گل شده استاولین اخراجی پرسپولیس و سپاهان در طول فصل با دریافت کارت قرمز از سوی کامیابی نیا و کی روشبرای اولین بار در تاریخ لیگ ۲ تیم به صورت همزمان تا پایان هفته چهاردهم بی شکست ماندندپرسپولیس برانکو بیشترین گل خورده را در لیگ برتر مقابل سپاهان داشته است- ۱۳ گل رکورد داران بی شکست در تاریخ لیگ برتر: پرسپولیس لیگ هفتم- ۱۶ بازیپرسپولیس و سپاهان لیگ هجدهم- ۱۴ بازی

فردوسی پور استفاده نشدن از طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان در بازی های سپاهان به دلیل مقاوم سازی نشدن این طبقه را اعجاب آور خواند.

دوربین برنامه ۹۰ هم با حضور در ورزشگاه نقش جهان برخی از ایرادهای این مجموعه را به تصویر کشید.

مسعود تابش (مدیرعامل سپاهان)

۲ سال است ورزشگاه نقش جهان تحویل فولادمبارکه نشده است و نمی توانیم اقدام قاطعی انجام بدهیم. البته تاکنون ۲ میلیارد هزینه کرده ایم اما حسابرسی نشده است. شرکت توسعه و تجهیز باید ایرادهای ورزشگاه را رفع کند. ۹۰ درصد کارهای مربوط به طبقه دوم انجام شده و ۱۰ درصد کار باقی مانده است که باید به زودی صورت بگیرد.

کارهای زیادی باید انجام بدهیم اما موانع حقوقی برای واگذاری ورزشگاه به فولاد مبارکه انجام شده است و باید ۱۰ تا ۲۰ روز دیگر این واگذاری صورت بگیرد تا برای رفع نواقص هم اقدام کنیم.

پنالتی های جنجالی در تاریخ بازی های پرسپولیس- سپاهان:گل نشدن پنالتی چیپ رسول خطیبی و مهار آن از سوی محمد محمدی در بازی برگشت لیگ پنجماعلام پنالتی مشکوک پژمان نوری روی محمود کریمی در جام حذفی سال ۸۶گل نشدن ۲ پنالتی پرسپولیس در بازی رفت لیگ نهماعلام ۲ پنالتی از سوی محسن قهرمانی برای سپاهان در بازی لیگ دهماعلام پنالتی از سوی محسن قهرمانی به دلیل خطای میثم حسینی روی شجاع خلیل زاده در بازی رفت لیگ‌ سیزدهم و مطرح شدن ماجرای کارت به کارت از سوی علی داییپنالتی هادی عقیلی در بازی رفت لیگ پانزدهمپنالتی عجیب طارمی و ارسال پاس گل برای رضائیان روی پنالتی پرسپولیس در بازی برگشت لیگ شانزدهمآخرین گل مهدی طارمی برای پرسپولیس با گل کردن پنالتی در بازی رفت مقابل سپاهان در لیگ هفدهم

آنالیز داوری دیدار سپاهان- پرسپولیس:داور یاید خطای شجاع خلیل زاده را اعلام می کرد.بازیکن سپاهان با حالت بی تعادلی به پای امید عالیشاه ضربه زد و فغانی باید برای پرسپولیس پنالتی می گرفت.در صحنه گل سپاهان کی روش استنلی جلوتر از سید جلال بود و حرکت او خطا نیست. در حقیقت خود سید جلال بین کی روش و بیرانوند قرار گرفت.دست پیام نیازمند به علیپور برخورد کرد اما این صحنه پنالتی نبود.در صحنه منجر به اعلام پنالتی برای پرسپولیس ابتدا گادوین منشا روی خالد شفیعی برخورد اما توپ هم به دست کی روش برخورد کرد. با این وجود فغانی نباید برای پرسپولیس پنالتی گرفت‌. البته داور بازی پیش از ارسال کرنر باید تنش های داخل محوطه جریمه سپاهان را کنترل می کرد.در صحنه اخراج ۲ بازیکن کی روش استنلی هیچ خطایی روی کامیابی نیا انجام نداد.

رضا فتاحی (سرپرست سپاهان):به خانواده سید حسین صدری هوادار سپاهان که پس از بازی به دلیل تصادف درگذشت تسلیت می گویم.هواداران ما با پرکردن ورزشگاه روزی مثال زدنی برای فوتبال اصفهان به وجود آوردند.۲تا ۳ سال روزهای خوبی نداشتیم اما با تلاش و حمایت های مدیران کارخانه و حضور امیر قلعه نویی مردم اصفهان امسال به روزهای اوج برگشتند.این بازی می توانست جشن بزرگ فوتبال باشد.پس از بازی پرسپولیس و ذوب آهن برانکو که همه برای او احترام قائل هستیم مصاحبه ای انجام داد که سبب خراب شدن جشن شد.فدراسیون فوتبال به این موضوع ورود نکرد تا شکاف بین هواراران به وجود بیاید.یک تیم نورچشمی مسئولان شده است وسایر تیم ها در طرف دیگر هستند.سپاهان پس از آن اتقاقی که برای سرباز احمدی افتاد ۳ ماه خارج از خانه بازی می کرد.در جام باشگاه های جهان بودیم اما به شکلی برنامه ریزی کردند که مجبور شدیم برای بازگشت به موقع به ایران ۱۰۰ هزار دلار خرج کنیم.سال ۸۲ همزمان با حضور در لیگ قهرمانان آسیا با پاس تهران بازی داشتیم اما تیم پاس زودتر از ما به اصفهان رسیده بود.نمی گویم چرا بازی های پرسپولیس به تعویق افتاده است اما می گویم چرا برای ما چنین کاری انجام نشد.مگر باشگاه سپاهان مقصر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس است.در بازی با ماشین سازی، پیکان پارس جنوبی و پرسپولیس از داوری متضرر شدیم.به رختکن که رسیدیم حسین پاپی گفت ترقه زدند و اولین ترقه را پرسپولیسی ها انداختند.هواداران سپاهان شریف هستند و آن سنگ اندازی کار هواداران ما نبوه است.با وجود مشکلات اقتصادی شرکت فولاد مبارکه سپاهان در سال ۸۹ چهل میلیارد برای ورزشگاه نقش جهان هزینه کردیم اما هیچ یک از کارهای واگذاری انجام نشد.همانگونه که شرکت توسعه و تجهیز ۲۰ روزه ورزشگاه آزادی را برای بازی فینال لیگ قهرمانان آماده کرد باید برای ورزشگاه نقش جهان هم چنین کاری انجام بدهد.

پندار خمارلو (مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس)درگذشت هوادار سپاهان را تسلیت می گویم.بازی این ۲ تیم همیشه حساس بوده است.برخلاف خیلی از مرییان جهان برانکو و قلعه نویی همیشه برای هم احترام قائل هستند.بازی پرهیجانی را دیدیم.آخرین بار چه زمانی این حجم از بمب اندازی هواراران را در ورزشگاه ها دیده بودید.پس از گل سپاهان دود عجیبی ورزشگاه را فرا گرفته بود.می خواهم صحنه پنالتی ما را نشان بدهید تا مشخص شود کی روش روی مصلح خطا کرد.هفته آینده بررسی کنید تا مشخص شود پرسپولیس از داوری چه اندازه ضرر کرده است و اگر امتیاز بازی هایی که داوری علیه ما بوده محاسبه کنید ممنون می شوم.قلعه نویی که می گوید برای پرسپولیس هزار پنحره باز شده یک پنجره را نام ببرد.چهار روز یک باز بازی می کنیم.تنها بازی ما که عقب افتاد دیدار با پیکان بود که به جای آن با ۹۰ ارومیه بازی کردیم.سپاهان ۸ روز استراحت کرد و پرسپولیس ۴ روز.این را هم در نظر بگیرید که پرسپولیس می تواند با چند بازیکن بازی کند.باشگاهی که از تمام توانش در نقل و انتقالات استقاده کرد نتوانست ما را ببرد.فیفا دی با پیکان بازی کردیم در صورتی که پنج بازیکنمان در اختیار تیم ملی بودند.قبول کنید بازی با نساجی هم دقیقه ۹۳ برای سپاهان پنالتی گرفتند.انشاالله آن سنگی که به شیشه اتوبوس پرسپولیس خورد هم پیگیری می کنید.

داود رفعتی (رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال)رئیس کمیته داوران با توجه به گزارش ناظر داوری دیدار سپاهان- پرسپولیس نظر خود را درباره قضاوت تیم دادری این بازی اعلام کرد.دپارتمان نام داور را به کمیته پیشنهاد می دهد و رئیس کمیته داوران انتخاب می کند.تصمیم دپارتمان و کمیته داوران برای این بازی انتخاب فغانی بود.فکر می کنم هرکسی جای ما بود فغانی را برای دیدار سپاهان- پرسپولیس انتخاب می کرد.به نظر کارشناسی مرادی احترام می گذارم و هرچه او بگوید مورد تائید است.فغانی بازی ها را از بالا و پایین نمی بیند.نباید هجمه ای علیه فغانی و کمک هایش ایجاد شود.اینگونه صحبت کردن مبنی بر قلدر بودن فغانی درست و مورد پسند نیست.اگر قلعه نویی اعتقاد دارد فغانی بازی ها را با قدرت داوری می کند حرفش درست است.شاید عبارتی که کی روش در صحنه اخرج به کار برد در برزیل اشکالی نداشته باشد اما در ایران زشت است.قصاوت فغانی قابل قبول بود و نباید قلعه نویی اینگونه صحبت کند.

برنامه نود؛ 			کنایه فردوسی پور به دعوت شدن احمدزاده به تیم ملی/ ماجرای قتل 2 هوادار پرسپولیس - 29

در ادامه ۲ کلیپ از فجایعی که با کری خوانی هواداران پس از دیدار پرسپولیس - کاشیما ایجاد شد روی آنتن رفت.

کلیپ اول درباره بررسی پرونده قتل یک نفر در ایلام بود که در آن یک جوان پرسپولیسی به دلیل کری خوانی با هواداران استقلال پس از شکست شاگردان برانکو ایوانکوویچ در فینال لیگ قهرمانان آسیا قصد استفاده از تفنگ شکاری را داشته و در درگیری با چند نفر دیگر در نهایت با گلوله همان تفنگ شکاری به قتل رسید.

آیتم دوم این پرونده به بررسی مرگ یک جوان ۳۰ ساله اردبیلی اختصاص داشت که پس از بازی مرسپولیس- کاشیما در حالتی نامتعادل به دلیل استفاده از مشروبات الکلی با دوست خود که او هم در حالت مستی بوده درگیر شده و در نهایت قاتل به عمد او را زیر می گیرد و یک فاجعه را رقم می زند.

آنالیز دیدار سپاهان- پرسپولیس پخش شد. ترین های هفته:

برترین حرکاترضا میرزایی (سپاهان) سجاد شهباززاده (سپاهان) محمد حسین کنعانی زادگان (ماشین سازی) محمد شریفی (استقلال خوزستان) علی اصغر عاشوری (نساجی) رضا اسدی (سایپا)

تیر دروازه هفتهعلیرضا علیزاده ( هافبک نفت مسجد سلیمان در بازی با استقلال خوزستان)

نجات هفتهشهرام گودرزی (هافبک پارس جنوبی در بازی با سپیدرود)کارتیمی برتر هفته (تراکتورسازی تبریز مقابل پیکان)

خشونت هفتهفرزاد جعفری (بازیکن فولاد خوزستان مقابل صنعت نفت)

موقعیت از دست رفته هفتهوحید نامداری (بازیکن استقلال خوزستان مقابل نفت مسجد سلیمان)

پاس گل برتر هفتهکی روش استنلی (مهاجم سپاهان در بازی با سایپا)

مهار برتر هفتهرشید مظاهری (دروازه بان ذوب آهن مقابل پرسولیس)

خلاصه و حواشی دیدار پدیده - ماشین سازی پخش شد.پدیده برای اولین بار در این فصل ۲ گل خوردماشین سازی برای اولین بار در این فصل ۲ گل زدتساوی کم تساوی ترین تیم لیگ با رکورددار تساوی لیگ۲ بازی یک امتیاز بدترین عملکرد پدیده از ابتدای لیگ هجدهماولین تساوی پدیده در خانه۳ بازی و یک شکست در پرونده رضا مهاجری با ماشین سازی مقابل تیم های صدرجدولی

یحیی گل محمدیکنعانی زادگان باید بداند کجا پیراهن بچرخاند و به عنوان یک ملی پوش باید این چیزها را یاد بگیرد.

مهاجریاگر حسین مقصر باشد با او برخورد می کنیم.

در گفت و گو با فوتبالیست هایی که دلالان آنها را با سود جویی به گرجستان برده بودند ابعاد جدیدی از این پرونده جنجالی فاش شد.

کلیپ عملکرد لژیونرها در هفته اخیر پخش شد.

خلاصه و حواشی دیدار پیکان - نساجی روی آنتن رفت.

نکات بازی:اولین پیروزی نساجی خارج از خانهششمین باخت پیاپی پیکان

مجید جلالی:شیعی حق ندارد اینگونه نسبت به تیمش صحبت کند. تمام بازی در کنترلمان بود و کل ۹۰ دقیقه یک موقعیت گل به حریف ندادیم اما تاکنون در عمرم چنین باختی را ندیده بودم.

جواد نکونام:اصلا یار برای تعویض نداشتیم اما برای این بازی بازیکنانم تفکراتم را پیاده کردند و توانستیم برنده بیرون بیاییم بیشترین شکست های متوالی پیکان لیگ دوازدهم- ۷ بازیلیگ چهارم- ۶ شکستلیگ هجدهم- ۶ شکست

خلاصه و حواشی دیدار صنعت نفت - سایپا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی پخش شد.

تساوی ۴ بر ۴ تیم های هنرمندان و پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال در دیداری خیرخواهانه، تصاویری از کنفرانس خبری شفر پس از بازی با سپیدرود، حضور یک دست فروش در ورزشگاه محل برگزاری دیدار سپیدرود - استقلال همراه با خانواده، درگیری بین نیمکت نشین های تیم مقاومت البرز و هواداران مس سونگون در لیگ برتر فوتسال، ناتمام ماندن یکی از بازی های لیگ های پایه با حمله تماشاگران به داور، درگذشت شاپور منصوری پیشکسوت فوتبال اهواز در جریان بازی و فوت حسین صدری هوادار سپاهان به دلیل تصادف پس از باری با پرسپولیس آیتم های ۹۰ تا ۹۰ این هفته بودند.

علی دایی با ۳ تیم مختلف (پرسپولیس- نفت تهران و سایپا) ۴ بار به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرده است.

گفت و گوی جالب با احمد جانعلی، مدافع اسبق سایپا پخش شد.این مدافع تنومند سال های دور فوتبال ایران به دلیل بیماری که با آن درگیر است ۳ بار عمل جراحی انجام داده است.

آنالیز داوری دیدار پدیده - ماشین سازی:تشخیص محل برخورد توپ به دست مدافع ماشین سازی از طریق تصاویر تلویزیونی دشوار است و باید به تصمیم داور برای پنالتی نگرفتن این صحنه احترام گذاشت.مدافع پدیده بازیکن ماشین سازی را درون محوطه جریمه سرنگون کرد و داور باید برای تیم رضا مهاجری پنالتی می گرفت.حسین کنعانی زادگان به دلیل شادی گل تحریک کننده مقابل نیمکت پدیده باید کارت زرد می گرفت.کنعانی زادگان به دلیل تحریک تماشاگران در پایان بازی هم با درآوردن پیراهن دوم مستحق گرفتن کارت زرد دوم و اخراج بود.

آنالیز داوری دیدار صنعت نفت - سایپا:کرار به دلیل خطا روی رضاوند باید کارت زرد می گرفت.در صحنه پنالتی صنعت نفت کرار شبیه سازی انجام داد و با رضا علیاری برخورد نکرد.توپ‌ به صورت غیرعمد به دست کرار برخورد کرد و این صحنه پنالتی نبودمدافع صنعت نفت هم سلیمانی را هل داد و هم به پای او ضربه زد و داور باید برای سایپا اعلام پنالتی می کرد.مدافع صنعت نفت با هر ۲ پا سلیمانی را متوقف کرد و پنالتی سایپا درست بود.

داود رفعتی درباره صدور ابلاغیه قضاوت موعود بنیادی فر برای قضاوت دیدار سپاهان- پرسپولیس از سوی کمیته داوران گفت: در مراودات فکس رنگی نداریم و فکسی که شماره و تاریخ ندارد هم اعتباری ندارد. باید پیگیری شود که این نامه چگونه رقم خورده است چراکه پیش نویس بوده است. ما فقط پیشنهاد می دهیم و کمیته داوران تیم داوری را انتخاب می کند. به شما اشتباه اطلاع داده اند.

بیش از یک میلیون و ۶۷۸ هزار نفر در نظر سنجی برنامه شرکت کردند که ۵۷/۵ آنها اعتقاد به قهرمانی سپاهان در نیم فصل نخست لیگ برتر داشتند.

برنامه نود؛ 			کنایه فردوسی پور به دعوت شدن احمدزاده به تیم ملی/ ماجرای قتل 2 هوادار پرسپولیس - 58

برنامه امشب ۹۰ ساعت ۱:۵۰ بامداد سه شنبه ۲۰ آذر تمام شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

خواندن خبر در سایت منبع

مورد عجیب فرشاد احمدزاده در تیم ملی ایران

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
مورد عجیب فرشاد احمدزاده در تیم ملی ایران
هافبک هجومی سابق پرسپولیس در شرایطی به تیم ملی دعوت شده است که هیچ جایگاهی در باشگاه اروپایی‌اش ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این یک حقیقت تلخ است که فرشاد احمدزاده هیچگاه جایگاه خوبی در پرسپولیس نداشته است. بسیاری از هواداران پرسپولیس او را یکی از پر حاشیه ترین بازیکنان ترکیب‌شان می دانستند و تلاش برای برانکو برای اصلاح شرایط او هم فایده ای نداشت. شیطنت های احمدزاده در اکثر لحظات عمومی باشگاه به وضوح قابل مشاهده بود و حضور او در اردو پرسپولیس همیشه شرایط جالبی را محیا کرده بود.

فرشاد احمدزاده تا دیروز، هرگز به تیم ملی ایران دعوت نشده بود و حالا در شرایطی دعوت شده که اردو های تیم ملی 28 نفره است. عدم حضور او در لیست های پیشین تیم ملی، توضیح می دهد چرا احمدزاده شانسی برای حضور در جام ملت های آسیا ندارد. اما شرایط در لیست 50 نفره متفاوت است. همه سرمربی های فوتبال لیست های این مدلی را منتشر می کنند اما در نهایت بیش از نیمی از لیست، خط خواهند خورد. فرشاد که در شلاسک وروتسواف شانسی برای بازی ندارد، احتمالا در جام ملت های آسیا هم شرایطی مشابه با لیگ لهستان خواهد داشت؛ تماشا از خانه.

خواندن خبر در سایت منبع

دعوت از 4 بازیکن فوتبال تبریز به تیم ملی ایران

فارسخبرگزاری فارس
دعوت از 4 بازیکن فوتبال تبریز به تیم ملی ایران
4 بازیکن فوتبال تبریز به تیم ملی ایران دعوت شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اسامی 35 بازیکن اولیه را جهت آماده‌باش برای اردوی نهایی تیم ملی و جام ملت‌های آسیا اعلام کرد.

مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی از تیم تراکتورسازی و محمدحسین کنعانی‌زادگان از تیم ماشین‌سازی تبریز هم از دعوت شدگان به اردوی نهایی تیم ملی فوتبال ایران هستند.

شجاعی، حاج‌صفی و دژاگه کاپیتان‌های اول، دوم و سوم تیم ملی هستند که هر 3 در تیم تراکتورسازی حضور دارند.

سعید آقایی بازیکن تبریزی سپاهان اصفهان نیز به اردوی تیم ملی ایران فراخوانده شده است؛ آقایی سابقه بازی در تراکتورسازی و گسترش‌فولاد تبریز را در کارنامه خود دارد.

لیست نهایی بازیکنان تیم ملی روز شنبه 24 آذر اعلام شده و 2 روز بعد تیم ملی ایران برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی به کشور قطر سفر می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

٤ تیم خوزستان بدون نماینده در تیم ملی

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
٤ تیم خوزستان بدون نماینده در تیم ملی
٤ تیم خوزستانی هیچ نماینده ای در فهرست اولیه تیم ملی نیز ندارند.

به گزارش "ورزش سه"، اسامی ٣٥ بازیکن لیست ابتدایی تیم ملی از سوی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی اعلام شد.

نکته جالب این لیست حضور نداشتن هیچ یک از بازیکنان ٤ تیم خوزستانی لیگ برتر در لیست ٣٥ نفره است؛ تیم های خوزستانی که در لیگ جایگاه های خوبی ندارند و هر چهارتا در نیمه دوم جدول هستند .این استان زرخیز که روزی بازیکنان پرتعدادی در تیم ملی داشت، چند سالی است که خبری از آن روزهای پر فروغ نیست و شاید حضور قطبی بتواند علاوه بر به اوج رسانی فولاد در این زمینه نیز موفق باشد.

مسعود شجاعی، پژمان منتظری، علی کریمی، احمد عبدالله زاده بازیکنان خوزستانی لیست هستند که در تیم های استان توپ می زنند.

خواندن خبر در سایت منبع

استقلالی ها صدرنشین لیست اولیه تیم ملی

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
استقلالی ها صدرنشین لیست اولیه تیم ملی
تیم فوتبال استقلال در لیست اولیه تیم ملی بیشترین تعداد ملی پوش را دارد که این موضوع البته یک اتفاق تکراری در ماه های گذشته است.

به گزارش "ورزش سه"، بازیکنان با کیفیتی که استقلال در اختیار دارد باعث شده نگاه کی روش به این تیم جلوتر از سایر تیم های لیگ برتری باشد و سرمربی تیم ملی بیشترین بازیکنان را از آبی ها دعوت کند.

لیست 35 نفره یا همان انتظار تیم ملی دقایقی پیش اعلام شد که در آن نام 5 بازیکن استقلال دیده می شود، سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، علی کریمی، پژمان منتظری و وریا غفوری بازیکنانی است که نام آنها در لیست انتظار تیم ملی قرار دارد و آنها این شانس را دارند در جام ملت ها حضور پیدا کنند.

بعد از استقلال، تیم فوتبال تراکتورسازی با اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی و پرسپولیس با احمد نوراللهی، علیرضا بیرانوند و علی علیپور بیشترین ملی پوش را در لیست انتظار تیم ملی دارند.

سپاهان با پیام نیازمند و سعید آقایی، ترابوزان اسپور با وحید امیری و محید حسینی و باشگاه الاهلی قطر با امید ابراهیمی و محمدرضا خانزاده در رده بعدی هستند.

 همچنین ماشین سازی با کنعانی زادگان، سایپا با مهدی ترابی، برایتون با علیرضا جهانبخش، دینامو زاگرب با صادق محرمی، الشحانیه با رامین رضاییان، روبین کازان با سردار آزمون، کلوب بروژ با کاوه رضایی، آمیان با سامان قدوس، شارلوا با علی قلی زاده، شلاسک وروتسواف لهستان با فرشاد احمدزاده، ناتینگهام فارست با کریم انصاری فرد، الغرافه با مهدی طارمی، نساجی قائمشهر با احمد عبدالله زاده، ردینگ با سعید عزت اللهی، احمد گروژنی روسیه با میلاد محمدی ، یوپن بلژیک با مرتضی پور علی گنجی، ماریتیمو با امیرعابدزاده و ذوب آهن با رشید مظاهری هر کدام یک سهمیه در تیم ملی ایران دارند.

خواندن خبر در سایت منبع

صدرنشینی که در تیم‌ملی بازیکن نخواهد داشت!

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
صدرنشینی که در تیم‌ملی بازیکن نخواهد داشت!
دقایقی پیش نام 35 بازیکن از سوی سرمربی تیم ملی اعلام شد تا در لیست آماده باش برای حضور در اردوی نهایی قرار بگیرند.

کارلوس کی روش نام 35 بازیکن را جهت حضور در لیست جدیدی به نام "آماده باش"! معرفی کرد تا در نهایت روز شنبه اسامی کامل مورد نظر خود را اعلام کند. لیست جدید الورود "آماده باش" اما یک نکته عجیب و مهم در خود داشت. در حالیکه این بار، بیش از هر زمان دیگری بازیکن برای حضور در لیست معرفی شده است کماکان باید سر یکی از صدرنشینان لیگ بی کلاه بماند و با این که حداقل سه بازیکن این تیم می توانستند در لیست 35 نفره حضور داشته باشند این اتفاق نیفتاد.

بازیکنان بی ادعای پدیده که به دستور گل محمدی موفق شدند قابلیت های جدیدی از خود نشان دهند و به جمع یکی از تیم های صدرنشین پیوستند، در حالی که به مانند هر بازیکنی تمایل داشتند به تیم ملی راه پیدا کنند باز هم دست خالی ماندند.

مرتضی منصوری، محمدحسین مرادمند، سعید صادقی، محمد قاسمی نژاد و ... از جمله بازیکنان موثر تیم پدیده در بازی های لیگ هجدهم بودند که تصور می شد حداقل در لیست بلند بالای تیم ملی قرار بگیرند اما در نهایت و پیش از آغاز آخرین اردوی تیم ملی این اتفاق نیفتاد تا ارزش سرخ و سپیدپوش های خراسانی به همراه سرمربی موفق شان بیش از قبل شود. پدیده خراسان بر خلاف دیگر تیم های بالانشین، بدون هیچ ملی پوشی توانست خود را در میان بزرگان لیگ برتر قرار دهد و همین موضوع به خودی خود ارزش ویژه ای برای این تیم و هوادارانش خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

آقایی - نوراللهی؛ دعوت به تیم ملی بعد از دعوا!

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
آقایی - نوراللهی؛ دعوت به تیم ملی بعد از دعوا!
سعید آقایی و احمد نوراللهی که روز گذشته درگیری مختصری با هم داشتند، در لیست اولیه تیم ملی حضور دارند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از گل علی علیپور و در لحظه ای که او برای آغاز سریع مسابقه پیش قدم شده بود، بازیکنان سپاهان و در راس آن ها سیاوش یزدانی مانع از این اتفاق شد اما خیلی زود درگیری گسترش پیدا کرد و دیگر بازیکنان هم در آن سهیم شدند.

سعید آقایی، محمد امین اسدی، محمد ایران پوریان و حتی احمد نوراللهی هم به میان آمدند تا در آخرین دقایق بازی به نوعی با هم گلاویز شوند. این درگیری ها خیلی زود به پایان رسیدند و سپاهانی ها از وسط زمین آغازگر بازی شدند.

اما حالا یک روز پس از این درگیری ها، دو عضو حاضر در دعوای قرمز و زرد به تیم ملی دعوت شده اند؛ سعید آقایی که پس از افت در سپاهان از لیست کی روش دور شده بود بار دیگر به تیم ملی راه یافت و احمد نوراللهی هم مثل چند اردوی قبلی، نامش را در لیست می بیند و هر دو امیدوارند به امارات راه پیدا کنند.

آقایی - نوراللهی؛ دعوت به تیم ملی بعد از دعوا! - 4

عکس از امیرحسین خیرخواه

خواندن خبر در سایت منبع

غایبان اصلی فهرست 35 نفره تیم ملی

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
غایبان اصلی فهرست 35 نفره تیم ملی
سرمربی تیم ملی در شرایطی لیست جدید خود را اعلام کرد که باز هم نام هایی از قلم افتادند.

به گزارش "ورزش سه"، طبیعت همه لیست های اعلام شده برای مسابقات مختلف عدم حضور همه گزینه های پیراهن تیم ملی در این لیست ها است و همواره بازیکنان آماده و موفقی هستند که از لیست های نهایی تیم ملی برای حضور در مسابقات مهم خط می خورند.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در شرایطی لیست اولیه تیم ملی برای جام ملت ها را اعلام کرده که با وجود اعلام نام 35 بازیکن باز هم بازیکنانی در لیگ برتر هستند که می توانستند در این لیست حضور داشته باشند. در ادامه به بررسی برخی از بزرگترین جامانده های لیست کارلوس کی روش برای جام ملت ها می پردازیم:

شجاع خلیل زاده؛ باز هم کی روش ندید!مدافع موفق، گلزن و درخشان پرسپولیس به ویژه در نیم فصل اخیر باز هم در لیست کارلوس کی روش حضور ندارد. سرمربی تیم ملی ایران در شرایطی از نام خلیل زاده چشم پوشی کرد که این بازیکن در بهترین فرم خود در سال های اخیر است و با پیراهن پرسپولیس در آسیا و لیگ برتر عملکردی شگفت انگیز داشته است.سرمربی تیم ملی هر چند گزینه های اصلی خط دفاعی خود را تقریبا انتخاب کرده اما مطمئنا شجاع شایسته رقابت برای رسیدن به فهرست 23 نفره تیم ملی بود.

غایبان اصلی فهرست 35 نفره تیم ملی - 4

فرشید اسماعیلی؛ بهترین استقلال پشت خط ماندآقای پاس گل آسیا در فصلی که گذشت باز هم نتوانست نظر کی روش را تغییر دهد. اسماعیلی امسال در استقلال نیز در صدر ترین ها قرار دارد و در سایت متریکا با گذشت 14 مسابقه بیشترین امتیاز را کسب کرده اما سرمربی تیم ملی باز هم تصمیم گرفت هافبک مهاجم گلزن و گلساز استقلالی ها را نبیند تا بهترین مهره تیم شفر در نیم فصل اول این تورنمنت مهم را از دست بدهد.

غایبان اصلی فهرست 35 نفره تیم ملی - 6

فرشید باقری؛ مصائب دیر اوج گرفتن!باقری در هفته های اخیر عملکردی چشم نواز و عالی داشته است؛ هافبک دفاعی سابق و هافبک تهاجمی حال حاضر استقلال در بهترین فرم فوتبالی خود است اما سرمربی تیم ملی ترجیح داد در ترافیک هافبک های پرشمار خود نام باقری را نادیده بگیرد.شاید اگر فرشید باقری کمی زودتر اوج می گرفت، بلیت امارات برای اوکی می شد.

غایبان اصلی فهرست 35 نفره تیم ملی - 8

عزت الله پورقاز؛ دور از چشم سرمربیمهره محبوب کارلوس کی روش در گذشته، از لیست او برای جام ملت ها دور مانده است. پورقاز هر چند این فصل با امیر قلعه نویی در سپاهان بسیار درخشان ظاهر شده اما سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت تا نام این بازیکن را در فهرست خود قرار ندهد تا در ساختار دفاعی تیم ملی کمترین سورپرایز را داشته باشیم.پورقاز در گذشته ای نه چندان دور از جمله بازیکنان محبوب کی روش بود اما حالا در بهترین فرم خود از تیم ملی دور مانده است.

غایبان اصلی فهرست 35 نفره تیم ملی - 10

پدیده بی پدیده!پدیده مشهد که در نیم فصل اول عملکردی بسیار خوب داشت، هیچ سهمیه ای در این فهرست ندارد. سرمربی تیم ملی البته همواره نشان داده برای دعوت از بازیکنان جدید به تیم ملی سلسله مراتب خاصی دارد اما عدم حضور حتی یک بازیکن از تیمی که برای قهرمانی نیم فصل شانس زیادی دارد، نکته عجیب فهرست کارلوس کی روش است.

غایبان اصلی فهرست 35 نفره تیم ملی - 12

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو20 ساعت قبل
بنابر شنیده‌ها برانکو علاقۀ زیادی به ستاره ایرانی تیم العربی قطر دارد. به گزارش ورزش ۱۱، مدت زیادی تا آغاز نقل‌وانتقالات تابستانی نمانده است و این روزها نام‌ ستاره‌های زیادی حول باشگاه‌های پرطرفدار پایتخت شنیده می‌شود. بنابر شنیده‌ها، برانکو ایوانکوویچ علاقۀ زیادی به مرتضی پورعلی‌گنجی، ستاره ملی‌پوش تیم العربی قطر دارد و از فصل گذشته خواهان جذب این مدافع بوده است. با توجه به احتمال جدایی ستاره خط دفاعی تیم ملی ایران از باشگاه قطری، بعید نیست او را برای فصل آینده در پیراهن سرخ‌های پایتخت ببینیم. ظاهرا شجاع خلیل‌زاده و کمال کامیابی‌نیا ناخواسته اولین خرید برانکو در نقل‌ونتقالات تابستانی را لو دادند!

کلیپ احساسی و جذاب رمی‌ها به مناسبت وداع با دروسی

الفالف16 ساعت قبل
کلیپ احساسی و جذاب رمی‌ها به مناسبت وداع با دروسیگروه ورزشی الف، ۶ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۴۱ ۳۹۸۰۳۰۶۰۰۵باشگاه رم با انتشار کلیپی به صورت با کاپیتان وفادار گرگ‌ها دروسی وداع کرد.

خلاصه بازی اسطوره‌های منچستریونایتد ۵-۰ اسطوره‌های بایرن مونیخ

طرفداریطرفداری20 ساعت قبل
خداییش یه نگاه به استام بندازین با این سن و سال و تو یه بازی دوستانه چقد جدی و محکم بازی میکنه مقایسه کنید با بازیکنان فعلی تیم. اسکولز و بکهام هنوزم که هنوزه کیفیت پاس هاشون بهتر از بازیکنای فعلی منچستره
فراروفرارو20 ساعت قبل
آنتونی استوکس مهاجم پرحاشیه تراکتورسازی تحت پیگرد قانونی دولت اسکاتلند قرار گرفته است. آنتونی استوکس اسکاتلندی درخشش قابل قبولی در پیراهن تراکتوری‌ها داشت، اما ناگهان همه چیز به هم ریخت و او از روز‌های ایده‌آلش فاصله گرفت. مهاجم تراکتورسازی تبریز در دادگاهی در اسکاتلند حاضر نشد. حالا پلیس اسکاتلند حکم بازداشت این فوتبالیست ایرلندی را صادر کرده است. استوکس ۳۰ ساله پیش از این توسط پلیس اسکاتلند فراخوانده شده بود.
روزنوروزنو21 ساعت قبل
پرسپولیس قهرمان رقابت‌های لیگ برتر خود را آماده دیدار حساس برابر سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی می‌کند. یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس که خبرهای درباره احتمال غیبت او در این دیدار حساس به گوش می‌رسید علیرضا بیرانوند بود. از یک طرف حاشیه سازی اخیر بیرانوند و از طرف دیگر آسیب دیدگی که او داشت باعث شده بوده تا احتمال غیبت او در دیدار برابر سپاهان وجود داشته باشد. نگرانی سرخ پوشان پایتخت برطرف شد و کادر پزشکی این باشگاه به برانکو چراغ سبز داد که بیرانوند مشکلی برای دیدار برابر سپاهان نخواهد داشت و می‌تواند تیمش را در این دیدار حساس همراهی کند. بیرانوند در دیدار برابر السد قطر عملکرد درخشانی از خود نشان داد و یکی از بهترین بازی‌های خود را با سرخ پوشان پایتخت به نمایش گذاشت تا نشان دهد که از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است.
روزنوروزنو18 ساعت قبل
پیمان رنجبری، علی دشتی، محمدرضا حسینی، رضا اسدی و آرش رضاوند گزینه‌های ورودی استقلال هستند. رنجبری با استقلال مذاکرات خوبی داشته و در آستانه پیوستن به استقلال قرار دارد، در مورد سایر بازیکنان اما هنوز مذاکرات شکل جدی به خود نگرفته است. بیشترین دغدغه استقلال در حال حاضر انتخاب سرمربی فصل آینده است و مسئولان باشگاه عنوان کرده‌اند تا سه‌شنبه تکلیف سرمربی روشن می‌شود. بعد از انتخاب سرمربی، آبی‌پوشان به شکل جدی‌تری به دنبال جذب بازیکن جدید و خروج برخی بازیکنان از فهرست خود خواهند بود.

اخبار بیشتر