1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

پرسپولیس در گرگ و میش و بلاتکلیفی

سلطانی‌فر: تکلیف مدیریت پرسپولیس را روشن می‌کنیم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
سلطانی‌فر: تکلیف مدیریت پرسپولیس را روشن می‌کنیم
وزیر ورزش و جوانان گفت که تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس با توجه به الزام قانونی به زودی روشن خواهد شد.

 مسعود سلطانی‌فر در حاشیه بازدید از آسایشگاه کهریزک اظهار داشت: واگذاری استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در کمیسیون تخصصی و اقتصادی دولت در نوبت بررسی در هیئت دولت است و بعد از تصویب, سازمان خصوصی سازی ارزش‌گذاری خواهد کرد. قیمت گذاری‌هایی که در فضای مجازی انجام شده به هیچ وجه صحت ندارد و سازمان خصوصی‌سازی پس از تصویب این طرح در هیئت دولت به عنوان نهاد تخصصی این امر و با توجه به دارایی ها و امکانات دو باشگاه آنها را قیمت‌گذاری خواهد کرد و پس از آن مراحل دیگر طی خواهد شد. بنای ما این است که صد در صد سهام این دو باشگاه واگذار شود.

 وی در خصوص مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به الزام قانونی که داریم، به زودی تکلیف این موضوع را روشن می‌کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

وزیر ورزش: تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس بزودی مشخص می شود

ایرناخبرگزاری ایرنا
وزیر ورزش: تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس بزودی مشخص می شود
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در واکنش به وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس بر اساس قانون منع بکارگیری بازنشسته ها، گفت: بزودی وضعیت «حمیدرضا گرشاسبی» مدیر این باشگاه مشخص می شود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، «مسعود سلطانی فر» این اظهارات را در حاشیه بازدید از آسایشگاه کهریزک عنوان کرد.

وی همچنین قیمت اعلام شده درباره واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی را نادرست عنوان کرد و افزود: سازمان خصوصی‌سازی پس از تصویب این طرح در هیات دولت به عنوان نهاد تخصصی این امر و با توجه به دارایی ها و امکانات 2 باشگاه، آنها را قیمت‌گذاری خواهد کرد. اکنون این طرح برای بررسی به هیات وزیران ارسال شده است که بعد از تصویب، سازمان خصوصی سازی ارزش گذاری خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: معتقدیم تمام سهام این دو باشگاه واگذار شود.

سلطانی فر در مراسم تقدیر از مددجویان قهرمان آسایشگاه کهریزک، ادامه داد: خدا را شاکریم که این روحیه و حس انسان دوستی در بالاترین سطح در بین مردم وجود دارد.

وی اظهار امیدواری کرد که برای تداوم خدمت گذاری، بتوانیم ارتباط عمیق ورزشکاران با این مجموعه را گسترش دهیم.

در این بازدید از 45 مددجوی ورزشکار این آسایشگاه که در رشته های بوچیا، تیروکمان، بسکتبال، تنیس روی میز، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک و پرتاب وزنه مدال کسب کرده اند، قدردانی شد.

حمید استیلی پیشکسوت فوتبال، حسین توکلی قهرمان وزنه برداری و احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک در این بازدید وزیر ورزش را همراهی کردند.

ورزشی**9250**3783**

خواندن خبر در سایت منبع

پروین: پرسپولیس مقابل سپاهان فوق العاده بازی کرد؛ هرگز نگفته‌ام که عرب استقلالی است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
پروین: پرسپولیس مقابل سپاهان فوق العاده بازی کرد؛ هرگز نگفته‌ام که عرب استقلالی است
اسطوره باشگاه پرسپولیس به مصاحبه‌هایی که از او در روزهای اخیر منتشر شده واکنش نشان داد.

طرفداری-علی پروین، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص نقل‌قول‌هایی که در یکی، دو روز اخیر از سوی او منتشر شده، گفت:

متأسفانه برخی از همکاران رسانه‌ای شما کارهایی می‌کنند که آدم در آن می‌ماند. من در مراسم تشییع جنازه مرحوم کتیرایی بودم که یک خبرنگار که او را نمی‌شناختم بارها به من اصرار کرد که با او صحبت کنم اما من به این خبرنگار گفتم که اینجا جای مصاحبه کردن و حرف زدن نیست اما او باز هم اصرار کرد و از من خواست تا حرف بزنم.

وی ادامه داد:

نقل‌قولی از من منتشر شده که درباره بازی پرسپولیس-سپاهان حرف زدم اما این حرف‌ها، حرف‌های من نیست. به نظر من پرسپولیس مقابل سپاهان یکی از بهترین بازی‌های 8 سال اخیر خود را انجام داد و فوق‌العاده بازی کرد به طوری که در این سال‌ها چنین فوتبالی از پرسپولیس ندیده بودم، از آن طرف هم تیم سپاهان خوب بازی کرد و به خصوص بعد از گلی که زد 10 دقیقه فوتبال خوبی انجام داد اما شاید آن روز، روز سپاهان نبود اما از قول من نوشته‌اند که پنالتی پرسپولیس درست نبوده است. من کی و کجا این حرف را زدم؟

وی در خصوص نقل‌قولی که از او منتشر شده مبنی بر اینکه ایرج عرب(فردی که فعلا جای گرشاسبی امور مدیریتی باشگاه پرسپولیس را عهده دار است) استقلالی است، ادامه داد:

این حرف هم از آن حرف‌ها است. من نمی‌دانم آن خبرنگاری که این مطلب را نوشته از کجایش آورده که من چنین حرفی زدم؟! من به جز خوبی از آقای عرب چیزی ندیدم و هر بار که به باشگاه رفتم او کلی عزت و احترام به من گذاشته است و نمی‌دانم چرا چنین حرفی را از زبان من نوشتند. همه اهالی فوتبال و خبرنگاران می‌دانند که من اهل تکذیب کردن نیستم اما این حرف‌ها آنقدر دروغ است که مجبور شدم درباره آن حرف بزنم. برای من سؤال است که کسانی که این حرف‌ها را از قول من می‌نویسند عقل ندارند؟ چرا من باید درباره آقای عرب چنین حرفی بزنم؟ من فقط از او خوبی و احترام دیدم و این حرف‌ها که از قول من منتشر شده حرف من نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش علی‌پروین به استقلالی بودن مدیرعامل جدید پرسپولیس

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
واکنش علی‌پروین به استقلالی بودن مدیرعامل جدید پرسپولیس
اسطوره باشگاه پرسپولیس به مصاحبه‌هایی که از او در روزهای اخیر منتشر شده واکنش نشان داد.
واکنش علی‌پروین به استقلالی بودن مدیرعامل جدید پرسپولیس - 0

به گزارش خبرورزشی، علی پروین در خصوص نقل‌قول‌هایی که در یکی، دو روز اخیر از سوی او منتشر شده، گفت: متأسفانه برخی از همکاران رسانه‌ای شما کارهایی می‌کنند که آدم در آن می‌ماند. من در مراسم تشییع جنازه مرحوم کتیرایی بودم که یک خبرنگار که او را نمی‌شناختم بارها به من اصرار کرد که با او صحبت کنم اما من به این خبرنگار گفتم که اینجا جای مصاحبه کردن و حرف زدن نیست اما او باز هم اصرار کرد و از من خواست تا حرف بزنم.

وی ادامه داد: نقل‌قولی از من منتشر شده که درباره بازی پرسپولیس و سپاهان حرف زدم اما این حرف‌ها، حرف‌های من نیست. به نظر من پرسپولیس مقابل سپاهان یکی از بهترین بازی‌های 8 سال اخیر خود را انجام داد و فوق‌العاده بازی کرد به طوری که در این سال‌ها چنین فوتبالی از پرسپولیس ندیده بودم، از آن طرف هم تیم سپاهان خوب بازی کرد و به خصوص بعد از گلی که زد 10 دقیقه فوتبال خوبی انجام داد اما شاید آن روز، روز سپاهان نبود اما از قول من نوشته‌اند که پنالتی پرسپولیس درست نبوده است. من کی و کجا این حرف را زدم؟

وی در خصوص نقل‌قولی که از او منتشر شده مبنی بر اینکه ایرج عرب (فردی که فعلا جای گرشاسبی امور مدیریتی باشگاه پرسپولیس را عهده دار است) استقلالی است، ادامه داد: این حرف هم از آن حرف‌ها است. من نمی‌دانم آن خبرنگاری که این مطلب را نوشته از کجایش آورده که من چنین حرفی زدم؟! من به جز خوبی از آقای عرب چیزی ندیدم و هر بار که به باشگاه رفتم او کلی عزت و احترام به من گذاشته است و نمی‌دانم چرا چنین حرفی را از زبان من نوشتند.

همه اهالی فوتبال و خبرنگاران می‌دانند که من اهل تکذیب کردن نیستم اما این حرف‌ها آنقدر دروغ است که مجبور شدم درباره آن حرف بزنم. برای من سؤال است که کسانی که این حرف‌ها را از قول من می‌نویسند عقل ندارند؟ چرا من باید درباره آقای عرب چنین حرفی بزنم؟ من فقط از او خوبی و احترام دیدم و این حرف‌ها که از قول من منتشر شده حرف من نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

پرسپولیسی‌ها به سیم آخر زدند: کارد به استخوان‌مان رسیده!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
پرسپولیسی‌ها به سیم آخر زدند: کارد به استخوان‌مان رسیده!
در پی مشکلات متعدد باشگاه پرسپولیس، بازیکنان این تیم بیانیه‌ای صادر کرده و در اختیار خبرگزاری فارس قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در پی مشکلات متعدد بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس و بلاتکلیفی‌هایی که بازیکنان این تیم در آستانه نیم‌فصل دارند بازیکنان تیم پرسپولیس بیانیه‌ای را در اختیار خبرگزاری فارس قرار دادند که در زیر می‌خوانید.

در این بیانیه آمده است:

در حالی که نیم‌فصل لیگ برتر تا چند روز دیگر از راه می‌رسد اما ما بازیکنان تیم پرسپولیس در بلاتکلیفی محض به سر می‌بریم و مشکلات متعددی داریم که شاید خیل عظیم هواداران ما از این مشکلات بی‌اطلاع باشند و بهتر است آنها در جریان مشکلات زیاد و عدیده ما قرار بگیرند. در ابتدا باید از مسائل مدیریتی نام ببریم که در کوران مسابقات با تغییر مدیرعامل شرایط ما سخت شد و در حالی که فکر می‌کردیم خیلی زود مسأله مدیریت باشگاه مشخص می‌شود اما تا امروز هم همه در بلاتکلیفی هستند و واقعاً مشخص نیست که تکلیف باشگاه پرسپولیس چه خواهد شد. 

از طرف دیگر با وجود فرا رسیدن نیم‌فصل لیگ برتر ما بازیکنان پرسپولیس در حدود 10 درصد دریافتی داشته‌ایم و این در حالی است که سایر تیم‌ها دریافتی‌های خیلی بهتری داشتند اما ما بازیکنان پرسپولیس کمترین دریافتی را بین سایر تیم‌ها داشته‌ایم و این مسأله باعث فشار زیاد به بازیکنان شده است. تیم‌هایی که 10، 15 بازیکن جدید گرفتند دریافتی‌هایی به مراتب بیشتر از ما داشتند اما باشگاه پرسپولیس که دو پنجره نقل و انتقالات بازیکن نگرفته و شرایط سختی از نظر نیروی انسانی داشته دریافتی بسیار کمتری داشته است. 

ما بازیکنان از اسپانسر گلایه داریم که چرا پول‌هایی که باید به باشگاه پرداخت کند به موقع پرداخت نشده و این مسأله در این روزها باعث بلاتکلیفی ما شده است. آنها باید از نظر پرداختی شرایط خیلی بهتری نسبت به الان انجام می‌دادند اما این اتفاق رخ نداده و در حالی که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک می‌شویم شاهد هستیم که بازیکنان پرسپولیس نزدیک به 10 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند.

ما مشکلات عدیده‌ای داریم و دیگر کارد به استخوان ما رسیده است به همین دلیل باید این مشکلات را بگوییم تا مردم مطلع شوند که در چه شرایط سختی کار می‌کنیم. 

ما از واسطه بین اسپانسر و باشگاه هم گلایه داریم چرا که آنها هم باید کارشان را درست انجام می‌دادند اما متأسفانه شاهد هستیم به دلیل شرایط سختی که به وجود آمده کسی کارش را درست انجام نمی‌دهد و در این بین ما بازیکنان با مشکلات تنها هستیم و کسی هم به داد ما نمی‌رسد. تیم پرسپولیس در این یک سال اخیر نه تنها تقویت نشده بلکه از همه نظر تضعیف شده و همه فکر می‌کنند که شرایط اینجا مناسب و خوب است اما حالا که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک شده‌ایم هیچ‌کدام از مشکلات ما تمام نشده و کماکان این شرایط سخت ادامه دارد. ما بازیکنان پرسپولیس امیدواریم که هر چه زودتر مشکلات حل شود چرا که چشم امید میلیون‌ها هوادار به پرسپولیس و نتایج آن است و نباید شرایطی رقم بخورد که تیم پرسپولیس و هوادارانش ضرر کند. 

 با رفتن حمیدرضا گرشاسبی از باشگاه پرسپولیس فعلاً از سوی وزارت ورزش و جوانان مدیر جایگزین گرشاسبی انتخاب نشده و این مسأله بلاتکلیفی زیادی در باشگاه پرسپولیس به وجود ‌آورده است که از جمله آن می‌توان به مشکلات مالی بازیکنان و مربیان پرسپولیس اشاره کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

پرسپولیس در مسیر نابودی

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
پرسپولیس در مسیر نابودی
با پایان مهلت حضور بازنشستگان در مسند مدیریت با توجه به مصوبه مجلس، باشگاه پرسپولیس طی روزهای اخیر شرایط بلاتکلیفی را تجربه می‌کند که بیشتر از همه نارضایتی برانکو ایوانکوویچ را همراه داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، با مصوبه منع بکارگیری بازنشستگان، حمیدرضا گرشاسبی نیز طی 48 ساعت اخیر در محل کارش حضور نیافته تا کارهای اداری باشگاه با مشکل بزرگی همراه شود. این در حالی است که به نظر می‌رسید با اجرایی شدن این قانون، وزارت ورزش و شخص مسعود سلطانی فر بعنوان رییس مجمع این باشگاه تصمیم جدی در این خصوص اتخاذ کند و باشگاه را از شرایط بلاتکلیفی خارج کند.

با این حال اکنون با غیبت محمدرضا حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی به عنوان اعضای هیات مدیره و حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل باشگاه طی روزهای اخیر، این باشگاه اکنون از شرایط ایده آل یک تیم حرفه‌ای خارج شده و امور باشگاه نیز مختل شده است. موضوعی که در آستانه نیم فصل و با توجه به حضور این تیم در پروسه نقل و انتقالات بعد از یک سال محرومیت، می‌تواند بزرگترین ضربه را به پیکر آن وارد کند. مساله‌ای که برانکو ایوانکوویچ را طی روزهای اخیر نیز با نارضایتی بزرگی مواجه کرده و او خواستار پایان دادن به شرایط کنونی شده و پست اینستاگرامی او نیز به همین منظور انتشار یافت.لیست برانکو روی هوا

اولین مساله در شرایط فعلی حضور این تیم در پروسه نقل و انتقالاتی است. سرخپوشان بعد از پشت سر گذاشتن دو محرومیت نقل و انتقالاتی اکنون امیدوار به تقویت تیم در بازار نقل و انتقالات زمستان هستند. برانکو ایوانکوویچ که در ابتدای فصل ریسک هدایت این تیم را عهده‌دار شد، اکنون در فاصله 90 دقیقه و تنها پایان بازی با پارس جنوبی امید زیادی به تقویت تیمش داشت و مساله اینجاست که او طی روزهای اخیر نتوانسته جلساتی با مدیران باشگاه برای تصمیم در خصوص لیست مدنظرش را برگزار کند. لیستی که اکنون بیشتر از وضعیت مدیران باشگاه در بلاتکلیفی قرار دارد و در صورتی که زمان بگذرد آنها با مشکل بزرگتری نیز مواجه خواهند شد. سرمربی سرخپوشان که با جذب 4 بازیکن در ابتدای فصل اکنون امیدوار بود با توجه به مصدومیت دو مدافع تاثیرگذار تیمش، بتواند در نقل و انتقالات به پوشش و برطرف کردن این ضعف بپردازد، طی روزهای اخیر گلایه خود را نسبت به این موضوع اعلام کرده است.

اردوی نیم فصل در بلاتکلیفی

مهمترین موضوعی که توانسته پرسپولیس را در شرایط برتری نسبت به دیگر رقبا قرار دهد، اردوهای برنامه‌ریزی شده و بدنسازی مناسب آنهاست که در طول فصل کاملا خود را نشان داده است. برانکو ایوانکوویچ برای نیم فصل زمستانی نیز حضور در دوحه و کمپ اسپایر را در نظر داشته است و آن را اعلام کرده تا بتواند در نیم فصل دوم با آمادگی مطلوب و مدنظرش تیم را به مصاف رقبا بفرستد. با این حال اکنون شرایط این اردو نیز در بلاتکلیفی بزرگی قرار دارد. غیبت مدیران سابق در محل کار و عدم مشخص شدن شرایط مدیریتی جدید تیم توسط وزارت ورزش باعث شده تا کارهای اداری و مالی مربوط به این اردو نامشخص باشد و آنها در مکاتبات برای در اختیار گرفتن محل اردویی و تهیه بلیت و اسکان و... به مشکل  بربخورند. این در حالی است که به پایان لیگ و زمان شروع اردو سرخپوشان زمان زیادی باقی نمانده است. مساله‌ای که در کنار لیست نقل و انتقالات دیگر موضوع مربوط به نارضایتی برانکو ایوانکوویچ را در پی داشته است.

پرسپولیسی‌ها اعتصاب می‌کنند؟

بازیکنان پرسپولیس که طی ماه‌ها اخیر علیرغم مشکلاتی که داشتند با همراهی با مدیران تیم و با توجه به مسائل مربوط به بدهی‌های سابق نسبت به مطالبات خود سکوت کرده بودند، امروز بیانیه‌ای انتقادآمیز منتشر کرده و اعتراض خود را اعلام کردند. پرسپولیس به عنوان مدعی جدی قهرمانی این فصل و تیمی که توانسته به فینال آسیا راه یابد، در شرایطی که از دو نقل و انتقالات اخیر محروم بوده، تاکنون تنها 20 درصد دریافتی داشته است. موضوعی که با وعده مسوولان باشگاه قرار بود تا نیم فصل دریافت مطالبات به 50 درصد برسد ولی اکنون این اتفاق رقم نخورده است. بازیکنان پرسپولیس اعلام کرده‌اند در پایان دیدار مقابل پارس جنوبی و با توجه به برنامه ریزی برانکو برای برگزاری تمرین یکهفته‌ای پیش از تعطیلات، در آن حضور نخواهند داشت و در صورتی که بی توجهی باشگاه و اسپانسر و وزارت ورزش به این شرایط ادامه داشته باشد در اردو نیز حاضر نخواهند شد. موضوعی که می‌تواند دومین خطر بالقوه برای شکست بزرگ تیمی باشد که طی چهار سال اخیر به موفقیت‌های بزرگی دست یافته و انتظار هواداران خود را به خوبی برآورده کرده بود.تکلیف نامشخص پاداش‌های آسیایی

پرسپولیس بعد از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا به منبع درآمد مناسبی از این طریق دست یافت و قرار بود بخش عمده‌ی مشکلات خود را از این راه برطرف کند. با این حال مشکلات مربوط به تحریم بانکی باعث شد تا آنها از دستیابی به این پاداش تا این لحظه محروم بماند. این در حالی است که پیش از این راه‌هایی برای دستیابی به این موضوع پشت سر گذاشته بودند. با این حال با غیبت و بلاتکلیفی حمیدرضا گرشاسبی و سلب اختیارات او، موضوع مربوط به پاداش کنفدراسیون آسیا نیز بدون پیگیری همراه بوده است تا بزرگترین منبع درآمد و خوش‌بینی آنها برای برطرف کردن مشکلات نیز اینچنین شود.

وزارت تا چه زمانی سکوت می‌کند؟

در شرایطی که تا پیش از پایان مهلت بکارگیری بازنشستگان، وزارت ورزش حمایت خود نسبت به حمیدرضا گرشاسبی را اعلام کرده بود، اکنون با گذشت نزدیک به یکهفته از این مهلت، مسعود سلطانی‌فر هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده است. این در حالی است که طی روزهای اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی در این خصوص مطرح بود و از نامزدهایی برای جایگزینی حمیدرضا گرشاسبی نیز یاد می‌شد. وزیر ورزش البته ترجیح داده بدون توجه به موضوع غیبت مدیران پرسپولیس و بلاتکلیفی باشگاه هنوز تصمیم خود برای آینده باشگاه را اعلام نکرده است و ایرج عرب که پیش از این معاون مالی باشگاه محسوب می‌شد به رتق و فتق اوضاع عادی می‌پردازد. این در حالی است که امور مربوط به مالی و برنامه ریزی و مکاتبات باشگاه همچنان بلاتکلیف باقی مانده است.

پرسپولیس در مسیر سقوط؟

با شرایط کنونی به نظر می‌رسد مسیر موفقیت پرسپولیس که طی چهار سال اخیر با ثبات مدیریتی و فنی دنبال شده، در یک موقعیت چالشی بزرگ قرار گرفته که در صورت تداوم این موضوع حتی می‌تواند آنها در مسیر سقوط قرار دهد. سرمربی سرخپوشان که علیرغم پیشنهادات مناسبی که در اختیار داشته ترجیح داده بود به هدف خود در تیم ادامه دهد، اکنون با توجه به اوضاع نامساعد مدیریتی و مالی و بلاتکلیفی بزرگی که شاگردانش پیش رو دارند در کنار برهم خوردن برنامه‌های تیمی و اردویی بزرگترین اکنون به نارضایتی بزرگی دست یافته که شاید تصمیم بزرگی از سوی او را نیز در پی داشته باشد. باید دید وزیر ورزش که طی روزهای اخیر علیرغم این مشکلات در زیرمجموعه خود ترجیح داده با سفرهای استانی و افتتاح پروژه‌ها واکنشی به موضوع مدیریت باشگاه پرسپولیس نداشته باشد، در نهایت چه تصمیمی در این خصوص خواهد گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

بیانیه بازیکنان پرسپولیس؛ این ماجرا را پایان دهید

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
بیانیه بازیکنان پرسپولیس؛ این ماجرا را پایان دهید
بازیکنان پرسپولیس در اعتراض به وضعیت شکل گرفته در این باشگاه خواهان رسیدگی مسوولان و پایان دادن به بحث‌های مدیریتی برای حفظ آرامش و خروج از بحران شدند.

به گزارش "ورزش سه"، بلاتکلیفی حمیدرضا گرشاسبی و مدیریت باشگاه باعث شده تا بازیکنان این تیم نسبت به مسائل رخ داده موضع‌گیری کرده و بیانیه‌ای در این رابطه در اختیار وبسایت ورزش سه قرار داده اند. در این بیانیه آمده است:

در حالی که نیم‌فصل لیگ برتر تا چند روز دیگر از راه می‌رسد اما ما بازیکنان تیم پرسپولیس در بلاتکلیفی محض به سر می‌‌بریم و مشکلات متعددی داریم که شاید خیل عظیم هواداران ما از این مشکلات بی‌اطلاع باشند و بهتر است آنها در جریان مشکلات زیاد و عدیده ما قرار بگیرند. در ابتدا باید از مسائل مدیریتی نام ببریم که در کوران مسابقات با تغییر مدیرعامل شرایط ما سخت شد و در حالی که فکر می‌کردیم خیلی زود مسأله مدیریت باشگاه مشخص می‌شود اما تا امروز هم همه در بلاتکلیفی هستند و واقعاً مشخص نیست که تکلیف باشگاه پرسپولیس چه خواهد شد.

از طرف دیگر با وجود فرا رسیدن نیم‌فصل لیگ برتر ما بازیکنان پرسپولیس در حدود 10 درصد دریافتی داشته‌ایم و این در حالی است که سایر تیم‌ها دریافتی‌های خیلی بهتری داشتند اما ما بازیکنان پرسپولیس کمترین دریافتی را بین سایر تیم‌ها داشته‌ایم و این مسأله باعث فشار زیاد به بازیکنان شده است. تیم‌هایی که 10، 15 بازیکن جدید گرفتند دریافتی‌هایی به مراتب بیشتر از ما داشتند اما باشگاه پرسپولیس که دو پنجره نقل و انتقالات بازیکن نگرفته و شرایط سختی از نظر نیروی انسانی داشته دریافتی بسیار کمتری داشته است.

ما بازیکنان از اسپانسر گلایه داریم که چرا پول‌هایی که باید به باشگاه پرداخت کند به موقع پرداخت نشده و این مسأله در این روزها باعث بلاتکلیفی ما شده است. آنها باید از نظر پرداختی شرایط خیلی بهتری نسبت به الان انجام می‌دادند اما این اتفاق رخ نداده و در حالی که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک می‌شویم شاهد هستیم که بازیکنان پرسپولیس نزدیک به 10 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند.

ما مشکلات عدیده‌ای داریم و دیگر کارد به استخوان ما رسیده است به همین دلیل باید این مشکلات را بگوییم تا مردم مطلع شوند که در چه شرایط سختی کار می‌کنیم.

ما از واسطه بین اسپانسر و باشگاه هم گلایه داریم چرا که آنها هم باید کارشان را درست انجام می‌دادند اما متأسفانه شاهد هستیم به دلیل شرایط سختی که به وجود آمده کسی کارش را درست انجام نمی‌دهد و در این بین ما بازیکنان با مشکلات تنها هستیم و کسی هم به داد ما نمی‌‌رسد. تیم پرسپولیس در این یک سال اخیر نه تنها تقویت نشده بلکه از همه نظر تضعیف شده و همه فکر می‌کنند که شرایط مناسب و خوب است اما حالا که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک شده‌ایم هیچ‌کدام از مشکلات ما تمام نشده و کماکان این شرایط سخت ادامه دارد. ما بازیکنان پرسپولیس امیدواریم که هر چه زودتر مشکلات حل شود چرا که چشم امید میلیون‌ها هوادار به پرسپولیس و نتایج آن است و نباید شرایطی رقم بخورد که تیم پرسپولیس و هوادارانش ضرر کند و بر این اساس خواستار این هستیم تا مسوولان هر چه سریعتر به این ماجرا خاتمه دادند و مانع از بروز مشکل ادامه‌دار برای تیمی شوند که طی این سال‌ها و علیرغم مشکلات بزرگی که داشت به دنبال خوشحالی هواداران و مردم عزیز کشورمان بود.

با رفتن حمیدرضا گرشاسبی از باشگاه پرسپولیس فعلاً از سوی وزارت ورزش و جوانان مدیر جایگزین گرشاسبی انتخاب نشده و این مسأله بلاتکلیفی زیادی در باشگاه پرسپولیس به وجود ‌آورده است که از جمله آن می‌توان به مشکلات مالی بازیکنان و مربیان پرسپولیس اشاره کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

مشکلات مالی و بلاتکلیفی مدیریتی به پرسپولیس ضربه می‌زند

فارسخبرگزاری فارس
مشکلات مالی و بلاتکلیفی مدیریتی به پرسپولیس ضربه می‌زند
در پی مشکلات متعدد باشگاه پرسپولیس، بازیکنان این تیم بیانیه‌ای صادر کرده و در اختیار خبرگزاری فارس قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در طی مشکلات متعدد بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس و بلاتکلیفی‌هایی که بازیکنان این تیم در آستانه نیم‌فصل دارند بازیکنان تیم پرسپولیس بیانیه‌ای را در اختیار خبرگزاری فارس قرار دادند که در زیر می‌خوانید.

در این بیانیه آمده است:

در حالی که نیم‌فصل لیگ برتر تا چند روز دیگر از راه می‌رسد اما ما بازیکنان تیم پرسپولیس در بلاتکلیفی محض به سر می‌‌بریم و مشکلات متعددی داریم که شاید خیل عظیم هواداران ما از این مشکلات بی‌اطلاع باشند و بهتر است آنها در جریان مشکلات زیاد و عدیده ما قرار بگیرند. در ابتدا باید از مسائل مدیریتی نام ببریم که در کوران مسابقات با تغییر مدیرعامل شرایط ما سخت شد و در حالی که فکر می‌کردیم خیلی زود مسأله مدیریت باشگاه مشخص می‌شود اما تا امروز هم همه در بلاتکلیفی هستند و واقعاً مشخص نیست که تکلیف باشگاه پرسپولیس چه خواهد شد. 

از طرف دیگر با وجود فرا رسیدن نیم‌فصل لیگ برتر ما بازیکنان پرسپولیس در حدود 10 درصد دریافتی داشته‌ایم و این در حالی است که سایر تیم‌ها دریافتی‌های خیلی بهتری داشتند اما ما بازیکنان پرسپولیس کمترین دریافتی را بین سایر تیم‌ها داشته‌ایم و این مسأله باعث فشار زیاد به بازیکنان شده است. تیم‌هایی که 10، 15 بازیکن جدید گرفتند دریافتی‌هایی به مراتب بیشتر از ما داشتند اما باشگاه پرسپولیس که دو پنجره نقل و انتقالات بازیکن نگرفته و شرایط سختی از نظر نیروی انسانی داشته دریافتی بسیار کمتری داشته است. 

ما بازیکنان از اسپانسر گلایه داریم که چرا پول‌هایی که باید به باشگاه پرداخت کند به موقع پرداخت نشده و این مسأله در این روزها باعث بلاتکلیفی ما شده است. آنها باید از نظر پرداختی شرایط خیلی بهتری نسبت به الان انجام می‌دادند اما این اتفاق رخ نداده و در حالی که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک می‌شویم شاهد هستیم که بازیکنان پرسپولیس نزدیک به 10 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند.

ما مشکلات عدیده‌ای داریم و دیگر کارد به استخوان ما رسیده است به همین دلیل باید این مشکلات را بگوییم تا مردم مطلع شوند که در چه شرایط سختی کار می‌کنیم. 

ما از واسطه بین اسپانسر و باشگاه هم گلایه داریم چرا که آنها هم باید کارشان را درست انجام می‌دادند اما متأسفانه شاهد هستیم به دلیل شرایط سختی که به وجود آمده کسی کارش را درست انجام نمی‌دهد و در این بین ما بازیکنان با مشکلات تنها هستیم و کسی هم به داد ما نمی‌‌رسد. تیم پرسپولیس در این یک سال اخیر نه تنها تقویت نشده بلکه از همه نظر تضعیف شده و همه فکر می‌کنند که شرایط اینجا مناسب و خوب است اما حالا که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک شده‌ایم هیچ‌کدام از مشکلات ما تمام نشده و کماکان این شرایط سخت ادامه دارد. ما بازیکنان پرسپولیس امیدواریم که هر چه زودتر مشکلات حل شود چرا که چشم امید میلیون‌ها هوادار به پرسپولیس و نتایج آن است و نباید شرایطی رقم بخورد که تیم پرسپولیس و هوادارانش ضرر کند. 

به گزارش فارس، با رفتن حمیدرضا گرشاسبی از باشگاه پرسپولیس فعلاً از سوی وزارت ورزش و جوانان مدیر جایگزین گرشاسبی انتخاب نشده و این مسأله بلاتکلیفی زیادی در باشگاه پرسپولیس به وجود ‌آورده است که از جمله آن می‌توان به مشکلات مالی بازیکنان و مربیان پرسپولیس اشاره کرد.

انتهای پیام/ا

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین9 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱19 ساعت قبل
اختصاصی | برانکو ایوانکوویچ در نقل‌وانتقالات تابستانی به شدت به دنبال ستارۀ لژیونر فوتبال ایران است. سرمربی کروات سرخ‌پوشان در نظر دارد تا با جذب چند بازیکن در پست مدافع علاوه بر از بین بردن ضعف تیمش دیگر با کمبود بازیکن در این پست مواجه نشود. با توجه به بالا رفتن سن جلال حسینی و مصدومیت‌های پر تعداد این بازیکن و شجاع خلیل‌زاده حضور پورعلی گنجی در جمع سرخ‌پوشان کاملا ضروری می‌باشد. البته پرسپولیس در این راه با مشکل بزرگی مواجه است و آن‌هم باقی‌ماندن ۲سال از قرارداد ۳سالۀ پورعلی گنجی با العربی قطر است. پرسپولیس در فصل گذشته تا آستانۀ ثبت قرارداد با این بازیکن پیش رفت اما مصدومیت و سردرگمی این مدافع مانع از نهایی شدن قرارداد بین دو طرف شد.

هدف گیری برای کسب سهمیه

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ برای سومین فصل متوالی موفق شد پرسپولیس را به رتبه نخست فوتبال باشگاهی کشور برساند. موفقیت‌های متوالی سرمربی پرسپولیس باعث شد تا وی با وجود اینکه یکسال دیگر از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده است پیشنهادات مختلفی را از تیم‌های باشگاهی کرواسی، چین، ازبکستان و مصر دریافت کند. برانکو ایوانکوویچ به دلیل طلب حدود ۵۰۰ هزار یورویی خود از پرسپولیس می‌تواند قراردادش را به طور یکطرفه فسخ کند و به باشگاه‌هایی که خواهان او هستند نقل مکان کنند. با این حال سرمربی پرسپولیس در آخرین جلسه خود با دستیارانش به این نتیجه رسیده است فصل آینده را به طور قطعی در پرسپولیس بماند و این تیم را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا آماده کند. موضوعی که خیال هواداران پرسپولیس را برای ماندن برانکو راحت می‌کند تا این مربی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان که از ۲۵ اردیبهشت‌ با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی «منچستر» انگلیس آغاز شده بود امشب به پایان رسید. با این نشان نقره تیم ملی تکواندو همچون دوره گذشته رقابت‌های جهانی نتوانست صاحب مدال طلا شود. گوی در نیمه‌نهایی «جواد آچاب» تکواندوکار باسابقه بلژیکی را با نتیجه ۶ بر سه شکست داد و راهی مسابقه پایانی شد. تیم ملی تکواندو با هدایت فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربیان در این رویداد حضور پیدا کرد. به نفرات اول تا سوم رقابت‌های جهانی به ترتیب ۱۲۰، ۷۲ و ۴۳٫۲۰ امتیاز در رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.
وانانیوزوانانیوز11 ساعت قبل
محمد رشید مظاهری، امیر ارسلان مطهری و کریستین اوساگونا ستاره‌های این فصل تیم اصفهانی بودند که قرارداد شان به پایان رسیده، اما مسئولان ذوب درصدد تمدید قرارداد با آن‌ها هستند. مظاهری در چند سال گذشته یکی از مهره‌های تاثیرگذار ذوب آهن بوده و از این تیم به تیم ملی هم راه پیدا کرد و شنیده می‌شود مایل به تمدید قرارداد نیست تا به پرسپولیس بیاید. پس از پایان لیگ، قرارداد این بازیکن هم به پایان رسید و گفته می‌شود بازهم از استقلال پیشنهاد دارد، اما ذوبی‌ها درصدد تمدید قرارداد او هستند تا همچنان شاگرد منصوریان در نصف جهان باشد. مهاجم نیجریه‌ای جدید ذوب آهن با قراردادی ۶ ماهه در نیم فصل به این تیم پیوست، اما عملکرد فوق العاده‌ای داشت تا ستاره تیمش لقب بگیرد. گفتنی است، قرارداد علیرضا منصوریان نیز با ذوب آهن در پایان فصل به اتمام می‌رسد و قرار است قرارداد ۲ ساله این مربی به زودی امضا شود.

اخبار بیشتر