1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

پرسپولیس در گرگ و میش و بلاتکلیفی

سلطانی‌فر: تکلیف مدیریت پرسپولیس را روشن می‌کنیم

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
سلطانی‌فر: تکلیف مدیریت پرسپولیس را روشن می‌کنیم

 مسعود سلطانی‌فر در حاشیه بازدید از آسایشگاه کهریزک اظهار داشت: واگذاری استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در کمیسیون تخصصی و اقتصادی دولت در نوبت بررسی در هیئت دولت است و بعد از تصویب, سازمان خصوصی سازی ارزش‌گذاری خواهد کرد. قیمت گذاری‌هایی که در فضای مجازی انجام شده به هیچ وجه صحت ندارد و سازمان خصوصی‌سازی پس از تصویب این طرح در هیئت دولت به عنوان نهاد تخصصی این امر و با توجه به دارایی ها و امکانات دو باشگاه آنها را قیمت‌گذاری خواهد کرد و پس از آن مراحل دیگر طی خواهد شد. بنای ما این است که صد در صد سهام این دو باشگاه واگذار شود.

 وی در خصوص مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به الزام قانونی که داریم، به زودی تکلیف این موضوع را روشن می‌کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

وزیر ورزش: تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس بزودی مشخص می شود

ایرناخبرگزاری ایرنا
وزیر ورزش: تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس بزودی مشخص می شود

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، «مسعود سلطانی فر» این اظهارات را در حاشیه بازدید از آسایشگاه کهریزک عنوان کرد.

وی همچنین قیمت اعلام شده درباره واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی را نادرست عنوان کرد و افزود: سازمان خصوصی‌سازی پس از تصویب این طرح در هیات دولت به عنوان نهاد تخصصی این امر و با توجه به دارایی ها و امکانات 2 باشگاه، آنها را قیمت‌گذاری خواهد کرد. اکنون این طرح برای بررسی به هیات وزیران ارسال شده است که بعد از تصویب، سازمان خصوصی سازی ارزش گذاری خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: معتقدیم تمام سهام این دو باشگاه واگذار شود.

سلطانی فر در مراسم تقدیر از مددجویان قهرمان آسایشگاه کهریزک، ادامه داد: خدا را شاکریم که این روحیه و حس انسان دوستی در بالاترین سطح در بین مردم وجود دارد.

وی اظهار امیدواری کرد که برای تداوم خدمت گذاری، بتوانیم ارتباط عمیق ورزشکاران با این مجموعه را گسترش دهیم.

در این بازدید از 45 مددجوی ورزشکار این آسایشگاه که در رشته های بوچیا، تیروکمان، بسکتبال، تنیس روی میز، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک و پرتاب وزنه مدال کسب کرده اند، قدردانی شد.

حمید استیلی پیشکسوت فوتبال، حسین توکلی قهرمان وزنه برداری و احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک در این بازدید وزیر ورزش را همراهی کردند.

ورزشی**9250**3783**

خواندن خبر در سایت منبع

پروین: پرسپولیس مقابل سپاهان فوق العاده بازی کرد؛ هرگز نگفته‌ام که عرب استقلالی است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
پروین: پرسپولیس مقابل سپاهان فوق العاده بازی کرد؛ هرگز نگفته‌ام که عرب استقلالی است

طرفداری-علی پروین، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص نقل‌قول‌هایی که در یکی، دو روز اخیر از سوی او منتشر شده، گفت:

متأسفانه برخی از همکاران رسانه‌ای شما کارهایی می‌کنند که آدم در آن می‌ماند. من در مراسم تشییع جنازه مرحوم کتیرایی بودم که یک خبرنگار که او را نمی‌شناختم بارها به من اصرار کرد که با او صحبت کنم اما من به این خبرنگار گفتم که اینجا جای مصاحبه کردن و حرف زدن نیست اما او باز هم اصرار کرد و از من خواست تا حرف بزنم.

وی ادامه داد:

نقل‌قولی از من منتشر شده که درباره بازی پرسپولیس-سپاهان حرف زدم اما این حرف‌ها، حرف‌های من نیست. به نظر من پرسپولیس مقابل سپاهان یکی از بهترین بازی‌های 8 سال اخیر خود را انجام داد و فوق‌العاده بازی کرد به طوری که در این سال‌ها چنین فوتبالی از پرسپولیس ندیده بودم، از آن طرف هم تیم سپاهان خوب بازی کرد و به خصوص بعد از گلی که زد 10 دقیقه فوتبال خوبی انجام داد اما شاید آن روز، روز سپاهان نبود اما از قول من نوشته‌اند که پنالتی پرسپولیس درست نبوده است. من کی و کجا این حرف را زدم؟

وی در خصوص نقل‌قولی که از او منتشر شده مبنی بر اینکه ایرج عرب(فردی که فعلا جای گرشاسبی امور مدیریتی باشگاه پرسپولیس را عهده دار است) استقلالی است، ادامه داد:

این حرف هم از آن حرف‌ها است. من نمی‌دانم آن خبرنگاری که این مطلب را نوشته از کجایش آورده که من چنین حرفی زدم؟! من به جز خوبی از آقای عرب چیزی ندیدم و هر بار که به باشگاه رفتم او کلی عزت و احترام به من گذاشته است و نمی‌دانم چرا چنین حرفی را از زبان من نوشتند. همه اهالی فوتبال و خبرنگاران می‌دانند که من اهل تکذیب کردن نیستم اما این حرف‌ها آنقدر دروغ است که مجبور شدم درباره آن حرف بزنم. برای من سؤال است که کسانی که این حرف‌ها را از قول من می‌نویسند عقل ندارند؟ چرا من باید درباره آقای عرب چنین حرفی بزنم؟ من فقط از او خوبی و احترام دیدم و این حرف‌ها که از قول من منتشر شده حرف من نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش علی‌پروین به استقلالی بودن مدیرعامل جدید پرسپولیس

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
واکنش علی‌پروین به استقلالی بودن مدیرعامل جدید پرسپولیس
واکنش علی‌پروین به استقلالی بودن مدیرعامل جدید پرسپولیس - 0

به گزارش خبرورزشی، علی پروین در خصوص نقل‌قول‌هایی که در یکی، دو روز اخیر از سوی او منتشر شده، گفت: متأسفانه برخی از همکاران رسانه‌ای شما کارهایی می‌کنند که آدم در آن می‌ماند. من در مراسم تشییع جنازه مرحوم کتیرایی بودم که یک خبرنگار که او را نمی‌شناختم بارها به من اصرار کرد که با او صحبت کنم اما من به این خبرنگار گفتم که اینجا جای مصاحبه کردن و حرف زدن نیست اما او باز هم اصرار کرد و از من خواست تا حرف بزنم.

وی ادامه داد: نقل‌قولی از من منتشر شده که درباره بازی پرسپولیس و سپاهان حرف زدم اما این حرف‌ها، حرف‌های من نیست. به نظر من پرسپولیس مقابل سپاهان یکی از بهترین بازی‌های 8 سال اخیر خود را انجام داد و فوق‌العاده بازی کرد به طوری که در این سال‌ها چنین فوتبالی از پرسپولیس ندیده بودم، از آن طرف هم تیم سپاهان خوب بازی کرد و به خصوص بعد از گلی که زد 10 دقیقه فوتبال خوبی انجام داد اما شاید آن روز، روز سپاهان نبود اما از قول من نوشته‌اند که پنالتی پرسپولیس درست نبوده است. من کی و کجا این حرف را زدم؟

وی در خصوص نقل‌قولی که از او منتشر شده مبنی بر اینکه ایرج عرب (فردی که فعلا جای گرشاسبی امور مدیریتی باشگاه پرسپولیس را عهده دار است) استقلالی است، ادامه داد: این حرف هم از آن حرف‌ها است. من نمی‌دانم آن خبرنگاری که این مطلب را نوشته از کجایش آورده که من چنین حرفی زدم؟! من به جز خوبی از آقای عرب چیزی ندیدم و هر بار که به باشگاه رفتم او کلی عزت و احترام به من گذاشته است و نمی‌دانم چرا چنین حرفی را از زبان من نوشتند.

همه اهالی فوتبال و خبرنگاران می‌دانند که من اهل تکذیب کردن نیستم اما این حرف‌ها آنقدر دروغ است که مجبور شدم درباره آن حرف بزنم. برای من سؤال است که کسانی که این حرف‌ها را از قول من می‌نویسند عقل ندارند؟ چرا من باید درباره آقای عرب چنین حرفی بزنم؟ من فقط از او خوبی و احترام دیدم و این حرف‌ها که از قول من منتشر شده حرف من نیست.

خواندن خبر در سایت منبع

پرسپولیسی‌ها به سیم آخر زدند: کارد به استخوان‌مان رسیده!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
پرسپولیسی‌ها به سیم آخر زدند: کارد به استخوان‌مان رسیده!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در پی مشکلات متعدد بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس و بلاتکلیفی‌هایی که بازیکنان این تیم در آستانه نیم‌فصل دارند بازیکنان تیم پرسپولیس بیانیه‌ای را در اختیار خبرگزاری فارس قرار دادند که در زیر می‌خوانید.

در این بیانیه آمده است:

در حالی که نیم‌فصل لیگ برتر تا چند روز دیگر از راه می‌رسد اما ما بازیکنان تیم پرسپولیس در بلاتکلیفی محض به سر می‌بریم و مشکلات متعددی داریم که شاید خیل عظیم هواداران ما از این مشکلات بی‌اطلاع باشند و بهتر است آنها در جریان مشکلات زیاد و عدیده ما قرار بگیرند. در ابتدا باید از مسائل مدیریتی نام ببریم که در کوران مسابقات با تغییر مدیرعامل شرایط ما سخت شد و در حالی که فکر می‌کردیم خیلی زود مسأله مدیریت باشگاه مشخص می‌شود اما تا امروز هم همه در بلاتکلیفی هستند و واقعاً مشخص نیست که تکلیف باشگاه پرسپولیس چه خواهد شد. 

از طرف دیگر با وجود فرا رسیدن نیم‌فصل لیگ برتر ما بازیکنان پرسپولیس در حدود 10 درصد دریافتی داشته‌ایم و این در حالی است که سایر تیم‌ها دریافتی‌های خیلی بهتری داشتند اما ما بازیکنان پرسپولیس کمترین دریافتی را بین سایر تیم‌ها داشته‌ایم و این مسأله باعث فشار زیاد به بازیکنان شده است. تیم‌هایی که 10، 15 بازیکن جدید گرفتند دریافتی‌هایی به مراتب بیشتر از ما داشتند اما باشگاه پرسپولیس که دو پنجره نقل و انتقالات بازیکن نگرفته و شرایط سختی از نظر نیروی انسانی داشته دریافتی بسیار کمتری داشته است. 

ما بازیکنان از اسپانسر گلایه داریم که چرا پول‌هایی که باید به باشگاه پرداخت کند به موقع پرداخت نشده و این مسأله در این روزها باعث بلاتکلیفی ما شده است. آنها باید از نظر پرداختی شرایط خیلی بهتری نسبت به الان انجام می‌دادند اما این اتفاق رخ نداده و در حالی که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک می‌شویم شاهد هستیم که بازیکنان پرسپولیس نزدیک به 10 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند.

ما مشکلات عدیده‌ای داریم و دیگر کارد به استخوان ما رسیده است به همین دلیل باید این مشکلات را بگوییم تا مردم مطلع شوند که در چه شرایط سختی کار می‌کنیم. 

ما از واسطه بین اسپانسر و باشگاه هم گلایه داریم چرا که آنها هم باید کارشان را درست انجام می‌دادند اما متأسفانه شاهد هستیم به دلیل شرایط سختی که به وجود آمده کسی کارش را درست انجام نمی‌دهد و در این بین ما بازیکنان با مشکلات تنها هستیم و کسی هم به داد ما نمی‌رسد. تیم پرسپولیس در این یک سال اخیر نه تنها تقویت نشده بلکه از همه نظر تضعیف شده و همه فکر می‌کنند که شرایط اینجا مناسب و خوب است اما حالا که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک شده‌ایم هیچ‌کدام از مشکلات ما تمام نشده و کماکان این شرایط سخت ادامه دارد. ما بازیکنان پرسپولیس امیدواریم که هر چه زودتر مشکلات حل شود چرا که چشم امید میلیون‌ها هوادار به پرسپولیس و نتایج آن است و نباید شرایطی رقم بخورد که تیم پرسپولیس و هوادارانش ضرر کند. 

 با رفتن حمیدرضا گرشاسبی از باشگاه پرسپولیس فعلاً از سوی وزارت ورزش و جوانان مدیر جایگزین گرشاسبی انتخاب نشده و این مسأله بلاتکلیفی زیادی در باشگاه پرسپولیس به وجود ‌آورده است که از جمله آن می‌توان به مشکلات مالی بازیکنان و مربیان پرسپولیس اشاره کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

پرسپولیس در مسیر نابودی

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
پرسپولیس در مسیر نابودی

به گزارش "ورزش سه"، با مصوبه منع بکارگیری بازنشستگان، حمیدرضا گرشاسبی نیز طی 48 ساعت اخیر در محل کارش حضور نیافته تا کارهای اداری باشگاه با مشکل بزرگی همراه شود. این در حالی است که به نظر می‌رسید با اجرایی شدن این قانون، وزارت ورزش و شخص مسعود سلطانی فر بعنوان رییس مجمع این باشگاه تصمیم جدی در این خصوص اتخاذ کند و باشگاه را از شرایط بلاتکلیفی خارج کند.

با این حال اکنون با غیبت محمدرضا حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی به عنوان اعضای هیات مدیره و حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل باشگاه طی روزهای اخیر، این باشگاه اکنون از شرایط ایده آل یک تیم حرفه‌ای خارج شده و امور باشگاه نیز مختل شده است. موضوعی که در آستانه نیم فصل و با توجه به حضور این تیم در پروسه نقل و انتقالات بعد از یک سال محرومیت، می‌تواند بزرگترین ضربه را به پیکر آن وارد کند. مساله‌ای که برانکو ایوانکوویچ را طی روزهای اخیر نیز با نارضایتی بزرگی مواجه کرده و او خواستار پایان دادن به شرایط کنونی شده و پست اینستاگرامی او نیز به همین منظور انتشار یافت.لیست برانکو روی هوا

اولین مساله در شرایط فعلی حضور این تیم در پروسه نقل و انتقالاتی است. سرخپوشان بعد از پشت سر گذاشتن دو محرومیت نقل و انتقالاتی اکنون امیدوار به تقویت تیم در بازار نقل و انتقالات زمستان هستند. برانکو ایوانکوویچ که در ابتدای فصل ریسک هدایت این تیم را عهده‌دار شد، اکنون در فاصله 90 دقیقه و تنها پایان بازی با پارس جنوبی امید زیادی به تقویت تیمش داشت و مساله اینجاست که او طی روزهای اخیر نتوانسته جلساتی با مدیران باشگاه برای تصمیم در خصوص لیست مدنظرش را برگزار کند. لیستی که اکنون بیشتر از وضعیت مدیران باشگاه در بلاتکلیفی قرار دارد و در صورتی که زمان بگذرد آنها با مشکل بزرگتری نیز مواجه خواهند شد. سرمربی سرخپوشان که با جذب 4 بازیکن در ابتدای فصل اکنون امیدوار بود با توجه به مصدومیت دو مدافع تاثیرگذار تیمش، بتواند در نقل و انتقالات به پوشش و برطرف کردن این ضعف بپردازد، طی روزهای اخیر گلایه خود را نسبت به این موضوع اعلام کرده است.

اردوی نیم فصل در بلاتکلیفی

مهمترین موضوعی که توانسته پرسپولیس را در شرایط برتری نسبت به دیگر رقبا قرار دهد، اردوهای برنامه‌ریزی شده و بدنسازی مناسب آنهاست که در طول فصل کاملا خود را نشان داده است. برانکو ایوانکوویچ برای نیم فصل زمستانی نیز حضور در دوحه و کمپ اسپایر را در نظر داشته است و آن را اعلام کرده تا بتواند در نیم فصل دوم با آمادگی مطلوب و مدنظرش تیم را به مصاف رقبا بفرستد. با این حال اکنون شرایط این اردو نیز در بلاتکلیفی بزرگی قرار دارد. غیبت مدیران سابق در محل کار و عدم مشخص شدن شرایط مدیریتی جدید تیم توسط وزارت ورزش باعث شده تا کارهای اداری و مالی مربوط به این اردو نامشخص باشد و آنها در مکاتبات برای در اختیار گرفتن محل اردویی و تهیه بلیت و اسکان و... به مشکل  بربخورند. این در حالی است که به پایان لیگ و زمان شروع اردو سرخپوشان زمان زیادی باقی نمانده است. مساله‌ای که در کنار لیست نقل و انتقالات دیگر موضوع مربوط به نارضایتی برانکو ایوانکوویچ را در پی داشته است.

پرسپولیسی‌ها اعتصاب می‌کنند؟

بازیکنان پرسپولیس که طی ماه‌ها اخیر علیرغم مشکلاتی که داشتند با همراهی با مدیران تیم و با توجه به مسائل مربوط به بدهی‌های سابق نسبت به مطالبات خود سکوت کرده بودند، امروز بیانیه‌ای انتقادآمیز منتشر کرده و اعتراض خود را اعلام کردند. پرسپولیس به عنوان مدعی جدی قهرمانی این فصل و تیمی که توانسته به فینال آسیا راه یابد، در شرایطی که از دو نقل و انتقالات اخیر محروم بوده، تاکنون تنها 20 درصد دریافتی داشته است. موضوعی که با وعده مسوولان باشگاه قرار بود تا نیم فصل دریافت مطالبات به 50 درصد برسد ولی اکنون این اتفاق رقم نخورده است. بازیکنان پرسپولیس اعلام کرده‌اند در پایان دیدار مقابل پارس جنوبی و با توجه به برنامه ریزی برانکو برای برگزاری تمرین یکهفته‌ای پیش از تعطیلات، در آن حضور نخواهند داشت و در صورتی که بی توجهی باشگاه و اسپانسر و وزارت ورزش به این شرایط ادامه داشته باشد در اردو نیز حاضر نخواهند شد. موضوعی که می‌تواند دومین خطر بالقوه برای شکست بزرگ تیمی باشد که طی چهار سال اخیر به موفقیت‌های بزرگی دست یافته و انتظار هواداران خود را به خوبی برآورده کرده بود.تکلیف نامشخص پاداش‌های آسیایی

پرسپولیس بعد از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا به منبع درآمد مناسبی از این طریق دست یافت و قرار بود بخش عمده‌ی مشکلات خود را از این راه برطرف کند. با این حال مشکلات مربوط به تحریم بانکی باعث شد تا آنها از دستیابی به این پاداش تا این لحظه محروم بماند. این در حالی است که پیش از این راه‌هایی برای دستیابی به این موضوع پشت سر گذاشته بودند. با این حال با غیبت و بلاتکلیفی حمیدرضا گرشاسبی و سلب اختیارات او، موضوع مربوط به پاداش کنفدراسیون آسیا نیز بدون پیگیری همراه بوده است تا بزرگترین منبع درآمد و خوش‌بینی آنها برای برطرف کردن مشکلات نیز اینچنین شود.

وزارت تا چه زمانی سکوت می‌کند؟

در شرایطی که تا پیش از پایان مهلت بکارگیری بازنشستگان، وزارت ورزش حمایت خود نسبت به حمیدرضا گرشاسبی را اعلام کرده بود، اکنون با گذشت نزدیک به یکهفته از این مهلت، مسعود سلطانی‌فر هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده است. این در حالی است که طی روزهای اخیر گمانه‌زنی‌های زیادی در این خصوص مطرح بود و از نامزدهایی برای جایگزینی حمیدرضا گرشاسبی نیز یاد می‌شد. وزیر ورزش البته ترجیح داده بدون توجه به موضوع غیبت مدیران پرسپولیس و بلاتکلیفی باشگاه هنوز تصمیم خود برای آینده باشگاه را اعلام نکرده است و ایرج عرب که پیش از این معاون مالی باشگاه محسوب می‌شد به رتق و فتق اوضاع عادی می‌پردازد. این در حالی است که امور مربوط به مالی و برنامه ریزی و مکاتبات باشگاه همچنان بلاتکلیف باقی مانده است.

پرسپولیس در مسیر سقوط؟

با شرایط کنونی به نظر می‌رسد مسیر موفقیت پرسپولیس که طی چهار سال اخیر با ثبات مدیریتی و فنی دنبال شده، در یک موقعیت چالشی بزرگ قرار گرفته که در صورت تداوم این موضوع حتی می‌تواند آنها در مسیر سقوط قرار دهد. سرمربی سرخپوشان که علیرغم پیشنهادات مناسبی که در اختیار داشته ترجیح داده بود به هدف خود در تیم ادامه دهد، اکنون با توجه به اوضاع نامساعد مدیریتی و مالی و بلاتکلیفی بزرگی که شاگردانش پیش رو دارند در کنار برهم خوردن برنامه‌های تیمی و اردویی بزرگترین اکنون به نارضایتی بزرگی دست یافته که شاید تصمیم بزرگی از سوی او را نیز در پی داشته باشد. باید دید وزیر ورزش که طی روزهای اخیر علیرغم این مشکلات در زیرمجموعه خود ترجیح داده با سفرهای استانی و افتتاح پروژه‌ها واکنشی به موضوع مدیریت باشگاه پرسپولیس نداشته باشد، در نهایت چه تصمیمی در این خصوص خواهد گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

بیانیه بازیکنان پرسپولیس؛ این ماجرا را پایان دهید

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
بیانیه بازیکنان پرسپولیس؛ این ماجرا را پایان دهید

به گزارش "ورزش سه"، بلاتکلیفی حمیدرضا گرشاسبی و مدیریت باشگاه باعث شده تا بازیکنان این تیم نسبت به مسائل رخ داده موضع‌گیری کرده و بیانیه‌ای در این رابطه در اختیار وبسایت ورزش سه قرار داده اند. در این بیانیه آمده است:

در حالی که نیم‌فصل لیگ برتر تا چند روز دیگر از راه می‌رسد اما ما بازیکنان تیم پرسپولیس در بلاتکلیفی محض به سر می‌‌بریم و مشکلات متعددی داریم که شاید خیل عظیم هواداران ما از این مشکلات بی‌اطلاع باشند و بهتر است آنها در جریان مشکلات زیاد و عدیده ما قرار بگیرند. در ابتدا باید از مسائل مدیریتی نام ببریم که در کوران مسابقات با تغییر مدیرعامل شرایط ما سخت شد و در حالی که فکر می‌کردیم خیلی زود مسأله مدیریت باشگاه مشخص می‌شود اما تا امروز هم همه در بلاتکلیفی هستند و واقعاً مشخص نیست که تکلیف باشگاه پرسپولیس چه خواهد شد.

از طرف دیگر با وجود فرا رسیدن نیم‌فصل لیگ برتر ما بازیکنان پرسپولیس در حدود 10 درصد دریافتی داشته‌ایم و این در حالی است که سایر تیم‌ها دریافتی‌های خیلی بهتری داشتند اما ما بازیکنان پرسپولیس کمترین دریافتی را بین سایر تیم‌ها داشته‌ایم و این مسأله باعث فشار زیاد به بازیکنان شده است. تیم‌هایی که 10، 15 بازیکن جدید گرفتند دریافتی‌هایی به مراتب بیشتر از ما داشتند اما باشگاه پرسپولیس که دو پنجره نقل و انتقالات بازیکن نگرفته و شرایط سختی از نظر نیروی انسانی داشته دریافتی بسیار کمتری داشته است.

ما بازیکنان از اسپانسر گلایه داریم که چرا پول‌هایی که باید به باشگاه پرداخت کند به موقع پرداخت نشده و این مسأله در این روزها باعث بلاتکلیفی ما شده است. آنها باید از نظر پرداختی شرایط خیلی بهتری نسبت به الان انجام می‌دادند اما این اتفاق رخ نداده و در حالی که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک می‌شویم شاهد هستیم که بازیکنان پرسپولیس نزدیک به 10 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند.

ما مشکلات عدیده‌ای داریم و دیگر کارد به استخوان ما رسیده است به همین دلیل باید این مشکلات را بگوییم تا مردم مطلع شوند که در چه شرایط سختی کار می‌کنیم.

ما از واسطه بین اسپانسر و باشگاه هم گلایه داریم چرا که آنها هم باید کارشان را درست انجام می‌دادند اما متأسفانه شاهد هستیم به دلیل شرایط سختی که به وجود آمده کسی کارش را درست انجام نمی‌دهد و در این بین ما بازیکنان با مشکلات تنها هستیم و کسی هم به داد ما نمی‌‌رسد. تیم پرسپولیس در این یک سال اخیر نه تنها تقویت نشده بلکه از همه نظر تضعیف شده و همه فکر می‌کنند که شرایط مناسب و خوب است اما حالا که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک شده‌ایم هیچ‌کدام از مشکلات ما تمام نشده و کماکان این شرایط سخت ادامه دارد. ما بازیکنان پرسپولیس امیدواریم که هر چه زودتر مشکلات حل شود چرا که چشم امید میلیون‌ها هوادار به پرسپولیس و نتایج آن است و نباید شرایطی رقم بخورد که تیم پرسپولیس و هوادارانش ضرر کند و بر این اساس خواستار این هستیم تا مسوولان هر چه سریعتر به این ماجرا خاتمه دادند و مانع از بروز مشکل ادامه‌دار برای تیمی شوند که طی این سال‌ها و علیرغم مشکلات بزرگی که داشت به دنبال خوشحالی هواداران و مردم عزیز کشورمان بود.

با رفتن حمیدرضا گرشاسبی از باشگاه پرسپولیس فعلاً از سوی وزارت ورزش و جوانان مدیر جایگزین گرشاسبی انتخاب نشده و این مسأله بلاتکلیفی زیادی در باشگاه پرسپولیس به وجود ‌آورده است که از جمله آن می‌توان به مشکلات مالی بازیکنان و مربیان پرسپولیس اشاره کرد.

خواندن خبر در سایت منبع

مشکلات مالی و بلاتکلیفی مدیریتی به پرسپولیس ضربه می‌زند

فارسخبرگزاری فارس
مشکلات مالی و بلاتکلیفی مدیریتی به پرسپولیس ضربه می‌زند

به گزارش خبرگزاری فارس، در طی مشکلات متعدد بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس و بلاتکلیفی‌هایی که بازیکنان این تیم در آستانه نیم‌فصل دارند بازیکنان تیم پرسپولیس بیانیه‌ای را در اختیار خبرگزاری فارس قرار دادند که در زیر می‌خوانید.

در این بیانیه آمده است:

در حالی که نیم‌فصل لیگ برتر تا چند روز دیگر از راه می‌رسد اما ما بازیکنان تیم پرسپولیس در بلاتکلیفی محض به سر می‌‌بریم و مشکلات متعددی داریم که شاید خیل عظیم هواداران ما از این مشکلات بی‌اطلاع باشند و بهتر است آنها در جریان مشکلات زیاد و عدیده ما قرار بگیرند. در ابتدا باید از مسائل مدیریتی نام ببریم که در کوران مسابقات با تغییر مدیرعامل شرایط ما سخت شد و در حالی که فکر می‌کردیم خیلی زود مسأله مدیریت باشگاه مشخص می‌شود اما تا امروز هم همه در بلاتکلیفی هستند و واقعاً مشخص نیست که تکلیف باشگاه پرسپولیس چه خواهد شد. 

از طرف دیگر با وجود فرا رسیدن نیم‌فصل لیگ برتر ما بازیکنان پرسپولیس در حدود 10 درصد دریافتی داشته‌ایم و این در حالی است که سایر تیم‌ها دریافتی‌های خیلی بهتری داشتند اما ما بازیکنان پرسپولیس کمترین دریافتی را بین سایر تیم‌ها داشته‌ایم و این مسأله باعث فشار زیاد به بازیکنان شده است. تیم‌هایی که 10، 15 بازیکن جدید گرفتند دریافتی‌هایی به مراتب بیشتر از ما داشتند اما باشگاه پرسپولیس که دو پنجره نقل و انتقالات بازیکن نگرفته و شرایط سختی از نظر نیروی انسانی داشته دریافتی بسیار کمتری داشته است. 

ما بازیکنان از اسپانسر گلایه داریم که چرا پول‌هایی که باید به باشگاه پرداخت کند به موقع پرداخت نشده و این مسأله در این روزها باعث بلاتکلیفی ما شده است. آنها باید از نظر پرداختی شرایط خیلی بهتری نسبت به الان انجام می‌دادند اما این اتفاق رخ نداده و در حالی که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک می‌شویم شاهد هستیم که بازیکنان پرسپولیس نزدیک به 10 درصد از قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند.

ما مشکلات عدیده‌ای داریم و دیگر کارد به استخوان ما رسیده است به همین دلیل باید این مشکلات را بگوییم تا مردم مطلع شوند که در چه شرایط سختی کار می‌کنیم. 

ما از واسطه بین اسپانسر و باشگاه هم گلایه داریم چرا که آنها هم باید کارشان را درست انجام می‌دادند اما متأسفانه شاهد هستیم به دلیل شرایط سختی که به وجود آمده کسی کارش را درست انجام نمی‌دهد و در این بین ما بازیکنان با مشکلات تنها هستیم و کسی هم به داد ما نمی‌‌رسد. تیم پرسپولیس در این یک سال اخیر نه تنها تقویت نشده بلکه از همه نظر تضعیف شده و همه فکر می‌کنند که شرایط اینجا مناسب و خوب است اما حالا که به نیم‌فصل لیگ برتر نزدیک شده‌ایم هیچ‌کدام از مشکلات ما تمام نشده و کماکان این شرایط سخت ادامه دارد. ما بازیکنان پرسپولیس امیدواریم که هر چه زودتر مشکلات حل شود چرا که چشم امید میلیون‌ها هوادار به پرسپولیس و نتایج آن است و نباید شرایطی رقم بخورد که تیم پرسپولیس و هوادارانش ضرر کند. 

به گزارش فارس، با رفتن حمیدرضا گرشاسبی از باشگاه پرسپولیس فعلاً از سوی وزارت ورزش و جوانان مدیر جایگزین گرشاسبی انتخاب نشده و این مسأله بلاتکلیفی زیادی در باشگاه پرسپولیس به وجود ‌آورده است که از جمله آن می‌توان به مشکلات مالی بازیکنان و مربیان پرسپولیس اشاره کرد.

انتهای پیام/ا

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر ورزشیخبر ورزشی5 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، حمایت‌ها از وریا غفوری که بعد از بازی با تراکتورسازی تبریز حرف‌هایی به زبان آورده بود و از سوی دیگر، از طریق استوری اینستاگرامش، نسبت به اظهارات برخی چهره‌های سیاسی اعتراض کرده بود، به کمپ پرسپولیس نیز کشید. شجاع خلیل زاده و حسین ماهینی با انتشار تصاویری از وریا غفوری به حمایت از این چهره استقلالی پرداختند.
خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل
تصویر تلویزیونی نشان می‌داد او روی نیمکت درد زیادی را تحمل می‌کند و احتمالا مصدومیت او جدی است. طبق اخبار دریافتی حسینی از ناحیه همسترینگ آسیب دیده و دچار کشیدگی عضله شده است. او دوشنبه شب MRI داد و نتیجه آن روز بعد مشخص می‌شود. به این ترتیب او بازی بعدی پرسپولیس که شنبه مقابل نفت مسجد سلیمان خواهد بود را به احتمال خیلی زیاد از دست می‌دهد و تلاش خواهد شد تا به بازی با صنعت نفت آبادان که پنج شنبه نهم اسفند در تهران برگزار می‌شود برسد. با این وجود باید منتظر ماند تا نتیجه MRI مشخص شده و پس از مشخص شدن میزان دقیق مصدومیت دوران نقاهت او اعلام شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل1 نظر
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس با پیروزی در ضربات پنالتی به نیمه نهایی جام حذفی راه پیدا کرد. اما جنجال بزرگ این بازی به جز مصدومیت شدید سید جلال حسینی، خوشحالی بعد از گل بهنام برزای بود. او مثل فرهاد مجیدی خوشحالی کرد و هواداران پرسپولیس هم از رفتار‌های او خشمگین شدند. پس از آن که مهرداد میناوند هم به خوشحالی بعد از گل او واکنش نشان داد، مهاجم پدیده تصمیم گرفت به حرف‌های او هم واکنش نشان دهد. او با انتشار یک استوری که البته خیلی هم سریع حذف شد، واکنش تندی به حرف‌های میناوند داشت.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
سرمربی فرانسوی در رادار باشگاه چلسی برای تصدی نیمکت این تیم قرار دارد. به گزارش ایلنا، رومن آبراموویچ از عملکرد مائوریتسیو ساری در تیم چلسی رضایت ندارد و احتمالا در پایان فصل او را از سمت سرمربیگری چلسی برکنار کند. مالک متمول و روس چلسی مذاکراتی را با زیدان سرمربی سابق رئال مادرید داشته و گویا به توافقات اولیه نیز رسیده است. زیدان در مذاکره با آبراموویچ خواستار تمدید قرارداد ادن هازارد و بودجه ۲۰۰ میلیون پوندی برای خرید بازیکن شده است که باید ببینیم آیا مالک روس می‌تواند از پس این دو شرط بر بیاید یا خیر. نشریه سان انگلیس ترکیب احتمالی چلسی پس از پیوستن زیدان به این تیم را منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می‌کنید:
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ تیم ملی فوتبال زنان در مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۰ در قاره آسیا، با تیم‌های چین تایپه، فیلیپین و فلسطین هم گروه شده است. طبق مقررات AFC، یکی از تیم‌های هر گروه می‌تواند میزبانی یک دوره را در اختیار بگیرد که فلسطین از قبل برای این مسابقات میزبان شده است. مطابق با قوانین ایران هیچ شهروند ایرانی حق ورود به فلسطین اشغالی را ندارد. در پی این اتفاق فدراسیون فوتبال ایران با Afc مکاتباتی انجام داده است تا یا میزبانی این مسابقات تغییر پیدا کنند یا اینکه گروه ایران عوض شود تا ملی پوشان ایران نیز بتوانند در مسابقات شرکت کنند. حسین عبدی مشاور فنی تیم‌های ملی فوتبال زنان این موضوع راتایید و اظهار کرد: نامه نگاری‌ها قبل از قرعه کشی مرحله دوم انتخابی المپیک انجام شده و بعد از قرعه کشی نیز دوباره پیگیری کردند اما نتیجه آن هنوز مشخص نیست.

اخبار بیشتر