1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

واکنش‌ها به اظهارات رونالدو درباره هم‌تیمی‌هایش

اظهارنظر رونالدو درباره هم‌تیمی‌هایش در یوونتوس سوژه کاریکاتور

فارسخبرگزاری فارس
اظهارنظر رونالدو درباره هم‌تیمی‌هایش در یوونتوس سوژه کاریکاتور

به گزارش خبرگزاری فارس، کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی به تمجید از هم‌تیمی‌های خود در یوونتوس پرداخته است.

وی در صحبت‌هایی عنوان کرده که یووه بهترین گروهی است که در آن بازی کرده است.

این موضوع سوژه کاریکاتور شده است.

اظهارنظر رونالدو درباره هم‌تیمی‌هایش در یوونتوس سوژه کاریکاتور - 4

خواندن خبر در سایت منبع

رونالدو: سال دیگر هم برای بردن توپ طلا هستم، افتاد؟!

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
رونالدو: سال دیگر هم برای بردن توپ طلا هستم، افتاد؟!

رونالدو: سال دیگر هم برای بردن توپ طلا هستم، افتاد؟! - 1

خبرورزشی/ کارن فیروزی: کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس گفت‌وگوی بسیار مفصل و خواندنی با روزنامه «گاتزتا دلو اسپرت» داشته و در آن درباره مسائل مختلفی از رئال و مسی گرفته تا یوونتوس بردن لیگ قهرمانان و مشهور بودن صحبت کرده است. در زیر بخشی از این گفت‌‎وگوی بلند را از نظر می‌گذرانید.

* دقیقاً 5 ماه از ترانسفر تو به یوونتوس می‌گذرد. بعد از 15 روز، به نظرت یووه، تورین و ایتالیا چطور است؟

از اینکه اینجا هستم خوشحالم، شهر خیلی زیبا است، تماشاگران خوب هستند و یوونتوس باشگاه باشکوهی است که سازماندهی فوق العاده‌ای دارد. اینجا همه بازیکنان متواضع هستند و خیلی سخت تمرین می‌کنند. خب، احساسم تا الان که فوق‌العاده است.

عادلانه نیست که بخواهم از یک بازیکن نام ببرم ولی می‌توانم به شما بگویم یوونتوس بهترین تیمی است که در آن بازی کرده‌ام. اینجا همه ما یک تیم هستیم و کسی خودش را سرتر از بقیه نمی‌بیند. همه این بازیکنان متواضع هستند و می‌خواهند برنده باشند. حتی اگر دیبالا و مانژوکیچ گل نزنند (و برنده شویم) باز هم می‌بینید که آنها خوشحال هستند و لبخند می‌زنند. این موضوع برای من زیباست و دید متفاوتی به من داده است. در مادرید هم بازیکنان متواضع بودند ولی اینجا... اینجا را خیلی متفاوت‌تر از مادرید می‌بینم، یووه بیشتر حالت خانواده را دارد.

* در دو ماه دیگر ممکن است در لیگ قهرمانان اروپا با یوونتوس به رئال‌مادرید بخورید. اگر چنین اتفاقی بیفتد، میتوانی یکی از این دو تیم را انتخاب کنی؟ بله یا نه؟

برای من شرایط همان است که همیشه بوده؛ گذشته‌ها گذشته، حالا می‌خواهم برای پیروز کردن یوونتوس بازی کنم. باید از پیراهن این باشگاه دفاع کنم و هیچ موضوع دیگری مهم نیست. اگر برابر رئال بازی کنم، نهایت تلاشم را می‌کنم.

رونالدو: سال دیگر هم برای بردن توپ طلا هستم، افتاد؟! - 10

فکر می‌کنم شما (خبرنگاران) درباره خامس، بیل و آسنسیو هم چنین چیزهایی نوشته‌اید ولی اجازه بدهید با شما روراست باشم: یوونتوس به بازیکنان دیگری نیاز ندارد. البته شما باید بروید و با رئیس باشگاه حرف بزنید چون درباره آینده، من چیزی نمی‌دانم. مارسلو بازیکن خوبی است و در یووه در به روی بازیکنان خوب باز است؛ مارسلو هم یکی از آن خوب‌ها است.

من پیشنهادات دیگری هم داشتم که نمی‌خواهم اسم آن باشگاه‌ها را بیاورم. فکر کردم یووه باشگاه باثباتی است، تاریخ غنی‌ای دارد، اخیراً دو فینال در لیگ قهرمانان داشته و هفت بار متوالی قهرمان ایتالیا شده است. به کاری که قرار است وقتی در این تیم بازی کنم انجام دهم، فکر کردم. به جزئیات بسیار ریزی فکر کردم ولی همین جزئیات ریز هستند که تفاوت‌های بزرگ را رقم می‌زنند. ثبات، رویکرد مدیریتی و تماشاگران فوق‌العاده. همه چیز ایده‌آل به نظر می رسید. حالا 100 درصد مطمئن هستم انتخاب یووه، بهترین تصمیم بود.

رویکرد به فوتبال در ایتالیا کلاً متفاوت است. اینجا تیم‌ها بیشتر از حمله، دغدغه دفاع کردن دارند. البته همان طور که این ذهنیت‌ها متفاوت است، سازماندهی‌ها هم متفاوت است. در اسپانیا راحتی بیشتری وجود دارد ولی اینجا تو باید با تمرکز بیشتر، جدی‌تر و سخت‌تر تمرین کنی.

خب، گفتنش سخت است چون زمان کوتاهی است که با او کار می‌کنم. با این حال چیزی که می‌توانم بگویم این است که یک مربی بسیار حرفه‌ای، سختکوش، فوق‌العاده و همزمان شوخ‌طبعی است. یکی از بارزترین خصوصیاتی که دارد این است که رودررو با تو حرف می‌زند و اسم مخاطبش را می‌گوید. معمولاً پیش نمی‌آید چیزی بگوید ولی مخاطبش مشخص نباشد؛ می‌آید و به یکی از ما می‌گوید: «دریبل نزن، وظیفه تو این است که بدوی و پاس بدهی.» خیلی روراست است؛ شاید شما در سرتان به این فکر کنید که او نباید چنین حرف‌هایی بزند ولی خب، رک می‌گوید. بعد که حرفش تمام شد، لبخند می زند، شما را نوازش می‌کند. خیلی باهوش، حرفه‌ای و در عین حال مربی باحالی است.

رونالدو: سال دیگر هم برای بردن توپ طلا هستم، افتاد؟! - 20

نه هرگز. با دیبالا، مانژوکیچ و خدیرا خیلی وقت‌ها مسابقه دو می‌گذاریم و 99 درصد وقت‌ها من می‌برم. خب غالباً شرط بر سر یک نوشیدنی یا چند یورو است. در رختکن، من کلکسیونی از 3 نوشیدنی و اسکناس‌های 200 و 300 یورویی دارم.

مسابقه‌ای بین من و مسی نیست. کار خودم را می‌کنم و در هر باشگاهی که بوده‌ام موفق شده‌ام، این همان چیزی است که برایم خیلی مهم است. دوست ندارم من را با بقیه مقایسه کنند چون عادلانه نیست. اگر به اعداد و ارقامی که دارید نگاه کنید همه چیز مشخص است؛ آمار درباره من همه چیز را می‌گوید. سعی کرده‌ام هر باشگاهی که برایش بازی کرده‌ام یا در تیم ملی، آن تیم را به موفقیت برسانم. خب، من زندگی‌ام را هم عوض کرده‌ام، از منطقه راحتی که در آن بودم بیرون زدم و چالش‌های دیگری را هم پذیرفتم؛ برایم هم همه چیز خوب پیش رفته است.

رونالدو: سال دیگر هم برای بردن توپ طلا هستم، افتاد؟! - 26

* دل CR7 یک کم هم برای مسی تنگ نشده است؟

نه، شاید بعداً دلم برای مسی تنگ شود... من در انگلیس، اسپانیا، ایتالیا، پرتغال و تیم ملی پرتغال بازی کرده‌ام در حالی که او فقط در اسپانیا بازی کرده است. شاید شما (خبرنگاران) بیشتر از من به او نیاز داشته باشید. برای من زندگی یک چالش است، این چالش را دوست دارم و از شاد کردن مردم لذت می‌برم. دوست دارم مسی یک روز به ایتالیا بیاید، همان کاری که من کردم را انجام بدهد و چالش را بپذیرد. با این حال اگر او در اسپانیا خوشحال است، به خواسته‌اش احترام می‌گذارم. مسی بازیکنی فوق‌العاده و پسر خوبی است ولی اینجا دلم برای هیچ چیزی تنگ نیست. این زندگی جدید من است و خوشحالم.

فوتبال ورزش انفرادی نیست. من از توانایی‌هایم مطمئن هستم ولی فوتبال ورزشی گروهی است. ضمن اینکه نباید بردن لیگ قهرمانان برای ما تبدیل به اجبار شود، باید با خیال راحت به آن فکر کرد.

رونالدو: سال دیگر هم برای بردن توپ طلا هستم، افتاد؟! - 32

بله، همه ما می‌خواهیم قهرمان شویم ولی باید مرحله به مرحله جلو برویم. به همین بازی با یونایتد نگاه کنید، اگر این بازی در مرحله یک‌چهارم نهایی بود که ما الان حذف شده بویم. پس باید مرحله به مرحله پیش برویم.

همین امروز صبح یکی از کارگرانی که در انباری کار می‌کرد به من گفت: «لطفاً بازی با تورینو را ببرید، در غیر این صورت مادربزرگ من...» اینجا فهمیده‌ام که یوونتوس حق باختن دو بازی را ندارد؛ یکی با اینتر و دیگری با تورینو. دربی همیشه زیبا است و باید در آن برنده شد.

اینجا در یوونتوس چیزهای متفاوتی درباره جنبه فیزیکی، احساسی و ذهنیت آموخته‌ام و فهمیده‌ام که همه این موارد را باید بتوانم در تمرین انجام بدهم تا چیزی کم نیاورم. فعلاً هم که هنوز در حال سازگار شدن با مانژوکیچ، دیبالا، داگلاس کاستا و بقیه هستم.

بعضی وقت‌ها دوستان و اعضای خانواده‌ام به من می‌گویند: «هی! تو می‌دونی که کریستیانو رونالدو هستی، پس نباید این کار را کنی!» گهگاهی خودم فراموش می‌کنم ولی خیلی هم بد نیست. اگر فکر می‌کردم همه چیز را برده‌ام، کلی پول و موفقیت دارم، ممکن بود تنبل شوم و دیگر علاقه‌ای به سخت کار کردن نداشته باشم. ترجیح می‌دهم این چیزها را ندانم. بعضی وقت‌ها خوب است کریستیانو بودن را فراموش کنم.

رونالدو: سال دیگر هم برای بردن توپ طلا هستم، افتاد؟! - 42

کریستیانو جونیور می‌داند؛ او الان در یوونتوس بازی می‌کند؛ چنین استرس و فشاری را حس می‌کند و این فضا را دوست دارد. می‌داند که پدرش یک ستاره است و این موضوع را دوست دارد. بعضی وقت ها می‌آید و به من می‌گوید: «می‌توانم دوتا از دوستان ایتالیایی‌ام را به خانه بیاورم؟». به او می‌گویم بله، بعد می‌گوید: «ولی باید تو هم خانه باشی چون آنها می‌خواهند با تو عکس بگیرند.» خب این چیزها به عنوان یک پدر خیلی در برنامه‌ام قرار نمی‌گیرد. کریستیانینیو می‌خواهد مثل من شود؛ بقیه بچه‌هایم هنوز کوچک هستند ولی آن‌ها هم به‌زودی چنین جوی را حس خواهند کرد.

فکر می‌کنم هر سال شایسته بردنش هستم؛ برایش خیلی زحمت می‌کشم ولی حالا که نبرده‌ام دنیا به آخر نرسیده است. باید به تصمیمات احترام گذاشت. در زمین هر کاری برای برنده شدن می‌کنم، آمار درباره من دروغ نمی‌گوید ولی نباید این طور هم برداشت شود که اگر نبرم هم از میزان خوشحالی و رضایتم کاسته می‌شود. من دوستان فوق‌العاده و خانواده خوبی دارم، در یکی از بهترین باشگاه ها بازی می‌کنم، پس به نظرتان باید به خانه برگردم و برای نبردن توپ طلا زیر گریه بزنم؟ معلوم است که ناراحت شدم ولی باز هم سخت تمرین و تلاش می‌کنم. پس، به مودریچ تبریک می‌گویم، او شایسته بود ولی سال آینده باید ببینیم چه می‌شود؛ من هنوز هستم. افتاد؟

خواندن خبر در سایت منبع

فوتبال جهان| سولاری پاسخ رونالدو را داد: تواضع خصلت مردان بزرگ است/ کریستیانو همیشه بخشی از تاریخ رئال مادرید خواهد بود

تسنیمخبرگزاری تسنیم
فوتبال جهان| سولاری پاسخ رونالدو را داد: تواضع خصلت مردان بزرگ است/ کریستیانو همیشه بخشی از تاریخ رئال مادرید خواهد بود

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، سانتیاگو سولاری در کنفرانس خبری پیش از مصاف فردا شب رئال مادرید مقابل زسکا مسکو در هفته آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، به اظهارات اخیر کریستیانو رونالدو پاسخ داد. رونالدو در مصاحبه اخیرش با دو نشریه ایتالیایی گاتزتا دلواسپورت و کوریره دلواسپورت از جو موجود در رختکن رئال مادرید انتقاد کرد و مدعی شد که در این تیم برخی از بازیکنان خودشان را از سایرین بهتر می‌دانند.

سولاری کنفرانس خبری‌اش را با پاسخ به سؤالی درباره وضعیت تیمش آغاز کرد و گفت:« ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بازیکنان را در بهترین شرایط ممکن به این بازی برسانیم اما این کار آسانی نیست.رونالدو: دوست دارم مسی به ایتالیا بیاید/ فروتنی بازیکنان یوونتوس بیشتر از رئالی‌هاست

سولاری سپس درباره اظهارات رونالدو گفت: تواضع خصلت مردان بزرگ است به همین دلیل و ارزش‌هایی این چنینی بوده است که این باشگاه بزرگ توانسته تا این اندازه موفق باشد. کریستیانو برای همیشه یکی از ما و بخشی از تاریخ رئال مادرید خواهد بود و احساساتش هم به خود او تعلق دارند و هیچکسی نمی‌تواند درباره او قضاوتی داشته باشد.

سرمربی آرژانتینی کهکشانی‌ها درباره نیمکت‌نشینی ایسکو و آسنسیو هم عنوان کرد: من قبلاً به این سؤال پاسخ داده‌ام و لازم است که بروید مطبوعات را مرور کنید.

سولاری در پاسخ به این سوال که آیا امسال قهرمانی در لالیگا را ترجیح می‌دهد یا لیگ قهرمانان اروپا، تأکید کرد: هر دوی آنها و همینطور جام حذفی و جام جهانی باشگاه‌ها. ما قهرمانی در همه جام‌ها را می‌خواهیم.

خواندن خبر در سایت منبع

سولاری: کریستیانو رونالدو تاریخ معاصر رئال مادرید است؛ تواضع، خصلت بزرگان است و رختکنی متواضع دارم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سولاری: کریستیانو رونالدو تاریخ معاصر رئال مادرید است؛ تواضع، خصلت بزرگان است و رختکنی متواضع دارم

طرفداری - سانتیاگو سولاری، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل زسکا مسکو در هفته آخر دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا شرکت کرد.

به گزارش as، سولاری به خبرنگاران گفت:

مصدومان؟ ما به عنوان کادر فنی و کارکنان بخش پزشکی باشگاه نهایت تلاشمان را می‌کنیم تا همیشه برای هر بازی بیشترین تعداد ممکن بازیکن در دسترس باشند ولی گاهی انجام این کار غیرممکن است. امیدواریم مصدومان به زودی به تیم اضافه شوند. چرا ایسکو و آسنسیو زیاد بازی نمی‌کنند؟ آنها روزنامه نمی‌خوانند که اگر می‌خواندند، می‌دیدند که قبلا به این سوال پاسخ داده‌ام. خودتان بگردید و آن را پیدا کنید.

آیا فکر می‌کنید رختکنی متواضع در اختیار دارید؟ تواضع، خصلت بزرگان است و رختکن رئال مادرید هم بزرگ و متواضع است و این را ثابت کرده است. مادرید در همه ارزش‌های ورزشی، فوق العاده است. کریستیانو برای همیشه از آن ما است. او تاریخ معاصر و زنده مادرید است و احساسات یک فرد را نمی‌توان مورد قضاوت قرار داد. فقط به خودش مربوط است و مسئله‌ای شخصی است.

اگر بازیکنی دیر به تمرینات بیاید، برای بازی بعدی در لیست قرارش می‌دهید؟ (اشاره به عثمان دمبله) ما در رختکن یک سری قوانین داریم که خصوصی هستند. آیا تیم همانطور که من می‌خواهم بازی می‌کند؟ برداشت‌ها و نتیجه‌گیری‌ها بماند برای آخر فصل. فعلا روی تمرینات و کار روزمره تمرکز می‌کنیم.

آینده مارکوس یورنته؟ نمی‌دانم. از عملکرد او در هر جلسه تمرینی و همه بازی‌ها رضایت دارم. یک گوی جادویی هم ندارم که بدانم در آینده قرار است چه اتفاقی رخ بدهد. نه او و نه هیچ بازیکن دیگری. تعویض‌های مکرر مودریچ؟ در تمام بازی‌ها تصمیماتی می‌گیریم که فکر می‌کنیم برای پیروزی تیم لازم است.

مارسلو؟ امیدواریم بتوانیم به زودی روی او حساب کنیم. مهم این است که وقتی مصدومی به تیم برمی‌گردد، مدام بدون مشکل تمرین کند. حال مارسلو خوب است. او فوتبالیست معرکه‌ای است اما بازی بدون آرامش و اطمینان خاطر - از مصدوم نشدن دوباره - و در بهترین فرم نبودن آن هم در دیداری که برای ما اهمیتی ندارد، کمکی به کسی نمی‌کند.

وینیسیوس؟ به نظرم او انتظارات را بالا برده است. او فقط 18 سال دارد و یک بچه است. او در همین سن هم در ترکیب رئال مادرید قرار گرفته و گلزنی کرده است. فقط چند ماه از پیوستن وینیسیوس به رئال مادرید می‌گذرد و عملکرد او عالی بوده است و ما از روند پیشرفتش رضایت داریم.

لالیگا را ترجیح می‌دهید یا اروپا را؟ هر دو. هیچ ترجیحی میان این دو و حتی کوپا دل ری و جام باشگاه‌های جهان ندارم. در هر تورنمنتی با رقابت طلب و سرزنده و باانگیزه باشیم. هرگز دید اولویت گونه به تورنمنت‌ها نداشتم و اساسا در رئال مادرید نباید چنین دیدی وجود داشته باشد و ما باید برای فتح همه جام‌ها تلاش کنیم. در همه رقابت‌ها حضور داریم و امیداریم تا انتها به همین روند ادامه دهیم. لیگ قهرمانان به بازیکنان انگیزه می‌دهد؟ تلاش ما بر این است که تیم در هر بازی تمام توانش را بگذارد. بازی‌های زیادی آن هم با فاصله اندک پیش رو داریم. به همین خاطر حفظ سطح تیم در همه بازی‌ها کار دشواری است و اساسا وظیفه مربی یک تیم بزرگ هم همین است که تیم را برای همه بازی‌ها در اوج نگه دارد. بازی‌های ملی را هم در این بین دارید. چالش همین است که با وجود همه موانع و مشکلات، برای تمام بازی‌ها در فرم ایده آل بمانید. در هر بازی برای پیروزی بازی می‌کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

اودریوسولا هم پاسخ مصاحبه رونالدو را داد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
اودریوسولا هم پاسخ مصاحبه رونالدو را داد

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو به گفته خودش در یوونتوس احساس راحتی بیشتری نسبت به رئال دارد و جو رختکن این تیم را مثل یک خانواده می داند. فوق ستاره پرتغالی چنین حسی را در رئال نداشت.

اودریوسولا هم پاسخ مصاحبه رونالدو را داد - 1

آلوارو اودریوسولا، مدافع راست جدید رئال در نشست خبری بازی با زسکا و در پاسخ به رونالدو گفت:« رونالدو دیگر بازیکن رئال نیست و متعلق به گذشته است. اینجا در رئال مثل یک خانواده هستیم. صادقانه بگویم که از جو حاکم بر رختکن رئال و صمیمیت بین بازیکنان شگفت زده شدم. این بازیکنان همه جام ها را برده اند و بدون گذشت و فداکاری، چنین چیزی ممکن نمی شد.»

رئال:« در رئال احساس بسیار خوبی دارم. برای من بودن در رئال مثل یک رویا بود. تا همینجا یک گل زده ام و سه پاس گل داده ام. خوشحال تر و راضی تر از این نمی توانم باشم.»

لوپتگی:« همیشه قدردان لوپتگی خواهم بود ولی اینکه او به من کمتر میدان می داد را نمی توانم قضاوت کنم. تصمیم و عقیده او بود. حالا خوشحالم که مورد اعتماد سولاری قرار دارم.»

لیگ قهرمانان:« هدف ما پیروزی در تک تک بازی ها و فتح لیگ قهرمانان است همانطور که در لالیگا و دیگر جام ها برای قهرمانی وارد می شویم.»

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ گادوین منشا مهاجم سابق پرسپولیس که به تازگی استقلالی شده و لباس آبی‌های تهران را به تن می‌کند در مصاحبه‌ای از این گفته که به پرسپولیس بیشتر از استقلال توجه می‌شود. منشا در مصاحبه قابل توجهی گفته: واقعا امکانات پرسپولیس خیلی بیشتر از استقلال بود و برای من سوال است که چرا به پرسپولیس می‌رسند اما به استقلال نمی‌رسند؟ به هر حال استقلال هم تیم بزرگ و پر طرفداری است و من فکر می‌کردم امکانات این تیم هم زیاد باشد اما متاسفانه ما حتی یک زمین تمرین خوب اختصاصی در اختیار نداریم. قطعا اگر امکانات و رسیدگی به استقلال هم مثل پرسپولیس باشد، شرایط این تیم خیلی بهتر از این هم خواهد شد.
ایلناایلنا6 ساعت قبل
داور بین‌المللی فوتبال ایران روز عجیبی را در ورزشگاه امام رضا تجربه کرد. به گزارش ایلنا، تیم‌های پدیده شهر خودرو و سپیدرود رشت در مشهد رودروی یکدیگر قرار گرفتند که این مسابقه با برتری پدیده شهر خودرو به پایان رسید. اتفاق جالب توجه این مسابقه اما به تیم داوری آن بر می‌گشت جایی که علیرضا فغانی داور پرآوازه و بین‌المللی کشورمان به عنوان یکی از داور‌های پشت دروازه فعالیت کرد و یکی از عجیب‌ترین روزهای خود را پشت سر گذاشت. فغانی که در کارنامه پربار خود سابقه قضاوت در فینال المپیک، فینال جام ملت‌های آسیا، فینال جام باشگاه‌های جهان و رده بندی جام جهانی دیده می‌شود در این مسابقه به عنوان یکی از داوران اضافه، علی صفایی داور وسط این مسابقه را در امر قضاوت یاری کرد که این موضوع در نوع خود جالب توجه بود.
خبر ورزشیخبر ورزشی8 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز (جمعه) تیمش از ناحیه پا دچار مصدومیت شد و به همین دلیل نمی‌تواند سرخپوشان را در سفر به مسجدسلیمان در هفته نوزدهم همراهی کند. با مصدومیت خلیل‌زاده و با توجه به غیبت سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا یا احمد نوراللهی زوج محمد نادری در قلب دفاع پرسپولیسی‌ها را تشکیل خواهند داد تا به این ترتیب شاهد ترکیب جدیدی از تیم برانکو در دیدار با نفت باشیم. تیم پرسپولیس از ساعت ۱۶ فردا (شنبه) در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.
ایلناایلنا7 ساعت قبل
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی با استقلال خوزستان حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک مقابل استقلال خوزستان، گفت: نمی‌خواهم در مورد این بازی زشت صحبت کنم. برای استقلال خوزستان، کادرفنی و هواداران آنها احترام قائل هستم. می‌دانم با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند اما اتفاقی که امروز رخ داد اشتباه استقلال خوزستان نبود. سرجیو در ادامه اعلام کرد قصد ندارد بیشتر صحبت کند چرا که در صورت اینکه حرف بزند ممکن است جریمه شود به همین خاطر او نشست خبری را ترک کرد.
خبر ورزشیخبر ورزشی7 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، دیه‌گو سیئونه ممکن است خیلی زود تاوان ژست زشت خود در بازی چهارشنبه اتلتیکو مادرید مقابل یوونتوس در ورزشگاه واندامتروپولیتانو را بدهد. با این حال خیلی‌ها معتقدند که حرکت زشت سرمربی اتلتیکومادرید نوعی اعتراض به تصمیمات کمک داور ویدئویی (VAR) بوده که دو بار علیه تیمش قضاوت کرد. در همین راستا نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا مدعی شده است که کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) فرآیند رسیدگی به حرکت سیمئونه را آغاز و برای تصمیم‌گیری در آن از گزارش داور مسابقه فلیکس زوایر و ناظر بازی استفاده خواهد کرد. در صورتی که تخلف سیمئونه ثابت شود، او ممکن است از همراهی تیمش در بازی برگشت در تورین محروم شود و از روی سکوها باید بازی را تماشا کند. بازی برگشت دو تیم ۱۲ مارس (۲۱ اسفند) در ورزشگاه آلیانتس تورین برگزار می‌شود.

اخبار بیشتر