شهردار تهران امروز هم با دوچرخه سر کار رفت
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

شهردار تهران امروز هم با دوچرخه سر کار رفت

دوچرخه سواری حناچی در سومین سه شنبه کاری

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
دوچرخه سواری حناچی در سومین سه شنبه کاری
شهردار تهران در سومین سه‌شنبه کاری خود باز هم با دوچرخه به سرکار رفت.

خبرگزاری ایسنا: شهردار تهران در سومین سه‌شنبه کاری خود باز هم با دوچرخه به سرکار رفت.

پیروزحناچی صبح امروز در سومین سه شنبه کاری خود پس از انتخاب بعنوان شهردار تهران با دوچرخه به سرکار آمد.

وی از زمان پیوستن به کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" با استفاده از مترو، اتوبوس و دوچرخه به سرکار آمده است.

این حرکت نمادین شهردار از خانه تا شهردار در حالی انجام شد که در طول مسیر گروه های دوچرخه سوار مردمی اعم از زنان و مردان دوچرخه سوار وی را در طول مسیر همراهی کرده و به بیان برخی مشکلات شهر پرداختند. همچنین گروهی از اعضای کمپین سه‌شنبه‌های بدون خودرو نیز لباس کمپین را به حناچی اهدا کردند.

در دوچرخه‌سواری امروز پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری نیز حناچی را همراهی می کرد.

دوچرخه سواری حناچی در سومین سه شنبه کاری - 6دوچرخه سواری حناچی در سومین سه شنبه کاری - 7دوچرخه سواری حناچی در سومین سه شنبه کاری - 8

خواندن خبر در سایت منبع

دوچرخه‌سواری شهردار تهران در سومین سه‌شنبه کاری خود+ عکس

اصلاحات پرسخبرگزاری اصلاحات پرس
دوچرخه‌سواری شهردار تهران در سومین سه‌شنبه کاری خود+ عکس
شهردار تهران در سومین سه‌شنبه کاری خود باز هم با دوچرخه به سرکار رفت.

پیروزحناچی صبح امروز در سومین سه شنبه کاری خود پس از انتخاب بعنوان شهردار تهران با دوچرخه به سرکار آمد.وی از زمان پیوستن به کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" با استفاده از مترو، اتوبوس و دوچرخه به سرکار آمده است.

این حرکت نمادین شهردار از خانه تا شهردار در حالی انجام شد که در طول مسیر  گروه های دوچرخه سوار مردمی اعم از زنان و مردان دوچرخه سوار وی را در طول مسیر همراهی کرده و به بیان برخی مشکلات شهر پرداختند. همچنین گروهی از اعضای کمپین سه‌شنبه‌های بدون خودرو نیز لباس کمپین را به حناچی اهدا کردند.

در دوچرخه‌سواری امروز پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری نیز حناچی را همراهی می کرد.

دوچرخه‌سواری شهردار تهران در سومین سه‌شنبه کاری خود+ عکس - 4دوچرخه‌سواری شهردار تهران در سومین سه‌شنبه کاری خود+ عکس - 5دوچرخه‌سواری شهردار تهران در سومین سه‌شنبه کاری خود+ عکس - 6

خواندن خبر در سایت منبع

حناچی دوباره سوار دوچرخه شد

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
حناچی دوباره سوار دوچرخه شد

ایسنا/ شهردار تهران در سومین سه‌شنبه کاری خود باز هم با دوچرخه به سرکار رفت.

پیروز حناچی صبح امروز در سومین سه شنبه کاری خود پس از انتخاب بعنوان شهردار تهران با دوچرخه به سرکار آمد. وی از زمان پیوستن به کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" با استفاده از مترو، اتوبوس و دوچرخه به سرکار آمده است. این حرکت نمادین شهردار از خانه تا شهردار در حالی انجام شد که در طول مسیر گروه های دوچرخه سوار مردمی اعم از زنان و مردان دوچرخه سوار وی را در طول مسیر همراهی کرده و به بیان برخی مشکلات شهر پرداختند. همچنین گروهی از اعضای کمپین سه‌شنبه‌های بدون خودرو نیز لباس کمپین را به حناچی اهدا کردند. در دوچرخه‌سواری امروز پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری نیز حناچی را همراهی می کرد.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

شهردار تهران امروز هم با دوچرخه سر کار رفت +تصاویر

رکناخبرگزاری رکنا
شهردار تهران امروز هم با دوچرخه سر کار رفت +تصاویر
رکنا: شهردار تهران در سومین سه‌شنبه بدون خودروی خود با دوچرخه به محل کار خود رفت.

شهردار تهران امروز هم با دوچرخه سر کار رفت +تصاویر - 1

به گزارش رکنا، پیروز حناچی شهردار تهران پیش از این در جلسه شورای معاونین اعلام کرده بود که به کمپین سه‌شنبه‌های بدون خودرو پیوسته است و امروز هم در سومین سه‌شنبه کاری خود بدون توجه به حواشی دوچرخه سواری‌اش، با این وسیله نقلیه به ساختمان بهشت رساند.

شهردار تهران امروز هم با دوچرخه سر کار رفت +تصاویر - 4

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

حمایت از خانواده زندانی‌ها

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
خیرین در بیست و یکمین جشن گلریزان حمایت از خانواده زندانیان دور هم جمع شدند تا در کنار مسئولین قضایی بزم محبت و همدلی بکارندبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این روز‌ها بیش از صد هزار خانواده نیازمند زندانیان کشورمان در انتظار دست‌های یاری‌گر و حمایت‌های خیرخواهانه هستند.
همشهریهمشهری12 ساعت قبل
به گزارش ایندیپندنت، این زوج که نخستین‌بار بود صاحب فرزندی می‌شدند، توسط راننده تاکسی از جا ماندن بچه آگاه شدند. راننده در راه فرودگاهی که مقصد دومش بود، ناگهان صدای گریه نوزادی را که روی صندلی عقب بود، شنید و به سرعت با والدین او تماس گرفت.
همشهریهمشهری12 ساعت قبل
به گزارش اس‌بی‌سی، در سال‌هایی که فیلیپس در زندان به‌سر می‌برد، این مرد شروع به نقاشی کرد. اکنون تابلوهای او بیش از هزار دلار ارزش دارد. این مرد بی‌گناه می‌گوید که برایش مهم نیست مقاماتی که وی را اشتباهی راهی زندان کردند، خسارت پرداخت می‌کنند یا نه.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
منوچهر رحمانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، افزود: در مسجد جامع ابوذر مراسم افطاری و گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تهران به همت امام جماعت و هیئت امنای مسجد برگزار شد. وی گفت: در این مراسم با کمک خیران تهرانی بیش از ۵۰۰ میلیون ریال کمک نقدی جمع آوری و زمینه آزادی ۵ زندانی فراهم شد. رحمانی ادامه داد: ​درحال حاضر ۱۲۲۹ زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان تهران محبوسند که ۷۳۵ نفر از آن‌ها واجد شرایط آزادی هستند. وی گفت: اگر در همه مساجد تهران این مراسم برگزار شود، هر ۳ مسجد می‌تواند یک زندانی را آزاد کند و در این شرایط همه زندانیان جرائم غیرعمد استان تهران به آغوش خانواده خود برمی گردند.
صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
سردار صابری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما اظهار داشت: تا زمانی که زیر پرچم ولایت هستیم پیروزی از آن ماست همانطور که در زمان دفاع مقدس در عملیات بیت المقدس و ازادسازی خرمشهر موفق شدیم نزدیک به ۶ هزار کیلومتر مربع از خاک ایران اسلامی را آزاد کنیم. وی گفت: اگر دشمن امروز هم در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ورود کند درس عبرت بزرگی به آنان خواهیم داد. جانشین فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله افزود: رمز پیروزی ما اتحاد مسئولان، رزمندگان اسلام و مردم غیور است که در چهل سال انقلاب شکوهمند اسلامی ایران این مهم را به رخ جهانیان کشیده‌ایم.

اخبار بیشتر