1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

اتفاقات بازی ذوب‌آهن - صنعت نفت

اصفهان| تساوی میانه جدولی‌ها در بازی سرد و بی‌روح؛ ذوب‌آهن صفر- صنعت نفت آبادان صفر

تسنیمخبرگزاری تسنیم
اصفهان| تساوی میانه جدولی‌ها در بازی سرد و بی‌روح؛ ذوب‌آهن صفر- صنعت نفت آبادان صفر

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دیدار 2 تیم ذوب‌آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 آغاز شد.

در دقیقه 4 بازی محمدرضا حسینی در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف قرار گرفت که ضربه این بازیکن وارد دروازه شد اما داور این گل را آفساید و باطل اعلام کرد.

در دقیقه 10 بازی سیلوا بازیکن تیم ذوب‌آهن اصفهان در حال تک به تک شدن با دروازه‌بان نفت بود که مدافع تیم حریف این بازیکن را نقش بر زمین کرد.

دقیقه 12 بازی ضربه آزادی برای بازیکنان ذوب‌آهن محیا شد که زبیر نیک‌نفس و قاسم حدادی فر پشت توپ ایستادند اما ضربه زبیر نیک‌نفس را دروازه‌بان دفع کرد.

در دقیقه 25 بازی بوحمدان هافبک تیم ذوب‌آهن اصفهان مصدوم شد و مجتبی مقتدایی یکی از بازیکنان جوان این تیم به جای این بازیکن وارد زمین شد.

در دقیقه 30 بازی بازیکنان تیم ذوب‌آهن حمله‌ای را روی دروازه حریف تدارک دیدند و از طریق ارسال در ضربه کاشته قصد رسیدن به دروازه را داشتند که با اشتباه محسن مسلمان این موقعیت از دست رفت.

در حالی که ماریون سیلوا بازیکن ذوب‌آهن ارسال زیبایی را روی دروازه داشت و توپ زیر پای ابراهیم‌زاده قرار گرفته بود اما داور خطای این بازیکن را اعلام کرد تا یکی دیگر از موقعیت‌های سبزپوشان به راحتی و با بی‌احتیاطی از دست برود.

حکیم نصاری بازیکن تیم صنعت نفت صاحب یک موقعیت ضربه آزاد پشت محوطه جریمه ذوب‌آهن شد که ضربه این بازیکن پس از برخورد به مدافعان سبزپوش به میری رسید و ضربه این بازیکن پس از برخورد به بازیکنان ذوب‌آهن به کرنر رفت.

محسن مسلمان به نوعی شاید بدترین شوت‌زن ذوب‌آهن در این دیدار به شمار می‌رفت، در حالی که مسلمان 3 بار موقعیت برای شوت‌زنی پیدا کرد اما شوت‌های نه‌چندان خوب و آهسته این بازیکن به راحتی در دستان حریف قرار می‌گرفت تا نشان دهد هنوز تمرکز لازم را ندارد.

در دقیقه 40 این دیدار ضربه سنگین حکیم نصاری بازیکن صنعت نفت با اختلاف اندک از کنار دروازه سبزپوشان اصفهان به بیرون رفت و پس از آن خطری جدی روی دروازه دو تیم صورت نگرفت تا بازی با نتیجه تساوی بدون گل در نیمه نخست به پایان برسد.

در نیمه دوم مسابقه محمدرضا حسینی بازیکن تیم ذوب‌آهن در ابتدای نیمه دوم به تنهایی حمله‌ای را آغاز کرد و پس از دریبل چند بازیکن ضربه‌اش به مدافع حریف برخورد و به بیرون رفت.

پس از آن مقتدایی از سمت راست ارسال زیبایی را از سمت راست به سمت دروازه حریف داشت که ضربه سر زیبای حسینی را دروازه‌بان حریف به خوبی دفع و مانع گل زنی سبزپوشان اصفهان شد.اصفهان| از نصب بنر "ذوب‌آهن ایران" در استادیوم تا صحبت‌های آذری و منصوریاناصفهان| ذوب‌آهن و نفت مسجد سلیمان آخرین فرصت برای بازگشتاصفهان| علیرضا مرزبان: از یک امتیاز بازی با ذوب‌آهن هم خوشحال می‌شویم/ اگر با نفت دوازدهم یا سیزدهم شوم در کتاب‌ها می‌نویسند!

در ادامه قاسم حدادی فر پاس زیبایی را به مقتدایی داد اما این بازیکن با بی‌دقتی شوت خود را روانه دروازه حریف کرد.

ذوب‌آهن در ادامه نیمه دوم بازی روی به بازی مستقیم آورد و یکی از این ارسال‌ها را هرناندز به زیبایی با ضربه سر روانه دروازه کرد که واکنش خوب دروازه‌بان حریف مانع ازگلزنی بازیکنان ذوب‌آهن شد.

محمدرضا حسینی بازیکن تیم ذوب‌آهن حرکتی انفرادی را آغاز کرد و وارد محوطه جریمه حریف شد که بازیکن صنعت نفت حسینی را در محوطه جریمه نقش بر زمین کرد اما داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

مسعود ابراهیم‌زاده مدافع تیم ذوب‌آهن از راهی دور شوتی راهی دروازه کرد که ضربه این بازیکن پس از برخورد به دفاع به بازیکنان حریف رسید.

قضاوت این دیدار بر عهده علی بای بود. صادق صادقی بابااحمدی و حکیم نصاری در دقیقه 45 و یوسف وکیا در دقیقه 69 از نفت مسجد سلیمان و محمدرضا حسینی و ادی هرناندز در دقایق 45 و 86 از سوی داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند و این در حالی است که مجتبی بیژن از نفت نیز در دقیقه 73 با دریافت کارت دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

خواندن خبر در سایت منبع

علیرضا مرزبان: از گرفتن یک امتیاز در خانه ذوب‌آهن بی‌نهایت خوشحالیم

تسنیمخبرگزاری تسنیم
علیرضا مرزبان: از گرفتن یک امتیاز در خانه ذوب‌آهن بی‌نهایت خوشحالیم

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از اصفهان،‌ علیرضا مرزبان پس از تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: از گرفتن یک امتیاز در خانه ذوب‌آهن بی‌نهایت خوشحال هستیم.

ادامه دارد...

خواندن خبر در سایت منبع

ذوب آهن با منصوریان هم نمی برد

ایرناخبرگزاری ایرنا
ذوب آهن با منصوریان هم نمی برد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا؛ در ادامه هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، تیم های ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان که شرایط خوبی در جدول رده بندی ندارند در ورزشگاه «فولاد شهر» اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی صفر بر صفر به اتمام رسید.

قضاوت این دیدار را «علی بای» با کمک های «سعید علی‌نژادیان» و «یوسف مغروری» برعهده داشت.

نیمه نخست این دیدار کم افت و خیز بود و فرصت چندانی برای گلزنی ایجاد نشد.

بازیکنان ذوب آهن که بدترین شرایط سال های اخیر را تجربه می کنند در نیمه دوم برای رسیدن به برتری تلاش بیشتری از خود نشان دادند.

در دقیقه 73 «مصطفی بیژن» مدافع نفت مسجدسلیمان با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا کار میهمان در دقایق باقی مانده سخت شود.

در ادامه، تیم ذوب آهن در امر گلزنی همچون دیدارهای اخیر ناکام بود و به تساوی رضایت داد تا با 13 امتیاز در رتبه سیزدهم قرار گرفت و نفت مسجدسلیمان 15 امتیازی شد.

تیم فوتبال ذوب آهن در چهار دیداری که «منصوریان» را به عنوان سرمربی همراه خود دارد در 2 دیدار مقابل پرسپولیس و پارس جنوبی شکست خورد و برابر نفت مسجدسلیمان و فولادخوزستان هم به تساوی قناعت کرد.

پیش از این «امید نمازی» سرمربی ذوب آهن بود که از 11 بازی تنها 11 امتیاز کسب کرده بود.

*ترکیب ذوب‌آهن:

رشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، حمید بوحمدان(مجتبی مقتدایی)، مسعود ابراهیم‌زاده، محمدزبیر نیک‌نفس، قاسم حدادی‌فر، محسن مسلمان، محمدرضا حسینی، ماریون سیلوا و ادی گابریل هرناندز(محمدرضا عباسی)

*ترکیب نفت مسجدسلیمان:

حبیب فرعباسی، موسی کولی‌بالی، مجبتی بیژن، یوسف وکیا، صادق صادقی‌بابااحمدی(عرفان کاظمی)، سیدمحمد حسینی، حسین دوست‌دار، حکیم نصاری، علیرضا علیزاده، اسماعیل شریفات(عباس عسگری) و سیدپیمان میری(میلاد میداوودی)

**برنامه دیدارهای باقی مانده هفته پانزدهم:

*جمعه 23 آذرماه/

تراکتورسازی تبریز - فولادخوزستان / ساعت 15

صنعت نفت آبادان - سایپا / ساعت 15

پرسپولیس - پارس جنوبی / ساعت 16:15

*شنبه 24 آذرماه/

استقلال خوزستان - سپاهان اصفهان / ساعت 15

ورزشی**3783**

خواندن خبر در سایت منبع

اقدام عجیب بازیکن اخراجی نفت در بازی با ذوب آهن

مهرخبرگزاری مهر
اقدام عجیب بازیکن اخراجی نفت در بازی با ذوب آهن

به گزارش خبرنگار مهر، در دقیقه ۷۲ دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان بود که داور مسابقه، مجتبی بیژن بازیکن تیم نفت را با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج کرد.

این تصمیم داور با اعتراض شدید نفتی ها همراه بود. بیژن که از تصمیم داور شوکه بود، در اقدامی عجیب برای لحظاتی وسط زمین مسابقه دراز کشید و حاضر به ترک زمین نبود.

بعد از اعتراض بازیکنان و سرمربی ذوب آهن در نهایت بیژن از تصمیم داور اطاعت کرد و بیرون رفت تا نفتی ها ۱۰ نفره شوند. البته بیژن بعد از خروج از زمین از رفتن به رختکن خودداری کرد و از کنار زمین تماشاگر مسابقه بود!

مسابقه دو تیم در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا8 ساعت قبل
با حضور دو تیم سایپا و ذوب آهن در مرحله پلی آف آسیا، هواداران ایرانی توجه چندانی به اتفاق عجیبی که برای فوتبال ایران با کاهش سهمیه شکل گرفته نداشتند اما آن را می‌توان شاهکار بزرگی از سوی فدراسیونی دانست که ادعای پنج ستاره و برتر بودن در آسیا را دارد. به گزارش ایلنا، پیروزی جالب ۳ بر ۲ ذوب‌آهن برابر الغرافه قطر و شکست یک بر ۳ واپسین دقایق سایپا مقابل الریان دیگر تیم قطری در دیدارهای سه‌شنبه شب پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا بدین معناست که ایران پیکارهای ۲۰۱۹ این جام را با ۳ تیم و به روایت بهتر با سهمیه «۱+۲» آغاز می‌کند که یک مورد کمتر از اکثر قریب به اتفاق ادوار اخیر این رقابت‌ها است. احتمال تحقق یکی، دو حالت آخر البته اندک است و فوتبال ما ذاتا آنقدر توان دارد که لااقل سهمیه ۲+۲ یا ۱+۲ را برای خود حفظ کند و کنار گذاشته شدن دائمی کشورهای فاقد شرایط ضروری و انتقال سهمیه آنان به ما و برخی کشورهای دیگر صاحب سهمیه‌های متغیر، کمک بزرگی به ما در این راه بوده است. آرزویی که نصف شدبا این حال برد دراماتیک ذوبی‌ها برابر الغرافه در شرایطی که ابتدا ۰-۲ عقب افتاده بودند سبب شد باخت و حذف سایپا قدری از تاثیرگذاری خود را از دست بدهد. به این سبب است که باید آرزو می‌کردیم مردان علی دایی جنگنده‌تر از هر زمانی الریان را ساقط کنند و شاگردان علیرضا منصوریان نیز امیدهای یاران مهدی طارمی (الغرافه) را پایان بخشند.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
سردار آزمون به حس خوب خود و هواداران در زنیت اشاره کرد. به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای لیگ اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها زنیت توانست ۳ بر یک فنرباغچه را شکست دهد و راهی مرحله بعد شود. سردار آزمون بعد از این بازی گفت: خیلی احساس خوبی دارم که به تیم جدیدی آمدم که هواداران زیاد و خوبی دارد که به نظرم بهترین هواداران روسیه است. همچنین کادرفنی خیلی خوبی در تیم زنیت داریم. او در ادامه صحبت‌های خود گفت: اوضاع بازی تیم در دیدار رفت فرق می‌کرد.
فراروفرارو2 ساعت قبل
در یکی از مهمترین بازی‌ها زنیت برابر فنرباغچه قرار گرفت و میزبان سه بر یک پیروز شد. سردار آزمون که در ترکیب اصلی زنیت حضور داشت پاس گل نخست را داد و در دقیقه ۴ نماینده روس پیش افتاد. با این نتیجه با توجه به پیروزی یک بر صفر فنرباغچه در دیدار رفت زنیت حذف می‌شد. با این گل زنیت به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد. دینامو زاگرب، ناپولی و اینتراخت فرانکفورت هم با پیروزی برابر حریفانشان به مرحله یک هشتم صعود کردند.
ایلناایلنا7 ساعت قبل
ورژن ایرانی نرم‌افزار VAR اما کم‌کم دارد یادآور هدست‌های ایرانی می‌شود که با هزینه‌ای کمتر در اختیار داوران قرار گرفته بود اما کارآیی لازم را نداشت. ورژن ایرانی نرم‌افزار VAR اما کم‌کم دارد یادآور هدست‌های ایرانی می‌شود که با هزینه‌ای کمتر در اختیار داوران قرار گرفته بود اما کارآیی لازم را نداشت. حالا کمیته داوران با پروژه دیگری مواجه شده که در همان قدم اول شکست خورده و کمیته داوران را مجاب کرده که با صرف هزینه‌ای بیشتر به سراغ استانداردهای جهانی یا روش‌های دیگری برود. در نرم‌افزار VAR مورد تأیید فیفا، مدت زمانی که بین اعلام داور و بازبینی صحنه مورد نظر طول می‌کشد، چیزی حدود ۵ ثانیه است. در جلسه‌ای که کمیته داوران از تعدادی داوران دعوت کرده بود تا در اجرای آزمایشی نرم‌افزار VAR شرکت کنند، این نکته مورد اعتراض تعدادی از داوران قرار گرفت.
برترین‌هابرترین‌ها8 ساعت قبل
مارکا مدعی شد گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید، در تابستان پیش رو راهی تاتنهام خواهد شد. ورزش سه: به نظر می‌رسد دوران حضورگرت بیل در ترکیب رئال مادرید رو به پایان باشد و وی در پایان فصل برنابئو را به مقصد باشگاه قبلی خود تاتنهام ترک خواهد کرد. رئال مادرید قصد دارد در تابستان پیش رو یکی از بین ادن هازارد یا کریستن اریکسن را جذب کند و نمایش‌های گرت بیل نیز به قدری متقاعد کننده نبوده که کهکشانی‌ها تمایلی به حفظ او داشته باشند. علیرغم شش فصل حضور در لالیگا، گرت بیل هنوز قادر به یادگیری زبان اسپانیایی نبوده و ارتباط خوبی با همبازیان خود در رختکن رئال مادرید ندارد. همچنین عملکرد فراتر از انتظار وینیسیوس جونیور در ماه‌های اخیر باعث شده گرت بیل در بسیاری از بازی‌ها به عنوان بازیکن جانشین راهی میدان شود و به همین دلیل، رئال مادرید دیگر تمایلی به ماندن وی در برنابئو ندارد.

اخبار بیشتر