اتفاقات بازی ذوب‌آهن - صنعت نفت
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

اتفاقات بازی ذوب‌آهن - صنعت نفت

اصفهان| تساوی میانه جدولی‌ها در بازی سرد و بی‌روح؛ ذوب‌آهن صفر- صنعت نفت آبادان صفر

تسنیمخبرگزاری تسنیم
اصفهان| تساوی میانه جدولی‌ها در بازی سرد و بی‌روح؛ ذوب‌آهن صفر- صنعت نفت آبادان صفر
دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان در دیداری سرد و بی‌روح به تساوی بدون گل دست یافتند تا در رده ۱۳ و ۱۴ جدول باقی بمانند.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دیدار 2 تیم ذوب‌آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 آغاز شد.

در دقیقه 4 بازی محمدرضا حسینی در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف قرار گرفت که ضربه این بازیکن وارد دروازه شد اما داور این گل را آفساید و باطل اعلام کرد.

در دقیقه 10 بازی سیلوا بازیکن تیم ذوب‌آهن اصفهان در حال تک به تک شدن با دروازه‌بان نفت بود که مدافع تیم حریف این بازیکن را نقش بر زمین کرد.

دقیقه 12 بازی ضربه آزادی برای بازیکنان ذوب‌آهن محیا شد که زبیر نیک‌نفس و قاسم حدادی فر پشت توپ ایستادند اما ضربه زبیر نیک‌نفس را دروازه‌بان دفع کرد.

در دقیقه 25 بازی بوحمدان هافبک تیم ذوب‌آهن اصفهان مصدوم شد و مجتبی مقتدایی یکی از بازیکنان جوان این تیم به جای این بازیکن وارد زمین شد.

در دقیقه 30 بازی بازیکنان تیم ذوب‌آهن حمله‌ای را روی دروازه حریف تدارک دیدند و از طریق ارسال در ضربه کاشته قصد رسیدن به دروازه را داشتند که با اشتباه محسن مسلمان این موقعیت از دست رفت.

در حالی که ماریون سیلوا بازیکن ذوب‌آهن ارسال زیبایی را روی دروازه داشت و توپ زیر پای ابراهیم‌زاده قرار گرفته بود اما داور خطای این بازیکن را اعلام کرد تا یکی دیگر از موقعیت‌های سبزپوشان به راحتی و با بی‌احتیاطی از دست برود.

حکیم نصاری بازیکن تیم صنعت نفت صاحب یک موقعیت ضربه آزاد پشت محوطه جریمه ذوب‌آهن شد که ضربه این بازیکن پس از برخورد به مدافعان سبزپوش به میری رسید و ضربه این بازیکن پس از برخورد به بازیکنان ذوب‌آهن به کرنر رفت.

محسن مسلمان به نوعی شاید بدترین شوت‌زن ذوب‌آهن در این دیدار به شمار می‌رفت، در حالی که مسلمان 3 بار موقعیت برای شوت‌زنی پیدا کرد اما شوت‌های نه‌چندان خوب و آهسته این بازیکن به راحتی در دستان حریف قرار می‌گرفت تا نشان دهد هنوز تمرکز لازم را ندارد.

در دقیقه 40 این دیدار ضربه سنگین حکیم نصاری بازیکن صنعت نفت با اختلاف اندک از کنار دروازه سبزپوشان اصفهان به بیرون رفت و پس از آن خطری جدی روی دروازه دو تیم صورت نگرفت تا بازی با نتیجه تساوی بدون گل در نیمه نخست به پایان برسد.

در نیمه دوم مسابقه محمدرضا حسینی بازیکن تیم ذوب‌آهن در ابتدای نیمه دوم به تنهایی حمله‌ای را آغاز کرد و پس از دریبل چند بازیکن ضربه‌اش به مدافع حریف برخورد و به بیرون رفت.

پس از آن مقتدایی از سمت راست ارسال زیبایی را از سمت راست به سمت دروازه حریف داشت که ضربه سر زیبای حسینی را دروازه‌بان حریف به خوبی دفع و مانع گل زنی سبزپوشان اصفهان شد.اصفهان| از نصب بنر "ذوب‌آهن ایران" در استادیوم تا صحبت‌های آذری و منصوریاناصفهان| ذوب‌آهن و نفت مسجد سلیمان آخرین فرصت برای بازگشتاصفهان| علیرضا مرزبان: از یک امتیاز بازی با ذوب‌آهن هم خوشحال می‌شویم/ اگر با نفت دوازدهم یا سیزدهم شوم در کتاب‌ها می‌نویسند!

در ادامه قاسم حدادی فر پاس زیبایی را به مقتدایی داد اما این بازیکن با بی‌دقتی شوت خود را روانه دروازه حریف کرد.

ذوب‌آهن در ادامه نیمه دوم بازی روی به بازی مستقیم آورد و یکی از این ارسال‌ها را هرناندز به زیبایی با ضربه سر روانه دروازه کرد که واکنش خوب دروازه‌بان حریف مانع ازگلزنی بازیکنان ذوب‌آهن شد.

محمدرضا حسینی بازیکن تیم ذوب‌آهن حرکتی انفرادی را آغاز کرد و وارد محوطه جریمه حریف شد که بازیکن صنعت نفت حسینی را در محوطه جریمه نقش بر زمین کرد اما داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

مسعود ابراهیم‌زاده مدافع تیم ذوب‌آهن از راهی دور شوتی راهی دروازه کرد که ضربه این بازیکن پس از برخورد به دفاع به بازیکنان حریف رسید.

قضاوت این دیدار بر عهده علی بای بود. صادق صادقی بابااحمدی و حکیم نصاری در دقیقه 45 و یوسف وکیا در دقیقه 69 از نفت مسجد سلیمان و محمدرضا حسینی و ادی هرناندز در دقایق 45 و 86 از سوی داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند و این در حالی است که مجتبی بیژن از نفت نیز در دقیقه 73 با دریافت کارت دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

خواندن خبر در سایت منبع

علیرضا مرزبان: از گرفتن یک امتیاز در خانه ذوب‌آهن بی‌نهایت خوشحالیم

تسنیمخبرگزاری تسنیم
علیرضا مرزبان: از گرفتن یک امتیاز در خانه ذوب‌آهن بی‌نهایت خوشحالیم
علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان از تساوی و تک امتیاز تیمش در خانه ذوب‌آهن ابراز رضایت کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از اصفهان،‌ علیرضا مرزبان پس از تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: از گرفتن یک امتیاز در خانه ذوب‌آهن بی‌نهایت خوشحال هستیم.

ادامه دارد...

خواندن خبر در سایت منبع

ذوب آهن با منصوریان هم نمی برد

ایرناخبرگزاری ایرنا
ذوب آهن با منصوریان هم نمی برد
تهران - ایرنا - ناکامی های تیم فوتبال ذوب آهن در لیگ برتر باشگاه های ایران با هدایت «علیرضا منصوریان» نیز ادامه دارد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا؛ در ادامه هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، تیم های ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان که شرایط خوبی در جدول رده بندی ندارند در ورزشگاه «فولاد شهر» اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی صفر بر صفر به اتمام رسید.

قضاوت این دیدار را «علی بای» با کمک های «سعید علی‌نژادیان» و «یوسف مغروری» برعهده داشت.

نیمه نخست این دیدار کم افت و خیز بود و فرصت چندانی برای گلزنی ایجاد نشد.

بازیکنان ذوب آهن که بدترین شرایط سال های اخیر را تجربه می کنند در نیمه دوم برای رسیدن به برتری تلاش بیشتری از خود نشان دادند.

در دقیقه 73 «مصطفی بیژن» مدافع نفت مسجدسلیمان با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا کار میهمان در دقایق باقی مانده سخت شود.

در ادامه، تیم ذوب آهن در امر گلزنی همچون دیدارهای اخیر ناکام بود و به تساوی رضایت داد تا با 13 امتیاز در رتبه سیزدهم قرار گرفت و نفت مسجدسلیمان 15 امتیازی شد.

تیم فوتبال ذوب آهن در چهار دیداری که «منصوریان» را به عنوان سرمربی همراه خود دارد در 2 دیدار مقابل پرسپولیس و پارس جنوبی شکست خورد و برابر نفت مسجدسلیمان و فولادخوزستان هم به تساوی قناعت کرد.

پیش از این «امید نمازی» سرمربی ذوب آهن بود که از 11 بازی تنها 11 امتیاز کسب کرده بود.

*ترکیب ذوب‌آهن:

رشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، حمید بوحمدان(مجتبی مقتدایی)، مسعود ابراهیم‌زاده، محمدزبیر نیک‌نفس، قاسم حدادی‌فر، محسن مسلمان، محمدرضا حسینی، ماریون سیلوا و ادی گابریل هرناندز(محمدرضا عباسی)

*ترکیب نفت مسجدسلیمان:

حبیب فرعباسی، موسی کولی‌بالی، مجبتی بیژن، یوسف وکیا، صادق صادقی‌بابااحمدی(عرفان کاظمی)، سیدمحمد حسینی، حسین دوست‌دار، حکیم نصاری، علیرضا علیزاده، اسماعیل شریفات(عباس عسگری) و سیدپیمان میری(میلاد میداوودی)

**برنامه دیدارهای باقی مانده هفته پانزدهم:

*جمعه 23 آذرماه/

تراکتورسازی تبریز - فولادخوزستان / ساعت 15

صنعت نفت آبادان - سایپا / ساعت 15

پرسپولیس - پارس جنوبی / ساعت 16:15

*شنبه 24 آذرماه/

استقلال خوزستان - سپاهان اصفهان / ساعت 15

ورزشی**3783**

خواندن خبر در سایت منبع

اقدام عجیب بازیکن اخراجی نفت در بازی با ذوب آهن

مهرخبرگزاری مهر
اقدام عجیب بازیکن اخراجی نفت در بازی با ذوب آهن
بازیکن تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان بعد از اخراج در دیدار با ذوب آهن، وسط زمین دراز کشید!

به گزارش خبرنگار مهر، در دقیقه ۷۲ دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان بود که داور مسابقه، مجتبی بیژن بازیکن تیم نفت را با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج کرد.

این تصمیم داور با اعتراض شدید نفتی ها همراه بود. بیژن که از تصمیم داور شوکه بود، در اقدامی عجیب برای لحظاتی وسط زمین مسابقه دراز کشید و حاضر به ترک زمین نبود.

بعد از اعتراض بازیکنان و سرمربی ذوب آهن در نهایت بیژن از تصمیم داور اطاعت کرد و بیرون رفت تا نفتی ها ۱۰ نفره شوند. البته بیژن بعد از خروج از زمین از رفتن به رختکن خودداری کرد و از کنار زمین تماشاگر مسابقه بود!

مسابقه دو تیم در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | هولناک‌ترین و عجیب‌ترین اتفاقات حین رانندگی

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل

ژاوی: تصور نمی‌کردم در ایران از فوتبال خداحافظی کنم/ برای مربیگری انگیزه زیادی دارم/ تیمم را با فلسفه کرایوف و گواردیولا بنا می‌کنم+ فیلم

الفالف20 ساعت قبل
ژاوی افزود: مانند همیشه آمدن به ایران برای من لذت بخش بود چرا که مردم به من لطف دارند. زمان‌هایی که به ایران آمدم از مردم احترام زیادی دریافت کردم و این برای من از فوتبال ایران و کل دنیا باقی می‌ماند. تیم مربیگری ام را آماده کرده‌ام و شرایط را برای سال بعد آماده می‌کنم اکنون زمان خداحافظی است. این روز‌ها هم احساسات زیادی را از کل دنیا دریافت می‌کنم و به نظرم همین لحظات را انتخاب می‌کنم. همیشه نام‌های زیادی حوالی بارسا شنیده می‌شود و حتی نام من هم به عنوان گزینه سرمربیگری بارسا مطرح شد.
نودنود5 ساعت قبل
باشگاه رئال مادرید به اظهارات سرمربی تاتنهام واکنش نشان داده است. به گزارش وبسایت نود، باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای به اظهارات اخیر مائوریسیو پوچتینو واکنش نشان داده است. سرمربی تاتنهام در مصاحبه‌ای که با رسانه‌های اسپانیا داشت عنوان کرده بود رئال مادرید به تاتنهام اجازه نداده پیش از فینال لیگ قهرمانان در مجموعه تمرینی آن‌ها اقامت کند و فلورنتینو پرز به او گفته تنها زمانی که سرمربی رئال شود می‌تواند به والدبباس بیاید. در بیانیه رئال مادرید آمده: «باشگاه ما از اظهارات مائوریسیو پوچتینو شگفت زده شده است. دو باشگاه لیورپول و تاتنهام از ما خواستند که در یکی از زمین‌های تمرین باشگاه تمرین کنند و ما با درخواست آن‌ها موافقت کردیم.
نودنود2 ساعت قبل
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت که در تلاش هستند تا علیرضا بیرانوند را به تمرینات گروهی برگردانند. به گزارش وبسایت نود، علیرضا حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت بازیکنان مصدوم سرخ‌پوشان اظهار داشت: در حال حاضر سه بازیکن مصدوم داریم که تلاش می‌کنیم هر چه سریع‌تر به تمرینات گروهی بازگردند. وی در خصوص آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند گفت: علیرضا با پیچیدگی شدید مچ پا مواجه شده است و سعی می‌کنیم هر چه سریع‌تر به تمرینات گروهی برگردد. امیدواریم با شناختی که از او داریم و تلاش و نظر خودش، بتواند هر چه زودتر به تمرینات گروهی بازگردد. پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد وضعیت آدام همتی خاطرنشان کرد: آدام مشکل درد از ناحیه زانو داشت که فیزیوتراپی و تمرینات تقویت عضلات زانو را انجام می‌دهد.
صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، امیرحسین فتحی در سالروز درگذشت مرحوم ناصر حجازی افزود: قرار است سه شنبه هفته آینده کمیته فنی باشگاه استقلال تشکیل جلسه دهد تا درباره سرمربی فصل آینده این باشگاه تصمیم نهایی گرفته شود. وی افزود: انتخاب مربی یک پروسه دارد و این‌گونه نیست که ما امشب بگوییم حسن بیاید و صبح فردا او در تهران باشد. ما بیش از یک ماه است در حال مذاکره با گزینه‌های مختلف هستیم هرچند شما فکر می‌کنید جذب مربی خارجی این قدر راحت است. فتحی اضافه کرد: مربیان خارجی مثل ایرانی‌ها نیستند، آن‌ها باید ابتدا درباره جایی که می‌خواهند کار کنند تحقیقات لازم را انجام دهند. وی گفت: ما سه گزینه را نهایی کرده‌ایم و ان شاء الله هفته پیش رو یکی از آن‌ها را انتخاب خواهیم کرد.
صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
در بخش آقایان: در بخش بانوان: به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون ورزش کارگری؛ انجمن بولینگ، بیلیارد و بولس فدراسیون ورزش کارگری کشور به منظور حضور در مسابقات جهانی کارگران (اسپانیا) اعضای تیم خود را در ۲ بخش آقایان و بانوان به شرح زیر اعلام کرد:۱- رحیم زارع ۲- بهزاد زارع ۳- محمدرضا زارع ۴- غلامعلی شهمرادی ۵- محمدآقاجری ۶- میلاد خالقی ۷- حسین حمیدیان ۸- علیرضا قربانی سرطایی۱- ستاره نیک منش ۲- آزاده قشقایی ۳- ندا قاسمی زاده ۴- آناهیتا قربانی سرطایی ۵- نیلوفر قربانی سرطاییمحمدهادی خشنودی قصرالدشتی به عنوان سرمربی و عباس علوانی به عنوان مربی هدایت تیم را بر عهده دارند. سید حمید غفاری هم سرپرست تیم است. ششمین دوره مسابقات جهانی ورزش کارگری از ۱۱ تا ۱۶ تیر امسال در شهر تورتوزا اسپانیا برگزار می‌شود و کاروان ایران در ۹ رشته آقایان و بانوان در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

اخبار بیشتر