1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

اتفاقات بازی ذوب‌آهن - صنعت نفت

اصفهان| تساوی میانه جدولی‌ها در بازی سرد و بی‌روح؛ ذوب‌آهن صفر- صنعت نفت آبادان صفر

تسنیمخبرگزاری تسنیم
اصفهان| تساوی میانه جدولی‌ها در بازی سرد و بی‌روح؛ ذوب‌آهن صفر- صنعت نفت آبادان صفر

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دیدار 2 تیم ذوب‌آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 آغاز شد.

در دقیقه 4 بازی محمدرضا حسینی در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف قرار گرفت که ضربه این بازیکن وارد دروازه شد اما داور این گل را آفساید و باطل اعلام کرد.

در دقیقه 10 بازی سیلوا بازیکن تیم ذوب‌آهن اصفهان در حال تک به تک شدن با دروازه‌بان نفت بود که مدافع تیم حریف این بازیکن را نقش بر زمین کرد.

دقیقه 12 بازی ضربه آزادی برای بازیکنان ذوب‌آهن محیا شد که زبیر نیک‌نفس و قاسم حدادی فر پشت توپ ایستادند اما ضربه زبیر نیک‌نفس را دروازه‌بان دفع کرد.

در دقیقه 25 بازی بوحمدان هافبک تیم ذوب‌آهن اصفهان مصدوم شد و مجتبی مقتدایی یکی از بازیکنان جوان این تیم به جای این بازیکن وارد زمین شد.

در دقیقه 30 بازی بازیکنان تیم ذوب‌آهن حمله‌ای را روی دروازه حریف تدارک دیدند و از طریق ارسال در ضربه کاشته قصد رسیدن به دروازه را داشتند که با اشتباه محسن مسلمان این موقعیت از دست رفت.

در حالی که ماریون سیلوا بازیکن ذوب‌آهن ارسال زیبایی را روی دروازه داشت و توپ زیر پای ابراهیم‌زاده قرار گرفته بود اما داور خطای این بازیکن را اعلام کرد تا یکی دیگر از موقعیت‌های سبزپوشان به راحتی و با بی‌احتیاطی از دست برود.

حکیم نصاری بازیکن تیم صنعت نفت صاحب یک موقعیت ضربه آزاد پشت محوطه جریمه ذوب‌آهن شد که ضربه این بازیکن پس از برخورد به مدافعان سبزپوش به میری رسید و ضربه این بازیکن پس از برخورد به بازیکنان ذوب‌آهن به کرنر رفت.

محسن مسلمان به نوعی شاید بدترین شوت‌زن ذوب‌آهن در این دیدار به شمار می‌رفت، در حالی که مسلمان 3 بار موقعیت برای شوت‌زنی پیدا کرد اما شوت‌های نه‌چندان خوب و آهسته این بازیکن به راحتی در دستان حریف قرار می‌گرفت تا نشان دهد هنوز تمرکز لازم را ندارد.

در دقیقه 40 این دیدار ضربه سنگین حکیم نصاری بازیکن صنعت نفت با اختلاف اندک از کنار دروازه سبزپوشان اصفهان به بیرون رفت و پس از آن خطری جدی روی دروازه دو تیم صورت نگرفت تا بازی با نتیجه تساوی بدون گل در نیمه نخست به پایان برسد.

در نیمه دوم مسابقه محمدرضا حسینی بازیکن تیم ذوب‌آهن در ابتدای نیمه دوم به تنهایی حمله‌ای را آغاز کرد و پس از دریبل چند بازیکن ضربه‌اش به مدافع حریف برخورد و به بیرون رفت.

پس از آن مقتدایی از سمت راست ارسال زیبایی را از سمت راست به سمت دروازه حریف داشت که ضربه سر زیبای حسینی را دروازه‌بان حریف به خوبی دفع و مانع گل زنی سبزپوشان اصفهان شد.اصفهان| از نصب بنر "ذوب‌آهن ایران" در استادیوم تا صحبت‌های آذری و منصوریاناصفهان| ذوب‌آهن و نفت مسجد سلیمان آخرین فرصت برای بازگشتاصفهان| علیرضا مرزبان: از یک امتیاز بازی با ذوب‌آهن هم خوشحال می‌شویم/ اگر با نفت دوازدهم یا سیزدهم شوم در کتاب‌ها می‌نویسند!

در ادامه قاسم حدادی فر پاس زیبایی را به مقتدایی داد اما این بازیکن با بی‌دقتی شوت خود را روانه دروازه حریف کرد.

ذوب‌آهن در ادامه نیمه دوم بازی روی به بازی مستقیم آورد و یکی از این ارسال‌ها را هرناندز به زیبایی با ضربه سر روانه دروازه کرد که واکنش خوب دروازه‌بان حریف مانع ازگلزنی بازیکنان ذوب‌آهن شد.

محمدرضا حسینی بازیکن تیم ذوب‌آهن حرکتی انفرادی را آغاز کرد و وارد محوطه جریمه حریف شد که بازیکن صنعت نفت حسینی را در محوطه جریمه نقش بر زمین کرد اما داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

مسعود ابراهیم‌زاده مدافع تیم ذوب‌آهن از راهی دور شوتی راهی دروازه کرد که ضربه این بازیکن پس از برخورد به دفاع به بازیکنان حریف رسید.

قضاوت این دیدار بر عهده علی بای بود. صادق صادقی بابااحمدی و حکیم نصاری در دقیقه 45 و یوسف وکیا در دقیقه 69 از نفت مسجد سلیمان و محمدرضا حسینی و ادی هرناندز در دقایق 45 و 86 از سوی داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند و این در حالی است که مجتبی بیژن از نفت نیز در دقیقه 73 با دریافت کارت دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

خواندن خبر در سایت منبع

علیرضا مرزبان: از گرفتن یک امتیاز در خانه ذوب‌آهن بی‌نهایت خوشحالیم

تسنیمخبرگزاری تسنیم
علیرضا مرزبان: از گرفتن یک امتیاز در خانه ذوب‌آهن بی‌نهایت خوشحالیم

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از اصفهان،‌ علیرضا مرزبان پس از تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: از گرفتن یک امتیاز در خانه ذوب‌آهن بی‌نهایت خوشحال هستیم.

ادامه دارد...

خواندن خبر در سایت منبع

ذوب آهن با منصوریان هم نمی برد

ایرناخبرگزاری ایرنا
ذوب آهن با منصوریان هم نمی برد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا؛ در ادامه هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، تیم های ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان که شرایط خوبی در جدول رده بندی ندارند در ورزشگاه «فولاد شهر» اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی صفر بر صفر به اتمام رسید.

قضاوت این دیدار را «علی بای» با کمک های «سعید علی‌نژادیان» و «یوسف مغروری» برعهده داشت.

نیمه نخست این دیدار کم افت و خیز بود و فرصت چندانی برای گلزنی ایجاد نشد.

بازیکنان ذوب آهن که بدترین شرایط سال های اخیر را تجربه می کنند در نیمه دوم برای رسیدن به برتری تلاش بیشتری از خود نشان دادند.

در دقیقه 73 «مصطفی بیژن» مدافع نفت مسجدسلیمان با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا کار میهمان در دقایق باقی مانده سخت شود.

در ادامه، تیم ذوب آهن در امر گلزنی همچون دیدارهای اخیر ناکام بود و به تساوی رضایت داد تا با 13 امتیاز در رتبه سیزدهم قرار گرفت و نفت مسجدسلیمان 15 امتیازی شد.

تیم فوتبال ذوب آهن در چهار دیداری که «منصوریان» را به عنوان سرمربی همراه خود دارد در 2 دیدار مقابل پرسپولیس و پارس جنوبی شکست خورد و برابر نفت مسجدسلیمان و فولادخوزستان هم به تساوی قناعت کرد.

پیش از این «امید نمازی» سرمربی ذوب آهن بود که از 11 بازی تنها 11 امتیاز کسب کرده بود.

*ترکیب ذوب‌آهن:

رشید مظاهری، هادی محمدی، وحید محمدزاده، حمید بوحمدان(مجتبی مقتدایی)، مسعود ابراهیم‌زاده، محمدزبیر نیک‌نفس، قاسم حدادی‌فر، محسن مسلمان، محمدرضا حسینی، ماریون سیلوا و ادی گابریل هرناندز(محمدرضا عباسی)

*ترکیب نفت مسجدسلیمان:

حبیب فرعباسی، موسی کولی‌بالی، مجبتی بیژن، یوسف وکیا، صادق صادقی‌بابااحمدی(عرفان کاظمی)، سیدمحمد حسینی، حسین دوست‌دار، حکیم نصاری، علیرضا علیزاده، اسماعیل شریفات(عباس عسگری) و سیدپیمان میری(میلاد میداوودی)

**برنامه دیدارهای باقی مانده هفته پانزدهم:

*جمعه 23 آذرماه/

تراکتورسازی تبریز - فولادخوزستان / ساعت 15

صنعت نفت آبادان - سایپا / ساعت 15

پرسپولیس - پارس جنوبی / ساعت 16:15

*شنبه 24 آذرماه/

استقلال خوزستان - سپاهان اصفهان / ساعت 15

ورزشی**3783**

خواندن خبر در سایت منبع

اقدام عجیب بازیکن اخراجی نفت در بازی با ذوب آهن

مهرخبرگزاری مهر
اقدام عجیب بازیکن اخراجی نفت در بازی با ذوب آهن

به گزارش خبرنگار مهر، در دقیقه ۷۲ دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و نفت مسجد سلیمان بود که داور مسابقه، مجتبی بیژن بازیکن تیم نفت را با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج کرد.

این تصمیم داور با اعتراض شدید نفتی ها همراه بود. بیژن که از تصمیم داور شوکه بود، در اقدامی عجیب برای لحظاتی وسط زمین مسابقه دراز کشید و حاضر به ترک زمین نبود.

بعد از اعتراض بازیکنان و سرمربی ذوب آهن در نهایت بیژن از تصمیم داور اطاعت کرد و بیرون رفت تا نفتی ها ۱۰ نفره شوند. البته بیژن بعد از خروج از زمین از رفتن به رختکن خودداری کرد و از کنار زمین تماشاگر مسابقه بود!

مسابقه دو تیم در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو21 ساعت قبل
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی و نامزدش جورجینا رودریگز این هفته پس از اولین قهرمانی ستاره پرتغالی در لیگ ایتالیا سعی کرد که روزهای آرامی را در کنار خانواده سپری کند. رونالدو و نامزدش به «دوبروونیک» شهر ساحلی کرواسی سفر کردند. رونالدو و جورجینا نه تنها در رستوران گردان شام خوردند بلکه در هتل مجلل «شهرزاد» اقامت داشتند. جورجینا رودریگز نامزد رونالدو تصاویری از این ویلای شیک در صفحه اینستاگرامش به انتشار گذاشته است. منظره محل اقامت رونالدو و نامزدش
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
تیم‌های شهرداری گرگان و نفت آبادان تا پنج مسابقه فرصت دارند که با کسب سه برد به نخستین قهرمانی لیگ برتر برسند. تیم‌های شهرداری گرگان و نفت آبادان تا پنج مسابقه فرصت دارند که با کسب سه برد به نخستین قهرمانی لیگ برتر برسند. تیم شهرداری گرگان هم پری پتی آمریکایی و دراگوویچ صربستانی را در ترکیب خود دارد. امیر صدیقی بازیکن تیم شهرداری گرگان درباره هم تیمی خارجی خود می‌گوید: "پتی بازیکن بزرگی است و خیلی به تیم کمک می‌کند. امیر صدیقی هم حالا با سابقه چندین قهرمانی و فینال لیگ برتر می‌تواند به عنوان یکی از بازیکنان باتجربه لیگ برتر به شمار رود.
همشهریهمشهری3 ساعت قبل
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از فدراسیون بوکس، این مسابقات از ۳۰ فروردین ماه در شهر بانکوک کشور تایلند آغاز شد که تیم ملی بوکس ایران با ۹ ورزشکار در این دوره از رقابت‌ها حضور یافت. «شاهین موسوی» نماینده وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ملی بوکس ایران در مرحله نیمه نهایی به مصاف نماینده هند رفت و در یک دیدار برابر بازی را واگذار کرد تا تک مدال برنز او پایان کار تیم اعزامی ایران باشد. در این دوره از مسابقات ۱۹۹ بوکسور در بخش مردان و ١١۴ بوکسور در بخش زنان از ۳۴ کشور شرکت کردند. اکبر احدی به عنوان سرمربی، علی مظاهری و افشین نادری با سمت مربیان تیم ملی بزرگسالان را همراهی کردند. امید احمدی صفا، سجاد محمدپور، اشکان رضایی، سجاد کاظم زاده، ایمان رمضانپور، پوریا امیری، امیرمسلم مقصودی و حسین دانشور حذف شده‌های تیم ملی بوکس ایران در این دوره از رقابت‌ها هستند.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از کمیته ملی المپیک، کمیسیون اخلاق کمیته ملی المپیک با اعطای احکام اعضا توسط رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به طور رسمی کار خود را آغاز کرد. کمیسیون اخلاق کمیته ملی المپیک برای اجرای اساسنامه کمیته ملی المپیک و با هدف ارتقا فرهنگ عمومی و ارزش‌های اخلاقی و ترویج روحیه اخلاق مداری و جوانمردی در ورزش کشور تشکیل شده است. این کمیسیون با تایید از کمیسیون اخلاق کمیته بین المللی المپیک و با حضور حقوقدانان و صاحبنظران ورزش کشور فعالیت خود را آغاز کرد. این کمیسیون موظف است که براساس شرح وظایف و اختیارات در اسرع وقت نسبت به تدوین منشور اخلاق، آیین نامه‌های اجرایی و انضباطی کمیسیون اقدام کند.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از کمیته ملی المپیک، نشست هماهنگی افتتاح موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان و عبدالحمید احمدی معاونان وزارتخانه، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک، کیکاووس سعیدی خزانه دار این کمیته، محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک و دیگر مسئولان شرکت سرمایه گذاری کمیته ملی المپیک در محل این کمیته برگزار شد. در این نشست مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفت: راه اندازی موزه کار بسیار مهمی بود که با همت صالحی امیری و همکارانش در حال انجام است و نقطه عطفی در ورزش کشور محسوب می‌شود. وی پس از گزارش‌های ارائه شده مسئولان ورزش در خصوص افتتاح موزه ورزش افزود: اصل کار و مراحل راه اندازی موزه انجام شده است. راه اندازی موزه ملی ورزش کاری است که سالیان سال فقط حرفش به میان بوده و در نهایت با همت صالحی امیری و جمعی از دوستان در حال انجام است. با افتتاح آن اتفاق بزرگی رقم می‌خورد و به اعتقاد من نقطه عطفی در ورزش کشور خواهد بود. در این نشست گزارشات کوتاهی در خصوص چگونگی روند اجرایی کار ارائه شد تا موزه به طور رسمی در آینده‌ای نزدیک افتتاح شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
به گزارش مشرق، در چارچوب مسابقات هفته بیست و پنجم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که مثل دیدارهای اخیرش سردار آزمون را در ترکیب و در کنار آرتم ژیوبا در خط حمله داشت، از ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه شب در استادیوم گازپروم آرنا میزبان تیم رده دوازدهمی دینامو مسکو بود. نیمه اول این مسابقه با تساوی بدون گل خاتمه یافت، اما زنیت سنت‌پترزبورگ که با حمایت تماشاگران‌اش حملات زیادی تدارک دیده بود، در دقیقه ۶۰ روی ارسال یوری ژیرکوف از جناح چپ زمین و ضربه سر آرتم ژیوبا، مهاجم ملی پوش روسی قفل دروازه دینامو مسکو را شکست. سردار آزمون که موفق به زدن دهمین گل فصل خود شده و به رده دوم برترین گلزنان فصل لیگ برتر روسیه صعود کرده بود، پس از گلزنی برابر دینامو مسکو آسیب دید و در دقیقه ۷۶ به‌عنوان دومین تعویضی زنیت سنت‌ترزبورگ جای خود را به هرنانی داد. زنیت سنت‌پترزبورگ که در هفت دیدار اخیرش دو تساوی و پنج پیروزی داشت، مقابل دینامو مسکو نیز موفق به ادامه این روند درخشان شد و با حفظ روند شکست‌ناپذیری، با نتیجه ۲ بر صفر به برتری دست یافت تا ۵۴ امتیازی شود و همچنان صدرنشین جدول لیگ برتر روسیه بماند. یاران آزمون در حالی مقابل دینامو مسکو به پیروزی رسیدند که با این برد فاصله ۹ امتیازی خود با تیم رده دومی لوکوموتیو مسکو را در فاصله پنج هفته تا پایان فصل حفظ کردند تا با این شرایط تنها نیاز به ۷ امتیاز برای قهرمانی داشته باشند.

اخبار بیشتر