خلاصه بازی رئال مادرید - زسکامسکو
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

خلاصه بازی رئال مادرید - زسکامسکو

خلاصه بازی رئال مادرید - زسکامسکو

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
تیم فوتبال رئال مادرید در نبود بازیکنان اصلی خود با نتیجه ضعیف سه بر صفر مغلوب زسکامسکو روسیه شد.

سوت های اعتراضی هواداران رئال مادرید علیه ایسکو

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سوت های اعتراضی هواداران رئال مادرید علیه ایسکو
رئال مادرید در هفته ششم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا شکست خورد.

طرفداری- اتفاقات برای ایسکو خوب رقم نمی خورد و دیروز چهارشنبه، این هافبک 26 ساله لوس بلانکوس با سوت های اعتراضی تماشاگران روبه رو شد.

به گزارش مارکا، رئال مادرید یکی از شب های بد خود را گذراند و با نتیجه 3-0 مقابل زسکا مسکو شکست خورد. مسائل پیرامون ایسکو از بازی نکردن زیر نظر سولاری و نداشتن اعتماد به بازیکن شروع شد و در حال جاضر به تقابل با هواداران تبدیل شده است. این هافبک اسپانیایی فرصت گلزنی در این دیدار را از دست داد. پس از شنیدن سوت های اعتراضی، ایسکو هر دو دست خود را بالا برد و از ای نرفتار هواداران شکایت کرد. به نقل از EFE، این هافبک در واکنش به این رفتار تماشاگران گفت:

چه چیزی می خواهید؟

پس از واکنش ایسکو، با هر بار لمس توپ توسط او، هواداران شروع به سوت زدن می کردند تا اینکه سولاری با تشویق کردن، هواداران را آرام کرد. هم از نظر نتیجه بازی و هم واکنش هواداران، مشخصا امشب برای ایسکو خوب پیش نرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

سولاری پس از شکست سنگین رئال مادرید مقابل زسکا مسکو: در نیمه دوم همگی بد بودیم؛ اعتراض تماشاگران به کل تیم بود

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سولاری پس از شکست سنگین رئال مادرید مقابل زسکا مسکو: در نیمه دوم همگی بد بودیم؛ اعتراض تماشاگران به کل تیم بود
رئال مادرید در بازی آخر خود در مرحله لیگ قهرمانان اروپا شکست خود.

طرفداری- رئال مادرید با نتیجه 3-0 مقابل زسکا مسکو شکست خورد.

به گزارش مارکا، رئال مادرید در بازی قبل مقابل رم، صعود خود به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کرده بود و زسکا مسکو نیاز داشت تا با پیروزی مقابل سفید های مادرید، جواز صعود به لیگ اروپا را کسب کند.

سولاری پس شکست در این بازی گفت:

ما در نیمه حریف قدرتمند ظاهر نشدیم. آن ها در این زمینه بهتر بودند و این نتیجه را عوض کرد. در نیمه دوم مسابقه، همگی بد بودیم.

در صحنه ای از بازی، ایسکو فرصت خوبی را از دست داد و پس از آن، سوت های اعتراضی از طرف تماشاگران شنیده شد. با این حال سولاری معتقد است که این سوت ها به عملکرد کلی تیم مربوط می شد. این مربی آرژانتینی گفت:

تماشاگران اعتراض خود را به کل تیم بیان کردند. من به یک بازیکن (ایسکو) اشاره نمی کنم. به طور کلی می گویم، زیرا هواداران این نتایج رو دوست ندارند. فکر می کنم که در نیمه اول خوب شروع کردیم. در 30 دقیقه اول خوب ظاهر شدیم، اما گل نزدیم و قدرتمند نبودیم. لیگ قهرمانان اروپا در سطح بالایی است و این ما را مجازات کرد.

سولاری در مورد تغییراتی که در ترکیب تیم ایجاد کرد، گفت:

قبول دارم که ریسک کردم. فکر می کنم که نیاز بود تا فرصت بازی به برخی از بازیکنان داده شود.

خواندن خبر در سایت منبع

وینیسیوس جونیور بعد از شکست رئال مادرید: باید بیشتر تمرکز داشته باشیم؛ امروز، روز ما نبود

طرفداریخبرگزاری طرفداری
وینیسیوس جونیور بعد از شکست رئال مادرید: باید بیشتر تمرکز داشته باشیم؛ امروز، روز ما نبود
رئال مادرید در هفته آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل زسکا مسکو شکست خورد.

طرفداری- ستاره جوان برزیلی رئال مادرید اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا را مقابل زسکا مسکو تجربه کرد. با این وجود سفید های مادرید نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند و با نتیجه 3-0 مقابل زسکا مسکو شکست خوردند.

به گزارش آ اس، وینیسیوس جونیور در مصاحبه خود گفت:

آنالیز بازی

ما تلاش زیادی کردیم، اما نتوانستیم گلی به ثمر برسانیم. آن ها سه بار به سمت دروازه ما آمدند و سه گل زدند. باید در تمام طول مسابقه، بیشتر تمرکز داشته باشیم.

مسابقات بعد

به تلاش خود برای بهتر شدن ادامه می دهیم. روز شنبه بازی دیگری داریم و باید سه امتیاز را بگیریم.

بازی امروز

من فکر می کنم که تمام بازیکنانی که در بازی بودند، با کیفیت ظاهر شدند، اما امروز، روز ما نبود. از ابتدا خوب ظاهر نشدیم و نتوانستیم گلزنی کنیم.

پیغام سولاری

تلاش و بهتر شدن برای بازی روز شنبه

گفتنی است که بازی بعدی رئال مادرید در هفته 16 لالیگا، مقابل رایو وایکانو خواهد بود. 

خواندن خبر در سایت منبع

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها

تابناکخبرگزاری تابناک
رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها
رئالِ از پیش صعود کرده در شکستی تاریخی، در خانه سه بار تسلیم زسکای قعر جدولی شد که برای رفتن به لیگ اروپا محتاج برد و شانس بود؛ هر چند معجزه آنها با باخت رم مقابل ویکتوریا بی ثمر شد. حالا باید منتظر ماند و دید، چه دست های پشت پرده ای این دو نتیجه را رقم زده و آیا نهادهای انضباطی یوفا وارد این ماجرا خواهند شد یا خیر؟ دیشب هم بارسا با گلی که لحظات پایانی از تاتنهام دریافت کرد، موجب حذف اینترمیلان شده بود.

رئال مادرید قهرمان سه فصل پیاپی و اخیر لیگ قهرمانان اروپا امشب در هفته پایانی مرحله گروهی فصل جاری این رقابت ها و در حالی که از پیش صعودش را قطعی کرده بود در برنابئو به مصاف زسکا مسکو رفت و پس از سالها در خانه با سه گل شکست را پذیرا شد.

به گزارش «تابناک ورزشی»؛ بامداد پنجشنبه یوونتوس و منچستریونایتد نیز باخت را تجربه کردند تا بعد از شکست رئال و رم، آخرین هفته از دور گروهی لیگ قهرمانان، شاهد ناکامی عجیب تیم های سرشناس و صاحب عنوان باشد.

پس از آنکه دیشب بارسلونا در خانه از تاتنهام گل خورد و با تساوی لحظات آخری تاتنهام انگلیس بجای اینترمیلان صعود کرد، امشب سولاری شاگردانش که با ترکیبی متشکل از بازیکنان اصلی و ذخیره به زمین فرستاده شده بودند، متحمل باخت سنگینی شدند و تا توانستند از حریف روس گل خوردند! از آن سو، آ اس رم هم به ویکتوریا باخت تا این پازل تکمیل شود! در این میان، برخی رسانه ها رقابت بین دو تیم ویکتوریا پلژن و زسکا مسکو برای صعود به لیگ اروپا را دلیل رقم خوردن این نتایج عجیب می دانند.

نتایج کامل دیدارهای برگزار شده و جدول پایانی مرحله گروهی در چهار گروه آخر

گروه G

رئال مادرید صفر - زسکا مسکو 3

شالوف، شنیکوف و سیگوردسن برای زسکا 

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها - 8

ویکتوریا پلژن 2 - آاس‌رم یک

چنگیز اوندر 68 برای رمو یان‌کواریک63 و کوری 73 برای پلژن

با این نتایج عجیب، در این گروه رئال با همان 12 امتیاز اندوخته قبلی به عنوان صدرنشین صعود کرد و رم ایتالیا هم با 9 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک شانزدهم شدند. ویکتوریا پلژن نیز بخاطر برتری در مجموع دو بازی مستقیم مقایل زسکا، راهی لیگ اروپا شد تا پیروزی توفانی نماینده روسیه در مادرید، فایده ای نداشته باشد.

حالا باید منتظر ماند و دید چه دست های پشت پرده ای این دو نتیجه را رقم زده است و آیا نهادهای انضباطی یوفا وارد این ماجرا خواهند شد یا خیر؟ صعود یا عدم صعود تیمها به لیگ اروپا در پایان بازی های مرحله گروهی میلیون ها دلار به سود یا ضرر باشگاه هاست و حذف کامل از رقابت ها در این دور از مسابقات زیان بالایی نصیب تیمها خواهد کرد.

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها - 13

گروه E

آژاکس هلند  3 - بایرن مونیخ 3

 لواندوفسکی 13 و 86 پنالتی و کومان 88 برای بایرن و تادیچ 63 و 81 پنالتی برای آژاکس 

بنفیکا پرتغال یک  - آک آتن صفر

گریمالدو 88 

بازی مهیج و شش گله بایرن مقابل آژاکس در آمستردام یکی از رقابت های زیبا و جذاب فصل جاری لیگ قهرمانان بود که طی 10 دقیقه پایانی نتیجه چهار بار تغییر کرد و سرانجام در بازی که دو اخراجی داشت، غیر از کارت قرمز، گل بخودی و دو پنالتی هم دیده شد و سرانجام بایرن با گرفتن تساوی سه بر سه صدر جدول را حفظ کرد. در این گروه بایرن 14، آژاکس 12 امتیازی و صعودشان را از قبل مسجل کرده بودند و بنفیکا راهی لیگ اروپا شد.

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها - 20

گروه F

شاختار دونتسک اوکراین یک - لیون فرانسه یک

جونیور موریس 12 برای نماینده اوکراین و نبیل فکیر 62 برای لیون 

منچسترسیتی 2 -هوفن‌هایم یک

سانه 46 و 61 برای سیتیزن‌ها و کراماریچ 16 برای هوفن‌هایم

منچسترسیتی که پیش از این صعودش به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را مسجل کرده بود، امشب در زمین خود میزبان هوفن هایم بود. حریف آلمانی باید سیتی را شکست می داد و شاختار نیز به لیون می باخت تا به لیگ اروپا راه یابد. سیتی با یک تساوی هم می توانست رتبه اول خود را قطعی کند. هافن هایم پیش افتاد و خیلی تلاش کرد اما زورش به ستاره های پرتعداد گواردیولا نرسید و دو گل خورد و باخت. در این گروه من سیتی با 13  امتیاز صدرنشین و لیون با 8 امتیاز دوم و شاختار با 6 امتیاز راهی لیگ اروپا شد.

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها - 27

گروه H

یانگ بویز 2 -یوونتوس یک

هورائو 30 پنالتی و 68 دوبار دروازه یووه را گشود و دیبالا 80 برای یووه گلزنی کرد.

والنسیا  2- منچستریونایتد یک

سولر 17 و فیل جونز 47 گل به خودی برای خفاش‌ها و راشفورد 87 گلزنی کردند.

منچستریونایتد فرصت استثنایی صدرنشینی را از کف داد. تیم مورینیو در شبی که اشتباهات فردی زیادی داشت در نهایت با دو گل مغلوب والنسیا گشته و گرچه می توانست در صورت پیروزی عنوان صدرنشینی را از آن خود کند، اما در نهایت به عنوان تیم دوم راهی دور حذفی لیگ قهرمانان شد. یووه در شبی که رونالدو فقط یک پاس گل داد، به یک تیم درجه دو که چندسالی است در اروپا ظهور کرده، باخت ولی باز هم صدرنشین ماند. در این گروه یوونتوس با 12 امتیاز اول و منچستر با 10 امتیاز دوم و والنسیا با 8 امتیاز راهی لیگ اروپا شد.

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها - 34

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

در «باستی هیلز» لواسان چه می‎گذرد؟

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
نایب رئیس کمیسیون عمران در ادامه تاکید کرد: سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه باید به ساخت و ساز چنین شهرک‌هایی ورود پیدا کنند. علوی در پایان گفت: در جامعه‌ای که رهبر انقلاب در وسط شهر زندگی می‌کنند وجود چنین خانه‌هایی با قیمت‌های نجومی ناباورانه است. ویلا شبیه کاخ ساخته‎اندامام‌جمعه لواسان نیز با اشاره به ساخت و سازهای غیرقانونی گفت: ویلا شبیه کاخ سفید ساخته‌اند. وی افزود: یکی از سرمایه‌دارها به من گفت هیچ کاری نمی‌توانی بکنی چون معیار، پول است و پول هم دست من است. تعداد بازدید: ۶ کد ویدیو دانلود فیلم اصلیامام جمعه لواسان با بیان اینکه «فساد سیستماتیک در کشور نداریم»، گفت: اگر من آخوند در این مملکت از مبارزه با فساد حرف نزنم، چه کسی حرف بزند؟

اولین فیلم از حادثه تیراندازی در ماشین نماینده مجلس اصفهان

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش اختصاصی رکنا، راننده وی نیز در خیابان دانشگاه، تقاطع خیابان لبافی‌نژاد منتظر اتمام ضبط برنامه بودند تا پس از آن به همراه نماینده مردم اصفهان به دفتر کار مراجعت کنند. حدودا ۱۵ دقیقه از توقف خودرو کنار خیابان گذشته و راننده داخل خودرو مشغول کار با تلفن‌همراه بود که یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین حدودا ۱۷ تا ۱۸ ساله نزدیک این خودرو شدند. نفر ترک‌نشین ضمن پیاده شدن از موتورسیکلت ظاهرا به قصد سرقت نزدیک خودرو شد که راننده متوجه موضوع شده و به دنبال آنها دوید. راننده حین حرکت به سمت سارقان، با مسلح کردن اسلحه یک تیر هوایی شلیک کرد. در نهایت حین قراردادن اسلحه داخل غلاف، با توجه به مسلح بودن اسلحه یک تیر شلیک شده و به پای راست این فرد اصابت کرد که وی بر اثر این حادثه مجروح شد.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
شبکه العربیه خبری را از جنازه صدام حسین دیکتاتور سرنگون شده عراق منتشر کرد که بار دیگر گمانه زنی‌ها در خصوص جنازه وی را افزایش داد. این شبکه سعودی به گفته خود به نقل از منابع نزدیک به خانواده صدام حسین بدون ارائه هیچ سند و مدرکی مدعی شد که آنها با علم به امکان نبش قبر و انفجار قبر صدام توسط نیروهای حشد الشعبی شبانه قبل از ورود نیروهای حشد به روستای العوجه (محل دفن صدام) جنازه وی و دو فرزندش عدی و قصی را به مکانی نامعلوم منتقل کرده‌اند. کارشناسان در پاسخ به این خبر گفته‌اند این ادعاهای بی پایه واساس به هیچ وجه واقعیت ندارد و «منبع نزدیک به خانواده صدام» نمی‌تواند منبع موثقی به شمار بیاید، رسانه‌های سعودی همواره با انتشار خبرهایی از این دست سعی در ایجاد تفرقه و فتنه بین فرزندان ملت عراق را دارند. آنها در ادامه این خبرها را تلاشی ناکام از سوی نظام وهابی عربستان مرتبط با گروههای تروریستی در جهت احیای صدام و نظام سرنگون شده حزب بعث در عراق توصیف کرده و حشد الشعبی که برای نجات عراق از همه چیز خود مایه گذاشت را هدف اصلی این فتنه انگیزی‌ها دانستند. در همین راستا عمار الجبوری استاندار استان صلاح الدین عراق در کنفرانس خبری از برگزاری نشستی امنیتی با حضور سران ارشد نیروهای نظامی و امنیتی از جمله ابومهدی المهندس نائب رئیس حشد الشعبی با هدف تسریع عملیات بازگشت آوارگاه به منازل خود خبر داد.

دستگیری سارق زن منازل+فیلم

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- توضیحات رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد را در مورد دستگیری و شیوه فعالیت فردی که در پوشش کار در منزل به عنوان نظافتچی اقدام به سرقت می‌کرد را می‌توانید ببینید. به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، توضیحات سرهنگ احمد ناصری رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد را در مورد دستگیری و شیوه فعالیت فردی که در پوشش کار در منزل به عنوان نظافتچی اقدام به سرقت می‌کرد را می‌توانید ببینید: انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصر ایران - سردار محمدجعفر اسدی، فرمانده سابق مستشاران ایرانی در سوریه، گفت‌وگویی مفصل با خبرگزاری تسنیم انجام داده است. او به نکاتی درباره جنگ در سوریه و همچنین دیدار سردار سلیمانی با رئیس‌جمهوری روسیه اشاره کرده است. خلاصه‌شده این مصاحبه را به نقل از شرق در ادامه می‌خوانید: ‌بساطی که در سوریه به‌وجود آمد، بر سر شخص بشار اسد انقلابی فرزند حافظ اسد بود. ‌سردار سلیمانی به پوتین تفهیم کرد که «سوریه آخرین سنگر جبهه شرق است و اگر این را از دست بدهید، غربی‌‌ها ارزشی برای شما قائل نیستند». همچنین ارتشی در سوریه به‌وجود آمد که دفاع وطنی نام دارد و سردار سلیمانی و شهید حاج‌حسین همدانی برای به‌وجودآمدن آن بسیار تلاش کردند.

فیلم/ لحظه انفجار کارخانه تسلیحاتی صهیونیست‌ها

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اتصال کارت بانکی به کارت سوخت منتفی شد

خبری56 دقیقه قبل

دفاعیات نجفی در دومین دادگاه قتل میترا استاد + فیلم

خبری1 ساعت قبل

اظهارات اخیر ترامپ و واکنش‌های دریافتی از سمت مجلس نمایندگان

خبری2 ساعت قبل

پیش‌بینی بازارها تا پایان سال ۹۸ / موتور بورس در حال کند شدن / بازدهی ۳۰ درصدی در بازار طلا و ارز

تجارت‌نیوزچند ثانیه قبل

نرخ بلیت هواپیما بر مبنای دلار ۱۲ هزار تومانی به روز رسانی شد

اقتصادنیوز6 دقیقه قبل

آئین بازسازی واقعه غدیر در ۶ شهرستان کرمان برگزار می‌شود

تسنیم6 دقیقه قبل

واکنش تند نصیرزاده به نتیجه انتخابات کشتی: مجمع مهندسی شده بود

ایسنا7 دقیقه قبل

شورای نگهبان به نقش ضامن اسلامیت و جمهوریت ایران درآمده است/ شورای نگهبان خار چشم دشمنان است

اعتمادآنلاین7 دقیقه قبل

جزئیات محرومیت استقلال از نقل‌وانتقالات از زبان وکیل پروپئیچ

ایسنا8 دقیقه قبل

رئیس سازمان ملی استاندارد در سمنان: سهم ایران در حوزه صادرات حلال در جهان ناچیز است

تسنیم8 دقیقه قبل