1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

خلاصه بازی رئال مادرید - زسکامسکو

سوت های اعتراضی هواداران رئال مادرید علیه ایسکو

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سوت های اعتراضی هواداران رئال مادرید علیه ایسکو

طرفداری- اتفاقات برای ایسکو خوب رقم نمی خورد و دیروز چهارشنبه، این هافبک 26 ساله لوس بلانکوس با سوت های اعتراضی تماشاگران روبه رو شد.

به گزارش مارکا، رئال مادرید یکی از شب های بد خود را گذراند و با نتیجه 3-0 مقابل زسکا مسکو شکست خورد. مسائل پیرامون ایسکو از بازی نکردن زیر نظر سولاری و نداشتن اعتماد به بازیکن شروع شد و در حال جاضر به تقابل با هواداران تبدیل شده است. این هافبک اسپانیایی فرصت گلزنی در این دیدار را از دست داد. پس از شنیدن سوت های اعتراضی، ایسکو هر دو دست خود را بالا برد و از ای نرفتار هواداران شکایت کرد. به نقل از EFE، این هافبک در واکنش به این رفتار تماشاگران گفت:

چه چیزی می خواهید؟

پس از واکنش ایسکو، با هر بار لمس توپ توسط او، هواداران شروع به سوت زدن می کردند تا اینکه سولاری با تشویق کردن، هواداران را آرام کرد. هم از نظر نتیجه بازی و هم واکنش هواداران، مشخصا امشب برای ایسکو خوب پیش نرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

سولاری پس از شکست سنگین رئال مادرید مقابل زسکا مسکو: در نیمه دوم همگی بد بودیم؛ اعتراض تماشاگران به کل تیم بود

طرفداریخبرگزاری طرفداری
سولاری پس از شکست سنگین رئال مادرید مقابل زسکا مسکو: در نیمه دوم همگی بد بودیم؛ اعتراض تماشاگران به کل تیم بود

طرفداری- رئال مادرید با نتیجه 3-0 مقابل زسکا مسکو شکست خورد.

به گزارش مارکا، رئال مادرید در بازی قبل مقابل رم، صعود خود به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کرده بود و زسکا مسکو نیاز داشت تا با پیروزی مقابل سفید های مادرید، جواز صعود به لیگ اروپا را کسب کند.

سولاری پس شکست در این بازی گفت:

ما در نیمه حریف قدرتمند ظاهر نشدیم. آن ها در این زمینه بهتر بودند و این نتیجه را عوض کرد. در نیمه دوم مسابقه، همگی بد بودیم.

در صحنه ای از بازی، ایسکو فرصت خوبی را از دست داد و پس از آن، سوت های اعتراضی از طرف تماشاگران شنیده شد. با این حال سولاری معتقد است که این سوت ها به عملکرد کلی تیم مربوط می شد. این مربی آرژانتینی گفت:

تماشاگران اعتراض خود را به کل تیم بیان کردند. من به یک بازیکن (ایسکو) اشاره نمی کنم. به طور کلی می گویم، زیرا هواداران این نتایج رو دوست ندارند. فکر می کنم که در نیمه اول خوب شروع کردیم. در 30 دقیقه اول خوب ظاهر شدیم، اما گل نزدیم و قدرتمند نبودیم. لیگ قهرمانان اروپا در سطح بالایی است و این ما را مجازات کرد.

سولاری در مورد تغییراتی که در ترکیب تیم ایجاد کرد، گفت:

قبول دارم که ریسک کردم. فکر می کنم که نیاز بود تا فرصت بازی به برخی از بازیکنان داده شود.

خواندن خبر در سایت منبع

وینیسیوس جونیور بعد از شکست رئال مادرید: باید بیشتر تمرکز داشته باشیم؛ امروز، روز ما نبود

طرفداریخبرگزاری طرفداری
وینیسیوس جونیور بعد از شکست رئال مادرید: باید بیشتر تمرکز داشته باشیم؛ امروز، روز ما نبود

طرفداری- ستاره جوان برزیلی رئال مادرید اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا را مقابل زسکا مسکو تجربه کرد. با این وجود سفید های مادرید نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند و با نتیجه 3-0 مقابل زسکا مسکو شکست خوردند.

به گزارش آ اس، وینیسیوس جونیور در مصاحبه خود گفت:

آنالیز بازی

ما تلاش زیادی کردیم، اما نتوانستیم گلی به ثمر برسانیم. آن ها سه بار به سمت دروازه ما آمدند و سه گل زدند. باید در تمام طول مسابقه، بیشتر تمرکز داشته باشیم.

مسابقات بعد

به تلاش خود برای بهتر شدن ادامه می دهیم. روز شنبه بازی دیگری داریم و باید سه امتیاز را بگیریم.

بازی امروز

من فکر می کنم که تمام بازیکنانی که در بازی بودند، با کیفیت ظاهر شدند، اما امروز، روز ما نبود. از ابتدا خوب ظاهر نشدیم و نتوانستیم گلزنی کنیم.

پیغام سولاری

تلاش و بهتر شدن برای بازی روز شنبه

گفتنی است که بازی بعدی رئال مادرید در هفته 16 لالیگا، مقابل رایو وایکانو خواهد بود. 

خواندن خبر در سایت منبع

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها

تابناکخبرگزاری تابناک
رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها

رئال مادرید قهرمان سه فصل پیاپی و اخیر لیگ قهرمانان اروپا امشب در هفته پایانی مرحله گروهی فصل جاری این رقابت ها و در حالی که از پیش صعودش را قطعی کرده بود در برنابئو به مصاف زسکا مسکو رفت و پس از سالها در خانه با سه گل شکست را پذیرا شد.

به گزارش «تابناک ورزشی»؛ بامداد پنجشنبه یوونتوس و منچستریونایتد نیز باخت را تجربه کردند تا بعد از شکست رئال و رم، آخرین هفته از دور گروهی لیگ قهرمانان، شاهد ناکامی عجیب تیم های سرشناس و صاحب عنوان باشد.

پس از آنکه دیشب بارسلونا در خانه از تاتنهام گل خورد و با تساوی لحظات آخری تاتنهام انگلیس بجای اینترمیلان صعود کرد، امشب سولاری شاگردانش که با ترکیبی متشکل از بازیکنان اصلی و ذخیره به زمین فرستاده شده بودند، متحمل باخت سنگینی شدند و تا توانستند از حریف روس گل خوردند! از آن سو، آ اس رم هم به ویکتوریا باخت تا این پازل تکمیل شود! در این میان، برخی رسانه ها رقابت بین دو تیم ویکتوریا پلژن و زسکا مسکو برای صعود به لیگ اروپا را دلیل رقم خوردن این نتایج عجیب می دانند.

نتایج کامل دیدارهای برگزار شده و جدول پایانی مرحله گروهی در چهار گروه آخر

گروه G

رئال مادرید صفر - زسکا مسکو 3

شالوف، شنیکوف و سیگوردسن برای زسکا 

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها - 8

ویکتوریا پلژن 2 - آاس‌رم یک

چنگیز اوندر 68 برای رمو یان‌کواریک63 و کوری 73 برای پلژن

با این نتایج عجیب، در این گروه رئال با همان 12 امتیاز اندوخته قبلی به عنوان صدرنشین صعود کرد و رم ایتالیا هم با 9 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک شانزدهم شدند. ویکتوریا پلژن نیز بخاطر برتری در مجموع دو بازی مستقیم مقایل زسکا، راهی لیگ اروپا شد تا پیروزی توفانی نماینده روسیه در مادرید، فایده ای نداشته باشد.

حالا باید منتظر ماند و دید چه دست های پشت پرده ای این دو نتیجه را رقم زده است و آیا نهادهای انضباطی یوفا وارد این ماجرا خواهند شد یا خیر؟ صعود یا عدم صعود تیمها به لیگ اروپا در پایان بازی های مرحله گروهی میلیون ها دلار به سود یا ضرر باشگاه هاست و حذف کامل از رقابت ها در این دور از مسابقات زیان بالایی نصیب تیمها خواهد کرد.

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها - 13

گروه E

آژاکس هلند  3 - بایرن مونیخ 3

 لواندوفسکی 13 و 86 پنالتی و کومان 88 برای بایرن و تادیچ 63 و 81 پنالتی برای آژاکس 

بنفیکا پرتغال یک  - آک آتن صفر

گریمالدو 88 

بازی مهیج و شش گله بایرن مقابل آژاکس در آمستردام یکی از رقابت های زیبا و جذاب فصل جاری لیگ قهرمانان بود که طی 10 دقیقه پایانی نتیجه چهار بار تغییر کرد و سرانجام در بازی که دو اخراجی داشت، غیر از کارت قرمز، گل بخودی و دو پنالتی هم دیده شد و سرانجام بایرن با گرفتن تساوی سه بر سه صدر جدول را حفظ کرد. در این گروه بایرن 14، آژاکس 12 امتیازی و صعودشان را از قبل مسجل کرده بودند و بنفیکا راهی لیگ اروپا شد.

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها - 20

گروه F

شاختار دونتسک اوکراین یک - لیون فرانسه یک

جونیور موریس 12 برای نماینده اوکراین و نبیل فکیر 62 برای لیون 

منچسترسیتی 2 -هوفن‌هایم یک

سانه 46 و 61 برای سیتیزن‌ها و کراماریچ 16 برای هوفن‌هایم

منچسترسیتی که پیش از این صعودش به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را مسجل کرده بود، امشب در زمین خود میزبان هوفن هایم بود. حریف آلمانی باید سیتی را شکست می داد و شاختار نیز به لیون می باخت تا به لیگ اروپا راه یابد. سیتی با یک تساوی هم می توانست رتبه اول خود را قطعی کند. هافن هایم پیش افتاد و خیلی تلاش کرد اما زورش به ستاره های پرتعداد گواردیولا نرسید و دو گل خورد و باخت. در این گروه من سیتی با 13  امتیاز صدرنشین و لیون با 8 امتیاز دوم و شاختار با 6 امتیاز راهی لیگ اروپا شد.

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها - 27

گروه H

یانگ بویز 2 -یوونتوس یک

هورائو 30 پنالتی و 68 دوبار دروازه یووه را گشود و دیبالا 80 برای یووه گلزنی کرد.

والنسیا  2- منچستریونایتد یک

سولر 17 و فیل جونز 47 گل به خودی برای خفاش‌ها و راشفورد 87 گلزنی کردند.

منچستریونایتد فرصت استثنایی صدرنشینی را از کف داد. تیم مورینیو در شبی که اشتباهات فردی زیادی داشت در نهایت با دو گل مغلوب والنسیا گشته و گرچه می توانست در صورت پیروزی عنوان صدرنشینی را از آن خود کند، اما در نهایت به عنوان تیم دوم راهی دور حذفی لیگ قهرمانان شد. یووه در شبی که رونالدو فقط یک پاس گل داد، به یک تیم درجه دو که چندسالی است در اروپا ظهور کرده، باخت ولی باز هم صدرنشین ماند. در این گروه یوونتوس با 12 امتیاز اول و منچستر با 10 امتیاز دوم و والنسیا با 8 امتیاز راهی لیگ اروپا شد.

رئال ‌مادرید در برنابئو تحقیر شد اما صدرنشین‌ ماند!/شکست‌ یوونتوس،‌ رم و منچستر در شب توقف ‌بایرن+ جدول نهایی گروه ها - 34

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | ماجرای دختر جوانی که از سیل آق‌قلا نجات پیدا کرد

خبرآنلاینخبرآنلاین15 ساعت قبل
دختر جوان گمشده در سیل آق‌قلا نیمه‌شب گذشته توسط جمعیت هلال احمر سالم پیدا و به مرکز امدادی منتقل شد. ماجرای نجات دادن دختر را در این ویدئو ببینید و بشنوید.

ویدیو/ ورود دیرهنگام استاندار معزول گلستان به جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان

انتخابانتخاب1 روز قبل

استاندار گلستان برکنار شد

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
جهانگیری، استاندار گلستان را برکنار کرد. اسحاق جهانگیری پس از غیبت مناف هاشمی در جریان رسیدگی به وضعیت سیل‌زدگان استان گلستان، مناف هاشمی را برکنار و علی قرابیه معاون هاشمی را به عنوان سرپرست استانداری گلستان منصوب کرد. هاشمی در چند روز گذشته و همزمان با سیل استان گلستان در سفر خارج از کشور به سر می‌برد. او ساعتی پیش خبر داد که به کشور برگشته است (اینجا بخوانید.)

فیلم/ صحبت‌های جهانگیری درمیان سیل‌زدگان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل

بهروز نعمتی: سعید جلیلی اصرار داشت که لایحه پالرمو زودتر تصویب شود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران16 ساعت قبل
فراروفرارو10 ساعت قبل
کارلوس کی‌روش اولین دیدار خودش با کلمبیا را برد و به نوعی از فوتبال ژاپن انتقام کوچکی گرفت. به گزارش خبرآنلاین، تصویری که مشاهده می‌کنید مربوط به اواین حضور رسمی کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی کلمبیاست. کارلوس کی روش روی نیمکت کلمبیا نشسته و درست مثل همه اعضای دیگر کادرفنی و بازیکنان پوشاک برندی را به تن می‌کند که در ایران برایش خیلی با مسئولان دعوا می‌کرد! آدیداس محبوب کی روش که در ایران با هزار دردسر تن خودش و بازیکنان می‌شد، در کلمبیا به راحتی به بدن سرمربی پرتغالی چسبیده. چراکه رخ دادن چنین اتفاقی مطمئنا از تعهدات فدراسیون فوتبال کلمبیا بوده و به همین دلیل دیگر نیازی به دعوا درست شدن و به چالش کشیده شدن مسائل مختلف نیست.

اخبار بیشتر