چلسی: با شعارهای نژادپرستانه برخورد شدید می‌کنیم
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

چلسی: با شعارهای نژادپرستانه برخورد شدید می‌کنیم

چلسی: با شعارهای نژادپرستانه برخورد شدید می‌کنیم

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
چلسی: با شعارهای نژادپرستانه برخورد شدید می‌کنیم
باشگاه چلسی وعده داد که با هواداران این تیم که دیشب در بوداپست شعارهای نژادپرستانه سر داده‌اند شدیدترین برخورد ممکن را خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه چلسی تنها چند روز بعد از آنکه چهار هوادار این باشگاه به دلیل توهین به رحیم استرلینگ از شرکت در ورزشگاه محروم شده بودند دیشب در بوداپست پایتخت مجارستان، در جریان بازی چلسی و باشگاه ویدی مجارستان در لیگ اروپا، عده‌ای از هواداران چلسی شعارهای نژادپرستانه سر دادند و باشگاه انگلیسی متعاقب آن اعلام کرد با هوادارانی که چنین شعارهایی سر داده‌اند شدیدترین برخورد را خواهد کرد.

در جریان بازی چلسی و ویدی مجارستان در ورزشگاه گروپامای شهر بوداپست که با نتیجه‌ی تساوی 2-2 به پایان رسید گروهی اقلیت از هواداران چلسی که بسیار پر سر و صدا بودند در حال خواندن شعری نژادپرستانه و توهین‌آمیز علیه هواداران تاتنهام شنیده شدند.

این در حالی است که چلسی و پلیس لندن بعد از توهین‌های نژادپرستانه به رحیم استرلینگ بازیکن منچسترسیتی در جریان بازی دو تیم در استمفورد بریج که هفته‌ی گذشته انجام شد، پرونده‌ای تشکیل داده و در اولین اقدام خود چهار هوادار چلسی را از شرکت در ورزشگاه‌ها منع کرده‌اند.

یکی از سخنگویان باشگاه چلسی درباره‌ی حادثه‌ی بوداپست گفت:" آنتی سمیتیزم یا هر نوع تنفر نژادی یا مذهبی برای باشگاه ما و اکثریت قریب به اتفاق هواداران‌مان زشت و غیر قابل دفاع بوده و به هیچ وجه تحمل نخواهد شد. این حرکات نفرت‌آمیز در چلسی و جوامع هواداری‌اش کوچکترین جایگاهی نخواهد داشت".

خواندن خبر در سایت منبع

چلسی با تساوی به کارش در مرحله گروهی لیگ اروپا پایان داد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
چلسی با تساوی به کارش در مرحله گروهی لیگ اروپا پایان داد
چلسی با تساوی به کارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پایان داد.

هفته آخر مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با تساوی چلسی از پیش صعود کرده آغاز شد.

 در مهم‌ترین بازی، تیم فوتبال چلسی در زمین ویدئوتون به تساوی 2 بر 2 رضایت داد و پس از 5 پیروزی با تساوی به عنوان سرگروه گروه دوازدهم به کارش در این مرحله خاتمه داد.

ویلیان در دقیقه 30 و ژیرو در دقیقه 75 برای چلسی  و امپادو (بازیکن حریف) در دقیقه 32 و نگو در دقیقه 56 برای ویدئوتون گل زدند. در دیگر بازی گروه، باته بوریسوف در خانه پائوک به برتری 3 بریک رسید. در این گروه پس از چلسی 16 امتیازی، ویدئوتون 7 امتیازی به دور بعد رسید.

 در گروه هفتم، ویارئال 2 بر صفر اسپارتاک مسکو را برد و راپیدوین یک بر صفر از سد گلاسکو رنجرز گذشت. ویارئال و راپیدوین 10 امتیازی به دور بعد رسیدند. 

 در گروه هشتم، آپولون در خانه 3 بریک به المپیک مارسی باخت و اینتراخت فرانکفورت 2 بریک در خانه لاتزیو به برتری رسید. در جدول اینتراخت 18 امتیازی و لاتزیو 9 امتیازی جواز صعود گرفتند.

 در گروه نهم، مالمو یک بر صفر بشیکتاش را برد و خنک در زمین خودش با 4 گل از سد سارسپبروگ گذشت.خنک 11 و مالموی 9 امتیازی به دور یک‌شانزدهم نهایی رسیدند.

در گروه دهم، سویا 3 بر صفر از سد کراسنودار گذشت و اخیسار و استاندار لیژ به تساوی بدون گل رسیدند. در جدول، سویا و کراسنودار با 12 امتیاز به دور بعد رسیدند.

 در گروه یازدهم هم رن 2 بر صفر آستانا را برد و باومیت یک بر صفر در زمین دیناموکیف به برتری رسید. در جدول، دینامو با 11 و رن با 9 امتیاز جشن صعود  برپا کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر