1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

خلاصه بازی المپیاکوس ۳ - آث میلان ۱

میلان در نهایت ناباوری حذف شد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
میلان در نهایت ناباوری حذف شد

مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با حذف ناباورانه میلان، پیروزی آرسنال و برتری بی‌ثمر تیم علی‌ قربانی به پایان رسید.

در مهمترین بازی از گروه ششم، تیم میلان در حالی که به تساوی برای صعود نیاز داشت در خانه المپیاکوس 3 بر یک شکست خورد. سیسه در دقیقه 60، زاپاتا (بازیکن حریف) در دقیقه 70 و فورتونیس در دقیقه 81 (از روی نقطه پنالتی) برای المپیاکوس و زاپاتا در دقیقه 72 برای میلان گلزنی کردند.

با این نتیجه، میلان و المپیاکوس در امتیاز و بازی رودررو مساوی شدند، اما المپیاکوس به خاطر تفاضل گل بهتر، میلان را حذف کرد. در دیگر بازی گروه، دودلانژ و بتیس به تساوی بدون گل رسیدند. در جدول، بتیس 12 و المپیاکوس 9 امتیازی صعود کردند.

 در گروه چهارم، دیناموزاگرب که صعودش قطعی شده بود در شبی که صادق محرمی، بازیکن ایرانی‌اش را در لیست خود نداشت، مقابل میهمانش، اندرلخت به تساوی بدون گل دست یافت. در این گروه، اسپارتاک ترناوا با حضور علی قربانی، دیگر بازیکن ایرانی از دقیقه 75، یک بر صفر میهمانش، فنرباغچه را برد اما با وجود این برتری، موفق به  صعود نشد. در  این گروه، دیناموزاگرب 14 و فنرباغچه هشت امتیازی جواز صعود را دریافت کردند.

براساس این گزارش، در گروه  پنجم، آرسنال با تنها گل لاکازت در دقیقه 16 یک بر صفر در خانه مقابل قره‌باغ به برتری رسید تا به سرگروهی از پیش قطعی شده‌اش، شکوه بیشتری ببخشد. در این گروه، اسپورتینگ لیسبون 3 بر صفر ورسکلا را برد و آرسنال 16 و اسپورتینگ 13 امتیازی صعود کردند.

این نتایج در حالی رقم خورد که  در گروه اول، لارناکا در خانه مقابل بایرلورکوزن 5 بر یک شکست خورد و لودوگورتس و زوریخ به تساوی یک - یک رسیدند. با ثبت این نتایج، لورکوزن 13 و زوریخ 10 امتیازی به دور بعد رسیدند.

پنجشنبه شب همچنین در گروه دوم، سالزبورگ در خانه سلتیک 2 بر یک پیروز شد و راسنبال و روزنبرگ به تساوی یک - یک رضایت دادند. در این گروه سالزبورگ با 18 و سلتیک با 9 امتیاز به دور بعد راه یافتند.

در گروه سوم نیز بوردو یک بر صفر در خانه کپنهاگن به پیروزی دست یافت و اسلاویا پراگ 2 بر صفر میهمانش، زنیت سن‌پترزبورگ را با شکست بدرقه کرد. در جدول گروه سوم، زنیت 11 و اسلاویا پراگ 10 امتیازی جواز صعود را گرفتند.

خواندن خبر در سایت منبع

خلاصه بازی المپیاکوس ۳ - آث میلان ۱

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها

المپیاکوس 3-1 میلان؛ یونانی‌ها، شیطان را در جهنمِ خود سوزانده و دفن کردند

طرفداریخبرگزاری طرفداری
المپیاکوس 3-1 میلان؛ یونانی‌ها، شیطان را در جهنمِ خود سوزانده و دفن کردند

طرفداری- از دور ششم رقابت های لیگ اروپا، دو تیم المپیاکوس و میلان به مصاف هم رفتند.مشخصات بازی

تورنمنت: لیگ اروپا

تاریخ: پنجشنبه ۲۲ آذر 1397 | 13 دسامبر 2018

استادیوم: جورجیوس کارایسکاکی

گلزنان: پاپا سیسه (60)، کریستین زاپاتا (69 گل به خودی، 71)، استاس فورتونیس 81 پنالتی)ترکیب ابتدایی 

المپیاکوس 3-1 میلان؛ یونانی‌ها، شیطان را در جهنمِ خود سوزانده و دفن کردند - 5

گزارش بازی

بازی آغاز شد و در همین دقیقه یک المپیاکوس می توانست به گل برسد که رینا خروجی به موقع از دروازه داشت. شوت هاکان چالهان اوعلو در دستان خوزه سا آرام می گیرد. هاکان چالهان اوعلو کارت زرد دریافت می کند. هیگواین روی پاس کوترونه با خوزه سا تک به تک می شود که با واکنش مناسب دروازه بان پرتغالی همراه می شود. ضربه باکایوکو بازهم با واکنش خوزه سا به بیرون رفت. المپیاکوس بر روی ضربه کرنر در آستانه فروپاشی دروازه میلان بود که نتوانستند ضربه آخر را با دقت بزنند.

جو ورزشگاه سنگین است و این بر بازی میلانی ها تاثیر گذاشته است. ضربه کاشته فورتونیس را رینا راهی کرنر کرد. تا اینجای کار قدرت هیچ تیمی بر دیگری نچربیده است. سیسه مانع ضد حمله میلان می شود که با کارت زرد رو به رو شد.

در ابتدای نیمه دوم میلان شانس آورد که گلی دریافت نکرد و توپ از کنار دروازه به بیرون رفت. این بار هم بخت با یونانی ها یار بود که شوت کسیه با اختلاف کم به بیرون رفت. هاکان چالهان اوعلو بازی افتضاح خود را با از دست دادن یک تک به تک تکمیل کرد. بازی خشن دنبال می شود. هواداران هم در جو دادن به بازی بی تاثیر نیستند و سعی دارند با ایجاد فشار روی داور، باعث تغییر سوت او شوند. گل برای المپیاکوس! حال آن ها به یک گل نیاز دارند. شوت گونزالو هیگواین را می توان فقط خوش شانسی محض المپیاکوس عنوان کرد! دومین گل برای المپیاکوس! حال میلان حذف شده محسوب می شود. چند دقیقه بعد میلان گل خورده را جبران کرد. لحظات احساسی برای زاپاتا که اشک از چشمانش جاری شده است.

لاکسالت آماده ورود به زمین می شود.  پنالتی برای المپیاکوس! عجب بازی پرتنشی! گل برای المپیاکوس! حال یونانی ها به مرحله بعد صعود کرده اند! رودریگز جای خود را به هالیلوویچ داد. در پایان میلان نتوانست گلی به ثمر برساند تا از دور رقابت ها کنار رود.شرح گل ها

المپیاکوس 1-0 میلان | پاپا سیسه: بالاخره جوی که هواداران ایجاد کرده بودند جواب داد و المپیاکوس روی یک ضربه کرنر به گل رسید.

المپیاکوس 2-0 میلان | کریستین زاپاتا (گل به خودی): شوت کورتیس به زاپاتا می خورد تا کمانه کرده و از روی رینا وارد دروازه شود.

المپیاکوس 2-1 میلان | کریستین زاپاتا: از روی ضربه کرنر، زاپاتایی که گل به خودی زده بود، در صحنه ای مشکوک، توپ را وارد دروازه کرد که تکنولوژی خط دروازه، این گل را تایید کرد.

المپیاکوس 3-1 میلان | کاستاس فورتونیس: یونانی ها به آنچه می خواستند رسیدند. فورتونیس بر روی ضربه پنالتی، تیمش را 3-1 پیش انداخت.خلاصه بازی

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ گادوین منشا مهاجم سابق پرسپولیس که به تازگی استقلالی شده و لباس آبی‌های تهران را به تن می‌کند در مصاحبه‌ای از این گفته که به پرسپولیس بیشتر از استقلال توجه می‌شود. منشا در مصاحبه قابل توجهی گفته: واقعا امکانات پرسپولیس خیلی بیشتر از استقلال بود و برای من سوال است که چرا به پرسپولیس می‌رسند اما به استقلال نمی‌رسند؟ به هر حال استقلال هم تیم بزرگ و پر طرفداری است و من فکر می‌کردم امکانات این تیم هم زیاد باشد اما متاسفانه ما حتی یک زمین تمرین خوب اختصاصی در اختیار نداریم. قطعا اگر امکانات و رسیدگی به استقلال هم مثل پرسپولیس باشد، شرایط این تیم خیلی بهتر از این هم خواهد شد.
ایلناایلنا6 ساعت قبل
داور بین‌المللی فوتبال ایران روز عجیبی را در ورزشگاه امام رضا تجربه کرد. به گزارش ایلنا، تیم‌های پدیده شهر خودرو و سپیدرود رشت در مشهد رودروی یکدیگر قرار گرفتند که این مسابقه با برتری پدیده شهر خودرو به پایان رسید. اتفاق جالب توجه این مسابقه اما به تیم داوری آن بر می‌گشت جایی که علیرضا فغانی داور پرآوازه و بین‌المللی کشورمان به عنوان یکی از داور‌های پشت دروازه فعالیت کرد و یکی از عجیب‌ترین روزهای خود را پشت سر گذاشت. فغانی که در کارنامه پربار خود سابقه قضاوت در فینال المپیک، فینال جام ملت‌های آسیا، فینال جام باشگاه‌های جهان و رده بندی جام جهانی دیده می‌شود در این مسابقه به عنوان یکی از داوران اضافه، علی صفایی داور وسط این مسابقه را در امر قضاوت یاری کرد که این موضوع در نوع خود جالب توجه بود.
خبر ورزشیخبر ورزشی8 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز (جمعه) تیمش از ناحیه پا دچار مصدومیت شد و به همین دلیل نمی‌تواند سرخپوشان را در سفر به مسجدسلیمان در هفته نوزدهم همراهی کند. با مصدومیت خلیل‌زاده و با توجه به غیبت سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا یا احمد نوراللهی زوج محمد نادری در قلب دفاع پرسپولیسی‌ها را تشکیل خواهند داد تا به این ترتیب شاهد ترکیب جدیدی از تیم برانکو در دیدار با نفت باشیم. تیم پرسپولیس از ساعت ۱۶ فردا (شنبه) در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.
ایلناایلنا6 ساعت قبل
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی با استقلال خوزستان حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک مقابل استقلال خوزستان، گفت: نمی‌خواهم در مورد این بازی زشت صحبت کنم. برای استقلال خوزستان، کادرفنی و هواداران آنها احترام قائل هستم. می‌دانم با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند اما اتفاقی که امروز رخ داد اشتباه استقلال خوزستان نبود. سرجیو در ادامه اعلام کرد قصد ندارد بیشتر صحبت کند چرا که در صورت اینکه حرف بزند ممکن است جریمه شود به همین خاطر او نشست خبری را ترک کرد.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ساعت قبل
مدیر برنامه‌های بشار رسن، درباره روند مذاکرات بشار رسن با مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد گفت: با وجود اینکه امروز جمعه بود ما مذاکرات خوبی را با آقای ایرج عرب انجام دادیم و در خصوص بحث تمدید قرارداد رسن با یکدیگر صحبت کردیم. وی ادامه داد: روند مذاکرات برای تمدید قرارداد رسن با پرسپولیس مثبت بود و پیشرفت خوبی در مذاکرات به دست آمد.

اخبار بیشتر