1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

هفته پانزدهم لیگ برتر/ یک پایان زیبا برای پرسپولیس

داور پرسپولیس - پارس جم به سیم آخر زد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
داور پرسپولیس - پارس جم به سیم آخر زد

رضا کرمانشاهی، داور بازی پرسپولیس و پارس جنوبی در مصاحبه‌ای تند و تیز به انتقادات داوری پاسخ داد و گفت: ما هر بازی ۷۰۰ هزار تومان می‌گیریم. باید جواب همه را بدهیم. مگر ما از زیر بوته عمل آمدیم که فحش بخوریم؟ در طول ۹۰ دقیقه، ما فقط یک دقیقه تاثیرگذار هستیم. چرا باید به خاطر آن یک دقیقه این همه جوابگو باشیم؟

او در واکنش به این که استقلال و پرسپولیس از داوری‌ها معترض هستند، تاکید کرد: کاری به بحث استقلال و پرسپولیس ندارم. یک نفر جرات ندارد درباره بازیکن و مربی بگوید. از صبح تا بعد از بازی درباره داور می‌نویسند. مگر چقدر پول می‌گیریم که ما را می‌زنند؟

این داور فوتبال در پاسخ به این سوال که اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اشتباهات داوری را قبول کرده و بیانیه داده است، گفت: من کاری به بیانیه اصفهانیان ندارم. اشتباهات وجود دارد. به ما چه دادند که این همه انتظار دارند؟ چه امکاناتی دادند؟ چه کار کنیم؟

وی همچنین در واکنش به این که چرا یک بار برای همیشه جلوی انتقادات نمی‌ایستند و حتی اعتصاب نمی‌کنند، اظهار کرد: ما گناه داریم. ما آدم هستیم. ما هم خانواده داریم. هر انگی را به ما می‌زنند. می‌گویند فلان داور با فلانی بسته است. همه فشارها روی دوش ماست. چرا درباره بازیکن‌ها که این قدر توپ خراب می‌کنند، مطلب نمی‌نویسند؟

کرمانشاهی ادامه داد: اشتباهات داوری هست اما به ما چه دادند؟ در سال یک کلاس می‌گذارند و هر بازی هم ۷۰۰ هزار تومان می‌دهند.

خواندن خبر در سایت منبع

مشاور باشگاه پرسپولیس: جام‌ها و قهرمانی نشان‌دهنده موفقیت است نه مصاحبه‌کردن‌ها

تسنیمخبرگزاری تسنیم
مشاور باشگاه پرسپولیس: جام‌ها و قهرمانی نشان‌دهنده موفقیت است نه مصاحبه‌کردن‌ها

- اخبار ورزشی -

حسین خبیری مشاور باشگاه پرسپولیس درباره برتری 3 بر یک پرسپولیس برابر پارس جنوبی جم به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: خداراشکر با وجود تمام سختی‌ها و محرومیت‌هایی که داشتیم نیم‌فصل اول را با شرایط خوبی تمام کردیم. باید دست تک‌تک بجچه‌ها را بوسید. امروز دیدید 50 درصد تیم متشکل از تیم امید و بازیکنانی بود که زیر 23 سال سن داشتند.  این افتخاری برای پرسپولیس است که مربی باشخصیتی مثل برانکو دارد که می‌تواند با محرومیت و محدودیت موفقیت تیمی به دست بیاورد. در عین حال نباید از غیرت و تعصب بچه‌های تیم به راحتی گذشت، همه دیدیم که بازیکنان با چه سختی تمام وجودشان را برای پرسپولیس گذاشتند.

وی ادامه داد: در نیم‌فصل دوم با قدرت شروع می‌کنیم و تمام هدفمان این است که در قهرمانی هت‌تریک کنیم و سومین قهرمانی پیاپی را به دست آوریم. این پرسپولیس تا ابد در یادها می‌ماند.

مشاور باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه هرکس به خودش اجازه بدهد در مورد تیم دیگری صحبت کند درست نیست. فوتبال یک رقابت دوستانه است که همه باید لذت ببرند و در کنار رقابت نباید رفاقت‌ در فوتبال از بین برود.  نباید به خودمان اجازه دهیم در مورد تیم دیگری صحبت کنیم و البته قانون هم به ما این اجازه را نمی‌دهد. اگر این روند ادامه داشته باشد حتما از مراجع قانونی فوتبال می‌خواهیم که رسیدگی کنند. تیمی هستیم که بیشترین ضرر را از برنامه‌ریزی و فشردگی بازی‌ها و اشتباهات داوری متضرر شدیم.

خبیری درباره عملکرد برانکو عنوان کرد:  برانکو  شخصیت و جسارت و  کارنامه فوق‌العاده‌ای دارد. جام‌ها و قهرمانی‌ها نشان‌دهنده موفقیت مربی است نه مصاحبه کردن‌ها. کارنامه برانکو مشخص است و ما خوشحالیم که از وجود چنین مربی بزرگی بهره می‌بریم. به اذعان همه پیشکسوتان فوتبال و بزرگان پرسپولیس عملکرد برانکو در این 3 سال طوری بوده که غرور و افتخار را به پرسپولیس برگردانده و امیدوارم موفقیت او همچنان ادامه داشته باشد.برانکو ایوانکوویچ: حسادت برخی به پرسپولیس را حس می‌کنم

خواندن خبر در سایت منبع

پس از برد مقابل پارس جنوبی، با تصمیم برانکو تمرینات پرسپولیس برای یک روز تعطیل شد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
پس از برد مقابل پارس جنوبی، با تصمیم برانکو تمرینات پرسپولیس برای یک روز تعطیل شد

طرفداری- در هفته پانزدهم لیگ برتر تیم پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم موفق شد با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی برسد. پس از این دیدار با تصمیم برانکو ایوانکوویچ تمرینات پرسپولیس برای یک روز تعطیل شد.

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز (جمعه) موفق شد با شکست 3 بر یک پارس جنوبی جم، به رتبه دوم جدول لیگ برتر صعود کند.

به نقل از تسنیم، پس از این پیروزی، تمرین شاگردان برانکو ایوانکوویچ به مدت یک روز تعطیل شد و سرخپوشان تمرینات خود را از ساعت 11 روز یکشنبه، در ورزشگاه شهید کاظمی از سر می‌گیرند.

بعد از برگزاری دیدارهای هفته پانزدهم، لیگ برتر به خاطر برگزاری جام ملت‌های آسیا به مدت 50 روز تعطیل خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

دیدار تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی جم

ایسناخبرگزاری ایسنا
دیدار تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی جم

واکنش برانکو به شجاع خواندن برخی مربیان توسط کی روش: حسادت برخی‌ها را یک مقدار به خاطر پرسپولیس حس می‌کنم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
واکنش برانکو به شجاع خواندن برخی مربیان توسط کی روش: حسادت برخی‌ها را یک مقدار به خاطر پرسپولیس حس می‌کنم

طرفداری- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال، صبح امروز پستی را در فضای مجازی منتشر کرد و برخی مربیان را شجاع خواند. خبرنگاران در خصوص این موضوع از برانکو سوال کردند.

حسادت برخی به پرسپولیس را حس می‌کنم اما حمله یا هجمه را نه!برانکو در خصوص اینکه کسانی که هجمه‌هایی علیه شما ایجاد کرده‌اند، از سوی سرمربی تیم ملی لقب مربیان شجاع را گرفته‌اند، گفت:

من که حس نکردم کسی به من حمله یا هجمه‌ای ایجاد کرده باشد. در خیابان راحت راه می‌روم و کسی به من حمله نکرده است. شاید حسادت برخی‌ها را یک مقدار به خاطر پرسپولیس حس کنم که این مسئله ورزشی است، اما اینکه بگویید هجمه ایجاد شده است را نمی‌فهمم. تا آنجایی که می‌دانید، به کسی حمله نمی‌کنم. همه در یک قالب یک شغل همکاریم و با کار سخت درگیر هستیم. من به کار همه همکارانم احترام می‌گذارم، اما در کنفرانس خبری و جای دیگر به کسی حمله نکرده‌ام.

خواندن خبر در سایت منبع

نوراللهی: غُر نزدیم و به عشق هواداران فقط جنگیدیم، بقیه هم بهتر است بجنگند؛ در دو سال اخیر پرسپولیس بیشترین ضربه را از داوری خورد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
نوراللهی: غُر نزدیم و به عشق هواداران فقط جنگیدیم، بقیه هم بهتر است بجنگند؛ در دو سال اخیر پرسپولیس بیشترین ضربه را از داوری خورد

طرفداری- احمد نوراللهی پس از دیدار پرسپولیس-پارس جنوبی درباره صحبت‌های مربیان و بازیکنان سایر تیم‌ها در مورد داوری اینکه قضاوت داوران به سود پرسپولیس بوده است،‌ گفت:‌

یکسری تیم‌ها از داوری صحبت می‌کنند، اما در یک یا دو سال اخیر بیشتر ضربه را پرسپولیس از داوری خورده است. داور هم مثل همه می‌تواند اشتباه کند و این حرف درستی نیست که بگویند داوری‌ها به سود ماست. تیم ما حتی با بازیکنان جوانش هم می‌جنگد. دو پنجره‌مان بسته بود و نتوانستیم بازیکن جدید بگیریم اما غُر نزدیم و به عشق هواداران فقط جنگیدیم. 

به گزارش تسنیم،‌ وی افزود:

در نیم‌فصل دوم هم وضعیت همین است و اگر بازیکنی چنین صحبتی می‌کند اشتباه است. آن ها هم بجنگند بهتر از این حرف‌ها است. یاد گرفتیم تلاش کنیم و اگر هم تیمی می‌خواهد قهرمان شود بهتر است تلاش کند و بجنگند. کادرفنی در این مدت زحمت زیادی کشیده و با این وضعیت به فینال آسیا رسیده‌ایم. این نتیجه تلاش بازیکنان و کادرفنی و هواداران است.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص صحبت‌های مهدی رحمتی علیه پرسپولیس گفت:

حاضریم شفاف‌سازی کنند و بگویند هر بازیکنی چقدر پول گرفته است. تا الان فقط 15 درصد از قراردادمان را گرفته‌ایم اما تیم‌های دیگر بازیکنان زیادی در نیم‌فصل جذب کردند و هزینه‌های فراوانی انجام دادند. با این وضعیت دیده‌اید ما غر بزنیم و حرفی بزنیم؟ همانطور که گفتم ما فقط جنگیدیم و اگر امسال قهرمان شویم،‌ برای ما خیلی شیرین خواهد بود. با تمام حرف‌هایی که می‌زنند تیم ما در چند سال اخیر فوق‌العاده بوده و جام‌های زیادی به دست آورده است و فکر می‌کنم دیگر حرفی نمانده که بزنیم. همانطور که گفتم حاضریم شفاف‌سازی کنیم. تیم‌های دیگر در نقل‌و انتقالات بازیکن گرفتند اما پرسپولیس نه،‌ فقط تلاش کردیم و غر نزدیم.

نوراللهی در خصوص تغییر مدیریت باشگاه پرسپولیس و آمدن ایرج عرب به عنوان سرپرست این باشگاه،‌ عنوان کرد:

آقای گرشاسبی زحمات خود را کشید و امیدوارم مشکلات برطرف شود. باید به این تیم کمک شود و به این بازیکنان نگاه کنند. من یک سوال دارم،‌ پرسپولیس بهتر از این می‌توانست نتیجه بگیرد؟ فقط اگر کمی بیشتر زحمت می‌کشیدیم می‌توانستیم قهرمان آسیا شویم. در هر صورت مشکلات زیادی بود و خدا را شکر توانستیم دل مردم را شاد کنیم و امیدواریم مدیریت جدید مشکلات را برطرف و به تیم کمک کند.

وی درباره شایعاتی که مبنی بر بازگشت مهدی طارمی به این تیم شنیده می‌شود یادآور شد:

تصمیم‌گیری در این خصوص بر عهده مدیریت و کادرفنی باشگاه است. هر بازیکن جدیدی هم بیاید، همه با آغوش باز از او پذیرایی می‌کنیم. مهدی هم بازیکن ما بوده و زحمت کشیده است. امیدوارم نیم‌فصل دوم نتیجه خوبی بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبر ورزشیخبر ورزشی5 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، حمایت‌ها از وریا غفوری که بعد از بازی با تراکتورسازی تبریز حرف‌هایی به زبان آورده بود و از سوی دیگر، از طریق استوری اینستاگرامش، نسبت به اظهارات برخی چهره‌های سیاسی اعتراض کرده بود، به کمپ پرسپولیس نیز کشید. شجاع خلیل زاده و حسین ماهینی با انتشار تصاویری از وریا غفوری به حمایت از این چهره استقلالی پرداختند.
خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل
تصویر تلویزیونی نشان می‌داد او روی نیمکت درد زیادی را تحمل می‌کند و احتمالا مصدومیت او جدی است. طبق اخبار دریافتی حسینی از ناحیه همسترینگ آسیب دیده و دچار کشیدگی عضله شده است. او دوشنبه شب MRI داد و نتیجه آن روز بعد مشخص می‌شود. به این ترتیب او بازی بعدی پرسپولیس که شنبه مقابل نفت مسجد سلیمان خواهد بود را به احتمال خیلی زیاد از دست می‌دهد و تلاش خواهد شد تا به بازی با صنعت نفت آبادان که پنج شنبه نهم اسفند در تهران برگزار می‌شود برسد. با این وجود باید منتظر ماند تا نتیجه MRI مشخص شده و پس از مشخص شدن میزان دقیق مصدومیت دوران نقاهت او اعلام شود.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
سرمربی فرانسوی در رادار باشگاه چلسی برای تصدی نیمکت این تیم قرار دارد. به گزارش ایلنا، رومن آبراموویچ از عملکرد مائوریتسیو ساری در تیم چلسی رضایت ندارد و احتمالا در پایان فصل او را از سمت سرمربیگری چلسی برکنار کند. مالک متمول و روس چلسی مذاکراتی را با زیدان سرمربی سابق رئال مادرید داشته و گویا به توافقات اولیه نیز رسیده است. زیدان در مذاکره با آبراموویچ خواستار تمدید قرارداد ادن هازارد و بودجه ۲۰۰ میلیون پوندی برای خرید بازیکن شده است که باید ببینیم آیا مالک روس می‌تواند از پس این دو شرط بر بیاید یا خیر. نشریه سان انگلیس ترکیب احتمالی چلسی پس از پیوستن زیدان به این تیم را منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می‌کنید:
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل1 نظر
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس با پیروزی در ضربات پنالتی به نیمه نهایی جام حذفی راه پیدا کرد. اما جنجال بزرگ این بازی به جز مصدومیت شدید سید جلال حسینی، خوشحالی بعد از گل بهنام برزای بود. او مثل فرهاد مجیدی خوشحالی کرد و هواداران پرسپولیس هم از رفتار‌های او خشمگین شدند. پس از آن که مهرداد میناوند هم به خوشحالی بعد از گل او واکنش نشان داد، مهاجم پدیده تصمیم گرفت به حرف‌های او هم واکنش نشان دهد. او با انتشار یک استوری که البته خیلی هم سریع حذف شد، واکنش تندی به حرف‌های میناوند داشت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم استقلال در شرایطی فردا به مصاف پارس جنوبی جم می‌رود که در روز‌های اخیر آبستن حوادث زیادی بوده است. باید به برخی اختلافات درونی در باشگاه استقلال هم اشاره کرد که فضای این تیم را ملتهب کرده است. در این بین، فرهاد مجیدی مربی محبوب استقلال سکوت کرده و هیچ واکنشی نشان نداده است. مجیدی که قطعا محبوب‌ترین استقلالی است، نه تنها سکوت کرده، بلکه حتی در صحفه شخصی‌اش هم با هواداران صحبت نکرده است. باید دید سکوت مجیدی تا چه زمانی ادامه‌دار خواهد بود.

اخبار بیشتر