1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

هفته پانزدهم لیگ برتر/ یک پایان زیبا برای پرسپولیس

داور پرسپولیس - پارس جم به سیم آخر زد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
داور پرسپولیس - پارس جم به سیم آخر زد
داور بازی پرسپولیس و پارس جنوبی به انتقاد از هجمه موجود علیه داوران پرداخت.

رضا کرمانشاهی، داور بازی پرسپولیس و پارس جنوبی در مصاحبه‌ای تند و تیز به انتقادات داوری پاسخ داد و گفت: ما هر بازی ۷۰۰ هزار تومان می‌گیریم. باید جواب همه را بدهیم. مگر ما از زیر بوته عمل آمدیم که فحش بخوریم؟ در طول ۹۰ دقیقه، ما فقط یک دقیقه تاثیرگذار هستیم. چرا باید به خاطر آن یک دقیقه این همه جوابگو باشیم؟

او در واکنش به این که استقلال و پرسپولیس از داوری‌ها معترض هستند، تاکید کرد: کاری به بحث استقلال و پرسپولیس ندارم. یک نفر جرات ندارد درباره بازیکن و مربی بگوید. از صبح تا بعد از بازی درباره داور می‌نویسند. مگر چقدر پول می‌گیریم که ما را می‌زنند؟

این داور فوتبال در پاسخ به این سوال که اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اشتباهات داوری را قبول کرده و بیانیه داده است، گفت: من کاری به بیانیه اصفهانیان ندارم. اشتباهات وجود دارد. به ما چه دادند که این همه انتظار دارند؟ چه امکاناتی دادند؟ چه کار کنیم؟

وی همچنین در واکنش به این که چرا یک بار برای همیشه جلوی انتقادات نمی‌ایستند و حتی اعتصاب نمی‌کنند، اظهار کرد: ما گناه داریم. ما آدم هستیم. ما هم خانواده داریم. هر انگی را به ما می‌زنند. می‌گویند فلان داور با فلانی بسته است. همه فشارها روی دوش ماست. چرا درباره بازیکن‌ها که این قدر توپ خراب می‌کنند، مطلب نمی‌نویسند؟

کرمانشاهی ادامه داد: اشتباهات داوری هست اما به ما چه دادند؟ در سال یک کلاس می‌گذارند و هر بازی هم ۷۰۰ هزار تومان می‌دهند.

خواندن خبر در سایت منبع

مشاور باشگاه پرسپولیس: جام‌ها و قهرمانی نشان‌دهنده موفقیت است نه مصاحبه‌کردن‌ها

تسنیمخبرگزاری تسنیم
مشاور باشگاه پرسپولیس: جام‌ها و قهرمانی نشان‌دهنده موفقیت است نه مصاحبه‌کردن‌ها
مشاور باشگاه پرسپولیس گفت: جام‌ها و قهرمانی‌ها نشان‌دهنده موفقیت مربی است نه مصاحبه کردن‌ها.

- اخبار ورزشی -

حسین خبیری مشاور باشگاه پرسپولیس درباره برتری 3 بر یک پرسپولیس برابر پارس جنوبی جم به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: خداراشکر با وجود تمام سختی‌ها و محرومیت‌هایی که داشتیم نیم‌فصل اول را با شرایط خوبی تمام کردیم. باید دست تک‌تک بجچه‌ها را بوسید. امروز دیدید 50 درصد تیم متشکل از تیم امید و بازیکنانی بود که زیر 23 سال سن داشتند.  این افتخاری برای پرسپولیس است که مربی باشخصیتی مثل برانکو دارد که می‌تواند با محرومیت و محدودیت موفقیت تیمی به دست بیاورد. در عین حال نباید از غیرت و تعصب بچه‌های تیم به راحتی گذشت، همه دیدیم که بازیکنان با چه سختی تمام وجودشان را برای پرسپولیس گذاشتند.

وی ادامه داد: در نیم‌فصل دوم با قدرت شروع می‌کنیم و تمام هدفمان این است که در قهرمانی هت‌تریک کنیم و سومین قهرمانی پیاپی را به دست آوریم. این پرسپولیس تا ابد در یادها می‌ماند.

مشاور باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه هرکس به خودش اجازه بدهد در مورد تیم دیگری صحبت کند درست نیست. فوتبال یک رقابت دوستانه است که همه باید لذت ببرند و در کنار رقابت نباید رفاقت‌ در فوتبال از بین برود.  نباید به خودمان اجازه دهیم در مورد تیم دیگری صحبت کنیم و البته قانون هم به ما این اجازه را نمی‌دهد. اگر این روند ادامه داشته باشد حتما از مراجع قانونی فوتبال می‌خواهیم که رسیدگی کنند. تیمی هستیم که بیشترین ضرر را از برنامه‌ریزی و فشردگی بازی‌ها و اشتباهات داوری متضرر شدیم.

خبیری درباره عملکرد برانکو عنوان کرد:  برانکو  شخصیت و جسارت و  کارنامه فوق‌العاده‌ای دارد. جام‌ها و قهرمانی‌ها نشان‌دهنده موفقیت مربی است نه مصاحبه کردن‌ها. کارنامه برانکو مشخص است و ما خوشحالیم که از وجود چنین مربی بزرگی بهره می‌بریم. به اذعان همه پیشکسوتان فوتبال و بزرگان پرسپولیس عملکرد برانکو در این 3 سال طوری بوده که غرور و افتخار را به پرسپولیس برگردانده و امیدوارم موفقیت او همچنان ادامه داشته باشد.برانکو ایوانکوویچ: حسادت برخی به پرسپولیس را حس می‌کنم

خواندن خبر در سایت منبع

پس از برد مقابل پارس جنوبی، با تصمیم برانکو تمرینات پرسپولیس برای یک روز تعطیل شد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
پس از برد مقابل پارس جنوبی، با تصمیم برانکو تمرینات پرسپولیس برای یک روز تعطیل شد
استراحت سرمربی کروات به شاگردان!

طرفداری- در هفته پانزدهم لیگ برتر تیم پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم موفق شد با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی برسد. پس از این دیدار با تصمیم برانکو ایوانکوویچ تمرینات پرسپولیس برای یک روز تعطیل شد.

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز (جمعه) موفق شد با شکست 3 بر یک پارس جنوبی جم، به رتبه دوم جدول لیگ برتر صعود کند.

به نقل از تسنیم، پس از این پیروزی، تمرین شاگردان برانکو ایوانکوویچ به مدت یک روز تعطیل شد و سرخپوشان تمرینات خود را از ساعت 11 روز یکشنبه، در ورزشگاه شهید کاظمی از سر می‌گیرند.

بعد از برگزاری دیدارهای هفته پانزدهم، لیگ برتر به خاطر برگزاری جام ملت‌های آسیا به مدت 50 روز تعطیل خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

دیدار تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی جم

ایسناخبرگزاری ایسنا
دیدار تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی جم
از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، جمعه ۲۳ آذر، تیم‌های پرسپولیس و پارس جنوبی جم در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که در پایان ۴ بر ۱ پرسپولیس میهمان خود را شکست داد.

واکنش برانکو به شجاع خواندن برخی مربیان توسط کی روش: حسادت برخی‌ها را یک مقدار به خاطر پرسپولیس حس می‌کنم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
واکنش برانکو به شجاع خواندن برخی مربیان توسط کی روش: حسادت برخی‌ها را یک مقدار به خاطر پرسپولیس حس می‌کنم
سرمربی پرسپولیس، پاسخ سرمربی تیم ملی فوتبال را داد.

طرفداری- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال، صبح امروز پستی را در فضای مجازی منتشر کرد و برخی مربیان را شجاع خواند. خبرنگاران در خصوص این موضوع از برانکو سوال کردند.

حسادت برخی به پرسپولیس را حس می‌کنم اما حمله یا هجمه را نه!برانکو در خصوص اینکه کسانی که هجمه‌هایی علیه شما ایجاد کرده‌اند، از سوی سرمربی تیم ملی لقب مربیان شجاع را گرفته‌اند، گفت:

من که حس نکردم کسی به من حمله یا هجمه‌ای ایجاد کرده باشد. در خیابان راحت راه می‌روم و کسی به من حمله نکرده است. شاید حسادت برخی‌ها را یک مقدار به خاطر پرسپولیس حس کنم که این مسئله ورزشی است، اما اینکه بگویید هجمه ایجاد شده است را نمی‌فهمم. تا آنجایی که می‌دانید، به کسی حمله نمی‌کنم. همه در یک قالب یک شغل همکاریم و با کار سخت درگیر هستیم. من به کار همه همکارانم احترام می‌گذارم، اما در کنفرانس خبری و جای دیگر به کسی حمله نکرده‌ام.

خواندن خبر در سایت منبع

نوراللهی: غُر نزدیم و به عشق هواداران فقط جنگیدیم، بقیه هم بهتر است بجنگند؛ در دو سال اخیر پرسپولیس بیشترین ضربه را از داوری خورد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
نوراللهی: غُر نزدیم و به عشق هواداران فقط جنگیدیم، بقیه هم بهتر است بجنگند؛ در دو سال اخیر پرسپولیس بیشترین ضربه را از داوری خورد
هافبک پرسپولیس به هجمه ها علیه پرسپولیس واکنش نشان داد.

طرفداری- احمد نوراللهی پس از دیدار پرسپولیس-پارس جنوبی درباره صحبت‌های مربیان و بازیکنان سایر تیم‌ها در مورد داوری اینکه قضاوت داوران به سود پرسپولیس بوده است،‌ گفت:‌

یکسری تیم‌ها از داوری صحبت می‌کنند، اما در یک یا دو سال اخیر بیشتر ضربه را پرسپولیس از داوری خورده است. داور هم مثل همه می‌تواند اشتباه کند و این حرف درستی نیست که بگویند داوری‌ها به سود ماست. تیم ما حتی با بازیکنان جوانش هم می‌جنگد. دو پنجره‌مان بسته بود و نتوانستیم بازیکن جدید بگیریم اما غُر نزدیم و به عشق هواداران فقط جنگیدیم. 

به گزارش تسنیم،‌ وی افزود:

در نیم‌فصل دوم هم وضعیت همین است و اگر بازیکنی چنین صحبتی می‌کند اشتباه است. آن ها هم بجنگند بهتر از این حرف‌ها است. یاد گرفتیم تلاش کنیم و اگر هم تیمی می‌خواهد قهرمان شود بهتر است تلاش کند و بجنگند. کادرفنی در این مدت زحمت زیادی کشیده و با این وضعیت به فینال آسیا رسیده‌ایم. این نتیجه تلاش بازیکنان و کادرفنی و هواداران است.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص صحبت‌های مهدی رحمتی علیه پرسپولیس گفت:

حاضریم شفاف‌سازی کنند و بگویند هر بازیکنی چقدر پول گرفته است. تا الان فقط 15 درصد از قراردادمان را گرفته‌ایم اما تیم‌های دیگر بازیکنان زیادی در نیم‌فصل جذب کردند و هزینه‌های فراوانی انجام دادند. با این وضعیت دیده‌اید ما غر بزنیم و حرفی بزنیم؟ همانطور که گفتم ما فقط جنگیدیم و اگر امسال قهرمان شویم،‌ برای ما خیلی شیرین خواهد بود. با تمام حرف‌هایی که می‌زنند تیم ما در چند سال اخیر فوق‌العاده بوده و جام‌های زیادی به دست آورده است و فکر می‌کنم دیگر حرفی نمانده که بزنیم. همانطور که گفتم حاضریم شفاف‌سازی کنیم. تیم‌های دیگر در نقل‌و انتقالات بازیکن گرفتند اما پرسپولیس نه،‌ فقط تلاش کردیم و غر نزدیم.

نوراللهی در خصوص تغییر مدیریت باشگاه پرسپولیس و آمدن ایرج عرب به عنوان سرپرست این باشگاه،‌ عنوان کرد:

آقای گرشاسبی زحمات خود را کشید و امیدوارم مشکلات برطرف شود. باید به این تیم کمک شود و به این بازیکنان نگاه کنند. من یک سوال دارم،‌ پرسپولیس بهتر از این می‌توانست نتیجه بگیرد؟ فقط اگر کمی بیشتر زحمت می‌کشیدیم می‌توانستیم قهرمان آسیا شویم. در هر صورت مشکلات زیادی بود و خدا را شکر توانستیم دل مردم را شاد کنیم و امیدواریم مدیریت جدید مشکلات را برطرف و به تیم کمک کند.

وی درباره شایعاتی که مبنی بر بازگشت مهدی طارمی به این تیم شنیده می‌شود یادآور شد:

تصمیم‌گیری در این خصوص بر عهده مدیریت و کادرفنی باشگاه است. هر بازیکن جدیدی هم بیاید، همه با آغوش باز از او پذیرایی می‌کنیم. مهدی هم بازیکن ما بوده و زحمت کشیده است. امیدوارم نیم‌فصل دوم نتیجه خوبی بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین9 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱19 ساعت قبل
اختصاصی | برانکو ایوانکوویچ در نقل‌وانتقالات تابستانی به شدت به دنبال ستارۀ لژیونر فوتبال ایران است. سرمربی کروات سرخ‌پوشان در نظر دارد تا با جذب چند بازیکن در پست مدافع علاوه بر از بین بردن ضعف تیمش دیگر با کمبود بازیکن در این پست مواجه نشود. با توجه به بالا رفتن سن جلال حسینی و مصدومیت‌های پر تعداد این بازیکن و شجاع خلیل‌زاده حضور پورعلی گنجی در جمع سرخ‌پوشان کاملا ضروری می‌باشد. البته پرسپولیس در این راه با مشکل بزرگی مواجه است و آن‌هم باقی‌ماندن ۲سال از قرارداد ۳سالۀ پورعلی گنجی با العربی قطر است. پرسپولیس در فصل گذشته تا آستانۀ ثبت قرارداد با این بازیکن پیش رفت اما مصدومیت و سردرگمی این مدافع مانع از نهایی شدن قرارداد بین دو طرف شد.

هدف گیری برای کسب سهمیه

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ برای سومین فصل متوالی موفق شد پرسپولیس را به رتبه نخست فوتبال باشگاهی کشور برساند. موفقیت‌های متوالی سرمربی پرسپولیس باعث شد تا وی با وجود اینکه یکسال دیگر از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده است پیشنهادات مختلفی را از تیم‌های باشگاهی کرواسی، چین، ازبکستان و مصر دریافت کند. برانکو ایوانکوویچ به دلیل طلب حدود ۵۰۰ هزار یورویی خود از پرسپولیس می‌تواند قراردادش را به طور یکطرفه فسخ کند و به باشگاه‌هایی که خواهان او هستند نقل مکان کنند. با این حال سرمربی پرسپولیس در آخرین جلسه خود با دستیارانش به این نتیجه رسیده است فصل آینده را به طور قطعی در پرسپولیس بماند و این تیم را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا آماده کند. موضوعی که خیال هواداران پرسپولیس را برای ماندن برانکو راحت می‌کند تا این مربی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان که از ۲۵ اردیبهشت‌ با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی «منچستر» انگلیس آغاز شده بود امشب به پایان رسید. با این نشان نقره تیم ملی تکواندو همچون دوره گذشته رقابت‌های جهانی نتوانست صاحب مدال طلا شود. گوی در نیمه‌نهایی «جواد آچاب» تکواندوکار باسابقه بلژیکی را با نتیجه ۶ بر سه شکست داد و راهی مسابقه پایانی شد. تیم ملی تکواندو با هدایت فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربیان در این رویداد حضور پیدا کرد. به نفرات اول تا سوم رقابت‌های جهانی به ترتیب ۱۲۰، ۷۲ و ۴۳٫۲۰ امتیاز در رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.
وانانیوزوانانیوز11 ساعت قبل
محمد رشید مظاهری، امیر ارسلان مطهری و کریستین اوساگونا ستاره‌های این فصل تیم اصفهانی بودند که قرارداد شان به پایان رسیده، اما مسئولان ذوب درصدد تمدید قرارداد با آن‌ها هستند. مظاهری در چند سال گذشته یکی از مهره‌های تاثیرگذار ذوب آهن بوده و از این تیم به تیم ملی هم راه پیدا کرد و شنیده می‌شود مایل به تمدید قرارداد نیست تا به پرسپولیس بیاید. پس از پایان لیگ، قرارداد این بازیکن هم به پایان رسید و گفته می‌شود بازهم از استقلال پیشنهاد دارد، اما ذوبی‌ها درصدد تمدید قرارداد او هستند تا همچنان شاگرد منصوریان در نصف جهان باشد. مهاجم نیجریه‌ای جدید ذوب آهن با قراردادی ۶ ماهه در نیم فصل به این تیم پیوست، اما عملکرد فوق العاده‌ای داشت تا ستاره تیمش لقب بگیرد. گفتنی است، قرارداد علیرضا منصوریان نیز با ذوب آهن در پایان فصل به اتمام می‌رسد و قرار است قرارداد ۲ ساله این مربی به زودی امضا شود.

اخبار بیشتر