1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

هفته پانزدهم لیگ برتر/ یک پایان زیبا برای پرسپولیس

داور پرسپولیس - پارس جم به سیم آخر زد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
داور پرسپولیس - پارس جم به سیم آخر زد

رضا کرمانشاهی، داور بازی پرسپولیس و پارس جنوبی در مصاحبه‌ای تند و تیز به انتقادات داوری پاسخ داد و گفت: ما هر بازی ۷۰۰ هزار تومان می‌گیریم. باید جواب همه را بدهیم. مگر ما از زیر بوته عمل آمدیم که فحش بخوریم؟ در طول ۹۰ دقیقه، ما فقط یک دقیقه تاثیرگذار هستیم. چرا باید به خاطر آن یک دقیقه این همه جوابگو باشیم؟

او در واکنش به این که استقلال و پرسپولیس از داوری‌ها معترض هستند، تاکید کرد: کاری به بحث استقلال و پرسپولیس ندارم. یک نفر جرات ندارد درباره بازیکن و مربی بگوید. از صبح تا بعد از بازی درباره داور می‌نویسند. مگر چقدر پول می‌گیریم که ما را می‌زنند؟

این داور فوتبال در پاسخ به این سوال که اصفهانیان، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اشتباهات داوری را قبول کرده و بیانیه داده است، گفت: من کاری به بیانیه اصفهانیان ندارم. اشتباهات وجود دارد. به ما چه دادند که این همه انتظار دارند؟ چه امکاناتی دادند؟ چه کار کنیم؟

وی همچنین در واکنش به این که چرا یک بار برای همیشه جلوی انتقادات نمی‌ایستند و حتی اعتصاب نمی‌کنند، اظهار کرد: ما گناه داریم. ما آدم هستیم. ما هم خانواده داریم. هر انگی را به ما می‌زنند. می‌گویند فلان داور با فلانی بسته است. همه فشارها روی دوش ماست. چرا درباره بازیکن‌ها که این قدر توپ خراب می‌کنند، مطلب نمی‌نویسند؟

کرمانشاهی ادامه داد: اشتباهات داوری هست اما به ما چه دادند؟ در سال یک کلاس می‌گذارند و هر بازی هم ۷۰۰ هزار تومان می‌دهند.

خواندن خبر در سایت منبع

مشاور باشگاه پرسپولیس: جام‌ها و قهرمانی نشان‌دهنده موفقیت است نه مصاحبه‌کردن‌ها

تسنیمخبرگزاری تسنیم
مشاور باشگاه پرسپولیس: جام‌ها و قهرمانی نشان‌دهنده موفقیت است نه مصاحبه‌کردن‌ها

- اخبار ورزشی -

حسین خبیری مشاور باشگاه پرسپولیس درباره برتری 3 بر یک پرسپولیس برابر پارس جنوبی جم به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: خداراشکر با وجود تمام سختی‌ها و محرومیت‌هایی که داشتیم نیم‌فصل اول را با شرایط خوبی تمام کردیم. باید دست تک‌تک بجچه‌ها را بوسید. امروز دیدید 50 درصد تیم متشکل از تیم امید و بازیکنانی بود که زیر 23 سال سن داشتند.  این افتخاری برای پرسپولیس است که مربی باشخصیتی مثل برانکو دارد که می‌تواند با محرومیت و محدودیت موفقیت تیمی به دست بیاورد. در عین حال نباید از غیرت و تعصب بچه‌های تیم به راحتی گذشت، همه دیدیم که بازیکنان با چه سختی تمام وجودشان را برای پرسپولیس گذاشتند.

وی ادامه داد: در نیم‌فصل دوم با قدرت شروع می‌کنیم و تمام هدفمان این است که در قهرمانی هت‌تریک کنیم و سومین قهرمانی پیاپی را به دست آوریم. این پرسپولیس تا ابد در یادها می‌ماند.

مشاور باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه هرکس به خودش اجازه بدهد در مورد تیم دیگری صحبت کند درست نیست. فوتبال یک رقابت دوستانه است که همه باید لذت ببرند و در کنار رقابت نباید رفاقت‌ در فوتبال از بین برود.  نباید به خودمان اجازه دهیم در مورد تیم دیگری صحبت کنیم و البته قانون هم به ما این اجازه را نمی‌دهد. اگر این روند ادامه داشته باشد حتما از مراجع قانونی فوتبال می‌خواهیم که رسیدگی کنند. تیمی هستیم که بیشترین ضرر را از برنامه‌ریزی و فشردگی بازی‌ها و اشتباهات داوری متضرر شدیم.

خبیری درباره عملکرد برانکو عنوان کرد:  برانکو  شخصیت و جسارت و  کارنامه فوق‌العاده‌ای دارد. جام‌ها و قهرمانی‌ها نشان‌دهنده موفقیت مربی است نه مصاحبه کردن‌ها. کارنامه برانکو مشخص است و ما خوشحالیم که از وجود چنین مربی بزرگی بهره می‌بریم. به اذعان همه پیشکسوتان فوتبال و بزرگان پرسپولیس عملکرد برانکو در این 3 سال طوری بوده که غرور و افتخار را به پرسپولیس برگردانده و امیدوارم موفقیت او همچنان ادامه داشته باشد.برانکو ایوانکوویچ: حسادت برخی به پرسپولیس را حس می‌کنم

خواندن خبر در سایت منبع

پس از برد مقابل پارس جنوبی، با تصمیم برانکو تمرینات پرسپولیس برای یک روز تعطیل شد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
پس از برد مقابل پارس جنوبی، با تصمیم برانکو تمرینات پرسپولیس برای یک روز تعطیل شد

طرفداری- در هفته پانزدهم لیگ برتر تیم پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم موفق شد با نتیجه 3 بر 1 به پیروزی برسد. پس از این دیدار با تصمیم برانکو ایوانکوویچ تمرینات پرسپولیس برای یک روز تعطیل شد.

تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز (جمعه) موفق شد با شکست 3 بر یک پارس جنوبی جم، به رتبه دوم جدول لیگ برتر صعود کند.

به نقل از تسنیم، پس از این پیروزی، تمرین شاگردان برانکو ایوانکوویچ به مدت یک روز تعطیل شد و سرخپوشان تمرینات خود را از ساعت 11 روز یکشنبه، در ورزشگاه شهید کاظمی از سر می‌گیرند.

بعد از برگزاری دیدارهای هفته پانزدهم، لیگ برتر به خاطر برگزاری جام ملت‌های آسیا به مدت 50 روز تعطیل خواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش برانکو به شجاع خواندن برخی مربیان توسط کی روش: حسادت برخی‌ها را یک مقدار به خاطر پرسپولیس حس می‌کنم

طرفداریخبرگزاری طرفداری
واکنش برانکو به شجاع خواندن برخی مربیان توسط کی روش: حسادت برخی‌ها را یک مقدار به خاطر پرسپولیس حس می‌کنم

طرفداری- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال، صبح امروز پستی را در فضای مجازی منتشر کرد و برخی مربیان را شجاع خواند. خبرنگاران در خصوص این موضوع از برانکو سوال کردند.

حسادت برخی به پرسپولیس را حس می‌کنم اما حمله یا هجمه را نه!برانکو در خصوص اینکه کسانی که هجمه‌هایی علیه شما ایجاد کرده‌اند، از سوی سرمربی تیم ملی لقب مربیان شجاع را گرفته‌اند، گفت:

من که حس نکردم کسی به من حمله یا هجمه‌ای ایجاد کرده باشد. در خیابان راحت راه می‌روم و کسی به من حمله نکرده است. شاید حسادت برخی‌ها را یک مقدار به خاطر پرسپولیس حس کنم که این مسئله ورزشی است، اما اینکه بگویید هجمه ایجاد شده است را نمی‌فهمم. تا آنجایی که می‌دانید، به کسی حمله نمی‌کنم. همه در یک قالب یک شغل همکاریم و با کار سخت درگیر هستیم. من به کار همه همکارانم احترام می‌گذارم، اما در کنفرانس خبری و جای دیگر به کسی حمله نکرده‌ام.

خواندن خبر در سایت منبع

نوراللهی: غُر نزدیم و به عشق هواداران فقط جنگیدیم، بقیه هم بهتر است بجنگند؛ در دو سال اخیر پرسپولیس بیشترین ضربه را از داوری خورد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
نوراللهی: غُر نزدیم و به عشق هواداران فقط جنگیدیم، بقیه هم بهتر است بجنگند؛ در دو سال اخیر پرسپولیس بیشترین ضربه را از داوری خورد

طرفداری- احمد نوراللهی پس از دیدار پرسپولیس-پارس جنوبی درباره صحبت‌های مربیان و بازیکنان سایر تیم‌ها در مورد داوری اینکه قضاوت داوران به سود پرسپولیس بوده است،‌ گفت:‌

یکسری تیم‌ها از داوری صحبت می‌کنند، اما در یک یا دو سال اخیر بیشتر ضربه را پرسپولیس از داوری خورده است. داور هم مثل همه می‌تواند اشتباه کند و این حرف درستی نیست که بگویند داوری‌ها به سود ماست. تیم ما حتی با بازیکنان جوانش هم می‌جنگد. دو پنجره‌مان بسته بود و نتوانستیم بازیکن جدید بگیریم اما غُر نزدیم و به عشق هواداران فقط جنگیدیم. 

به گزارش تسنیم،‌ وی افزود:

در نیم‌فصل دوم هم وضعیت همین است و اگر بازیکنی چنین صحبتی می‌کند اشتباه است. آن ها هم بجنگند بهتر از این حرف‌ها است. یاد گرفتیم تلاش کنیم و اگر هم تیمی می‌خواهد قهرمان شود بهتر است تلاش کند و بجنگند. کادرفنی در این مدت زحمت زیادی کشیده و با این وضعیت به فینال آسیا رسیده‌ایم. این نتیجه تلاش بازیکنان و کادرفنی و هواداران است.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص صحبت‌های مهدی رحمتی علیه پرسپولیس گفت:

حاضریم شفاف‌سازی کنند و بگویند هر بازیکنی چقدر پول گرفته است. تا الان فقط 15 درصد از قراردادمان را گرفته‌ایم اما تیم‌های دیگر بازیکنان زیادی در نیم‌فصل جذب کردند و هزینه‌های فراوانی انجام دادند. با این وضعیت دیده‌اید ما غر بزنیم و حرفی بزنیم؟ همانطور که گفتم ما فقط جنگیدیم و اگر امسال قهرمان شویم،‌ برای ما خیلی شیرین خواهد بود. با تمام حرف‌هایی که می‌زنند تیم ما در چند سال اخیر فوق‌العاده بوده و جام‌های زیادی به دست آورده است و فکر می‌کنم دیگر حرفی نمانده که بزنیم. همانطور که گفتم حاضریم شفاف‌سازی کنیم. تیم‌های دیگر در نقل‌و انتقالات بازیکن گرفتند اما پرسپولیس نه،‌ فقط تلاش کردیم و غر نزدیم.

نوراللهی در خصوص تغییر مدیریت باشگاه پرسپولیس و آمدن ایرج عرب به عنوان سرپرست این باشگاه،‌ عنوان کرد:

آقای گرشاسبی زحمات خود را کشید و امیدوارم مشکلات برطرف شود. باید به این تیم کمک شود و به این بازیکنان نگاه کنند. من یک سوال دارم،‌ پرسپولیس بهتر از این می‌توانست نتیجه بگیرد؟ فقط اگر کمی بیشتر زحمت می‌کشیدیم می‌توانستیم قهرمان آسیا شویم. در هر صورت مشکلات زیادی بود و خدا را شکر توانستیم دل مردم را شاد کنیم و امیدواریم مدیریت جدید مشکلات را برطرف و به تیم کمک کند.

وی درباره شایعاتی که مبنی بر بازگشت مهدی طارمی به این تیم شنیده می‌شود یادآور شد:

تصمیم‌گیری در این خصوص بر عهده مدیریت و کادرفنی باشگاه است. هر بازیکن جدیدی هم بیاید، همه با آغوش باز از او پذیرایی می‌کنیم. مهدی هم بازیکن ما بوده و زحمت کشیده است. امیدوارم نیم‌فصل دوم نتیجه خوبی بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳8 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، بخش بین المللی نشریه مادریدی تعداد از بازیکنان بزرگ بسیاری از کشورهای فوتبال جهان را انتخاب کرده و از کاربران خود خواسته در این نطرسنجی شرکت کرده و بهترین بازیکن هر کشور را برگزینند که نام ایران نیز در بین کشورهای مطرح شده به چشم می‌خورد. علی دایی، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا که هر سه سابقه بازی کردن در بوندسلیگا را در کارنامه دارند، سه نامزد منتخب از سوی مارکا برای کسب عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران هستند که تا این لحظه علی کریمی با کسب اکثریت آرا، رتبه اول را به خود اختصاص داده است. حالب اینجاست اگرچه بازیکنانی مانند جواد نکونام و مسعود شجاعی سابقه بازی کردن طولانی مدت در لالیگا را در کارنامه دارند، اما نشریه مارکا نام این دو بازیکن را در بین نامزدهای ایرانی قرار نداده است. از برخی کشورهای صاحب فوتبال مانند برزیل، آلمان، ایتالیا و اسپانیا حتی تا شش نامزد نیز برای انتخاب بهترین بازیکن تاریخ در این نظرسنجی حضور دارند اما به عنوان مثال پرتغال تنها با دو نماینده یعنی اوزه بیو و کریستیانو رونالدو در این بخش شرکت می‌کند. شما نیز می‌توانید برای شرکت در نظرسنجی مارکا و انتخاب بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران و البته دیگر کشورها، به این سایت مراجعه کرده و رای خود را به اشتراک بگذارید.
صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ تیم‌های بسکتبال پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران که از صعود به فینال لیگ برتر باز مانده بودند، از فدراسیون بسکتبال درخواست کردند که به جای برگزاری بازی رده بندی، هر دو تیم را سوم اعلام کنند. فدراسیون بسکتبال امروز بعد از بررسی درخواست دو طرف با این موضوع موافقت کرد و تیم‌های پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران در اقدامی بی سابقه به طور مشترک سوم شدند. تیم‌های شهرداری گرگان و نفت آبادان هم از جمعه ششم اردیبهشت در فینال لیگ برتر به مصاف هم می‌روند.
صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
قاسم پور و کریمی قهرمانان اوزان ۸۶ و ۹۲ کیلوگرمقاسم پور و کریمی قهرمانان اوزان ۸۶ و ۹۲ کیلوگرمبه گزارش خبرگزاری صدا وسیما، کامران قاسم پور نماینده کشورمان در فینال وزن ۸۶ کیلو گرم، گاد گیف قرقیزستانی را ۱۰ بر صفر شکست داد و مدال طلای این وزن را ازان خود کرد. علیرضا کریمی در فینال وزن ۹۲ کیلو گرم ۱۱ بر صفر وی کی هندی را از پیش رو برداشت طلا گرفت.
صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
­ به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، یدالله محبی پس از پشت سر گذاشتن حریفان خود در مرحله مقدماتی، در دیدار نهایی وزن ۱۲۵ کیلو گرم، ۲ بر یک ژی وی دنگ چینی را شکست داد صاحب آخرین مدال طلای کاروان کشتی آزاد کشورمان شد. تیم کشتی آزاد ایران با کسب ۷ مدال طلای رضا یزدانی، بهمن تیموری، رضا اطری، بهنام احسان پور، کامران قاسمپور، علیرضا کریمی و یدالله محبی و ۳ مدال برنز پیمان بیابانی یونس امامی و محمد نخودی، قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا شد.
ورزش۳ورزش۳10 ساعت قبل
زین الدین زیدان، سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت: «برای ما این بازی حساسیتی مثل همیشه دارد. تمام.» هشت قهرمانی در یازده سال، سلطه بارسا بر لالیگا: «این قضیه دلایل زیادی دارد و نباید فقط روی یک نکته تمرکز کرد. به شما می‌گویم که فصل بعد، لالیگا را قدرتمندتر از همیشه شروع خواهیم کرد. بارسا در سال‌های اخیر در لالیگا نتایج بهتری گرفته و این یک واقعیت است. باید به این تیم تبریک گفت و برای کارشان ارزش قائل بود؛ اما رئال ۳۳ قهرمانی دارد و بارسا چند تا؟ وقتی صحبت از اعداد و ارقام می‌شود، بازهم ما جلوتر از بارسا هستیم.
صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، تیم کشتی آزاد ایران با ۷ مدال طلا رضا یزدانی، بهمن تیموری، رضا اطری، بهنام احسان پور، کامران قاسمپور، علیرضا کریمی و یدالله محبی و ۳ مدال برنز (پیمان بیابانی یونس امامی و محمد نخودی، قهرمان رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا شد. در دیدار‌های نهایی و رده بندی ۵ وزن دوم مسابقات کشتی قهرمانی آسیا که عصر امروز در شی آن چین برگزار شد، در فینال وزن ۶۱ کیلو گرم بهنام احسان پور ۲ بر یکبرابر لیو کشتی گیر چینی به برتری رسید و صاحب مدال طلای شد. در دیدار رده بندی وزن ۷۴ کیلو گرم محمد نخودی مقابل هکپوف حریف قرقیزستانی ۹ بر ۸ موفق پیروز شد و مدال برنز گرفت. کامران قاسم پور دیگر نماینده کشورمان در فینال وزن ۸۶ کیلو گرم، موفق شد، گادگیف قرقیزستانی را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست دهد و مدال طلای این وزن را ازان خود کند. در فینال وزن ۹۲ کیلو گرم نیز علیرضا کریمی، ۱۱ بر صفر وی کی هندی را شکست داد و مدال طلای این وزن شد؛ و در مهمترین مسابقه و دردیدار نهایی وزن ۱۲۵ کیلو گرم یدالله محبی نماینده دیگر کشورمان ۲ بر یک ژی وی دنگ چینی را شکست داد صاحب مدال طلا شد.

اخبار بیشتر