سه خط خورده جنجالی لیست کی‌روش در جام ملتها چه کسانی هستند؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

سه خط خورده جنجالی لیست کی‌روش در جام ملتها چه کسانی هستند؟

کی‌روش: نمی‌توانید به تیم ملى کشورتان خیانت کنید

تسنیمخبرگزاری تسنیم
کی‌روش: نمی‌توانید به تیم ملى کشورتان خیانت کنید
کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پیامی جدید منتشر کرد.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از رسانه رسمی تیم ملی فوتبال ایران در پیام کارلوس کی‌روش آمده است:

تیم ملی (تیم ملی فوتبال کشور شما) مادر تمام عاشقان فوتبال است. شما مى‌توانید شیفته پدر خود (تیم باشگاه) باشید، اما هرگز نمی توانید به تیم ملى کشورتان که همانا مادر تمام عاشقان فوتبال است، خیانت کنید و فوتبال خود را پایین بیاورید.پیام کارلوس کی‌روش به اهالی فوتبال؛ شجاعت و شهامت همه را تحسین می‌کنم

خواندن خبر در سایت منبع

برخورد احتمالی کی‌روش با یکی از منتقدین

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
برخورد احتمالی کی‌روش با یکی از منتقدین
تمرینات تیم امید امروز در کمپ تیم های ملی آغاز خواهد شد. شاگردان کرانچار امروز و فردا در زمین شماره یک کمپ تیم های ملی تمرین خواهند کرد و 26 آذر راهی کیش می شوند.

به گزارش "ورزش سه"، ملی پوشان امید در روزهای 27 و 30 آذر دو بازی با تیم امید سوریه انجام می دهند و بعد از آن راهی اردن می شوند تا یک بازی دوستانه هم با تیم ملی امید این کشور انجام دهند.

نکته قابل تامل این اردو برخورد احتمالی کی روش و کرانچار خواهد بود. زمین شماره یک کمپ تیم های ملی در مجاورت هتل آکادمی قرار دارد که محل اقامت کی روش است و احتمالا شاهد برخورد کی روش و کرانچار طی امروز و فردا خواهیم بود.

کی روش در روزهای اخیر و در هتل آکادمی با شفر برخورد و نشست داشت به این دلیل که استقلال برای بازی با پدیده در هتل آکادمی اردو زده بود. کرانچار طی دوران حضور در سپاهان و در برهه ای به حضور ملی پوشان تیمش در تمرینات ریکاوری تیم ملی معترض شد. هر چند هیچ گاه مانع از حضور بازیکنانش در تمرینات تیم ملی نشد. رابطه بین این دو مربی بیشتر از سوی کی روش روی به سردی گراییده است و شاید برخورد امروز و فردا این رابطه سرد را تبدیل به یک رابطه گرم کند. به خصوص که کارلوس کی روش به تازگی با انتشار پستی اشاره کرده است در جاهایی که با هم تفاهم نداریم باید به نظرات یگدیگر احترام بگذاریم.

خواندن خبر در سایت منبع

کنایه کی‌روش این بار به چه کسی بود؟

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
کنایه کی‌روش این بار به چه کسی بود؟
در آستانه جام ملتهای آسیا کارلوس کی‌روش پیامی در اینستاگرام خود منتشر کرد.

خبرآنلاین: تنها 21 روز تا آغاز جام ملتهای آسیا زمان باقی مانده و تیم ملی ایران خود را برای این رقابت ها آماده می کند. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در پست اینستاگرامی درباره اهمیت تیم ملی نوشت:« تیم ملی (تیم‌ملی فوتبال کشور شما) مادر تمام فوتبال‌دوستان است. شما عاشق پدرتان (تیم باشگاهی) می‌شوید اما هرگز نمی‌توانید خیانت کنید و عشق فوتبالی را از دست بدهید.»

روز گذشته و در جریان بازی پرسپولیس و پارس جنوبی، هواداران پرسپولیس علیه سرمربی تیم ملی شعار دادند.

کنایه کی‌روش این بار به چه کسی بود؟ - 3

خواندن خبر در سایت منبع

سه خط خورده جنجالی لیست کی‌روش در جام ملتها چه کسانی هستند؟

انتخابخبرگزاری انتخاب
سه خط خورده جنجالی لیست کی‌روش در جام ملتها چه کسانی هستند؟
سرمربی تیم ملی ۴ روز قبل از رفتن تیم ملی فوتبال از کشور برای بازی های جام ملتهای آسیا تصمیم گرفته است تا فقط یک نیم روز اردو داشته باشد و یکباره ۲۳ نفر نهایی را برای اردو دعوت کند.
سه خط خورده جنجالی لیست کی‌روش در جام ملتها چه کسانی هستند؟ - 0

سرمربی تیم ملی ۴ روز قبل از رفتن تیم ملی فوتبال از کشور برای بازی های جام ملتهای آسیا تصمیم گرفته است تا فقط یک نیم روز اردو داشته باشد و یکباره ۲۳ نفر نهایی را برای اردو دعوت کند.

لیست ۳۵ نفره انتظار که کی روش دعوت کرده است حرف و حدیث های زیادی را باز به راه انداخته است . حالا بسیاری می گویند چرا او مصدوم ها و نا آماده ها را دعوت کرده است ولی با یک نگاه سرانگشتی شاید بتوان بالای ۸۰ درصد از لیست بیست و سه نفره او را پیش بینی کرد.

دروازه‌بان های معلوماز همین حالا حضور امیر عابدزاده، علیرضا بیرانوند و سید حسین حسینی در دروازه تیم ملی از لیست بیست و سه نفره نهایی قطعی دانست و پیام نیازمند شاید اصلا شانسی برای حضور در آسیا ندارد.

مسیر سخت مجدد وریا و این بار پژمان منتظری!در دفاع هم روزبه چشمی،محمدرضاخانزاده، پورعلی گنجی، صادق محرمی،میلاد محمدی، مجید حسینی، پژمان منتظری ، وریا غفوری و ‌رامین رضاییان را کارلوس در لیست دارد که بعید است بیشتر از هشت نفرشان را بین ۲۳ نفر بگذارد و این یعنی غیر از کنعانی زادگان باز وریا و پژمان منتظری باید استرس خط خوردن داشته باشند.

البته که تجربه نشان داده خانزاده در نهایت در لیست می ماند حتی اگر به عنوان سهمیه شماره ۲۴ تیم باشد!

از بین هافبک ها که جای این ها قطعی است: امید ابراهیمی، مهدی ترابی، علی قلی زاده، علیرضا جهانبخش ، سعید عزت اللهی، وحید امیری، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه و سامان قدوس. در لیست فعلی احتمالا باز قلم قرمز روی نام علی کریمی استقلال کشیده شود که در بازی های دوستانه اخیر هم نبوده است.

باز هم جا برای کاوه نیست؟

و البته رقابت تنگاتنگ فوروارد ها برای حضور در بیست و سه نفر نهایی را از حالا سه نفر قطعا ندارند: مهدی طارمی، سردار آزمون، کریم انصاری فرد. کاوه اگر کمی خوش شانس باشد می تواند بازیکن شماره ۲۳ این لیست باشد اگر کی روش کمی بیشتر پای گفته اش درباره بازی هجومی بایستد و بخواهد تهاجمی تر بازی کند. کاوه اگرچه این روزها خیلی بازی نکرده اما اگر کی روش تیمش را مثل همیشه دفاعی تر به تورنمنت ها ببرد، سخت است که دوباره شانس بودن در ترکیب ۲۳ نفره را داشته باشد.قطعا دوشنبه آینده که فهرست تیم ملی معرفی می شود باز دعواها از سر گرفته می شود برای لیستی که حداقل ۲۶ مدعی دارد و باید سه تای شان خط بخورند.

امان از وریا!از بین صادق محرمی، پژمان منتظری، وریا غفوری، محمدرضا خانزاده ، مهدی ترابی و کاوه رضایی اگر مصدومی در این مدت روی دست تیم ملی نماند، احتمالا باید در انتظار خط خورده ها نشست که خب بار قبل در جام جهانی این قلم قرمز روی نام وریا، مهدی ترابی و کاوه رضایی کشیده شد.صادق محرمی هم که تنها تازه وارد لیست کی روش است و این روزها بیشتر دفاع راست تیمش بوده است و بعید است در بین خط خورده ها باشد.

منبع:هفته‌نامه دنیای ورزش

خواندن خبر در سایت منبع

دستیارکی‌روش:شرمم می‌آید بگویم پیروانی درباره برانکوچه‌گفت!

تابناکخبرگزاری تابناک
دستیارکی‌روش:شرمم می‌آید بگویم پیروانی درباره برانکوچه‌گفت!

درگیری لفظی و جنگ رسانه ای میان کی روش و پرسپولیسی ها اوج گرفته است و پس از آن که کی روش در پیام اخیرش به منتقدان داخلی، نامی از برانکو و علی کریمی به زبان نیاورد، پیروانی مدیر سابق تیم ملی افشاگری کم سابقه ای علیه این مربی پرتغالی انجام داد. حالا اوسیانو کروز دستیار کی روش علیه پیروانی متقابل به مثل کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، دستیار کارلوس کی‌روش در حاشیه بازی امروز پرسپولیس به سخنان مطرح شده افشین پیروانی واکنش نشان داد. بعد از ظهر امروز در حاشیه دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی جم، افشین پیروانی سرپرست سابق تیم ملی افشاگری در خصوص اتفاقات رخ داده در اردوی ایران انجام داد و برخی سخنان را به کارلوس کی‌روش مرتبط ساخت. در همین خصوص اوسیانو کروز، دستیار این مربی پرتغالی نسبت به صحبت‌های پیروانی حساسیت نشان داد و مقابل خبرنگاران قرار گرفت. سخنان وی به شرح زیر است:

اوسیانو کروز مربی تیم ملی در ابتدا در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا وی امروز ورزشگاه را ترک کرده است گفت: بله. این اتفاق افتاد و دلیل آن هم به خاطر بی احترامی و تکرار رفتارهای تحریک آمیز و توهین آمیزی بود که متاسفانه توسط برخی از افراد در ورزشگاه انجام شد و این اتفاق تنها یک دلیل دارد و آن این است که برخی افراد در حال تحریک و تغییر علایق برخی از هواداران پرسپولیس بر علیه تیم ملی هستند.

دستیارکی‌روش:شرمم می‌آید بگویم پیروانی درباره برانکوچه‌گفت! - 4

وی در پاسخ به سوالی که منظور شما آیا پیروانی است یا خیر، گفت: ایشان یک نمونه از افرادی است که با بیان مطالبی که نادرست و دروغ است، از پشت پرده در حال ایجاد این فضای تحریک آمیز و خصومت آمیز هستند. آقای افشین بنده را شگفت زده نمی کند. من حتی خجالت می کشم که صحبتهایی که ایشان راجع به آقای برانکو را مطرح کردند را بیان کنم، صحبتهایی که باید بگویم ناخوشایند بود ولی اگر لازم باشد من آن صحبتها را حتی در مقابل آقای برانکو عنوان می کنم. این تنها من نبودم که این صحبتها را شنیدم بلکه همه این صحبتها را شنیده اند.

اوسیانو در پایان گفت: در حال حاضر که ایشان به دنبال ایجاد فضایی برای برگشتن به باشگاه پرسپولیس و بودن در کنار آقای برانکو است صحبتهایش را برعکس کرده و سمت و سوی این صحبتها را به طرف سرمربی تیم ملی تغییر داده است. اما واقعا چه اشخاصی می توانند به صحبتهای وی اعتبار ببخشند، شخصی که توسط کمیته اخلاق به مدت 5 سال محروم شده بود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

روزنوروزنو20 ساعت قبل
بنابر شنیده‌ها برانکو علاقۀ زیادی به ستاره ایرانی تیم العربی قطر دارد. به گزارش ورزش ۱۱، مدت زیادی تا آغاز نقل‌وانتقالات تابستانی نمانده است و این روزها نام‌ ستاره‌های زیادی حول باشگاه‌های پرطرفدار پایتخت شنیده می‌شود. بنابر شنیده‌ها، برانکو ایوانکوویچ علاقۀ زیادی به مرتضی پورعلی‌گنجی، ستاره ملی‌پوش تیم العربی قطر دارد و از فصل گذشته خواهان جذب این مدافع بوده است. با توجه به احتمال جدایی ستاره خط دفاعی تیم ملی ایران از باشگاه قطری، بعید نیست او را برای فصل آینده در پیراهن سرخ‌های پایتخت ببینیم. ظاهرا شجاع خلیل‌زاده و کمال کامیابی‌نیا ناخواسته اولین خرید برانکو در نقل‌ونتقالات تابستانی را لو دادند!

خلاصه بازی اسطوره‌های منچستریونایتد ۵-۰ اسطوره‌های بایرن مونیخ

طرفداریطرفداری20 ساعت قبل
خداییش یه نگاه به استام بندازین با این سن و سال و تو یه بازی دوستانه چقد جدی و محکم بازی میکنه مقایسه کنید با بازیکنان فعلی تیم. اسکولز و بکهام هنوزم که هنوزه کیفیت پاس هاشون بهتر از بازیکنای فعلی منچستره

کلیپ احساسی و جذاب رمی‌ها به مناسبت وداع با دروسی

الفالف16 ساعت قبل
کلیپ احساسی و جذاب رمی‌ها به مناسبت وداع با دروسیگروه ورزشی الف، ۶ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۴۱ ۳۹۸۰۳۰۶۰۰۵باشگاه رم با انتشار کلیپی به صورت با کاپیتان وفادار گرگ‌ها دروسی وداع کرد.
روزنوروزنو18 ساعت قبل
پیمان رنجبری، علی دشتی، محمدرضا حسینی، رضا اسدی و آرش رضاوند گزینه‌های ورودی استقلال هستند. رنجبری با استقلال مذاکرات خوبی داشته و در آستانه پیوستن به استقلال قرار دارد، در مورد سایر بازیکنان اما هنوز مذاکرات شکل جدی به خود نگرفته است. بیشترین دغدغه استقلال در حال حاضر انتخاب سرمربی فصل آینده است و مسئولان باشگاه عنوان کرده‌اند تا سه‌شنبه تکلیف سرمربی روشن می‌شود. بعد از انتخاب سرمربی، آبی‌پوشان به شکل جدی‌تری به دنبال جذب بازیکن جدید و خروج برخی بازیکنان از فهرست خود خواهند بود.
روزنوروزنو21 ساعت قبل
پرسپولیس قهرمان رقابت‌های لیگ برتر خود را آماده دیدار حساس برابر سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی می‌کند. یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس که خبرهای درباره احتمال غیبت او در این دیدار حساس به گوش می‌رسید علیرضا بیرانوند بود. از یک طرف حاشیه سازی اخیر بیرانوند و از طرف دیگر آسیب دیدگی که او داشت باعث شده بوده تا احتمال غیبت او در دیدار برابر سپاهان وجود داشته باشد. نگرانی سرخ پوشان پایتخت برطرف شد و کادر پزشکی این باشگاه به برانکو چراغ سبز داد که بیرانوند مشکلی برای دیدار برابر سپاهان نخواهد داشت و می‌تواند تیمش را در این دیدار حساس همراهی کند. بیرانوند در دیدار برابر السد قطر عملکرد درخشانی از خود نشان داد و یکی از بهترین بازی‌های خود را با سرخ پوشان پایتخت به نمایش گذاشت تا نشان دهد که از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است.

اخبار بیشتر