جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو

یک مهاجم و یک مدافع در لیست خروج برانکو

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
یک مهاجم و یک مدافع در لیست خروج برانکو
پس از پایان محرومیت پرسپولیس از بازار نقل و انتقالات، حال برانکو لیست خروج و لیست خرید خود را به باشگاه داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در شرایطی که برانکو ایوانکوویچ لیست خود برای بازگشت به بازار نقل و انتقالاتی را به باشگاه داده، شایعات در اینباره افزایش یافته است. خودِ باشگاه چندین بار اعلام کرد که برانکو هنوز فهرست خریدش را ارائه نکرده اما روزی نیست که درباره فهرست او چیزی نخوانیم یا نشنویم. اول گفتند او چند مهاجم خارجی را زیر نظر گرفته و یکی از آنها را جذب خواهد کرد اما به یک روز نکشیده، این خبر تکذیب شد. بعد شنیدیم چند بازیکن خارجی هم واسطه‌ها به او معرفی کرده‌اند که البته برانکو ایوانکوویچ هیچکدام را نپذیرفته است.

تازه‌ترین خبر اما از جدایی قطعی سه بازیکن پرسپولیس حکایت داشت. گفتند احسان علوان‌زاده بعد از دو سال نیمکت‌نشینی در پرسپولیس، یکی از بازیکنانی است که در فهرست مازاد برانکو قرار دارد و نیم‌فصل باید برود. دلیل این شایعه شاید بازی نکردن علوان‌زاده در نیم‌فصلی که پرسپولیس از نظر بازیکن در مضیقه بود، باشد.

آن دو بازیکن دیگری هم که گفته‌اند برانکو نمی‌خواهدشان، یک مدافع و یک مهاجم معرفی شده‌اند که حتما منظورشان از مهاجم، گادوین منشا بوده اما وقتی برانکو همین الان هم مدافع کم دارد، چطور می‌خواهند یکی از مدافعانش را کنار بگذارد؟ منشا هم بعید است برود. مگر اینکه بخواهند از پول انتقالش مهاجم جدید بخرند.

خواندن خبر در سایت منبع

بازیکنان گمنامی که برانکو خواهان خریدشان شده

تابناکخبرگزاری تابناک
بازیکنان گمنامی که برانکو خواهان خریدشان شده
برانکو در حالی مریدی و نادری را در لیست خرید قرار داده که جوان‌های دیگری را هم برای دفاع چپ و وسط مدنظر دارد تا در صورت جذب نشدن نادری و مریدی خواهان جذب آنها شود.

جذب سینا مریدی و نادری درکنار خرید یک مهاجم خارجی در دستور کار برانکو قرار گرفته است.

به گزارش تابناک ورزشی، برانکو امروز با عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس دیدار کرد و لیست خرید خود را به وی ارائه کرد. برانکو در دفاع نام سینا مریدی بازیکن فولاد را در لیست خرید خود قرار داده است که سابقه بازی در دفاع میانی، دفاع چپ و هافبک دفاعی را داشته است.

این بازیکن همان بازیکن جنوبی است که هفته گذشته خبر از جذب او دادیم و مدتهاست که مدنظر برانکو قرار گرفته و باید دید آیا موفق به اخذ رضایت‌نامه از فولاد می شود یا خیر.برانکو همچنین خواهان نادری مدافع چپ فصل قبل تراکتورسازی است. نادری که قرضی به نساجی رفته بود فصل قبل به تراکتور بازگشت و گل محمدی او را به عنوان یکی از پدیده های لیگ معرفی کرد تا جایی که این بازیکن جوان امسال به تیم کورتریک بلژیک رفت اما به دلیل بروز مشکل قراردادی نتوانسته به میدان برود.

احتمال اینکه او با اخذ رضایت‌نامه به پرسپولیس منتقل شود زیاد است. همچنین همان طور که پیش از این گفتیم برانکو یک مهاجم کروات و یک مهاجم مجارستانی را پسندیده و احتمال جذب آنها وجود دارد. باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان نام انصاری که تا پایان فصل نمی‌تواند بازی کند را از لیست خارج می‌کند تا بتواند علاوه بر ترابی، شیری، شریفی و رفیعی اقدام به جذب سه بازیکن جدید در دفاع چپ، مهاجم و دفاع وسط کند.

بازیکنان گمنامی که برانکو خواهان خریدشان شده - 5

برانکو در حالی مریدی و نادری را در لیست خرید قرار داده که جوان‌های دیگری را هم برای دفاع چپ و وسط مدنظر دارد تا در صورت جذب نشدن نادری و مریدی خواهان جذب آنها شود. علاوه بر انصاری که احتمال خروج نامش از فهرست وجود دارد احتمال جدایی علوان زاده و قرار گرفتن نام او در فهرست مازاد را هم باید زیاد دانست. با خروج نام علوان‌زاده از لیست سه بازیکن زیر 25 سال، علیپور وارد لیست زیر 25 ساله‌ها شده و لیست بزرگسال یک جای خالی دیگر هم خواهد داشت.

پرسپولیس باوجود جذب ترابی، رفیعی، شیری و شریفی یک جای خالی در فهرست بزرگسالان دارد و این جای خالی با خروج نام انصاری و انتقال علیپور به فهرست زیر 25 ساله‌ها به سه جای خالی می‌رسد. برانکو اما اغلب نفراتی که می خواهد زیر بیست و سه سال هستند که شش جای خالی دارد و خروج نام انصاری از لیست به این دلیل خواهد بود که بتواند بیش از شش بازیکن را در نقل و انتقالات زمستانی جذب کند. برانکو گویا نفرات مازاد دیگری هم دارد که با توجه به جذب بازیکن درباره شان تصمیم گیرد.

خواندن خبر در سایت منبع

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو
سرخپوشان پایتخت در بازی با پارس جنوبی آخرین بازی خود در دوران محرومیت را سپری کردند.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه محرومیت نقل و انتقالاتی تیم پرسپولیس به صورت رسمی از زمستان 96 آغاز شد اما باتوجه به محرومیت 4 ماهه مهدی طارمی، جریمه چند صد هزار دلاری و همچنین فشار روانی این اتفاق، کار برای پرسپولیسی ها از همان شب اعلام خبر، شروع شده بود؛ یعنی یک روز پس از دیدار با سپاهان.

فصل اول؛ ادامه جنگ بدون طارمی

پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم شد و طارمی را هم از دست داد اما چاره ای جز نبرد نداشت. هواداران خود را مدافع عنوان قهرمانی می دانستند از تیمی که با مرگِ کاپیتانش از پا نیفتاده بود، انتظار جنگ و جنگ و جنگ داشتند.

* حذف از آسیا و تثبیت صدرنشینی

در اولین گام پس از اعلام خبر محرومیت، سرخ ها با لشکری از مصدوم و محروم راهی ابوظبی شدند تا دیدار رفت نیمه نهایی را برابر الهلال برگزار کنند. آن ها که در شوک «خیریت محرومیت» بودند، 4 بار دروازه خود را باز شده دیدند تا دست و پا بسته تر از هر زمان دیگری، دربی آسیا را واگذار کنند. در دیدار برگشت هم 2 گل گادوین منشا با غفت مدافعان و اشتباه داور به هدر رفت تا پرسپولیس در اولین روزهای محرومیت از رسیدن به فینال باز بماند.

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 6

اما در لیگ ایران اوضاع متفاوت بود. آن ها از 8 بازی باقی مانده تا نیم فصل، 7 تا را بردند و فقط برابر پدیده در تهران متوقف شدند. پیروزی مقابل استقلال و کسب بیشترین امتیاز تاریخ باشگاه در پایان نیم فصل سبب شد تا حذف از آسیا به باد فراموشی سپرده شود. علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس که تا بازی با سپاهان 2 گل زده بود، تا پایان نیم فصل 8 گل به ثمر رساند و به نوعی جور نبود طارمی را کاملا بر دوش کشید.

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 8

* قهرمانی در لیگ؛ ساده تر از خیالِ خوش‌بین ترین ها

نیم فصل دوم برای پرسپولیس با روند یکی در میان برد - مساوی آغاز شد اما شاگردان برانکو ایوانکوویچ با کسب 12 امتیاز از 6 هفته نخست و باتوجه به اندوخته 36 امتیازی در نیم فصل، تاحدودی در بازی با پیکان قهرمانی خود را قطعی کردند اما با این حال، برای جشن قهرمانی تا هفته 27اُم شکیبا بودند و سرانجام پس از گل وحید امیری به پدیده در مشهد، همراه با هوادارانشان به جشن و پایکوبی پرداختند. فصل برای پرسپولیس با سانتر مسلمان، ضربه سر کمال، پیروزی 3-0 برابر علی کریمی و حواشی جشن قهرمانی به پایان رسید.

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 11

* صعود دوباره آسیا با سوپرمن و رفقا

پرسپولیس در آسیا با گروهی به مراتب ساده تر از سال 2017 روبرو بود و توانست با نمایش هایی فوق العاده صعودش را خیلی زود قطعی کند و با بازی شطرنج برانکو، سرنوشت صدرنشینی را هم به دستان خود گرفت و با گل به خودی مرتضی پور علی گنجی، موفق به سرگروهی شد. شاگردان پروفسور که نسبت به قبل فقط طارمی را نداشتند، در برابر الجزیره به مشکل خوردند اما ضربه بالاخره موفق شدند با ضربه دقیقه آخر سیدجلال حسینی از سد حریف اماراتی بگذرند و به اولین تیم ایرانی تبدیل شوند که 2 سال پیاپی به یک چهارم لیگ قهرمانان می رسد. (تن کاته سرمربی الجزیره در نشست خبری گفته بود سیدجلال سوپرمن نیست که از او بترسیم)/ پایان اپیزود اول

فصل دوم؛ سال سخت فرا رسید

آن چه که در اپیزود یا فصل اول از قلم افتاد، تمدید قرارداد دو ساله برانکو ایوانکوویچ بود که انگار هوس داشت در هفتمین دهه زندگی اش، یک ابَر چالش را تجربه کند! او ماند اما محرمی، احمدزاده و امیری به طارمی پیوستند و ایوانکوویچ نیز مسلمان را به آن ها پیوست داد تا خودش بماند و دگران که با بازی های فشرده پیش رو؛ «وای به حال دگران»!

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 16

* مارکو بدن ها را ساخت

پرسپولیس 9 تیر به کرواسی رفت تا اردوی آماده سازی اش را بار دیگر در اروپا برگزار کند، البته تمرینات پیش فصل سرخ ها پیش از اردوی کرواسی آغاز شده بود و به عبارتی برانکو و شاگردانش زودتر به استقبال فصل سخت رفتند. قرمزها که خود را برای سوپرجام آماده می کردند، به دلیل عدم آمادگی تیم حریف برنده این بازی اعلام شدند تا اولین بازی در دوران محرومیت را با بدن های ساخته مارکو، در مقابل تیم یحیی برگزار کنند.

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 19

* قرعه خوب، پرسپولیس عالی

پرسپولیس با قرعه نسبتا خوبی در ابتدای فصل روبرو شد و حداقل آن ها فرصت این را داشتند که خودشان را در لیگ پیدا کنند و سپس به مصاف رقبا بروند. آن ها در گام نخست پدیده را شکست دادند، سپس فولاد را از پیش رو برداشتند اما ناگهان روی تساوی ایست کردند و برابر جنوبی ها 3 بار متوقف شدند اما همین 12 امتیاز از 6 بازی اول، باعث شد تا بازهم در قامت مدعی ظاهر شوند.  یک سوپر کامبک در 26 شهریور ماه مقابل الدحیل، سبب شد تا قرمزها به ماجراجویی خود در آسیا ادامه دهند و شاید اصلا این نقطه عطف یا الهامی برای ادامه کار شد...

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 22

* فصل مرگ و زندگی

فصل سخت پرسپولیس در پاییز با پیروزی مقابل سپیدرودِ کریمی با شوت دیدنی آدام همتی آغاز شد. اما ادامه کار به همین سادگی ها هم نبود. پرسپولیس در مقابل استقلال به تساوی بدون گل رسید اما حسین ماهینی را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست داد. با این حال سرخ ها در تاریخ 10 مهر با فرار فوق العاده علی علیپور و پنالتی زیبایش، السد را در قطر شکست دادند تا در یک قدمی صعود به فینال آسیا باشند. در بازی برگشت نعمتی پاس گل بغداد را داد و بیرانوند ژاوی را ناکام گذاشت اما در پایان بازی هم سرخ ها و هم زردها روی زمین افتاده بودند؛ السدی ها به خاطر خستگی که در جانشان مانده بود و پرسپولیسی به خاطر این که دیگر جانشی برایشان نمانده بود!

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 25گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 26

اما پاییز بی رحم همچنان ادامه داشت، روزها یکی پس از دیگری فرا می رسیدند و پرسپولیس این بار باید مقابل کاشیما آنتلرز قرار می گرفت. پرسپولیس با سفر مشقت بار به ژاپن رسید و در همان دقایق اول 2 موقعیت را از دست داد تا اولا در شرق آسیا هم به اصل خویش بازگردد و دوما فرصت را به ژاپنی های فرصت طلب بدهد تا گلزنی کنند. برزیلی های کاشیما 2 گل زدند و در آخر هم از پرسپولیس یک اخراجی گرفتند تا این بار حریف پرسپولیس یک قدم به قهرمانی نزدیک شود. سرخ ها در فینال باختند و بازهم در آزادی نایب قهرمان شدند اما آن چه که اهمیت بیشتری داشت، پارگی رباط صلیبی محمد انصاری بود.

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 28گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 29

* نایب  قهرمانی؛ کاتالیزگر سرخ ها برای لیگ!

در شرایطی که پیش بینی می شد فشار روانی شکست در فینال و کری خوانی رقبا پرسپولیسِ محروم را از پای بیاندازد، سرخ ها اما خلاف این را ثابت کردند و در آخرین هفته های محرومیت بهتر از همیشه ظاهر شدند. آن ها پیکان، ماشین، ذوب و پارس را بردند و برابر تراکتور و سپاهان نیز به تساوی رسیدند تا با میانگین بهتر از یک تیم قهرمان، نیم فصل را به پایان برسانند.

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 32

اگر پنالتی دقیقه آخر سیف الهی نبود، پرسپولیس به صدر هم می رسید اما در مجموع شاگردان برانکو ایوانکوویچ شورش خود بر علیه محرومیتی چون تندباد، در وضعیتی حاد، با بازیکنان بااستعداد، بدون انعقاد قرارداد و با همه جانبه کردن اتحاد، بر وفق مراد تمام کردند و الگویی شدند برای مبارزه همه جانبه علیه محرومیت ها و کمبودها بدون ایراد./ پایان اپیزود دوم

فصل سوم؛ آمارها، رکوردها و...

* 118 امتیاز در دوران محرومیت!

پرسپولیس در دوران محرومیت 34 برد در مسابقات مختلف به دست آورد. آن ها همچنین به 16 پیروزی دست یافتند و 8 بار هم بازنده شدند. این باخت ها برابر کاشیما، الدحیل، الجزیره، السد، ذوب آهن، استقلال، سایپا و الهلال بود.

* 77 گل زده، 32 گل خورده

سرخ ها موفق شدند 58 بازی 77 گل بزنند. بیشترین تعداد گل زده در لیگ برتر (52) بود و بیشترین تعداد گل خورده نیز در لیگ قهرمانان آسیا رقم خورد (18)

* علی علیپور، آقای گل پرسپولیس

علی علیپور در دوران محرومیت پرسپولیس 24 گل در مسابقات لیگ برتر به ثمر رساند، 5 گل در آسیا زد و 2 هم در جام حذفی وارد دروازه رقبا کرد تا آقای گل تیم پرسپولیس در دوران محرومیت باشد. او در مجموع 31 گل به ثمر رساند.

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 41

* 33 کلین شیت در 58 بازی

یکی از عوامل موفقیت تیم پرسپولیس در دوران محرومیت، کلین شیت های متعدد بود. سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری، شایان مصلح، علیرضا بیرانوند و... همگی در این آمار فوق العاده تاثیرگذار هستند. آن ها در 33 بازی دروازه تیمشان را بسته نگه داشتند.

گزارش: جزییات شگفت انگیز عملیات برانکو - 44

لیست بازی های پرسپولیس در دوران محرومیت

لیگ برتر:

1) اس خوزستان 1 پرسپولیس 3 (شجاع، علیپور2)2) پرسپولیس 1 استقلال 0 (علیپور)3) سایپا 0 پرسپولیس 2 (علیپور، گل به خودی)4) پرسپولیس 0 پدیده 05) پارس جنوبی 0 پرسپولیس 1 (مصلح)6) پرسپولیس 4 ذوب آهن 0 (علیپور، منشا، احمدزاده، کمال)7) سپیدرود 0 پرسپولیس 1 (علیپور)8) نفت آبادان 0 پرسپولیس 2 (علیپور2)9) فولاد خوزستان 1 پرسپولیس 1 (منشا)10) پرسپولیس 2 تراکتورسازی 0 (علیپور، کمال)11) پرسپولیس 0 نفت تهران 012) سیاه جامگان 0 پرسپولیس 1 (علیپور)13) پرسپولیس 1 گسترش فولاد 1 (نعمتی)14) پیکان 1 پرسپولیس 3 (علیپور2، منشا)15) پرسپولیس 2 سپاهان 0 (علیپور، شجاع)16) نفت آبادان 0 پرسپولیس 3 (احمدزاده، علیپور2)17) پرسپولیس 1 اس خوزستان 0 (نعمتی)18) استقلال 1 پرسپولیس 019) پرسپولیس 1 سایپا 2 (علیپور)20) پدیده 0 پرسپولیس 1 (امیری)21) پرسپولیس 1 پارس جنوبی 1 (کمال)22) ذوب آهن 2 پرسپولیس 1 (علیپور)23) پرسپولیس 3 سپیدرود 0 (انصاری، فرشاد، کمال)24) پدیده 0 پرسپولیس 1 (علیپور)25) پرسپولیس 3 فولاد 0 (نعمتی2، منشا)26) اس خوزستان 0 پرسپولیس 027) پرسپولیس 0 نفت مسجدسلیمان 028) صنعت نفت 1 پرسپولیس 1 (علیپور)29) پرسپولیس 2 نساجی 1 (علیپور، گل به خودی)30) پرسپولیس 1 سپیدرود 0 (همتی)31) استقلال 0 پرسپولیس 032) سایپا 1 پرسپولیس 1 (کمال)33) پرسپولیس 2 پیکان 1 (کمال، علیپور)34) پرسپولیس 0 تراکتورسازی 035) ماشین سازی 0 پرسپولیس 1 (شجاع)36) پرسپولیس 1 ذوب آهن 0 (شجاع)37) سپاهان 1 پرسپولیس 1 (علیپور)38) پرسپولیس 3 پارس جنوبی 1 (علیپور2، عالیشاه)

لیگ قهرمانان آسیا:

39) الهلال 4 پرسپولیس 040) پرسپولیس 2 الهلال 2 (منشا2)41) پرسپولیس 3 نسف 0 (علیپور2، منشا)42) السد 3 پرسپولیس 1 (نعمتی)43) پرسپولیس 2 الوصل 0 (احمدزاده، علیپور)44) الوصل 0 پرسپولیس 1 (کامیابی نیا)45) نسف قارشی 0 پرسپولیس 046) پرسپولیس 1 السد 0 (گل به خودی)47) الجزیره 3 پرسپولیس 2 (علیپور، منشا)48) پرسپولیس 2 الجزیره 1 (نورالهی، حسینی)49) الدحیل 1 پرسپولیس 050) پرسپولیس 3 الدحیل 1 (حسینی، منشا)51) السد 0 پرسپولیس 1 (علیپور)52) پرسپولیس 1 السد 1 (نعمتی)53) کاشیما 2 پرسپولیس 054) پرسپولیس 0 کاشیما 0

جام حذفی:

55) پرسپولیس 2 نفت تهران 0 (منشا، علیپور)56) بادران 1 پرسپولیس 2 (شجاع، منشا)57) پرسپولیس 1 صنعت نفت 1 (احمدزاده)58) پرسپولیس 1 نود ارومیه 0 (انصاری)

خواندن خبر در سایت منبع

پروژه محرمانه برانکو و پرسپولیس

دنیای اقتصادخبرگزاری دنیای اقتصاد
پروژه محرمانه برانکو و پرسپولیس
فارس : پرسپولیس که به مدت یک سال از جذب بازیکن محروم بود حالا و پس از رفع محرومیت قصد دارد در نیم‌فصل مسابقات چند بازیکن جدید را به خدمت بگیرد.

سرمربی این تیم لیست بازیکنان مازاد و مدنظرش را به سرپرست باشگاه ارائه کرده تا اقدامات برای جذب این بازیکنان آغاز شود. برانکو ایوانکوویچ در این خصوص گفت: «من جلسه‌ای را با آقای عرب برگزار کردم و لیست بازیکنان مدنظر و مازاد را به او دادم اما فعلا نام بازیکنانی را که در لیست هستند  برای افکار عمومی باز نمی‌کنیم. این موضوع محرمانه است. ما در ابتدای فصل ۴ بازیکن جذب کردیم که البته در نیم‌فصل اول نتوانستیم از آنها به دلیل محرومیت استفاده کنیم اما در حال حاضر نام بازیکنانی را به باشگاه اعلام کردم و قرار است سه بازیکن جدید دیگر به پرسپولیس اضافه شود. وقتی با این بازیکنان توافق حاصل شد و قرارداد بستیم نام آنها را رسانه‌ای خواهیم کرد.»

خواندن خبر در سایت منبع

جزییات جلسه برانکو با سرپرست جدید پرسپولیس

ایرناخبرگزاری ایرنا
جزییات جلسه برانکو با سرپرست جدید پرسپولیس
تهران- ایرنا- نقل و انتقالات، برنامه اردوها و امکانات مورد نیاز جهت اجرای برنامه آماده سازی سرخپوشان سه محور جلسه سرپرست و سرمربی پرسپولیس بودند.

به گزارش ایرنا از باشگاه پرسپولیس، نشست امروز ایرج عرب و برانکو ایوانکوویچ، سه محور اصلی همراه داشت. بخش مهمی از این جلسه به موضوع نقل و انتقالات و جذب نفرات جدید مربوط بود.

بر اساس این گزارش تمام تلاش باشگاه به این امر تعلق می‌گیرد که نفرات مورد نظر جذب شوند و برای جلوگیری از حواشی، در تمامی مراحل، سرپرست باشگاه به طور شخصی روی نقل و انتقالات نظارت خواهد داشت و هماهنگی کاملی بین او و برانکو وجود خواهد داشت.

در این جلسه درباره برنامه اردوی برون مرزی هم صحبت شد. دو طرف همچنین درباره دیگر برنامه‌ها و امکانات مورد نیاز جهت اجرای برنامه‌های آماده‌سازی بحث و گفت وگو کردند.

خبر دیگر از پرسپولیس اینکه، مقصد اردوی نیم فصل سرخپوشان امروز مشخص خواهد شد.

طبق برنامه در نظر گرفته شده از سوی سرمربی سرخپوشان که باشگاه شرایط آن را فراهم خواهد کرد، تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرینات این هفته که تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت، استراحتی 12 روزه دارد. پس از پایان تعطیلات، تمرینات در تهران آغاز می‌شود و تیم از 18 دی ماه به مدت 12 روز عازم اردو خواهد شد.

برای این اردو 2 مقصد در نظر گرفته شده است که در هر یک، شرایط بهتری فراهم شود، این اردو برگزار خواهد شد.

همچنین سازمان لیگ با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس شرایط نقل و انتقالات این باشگاه را مشخص کرد.

سازمان لیگ برتر در نامه‌ای که برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرد، زمان و ضوابط نقل و انتقالات زمستانی را ابلاغ کرد.

طبق این نامه، نقل و انتقالات از 16 دی ماه آغاز می‌شود و تا 13 بهمن ماه ادامه پیدا می‌کند. پرسپولیس همچنین علاوه بر 6 بازیکنی که می‌تواند نسبت به جذب آنها اقدام کند، امکان جذب سه بازیکن آزاد را نیز خواهد داشت.

ورزشی**9463**9129

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

گل دیدنی زلاتان در دیدار مقابل لس آنجلس اف سی

رکنارکنا15 ساعت قبل

دربی نوجوانان؛ استقلال ۲ پرسپولیس ۰ (ویدئو گلهای نیمه اول)

ایلناایلنا1 روز قبل
طرفداریطرفداری1 روز قبل
تنها بازیکنی که بین استقلال و پرسپولیس جا ب جا شد و موفق بود فقط نیکبخت بود که اونم وقتی از استقلال جدا شد بازیکن آماده و خوبی بود ب جز بقیه بازیکن‌ها جواب ندادن یا اخراجی تیم بودن رفتن تیم رقیب مثل عنصاریان، منشا، حالا فراز فاطمی و سید عباسی و پژمان نوری و فراز فاطمی یه تیم فاصله بینشون بود تا برن تیم رغیب یعنی هیچکدوم جواب ندادن

زیباترین تکنیک‌های سال ۲۰۱۹؛ چگونه یک مدافع را نابود کنیم!؟

الفالف1 روز قبل
زیباترین تکنیک‌های سال ۲۰۱۹؛ چگونه یک مدافع را نابود کنیم!؟ گروه ویدئو الف، ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۶:۳۷ ۳۹۸۰۴۲۸۰۱۷کلیپی از زیباترین و تماشایی‌ترین دریبل‌ها مقابل یک مدافع را مشاهده کنید.

اخبار بیشتر