1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

دعوت از ۲۱ بازیکن در مرحله اول اردوی تیم ملی فوتبال

5 بازیکن استقلال در لیست اولیه تیم ملی

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
5 بازیکن استقلال در لیست اولیه تیم ملی

به گزارش "ورزش سه"، لیست 21 نفره اولیه تیم ملی برای حضور در جام ملت ها دقایقی پیش اعلام شد که البته در آن اثری از بازیکنان لژیونر که تیم هایشان درگیر مسابقات است نبود.

با این حال در این لیست روزبه چشمی، حسین حسینی، وریا غفوری، پژمان منتظری و علی کریمی حضور دارند و آنها این شانس را دارند که نام شان در لیست نهایی تیم ملی قرار بگیرد.

البته قطعا با اضافه شدن 14 لژیونر به تیم ملی نفراتی از لیست فعلی تیمی ملی خط خواهند خورد اما 5 بازیکن ملی پوش استقلال امیدوار هستند جزو نفرات خط خورده نباشند.

استقلال با 5 بازیکن بیشترین تعداد ملی پوش را دارد و پرسپولیس و تراکتورسازی با 3 بازیکن ملی پوش در رده بعدی هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

دعوت از ۲۱ بازیکن در مرحله اول اردوی تیم ملی فوتبال در قطر

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
دعوت از ۲۱ بازیکن در مرحله اول اردوی تیم ملی فوتبال در قطر

۲۱ بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدند/ حضور ۵ استقلالی و ۳ پرسپولیسی و خط خوردن احمدزاده

تسنیمخبرگزاری تسنیم
۲۱ بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدند/ حضور ۵ استقلالی و ۳ پرسپولیسی و خط خوردن احمدزاده

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش اسامی 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده‌سازی در قطر اعلام کرد. اردوی آماده‌سازی در قسمت اول از تاریخ 17 تا 24 دسامبر در دوحه قطر برگزار می‌شود و پس از اتمام این مرحله، اسامی بازیکنان شاغل در خارج از کشور اعلام و در نهایت در تاریخ 26 دسامبر (5 دی ماه) لیست نهایی برای مسابقات جام ملت‌های آسیا اعلام خواهد شد.

اسامی بازیکنان به این شرح است:

دروازه‌بان‌ها:

1- علیرضا بیرانوند - پرسپولیس 2- سید حسین حسینی - استقلال 3- پیام نیازمند - سپاهان اصفهان

مدافعان: 4- رامین رضاییان - الشحانیه قطر 5- وریا غفوری - استقلال 6- پژمان منتظری - استقلال 7- محمدحسین کنعانی‌زادگان - ماشین سازی تبریز 8- روزبه چشمی - استقلال 9- محمدرضا خانزاده - الاهلی قطر 10- احسان حاج‌صفی - تراکتورسازی تبریز 11- میلاد محمدی - احمد گروژنی روسیه

هافبک ها: 12- امید ابراهیمی - الاهلی قطر 13- احمد نوراللهی - پرسپولیس 14- علی کریمی - استقلال 15- اشکان دژاگه - تراکتورسازی تبریز 16- مسعود شجاعی - تراکتورسازی تبریز

مهاجمان: 17- مهدی ترابی - سایپا 18- مهدی طارمی - الغرافه قطر 19- علی قلی‌زاده - شارلوا بلژیک 20- علی علیپور - پرسپولیس 21- سردار آزمون - روبین‌کازان روسیه

بازیکنان یادشده باید فردا (دوشنبه) از ساعت 10 صبح برای جلسه تیمی در محل هتل آکادمی ملی فوتبال حضور داشته باشند. خبرنگاران نیز می‌توانند از ساعت 11 فردا با حضور در محل مرکز ملی فوتبال با بازیکنان تیم ملی مصاحبه کوتاه داشته باشند.توضیحات بخش رسانه‌ای تیم ملی درباره اعلام لیست تیم ملی فوتبال

خواندن خبر در سایت منبع

کارلوس کی روش نام 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده سازی در قطر اعلام کرد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
کارلوس کی روش نام 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده سازی در قطر اعلام کرد

طرفداری- کارلوس کی روش اسامی 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده سازی در قطر اعلام کرد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، به دنبال انتشار اطلاعيه بخش رسانه ای تيم ملی در صبح امروز، کارلوس کی روش – سرمربی تيم ملی 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای آماده سازی در قطر اعلام کرد.

لازم به توضيح است اين اردوی آماده سازی در قسمت اول از تاريخ 17 لغايت 24 دسامبر در دوحه قطر برگزار می شود و پس از اتمام اين مرحله اسامی بازیکنان شاغل در خارج از کشور اعلام و در نهايت در تاريخ 26 دسامبر (5 دی ماه) لیست نهایی برای مسابقات جام ملتهای آسیا اعلام خواهد شد.

اسامی بازیکنان به اين شرح است:

دروازه بان ها:

1- علیرضا بیرانوند – پرسپولیس تهران

2- سید حسین حسینی – استقلال تهران

3- پیام نیازمند – سپاهان اصفهان

مدافعان:

4- رامین رضاییان – الشحانيه قطر

5- وریا غفوری – استقلال تهران

6- پژمان منتظری – استقلال تهران

7- محمدحسین کنعانی زادگان – ماشین سازی تبریز

8- روزبه چشمی – استقلال تهران

9- محمدرضا خانزاده – الاهلی قطر

10- احسان حاج صفی – تراکتورسازی تبریز

11- میلاد محمدی – احمد گروژنی روسیه

هافبک ها:

12- اميد ابراهیمی – الاهلی قطر

13- احمد نورالهی – پرسپولیس تهران

14- علی کریمی – استقلال تهران

15- اشکان دژاگه – تراکتورسازی تبریز

16- مسعود شجاعی – تراکتورسازی تبریز

مهاجم ها:

17- مهدی ترابی – سایپا تهران

18- مهدی طارمی – الغرافه قطر

19- علی قلی زاده – شارلوا بلژیک

20- علی علیپور – پرسپولیس تهران

21- سردار آزمون – روبین کازان روسیه

بازیکنان می بایست فردا از ساعت 10 صبح برای جلسه تیمی  در محل هتل آکادمی ملی فوتبال حضور داشته باشند.

لازم به ذکر است علاقه مندان رسانه می توانند از ساعت 11 فردا صبح با حضور در محل مرکز ملی فوتبال با بازیکنان تيم ملی مصاحبه کوتاه داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

اعلام زمان مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان تیم ملی فوتبال

فارسخبرگزاری فارس
اعلام زمان مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان تیم ملی فوتبال

به گزارش خبرگزاری فارس، فدراسیون فوتبال زمان مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان تیم ملی قبل از سفر به قطر را اعلام کرد.

بر این اساس رسانه‌ها می توانند فردا از ساعت ۱۱ در محل ساختمان پک با بازیکنان تیم ملی مصاحبه داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ گادوین منشا مهاجم سابق پرسپولیس که به تازگی استقلالی شده و لباس آبی‌های تهران را به تن می‌کند در مصاحبه‌ای از این گفته که به پرسپولیس بیشتر از استقلال توجه می‌شود. منشا در مصاحبه قابل توجهی گفته: واقعا امکانات پرسپولیس خیلی بیشتر از استقلال بود و برای من سوال است که چرا به پرسپولیس می‌رسند اما به استقلال نمی‌رسند؟ به هر حال استقلال هم تیم بزرگ و پر طرفداری است و من فکر می‌کردم امکانات این تیم هم زیاد باشد اما متاسفانه ما حتی یک زمین تمرین خوب اختصاصی در اختیار نداریم. قطعا اگر امکانات و رسیدگی به استقلال هم مثل پرسپولیس باشد، شرایط این تیم خیلی بهتر از این هم خواهد شد.
ایلناایلنا6 ساعت قبل
داور بین‌المللی فوتبال ایران روز عجیبی را در ورزشگاه امام رضا تجربه کرد. به گزارش ایلنا، تیم‌های پدیده شهر خودرو و سپیدرود رشت در مشهد رودروی یکدیگر قرار گرفتند که این مسابقه با برتری پدیده شهر خودرو به پایان رسید. اتفاق جالب توجه این مسابقه اما به تیم داوری آن بر می‌گشت جایی که علیرضا فغانی داور پرآوازه و بین‌المللی کشورمان به عنوان یکی از داور‌های پشت دروازه فعالیت کرد و یکی از عجیب‌ترین روزهای خود را پشت سر گذاشت. فغانی که در کارنامه پربار خود سابقه قضاوت در فینال المپیک، فینال جام ملت‌های آسیا، فینال جام باشگاه‌های جهان و رده بندی جام جهانی دیده می‌شود در این مسابقه به عنوان یکی از داوران اضافه، علی صفایی داور وسط این مسابقه را در امر قضاوت یاری کرد که این موضوع در نوع خود جالب توجه بود.
خبر ورزشیخبر ورزشی8 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز (جمعه) تیمش از ناحیه پا دچار مصدومیت شد و به همین دلیل نمی‌تواند سرخپوشان را در سفر به مسجدسلیمان در هفته نوزدهم همراهی کند. با مصدومیت خلیل‌زاده و با توجه به غیبت سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا یا احمد نوراللهی زوج محمد نادری در قلب دفاع پرسپولیسی‌ها را تشکیل خواهند داد تا به این ترتیب شاهد ترکیب جدیدی از تیم برانکو در دیدار با نفت باشیم. تیم پرسپولیس از ساعت ۱۶ فردا (شنبه) در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.
ایلناایلنا7 ساعت قبل
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی با استقلال خوزستان حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. به گزارش ایلنا، پائولو سرجیو در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک مقابل استقلال خوزستان، گفت: نمی‌خواهم در مورد این بازی زشت صحبت کنم. برای استقلال خوزستان، کادرفنی و هواداران آنها احترام قائل هستم. می‌دانم با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند اما اتفاقی که امروز رخ داد اشتباه استقلال خوزستان نبود. سرجیو در ادامه اعلام کرد قصد ندارد بیشتر صحبت کند چرا که در صورت اینکه حرف بزند ممکن است جریمه شود به همین خاطر او نشست خبری را ترک کرد.
خبر ورزشیخبر ورزشی7 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، دیه‌گو سیئونه ممکن است خیلی زود تاوان ژست زشت خود در بازی چهارشنبه اتلتیکو مادرید مقابل یوونتوس در ورزشگاه واندامتروپولیتانو را بدهد. با این حال خیلی‌ها معتقدند که حرکت زشت سرمربی اتلتیکومادرید نوعی اعتراض به تصمیمات کمک داور ویدئویی (VAR) بوده که دو بار علیه تیمش قضاوت کرد. در همین راستا نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا مدعی شده است که کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) فرآیند رسیدگی به حرکت سیمئونه را آغاز و برای تصمیم‌گیری در آن از گزارش داور مسابقه فلیکس زوایر و ناظر بازی استفاده خواهد کرد. در صورتی که تخلف سیمئونه ثابت شود، او ممکن است از همراهی تیمش در بازی برگشت در تورین محروم شود و از روی سکوها باید بازی را تماشا کند. بازی برگشت دو تیم ۱۲ مارس (۲۱ اسفند) در ورزشگاه آلیانتس تورین برگزار می‌شود.

اخبار بیشتر