دعوت از ۲۱ بازیکن در مرحله اول اردوی تیم ملی فوتبال
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

دعوت از ۲۱ بازیکن در مرحله اول اردوی تیم ملی فوتبال

5 بازیکن استقلال در لیست اولیه تیم ملی

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
5 بازیکن استقلال در لیست اولیه تیم ملی
5 بازیکن استقلال به لیست اولیه تیم ملی برای جام ملت ها دعوت شدند.

به گزارش "ورزش سه"، لیست 21 نفره اولیه تیم ملی برای حضور در جام ملت ها دقایقی پیش اعلام شد که البته در آن اثری از بازیکنان لژیونر که تیم هایشان درگیر مسابقات است نبود.

با این حال در این لیست روزبه چشمی، حسین حسینی، وریا غفوری، پژمان منتظری و علی کریمی حضور دارند و آنها این شانس را دارند که نام شان در لیست نهایی تیم ملی قرار بگیرد.

البته قطعا با اضافه شدن 14 لژیونر به تیم ملی نفراتی از لیست فعلی تیمی ملی خط خواهند خورد اما 5 بازیکن ملی پوش استقلال امیدوار هستند جزو نفرات خط خورده نباشند.

استقلال با 5 بازیکن بیشترین تعداد ملی پوش را دارد و پرسپولیس و تراکتورسازی با 3 بازیکن ملی پوش در رده بعدی هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

۲۱ بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدند/ حضور ۵ استقلالی و ۳ پرسپولیسی و خط خوردن احمدزاده

تسنیمخبرگزاری تسنیم
۲۱ بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدند/ حضور ۵ استقلالی و ۳ پرسپولیسی و خط خوردن احمدزاده
کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ۲۱ بازیکن را به اردوی آماده‌سازی این تیم دعوت کرد که در بین آنها نام هشت بازیکن از دو تیم استقلال و پرسپولیس دیده می‌شود.

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش اسامی 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده‌سازی در قطر اعلام کرد. اردوی آماده‌سازی در قسمت اول از تاریخ 17 تا 24 دسامبر در دوحه قطر برگزار می‌شود و پس از اتمام این مرحله، اسامی بازیکنان شاغل در خارج از کشور اعلام و در نهایت در تاریخ 26 دسامبر (5 دی ماه) لیست نهایی برای مسابقات جام ملت‌های آسیا اعلام خواهد شد.

اسامی بازیکنان به این شرح است:

دروازه‌بان‌ها:

1- علیرضا بیرانوند - پرسپولیس 2- سید حسین حسینی - استقلال 3- پیام نیازمند - سپاهان اصفهان

مدافعان: 4- رامین رضاییان - الشحانیه قطر 5- وریا غفوری - استقلال 6- پژمان منتظری - استقلال 7- محمدحسین کنعانی‌زادگان - ماشین سازی تبریز 8- روزبه چشمی - استقلال 9- محمدرضا خانزاده - الاهلی قطر 10- احسان حاج‌صفی - تراکتورسازی تبریز 11- میلاد محمدی - احمد گروژنی روسیه

هافبک ها: 12- امید ابراهیمی - الاهلی قطر 13- احمد نوراللهی - پرسپولیس 14- علی کریمی - استقلال 15- اشکان دژاگه - تراکتورسازی تبریز 16- مسعود شجاعی - تراکتورسازی تبریز

مهاجمان: 17- مهدی ترابی - سایپا 18- مهدی طارمی - الغرافه قطر 19- علی قلی‌زاده - شارلوا بلژیک 20- علی علیپور - پرسپولیس 21- سردار آزمون - روبین‌کازان روسیه

بازیکنان یادشده باید فردا (دوشنبه) از ساعت 10 صبح برای جلسه تیمی در محل هتل آکادمی ملی فوتبال حضور داشته باشند. خبرنگاران نیز می‌توانند از ساعت 11 فردا با حضور در محل مرکز ملی فوتبال با بازیکنان تیم ملی مصاحبه کوتاه داشته باشند.توضیحات بخش رسانه‌ای تیم ملی درباره اعلام لیست تیم ملی فوتبال

خواندن خبر در سایت منبع

کارلوس کی روش نام 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده سازی در قطر اعلام کرد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
کارلوس کی روش نام 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده سازی در قطر اعلام کرد
کی روش در مرحله اول 21 بازیکن را دعوت کرد.

طرفداری- کارلوس کی روش اسامی 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده سازی در قطر اعلام کرد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، به دنبال انتشار اطلاعيه بخش رسانه ای تيم ملی در صبح امروز، کارلوس کی روش – سرمربی تيم ملی 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای آماده سازی در قطر اعلام کرد.

لازم به توضيح است اين اردوی آماده سازی در قسمت اول از تاريخ 17 لغايت 24 دسامبر در دوحه قطر برگزار می شود و پس از اتمام اين مرحله اسامی بازیکنان شاغل در خارج از کشور اعلام و در نهايت در تاريخ 26 دسامبر (5 دی ماه) لیست نهایی برای مسابقات جام ملتهای آسیا اعلام خواهد شد.

اسامی بازیکنان به اين شرح است:

دروازه بان ها:

1- علیرضا بیرانوند – پرسپولیس تهران

2- سید حسین حسینی – استقلال تهران

3- پیام نیازمند – سپاهان اصفهان

مدافعان:

4- رامین رضاییان – الشحانيه قطر

5- وریا غفوری – استقلال تهران

6- پژمان منتظری – استقلال تهران

7- محمدحسین کنعانی زادگان – ماشین سازی تبریز

8- روزبه چشمی – استقلال تهران

9- محمدرضا خانزاده – الاهلی قطر

10- احسان حاج صفی – تراکتورسازی تبریز

11- میلاد محمدی – احمد گروژنی روسیه

هافبک ها:

12- اميد ابراهیمی – الاهلی قطر

13- احمد نورالهی – پرسپولیس تهران

14- علی کریمی – استقلال تهران

15- اشکان دژاگه – تراکتورسازی تبریز

16- مسعود شجاعی – تراکتورسازی تبریز

مهاجم ها:

17- مهدی ترابی – سایپا تهران

18- مهدی طارمی – الغرافه قطر

19- علی قلی زاده – شارلوا بلژیک

20- علی علیپور – پرسپولیس تهران

21- سردار آزمون – روبین کازان روسیه

بازیکنان می بایست فردا از ساعت 10 صبح برای جلسه تیمی  در محل هتل آکادمی ملی فوتبال حضور داشته باشند.

لازم به ذکر است علاقه مندان رسانه می توانند از ساعت 11 فردا صبح با حضور در محل مرکز ملی فوتبال با بازیکنان تيم ملی مصاحبه کوتاه داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

اعلام زمان مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان تیم ملی فوتبال

فارسخبرگزاری فارس
اعلام زمان مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان تیم ملی فوتبال
فدراسیون فوتبال زمان مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان تیم ملی قبل از سفر به قطر را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، فدراسیون فوتبال زمان مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان تیم ملی قبل از سفر به قطر را اعلام کرد.

بر این اساس رسانه‌ها می توانند فردا از ساعت ۱۱ در محل ساختمان پک با بازیکنان تیم ملی مصاحبه داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ورزش ۱۱ورزش ۱۱17 ساعت قبل
اختصاصی | ستارۀ مغضوب فرهاد مجیدی در صفحۀ اینستاگرام خود تصویری عجیب را منتشر کرد. ورزش ۱۱ - گادوین منشا که در لیست فصل آتی استقلال تهران برای رقابت‌های لیگ برتر جایگاهی ندارد، همچنان در تهران به سر می‌برد تا وضعیتش در بازار نقل و انتقالات روشن شوند و اغلب روزها را به سپری کردن زمان در سطح شهر تهران می‌گذراند. منشا ساعاتی پیش در صفحۀ اینستاگرام خود فیلمی از رانندگی کردن در خیابان‌های تهران منتشر کرد که در آن کپشن: شب بخیر با استفاده از ایموجی خنده را قرار داده بود و این در حالی منتشر شد که در لحظۀ فیلمبرداری منشا، مشخصا زمان تقریبی چیزی در میان ظهر و یا بعدازظهر است!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در چند روز اخیر، شایعات فراوانی مبنی بر جدایی رضا اسدی هافبک دفاعی تیم فوتبال سایپا از این باشگاه به گوش می‌رسید. از استقلال به عنوان مشتری جدی او نام برده می‌شد اما شنیده می‌شود خود این بازیکن تمایلی برای رفتن به استقلال ندارد. بر خلاف شایعات مطرح شده، اسدی قصد جدایی از تیم سایپا را ندارد مگر آنکه یک پیشنهاد اروپایی دریافت کند. در غیر اینصورت اولویت وی در لیگ نوزدهم، بازی با پیراهن سایپا است. انتهای پیام/
نودنود18 ساعت قبل
باشگاه رئال مادرید به اظهارات سرمربی تاتنهام واکنش نشان داده است. به گزارش وبسایت نود، باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای به اظهارات اخیر مائوریسیو پوچتینو واکنش نشان داده است. سرمربی تاتنهام در مصاحبه‌ای که با رسانه‌های اسپانیا داشت عنوان کرده بود رئال مادرید به تاتنهام اجازه نداده پیش از فینال لیگ قهرمانان در مجموعه تمرینی آن‌ها اقامت کند و فلورنتینو پرز به او گفته تنها زمانی که سرمربی رئال شود می‌تواند به والدبباس بیاید. در بیانیه رئال مادرید آمده: «باشگاه ما از اظهارات مائوریسیو پوچتینو شگفت زده شده است. دو باشگاه لیورپول و تاتنهام از ما خواستند که در یکی از زمین‌های تمرین باشگاه تمرین کنند و ما با درخواست آن‌ها موافقت کردیم.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
تایلند و ترکمنستان، حریفان بانوان بسکتبال ۳ نفرهتایلند و ترکمنستان، حریفان بانوان بسکتبال ۳ نفرهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان ایران فردا رقابت خود را در کاپ سه نفره آسیا چین آغاز می‌کند. بانوان ایرانی در گروه چهارم مسابقات با ترکمنستان و تایلند هم گروهند. نخستین مسابقه تیم ایران ساعت ۱۲:۰۵ دقیقه فردا مقابل تایلند برگزار می‌شود و مسابقه دوم از ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه مقابل ترکمنستان برنامه ریزی شده است. پیش از این تیم ملی سه نفره مردان ایران در رقابت مرحله انتخابی کاپ آسیا با دو شکست ناکام مانده بود.

اخبار بیشتر