1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

دعوت از ۲۱ بازیکن در مرحله اول اردوی تیم ملی فوتبال

5 بازیکن استقلال در لیست اولیه تیم ملی

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
5 بازیکن استقلال در لیست اولیه تیم ملی

به گزارش "ورزش سه"، لیست 21 نفره اولیه تیم ملی برای حضور در جام ملت ها دقایقی پیش اعلام شد که البته در آن اثری از بازیکنان لژیونر که تیم هایشان درگیر مسابقات است نبود.

با این حال در این لیست روزبه چشمی، حسین حسینی، وریا غفوری، پژمان منتظری و علی کریمی حضور دارند و آنها این شانس را دارند که نام شان در لیست نهایی تیم ملی قرار بگیرد.

البته قطعا با اضافه شدن 14 لژیونر به تیم ملی نفراتی از لیست فعلی تیمی ملی خط خواهند خورد اما 5 بازیکن ملی پوش استقلال امیدوار هستند جزو نفرات خط خورده نباشند.

استقلال با 5 بازیکن بیشترین تعداد ملی پوش را دارد و پرسپولیس و تراکتورسازی با 3 بازیکن ملی پوش در رده بعدی هستند.

خواندن خبر در سایت منبع

۲۱ بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدند/ حضور ۵ استقلالی و ۳ پرسپولیسی و خط خوردن احمدزاده

تسنیمخبرگزاری تسنیم
۲۱ بازیکن به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدند/ حضور ۵ استقلالی و ۳ پرسپولیسی و خط خوردن احمدزاده

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش اسامی 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده‌سازی در قطر اعلام کرد. اردوی آماده‌سازی در قسمت اول از تاریخ 17 تا 24 دسامبر در دوحه قطر برگزار می‌شود و پس از اتمام این مرحله، اسامی بازیکنان شاغل در خارج از کشور اعلام و در نهایت در تاریخ 26 دسامبر (5 دی ماه) لیست نهایی برای مسابقات جام ملت‌های آسیا اعلام خواهد شد.

اسامی بازیکنان به این شرح است:

دروازه‌بان‌ها:

1- علیرضا بیرانوند - پرسپولیس 2- سید حسین حسینی - استقلال 3- پیام نیازمند - سپاهان اصفهان

مدافعان: 4- رامین رضاییان - الشحانیه قطر 5- وریا غفوری - استقلال 6- پژمان منتظری - استقلال 7- محمدحسین کنعانی‌زادگان - ماشین سازی تبریز 8- روزبه چشمی - استقلال 9- محمدرضا خانزاده - الاهلی قطر 10- احسان حاج‌صفی - تراکتورسازی تبریز 11- میلاد محمدی - احمد گروژنی روسیه

هافبک ها: 12- امید ابراهیمی - الاهلی قطر 13- احمد نوراللهی - پرسپولیس 14- علی کریمی - استقلال 15- اشکان دژاگه - تراکتورسازی تبریز 16- مسعود شجاعی - تراکتورسازی تبریز

مهاجمان: 17- مهدی ترابی - سایپا 18- مهدی طارمی - الغرافه قطر 19- علی قلی‌زاده - شارلوا بلژیک 20- علی علیپور - پرسپولیس 21- سردار آزمون - روبین‌کازان روسیه

بازیکنان یادشده باید فردا (دوشنبه) از ساعت 10 صبح برای جلسه تیمی در محل هتل آکادمی ملی فوتبال حضور داشته باشند. خبرنگاران نیز می‌توانند از ساعت 11 فردا با حضور در محل مرکز ملی فوتبال با بازیکنان تیم ملی مصاحبه کوتاه داشته باشند.توضیحات بخش رسانه‌ای تیم ملی درباره اعلام لیست تیم ملی فوتبال

خواندن خبر در سایت منبع

کارلوس کی روش نام 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده سازی در قطر اعلام کرد

طرفداریخبرگزاری طرفداری
کارلوس کی روش نام 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده سازی در قطر اعلام کرد

طرفداری- کارلوس کی روش اسامی 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای اردوی آماده سازی در قطر اعلام کرد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، به دنبال انتشار اطلاعيه بخش رسانه ای تيم ملی در صبح امروز، کارلوس کی روش – سرمربی تيم ملی 21 بازیکن را در مرحله اول اعلام اسامی برای آماده سازی در قطر اعلام کرد.

لازم به توضيح است اين اردوی آماده سازی در قسمت اول از تاريخ 17 لغايت 24 دسامبر در دوحه قطر برگزار می شود و پس از اتمام اين مرحله اسامی بازیکنان شاغل در خارج از کشور اعلام و در نهايت در تاريخ 26 دسامبر (5 دی ماه) لیست نهایی برای مسابقات جام ملتهای آسیا اعلام خواهد شد.

اسامی بازیکنان به اين شرح است:

دروازه بان ها:

1- علیرضا بیرانوند – پرسپولیس تهران

2- سید حسین حسینی – استقلال تهران

3- پیام نیازمند – سپاهان اصفهان

مدافعان:

4- رامین رضاییان – الشحانيه قطر

5- وریا غفوری – استقلال تهران

6- پژمان منتظری – استقلال تهران

7- محمدحسین کنعانی زادگان – ماشین سازی تبریز

8- روزبه چشمی – استقلال تهران

9- محمدرضا خانزاده – الاهلی قطر

10- احسان حاج صفی – تراکتورسازی تبریز

11- میلاد محمدی – احمد گروژنی روسیه

هافبک ها:

12- اميد ابراهیمی – الاهلی قطر

13- احمد نورالهی – پرسپولیس تهران

14- علی کریمی – استقلال تهران

15- اشکان دژاگه – تراکتورسازی تبریز

16- مسعود شجاعی – تراکتورسازی تبریز

مهاجم ها:

17- مهدی ترابی – سایپا تهران

18- مهدی طارمی – الغرافه قطر

19- علی قلی زاده – شارلوا بلژیک

20- علی علیپور – پرسپولیس تهران

21- سردار آزمون – روبین کازان روسیه

بازیکنان می بایست فردا از ساعت 10 صبح برای جلسه تیمی  در محل هتل آکادمی ملی فوتبال حضور داشته باشند.

لازم به ذکر است علاقه مندان رسانه می توانند از ساعت 11 فردا صبح با حضور در محل مرکز ملی فوتبال با بازیکنان تيم ملی مصاحبه کوتاه داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

اعلام زمان مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان تیم ملی فوتبال

فارسخبرگزاری فارس
اعلام زمان مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان تیم ملی فوتبال

به گزارش خبرگزاری فارس، فدراسیون فوتبال زمان مصاحبه خبرنگاران با بازیکنان تیم ملی قبل از سفر به قطر را اعلام کرد.

بر این اساس رسانه‌ها می توانند فردا از ساعت ۱۱ در محل ساختمان پک با بازیکنان تیم ملی مصاحبه داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، روز به روز تبدیل به بازیکن محبوب‌تری در تورین می‌شود. به گزارش «ورزش سه»، رونالدو در تابستان سال قبل و بعد از سپری کردن ۹ ساله فوق العاده در رئال مادرید، با انتقالی ۱۰۰ میلیون یورویی راهی یوونتوس شد و از همان گلزنی‌های خود را در تیم جدیدش نیز آغاز کرد تا تبدیل به ستاره‌ای محبوب در تورین شود. اوج درخشش رونالدو در دیدار چند هفته قبل لیگ قهرمانان مقابل اتلتیکومادرید بود که با هت تریکی فوق العاده، یک تنه باعث جبران شکست دور رفت و صود بیانکونری به دور بعدی لیگ قهرمانان شد. اما رونالدو که در حال حاضر در اردوی تیم ملی پرتغال حضور دارد، امروز با استقبال هواداران مواجه شد و هنگامیکه یکی از طرفداراش خواست وی پیراهن زمان حضور او در رئال مادرید را امضا کند، با شوخی از او پرسید آیا لباس شماره ۷ یوونتوس را نداری؟ این رفتار با استقبال ویژه هواداران یوونتوس در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده و حالا ستاره پرتغالی در همین چند ماه حضور خود در تورین، دل هواداران این تیم را به شدت به دست آورده است.
تابناکتابناک10 ساعت قبل
عادل فردوسی‌پور، مجری و گزارشگر برنامه‌های ورزشی که این روز‌ها به دلیل ماجرا‌های پیش آمده برای برنامه نود به سوژه اصلی خبرها تبدیل شده است، برای کمک به مردم آسیب دیده از سیل استان گلستان در این مناطق حاضر شده است.

بالاخره پایان انتظارها در مورد استادیوم جدید تاتنهام (عکس)

12+
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
با گزارش زنده این دیدار همراه ورزش سه باشید. دقیقه ۸: در شلوغی محوطه جریمه بازیکنان تیم امید فرصت مناسبی برای گلزنی داشتند که مدافعین پرشمار یمن اجازه گلزنی را از مهاجمین گرفتند. دقیقه ۱۰: شوت محمدرضا آزادی با فاصله بسیار زیادی از بالای دروازه راهی اوت شد. حاشیه: * نیما نکیسا و وینفرد شفر دو میهمان ویژه این دیدار به شمار می‌روند. * پیش از شروع بازی بازیکنان یمن مورد تشویق حاضران در ورزشگاه قرار گرفتند.
خبر فوریخبر فوری16 ساعت قبل
به نظر می‌رسد روزهای حضور پل پوگبا در ترکیب منچستریونایتد رو به پایان باشد. پل پوگبا، هافبک فرانسوی یونایتد و مدیر برنامه وی مینو رایولا، به دنبال راهی برای خروج از این باشگاه هستند و به نظر می‌رسد که هافبک ۲۷ ساله در ذهن خود تیم ایده آل را برای خودش رئال مادرید می‌بیند. اما مشکل اینجاست که مسئولان منچستر یونایتد تمایل ندارند بازیکنانی را که ۱۱۴ میلیون یورو در سال ۲۰۱۶ به خدمت گرفته‌اند را راحت از دست بدهند و با این شرایط انتقال پوگبا به رئال مادرید آسان نیست. در دوران حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت یونایتد، پل پوگبا عملکرد موفقی نداشت و تبدیل به بازیکنی معمولی شده بود اما با ورود اوله گونار سولسشر، شرایط تغییر کرده و پوگبا بازیکنی تاثیرگذار و ثابت در اولدترافورد شده است. اولویت اول رئال مادرید یافتن جایگزین برای لوکا مودریچ است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

اخبار بیشتر