تمسخر مورینیو توسط کاسیاس
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

تمسخر مورینیو توسط کاسیاس

پل اینس: وودوارد هم به اندازه مورینیو به خاطر وضعیت کنونی منچستریونایتد مقصر است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
پل اینس: وودوارد هم به اندازه مورینیو به خاطر وضعیت کنونی منچستریونایتد مقصر است
در حالی که مربی بلاگردان نتایج ضعیف یونایتد در ماه‌های اخیر شده است، بازیکن سابق تیم می‌گوید که سیاست‌های نقل و انتقالاتی باشگاه هم به همان اندازه ضعیف بوده‌اند.

طرفداری- به گفته پل اینس، اد وودوارد (نایب رییس باشگاه منچستریونایتد) هم به اندازه ژوزه مورینیو در ناکامی‌های این باشگاه دخیل بوده است.

به گزارش سایت گل، با وجود این که هنوز به نیم فصل نرسیده‌ایم، اختلاف منچستریونایتد با رده چهارم جدول به ۱۱ امتیاز رسیده و کار را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تقریبا بعید کرده است. مورینیو پس از شکست ۳-۱ تیمش در آنفیلد هدف انتقادات قرار گرفت ولی به گفته اینس، وودوارد حمایت لازم را از مورینیو به عمل نیاورده است. 

کسی که در کانون توجهات قرار دارد مورینیو است چون او سرمربی تیم به شمار می‌رود اما اد وودوارد کسی است که روی سکو‌ها می‌نشیند. او مردی فوتبالی نیست و یک انسان تاجر است. این باشگاه از نظر تجاری، ثروتمندترین باشگاه دنیا است و ما این را می‌دانیم. اما زمانی که مورینیو در ابتدای فصل از این می‌گوید که ما به دو مدافع میانی نیاز داریم و به خواسته خود نمی‌رسد، بعد یک نفر باید مسئولیت را بپذیرد. نمی‌توان همیشه مورینیو را متهم کرد. فرض من بر این است که مورینیو فهرستی متشکل از ۶ یا ۷ بازیکن داشته است و گفته این‌ها بازیکنانی هستند که می‌خواهم با سایر بازیکنان رقابت کنند. 

آن‌ها این بازیکنان را جذب نکردند؛ پس زمانی که اوضاع خوب پیش نمی‌رود، به همان اندازه که مورینیو را متهم می‌کنید، باید اد وودوارد را هم متهم کنید چون او بازیکنان مورد نظر مورینیو را نگرفت. (یورگن) کلوپ به بازیکنان مد نظر خود دست پیدا کرد. چرا (ویرجیل) فن دایک به لیورپول می‌رود، نه منچستریونایتد؟ اگر حالا از من بپرسید کدام بازیکن منچستریونایتد می‌تواند برای لیورپول مفید باشد، به نظر من تنها دروازه‌بان تیم. در حال حاضر او تنها کسی است که می‌تواند به لیورپول راه پیدا کند. 

با نگاهی به بازیکنان سایر باشگاه‌ها، با خود می‌گویید چرا یونایتد سراغ آن بازیکنان نرفت؟ فرد حتی بازی نمی کند. سانچز نمی‌خواهد اینجا باشد و در ابتدا قصد داشت راهی سیتی شود. پوگبا بازی نمی‌کند. بازیکنانی که برای آن‌ها ۵۰ تا ۸۰ میلیون پوند هزینه شد، حتی بازی نمی‌کنند. شما در زیر سوال بردن سیستم استخدام بازیکنان باشگاه درست عمل می‌کنید زیرا یارگیری، مهم‌ترین جنبه در فوتبال است. 

زمانی که سوال شد چرا خریدهای یونایتد در این تیم جواب نمی‌دهند، اینس احتمال دخیل بودن ضعف قوای ذهنی را مطرح کرد.

به نظرم بازیکنانی که در حال جذب آن‌ها است، نمی‌توانند با فشار بر تن کردن پیراهن منچستریونایتد کنار بیایند و شما می‌توانید این را از عملکرد آن‌ها ببینید. (آنتونی) مارسیال یک مثال بارز است. از دید من او مستعدترین بازیکن منچستریونایتد است ولی نمی‌تواند هر هفته با فشارها کنار بیاید. کسی که برای منچستریونایتد بازی می‌کند، هر هفته باید با این فشارها سازگار شود. حق ندارید چهار از ده باشید. هر هفته باید هفت یا هشت از ده باشید. این مسئله در مورد مسابقات و تمرینات صدق می‌کند. 

اوضاع تغییر کرده است و تصور این است که بازیکنان جدید می‌توانند با این مسئله و پیروز شدن رقبا در تمامی هفته‌ها کنار بیایند. باید دید آیا از اشتیاق و سرسختی لازم برای کنار آمدن با این فشار برخودار هستند؟ همه نه ولی بسیاری از آن‌ها این ویژگی را نداشته‌اند. به کوین دی بروین نگاه کنید؛ او تمامی ویژگی‌های مد نظر شما برای یک بازیکن را دارد. تلاشی که به خرج می‌دهد، استعدادش، قدرت تصمیم گیری او. دی بروین از هر ده بار، نه بار تصمیم درست را می‌گیرد و شما چنین چیزی را در بین هیچ یک از بازیکنان یونایتد نمی‌بینید. حتی یک نفر. من که چنین چیزی نمی‌بینم. من کسی را در این حد نمی‌بینم و گواه من هم، وضعیت تیم است.  

شیاطین سرخ، شنبه آینده با دیدار مقابل کاردیف در ولز، مسابقات لیگ برتر را پیگیری می‌کنند. 

خواندن خبر در سایت منبع

اوون: یونایتد با مورینیو پیشرفتی نخواهد کرد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
اوون: یونایتد با مورینیو پیشرفتی نخواهد کرد
مایکل اوون، اسطوره فوتبال انگلیس معتقد است که منچستریونایتد تحت هدایت مورینیو نمی‌تواند عملکردی از این بهتر داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ شب گذشته به مصاف لیورپول رفتند و با نتیجه 3-1 مقابل شاگردان کلوپ متحمل شکست شدند. این در حالیست که یونایتد فصل خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و نتایج ضعیفی که این تیم تا به اینجا کسب کرده، انتقادات بسیاری از سوی هواداران به همراه داشته است. حال مایکل اوون که از نزدیک شاهد بازی شب گذشته دو تیم بود، مدعی شد که یونایتد با مورینیو از این بهتر بازی نخواهد نکرد.

اوون: یونایتد با مورینیو پیشرفتی نخواهد کرد - 2

او گفت:" من واقعا تغییری در یونایتد نمی‌بینم. فقط این به نظرم می‌آید که بازیکنان از آنچه به نمایش می‌گذارند خیلی بهتر هستند ولی مورینیو، دو و نیم فصل؟ اگر 6 ماه بود که در یونایتد بود، فکر می‌کنم باید منتظر می‌ماندیم تا بازیکنان مورد علاقه اش را در نقل و انتقالات بگیرد. دو سال و نیم از حضور او گذشته، آیا چیزی عوض خواهد شد؟ 

اگر بخواهید کلی نگاه کنید، آنها پول زیادی را صرف تقویت تیمشان کرده اند که بدین ترتیب باید به قهرمانی در لیگ نزدیک باشند ولی در مجموع اصلا تهدیدی برای قهرمانی نیستند. اگر به این، حضور بهترین بازیکنان جهان و بهترین گلر و چند ستاره بزرگ را اضافه کنیم، به جای اینکه اوضاع بهتر شود، بدتر می‌شود. به نظرم پیشرفتی در کار نخواهد بود."

خواندن خبر در سایت منبع

شیرر: مورینیو تنها مقصر وضعیت منچستریونایتد نیست؛ لوکاکو به خوبی توسط بازیکنان تغذیه نمی‌شود

طرفداریخبرگزاری طرفداری
شیرر: مورینیو تنها مقصر وضعیت منچستریونایتد نیست؛ لوکاکو به خوبی توسط بازیکنان تغذیه نمی‌شود
شیاطین سرخ روز گذشته مقابل لیورپول شکست خوردند تا جایگاه این تیم در جدول رده بندی لیگ برتر همچنان در وضعیتی نه چندان خوب باقی بماند.

طرفداری- آلن شیرر، مهاجم سابق تیم ملی انگلستان و کارشناس تلویزیونی اذعان کرد که روملو لوکاکو در فرم خوبی نیست و البته بازیکنان منچستریونایتد نیز به خوبی او را تغذیه نمی کنند.

به نقل از دیلی میل، مهاجم سابق باشگاه نیوکاسل پس از شکست منچستریونایتد مقابل لیورپول در این خصوص بیان کرد:

به جز داوید دخیا، فکر نمی کنم بازیکنی از منچستریونایتد حتی نزدیک به فرم اصلی خود بازی کند. من در بازی مقابل لیورپول به عملکرد لوکاکو نگاه کردم و دیدم اصلا خوب نبود. او مرتبا تلاش می کرد به دروازه نزدیک شود ولی لوورن و فن دایک او را مهار کرده بودند. البته این را باید گفت که دیگر بازیکنان نیز در حد متوسط او را تغذیه می کنند. او نمی داند دقیقا باید چه کاری انجام دهد و سعی می کند پنهان شود و از درگیر بودن در جریان بازی پرهیز می کند زیرا چیزی که می خواهد را دریافت نمی کند.

وی در خصوص تقویت منچستریونایتد در نقل و انتقالات ژانویه اضافه کرد:

اتفاقی باید بیفتد. آنها (مالکان منچستریونایتد) یا باید از خرید بازیکنان مربی صرف نظر کنند یا از او حمایت کنند و بگویند تو مرد اصلی نیمکت هستی. اگر این گونه نیست، پس چیزی باید تغییر کند. آنها به خوبی از مورینیو در تابستان حمایت نکردند. پس شما نمی توانید بگویید همه مشکلات منچستریونایتد تقصیر مورینیو است. شما باید به بازیکنان نیز توجه کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

تمسخر مورینیو توسط کاسیاس پس از باخت یونایتد برابر لیورپول

ایسناخبرگزاری ایسنا
تمسخر مورینیو توسط کاسیاس پس از باخت یونایتد برابر لیورپول
دروازه‌بان پورتو بعد از شکست منچستریونایتد برابر لیورپول به تمسخر ژوزه مورینیو پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، در ادامه دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن لیورپول در خانه با نتیجه ۳ بر یک برابر منچستریونایتد به برتری رسید تا نتایج ضعیف مورینیو با تیمش ادامه داشته باشد.

کاسیاس بلافاصله بعد از این دیدار ضمن پاسخ به اظهارات اخیر مورینیو مبنی بر این که "کاسیاس به پایان دوران فوتبالش نزدیک شده است،" گفت: اخیرا در یک روزنامه پرتغالی، فردی عنوان کرده بود که من (با ۳۷ سال سن) به پایان دوران فوتبالم رسیده‌ام. با او کاملا موافقم. سوال من از این روزنامه این است درباره مربیان کی و چه زمانی می‌توانیم ببینیم که آنها دیگر کارایی ندارند و به پایان خودشان رسیده‌اند؟

این صحبت‌ها در حالی مطرح می‌شود که یونایتد در بدترین شرایط خود با مورینیو قرار دارد و زمزمه‌های برکناری این مربی بار دیگر به گوش رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز17 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روز گذشته پس از منتشر شدن خبر محرومیت علیرضا بیرانوند توسط کمیته اخلاق، مهرداد میناوند پیشکسوت جنجالی تیم پرسپولیس به این موضوع در اینستاگرامش واکنش نشان داد. میناوند که همیشه در صفحه اینستاگرامش برای حریفان پرسپولیس کری می‌خواند، این بار در واکنش به محرومیت بیرانوند طعنه سنگینی به تیم سپاهان و امیر قلعه‌نویی زد.
جام نیوزجام نیوز22 ساعت قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، در طول ۴سال حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس همواره این مربی اخلاق‌گرا در فصل نقل‌وانتقالات با خط زدن و کنار گذاشتن مهره‌هایی اسم و رسم‌دار باعث تعجب تمامی اهالی فوتبال شده است از طارمی، مسلمان و رضاییان گرفته تا آخرین این نام‌های بزرگ که گادوین منشا بود. اکنون بازهم شاهد چنین تصمیماتی از سوی سرمربی موفق قهرمان لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود. برانکو در فهرست بازیکنانی که برای فصل آینده مدنظر دارد بر روی نام ۳ستارۀ بزرگ و نامدار خود خط قرمز کشیده است تا برای چندمین بار باعث سورپرایز همگان شود. هنوز به طور مشخص نام این ۳ستاره رسانه‌ای نشده است اما گویا این بازیکنان از باتجربه‌ها و بازیکنان معروف باشگاه به حساب می‌آیند که در طول فصل گذشته حاشیه‌هایی را برای تیم وجود آورده‌اند. باید منتظر ماند و دید که با وجود این اخبار، این‌بار کدام ستاره‌ها با غضب این مربی قاطع روبرو می‌شوند و در نهایت نیز مجبو به ترک سرخ‌پوشان خواهند شد.
جام نیوزجام نیوز19 ساعت قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال، مدیران این تیم به دنبال جانشین خارجی برای شفر هستند تا در کنار مجیدی لیگ نوزدهم را برای قهرمانی آغاز کنند. یکی از این گزینه‌ها مامیچ سرمربی سابق الهلال می‌باشد که به گفته برخی‌ها به شدت به نیمکت آبی‌ها نزدیک است. لازم به ذکر است در صورتی که مامیچ هدایت استقلال را بر عهده بگیرد، عمر خربین مهاجم سابق آبی‌های عربستانی نیز، صید بزرگ بعدی مدیران استقلال خواهد بود. گفتنی است خربین تا کنون چندین بار با پیشنهاد آبی‌های تهرانی روبه‌رو شده است ولی پیوستن او در این تابستان به استقلال با حضور مامیچ در تهران، دور از ذهن نخواهد بود.
روزنوروزنو20 ساعت قبل
استقلال عصر دیروز راهی امارات شد تا آخرین بازی خودش در این فصل فوتبالی را برگزار کند. این بازی تشریفاتی بوده و تمام ذهن مدیران و مربیان باشگاه معطوف به یارگیری برای فصل آینده است. در این میان قبل از حضور کاروان استقلال در فرودگاه امام (ره) و پرواز به دبی اتفاقات خاصی پیرامون پرونده یارگیری تیم در لیگ نوزدهم رخ داد. این‌طور که خبر رسیده جدایی گادوین منشا از استقلال قطعی شده و این بازیکن پس از پایان مسابقه با العین دیگر عضوی از آبی‌پوشان پایتخت نخواهد بود. طبق آخرین شنیده‌ها، جدایی منشا صبح دیروز تا حدود ۹۹ درصد قطعی شد و فرهاد مجیدی بنا بر دلایل فنی و… ترجیح می‌دهد دیگر با او در فصل آینده کار نکند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین22 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، اردوی تیم ریکرو و کامپوند از ۳۱ اردیبهشت ماه در سایت آزادی آغاز شده و تا ١٥ خرداد ادامه خواهد داشت. قرار بود از بین ٥ کماندار دعوت شده در اردوی مردان ریکرو، پس از رکوردگیری‌ها و برگزاری مسابقات انتخابی سه نفر برتر راهی هلند شوند. مسابقات انتخابی درون اردویی برگزار شد و در نهایت میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی توانستند مجوز حضور در رقابت‌های جهانی هلند را کسب کنند. به این ترتیب تیم ریکرو بانوان با ترکیب زهرا نعمتب، شیوا شجاع‌مهر و نیلوفر علیپور و تیم ریکرو مردان با ترکیب میلاد وزیری، صادق اشرفی و رضا شبانی در رقابت‌های جهانی هلند شرکت خواهند کرد. کمانداران کشورمان ۱۸ خردادماه راهی هلند می‌شوند تا در مسابقات جهانی و کسب سهمیه حضور داشته باشند.

اخبار بیشتر