تمسخر مورینیو توسط کاسیاس
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

تمسخر مورینیو توسط کاسیاس

پل اینس: وودوارد هم به اندازه مورینیو به خاطر وضعیت کنونی منچستریونایتد مقصر است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
پل اینس: وودوارد هم به اندازه مورینیو به خاطر وضعیت کنونی منچستریونایتد مقصر است
در حالی که مربی بلاگردان نتایج ضعیف یونایتد در ماه‌های اخیر شده است، بازیکن سابق تیم می‌گوید که سیاست‌های نقل و انتقالاتی باشگاه هم به همان اندازه ضعیف بوده‌اند.

طرفداری- به گفته پل اینس، اد وودوارد (نایب رییس باشگاه منچستریونایتد) هم به اندازه ژوزه مورینیو در ناکامی‌های این باشگاه دخیل بوده است.

به گزارش سایت گل، با وجود این که هنوز به نیم فصل نرسیده‌ایم، اختلاف منچستریونایتد با رده چهارم جدول به ۱۱ امتیاز رسیده و کار را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تقریبا بعید کرده است. مورینیو پس از شکست ۳-۱ تیمش در آنفیلد هدف انتقادات قرار گرفت ولی به گفته اینس، وودوارد حمایت لازم را از مورینیو به عمل نیاورده است. 

کسی که در کانون توجهات قرار دارد مورینیو است چون او سرمربی تیم به شمار می‌رود اما اد وودوارد کسی است که روی سکو‌ها می‌نشیند. او مردی فوتبالی نیست و یک انسان تاجر است. این باشگاه از نظر تجاری، ثروتمندترین باشگاه دنیا است و ما این را می‌دانیم. اما زمانی که مورینیو در ابتدای فصل از این می‌گوید که ما به دو مدافع میانی نیاز داریم و به خواسته خود نمی‌رسد، بعد یک نفر باید مسئولیت را بپذیرد. نمی‌توان همیشه مورینیو را متهم کرد. فرض من بر این است که مورینیو فهرستی متشکل از ۶ یا ۷ بازیکن داشته است و گفته این‌ها بازیکنانی هستند که می‌خواهم با سایر بازیکنان رقابت کنند. 

آن‌ها این بازیکنان را جذب نکردند؛ پس زمانی که اوضاع خوب پیش نمی‌رود، به همان اندازه که مورینیو را متهم می‌کنید، باید اد وودوارد را هم متهم کنید چون او بازیکنان مورد نظر مورینیو را نگرفت. (یورگن) کلوپ به بازیکنان مد نظر خود دست پیدا کرد. چرا (ویرجیل) فن دایک به لیورپول می‌رود، نه منچستریونایتد؟ اگر حالا از من بپرسید کدام بازیکن منچستریونایتد می‌تواند برای لیورپول مفید باشد، به نظر من تنها دروازه‌بان تیم. در حال حاضر او تنها کسی است که می‌تواند به لیورپول راه پیدا کند. 

با نگاهی به بازیکنان سایر باشگاه‌ها، با خود می‌گویید چرا یونایتد سراغ آن بازیکنان نرفت؟ فرد حتی بازی نمی کند. سانچز نمی‌خواهد اینجا باشد و در ابتدا قصد داشت راهی سیتی شود. پوگبا بازی نمی‌کند. بازیکنانی که برای آن‌ها ۵۰ تا ۸۰ میلیون پوند هزینه شد، حتی بازی نمی‌کنند. شما در زیر سوال بردن سیستم استخدام بازیکنان باشگاه درست عمل می‌کنید زیرا یارگیری، مهم‌ترین جنبه در فوتبال است. 

زمانی که سوال شد چرا خریدهای یونایتد در این تیم جواب نمی‌دهند، اینس احتمال دخیل بودن ضعف قوای ذهنی را مطرح کرد.

به نظرم بازیکنانی که در حال جذب آن‌ها است، نمی‌توانند با فشار بر تن کردن پیراهن منچستریونایتد کنار بیایند و شما می‌توانید این را از عملکرد آن‌ها ببینید. (آنتونی) مارسیال یک مثال بارز است. از دید من او مستعدترین بازیکن منچستریونایتد است ولی نمی‌تواند هر هفته با فشارها کنار بیاید. کسی که برای منچستریونایتد بازی می‌کند، هر هفته باید با این فشارها سازگار شود. حق ندارید چهار از ده باشید. هر هفته باید هفت یا هشت از ده باشید. این مسئله در مورد مسابقات و تمرینات صدق می‌کند. 

اوضاع تغییر کرده است و تصور این است که بازیکنان جدید می‌توانند با این مسئله و پیروز شدن رقبا در تمامی هفته‌ها کنار بیایند. باید دید آیا از اشتیاق و سرسختی لازم برای کنار آمدن با این فشار برخودار هستند؟ همه نه ولی بسیاری از آن‌ها این ویژگی را نداشته‌اند. به کوین دی بروین نگاه کنید؛ او تمامی ویژگی‌های مد نظر شما برای یک بازیکن را دارد. تلاشی که به خرج می‌دهد، استعدادش، قدرت تصمیم گیری او. دی بروین از هر ده بار، نه بار تصمیم درست را می‌گیرد و شما چنین چیزی را در بین هیچ یک از بازیکنان یونایتد نمی‌بینید. حتی یک نفر. من که چنین چیزی نمی‌بینم. من کسی را در این حد نمی‌بینم و گواه من هم، وضعیت تیم است.  

شیاطین سرخ، شنبه آینده با دیدار مقابل کاردیف در ولز، مسابقات لیگ برتر را پیگیری می‌کنند. 

خواندن خبر در سایت منبع

اوون: یونایتد با مورینیو پیشرفتی نخواهد کرد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
اوون: یونایتد با مورینیو پیشرفتی نخواهد کرد
مایکل اوون، اسطوره فوتبال انگلیس معتقد است که منچستریونایتد تحت هدایت مورینیو نمی‌تواند عملکردی از این بهتر داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ شب گذشته به مصاف لیورپول رفتند و با نتیجه 3-1 مقابل شاگردان کلوپ متحمل شکست شدند. این در حالیست که یونایتد فصل خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و نتایج ضعیفی که این تیم تا به اینجا کسب کرده، انتقادات بسیاری از سوی هواداران به همراه داشته است. حال مایکل اوون که از نزدیک شاهد بازی شب گذشته دو تیم بود، مدعی شد که یونایتد با مورینیو از این بهتر بازی نخواهد نکرد.

اوون: یونایتد با مورینیو پیشرفتی نخواهد کرد - 2

او گفت:" من واقعا تغییری در یونایتد نمی‌بینم. فقط این به نظرم می‌آید که بازیکنان از آنچه به نمایش می‌گذارند خیلی بهتر هستند ولی مورینیو، دو و نیم فصل؟ اگر 6 ماه بود که در یونایتد بود، فکر می‌کنم باید منتظر می‌ماندیم تا بازیکنان مورد علاقه اش را در نقل و انتقالات بگیرد. دو سال و نیم از حضور او گذشته، آیا چیزی عوض خواهد شد؟ 

اگر بخواهید کلی نگاه کنید، آنها پول زیادی را صرف تقویت تیمشان کرده اند که بدین ترتیب باید به قهرمانی در لیگ نزدیک باشند ولی در مجموع اصلا تهدیدی برای قهرمانی نیستند. اگر به این، حضور بهترین بازیکنان جهان و بهترین گلر و چند ستاره بزرگ را اضافه کنیم، به جای اینکه اوضاع بهتر شود، بدتر می‌شود. به نظرم پیشرفتی در کار نخواهد بود."

خواندن خبر در سایت منبع

شیرر: مورینیو تنها مقصر وضعیت منچستریونایتد نیست؛ لوکاکو به خوبی توسط بازیکنان تغذیه نمی‌شود

طرفداریخبرگزاری طرفداری
شیرر: مورینیو تنها مقصر وضعیت منچستریونایتد نیست؛ لوکاکو به خوبی توسط بازیکنان تغذیه نمی‌شود
شیاطین سرخ روز گذشته مقابل لیورپول شکست خوردند تا جایگاه این تیم در جدول رده بندی لیگ برتر همچنان در وضعیتی نه چندان خوب باقی بماند.

طرفداری- آلن شیرر، مهاجم سابق تیم ملی انگلستان و کارشناس تلویزیونی اذعان کرد که روملو لوکاکو در فرم خوبی نیست و البته بازیکنان منچستریونایتد نیز به خوبی او را تغذیه نمی کنند.

به نقل از دیلی میل، مهاجم سابق باشگاه نیوکاسل پس از شکست منچستریونایتد مقابل لیورپول در این خصوص بیان کرد:

به جز داوید دخیا، فکر نمی کنم بازیکنی از منچستریونایتد حتی نزدیک به فرم اصلی خود بازی کند. من در بازی مقابل لیورپول به عملکرد لوکاکو نگاه کردم و دیدم اصلا خوب نبود. او مرتبا تلاش می کرد به دروازه نزدیک شود ولی لوورن و فن دایک او را مهار کرده بودند. البته این را باید گفت که دیگر بازیکنان نیز در حد متوسط او را تغذیه می کنند. او نمی داند دقیقا باید چه کاری انجام دهد و سعی می کند پنهان شود و از درگیر بودن در جریان بازی پرهیز می کند زیرا چیزی که می خواهد را دریافت نمی کند.

وی در خصوص تقویت منچستریونایتد در نقل و انتقالات ژانویه اضافه کرد:

اتفاقی باید بیفتد. آنها (مالکان منچستریونایتد) یا باید از خرید بازیکنان مربی صرف نظر کنند یا از او حمایت کنند و بگویند تو مرد اصلی نیمکت هستی. اگر این گونه نیست، پس چیزی باید تغییر کند. آنها به خوبی از مورینیو در تابستان حمایت نکردند. پس شما نمی توانید بگویید همه مشکلات منچستریونایتد تقصیر مورینیو است. شما باید به بازیکنان نیز توجه کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

تمسخر مورینیو توسط کاسیاس پس از باخت یونایتد برابر لیورپول

ایسناخبرگزاری ایسنا
تمسخر مورینیو توسط کاسیاس پس از باخت یونایتد برابر لیورپول
دروازه‌بان پورتو بعد از شکست منچستریونایتد برابر لیورپول به تمسخر ژوزه مورینیو پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، در ادامه دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن لیورپول در خانه با نتیجه ۳ بر یک برابر منچستریونایتد به برتری رسید تا نتایج ضعیف مورینیو با تیمش ادامه داشته باشد.

کاسیاس بلافاصله بعد از این دیدار ضمن پاسخ به اظهارات اخیر مورینیو مبنی بر این که "کاسیاس به پایان دوران فوتبالش نزدیک شده است،" گفت: اخیرا در یک روزنامه پرتغالی، فردی عنوان کرده بود که من (با ۳۷ سال سن) به پایان دوران فوتبالم رسیده‌ام. با او کاملا موافقم. سوال من از این روزنامه این است درباره مربیان کی و چه زمانی می‌توانیم ببینیم که آنها دیگر کارایی ندارند و به پایان خودشان رسیده‌اند؟

این صحبت‌ها در حالی مطرح می‌شود که یونایتد در بدترین شرایط خود با مورینیو قرار دارد و زمزمه‌های برکناری این مربی بار دیگر به گوش رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

برتری ریوآوه با گلزنی طارمی + فیلم

رکنارکنا16 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، هفته هفدهم رقابت‌های سوپر لیگ پرتغال با برتری ۲ بر صفر تیم ریوآوه در خانه‌اش مقابل بوآویشتا ادامه یافت. در این بازی مهدی طارمی، مهاجم ایرانی ریوآوه ۹۰ دقیقه در میدان حاضر بود و با زدن گل دوم تیمش در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده نیمه اول نقش مهمی در برتری میزبان داشت. ریوآوه با این برد ۲۵ امتیازی شد و به رده هفتم جدول سوپر لیگ پرتغال صعود کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

واکنش علی دایی به توافق با فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی (ویدیو)

ایلناایلنا13 ساعت قبل

فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکم

الفالف1 روز قبل
فیلم/ گل زیبای طارمی با ضربه سر ضرب و محکمگروه ورزشی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۸، ۰۶:۳۰ ۳۹۸۱۰۳۰۰۱۳مهدی طارمی گل دوم ریوآوه را با ضربه زیبا و سرضربه وارد دروازه بواویستا کرد.
تابناکتابناک1 روز قبل
براساس گزارش مشترک و هماهنگ چندین رسانه عربی که از یک منبع خبری مخفی نقل شده است، این تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا تنها شامل لیگ قهرمانان آسیا نمی‌شود، بلکه هرگونه بازی در چارچوب فوتبال آسیا در زمین ایران تا اطلاع ثانوی ممنوع است و به این ترتیب این تصمیم شامل بازی‌های ملی شده و دامنه آن گسترده‌تر است. مصوبه سیاسی و مضحک کنفدراسیون فوتبال آسیا با فشار عربستان، بحرین و کویت؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از ۴۸ساعت پرتنش با فوتبال ایران سرانجام تصمیم سیاسی خود علیه ایران را رسمی و قطعی کرد. به گزارش تابناک ورزشی، ای اف سی که در آخرین روزهای هفته گذشته تصمیم کمیته مسابقات خود مبنی بر محرومیت ایران از میزبانی خانگی در لیگ قهرمانان آسیا را طی یک نامه اعلام کرد، با وجود واکنش شدید و قاطع فدراسیون و تیم‌های ایرانی مصوبه ابتدایی خود را عملی کرد تا چهار نماینده کشورمان در آستانه ترک مسابقات و البته جریمه و محرومیت سنگین قرار گیرند. تشکیلات مدیریت فوتبال آسیا نظر آخر و قطعی خود را درباره میزبانی تیم‌های ایرانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد و بر اساس آن فوتبال ایران از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا طبق مصوبه کمیته مسابقات AFC محروم شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های هفته‌های اول تا سوم از دور برگشت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور ۹ تیم امروز (دوشنبه - ۳۰ دی ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد. با پایان رقابت‌های هفته سوم، تیم شهرداری ورامین با کسب ۲۶ امتیاز صدرنشین شد، لوازم خانگی کن با ۲۵ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و پاس با ۲۳ امتیاز رتبه سوم را به خود اختصاص داد. تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، صنعت مس کرمان، یزدان، فرمانیه، پالایش نفت آبادان و کانون تکواندوکاران مهاجر نیز به ترتیب در رده‌های چهارم تا نهم قرار گرفتند. نتایج کسب شده به شرح ذیل است: هفته اولتیم صنعت مس کرمان - استراحتتیم فرمانیه ۲ - تیم لوازم خانگی کن ۶تیم پالایش نفت آبادان - تیم دانشگاه آزاد اسلامی (با توجه به شرایط آب و هوایی، مبارزات تیم پالایش نفت آبادان به تعویق افتاد) تیم یزدان ۴ - تیم شهرداری ورامین ۴تیم کانون تکواندوکاران مهاجر ۲ - تیم پاس ۶بهترین‌هابهترین سرمربی: رضا یزدان پرست (باشگاه یزدان) بهترین داور: سیدجلال سیدمردانی (بوشهر) بهترین بازیکن: عرفان مرادی (لوازم خانگی کن) بهترین سرپرست: سیدحسن میر (شهرداری ورامین) هفته دومتیم شهرداری ورامین - استراحتتیم پالایش نفت آبادان - تیم لوازم خانگی کن (با توجه به شرایط آب و هوایی، مبارزات تیم پالایش نفت آبادان به تعویق افتاد) تیم صنعت مس کرمان ۲ - تیم پاس ۶تیم فرمانیه ۴ - تیم یزدان ۴تیم کانون تکواندوکاران مهاجر صفر - تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۸بهترین‌هابهترین سرمربی: مرتضی سلطانی (پاس) بهترین داور: ابوالفضل خدایی (زنجان) بهترین بازیکن: نیما مهرعلی (پاس) بهترین سرپرست: جاوید عاشوری (یزدان) هفته سومتیم فرمانیه - استراحتتیم صنعت مس کرمان ۳ - تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۵تیم پاس ۲ - تیم شهرداری ورامین ۶تیم یزدان یک - تیم لوازم خانگی کن ۷تیم پالایش نفت آبادان - تیم کانون تکواندوکاران مهاجر (با توجه به شرایط آب و هوایی، مبارزات تیم پالایش نفت آبادان به تعویق افتاد) بهترین‌هابهترین سرمربی: پیام خانلرخانی (شهرداری ورامین) بهترین داور: مجید مولایی (سمنان) بهترین بازیکن: کریم سام دلیری (دانشگاه آزاد اسلامی) بهترین سرپرست: کیومرث چگینی (لوازم خانگی کن) انتهای پیام/

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

دیشب ۲۱ دی‌ماه مردم در مقابل دانشگاه امیرکبیر و شریف به یاد کشته‌شدگان هواپیمای اوکراین تجمع کرند

خبری1 هفته قبل

انصراف جمعی از هنرمندان از شرکت در جشنواره فجر

خبری1 هفته قبل

واکنش‌ها به قربانی شدن هموطنانمان در حادثه شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی

خبری1 هفته قبل

جزئیات سازوکار رسیدن به لیست تهران در شورای ائتلاف اصولگرایان از زبان حدادعادل

نامه‌نیور15 دقیقه قبل

پاداش ۴۵ میلیارد ریالی در انتظار مشترکان خوش مصرف پایتخت

میزان‌آنلاین15 دقیقه قبل

نوشیدن آب گازدار، خوب است یا بد؟

الف15 دقیقه قبل

ماهیگیری پمپئو از اشتباه انتخاباتی رئیس‌جمهور/ کارنامه روحانی در تقویت فرآیند انتخابات چیست؟!

مشرق‌نیوز15 دقیقه قبل

آتلانتیک: ترور سلیمانی، مرگ برجام با همه محدودیت‌هایش برای ایران است

مشرق‌نیوز15 دقیقه قبل

ببینید | مدل عجیب برای پول درآوردن از کانال‌های تلگرامی برای انتخابات مجلس!

سوئیت‌آپارتمان‌ در تهران چند؟ +جدول قیمت

اقتصادنیوز21 دقیقه قبل