1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

تمسخر مورینیو توسط کاسیاس

پل اینس: وودوارد هم به اندازه مورینیو به خاطر وضعیت کنونی منچستریونایتد مقصر است

طرفداریخبرگزاری طرفداری
پل اینس: وودوارد هم به اندازه مورینیو به خاطر وضعیت کنونی منچستریونایتد مقصر است

طرفداری- به گفته پل اینس، اد وودوارد (نایب رییس باشگاه منچستریونایتد) هم به اندازه ژوزه مورینیو در ناکامی‌های این باشگاه دخیل بوده است.

به گزارش سایت گل، با وجود این که هنوز به نیم فصل نرسیده‌ایم، اختلاف منچستریونایتد با رده چهارم جدول به ۱۱ امتیاز رسیده و کار را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تقریبا بعید کرده است. مورینیو پس از شکست ۳-۱ تیمش در آنفیلد هدف انتقادات قرار گرفت ولی به گفته اینس، وودوارد حمایت لازم را از مورینیو به عمل نیاورده است. 

کسی که در کانون توجهات قرار دارد مورینیو است چون او سرمربی تیم به شمار می‌رود اما اد وودوارد کسی است که روی سکو‌ها می‌نشیند. او مردی فوتبالی نیست و یک انسان تاجر است. این باشگاه از نظر تجاری، ثروتمندترین باشگاه دنیا است و ما این را می‌دانیم. اما زمانی که مورینیو در ابتدای فصل از این می‌گوید که ما به دو مدافع میانی نیاز داریم و به خواسته خود نمی‌رسد، بعد یک نفر باید مسئولیت را بپذیرد. نمی‌توان همیشه مورینیو را متهم کرد. فرض من بر این است که مورینیو فهرستی متشکل از ۶ یا ۷ بازیکن داشته است و گفته این‌ها بازیکنانی هستند که می‌خواهم با سایر بازیکنان رقابت کنند. 

آن‌ها این بازیکنان را جذب نکردند؛ پس زمانی که اوضاع خوب پیش نمی‌رود، به همان اندازه که مورینیو را متهم می‌کنید، باید اد وودوارد را هم متهم کنید چون او بازیکنان مورد نظر مورینیو را نگرفت. (یورگن) کلوپ به بازیکنان مد نظر خود دست پیدا کرد. چرا (ویرجیل) فن دایک به لیورپول می‌رود، نه منچستریونایتد؟ اگر حالا از من بپرسید کدام بازیکن منچستریونایتد می‌تواند برای لیورپول مفید باشد، به نظر من تنها دروازه‌بان تیم. در حال حاضر او تنها کسی است که می‌تواند به لیورپول راه پیدا کند. 

با نگاهی به بازیکنان سایر باشگاه‌ها، با خود می‌گویید چرا یونایتد سراغ آن بازیکنان نرفت؟ فرد حتی بازی نمی کند. سانچز نمی‌خواهد اینجا باشد و در ابتدا قصد داشت راهی سیتی شود. پوگبا بازی نمی‌کند. بازیکنانی که برای آن‌ها ۵۰ تا ۸۰ میلیون پوند هزینه شد، حتی بازی نمی‌کنند. شما در زیر سوال بردن سیستم استخدام بازیکنان باشگاه درست عمل می‌کنید زیرا یارگیری، مهم‌ترین جنبه در فوتبال است. 

زمانی که سوال شد چرا خریدهای یونایتد در این تیم جواب نمی‌دهند، اینس احتمال دخیل بودن ضعف قوای ذهنی را مطرح کرد.

به نظرم بازیکنانی که در حال جذب آن‌ها است، نمی‌توانند با فشار بر تن کردن پیراهن منچستریونایتد کنار بیایند و شما می‌توانید این را از عملکرد آن‌ها ببینید. (آنتونی) مارسیال یک مثال بارز است. از دید من او مستعدترین بازیکن منچستریونایتد است ولی نمی‌تواند هر هفته با فشارها کنار بیاید. کسی که برای منچستریونایتد بازی می‌کند، هر هفته باید با این فشارها سازگار شود. حق ندارید چهار از ده باشید. هر هفته باید هفت یا هشت از ده باشید. این مسئله در مورد مسابقات و تمرینات صدق می‌کند. 

اوضاع تغییر کرده است و تصور این است که بازیکنان جدید می‌توانند با این مسئله و پیروز شدن رقبا در تمامی هفته‌ها کنار بیایند. باید دید آیا از اشتیاق و سرسختی لازم برای کنار آمدن با این فشار برخودار هستند؟ همه نه ولی بسیاری از آن‌ها این ویژگی را نداشته‌اند. به کوین دی بروین نگاه کنید؛ او تمامی ویژگی‌های مد نظر شما برای یک بازیکن را دارد. تلاشی که به خرج می‌دهد، استعدادش، قدرت تصمیم گیری او. دی بروین از هر ده بار، نه بار تصمیم درست را می‌گیرد و شما چنین چیزی را در بین هیچ یک از بازیکنان یونایتد نمی‌بینید. حتی یک نفر. من که چنین چیزی نمی‌بینم. من کسی را در این حد نمی‌بینم و گواه من هم، وضعیت تیم است.  

شیاطین سرخ، شنبه آینده با دیدار مقابل کاردیف در ولز، مسابقات لیگ برتر را پیگیری می‌کنند. 

خواندن خبر در سایت منبع

اوون: یونایتد با مورینیو پیشرفتی نخواهد کرد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
اوون: یونایتد با مورینیو پیشرفتی نخواهد کرد

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ شب گذشته به مصاف لیورپول رفتند و با نتیجه 3-1 مقابل شاگردان کلوپ متحمل شکست شدند. این در حالیست که یونایتد فصل خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و نتایج ضعیفی که این تیم تا به اینجا کسب کرده، انتقادات بسیاری از سوی هواداران به همراه داشته است. حال مایکل اوون که از نزدیک شاهد بازی شب گذشته دو تیم بود، مدعی شد که یونایتد با مورینیو از این بهتر بازی نخواهد نکرد.

اوون: یونایتد با مورینیو پیشرفتی نخواهد کرد - 2

او گفت:" من واقعا تغییری در یونایتد نمی‌بینم. فقط این به نظرم می‌آید که بازیکنان از آنچه به نمایش می‌گذارند خیلی بهتر هستند ولی مورینیو، دو و نیم فصل؟ اگر 6 ماه بود که در یونایتد بود، فکر می‌کنم باید منتظر می‌ماندیم تا بازیکنان مورد علاقه اش را در نقل و انتقالات بگیرد. دو سال و نیم از حضور او گذشته، آیا چیزی عوض خواهد شد؟ 

اگر بخواهید کلی نگاه کنید، آنها پول زیادی را صرف تقویت تیمشان کرده اند که بدین ترتیب باید به قهرمانی در لیگ نزدیک باشند ولی در مجموع اصلا تهدیدی برای قهرمانی نیستند. اگر به این، حضور بهترین بازیکنان جهان و بهترین گلر و چند ستاره بزرگ را اضافه کنیم، به جای اینکه اوضاع بهتر شود، بدتر می‌شود. به نظرم پیشرفتی در کار نخواهد بود."

خواندن خبر در سایت منبع

شیرر: مورینیو تنها مقصر وضعیت منچستریونایتد نیست؛ لوکاکو به خوبی توسط بازیکنان تغذیه نمی‌شود

طرفداریخبرگزاری طرفداری
شیرر: مورینیو تنها مقصر وضعیت منچستریونایتد نیست؛ لوکاکو به خوبی توسط بازیکنان تغذیه نمی‌شود

طرفداری- آلن شیرر، مهاجم سابق تیم ملی انگلستان و کارشناس تلویزیونی اذعان کرد که روملو لوکاکو در فرم خوبی نیست و البته بازیکنان منچستریونایتد نیز به خوبی او را تغذیه نمی کنند.

به نقل از دیلی میل، مهاجم سابق باشگاه نیوکاسل پس از شکست منچستریونایتد مقابل لیورپول در این خصوص بیان کرد:

به جز داوید دخیا، فکر نمی کنم بازیکنی از منچستریونایتد حتی نزدیک به فرم اصلی خود بازی کند. من در بازی مقابل لیورپول به عملکرد لوکاکو نگاه کردم و دیدم اصلا خوب نبود. او مرتبا تلاش می کرد به دروازه نزدیک شود ولی لوورن و فن دایک او را مهار کرده بودند. البته این را باید گفت که دیگر بازیکنان نیز در حد متوسط او را تغذیه می کنند. او نمی داند دقیقا باید چه کاری انجام دهد و سعی می کند پنهان شود و از درگیر بودن در جریان بازی پرهیز می کند زیرا چیزی که می خواهد را دریافت نمی کند.

وی در خصوص تقویت منچستریونایتد در نقل و انتقالات ژانویه اضافه کرد:

اتفاقی باید بیفتد. آنها (مالکان منچستریونایتد) یا باید از خرید بازیکنان مربی صرف نظر کنند یا از او حمایت کنند و بگویند تو مرد اصلی نیمکت هستی. اگر این گونه نیست، پس چیزی باید تغییر کند. آنها به خوبی از مورینیو در تابستان حمایت نکردند. پس شما نمی توانید بگویید همه مشکلات منچستریونایتد تقصیر مورینیو است. شما باید به بازیکنان نیز توجه کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

تمسخر مورینیو توسط کاسیاس پس از باخت یونایتد برابر لیورپول

ایسناخبرگزاری ایسنا
تمسخر مورینیو توسط کاسیاس پس از باخت یونایتد برابر لیورپول

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، در ادامه دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن لیورپول در خانه با نتیجه ۳ بر یک برابر منچستریونایتد به برتری رسید تا نتایج ضعیف مورینیو با تیمش ادامه داشته باشد.

کاسیاس بلافاصله بعد از این دیدار ضمن پاسخ به اظهارات اخیر مورینیو مبنی بر این که "کاسیاس به پایان دوران فوتبالش نزدیک شده است،" گفت: اخیرا در یک روزنامه پرتغالی، فردی عنوان کرده بود که من (با ۳۷ سال سن) به پایان دوران فوتبالم رسیده‌ام. با او کاملا موافقم. سوال من از این روزنامه این است درباره مربیان کی و چه زمانی می‌توانیم ببینیم که آنها دیگر کارایی ندارند و به پایان خودشان رسیده‌اند؟

این صحبت‌ها در حالی مطرح می‌شود که یونایتد در بدترین شرایط خود با مورینیو قرار دارد و زمزمه‌های برکناری این مربی بار دیگر به گوش رسیده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

شغل جدید دیوید بکهام طرفدارانش را شوکه کرد + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| انتشار ویدئویی از شغل جدید «دیوید بکهام» ستاره فوتبال جهان موجب تعجب طرفدارانش شد. گفتنی است؛ بکهام به تازگی نیز در یک دوربین مخفی سوژه داغ رسانه‌ها شده بود. ماجرا از این قرار بود که «مازیار جبرانی» کمدین ایرانی‌-‌آمریکایی در نقش یک مجسمه‌ساز از تندیس دیوید که هیچ شباهتی به این بازیکن نداشت، رونمایی کرد. بکهام با دیدن این مجسمه گفت که اگر فرزندانم اینجا بودند حتما با دیدن آن زیر گریه می‌زدند. در ادامه شغل جدید ستاره دنیای فوتبال را مشاهده می‌کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
به گزارش مشرق، غلامرضا میرحسینی مدیر پیشین شبکه سه و مدیر فعلی رادیو ورزش گفت: از دوره‌های قبلی بنا بر نوسازی در برنامه نود بود. وی افزود: این برنامه بعد از ۲۰ سال نیاز به تغییرات رو به جلو داشت و این تغییر سنجیده است. میرحسینی گفت: پیشنهاد می‌کنم آقای فردوسی‌پور قائم‌مقامی شبکه ورزش را قبول کنند و با تجربه‌ای که دارند به تولید برنامه‌های دیگر کمک کنند و در اتاق‌های فکر برنامه‌سازی و شوراها به دیگر برنامه‌ها کمک کنند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه» مجید حسینی مدافع جوان تیم ملی ایران و استقلال بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به عنوان ستاره جوان فوتبال ایران به ترابزون اسپور ترکیه پیوست اما اکنون بعد از گذشته چند ماه از حضور این بازیکن در باشگاه ترکیه‌ای مشکلی عجیب برای او پیش آمده است. امروز روزنامه گازتا دامگا در کشور ترکیه در خبری نوشت «مجید حسینی مدافع ایرانی تیم ترابزون اسپور به دلیل عدم پرداخت اقساط مبلغ انتقالش به باشگاه استقلال با تهدید محرومیت از سوی فیفا مواجه بوده است اما ترابزون اسپور این پول را که قرار بود به طور اقساط به باشگاه ایرانی بپردازد را داد اما حالا مشکل دیگری وجود دارد.» در ادامه گزارش این روزنامه آمده است:» باشگاه ایرانی (استقلال) بعد از اینکه چند ماه اقساطی که باید مجید حسینی به این باشگاه بابت انتقالش پرداخت می‌کرده را نمی‌دهد قصد شکایت به فیفا را دارد و این موضوع را با باشگاه ترابزون در میان می‌گذارد. ترابزون اقساط مربوط به مجید حسینی را به باشگاه استقلال پرداخت می‌کند. اما با وجود حل شدن مشکل شکایت استقلال به فیفا و دریافت اقساط، مجید حسینی با یک مشکل مواجه شده است. او که براساس قرارداد با باشگاه ترابزون باید سالانه ۵۵۰هزار یورو در سال دستمزد بگیرد الان سه ماه است که هیچ دستمزدی از باشگاه نگرفته است.» این گزارش روزنامه ترکیه‌ای به نوعی می‌تواند بیانگر این موضوع باشد که باشگاه ترابزون اقساط مربوط به انتقال مجید حسینی را از دستمزد این بازیکن به استقلال داده و همین موضوع باعث شده است که حسینی سه ماه را در ترکیه بدون دریافت دستمزد سپری کند.

تشویق مسی توسط هواداران بتیس

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل

تیم منتخب بهترین‌های سال ۹۷

20+
ورزش۳ورزش۳19 ساعت قبل

اخبار بیشتر