1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

سولسشر رسما سرمربی منچستر یونایتد شد

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس)
اوله گونار سولسشر که به عنوان مربی موقت منچستریونایتد تا پایان فصل منصوب شده به شهر منچستر رسید و به هتل لووری وارد شد تا برای اولین تمرین خود با یونایتد آماده شود.

به گزارش "ورزش سه"،  اوله گونار سولسشر، بازیکن نروژی سابق منچستریونایتد که بعد از اخراج ژوزه مورینیو به عنوان مربی موقت یونایتد منصوب شده دیشب به شهر منچستر رسید و به هتل لووری وارد شد تا برای حضور در اولین جلسه‌ی تمرینی منچستریونایتد بعد از اخراج مورینیو آماده شود. عده‌ی زیادی عکاس و خبرنگار در مقابل ورودی هتل لووری منتظر ورود سولسشر بودند تا تصاویر لحظه‌ی ورود او را مخابره کنند.

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس) - 2

سولشر که همین آخر هفته اولین بازی‌اش با عنوان سکاندار منچستریونایتد را در مقابل کاردیف تجربه خواهد کرد امروز پنج‌شنبه اولین جلسه‌ی تمرینی شیاطین سرخ را هدایت خواهد کرد. او چهارشنبه با هواپیما از نروژ به منچستر پرواز کرده و از فرودگاه بلافاصله راهی هتل لووری شد، هتل مشهوری که مورینیو در طول دوران سکانداری یونایتد در آن اقامت داشت.

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس) - 4

معلوم نیست که آیا سولشر در همان اتاق مورینیو اقامت خواهد داشت یا نه، اتاقی که هزینه‌ی اقامت او در آن هر شب 816 پوند بوده است. سولسشر دستیار سابق سر الکس فرگوسن، مایک فلان را به عنوان کمک خود در کادر فنی یونایتد منصوب کرده است.

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس) - 6

سولسشر که قصد دارد یونایتد را دوباره به جمع چهار تیم صدرنشین لیگ برتر برگرداند در ماه ژانویه مبلغ 50 میلیون پوند از طرف مدیران یونایتد دریافت خواهد کرد تا برای تقویت تیم خرج کند. به گزارش رسانه‌های انگلیسی اولویت اول سولسشر استخدام یک مدافع خواهد بود هر چند یک مهاجم هم در رادار سولسشر و کادر فنی‌اش قرار خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

بوسنیچ: سولسشر ثبات را به یونایتد خواهد آورد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
بوسنیچ: سولسشر ثبات را به یونایتد خواهد آورد
مارک بوسنیچ، دروازه بان سابق منچستریونایتد معتقد است که سولسشر می‌تواند ثبات را به این تیم بازگرداند.

به گزارش "ورزش سه"،  پس از نتایج ضعیفی که ژوزه مورینیو با شیاطین سرخ در این فصل کسب کرد، سرانجام او از هدایت این تیم کنار گذاشته شد و سولسشر تا پایان فصل هدایت این تیم را برعهده گرفت. مهاجم سابق یونایتد در بین هواداران این تیم از محبوبیت خاصی برخوردار است و در حالی تیم را تحویل می‌گیرد که آنها در رده ششم جدول قرار گرفته اند. حال بوسنیچ مدعی شد که هم تیمی سابقش می‌تواند اوضاع یونایتد را با ثبات کند.

بوسنیچ: سولسشر ثبات را به یونایتد خواهد آورد - 2

او گفت:" به نظرم او خیلی چیزها به تیم ما اضافه خواهد کرد، او انسان خیلی خوبی است و یک شخصیت خاص. وقتی بسیار جوان بود از نروژ به انگلیس آمد و همیشه به خاطر گلی که در فینال چمپیونزلیگ مقابل بایرن مونیخ زد در یادها خواهد ماند. یک دانش آموز فوق العاده فوتبال. خیلی ها می‌گویند او در کاردیف نتوانست خوب کار کند ولی باید گفت که شرای کاردیف نسبت به شرایط فعلی یونایتد متفاوت است.

مطمئن هستم که او ثبات را به تیم اضافه خواهد کرد و تا پایان فصل می‌تواند این موضوع که کدام بازیکنان کیفیت لازم را دارند و می‌توانند تیم را رو به جلو هدایت کنند را مشخص کند. البته که مربی جدید که در پایان فصل خواهد آمد، ایده های خودش را خواهد داشت ولی من مطمئنم که صحبت های زیادی با سولسشر انجام خواهد داد."

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش توئیتر بایرن مونیخ به حضور سولسشر در منچستریونایتد: توئیت‌های امروز یادآور خاطرات بدی است!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
واکنش توئیتر بایرن مونیخ به حضور سولسشر در منچستریونایتد: توئیت‌های امروز یادآور خاطرات بدی است!
باواریایی ها از سرمربی نروژی شیاطین سرخ، خاطرات خوبی ندارند.

طرفداری- پس از اخراج ژوزه مورینیو از منچستریونایتد، اوله گونار سولسشر تا پایان فصل هدایت این تیم را برعهده گرفت. در نگاه اول نام سولسشر یادآورد فینال 1999 جام باشگاه های اروپا در نیوکمپ مقابل بایرن مونیخ است. از شب گذشته نام او یکی از ترندهای برتر توئیتر بوده و جالب اینکه در اکثر توئیت ها به اتفاقات آن بازی معروف اشاره می شود.

به عنوان مثال، صفحه رسمی لیگ قهرمانان اروپا در توئیتر پس از قطعی شدن انتقال سولسشر به یونایتد، با انتشار فیلی از آن بازی معروف نوشت:

عجیب شبی بود؛ به یاد دارید؟ اواخر ماه می 1999. اوله یک گل در وقت های تلف شده به ثمر رساند. چه حسی، چه شبی! این شب و این بازی، بهترین خاطره یونایتدی هاست؟

اکانت رسمی بایرن مونیخ در توئیتر، در پاسخ به این توئیت، اعلام کرد باید از قابلیت Mute استفاده کرده تا هر گونه توئیتی که مربوط به لیگ قهرمانان و این فینال است، محدود کند. این اکانت در واکنش به توئیت صفحه لیگ قهرمانان اروپا نوشت:

بیایید قضیه را شخصی نکنیم اما برخی از محتواهای امروز شما، یادآور خاطرات بدی است!

لازم به ذکر است پس از انتقال مالکوم به بارسلونا نیز باشگاه آ اس رم واکنش مشابهی نسبت به این قضیه در توئیتر داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

سولسشر: منچستر در قلبم جای دارد/معلوم نیست در آینده چه اتفاقی می افتد

فارسخبرگزاری فارس
سولسشر: منچستر در قلبم جای دارد/معلوم نیست در آینده چه اتفاقی می افتد
سرمربی موقت جدید منچستر یونایتد گفت:منچستر یوناتید در قلبم جای دارد و این خیلی خوب است که به باشگا برگشتم.

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه منچستر یونایتد امروز رسما اعلام کرد که  اوله اونار سولسشر به عنوان سرمربی موقت خود تا پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ خواهد شد.

اسطوره شیاطین سرخ پس از به دست گرفتن زمام هدایت تیم سابقش گفت: منچستر یوناتید در قلبم جای دارد و این خیلی خوب است که به باشگا برگشتم. واقعا دوست داشتم با این تیم با استعداد کار کنم.

وی افزود: در فوتبال هیچ چیزی را نمی توان پیش بینی کرد و نمی توان فهمید در آینده چه اتفاقی می افتد. این فرصتی است که در شرایط اضطراری به من داده شده است. من تا تابستان هدایت منچستر یونایتد را برعهده خواهم داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

سولسشر رسما سرمربی منچستر یونایتد شد

فارسخبرگزاری فارس
سولسشر رسما سرمربی منچستر یونایتد شد
باشگاه منچستر یونایتد یکی از اسطوره اش را به عنوان جانشین مورینیو انتخاب کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه منچستر یونایتد رسما اعلام کرد که  اوله اونار سولسشر به عنوان سرمربی موقت خود تا پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ خواهد شد.

مایک فیلان، مایکل کریک و کایرن مک کنا دستیاران سولسشر خواهند بود. مورینیو روز گذشته از سمتش به خاطر کسب نتایج ضعیف برکنار شده بود.

سولسشر در زمان بازیگری اش 10 سال در جمع شیاطین سرخ بود و با به ثمر رساندن 128 گل در 367 بازی یکی از اسطوره های این باشگاه به شمار می آید.

خواندن خبر در سایت منبع

رسمی: سولسشر، مربی موقت یونایتد تا پایان فصل

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
رسمی: سولسشر، مربی موقت یونایتد تا پایان فصل
اوله گونار سولسشر، مهاجم سابق منچستریونایتد از سوی باشگاه به عنوان مربی موقت تا پایان فصل انتخاب شد.

به گزارش "ورزش سه"، مورینیو که ضعیف ترین نتایج 28 سال اخیر منچستریونایتد در لیگ برتر را در چند ماه اخیر کسب کرده بود، سرانجام روز گذشته از هدایت این تیم کنار گذاشته شد. شیاطین سرخ 19 امتیاز با صدرنشین جدول فاصله دارند و شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند. از همین رو، باشگاه تصمیم گرفت تا تغییرات اساسی در کادر فنی ایجاد کرده و عذر مورینیو را بخواهد.

رسمی: سولسشر، مربی موقت یونایتد تا پایان فصل - 2

پس از مطرح شدن نام گزینه های متعدد، باشگاه سرانجام سولسشر، مهاجم سابق خود را به عنوان مربی موقت تا پایان فصل معرفی کرد تا در تابستان، سرمربی دائمی معرفی شود. سولسشر مربی گری را در تیم رزرو یونایتد آغاز کرد و سپس به باشگاه مولده پیوست. او به همراه این تیم، دو قهرمانی در لیگ نروژ  به دست آورد و سرانجام سال 2014 ، به عنوان سرمربی کاردیف انتخاب شد. نتایج ضعیف او در کاردیف به اخراجش از این تیم منجر شد و پس از اخراج، او هدایت تیم زیر 19 ساله های کلاسننگن را برعهده گرفت.

پس از یک سال حضور در این تیم، سولسشر به متتیم مولده بازگشت و تا به امروز هدایت این تیم را برعهده داشت. اما پیشنهاد مربی گری در یونایتد، او را بار دیگر به الدترافورد بازگرداند و حال باید دید تا پایان فصل او چه عملکردی در جمع شیاطین سرخ خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

وانانیوزوانانیوز23 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، خسرو حیدری، ستاره باتجربۀ استقلال، پنجشنبه شب در جریان دیدار پایانی تیمش از چارچوب رقابت‌های لیگ برتر از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. این بازیکن پس از ده سال حضور در جمع آبی‌ها تصمیم به خداحافظی گرفت. در حالی که هواداران آبی‌پوش از شوک این خبر بیرون نیامده بودند، حیدری استوری معناداری درصفحۀ اینستاگرام خود منتشر کرد و شوک دوم را به آبی‌پوشان وارد کرد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱9 ساعت قبل
اختصاصی | برانکو ایوانکوویچ در نقل‌وانتقالات تابستانی به شدت به دنبال ستارۀ لژیونر فوتبال ایران است. سرمربی کروات سرخ‌پوشان در نظر دارد تا با جذب چند بازیکن در پست مدافع علاوه بر از بین بردن ضعف تیمش دیگر با کمبود بازیکن در این پست مواجه نشود. با توجه به بالا رفتن سن جلال حسینی و مصدومیت‌های پر تعداد این بازیکن و شجاع خلیل‌زاده حضور پورعلی گنجی در جمع سرخ‌پوشان کاملا ضروری می‌باشد. البته پرسپولیس در این راه با مشکل بزرگی مواجه است و آن‌هم باقی‌ماندن ۲سال از قرارداد ۳سالۀ پورعلی گنجی با العربی قطر است. پرسپولیس در فصل گذشته تا آستانۀ ثبت قرارداد با این بازیکن پیش رفت اما مصدومیت و سردرگمی این مدافع مانع از نهایی شدن قرارداد بین دو طرف شد.
روزنوروزنو22 ساعت قبل
خسرو جان خسته نباشیشاید خیلی‌ها وقتی شوخی‌های منو با تو در سریال پژمان دیدن و شنیدن، نمیدونستن و ندونن که من و تو دو فصل در پاس با هم همبازی بودیم و کنار هم نائب قهرمان شدیم. با دنیزلی عزیز و کلی بازیکنای تاپ اون سال‌ها و کلی خاطرات خوب که حالا بیشتر از یک دهه ازش گذشته. تو در آغاز راه ستاره شدن بودی و من در مسیر راه پایان. اما چیزی که همیشه از تو به یادم موند، در کنار هوش و تکنیک فوق العادت، فرهنگ و اخلاق خوب و متفاوتت بود که بی شک ریشه در خانواده و پدر و مادری محترم داشت. یادت باشه این نیمه شاید مثل نیمه اول هیجانات و تجربیات پر از افتخارو برات به همراه نداشته باشه، اما نیمه دوم سرشار از زمان هاییه که میتونی فارغ از تمام هیاهو‌ها و استرس‌ها، دست عزیزان زندگیتو بگیری و از بودن کنارشون کیف کنی.

هدف گیری برای کسب سهمیه

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
اردوی پیش فصل برای حضور در لیگ نوزدهم برانکو و مربیان پرسپولیس مهم است و تلاش می‌کنند تا بازیکنان به خوبی بدنسازی کنند تا در طول فصل مشکلی نداشته باشند. البته چندی قبل آلمان و بلژیک نیز از پرسپولیس دعوت کردند تا اردوی خود را در آن کشور‌ها برگزار کنند. این شرکت‌ها تمام هزینه‌های سفر پرسپولیس را متقبل می‌کند و قرار است در تابستان جاری به یکی از این کشور‌ها بروند. تا آغاز رقابت‌های لیگ نوزدهم حدود ۵۰ روز زمان است که برانکو تلاش می‌کند تا تیمش اردوی آماده سازی خوبی برگزار کند. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس تهران در گفتگو با رسانه‌ها در این باره بیان کرد: پیشنهاد برگزاری اردو در آلمان، بلژیک و کانادا را داریم.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ به نقل از فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، دور جدید اردوی آماده سازی تیم جودو جوانان از ۳۱ اردیبهشت به میزبانی ارومیه آغاز می‌شود و تا ۹ خرداد ادامه خواهد داشت. در این اردو، ۲۴ جودوکار به تمرینات فراخوانده شده‌اند که زیرنظر محمدرضا حاج یوسف‌زاده به عنوان سرمربی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌شوند. »» اسامی نفرات دعوت شده به اردوکنعان حسن پور، سیدحسین سیددامادی و علی خسروی از آذربایجان غربی، محمد کریمی زاده از ایلام، حسن پولادی و محمد افشانی از تهران، امیرحسین یزدانی، مجید وحید بریمانلو، علی محمدی بریمانلو، رضا پارساپور و قاسم باغچقی از خراسان شمالی، علی جوان، وحید جدی، امین کامیابی، علی پرهیزگار و فرزین شاهباز از خراسان رضوی، عباس محمودآبادی از کرمان، جواد سخندان و علی فتاحی از گیلان، حسین خجسته و امیرمحمد نیک آبادی از لرستان، محمد حسن الیکائی و محمدحسین بابائیان از مازندران و امیرمحمد بهمنی از همدانرقابت‌های جودو قهرمانی رده‌های سنی آسیا اواخر مرداد در چین تایپه برگزار می‌شود.

اخبار بیشتر