1. خبری
  2. ورزشی
پوشش خبری

سولسشر رسما سرمربی منچستر یونایتد شد

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس)

به گزارش "ورزش سه"،  اوله گونار سولسشر، بازیکن نروژی سابق منچستریونایتد که بعد از اخراج ژوزه مورینیو به عنوان مربی موقت یونایتد منصوب شده دیشب به شهر منچستر رسید و به هتل لووری وارد شد تا برای حضور در اولین جلسه‌ی تمرینی منچستریونایتد بعد از اخراج مورینیو آماده شود. عده‌ی زیادی عکاس و خبرنگار در مقابل ورودی هتل لووری منتظر ورود سولسشر بودند تا تصاویر لحظه‌ی ورود او را مخابره کنند.

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس) - 2

سولشر که همین آخر هفته اولین بازی‌اش با عنوان سکاندار منچستریونایتد را در مقابل کاردیف تجربه خواهد کرد امروز پنج‌شنبه اولین جلسه‌ی تمرینی شیاطین سرخ را هدایت خواهد کرد. او چهارشنبه با هواپیما از نروژ به منچستر پرواز کرده و از فرودگاه بلافاصله راهی هتل لووری شد، هتل مشهوری که مورینیو در طول دوران سکانداری یونایتد در آن اقامت داشت.

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس) - 4

معلوم نیست که آیا سولشر در همان اتاق مورینیو اقامت خواهد داشت یا نه، اتاقی که هزینه‌ی اقامت او در آن هر شب 816 پوند بوده است. سولسشر دستیار سابق سر الکس فرگوسن، مایک فلان را به عنوان کمک خود در کادر فنی یونایتد منصوب کرده است.

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس) - 6

سولسشر که قصد دارد یونایتد را دوباره به جمع چهار تیم صدرنشین لیگ برتر برگرداند در ماه ژانویه مبلغ 50 میلیون پوند از طرف مدیران یونایتد دریافت خواهد کرد تا برای تقویت تیم خرج کند. به گزارش رسانه‌های انگلیسی اولویت اول سولسشر استخدام یک مدافع خواهد بود هر چند یک مهاجم هم در رادار سولسشر و کادر فنی‌اش قرار خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

بوسنیچ: سولسشر ثبات را به یونایتد خواهد آورد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
بوسنیچ: سولسشر ثبات را به یونایتد خواهد آورد

به گزارش "ورزش سه"،  پس از نتایج ضعیفی که ژوزه مورینیو با شیاطین سرخ در این فصل کسب کرد، سرانجام او از هدایت این تیم کنار گذاشته شد و سولسشر تا پایان فصل هدایت این تیم را برعهده گرفت. مهاجم سابق یونایتد در بین هواداران این تیم از محبوبیت خاصی برخوردار است و در حالی تیم را تحویل می‌گیرد که آنها در رده ششم جدول قرار گرفته اند. حال بوسنیچ مدعی شد که هم تیمی سابقش می‌تواند اوضاع یونایتد را با ثبات کند.

بوسنیچ: سولسشر ثبات را به یونایتد خواهد آورد - 2

او گفت:" به نظرم او خیلی چیزها به تیم ما اضافه خواهد کرد، او انسان خیلی خوبی است و یک شخصیت خاص. وقتی بسیار جوان بود از نروژ به انگلیس آمد و همیشه به خاطر گلی که در فینال چمپیونزلیگ مقابل بایرن مونیخ زد در یادها خواهد ماند. یک دانش آموز فوق العاده فوتبال. خیلی ها می‌گویند او در کاردیف نتوانست خوب کار کند ولی باید گفت که شرای کاردیف نسبت به شرایط فعلی یونایتد متفاوت است.

مطمئن هستم که او ثبات را به تیم اضافه خواهد کرد و تا پایان فصل می‌تواند این موضوع که کدام بازیکنان کیفیت لازم را دارند و می‌توانند تیم را رو به جلو هدایت کنند را مشخص کند. البته که مربی جدید که در پایان فصل خواهد آمد، ایده های خودش را خواهد داشت ولی من مطمئنم که صحبت های زیادی با سولسشر انجام خواهد داد."

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش توئیتر بایرن مونیخ به حضور سولسشر در منچستریونایتد: توئیت‌های امروز یادآور خاطرات بدی است!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
واکنش توئیتر بایرن مونیخ به حضور سولسشر در منچستریونایتد: توئیت‌های امروز یادآور خاطرات بدی است!

طرفداری- پس از اخراج ژوزه مورینیو از منچستریونایتد، اوله گونار سولسشر تا پایان فصل هدایت این تیم را برعهده گرفت. در نگاه اول نام سولسشر یادآورد فینال 1999 جام باشگاه های اروپا در نیوکمپ مقابل بایرن مونیخ است. از شب گذشته نام او یکی از ترندهای برتر توئیتر بوده و جالب اینکه در اکثر توئیت ها به اتفاقات آن بازی معروف اشاره می شود.

به عنوان مثال، صفحه رسمی لیگ قهرمانان اروپا در توئیتر پس از قطعی شدن انتقال سولسشر به یونایتد، با انتشار فیلی از آن بازی معروف نوشت:

عجیب شبی بود؛ به یاد دارید؟ اواخر ماه می 1999. اوله یک گل در وقت های تلف شده به ثمر رساند. چه حسی، چه شبی! این شب و این بازی، بهترین خاطره یونایتدی هاست؟

اکانت رسمی بایرن مونیخ در توئیتر، در پاسخ به این توئیت، اعلام کرد باید از قابلیت Mute استفاده کرده تا هر گونه توئیتی که مربوط به لیگ قهرمانان و این فینال است، محدود کند. این اکانت در واکنش به توئیت صفحه لیگ قهرمانان اروپا نوشت:

بیایید قضیه را شخصی نکنیم اما برخی از محتواهای امروز شما، یادآور خاطرات بدی است!

لازم به ذکر است پس از انتقال مالکوم به بارسلونا نیز باشگاه آ اس رم واکنش مشابهی نسبت به این قضیه در توئیتر داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

سولسشر: منچستر در قلبم جای دارد/معلوم نیست در آینده چه اتفاقی می افتد

فارسخبرگزاری فارس
سولسشر: منچستر در قلبم جای دارد/معلوم نیست در آینده چه اتفاقی می افتد

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه منچستر یونایتد امروز رسما اعلام کرد که  اوله اونار سولسشر به عنوان سرمربی موقت خود تا پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ خواهد شد.

اسطوره شیاطین سرخ پس از به دست گرفتن زمام هدایت تیم سابقش گفت: منچستر یوناتید در قلبم جای دارد و این خیلی خوب است که به باشگا برگشتم. واقعا دوست داشتم با این تیم با استعداد کار کنم.

وی افزود: در فوتبال هیچ چیزی را نمی توان پیش بینی کرد و نمی توان فهمید در آینده چه اتفاقی می افتد. این فرصتی است که در شرایط اضطراری به من داده شده است. من تا تابستان هدایت منچستر یونایتد را برعهده خواهم داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

سولسشر رسما سرمربی منچستر یونایتد شد

فارسخبرگزاری فارس
سولسشر رسما سرمربی منچستر یونایتد شد

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه منچستر یونایتد رسما اعلام کرد که  اوله اونار سولسشر به عنوان سرمربی موقت خود تا پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ خواهد شد.

مایک فیلان، مایکل کریک و کایرن مک کنا دستیاران سولسشر خواهند بود. مورینیو روز گذشته از سمتش به خاطر کسب نتایج ضعیف برکنار شده بود.

سولسشر در زمان بازیگری اش 10 سال در جمع شیاطین سرخ بود و با به ثمر رساندن 128 گل در 367 بازی یکی از اسطوره های این باشگاه به شمار می آید.

خواندن خبر در سایت منبع

رسمی: سولسشر، مربی موقت یونایتد تا پایان فصل

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
رسمی: سولسشر، مربی موقت یونایتد تا پایان فصل

به گزارش "ورزش سه"، مورینیو که ضعیف ترین نتایج 28 سال اخیر منچستریونایتد در لیگ برتر را در چند ماه اخیر کسب کرده بود، سرانجام روز گذشته از هدایت این تیم کنار گذاشته شد. شیاطین سرخ 19 امتیاز با صدرنشین جدول فاصله دارند و شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند. از همین رو، باشگاه تصمیم گرفت تا تغییرات اساسی در کادر فنی ایجاد کرده و عذر مورینیو را بخواهد.

رسمی: سولسشر، مربی موقت یونایتد تا پایان فصل - 2

پس از مطرح شدن نام گزینه های متعدد، باشگاه سرانجام سولسشر، مهاجم سابق خود را به عنوان مربی موقت تا پایان فصل معرفی کرد تا در تابستان، سرمربی دائمی معرفی شود. سولسشر مربی گری را در تیم رزرو یونایتد آغاز کرد و سپس به باشگاه مولده پیوست. او به همراه این تیم، دو قهرمانی در لیگ نروژ  به دست آورد و سرانجام سال 2014 ، به عنوان سرمربی کاردیف انتخاب شد. نتایج ضعیف او در کاردیف به اخراجش از این تیم منجر شد و پس از اخراج، او هدایت تیم زیر 19 ساله های کلاسننگن را برعهده گرفت.

پس از یک سال حضور در این تیم، سولسشر به متتیم مولده بازگشت و تا به امروز هدایت این تیم را برعهده داشت. اما پیشنهاد مربی گری در یونایتد، او را بار دیگر به الدترافورد بازگرداند و حال باید دید تا پایان فصل او چه عملکردی در جمع شیاطین سرخ خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
به گزارش مشرق، کاروان تیم سایپا امروز در شرایطی عازم قطر شد که در فرودگاه با مشکلاتی مواجه شد اما در نهایت با پیگیری‌های علی دایی ۱۵۰۰ دلار هزینه سفر به قطر فراهم شد و مشکل محمدحسین اکبرمنادی، پیمان میری و رضا علیاری حل شد تا این ۳ بازیکن هم با سایر هم تیمی‌هایشان برای برگزاری بازی حساس با الریان راهی دوحه شوند. شاگردان دایی فردا در استادیوم محل برگزاری مسابقه به میزبانی الریان تمرین خواهند داشت. سایپا در این بازی سه مصدوم دارد و به احتمال فراوان کامیاب و کفشگری را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. همچنین اعضای ذوب آهن اصفهان نیز امروز برای جدال سرنوشت ساز با الغرافه در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا عازم قطر شدند.
ورزش۳ورزش۳3 ساعت قبل
مدافع پرسپولیس به انتشار مصاحبه‌ای از او که در آن به تیم و شهر نفت مسجد سلیمان اشاره کرده بود، واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد. به گزارش «ورزش سه»، امروز مصاحبه‌ای منتسب به شجاع خلیل زاده انتشار یافته بود که در آن در پاسخ به سوالی درباره جدال با نفت مسجد سلیمان و عدم پیروزی برابر این تیم جمله عجیبی را به کار برده بود و ادعا کرده بود که تاکنون نام این شهر را هم نشنیده است! شجاع خلیل زاده با تکذیب این مصاحبه اعلام کرد که این صحبت‌ها حتی در این روزنامه نیز منتشر نشده و برخی کانال‌ها در فضای مجازی با سواستفاده از این فضا اقدام به ایجاد حاشیه کرده‌اند و همواره برای تمامی مردم ایران و فوتبالدوستان احترام قائل بوده است.
خبر فوریخبر فوری6 ساعت قبل
ستاره سابق بارسلونا و آرسنال معتقد است فرانک دی یانگ می‌تواند ژاوی و یا اینیستا جدید دنیای فوتبال باشد. یکی از مهمترین و بزرگترین نقل و انتقالات امسال قطعا حضور دی یانگ با ۷۵ میلیون یورو در بارسلونا بوده است. آکادمی آژاکس همیشه بزرگان بسیاری را به دنیای فوتبال معرفی کرده است و اکنون نیز دی یانگ یکی از محصولات این باشگاه است. اورمارس که سال‌های در آرسنال و بارسلونا مشغول بازی بوده است در خصوص دی یانگ گفت: برای بارسلونا داشتن بازیکنانی همچون دی یانگ بسیار مهم است. دی یانگ مسی نیست چراکه تنها یک مسی در دنیا داریم.
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
رئال در دیداری عجیب امروز با نتیجه ۱-۲ مغلوب خیرونا شد و امیدهایش به قهرمانی تا حد زیادی کاهش یافت. به گزارش «ورزش سه»، رئال ابتدا در نیمه اول با گل کاسیمیرو پیش افتاد اما نیمه دوم دو گل دریافت کرد و بازی را در هانه باخت. سانتی سولاری، سرمربی رئال در نشست خبری پس از بازی حضور یافت و به سوالات پاسخ گفت. خیرونا نیمه دوم بسیار عالی کار کرد و دو گل به ثمر رساند تا بازی برده را از دست بدهیم. مارسلو امروز خوب بود.» نقش غیبت مودریچ در شکست: «مودریچ از جمله بازیکنانی است که غیبت او همیشه به چشم می‌آید.
خبر ورزشیخبر ورزشی6 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، آدرین رابیو به طور قطعی در پایان فصل به‌عنوان بازیکن آزاد پاری‌سن‌ژرمن را ترک خواهد کرد. عدم تمدید قرارداد این هافبک ۲۳ ساله به این دلیل بود که خودش آزادانه باشگاه آینده‌اش را انتخاب کند. روزنامه فرانسوی «لوپاریزین» خبر داد، آدرین رابیو ۴ پیشنهاد دارد که مقصدش را از بین آن‌ها انتخاب خواهد کرد. بارسلونا نخستین مشتری او بود و ۳ باشگاه دیگر هم آرسنال، لیورپول و تاتنهام همگی در انگلیس هستند. با این حال انتخاب اول رابیو بارسلونا خواهد بود و در صورتی که با کاتالان‌ها به توافق برسد قید حضور در لیگ برتر را خواهد زد.

اخبار بیشتر