1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

سولسشر رسما سرمربی منچستر یونایتد شد

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس)
اوله گونار سولسشر که به عنوان مربی موقت منچستریونایتد تا پایان فصل منصوب شده به شهر منچستر رسید و به هتل لووری وارد شد تا برای اولین تمرین خود با یونایتد آماده شود.

به گزارش "ورزش سه"،  اوله گونار سولسشر، بازیکن نروژی سابق منچستریونایتد که بعد از اخراج ژوزه مورینیو به عنوان مربی موقت یونایتد منصوب شده دیشب به شهر منچستر رسید و به هتل لووری وارد شد تا برای حضور در اولین جلسه‌ی تمرینی منچستریونایتد بعد از اخراج مورینیو آماده شود. عده‌ی زیادی عکاس و خبرنگار در مقابل ورودی هتل لووری منتظر ورود سولسشر بودند تا تصاویر لحظه‌ی ورود او را مخابره کنند.

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس) - 2

سولشر که همین آخر هفته اولین بازی‌اش با عنوان سکاندار منچستریونایتد را در مقابل کاردیف تجربه خواهد کرد امروز پنج‌شنبه اولین جلسه‌ی تمرینی شیاطین سرخ را هدایت خواهد کرد. او چهارشنبه با هواپیما از نروژ به منچستر پرواز کرده و از فرودگاه بلافاصله راهی هتل لووری شد، هتل مشهوری که مورینیو در طول دوران سکانداری یونایتد در آن اقامت داشت.

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس) - 4

معلوم نیست که آیا سولشر در همان اتاق مورینیو اقامت خواهد داشت یا نه، اتاقی که هزینه‌ی اقامت او در آن هر شب 816 پوند بوده است. سولسشر دستیار سابق سر الکس فرگوسن، مایک فلان را به عنوان کمک خود در کادر فنی یونایتد منصوب کرده است.

ورود سولسشر به هتل معروف مورینیو(عکس) - 6

سولسشر که قصد دارد یونایتد را دوباره به جمع چهار تیم صدرنشین لیگ برتر برگرداند در ماه ژانویه مبلغ 50 میلیون پوند از طرف مدیران یونایتد دریافت خواهد کرد تا برای تقویت تیم خرج کند. به گزارش رسانه‌های انگلیسی اولویت اول سولسشر استخدام یک مدافع خواهد بود هر چند یک مهاجم هم در رادار سولسشر و کادر فنی‌اش قرار خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

بوسنیچ: سولسشر ثبات را به یونایتد خواهد آورد

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
بوسنیچ: سولسشر ثبات را به یونایتد خواهد آورد
مارک بوسنیچ، دروازه بان سابق منچستریونایتد معتقد است که سولسشر می‌تواند ثبات را به این تیم بازگرداند.

به گزارش "ورزش سه"،  پس از نتایج ضعیفی که ژوزه مورینیو با شیاطین سرخ در این فصل کسب کرد، سرانجام او از هدایت این تیم کنار گذاشته شد و سولسشر تا پایان فصل هدایت این تیم را برعهده گرفت. مهاجم سابق یونایتد در بین هواداران این تیم از محبوبیت خاصی برخوردار است و در حالی تیم را تحویل می‌گیرد که آنها در رده ششم جدول قرار گرفته اند. حال بوسنیچ مدعی شد که هم تیمی سابقش می‌تواند اوضاع یونایتد را با ثبات کند.

بوسنیچ: سولسشر ثبات را به یونایتد خواهد آورد - 2

او گفت:" به نظرم او خیلی چیزها به تیم ما اضافه خواهد کرد، او انسان خیلی خوبی است و یک شخصیت خاص. وقتی بسیار جوان بود از نروژ به انگلیس آمد و همیشه به خاطر گلی که در فینال چمپیونزلیگ مقابل بایرن مونیخ زد در یادها خواهد ماند. یک دانش آموز فوق العاده فوتبال. خیلی ها می‌گویند او در کاردیف نتوانست خوب کار کند ولی باید گفت که شرای کاردیف نسبت به شرایط فعلی یونایتد متفاوت است.

مطمئن هستم که او ثبات را به تیم اضافه خواهد کرد و تا پایان فصل می‌تواند این موضوع که کدام بازیکنان کیفیت لازم را دارند و می‌توانند تیم را رو به جلو هدایت کنند را مشخص کند. البته که مربی جدید که در پایان فصل خواهد آمد، ایده های خودش را خواهد داشت ولی من مطمئنم که صحبت های زیادی با سولسشر انجام خواهد داد."

خواندن خبر در سایت منبع

واکنش توئیتر بایرن مونیخ به حضور سولسشر در منچستریونایتد: توئیت‌های امروز یادآور خاطرات بدی است!

طرفداریخبرگزاری طرفداری
واکنش توئیتر بایرن مونیخ به حضور سولسشر در منچستریونایتد: توئیت‌های امروز یادآور خاطرات بدی است!
باواریایی ها از سرمربی نروژی شیاطین سرخ، خاطرات خوبی ندارند.

طرفداری- پس از اخراج ژوزه مورینیو از منچستریونایتد، اوله گونار سولسشر تا پایان فصل هدایت این تیم را برعهده گرفت. در نگاه اول نام سولسشر یادآورد فینال 1999 جام باشگاه های اروپا در نیوکمپ مقابل بایرن مونیخ است. از شب گذشته نام او یکی از ترندهای برتر توئیتر بوده و جالب اینکه در اکثر توئیت ها به اتفاقات آن بازی معروف اشاره می شود.

به عنوان مثال، صفحه رسمی لیگ قهرمانان اروپا در توئیتر پس از قطعی شدن انتقال سولسشر به یونایتد، با انتشار فیلی از آن بازی معروف نوشت:

عجیب شبی بود؛ به یاد دارید؟ اواخر ماه می 1999. اوله یک گل در وقت های تلف شده به ثمر رساند. چه حسی، چه شبی! این شب و این بازی، بهترین خاطره یونایتدی هاست؟

اکانت رسمی بایرن مونیخ در توئیتر، در پاسخ به این توئیت، اعلام کرد باید از قابلیت Mute استفاده کرده تا هر گونه توئیتی که مربوط به لیگ قهرمانان و این فینال است، محدود کند. این اکانت در واکنش به توئیت صفحه لیگ قهرمانان اروپا نوشت:

بیایید قضیه را شخصی نکنیم اما برخی از محتواهای امروز شما، یادآور خاطرات بدی است!

لازم به ذکر است پس از انتقال مالکوم به بارسلونا نیز باشگاه آ اس رم واکنش مشابهی نسبت به این قضیه در توئیتر داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

سولسشر: منچستر در قلبم جای دارد/معلوم نیست در آینده چه اتفاقی می افتد

فارسخبرگزاری فارس
سولسشر: منچستر در قلبم جای دارد/معلوم نیست در آینده چه اتفاقی می افتد
سرمربی موقت جدید منچستر یونایتد گفت:منچستر یوناتید در قلبم جای دارد و این خیلی خوب است که به باشگا برگشتم.

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه منچستر یونایتد امروز رسما اعلام کرد که  اوله اونار سولسشر به عنوان سرمربی موقت خود تا پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ خواهد شد.

اسطوره شیاطین سرخ پس از به دست گرفتن زمام هدایت تیم سابقش گفت: منچستر یوناتید در قلبم جای دارد و این خیلی خوب است که به باشگا برگشتم. واقعا دوست داشتم با این تیم با استعداد کار کنم.

وی افزود: در فوتبال هیچ چیزی را نمی توان پیش بینی کرد و نمی توان فهمید در آینده چه اتفاقی می افتد. این فرصتی است که در شرایط اضطراری به من داده شده است. من تا تابستان هدایت منچستر یونایتد را برعهده خواهم داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

سولسشر رسما سرمربی منچستر یونایتد شد

فارسخبرگزاری فارس
سولسشر رسما سرمربی منچستر یونایتد شد
باشگاه منچستر یونایتد یکی از اسطوره اش را به عنوان جانشین مورینیو انتخاب کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه منچستر یونایتد رسما اعلام کرد که  اوله اونار سولسشر به عنوان سرمربی موقت خود تا پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ خواهد شد.

مایک فیلان، مایکل کریک و کایرن مک کنا دستیاران سولسشر خواهند بود. مورینیو روز گذشته از سمتش به خاطر کسب نتایج ضعیف برکنار شده بود.

سولسشر در زمان بازیگری اش 10 سال در جمع شیاطین سرخ بود و با به ثمر رساندن 128 گل در 367 بازی یکی از اسطوره های این باشگاه به شمار می آید.

خواندن خبر در سایت منبع

رسمی: سولسشر، مربی موقت یونایتد تا پایان فصل

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳
رسمی: سولسشر، مربی موقت یونایتد تا پایان فصل
اوله گونار سولسشر، مهاجم سابق منچستریونایتد از سوی باشگاه به عنوان مربی موقت تا پایان فصل انتخاب شد.

به گزارش "ورزش سه"، مورینیو که ضعیف ترین نتایج 28 سال اخیر منچستریونایتد در لیگ برتر را در چند ماه اخیر کسب کرده بود، سرانجام روز گذشته از هدایت این تیم کنار گذاشته شد. شیاطین سرخ 19 امتیاز با صدرنشین جدول فاصله دارند و شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند. از همین رو، باشگاه تصمیم گرفت تا تغییرات اساسی در کادر فنی ایجاد کرده و عذر مورینیو را بخواهد.

رسمی: سولسشر، مربی موقت یونایتد تا پایان فصل - 2

پس از مطرح شدن نام گزینه های متعدد، باشگاه سرانجام سولسشر، مهاجم سابق خود را به عنوان مربی موقت تا پایان فصل معرفی کرد تا در تابستان، سرمربی دائمی معرفی شود. سولسشر مربی گری را در تیم رزرو یونایتد آغاز کرد و سپس به باشگاه مولده پیوست. او به همراه این تیم، دو قهرمانی در لیگ نروژ  به دست آورد و سرانجام سال 2014 ، به عنوان سرمربی کاردیف انتخاب شد. نتایج ضعیف او در کاردیف به اخراجش از این تیم منجر شد و پس از اخراج، او هدایت تیم زیر 19 ساله های کلاسننگن را برعهده گرفت.

پس از یک سال حضور در این تیم، سولسشر به متتیم مولده بازگشت و تا به امروز هدایت این تیم را برعهده داشت. اما پیشنهاد مربی گری در یونایتد، او را بار دیگر به الدترافورد بازگرداند و حال باید دید تا پایان فصل او چه عملکردی در جمع شیاطین سرخ خواهد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱16 ساعت قبل
اختصاصی | برانکو ایوانکوویچ در نقل‌وانتقالات تابستانی به شدت به دنبال ستارۀ لژیونر فوتبال ایران است. سرمربی کروات سرخ‌پوشان در نظر دارد تا با جذب چند بازیکن در پست مدافع علاوه بر از بین بردن ضعف تیمش دیگر با کمبود بازیکن در این پست مواجه نشود. با توجه به بالا رفتن سن جلال حسینی و مصدومیت‌های پر تعداد این بازیکن و شجاع خلیل‌زاده حضور پورعلی گنجی در جمع سرخ‌پوشان کاملا ضروری می‌باشد. البته پرسپولیس در این راه با مشکل بزرگی مواجه است و آن‌هم باقی‌ماندن ۲سال از قرارداد ۳سالۀ پورعلی گنجی با العربی قطر است. پرسپولیس در فصل گذشته تا آستانۀ ثبت قرارداد با این بازیکن پیش رفت اما مصدومیت و سردرگمی این مدافع مانع از نهایی شدن قرارداد بین دو طرف شد.

هدف گیری برای کسب سهمیه

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
مهرمهر17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ برای سومین فصل متوالی موفق شد پرسپولیس را به رتبه نخست فوتبال باشگاهی کشور برساند. موفقیت‌های متوالی سرمربی پرسپولیس باعث شد تا وی با وجود اینکه یکسال دیگر از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده است پیشنهادات مختلفی را از تیم‌های باشگاهی کرواسی، چین، ازبکستان و مصر دریافت کند. برانکو ایوانکوویچ به دلیل طلب حدود ۵۰۰ هزار یورویی خود از پرسپولیس می‌تواند قراردادش را به طور یکطرفه فسخ کند و به باشگاه‌هایی که خواهان او هستند نقل مکان کنند. با این حال سرمربی پرسپولیس در آخرین جلسه خود با دستیارانش به این نتیجه رسیده است فصل آینده را به طور قطعی در پرسپولیس بماند و این تیم را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا آماده کند. موضوعی که خیال هواداران پرسپولیس را برای ماندن برانکو راحت می‌کند تا این مربی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.
صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان که از ۲۵ اردیبهشت‌ با حضور ۹۷۵ تکواندوکار از ۱۵۰ کشور به میزبانی «منچستر» انگلیس آغاز شده بود امشب به پایان رسید. با این نشان نقره تیم ملی تکواندو همچون دوره گذشته رقابت‌های جهانی نتوانست صاحب مدال طلا شود. گوی در نیمه‌نهایی «جواد آچاب» تکواندوکار باسابقه بلژیکی را با نتیجه ۶ بر سه شکست داد و راهی مسابقه پایانی شد. تیم ملی تکواندو با هدایت فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربیان در این رویداد حضور پیدا کرد. به نفرات اول تا سوم رقابت‌های جهانی به ترتیب ۱۲۰، ۷۲ و ۴۳٫۲۰ امتیاز در رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.
وانانیوزوانانیوز9 ساعت قبل
محمد رشید مظاهری، امیر ارسلان مطهری و کریستین اوساگونا ستاره‌های این فصل تیم اصفهانی بودند که قرارداد شان به پایان رسیده، اما مسئولان ذوب درصدد تمدید قرارداد با آن‌ها هستند. مظاهری در چند سال گذشته یکی از مهره‌های تاثیرگذار ذوب آهن بوده و از این تیم به تیم ملی هم راه پیدا کرد و شنیده می‌شود مایل به تمدید قرارداد نیست تا به پرسپولیس بیاید. پس از پایان لیگ، قرارداد این بازیکن هم به پایان رسید و گفته می‌شود بازهم از استقلال پیشنهاد دارد، اما ذوبی‌ها درصدد تمدید قرارداد او هستند تا همچنان شاگرد منصوریان در نصف جهان باشد. مهاجم نیجریه‌ای جدید ذوب آهن با قراردادی ۶ ماهه در نیم فصل به این تیم پیوست، اما عملکرد فوق العاده‌ای داشت تا ستاره تیمش لقب بگیرد. گفتنی است، قرارداد علیرضا منصوریان نیز با ذوب آهن در پایان فصل به اتمام می‌رسد و قرار است قرارداد ۲ ساله این مربی به زودی امضا شود.

اخبار بیشتر