پوشش خبری ویژه یلدا «۳»
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

پوشش خبری ویژه یلدا «۳»

یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر
بیمارستانی در کاشان برای بیماران شب یلدا را جشن گرفت.

یکی از بیمارستان کاشان  در بلندترین شب سال برای بیماران خود جشن شب یلدا گرفت.

یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 1یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 3یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 4یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 5یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 6یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 7یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 8یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 9یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 10یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 11یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 12یلدای مهربانی در بیمارستان کاشان+تصاویر - 13

گزارش از محسن بایعی

خواندن خبر در سایت منبع

عکس توئیت جهانگیری به مناسبت یلدا

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
عکس توئیت جهانگیری به مناسبت یلدا
اسحاق جهانگیری با انتشار عکس در توئیتی نوشت: یلدا در پیش است، سنّت پایدار و جان افزا و شادی بخش ایرانی. این آیین فرخنده بر عموم هم‌میهنان عزیز مبارک. جمعتان جمع، دلتان خوش و افق‌های زندگیتان روشن‌تر باد، به قول حافظ:"شبی خوش است بدین قصه‌اش دراز کنید.

برترین ها: اسحاق جهانگیری با انتشار عکس در توئیتی نوشت: یلدا در پیش است، سنّت پایدار و جان افزا و شادی بخش ایرانی. این آیین فرخنده بر عموم هم‌میهنان عزیز مبارک. جمعتان جمع، دلتان خوش و افق‌های زندگیتان روشن‌تر باد، به قول حافظ:"شبی خوش است بدین قصه‌اش دراز کنید.

عکس توئیت جهانگیری به مناسبت یلدا - 2

خواندن خبر در سایت منبع

تبریک توئیتری ظریف در شب یلدا

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
تبریک توئیتری ظریف در شب یلدا
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشورمان بمناسبت شب یلدا در متنی را در توئیتر خود منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسیخبرگزاری میزان، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان، در پیامی توئیتری بمناسبت شب یلدا نوشت:

صمیمانه‌ترین آرزو‌ها را برای هموطنان ایرانی خودم و تمام افراد دیگر در سراسر جهان که امشب در کنار عزیزان خود جمع شده اند تا یلدا، انقلاب زمستانی (نجومی)، را جشن بگیرند را خواستارم.

وی همچنین آرزو کرد تا کره زمین به زودی شاهد "زیبایی صلح و یکدلی" باشد و "زورگویی و دورویی کمتری" را نظاره گر باشد.

تبریک توئیتری ظریف در شب یلدا - 4

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | حمله کارشناس شبکه سه به ترانه علیدوستی و دیگر عوامل شهرزاد

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل

توسعه مراکز بازپروری معتادان در دستور کار سپاه

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی در حاشیه بازدید از مرکز بازپروی و ترک اعتیاد، صیانت و اشتغال پادگان شهید زیادیان تهران با اشاره به تدابیر رو به گسترش سپاه برای مبارزه با اعتیاد در کشور گفت: اقدام‌های خوبی شده و برنامه سپاه توسعه این مراکز در سراسر کشور است. وی با تاکید بر اینکه نگاه سپاه به این قشر آسیب دیده همواره از سر عطوفت و مهربانی است، افزود: فعالیت‌های این مرکز مرحله‌ای و چرخشی و اولین مرحله آن ترک اعتیاد است که در اینجا در حال انجام است و مراحل بعدی اشتغال است تا افراد در وضع خوبی وارد فضای اشتغال شوند. وی گفت: همه افراد این مرکز در اوج عزت هستند که به دلائلی گرفتار اعتیاد شدند و اشتغال از عوامل مهم ساماندهی این شرایط است که پیگیری خواهیم کرد.

کتاب خاتم (ص)

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
پارس نیوزپارس نیوز2 ساعت قبل
مهرمهر18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام نوشت: با استفاده از دانش فضایی، برآورد دقیقی از خسارات وارده بر محصولات کشاورزی در سیل اخیر صورت گرفت و به وزارت کشور ارسال شد. وی تاکید کرد: با جدیت وزیر کشور در استفاده از این اطلاعات، تفاوت چند هزار میلیارد تومانی در برآورد سنتی خسارات نسبت به برآورد علمی پژوهشگاه فضایی ایران، اثبات شد. وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: امسال مطابق برنامه فرآیند تولید و آزمایش کیفی سه ماهواره «ظفر»، «پارس یک» و «ناهید یک» به اتمام می‌رسد و جهش دیگری در رشد علوم فضایی کشور به همت و غیرت دانشمندان جوان ایرانی ثبت خواهد شد.
صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار «حسین اشتری» در آستانه چهل و یکمین سالگرد شهادت شهید «سیدعلی اندرزگو» عصر امروز به دیدار خانواده این شهید انقلاب اسلامی ایران رفت. فرمانده نیروی انتظامی درباره خصوصیات اخلاقی شهید اندرزگو گفت: شهید سیدعلی اندرزگو از دیگر شهدا جلوتر و به دلیل مطالعه بسیار دارای فهم سیاسی قوی بود. درک بموقع وظیفه، روحیه جهادی و کار اطلاعاتی و مخفیانه و ولایت پذیری و گوش به فرمان ولایت بودن از دیگر خصوصیات بارز این شهید بزرگوار است. فرمانده ناجا با بیان اینکه ما همواره خود را مدیون خون شهدا می‌دانیم و هرچه داریم به برکت خون این عزیزان است، تاکید کرد: همواره محتاج دعای خیر همه خانواده شهدا خصوصا همسران و مادران این بزرگواران بوده و هستیم. قطعا در کنار پیچیدگی‌های کار ما جز لطف خدا و عنایت امام زمان (عج) و دعای شما خانواده شهدا نمی‌تواند موفقیت را برای ما به ارمغان آورد.

اخبار بیشتر